m De avonturen van MICKEY MOUSE ZATERDAG 26 MEI 1962 DE LEIDSE COURANT PAGINA 4 Film over opgravingen in en rond de tempel van Soleb Met dr Jozef Janssen (Leiden) in een hoofdrol De vele academie-burgers in de filmzaal van het Academie-gebouw hebben gistermiddag op het filmdoek dr. Jozef Janssen, egyptoloog, uit Lei den in actie kunnen zien tegen de wand van een Egyptische tempel op een verplaatsbare steiger, niet onge lijk aan de stellages, waarvan mo derne giazewassers zich tegen moder ne torenflatgevels zich bedienen. Zijn taak kwam in deze film zeer duidelijk naar voren: hij bestudeerde en kopieerde en teksten en tekenin gen op zuilen en wanden van een Egyptische tempel, ais lid van een expeditie, die in en rond de tempel van Soleb belangrijk archeo logisch werk verricht. Het is werk, dat reeds jaren duurt en naar ge tuigenis van de commentatrice en regisseuse van de zeer geslaagde rol prent, mevrouw Michaele Schiff Giorgirii, nog vele jaren zal duren. Zoals uit een inleiding door dr. Jo zef Janssen bleek werd de tempel van Soleb, aanzienlek veel zuidelij ker aan de Nijl gelegen dan bekende punten als Memphis en Thebe, reeds 140 jaar geleden door verbaasde Eu ropeanen ontdekt. In onze tijd be stond echter zelfs nog geen betrouw bare plattegrond van deze grootste Egyptische tempel in de Soedan. Wat de afmetingen betreft: Het gehele tempelcomplex is 180 meter lang Het is in de veertiende eeuw vóór Chr. gebouwd, vooral ook onder Ameno- phis m. Maar ook diens opvolger Toetanchamon heeft hem nog ver fraaid. Mr Van Riel: „Menselijke motieven dreven hem tot zijn houding" De fractievoorzitter van de WD tn de Eerste Kamer, mr. H. van Riel, heeft op een gisteravond in Amster dam gehouden verkiezingsbijeen komst van de VVD verklaard, dat hij zijn vertrouwen in de minister van defensie niet zo formeel zou hebben opgezegd, wanneer minister Visser, na in de Eerste Kamer ter verantwoording te zijn geroepen over zijn personeelsbeleid in de zaak-Van der Putten, niet had geantwoord, dat men maar naar de motieven van dit beleid moest gissen. Wanneer een liberale minister dit antworodt, is er volgens mr. Van Riel één oplossing: opzegging van het ver trouwen. Door de wijze waarop het ontslag van de heer Van der Put ten is voorbereid, waarvoor mr. Van Riel verwees naar de uitspraak van het Arnhemse ambtenarengerecht, is volgens spr. komen vast te staan, Dat aan deze minister van defensie geen ambtenarenbeleid toevertrouwd had mogen worden. „Dit was zo erg dat er een eind aan moest komen", zo betoogde mr. Van Riel, die het een gevaar voor de democratie noem de als een volksvertegenwoordiger niet meer kan zeggen wat hij denkt. Mr. Van Riel ontkende ten stellig ste dat electorale motieven ten grond slag lagen aan de aanval op zijn par tijgenoot-minister. „Ik was slechts door menselijke motieven bewogen, omdat ambtenaren er recht op heb ben met formele en materiele zorg vuldigheid door hun werkgever te worden behandeld", zo verantwoord de mr. Van Riel zich voor zijn hou ding, die naar zijn zeggen door de hele WD-fractie werd gedeeld. CHU-lijsttrekker wordt geen gemeenteraadslid Aan de vooravond van de gemeen teraadsverkiezingen doet zich in 's-Gravendeel het ongewone ver schijnsel voor, dat men nu al weet, dat de lijsttrekker van de CHU, de heer B. C. Mul, zyn benoeming als raadslid niet zal aanvaarden. Lijsttrekker Mul heeft namelijk na de kandidaatstelling zijn kiesvereni ging meegedeeld, dat hij zich om persoonlijke redenen heeft terugge trokken. De naam van de heer Mul komt wel op de stembiljetten voor f 250.- boete geëist tegen frauderende Rijkspolitieman Tegen een 29-jarige wachtmeester der Rijkspolitie heeft de officier van justitie by de Haarlemse rechtbank terzake van verduistering en vals heid in geschrifte een boete geëist van 250, subs. 50 dagen hechtenis, en een voorwaardelijke gevangenisstraf van 2 maanden met een proeftijd van drie jaar. De wachtmeester had in de periode van juni 1960 tot mei 1961, toen hij als penningmeester van een speel tuinvereniging optrad, de financiën verkeerd beheerd en teneinde dat te verbloemen valse boekingen in de kasbescheiden gedaan. De zaak kwam aan het licht, toen op een vergade ring van de speeltuinvereniging in zage in de boeken werd verlangd. Het was moeilijk na te gaan hoe hoog het verduisterde bedrag was, maar in ieder geval honderden gul dens. De officier was van mening dat de wachtmeester de goede naam van de politie ernstig in opspraak had gebracht en het verbaasde hem te vernemen dat verdachte, na een tijdelijke detachering in een andere gemeente, weer in zijn voormalige standplaats was teruggekeerd. 7 juni zal de rechtbank uitspraak doen. n\ RoYO To^c de onlge echte voor mensen die kwaliteit verlangen I (Advertentie) Onderscheidingen voor bloedgevers Naar spr. meedeelde komen de bei de prachtige liggende leuwen, die thans in het Brits museum berusten, uit Soleb. Merkwaardig is, aldus dr. Janssen, dat men zoveel fasen van uitbreiding en verandering bij dit bouwwerk kan vaststellen, hoewel de beweegredenen daarvan nog verre van duidelijk zijn. Ditzelfde probleem doet zich ook voor bij een groot graf in de necropool, de dodenstad. De film geeft een indringend en prach tig gefotografeerd kleurenbeeld van gen groot aantal donores of bloed- C. Roos-Sol; Alkmaar: W. J. M. C. de drie eerste opgravings-campag- v. Noort; Alphen a. d. Rijn: N. W. nes, die in 1957 zijn begonnen onder Severs ls m het Academisch Zieken- Lauwrier> J. T. Punt; Roelofarends- leiding van mevr. M. Schiff Giorini. huis weer met een Landsteiner-on- veen: mej. C. P. Th. Hogenboom; Indrukwekkend in deze film was derscheiding vereerd Benthuizen: A. Mets; Hazerswoude: de welhaast pietepeuterige wijze, G. Bremmer, mevr. A. M. v. d. Eijk- waarop de bodem doorzocht worden 0pgave yar donQres aan wie de Both mej. A. W. Heyker mej. E. C. Om niets te beschadigen en zelfs uit Landsteiner-plaquette (15 maal bloed M. Menken, mevr. A. v. Staveren-v. kleurveranderingen te kunnen leren, eeeevenx k toegekend- Straten, H. Vos; Hillegom: A. M. e bedienen de inheemse werklui, cir- Groot, J. L. de Groot, J. Kleyne, Th. ca tweehonderd in getal, zich van Alphen a. d. Rijn: mevr. M. E. J. v. d. Meij, Th. P. Weijers; Katwijk: donzige vogelveertjes en zelfs van Bruggeling-Peereboom, C. J. Koele- h. v. Beelén, W. P. v. Paridon, j! blaasbalgen om het zand te verwij- wijn; Leiden: J. de Roo, W. Stikke- v, d. Plas, S. Vermeer, C. Zandber- deren. Interessante beelden kreeg lorum, J. J. M. Taemans, H. A. Ver- gen; Leiden: H. S. Bakker, E. Bin- men ook van de dodenstad en van de beek; Nieuwe Wetering: mevr. 1. nendijk jr., W. H. Brouwer, R. B. belangwekkende ontdekkingen, die Klomp-Horsman; Noordwijk: J. de Chaudron, C. Choufour, J. H. Th. men in de graven, dikwijls in de vorm Haas, P. J. Hoek, P. A. Kooien; Sas- Cornelissen, mej. A. v. Dalen, M. van piramiden, deed. senheim: M. C A. Driessen; Zoeter- Eikerbout, Chr. P. de Jager, P. J. Professor dr. A. Klasens, die een woude.- J. de Graaf. Jansen, A. de Jong, J. J. Kettenis, college-uur en de zaal beschikbaar Opgave van donores aan wie de p. Laman, P. Kooreman, J. Lancel, had gesteld, sprak een dankwoord, Landsteiner-penning (5 maal bloed I. j. Leemans, mevr. Th,. J. Luk- waarin hij zijn diepe bewondering gegeven) is toegekend: Vreeburg, H. Mieremet, H. Molman, voor dit wetenschappelijk werk ken- Ter Aar: G. Kalshoven; Aalsmeer: mej. P. J. de Mooy, E. M. Nikkels, baar maakte. A. v. Barneveid; Abbenes: mevr. N. J. J. Overvliet, mej. A. M. Ras, N. Rengers, G. S. Schoenen, J. A. Ser- lie, C. Straathof, H. A. Strijk, A. N. Sijtsma, J. H. Vallentgoed, H. J. Veldt, J. P. Verhoogt, E. Versteeg, mej. M. Winkel, J. H. Wolfs, Th. N. v. Zijp, mevr. W. M. v. Zijp-v. Ton geren; Leiderdorp: mevr. J. Anker- Meel, mevr. A. v. Bokhorst-v. d. Het Diocesaan Banneuxsecretariaat tel. 293. Lisse: Mevr. v. Dongen, Ka- Windt, L. Brugman, C. J. M. Dui- van het bisdom Rotterdam is er in naalstr. 158, tel. 3437. Noordwijk: venvoorden, A. Hoeks, A. Rijnsbur- geslaagd om met ingang van dit jaar Mevr. v. Schie, Weteringkade 16, tel. ger jr., mej'. C. v. d. Zwan; Leimui- alle te organiseren bedevaarten naar 3048. Oud Ade: Mevr. Ponsioen, den: C. Th. C. Beuk, M. C.'v. Schie; O. L. Vrouw van Banneux in de Bel- Leidscheweg 10, tel. 314. R. A. Veen: Nieuwe Wetering: mej. A. J. v. Ha- gische Ardennen ook vanuit Leiden Mevr. v. Rijn, Noordkade 4, tel. 551 meren, C. J. J. Jansen; Noordwijk: (vertrekpunt Beestenmarkt) te laten en de hr. Van der Meer, Aderweg 7, A. Akkerman, j. L. P. Caspers, J. F. vertrekken. De V erstvolgende bede- tel. 579, voor Woabrugge. Rijnsater- Groenendaal, mej. J. B. M. Hiep, A. vaart vertrekt op zaterdagmiddag te woude: Mevr. v Wieringen, Heren- L. v. d. Meulen, J. H. N. Vahrmeijer' half twaalf 16 juni a.s. De geestelijke weg 77, tel. 196. Rijpwetering: Mevr. leiding van deze bedevaart is in han- Straathof, Past van der Plaatstr.77, den van Pater Novatus Hutjens, fran- tel. 253. Sassenheim: Mevr. Spelde, ciscaan. Prijs voor deelname bedraagt A. v. Leeuwenlaan3 4, tel. 7499. Voor- 24,-- per persoon. Er wordt te hout: Mevr. van den Berg, Boerhave- Roermond overnacht. Op de zaterdag, str. 10. Zoeterwoude: Mevr. v. Leeu- avond maken de pelgrims de plech- wen, Noord-Aa 2, tel. 277. Leidschen- Oude Weteringrk. L! W. tige Kruiswegoefening in het Kruis- dam: Mevr. de Wit, Plaspoelstr. 19, Rijnsburg: A. "v. Egmond- Bedevaarten naar Banneux vertrekken voortaan ook uit Leiden WEEKELYKSE CROSYCKE Er is in Leyen nix geschied, dat het vermelden waerd is. Het lyckt wel of het leeven hier maer al te seer bedaerd is. Wat isset sloom, wat gaet het loom, de keetel heyt maer weynigh stoom, 'tgeen onderhand wel claer is. Het weeder werckte oock niet mee, 't is alsmaer kou en reeghen. De sonne laet maer gaen versteek en windvlaegh, alderweeghen, soo koud, soo guur, maeckt 't leeven suur. Dat gaet verveelen op den duur, 'k en kan er niet meer teeghen. Het leeven gaet gesaepigh door, geen daeverende saecken gebeuren hier, noch in de streeck, waervan ick praet moet maecken. Het leeven is een karremis, waer geen kraem te bekennen is om ons eens te vermaecken. Wat isset leeven arremoey. 'k en kan niet anders segghen. 'k En kan met myne weeckcronyck geen eere meer inlegghen. Er gaet nix om, 't is all soo stom, hoe men het wendt of keert. Waerom sou 'k anders segghen? Ick hoop nu maer, dat naeste weeck het kiesen van de leeden des nieuwen Raeds wat meerder stoff biedt dan ick heb op heeden. Een beet jen stryd is goed op tyd. Als 't gaet maer sonder haet of nyd, dan ben ick seer tevreeden. v. d. Wiel; Noordwijkerhout: N. J. L. Duivenvoorde, W. A. Duiven voorde, W. Chr. A. v. Schaick, E. J. Vogels; Oegstgeest: E. J. H. Alt, W. T. Hoogen^ijk, mej. W A. c'e Jongh, R. W. Passchier, J. J. Zandvliet; Velzen; wegpark, aldaar In de genadekapel en Mevr. Mol, Damiaan 2C, tel 3131. helm:"'lir Brouwer."me7."M. M. Th. van O. L. rouw in 't Zand wonen zij de Avondmis bij, waaronder Pater Hutjens de predikatie zal houden. Zondagmorgen vertrek naar Ban neux, alwaar na aankomst Bid weg naar de Bron, Hoogmis op de espla nade en in de namiddag plechtige zegening van de zieken met het H. Sacrament. Zondagavond te circalO .u zijn de pelgrims weer terug in Lei den. Pelgrims uit de omliggende ge meenten hebben dan nog ruimschoots gelegenheid om thuis te komen. In 1933 verscheen de H. Maagd acht maal te Banneux en sprak daar „Gelooft in my, ik zal in U geloven". De intentie van deze bedevaart luidt: voor de grote noden van de wereld" Opqave en nadere inlich tingen worden verstrekt aan de vol gende adressen: Leiden: Mevr. Wisse, Haarlemmerstraat 224, tel. 26755; Mej. v. Teylingen, Nieuwe Rijn 109a, tel. 31991. Alphen a. d. Rijn: Mej. Hartman, P. C. Coenlaan 35, tel. 4017. Hazers woude: Mevr. Wassing, Groenestein 4, (Groenendijk); en Mej. Agath. Cap- tein, Rijndijk. Hillegom: Mevr. Wasse naar, Weeresteinstraat 9, tel. 5586. Hoogmade: Mevr. Poncin, Kerkstr. 49, MET EEN KIP KAMPEERWAGEN EEN UNIEKE VAKANTIE! VAN DER GUN'S AUTOBEDRIJF N.V. Den Haag: Lange Stede 4-6 -tel.66.e3.83* (zijstraat Hengelolaan) Amsterdam: Bronckhorststraat 26-28 tel. 73.80.22* (zijstraat Roelof Hartplein) Driessen J. W. de Goey jr., W. W Heijns, mevr. C. J. Hoogervorst-v. d Drift, C. A. Luijk, mej. M. v. Nieuw koop; Valkenburg (Z.H.): Chr. J. Brouwer, C. Varkevisser, L. Varke- visser; Voorhout: C. J Koomen, E. J. de Winter; Voorschoten: J. G. Lek- kerkerker, mevr. P. Metz-Willeboer; Warmond: mej. A. C. v. d. Berg, J. C. Diemei, G. Veldt; Wassenaar: P. v. Cleeff, mej. C. J. Clement, Th. H. v. Eeden, W. G. v. Eeden, A. de Geus J. J. Hillen, mej. G. E Kretzschmer, G. G. J. Noordover, G. H. Noord- over, J. A Th. Slats, W C. J. van Vliet, J. J. Voogel; Woubrugge: S Couperus, P. H. v. Harten; Zoeter - meer: P. Anker; Zoeterwoude: mej A. v. d. Akker; A. G. F. Borst, mevr G. F. Hulsbos-v. d. Loo, C J. van Leeuwen, mevr. H. A. v d. Maat- Finkenflügel, mevr. G. W. v. d. Ploeg-Helleman, Eerw. Prior Y. A. Snabel, mevr. H. C. v. Spijker-Roest G. P. v. Velzen. Aan militaire uitrusting wordt druk gedokterd Automatische kruidenier In de nieuwe Haagse wijk „Mariahoeve" is een kruide nier, die het plan heeft opge vat voor zyn (zelfbedienings winkel een groot aantal auto maten te plaatsen, waaruit vele soorten men zegt dui zend door de huisvrouwen benodigde artikelen kunnen worden getrokken. De kruide nier zit alleen nog met het probleem van de bijvulling der automaten. Er wordt gedacht aan een lopende band, maar de fabrikant heeft het pro bleem nog steeds in onderzoek. Bij de automaten zal ook een apparaat, waarmee geld kan worden gewisseld, worden ver- Als het plan doorgaat zullen vele Haagse mevrouwen zich dus na winkelsluitingstijd nog van vergeten boodschappen kunnen voorzien. MAN DOOD ONDER AUTO GEVONDEN De gevechtsrantsoenen van de Ko ninklijke Landmacht zullen hier en daar wijzigingen ondergaan. Zo zul- In de afgelopen nacht is op de len de ronde blikken plaats moeten provinciale weg Halsteren-Steenber- rnaken voor de gemakkelijker te gen nabij de zgn. „Handwijker" een verwarmen en op te bergen platte man dood onder zijn auto gevonden, rechthoekige blikken. Een aantal De rijkspolitie, die gewaarschuwd bbkjes zal van een plastic deksel werd, stelde vast, dat het slachtof- worden voorzien, zodat de inhoud fer de 29-jarige L. v. Herel uit van het bllk niet 'onmiddellijk ge- Steenbergen was. De politie ver- !jee' Seconsuroeerd behoeft te wor- moedt dat hij, komende uit de rich- ~?n' x. ting Halsteren, is geslipt en tegen Plakkerige zuurtjes verdwijnen van een boom gereden. de l'Jst van rantsoenen. De blikjes melk worden vervangen door tubes melk. Ook is er een nieuw gevechts- rj x s rantsoen voor de individuele man Zo dicht bi] t vuur samengesteld. Daarbij is alleen nog J maar de warme maaltijd in blik ver pakt. De rest bevindt zich in water- In de Damstraat te Amsterdam dichte zakjes. Voor het eerst zal de werd gisternacht een niet al te pien- soldaat een pakje thee tussen zijn tere loodgieter, de 21-jarige H. W. spullen vinden, v. d. H., door agenten van de Radio Met het gevechtsuniform is men Auto Dienst aangehouden, omdat hij ook aan het experimenteren. Het op een gestolen fiets reed. Een en- „groene slobberpak" heeft het na- kele blik van de agenten was nodig deel, dat er knopen aanzitten. Men om hen te doen constateren, dat het wil deze vervangen door ritsluitin- een dienstfiets was van de Amster- gen. De bruikbaarheid van pantser- damse politie. vesten wordt onderzocht en de bin- De jeugdige loodgieter had de nenhelm wil men van buigzaam pias- fiets gestolen uit het hoofdbureau tic maken. De nylon pubtent, waar- i van politie, waar hij werkzaam is bij onder de militair slaapt, zou voorts y de huishoudelijke dienst. kunnen dienen als regenjas. Middeleeuwse grafkelder bij Vaassen gevonden Bij herstelwerkzaamheden aan de Nederlandse hervormde kerk te Vaassen (Veluwe), hebben werklie den donderdag in het middenschip een grafkelder blootgelegd, die zeer waarschijnlijk uit de elfde eeuw da teert. Een van de arbeiders zakte plotseling 'n de zanderige bodem van het middenschip weg; on«®zoek bracht toen de grafkelder aan het licht. In deze kelder, die ongeveer ?Vi x4 meter groot is,'werden diverse half vergane en een vrijwel onge schonden kist gevonden, waarin zich de stofelijke resten van twaalf of dertien personen bevinden. Het gaat hier om het familiegraf van de familie Isendoorn a Blois, die geruime tijd het kasteel de Canen- burgh heeft beheerd en hoogst waar schijnlijk nog zijdelings verwant is d beruchte roofridder Maarten van Rossum, die op de Cannenburgh woonde. Het graf bevindt zich op de plaats, waar het koor van de oude kerk stond. In het jaar 892 werd deze kerk door een zekere Brunhild namens de groothertog van Hessen, aan wie ook Vaassen behoorde, aan de paro chie geschonken. Het koor werd in het jaar 1000 aan de kerk toegevoegd, maar in 1852 werd de oude kerk tot op de fundamenten afgebroken, daarna is op dezelfde plaats een nieuw Gods huis gebouwd. Verschilende voor werpen, die naast de stoffelijke res ten zijn gevonden, zoals een kam en enige strikjes, kunnen waarschijnlijk de oudheidkundige dienst helpen de ouderdom an de kelder en de ske letten vast te stellen. De architect bij de kerkrestauratie, de heer Pothoven uit Amersfoort, zal aan burgemeester mr C. N. Renken van de gemeente Epe, waartoe Vaas sen behoort, de beslissing overlaten of de herstelwerkzaamheden al dan niet zullen worden voortgezet. ABC accoord met AKU-cao De Algemene Bedrijfsgroepen Cen trale van het NVV heeft geen be zwaren meer tegen ondertekening van een AKU-c.a.o., die in overeen stemming is met de afspraken van Oud-Wassenaar. De bond zal de c.a.o. ondertekenen. Over de afsluiting van dit contract zyn de drie vakbunden en de directie van de AKU het eens geworden. Het College van Riiksbe- middelaars heeft reeds zijn goedkeu ring gegeven aan de lonen die in deze overeenkomst zijn opggenomen. Hechtenis voor stuntrijder De rechtbank van Dordrecht heeft de 30-jarige aannemer G. uit Tilburg veertien dagen hechtenis en acht maanden ontzegging opgelegd, om- dat hij met een snelheid van meer dan honderd kilometer per uur op de rijksweg onder Herwijnen ge reden had met de handen achter het hoofd gevouwen, omdat hij indruk had willen maken op vrouwelijke passagiers. Hij was daarbij uit de bocht gevlogen en zo ernstig gewond dat hij voor zijn leven invalide was geworden. De eis was geweest 14 dagen en een jaar ontzegging. MEDISCHE DIENSTEN Leiden en Omgeving Leiden In spoedgevallen nemen waar de artsen Jansen, tel. 31024, Rijnsburgerweg 29b, De Bruyne, tel. 26866, Hoge Rijndijk 19, Ligtenberg, tel. 22630, Witte Singel 33, Pieterse, tel. 24403, Hoge Rijndijk 4 en Postel, tel. 23089, Witte Singel 69. Alkemade en Leimuiden De art sen Muskens, tel. 01713-329, Roelof- arendsveen, en Brinkhorst, Leimui den, tel. 01721-269. Alphen a.d. Rijn Dkt. A. J. Zwartendijk, tel. 2472; apotheek Al- lart, Raadhuisstraat 206; Wit-Gele Kruis zr. Juffermans, tel. 3540. He melvaartsdag: dkt. J. H. Veenendaal, tel. 2072; Wit-Gele Kruis zr. Theo- dula, tel. 2409; apotheek Allart. Bodegraven Dkt. E. M. Bol, tel. 2113; zr. W. Faber, tel. 2599; dieren arts G. Hofland, tel. 3798, Vijverlaan 27. Boskoop Dkt. De Wilde, tel. 2740. Hazerswoude Zie Leiderdorp en Koudekerk. Hillegom Dkt. C. M. Wijkmans, tel. 5771; Wit-Gele Kruis zr. D. Snel lenberg, Maarten Trompstraat 27, tel. 6316; tandarts Salverda, v. d. Enden laan 76, tel. 6219. Katwijk Rijn Dkt. H. M. Hue- ting, tel. 2102; apotheek Kon. Juliana- laan 18. tel. 4370. Katwijk Zee Dkt. J. C. J. Lod der, tel. 4600; apotheek zie Katwyk Rijn. Koudekerk a.d. Rijn Zie Leider dorp; zust. Van Leeuwen, tel. 01714- 505. Langeraar Dkt. J. A. Sandkuyl, tel. 01722-139. Leiderdorp Dkt. M. P. Hennink, tel. 01710-33686; voor zuster zie Kou dekerk. Leidschendam Dkt. v. d. Mee, tel. 3494; Wit-Gele Kruis, tel. 4161; ziekenauto tel. 4200. Lisse Dkt. H. A. Holl, tel. 3155; Hemelvaartsdag: dkt. F. J. L. Haase jr., tel. 3685. Voor tandarts zie Hille gom. Nieuwkoop Dkt. G. J. Bremer, tel. 01725-103. Nieuwveen Zie Langeraar. Noordwijk Dkt. J. van Nes. tel. 2405; Wit-Gele Kruis zr. Laaper. tel. 2338. b.g.g. 2102. Noordwijkerhout en De Zilk Voor tandarts zie Hillegom. Oegstgeest Dkt. E. W. F. van Walchren, tel. 52130; Wit-Gele Kruis zr. v. d. Kleij, tel. 52426, b.g.g. 33773. Rijnsburg Ziet Katwijk Rijn. Sassenheim Voor tandarts zie Hillegom. Valkenburg Zie Katwijk Rijn. Voorhout Dkt. A. W. Bots. tel. 02532-7393. Warmond Zie Voorhout. Wassenaar De artsen H. W. Plink, tel. 2075, en J. H. Jaarsma, tel. 9676; Wassenaarse apotheek, tel. 2402, Schouwweg 32. Woubrugge Zie Langeraar. Zoetermeer Dkt. J. H. N. de Bruijn, tel. 3059. Zwammerdam Zie Nieuwkoop.

Leidse Courant | 1962 | | pagina 4