ZAL HET GESPREK HERVAT WORDEN? Het milde vonnis over Salan Weerbericht Hoopvolle verwachtingen Nog meer parachutisten De schietpartij in Berlijn Paardenmarkt Rijnsburg zeer geslaagd TITO WEER „KAMERAAD" De autoprijzen in West-Duitsland MEDISCHE DIENSTEN Scheepsberichten Het weer in Europa VRIJDAG 25 MEI 1962 DE LEIDSE COURANT PAGINA 3 De Amerikaanse vertegenwoordi ger bij de Ver. Naties, Adlai Ste venson, heeft donderdag verklaard, dat hij „zeer hoopvol" gestemd is, dat Nederland en Indonesië de be sprekingen over een vreedzame re geling van de kwestie Nieuw-Guinea zullen hervatten. Hij zei dit na een onderhoud met de wnd. secretaris generaal der Ver. Naties, Oe Thant. Stevenson zei echter, niet te weten of het plan-Bunker de basis zou vor men voor hervatte besprekingen. Ook de Indonesische permanente vertegenwoordiger bij de V.N., Soe- kardjo Wirjopranoto, heeft een on derhoud met wnd. secretaris-gene raal Oe Thant gehad. Evenals Ste venson voorspelde hij, dat zich in het komend weekeind ontwikkelingen in de kwestie-Nieuw-Guinea zullen voordoen. De Indonesische vertegenwoordiger zei, dat zaterdag a.s. om 16 uur Ne derlandse tijd een bekendmaking kan worden verwacht. Hi, wilde echter niet zeggen welke vorm de bedoel de ontwikkelingen zouden aannemen en waar zij zullen worden bekend gemaakt. Hij voegde aan zijn mededeling toe: „Wij geven de voorkeur aan 'n vreedzame oplossing, gebaseerd op eerlijkheid en oprechtheid, en die eervol is voor beide partijen." Op 17 mei jl. schijnen volgens mel dingen van de bevolking ver ten oos ten van Klamono, ten zuiden van Sorong, vijftien Indonesische para chutisten te zijn geland. Dit zou de zesde maal binnen een maand tijds zijn, dat Indonesiërs het grondgebied van Nieuw-Guinea zijn binnenge drongen. Nog meer parachutisten Nederlandse patrouilles zijn uitge stuurd om de melding tq, controleren en zijn nu op zoek naar de beweerde parachutisten. Intussen ziet men steeds hetzelfde beeld, wanneer Nederlandse strijd krachten in actie komen, namelijk dat van zich voortdurend in de oer wouden terugtrekkende Indonesiërs die ieder gevecht schijnen te willen vermijden. Om een verder ontwijken van het gevecht tegen te gaan voeren de Ne derlandse troepen nu een omsinge ling uit. In de omgeving van Kaimana is de omsingeling van zich eveneens terug trekkende parachutisten nu vrijwel voltooid. Vrijdagmorgen kwamen Neptune-vliegtuigen in actie, die ge- localiseerde parachutisten met ra ketten bombardeerden, waarna de grondtroepen tot de aanval overgin gen. Wat de situatie in het gebied van Fak Fak betreft: de Indonesiërs die ten oosten van deze stad zijn geland zijn gedesorganiseerd. Twee parachutisten, die plotseling op een patrouille van de bevolking stootten, schrokken dermate, dat zij in paniek vluchtten met achterlating van hun wapens. Intussen blijkt de verwonding van marinier J. J. Jansen uit Nijmegen een gevechtsongeval te zijn, veroor zaakt door scherven of kogels. In to taal zijn er tot dusver dus twee ge wonden aan Nederlandse zijde. De Oostduitse minister van bin nenlandse zaken Maron heeft don derdag door middel van zijn plaats vervanger Seifert de volkspolitieman laten decoreren, die woensdagavond op een vijftienjarige vluchteling in het kanaal op de Oost-Westberlijnse grens heeft geschoten en door het te genvuur van de Westberlijnse politie werd gewond. De onderofficier van de volkspoli- tie, die bij dezelfde schietpartij om het leven kwam is postuum onder scheiden. De Britse commandant in Berlijn, generaal-majoor Claude Dunbar, heeft bij zijn Sowjet-Russische collega Soloviev een protest tegen het voor gevallene van woensdagavond inge diend. Volgens het protest staat het vast, dat de Oostberlijnse politie welover wogen het vuur cp Westberlijnse po litie en functionarissen opende en dat in de richting van de Britse sector werd geschoten. De Britse commandant, aldus de nota, was er door verontrust, dat de Sow jet-autoriteiten „dergelijk mis dadig en onverantwoordelijk gedrag van Oostberlijnse uniformdragers" toelieten. De vijftienjarige jongen, bij wie men donderdagochtend een kogel uit het lichaam heeft verwijderd, heeft een serie bloedtransfusies gekregen. Zijn toestand was gisteren nog kri tiek. Het Ned. Opleidings-Instituut voor het buitenland, heeft gisteren in Breukelen zijn 15-jarig bestaan her dacht. In de eerste tien jaren van zijn bestaan heeft het NOIB 768 ge diplomeerden afgeleverd, welk aan tal in de afgelopen vijf jaar is ge stegen tot 1365. Adlai Stevenson zei na zijn ge sprek met Oe Thant: „Het zou mij niet verbazen als zich tijdens het weekeinde ontwikkelingen zullen voordoen, doch ik ben er niet zeker van". Hij voegde daaraan toe, dat als er ontwikkelingen zijn, die zich „hier bij de V.N." zullen voordoen. Ook de Nederlandse permanente vertegenwoordiger bij de V.N., mr. C. W. A. Schurmann, bracht donder dag een bezoek aan Oe Thant. Soekarno naar Bali President Soekarno is gisteren per vliegtuik naar Bali vertrokken om enkele dagen rust te nemen, zo meldt radio-Djakarta. Indonesië meldt dood van „toekomstig gouverneur" Het Indonesische persbureau „Pia" meldde vandaag, dat de Nederlan- cc kwam^oor'het eoiverneur^ha^van Paardenmarkt is in Rijnsburg ieder van oliebollen, paarden en gerookte westelijk Nieuw-Guinea na de be iaar weer een terugkomend evene- paling weer voor een beste paarden- vriidine" van het eehiert en SeM nient, dat traditie getrouw vele oud- markt-stemming zorgde, zoals ook andere heldhaftige vrijheWsstrii- R«nsburgers weer naar Rijnsburg burgemeester B. H. Koomans het ders", „genadeloos hebben gedood". trekt zei1e„i? ien. korte Jt°e?P?'ajik de Het persbureau gaf de naam van de Gisteren was het weer de dag, dat ?aaj vlietho.f> v°ordat hlJ de Ult2e" „toekomstige gouverneur" op als Ku- deze paardenmarkt gehouden werd, Joofde premies uitreikte en de lootjes rinus Grey. Het deelde voorts mee, en hoewel de temperatuur nou niet jro 4 vo°r de gelukkige winnaars van dat het nieuws in Djakarta was be- zo hoog was, toch liet het zonnetje twee beschikbaar gestelde ponny s kendgemaakt door een guerilla-strij- niet verstek gaan, wat tot gevolg had, der die pas uit de oerwouden van dat in het centrum van het dorp een aanvoer van paaraen was weer Nieuw-Guinea was teruggekeerd. gezellige drukte heerste, en de geur vong Jaar» ongeveer hon- derd paarden en enkele troostprijzen. De aanvoer van paarden was weer Franse regering maakt zich bezorgd zichte van Salan een „sfeer van bur geroorlog" had geschapen. Het publiek in het algemeen scheen - niet goed raad te weten met het Mogelijk zullen president De Gaul- vonnis over Salan. De bladen waren le en de Franse regering zich niet verdeeld in hun reakties. neerleggen bij het vonnis van le- venslange gevangenisstraf voor ex- De. .verdedigers van Edmond Jou en ponny's stonden aan de lijn. Ook de ruiter vereniging van de Barnhoorn Manege uit Noordwijk was weer traditie getrouw naar Rijnsburg gekomen. Hoewel vele paarden en ponny's tie verklaarde in een communiqué, aangevoerd waren om de premie in dat de mildheid van het hof ten op- de wacht te slepen, werd er toch ook handel gedreven. De prijzen varieer den voor paarden van 500-/ 1300 en voor ponny's van 350-/ 600. De heer W. van Muyen uit Rijns burg wist met een aanvoer van 45 stuks de premie van f 250 te bemach tigen. De ruitervereniging uit Noord- wijk met 25 stuks kreeg de prijs van 100, en de oud-Rijnsburger, de heer H. van Klaveren, met 16 stuks die van 50. Een van de verlote ponny's werd door de heer J. de Mare uit Rijns burg gewonnen. De tweede ponny viel op lot 830. De toekomstige eige naar is echter nog niet bekend. Het comitié tot instandhouding van de paardenmarkt, die geen moeite gespaard heeft om deze dag weer te doen slagen, had ook voor de dames van de rij vereniging nog een kleine attentie. Uit de handen van burg. Koomans ontvingen zij elk een doos bonbons. LEIMUIDEN ZUSTER JOZEPHINAf In de leeftijd van 70 jaren is gis- wtermorgen in klooster Portiuncula te e-eneraal Salan en nrnherpn hem nn haud hebben het ministerie van ju- Alverna overleden de eerwaarde zus een of ande!ne^ wHze door een ander stitie om een herziening van het te- ter Jozephina. Enkele weken voor- Hnf ?n m ni>nwLjta d fL™ b Ken de ex-generaal uitgesproken da' vorig jaar de zusters van het doen berechten aldus hebbeiT^vaar- d<>odvonnis verzocht. Dit is donder- St. Jozefklooster afscheid van de nemers in Paruis verklaard dagavond in kringen van het mi- Parochie namen werd zuster Joze- nemers in Parus verklaard. phina opgenomen in het St. Eliza- bethziekenhuis te Leiden. Tegen het vonnis van het hoog mi litair gerechtshof, dat ten opzichte van Salan, die de algdemene leider van de OAS was, op grond van „ver zachtende omstandigheden" met een levenslange gevangenisstraf volstond terwijl het diens voormalige' plaats- vervanger ex-generaal Jouhaud eer- - der reeds ter dood had veroordeeld, gewona. kan geen hoger beroep worden aan getekend. De minister van voorlichting, Alain Peyrefitte, maakte het de journalis ten donderdag duidelijk, dat de re gering zich ernstig bezorgd maakte over de mogelijke terugslag van het „milde" vonnis in Algerië en het moederland. Hij noemde het vonnis nisterie meegedeeld. DE AANSLAGEN IN ALGERIë Twee jaar geëist tegen oud-wielerkampioen Gedurende 34 jaren heeft zij met Te Algiers is van militaire zijde inzet van al haar krachten gewerkt medegedeeld dat donderdag tenmin- voor het katholiek onderwijs in de- ste 32 inwoners van Algerië tenge- ze parochie. Heel vaak werd aan terwni net mens voormalige maats- volge van aanslagen het leven heb- £aar de voorbereiding van de eerste vervan eer ex gen er aal ouh aud eer - ben êelaten- Zeventien mensen wer- H; toevertrouwd, omdat vervanger ex generaal jounaua eer zij dit deed met bijzondere liefde en toewijding. Haar enigste wens voor zichzelï was, dat zij haai mooie taak tot haar 65e jaar zou kunnen voort zetten. Goede gezondheid voor een welverdiende rust hierna vond zij niet belangrijk. De laatste jaren tij dens haar verblijf leed de zuster aan een ongeneeslijke ziekte, waardoor haar krachten steeds minder wer- De officier van justitie bij de Am- den. Vorig jaar december vierde zij een slag voor het moreel van de po- sterdamse rechtbank mr. H. Bouma haar gouden klooster jubileum op litie en de ordetroepen in Algerië en heeft vanochtend tegen de 22-jarige haar ziekbed, maar dankbaar en in wat het moederland betreft vreest tandtechniker M. G. uit Amsterdam, volle overgave, de regering, dat de OAS zich aan- tweevoudig Nederlands kampioen gemoedigd kan gaan voelen om te sprint en deelnemer aan de Olym- Voor de grote belangstelling uit pogen de vijfde republiek ten val te pische Spelen, een gevangenisstraf haar oude parochie was zij bij deze brengen. Peyrefitte deelde mee, dat van twee jaar met aftrek geëist we- gelegenheid zeer dankbaar. Zater- de regering nieuwe krachtige maat- gens een lange reeks winkeldiefstal- dag zal zuster Jozephina naar haar regelen zou nemen om eventuele ak- len gepleegd in samenwerking met laatste rustplaats gebracht worden tiviteit tegen de grondwettelijke or- enkele anderen in ongeveer twintig op het kloosterkerkhof te Alverna, de het hoofd te bieden. plaatsen. Eenzelfde straf werd ge- Het wordt zeer wel mogelijk ge- eist tegen de 22-jarige kelner A. van NTETTWE-WFTFRTNn acht, dat de president de noodtoe- E. uit Amsterdam en de 19-jarige stand afkondigt en opnieuw van de vleesrijder. R. H. A. P. uit Amster- Ernstig ongeval. - Woensdagmid- speciale bevoegdheden volgens arti- dam, een bekende judo-speler. Het dag ?eed een 6-jarig kind van de kei 16 van de grondwet gebruik zal drietal, soms vergezeld van andere ?aiP ,;T ~?rs*, Ptotsehng vanaf maken zoals hij na de Putsch van vrienden, had het speciaal gemunt Weststem de achterweg op. april 1961 heeft gedaan. De Gaullistische parlementaire frac- op radio-zaken. STUDIEWEEK VOOR TONEEL AMATEURS In samenwerking met de Volks hogeschool Drakenburgh organiseert d'er ee er.%rhu 1 ri"trnf het Werkverband Katholiek Ama- Een juist passerende vrachtauto kon een aanrijding niet meer voorkomen. De kleine bekwam hierbij ernstig letsel en is in zorgwekkende toe stand naar het Academisch zieken huis in Leiden overgebracht. Naar wij van de zijde der Rijkspolitie ver nemen, kon deze na het ingestelde onderzoek verklaren, dat de bestuur- teurtoneel gedurende de periode van President Tito van Zuid-Slavie 4 tot en met n augustus 1962 een heeft donderdag ter gelegenheid van studieweek voor toneelamateurs opor-i 1 IJ ^volkshogeschool te Drakenburgh Scheidsrechter overleed op voetbalveld wensen ontvangen, o.a. van Chroesjt- M; Baarn. Als docenten voor de spel- sjov en de president van de Sowjet- vorming zullen optreden: de heren Urne Bresjnev, die hem „kameraad Ad v.d. Ven, Jan Wegter en Gert Tito" noemden. Willems. resp. toneeladviseurs in de provincies Noord-Brabant, Gronin- Tijdens een gisteravond in Alk- Waarnemers te Belgrado merken gen en Gelderland'O verijsel. Be we- maar gespeelde wedstrijd tussen twee op, dat de leiders van het Sowjet- gingsleer zal gedoceerd worden door voetbal-elftallen van bedrijven, is de blok in hun boodschappen aan Tito j^ax en jna ]>00yes> 52-jarige scheidsrechter, de heer H. voor het eerst sinds jaren weer het d6 aigehele leiding van deze Stu- Koeleman door een hartverlamming woord „kameraad" hebben gebruikt, dieweek is in handen van de heren getroffen. Omdat de scheidsrechter, Zij zien hierin een aanwijzing voor jan Beerends (Directeur van Dra- d*e oorspronkelijk de wedstrijd zou de verbetering der betrekkingen tus- kenburgh) en Frits Bloemkolk (Di- leiden> niet was verschenen, had de sen Zuid-Slavië en de andere com- recteur van het WKA), die tevens beer Koeleman op zich genomen dit munistische staten, die, na jaren van enkele inleidingen over het amateur- *e doen- ®en kwartier na het begin verbitterde ideologische strijd, thans toneel en zijn plaats in de samen- van de wedstrijd werd hij onwel en is ingetreden. leving zullen houden. overleed hij. Als eerste buitenlandse automaat schappij in West-Duitsland heeft Peugeot gisteren als uitvloeisel van de verlaging van Westduitse invoer rechten voor auto's uit de EEG-lan- den haar autoprijzen verlaagd. Ook de Westduitse Renault heeft besloten met ingang van 28 mei haar prijzen voor de Renault-Dauphine en de Dauphine-Gordoni te verlagen. De verlaging van het recht op de invoer van auto's uit de landen van de Europese Economische Gemeen schap, waartoe de Westduitse Bonds dag dinsdag heeft besloten 50 heeft geen invloed op de sedert 1 april jl. geldende prijs van de Volks wagen 1200. In navolging van Peugeot en Re nault zullen ook Simca en Fiat hun prijzen in West-Duitsland verlagen. Leiden en Omgeving Leiden Tandarts: D. Ph. W. van Wickevoort-Crommelin, tel. 50468 apotheek D. C. Kok, Rapenburg 9 tel. 24807. Alkemade en Leimuiden De art sen Muskens, tel. 01713-329, Roelof- arendsveen, en Brinkhorst, Leimui den, tel. 01721-269. Boskoop Dkt. De Wilde, tel. 2740. Hazerswoude Zie Leiderdorp en Koudekerk. Hillegom Dkt. C. M. Wijkmans, tel. 5771; Wit-Gele Kruis zr. D. Snel lenberg, Maarten Trompstraat 27, tel. 6316; tandarts Salverda, v. d. Enden laan 76, tel. 6219. Katwijk Rijn Dkt. H. M. Hue- ting, tel. 2102; apotheek Kon. Juliana - laan 18, tel. 4370. Katwijk Zee Dkt. J. C. J. Lod der, tel. 4600; apotheek zie Katwijk Rijn. Koudekerk a.d. Rijn Zie Leider dorp; zust. Van Leeuwen, tel. 01714- 505. Leiderdorp Dkt. M. P. Hennink, tel. 01710-33686; voor zuster zie Kou dekerk. Leidschendam Dkt. v. d. Mee, tel. 3494; Wit-Gele Kruis, tel. 4161; ziekenauto, tel. 4200. Lisse Voor tandarts zie Hille gom. Nieuwkoop Dkt. G. J. Bremer, tel. 01725-103. Nieuwveen Zie Langeraar. Noordwijk Dkt. J. van Nes, tel. 2405; Wit-Gele Kruis zr. Laaper, tel. 2338, b.g.g. 2102. Noordwijkerhout en De Zilk Voor tandarts zie Hillegom. Oegstgeest Dkt. E. W. F. van Walchren, tel. 52130. Rijnsburg Ziet Katwijk Rijn. Sassenheim Voor tandarts zie Hillegom. Valkenburg Zie Katwijk Rijn. Voorhout Dkt. A. W. Bots, tel. 02532-7393. Warmond Zie Voorhout. Woubrugge Zie Langeraar. Zoetermeer Dkt. J. H. N. de Bruijn, tel. 3059. Zwammerdam Zie Nieuwkoop. BESTUUR W.K.A. Het Werkverband Katholiek Ama teurtoneel heeft in zijn Algemene Vergadering te Utrecht zijn dagelijks bestuur als volgt geformeerd: Voorzitter: mr. dr. Th. E. E. van Schaik, Utrecht; vice-voorzitter: Th. Loerakker, Utrecht; secretaris: mr. H. J. Bernsen, 's-Hertogenbosch; penningmeester; B. J. M. Maessen, Den Haag leden: J. Schoemaker. Nijmegen; J. Kortink, Den Haag; en P. Walstra, Leeuwarden. Als landelijk geestelijk adviseur treedt op de z.e. heer G. v. d. Poel, rector van het seminarie Leeuwen horst te Noordwijkerhout. Directeur van het WKA in Nederland is de heer Frits Bloemkolk te Amsterdam. In het landelijk bestuur werd, naast de afgevaardigden van de provinci ale afdelingen en het dagelijks be stuur nog gekozen de heer Bernard Verhoven te Arnhem. ZEEPOST Met de volgende schepen kan zee post worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haakjes, achter de naam van het cship vermeld. V.S. van Amerika: ss. Rotterdam (27-5), ss. Noordam (29-5); Argen tinië: ms. Alhena (28-5). ms. Cap Palmas (29-5); Australië: ss. Arca dia (28-5); Brazihë: ms. Alhene (28-5), ms. Laënnec (29-5); Brits- Oost-Afrika: ms. Le Natal (27-5), ss. Europa (30-5); Canada: ss. Arcadia (27-5), ms. Seven Seas (29-5); Chili: ms. Wiesbaden (30-5); Indonesië: verkeer gestaakt; Ned. Antillen: ms. Pr. der Nederlanden (28-5); Surina me: ms. Chiron (29-5); Rep. van Z. Afrika en Z.W.-Afrika: ms. Athlone Castle (27-5), ss. Averdijk (29-5). Inlichtingen betreffende de ver zendingsdata van postpakketten ge ven de postkantoren. IJETT^rWFNTMM RECTIFICATIE De receptie ter gelegenheid van het 50-jarig huwelijk van het echt paar J. van Schie-Verhage wordt op 5 juni a.s. niet gehouden tussen 14.00 17.00 uur maar tussen 14.0015.00 uur. Arkeldijk 24 v. Rotterdam n. Baarn'24 te Amsterdam; Ceres 24 te Rotterdam; Hilversum 24 v. Amster dam n. Golf v. Mexico; Kabylia (t.) 24 te Rotterdam; Senegal 24 te Rot terdam; Westertoren 24 te Rotter dam. Alcor 24 te Las Palmas; Alnitak 24 te Antwerpen; Averdijk 24 te Bremen; Bengkalis 24 te Kuwait; Nieuw Amsterdam 24 v. Le Havre n. Southampton; Oberon 24 te Bremen; Thuredrecht p.; 24 Cape Degata n. Vitoria; Vasum 25 Suez verw. (Meegedeeld door het KNMI. Geldig van vrijdagavond tot zaterdagavond. Opgemaakt te 11.15 uur) NOORDELIJKE WIND Plaatselijk enkele buien, maar ook enkele opklaringen. Krach tige tot matige noordelijke wind. Iets minder koud. HELSINKI zw. bew. 13 5 STOCKHOLM zw. bew. 12 6 OSLO regenbui 14 9 KOPENHAGEN regenbui 12 8 ABERDEEN h. bew. 10 3 LONDEN 1. bew. 15 6 AMSTERDAM regenbui 13 7 BRUSSEL regen 14 5 LUXEMBURG 1. bew. 13 3 PARIJS 1. bew. 15 4 BORDEAUX h. bew. 18 7 GRENOBLE 1. bew. 20 6 NICE h. bew. 19 14 BERLIJN 1. bew. 16 5 FRANKFORT zw. bew. 16 4 MüNCHEN regen 11 7 ZURICH zw. bew. 13 6 GENèVE 1. bew. 18 6 LOCARNO zw. bew. 19 12 WENEN regen 17 9 INNSBRUCK regen 10 7 BELGR.1DO 1. bew. 27 12 ROME 1. bew. 23 9 AJACCIO onbew. 20 9 MADRID zw. bew. 26 15 MALLORCA onbew. 23 15 LISSABON geh. bew. 21 11 PAUZE En laat nu het verhaal van gis teren over de ezel waarop O. L. Heer zijn „blijde intrede" deed, een soort tegenhanger hebben in de man van morgen. Filips Nerius is kort gele den bevorderd tot patroon van de dansscholen, (dat is dan de enige pauselijke onderscheiding die hij heeft willen aanvaarden). Een wuft man was Filips nu direct niet. Wat heeft die man, die verteerd werd van liefde voor Christus en de evenmens, daarvoor gebeden, geleden, gestre den, geboet en verdragen! Hij had een opgewekte natuur. Hij kon de zon bij anderen wel in het water zien schijnen en hij zat vol snaaks heden. Toen eens in Rome de hele stad roddelde over een vermeend deftig schandaaltje, reed hij achter ste-voren op een ezel door de stra ten. Grote keet! Waarom hij, een priester, zo gek deed„Dan kun nen ze ergens anders over roddelen." PUZZEL No. 515. Hor. 1. gem. in N. Brab., 6. telwoord, 7. jongensnaam, 9. munt in Nederl. (afk.), 10. smalle weg, 12. familielid, 13. duivel, 15. papieren puntzakje, 16. schilderstuk, 17. vogel, 19. lidwoord (Fr.), 21. cilindervor mig voorwerp, 22. meervoud (afk. Lat.), 23. duinvallei, 25. jongens naam, 26. gem. in Over. - Vert. 1. lidwoord, 2. voegwoord, 3. makker, 4. deel v.d. bijbel (afk.), 5. traag van begrip, 6. gem. in Gel- derl., 8. gem. in Over., 10. geestelijke, 11. zuidvrucht, 13. zoon van Noë, 14. zandheuvel, 18. scheepskamertje, 20. plechtige gelofte, 22. puntig voor werp, 24. muzieknoot, 25. lidwoord (Fr.). Oplossing morgenavond. Oplossing no, 514. Hor. 1. Ob, 3. peen, 7. acht, 9. adé, 11. ale, 12. Nora, 14. elan, 16. me, 18. lila, 20. amen, 22. tr, 23. nona, 25. Alda, 27. als, 29. one, 30. Sara, 32. stel, 33. pa. Vert. 2. bal, 3. PH, 4. Etna, 5. nar, 6. de, 8. ceel, 10. dame, 11. aalt, 13. Onan, 15. land, 17. Enos, 19. Iran, 21. maar, 24. oase, 26. les, 28. lap, 29. os, 31. al. PUNT „Na alles wat de dokter me gezegd heeft, heb ik helemaal geen zin meer nog verder aan je pullover te breien!"

Leidse Courant | 1962 | | pagina 3