De avonturen van MICKEY MOUSE Hoe de Rijnstreek Oranjefeest vierde DINSDAG 1 MEI 1962 DE LKIDSE COURANT PAGINA 7 Muzikale rondgangen, aubades en behendigheidswedstrijden Geen koesterend Oranjezonnetje in de Rijnstreek, overal een koude wind. Het enthousiasme, waarmee de bevolking van de vele dorpen de verjaardag van de Koningin en het zilveren huwelijksfeest vierde was evenwel overal groot. De vlaggen wapperden in groten getale, kinderen zongen met veel vuur voor de gemeentehuizen en streden om het hardst op de feestterreinen en de ouderen maakten van de dertigste april een gezellige dag gedeeltelijk in warme huiskamers of bij de vele openbare festiviteiten. ALPHEN a.d. RIJN Een van de hoogtepunten van de viering in Alphen a.d. Rijn was de massale aubade van de schooljeugd met medewerking van „Arti et Reli- gioni" op het Raadhuisplein. De ge slaagde manifestatie, waarbij in zang en muziek aanhankelijkheid en trouw aan het Koningshuis tot uit drukking werd gebracht, werd beslo ten met een toespraak van burge meester Z. Bruins Slot. De kinderen kregen een wandbordje als blijvende herinnering. Ook het optreden van de Rowans van de katholieke verken nersbeweging is het vermelden ruim schoots waard. Op het ijsclubterrein werd door de Rowans voor de kinde ren van 6 tot 12 jaar een poppenkast* voorstelling geven. Aan de jubileumwandeltocht werd 's middags door honderden deelgeno men, terwijl ook de puzzelrit van MAC Rijnland zich eveneens in een grote belangstelling mocht verheu gen. Het ruiterfeest op het ijsclubter- rein trok eveneens veel belangstel ling. Na de muziek van Arti in de mor genuren maakte Crescendo 's mid dags een rondgang door de gemeente, waardoor de gezelligheid in de druk ke straten in belangrijke mate werd verhoogd. Na de avondherdenking in de Ned. Hervormde kerk gaf het Nederlands Kamerkoor o.l.v. Felix de Nobel een geslaagd zangconcert, dat door hon derden werd bijgewoond. Op het ijs- clubterrein werd na een gevarieerd programma de dag besloten met een groots vuurwerk. BODEGRAVEN Tegen negenen verdrongen zich ook honderden kinderen voor het bordes van het gemeentehuis in Bo degraven voor een grote zanghulde. De burgemeester sprak zijn voldoe ning uit over de uitstekende aubade en sprak namens alle gemeentenaren zijn beste wensen jegens het vorsten huis. Vervolgens konden alle kinderen een jeugdvoorstelling bijwonen in hotel Van Rossum. Een tractatie be sloot hier het jeugdfestijn. Het grote evenement was onge twijfeld de skelterwedstrijden in De Kuil. Tientallen bekende Nederlandse coureurs gaven hier acte de présen- ce. Naar schatting 5000 toeschouwers verdrongen zich rond en in de Kuil. De bekende televesie-commentator Frans Henrichs hield de vele belang stellenden op de hoogte van het ver loop van de wedstrijden. Het avondprogramma bestond ujt een teenagershow in de Kuil, waar vele muziekgezelschappen en solisten tot grote voldoening optraden. BOSKOOP De drumbands van de R.K. Ver kenners „Excelsior" en „Concordia" kondigden met veel tam tam aan, dat de dag van het jaar was aange broken. Boskoop begon de dag met een interkerkelijke dienst in de beurshal van „Florida", alwaar dooi de Boskoopse geestelijkheid werd gesproken en waarbij medewerking werd verleend door het R.K. Kna penkoor". De zangertjes van St. Jan de Doper" en een koperkwartet van „Concordia". Om 10 uur volgde de gebruikelijke aubgde voor het ge meentehuis door de schooljeugd waar burgemeester Verkerk de jeugd toesprak en wees op de band *us- sen ons volk en het geliefde Oranje huis. Een fikse regenbui vermengd met hager en sneeuw was echter voor de talrijke enthousiaste belang stellenden een teleurstelling. Gedu rende de middaguren trok een voor Boskoop ongekend fraaie optocht door de straten waarvoor weer veel belangstelling bestond, evenals voor de judodemonstratie. De dag werd besloten door een toneelavond in le beurshal van „Florida", alwaar door de toneelvereniging van de fa. Joh. en, D. Boot uit Alphen a.d. Rijn, het toneelwerk „Liefde is geen Speelgoed" voor het voetlicht werd gebracht. HAZERSWOUDE Jong en oud Hazerswoude kwamen gisteren ook ruimschoots aan hun trekken wat feestelijke hoogtepunten betreft. De kleuters van drie scholen maakten in de vroege morgenuren een feestelijke rondgang door het dorp op versierde wagens om ver volgens met de leerlingen van de la gere scholen een zanghulde te bren gen aan de vertegenwoordiger van Hare Majesteit, burgemeester A. Smit. Terwijl de kleuters vermomd en uitgedost in de meest exotische kle derdrachten weer een rondrit maak ten, toog de lagere schooljeugd naar het gemeentelijke sportpark voor de volksspelen. De r.k. lagere school kwam als winnaar uit het voetbal toernooi en verwierf zich een prach tige wisselbeker. Na een muzikale rondgang door het fanfarekorps Hazerswoude, verza melden de feestgangers zich op het sportpark voor de gecostumeerdé voetbalwedstrijd tussen vertegen woordigende elftallen van Hazers- Woude-Oost en Hazerswoude-West. Voor de jeugd behendigheidsspe len; de ouderen puzzelden in de mid dag op de fiets, dé brommer of met de auto door de Hazerswoudse dre ven. Na het avohdprogramma in de bedrijfshal' van de gebr. Sloptwég waar o.im de Golfbrekers uit Bos koop de vrolijke noten sti'ooidè en waar burgemeester Smit de prijzen van alle wedstrijden van de dag uit reikte, volgde op en rond het gemeen telijk sportpark een goed verzorgd feestvuurwerk. f KOUDEKERK In Koudekerk feestte men gedeel telijk gezamenlijk met inwoners van Hazerswoude. „Kunst na Arbeid" maakte èen rondgang door "Rhynen- burch en trok als de Rattenvanger van Hamelèn met een jeugdig gevolg naar het gemeentehuis in Koudekerk. Met de harmonie zong de jeugd voor het raadhuis en stuurde met burge meester Q. Waverijn een telegram van gelukwens en aanhankelijkheid naar de jarige vorstin en het jubile rende Koninklijke Paar. Van het raadhuis ging men vervolgens naar de fabriekshal van de gebr. Zuidwijk, waar het kindercircus „Atleta" uit Warmond door haar goede verich- tingen een dankbaar en welgemeend applaus' vab 't hooggeëerd publiek in ontvangts Jcon nemen. Het aantal deelnemers 's middags aan de volksspelen, die gehouden werden in genoemde fabriekshal, móest wegens de overstelpende be- langstelipg noodzakelijk ingeperkt worden, 's Avonds werd- eveneens bij de gebr. ZuidV/ijk een cabaret-avond verzórgd door het gezelschap De Speeldoos uit Gouda, waarna tot mid dernacht bal. LEIMUIDEN Als een kleurig lint slingerde gis terochtend om negen uur de lange stoet kinderen van de lagere en de kleuterscholen door Leimuiden op weg naar het gemeentehuis ./voor de traditionele, aubade. Burgemeester Kammenga nam de aubade in ont vangst en stélde' olm. voor een tele gram met "gelukwensen aan het Ko ninklijk Paar te zenden en daarin tevens uitdrukking geven van de ge voelens van trouw en aanhankelijk heid aan het Oranjehuis. 's- Middags werd door ca. 80 jon gens en meisjes deel genomen aan 'n puzzlerit. Voor de jongere kinderen waren er diverse spelen op het ter rein aan de Drecht. Ook hier werd met veel énthousiasme om de prijzen gestreden. Het feest werd besloten j met de traditionele voetbalwedstrijd tussen de R.K. en Chr. lagere schoolelftal len. Het werd dit keer een triomf voor de R.K. school. Met niet minder dan 15-0 werd de Chr. school versla gen. ROELOFARENDSVEEN In Roelofarendsveen was het be slist geen algemene viering van Ko ninginnedag. Hier en daar ging men normaal door met de dagelijkse ar beid, maar vooral van werknemers zijde was het toch wel overal een vrije dag. Toch gaven de vele vlag- gen een feestelijk aanzien, waarbij des morgéns de muzikale wande ling van „Liefde voor Harmonie" begrijpelijk zelfs voor een opgewek te stemming zorgde. Voor hen was het dank zij het Oranjecomité 's middags een waar feest. Een zeer gewaardeerde tractatie omlijstte de kinderspelen, waaraan met veel ani mo werd deelgenomen, 's Avonds was er voor de teenagers een feest avond in de Pancratiuszaal. RIJNSATERSWOUDE Na de traditionele tractatie van de kinderen, na de zanghulde, wa ren er verschillende spelen voor de jongens en de meisjes, waar aan met veel animo werd deelgeno men. 's Middags waren ook de oude ren bij de volksspelen actief. Vooral het touwtrekken deed de lachers aan hun trekken komen, 's Avonds werd een lampionoptocht gehouden, waar bij de Klompfluters uit Alphen aan den Rijn voor de vrolijke noot zorg den. OUDE WETERING In Oude Wetering werd de dag ge opend door een feestmars van „Door Gunst Verkregen" naar het SVOW- terrein en een kleurige kinderop tocht. In de optocht waarin onder scheid werd gemaakt tussen grote en kleine stukken was de uitslag na veel wikken en wegen door de jury als volgt: Grote stukken en wagens: 1. Heel Europa vlagt; 2. Camping; 3. Honger actie 10x10. Kleine stukken: 1. Lang leve het zilveren paar; 2. Drie huizen; 3. Bruidspaar uit 1800. Voorts werden toegekend persoonlijke prijzen aan: 1. Corrie v. d. Luit; 2. Ted van Tol; 3. de Rattenvanger van Hameien. Op het SVOW-terrein werd hierna door de jeugd met kussens gevoch ten, koek gehapt etc. alles uiteraard om prijzen. De feestelijkheden werden 's avonds besloten met een uitvoering van „St. Thepdulphus". Tot groot genoegen van velé aanwezigen werd een re prise gegeven van het blijspel in, drie bedrijven „De Bungalow". TER AAR In Ter Aar deed men alle recht aan het programmapunt „reveille", want reeds om zeven uur werden de Ter Aarders uit de veren geblazen door de trompetters van „Arti". Na een plechtige H» Mis uit dankbaarheid in de narochiekerk van St. Hadria- nus, die door \eer velen werd bijge woond, marcheerde de jeugd, ook uit Langeraar, met Arti naar de vei linghal. Burgemeester Hogenboom hees hier de vlag en sprak de kinde ren na de zanghulde allerhartelijkst toe. Na een tractatie begaven allen zich in optocht naar het ijsclubter rein voor de verschillende spelpn. Ook in de middag werd onvermoeid door de jeugd en de volwassenen op het ijsclubterrein en de Parallelweg van de provinciale weg gewedijverd. De dag werd besloten met een ge zellig samenzijn voor jong en oud in" de veilinghal. WOUBRUGGE Met een gezamenlijke kerkdienst in de Gereformeerde kérk begon men de dag in Woubrugge. Als altijd trok ken de kinderspelen in de ochtend uren op het sportveld veel belangstel ling. In.de middaguren vermaakte jong en oud zich verder .met volks spelen. Als speciale attractie was 'n voetbalwedstrijd ingelast tussen de veteranen van Woubrugge en Wou brugge 3. Een wedstrijd van veel zweetdruppels en spierpijn, die met 2-1 door de veteranen werd gewon nen. 's Avonds kwam men in „Het Oude Raedthuys" bijeen voor een ontspanningsavond. Na een rede van burgemeester J. C. van Wageningen volgde een vrolijk ontspanningspro gramma. De feestelijkheden werdén besloten met een gezellig bal. ZOETERWOUDE In Zoeterwoude werden de inge zetenen om 8 uur door herauten te paard opgewekt om deel te nemen aan de festiviteiten. Honderden schoolkinderen verzamelden zich vervolgens om 9 uur op de Schenkel- weg, vanwaar de St. Jansfanfare voorop, in optocht naar het gemeen tehuis werd getrokken. Burgemees ter Detmers en echtgenote, geflan keerd door de wethouders, namen hier een aubade in ontvangst van de honderden schoolkinderen onder wie ook een deputatie van kinderen van de Hoge Rijndijk. Van het gemeentehuis ging het naar het SJZ-terrein, alwaar zowel de kinderen als de volwassenen el kaar in behendigheidswedstrijden de loef probeerden af te steken. De Zuidbuurt bleek te beschikken over de sterkste voetbalploeg, want na 'n spannende finale tegen de Noord- buurt werd met 1-0 gewonnen door de „Zuiderlingen". De wielersport was bij de feesten weer het grote evenement. Op het circuit Zwetkade-Schenkelweg be gonnen de juniores te half zes met het wielerfestijn. D. Hulsbos won hier na een fel gevecht de eerste prijs. Bij de plaatselijke senioren won Peter Beereboom. De amateur wedstrijd met vele bin nenlandse cracks eindigde in een overwinning voor de Leiderdorper J. van Amsterdam. Cock van der Hulst moest met een tweede plaats genoe gen nemen echter voor de Leidenaar Gerben Karstens. D. Bakvis won de wedstrijd voor Swift-adspiranten. De feestelijkheden in Zoeterwoude werden te 20.30 uur besloten met een -schilderachtige en romantische lam- piönoptocht. STOMPWIJK Zonder enige financiële steun or ganiseerde het oudercomité voor de schooljeugd van Stompwijk op be scheiden schaal een dag, welke als zeer geslaagd mag worden be schouwd. Een gave van de Boeren leenbank stelde het comité in staat voor een groot gedeelte in de kosten van deze dag te voorzien. Om 8 i'ur werd in de paroclvekerk een gezon gen H. Mis opgedragen, waarbij op viel, dat de kerk geheel door de ge lovigen was bezet. Om 10 uur wer den de burgemeester en de wethou ders door een haag van kleuters naar het plein van de jongensschool ge leid, waar de schooljeugd een aubade gaf. Om half twee 's middags ging van de boerderij van C. de Jong een stoet van meer dan 100 versierde fietsen, autopeds en wagentjes, voor afgegaan door het fanfaregezelschap Juliana, naar het terrein van Stomp- wijkse Boys, waar een neutrale jury van enkele Kruisheren een zware taak had om de 10 beschikbaar ge stelde prijzen eerlijk toe te kennen. ZWEEFVLIEGEN Gisteren heeft de zweefvlieger Rob Vulling een nieuw Nederlands record gevestigd. Hij steeg van het vliegveld Teuge in zijn Skylight 2 zweefvliegtuig en landde vele uren later op een plek die 120 km ten zuiden van Orleans in het centrum van Frankrijk ligt. In to taal had hij toen een afstand van 680 km afgelegd. POSTDUIVEN DE SNELVL1EGER Wedvlucht vanaf Vilvoorde met zeei koude noordwesten wind. De duiven werden gelost om 8 uur. Eerste aanko mende duif om 10.35.16, laatste prijswin nende duif om 11.19.45. 1, 8, 10 J. Staf- feleu; 2, 5, 7 A. v. Noord; 3 H. Brandt; 4 gebr. v. Schie; 6 F. Heemskerk; 9 P. J. Warmerdam. ZWEMMEN JAARVERGADERING KNZB Het gaat goed in de Koninklijke Ne derlandse Zwembond. Er heerst een goede geest en er wordt veel activiteit ontwikkeld. Dat is de algemene indruk, die men tijdens de drukbezochte alge mene jaarvergadering van de KNZB in Hilversum heeft gekregen. De Moeder Triebelsbeker voor grote organisatori sche verdiensten ging naar de heer S Bolman, die thans als voorzitter van de sportcommissie fungeert. Adrie Lasterie, de vrfje slagzwemster van de vereniging Naarden, kreeg het Van der Mastschild voor haar prestaties gedurende het jaar 1961. Tot erelid van de KNZB werd be noemd de heer M. Boon, jarenlang voor zitter van de commissie zwemonderwijs. Het vroegere bondsbestuurslid, de heer K. van der Wolk, werd tot lid van ver dienste benoemd. De Bredius-medallle werd posthuum verleend aan de heer J. Buiskool, de in het najaar van 1961 over leden directeur van het bondsbureau. Voorzitter J. de Vries overhandigde de medaille aan mevrouw Buiskool. SPORT NIEUWS IN 'T KORT De Belg Jos Wouters zegevierde zon dag in de klassieker Parijs-Brussel, een wedstrijd over 289 km. Ian Black, de Schotse vrijeslag zwem mer - drievoudig Europees kampioen - die wegens studie een jaar op non-ac tief is geweest, heeft zaterdag in Car diff opnieuw voor een record gezorgd Hij verbeterde in het 55-yards bad op de 220 yards vrije slag het Europese record 200 meter, dat sedert 9 september 1961 met 2 min. 4 sec. op naam van de West duitser Gerhard Hetz stond. In Groningen is zaterdagavond de basketbalinterland Nederland-Luxem burg (heren) gespeeld. Onze landgeno ten wonnen deze ontmoeting met 92-46. Bij de rust hadden zij reeds een 46-16 voorsprong. De eerste divisieelub Leeuwarden heeft zaterdag in een lichtwedstrijd met 1-0 verloren van Werder Bremen, dat in de Westduitse eerste klasse (noord) uitkomt. O De Nederlandse onafhankelijke Van Kreuningen is zondag winnaar geworden van een internationale wielerwegwed- strijd in het Belgische plaatsje Oestene. Hij legde de 170 km af in 4 uur 45 min.. Tweede werd de Belg De Bal in 4.47 10. Bert Schools, de jongere broer van de bekende tafelten nis-international Frans Schoofs, heeft zondag in Geel de persoonlijke wedstrijden gewonnen van de Benelux jeugdkampioenschappen. De Franse prof Gerard Thielin is winnaar geworden van de Ronde van het Zuidoosten. De vijfde etappe, van Nimes naar Avignon, leverde een zege op voor Robert Cazala. De Nederlander Jo de Roo werd vierde in het eindklas sement De ronde van Feijenoord, die volgens de traditie jaarlijks op Koninginnedag wordt gehouden, heeft ditmaal een zege opgeleverd voor Verwey uit Gouda. Hij legde de 100 km van deze rit voor ama teurs en onafhankelijken af in 2 uur 14 sec. Seamus Elliott (Ierland) heeft giste ren door een zege ln de vierde etappe van de Ronde van Spanje de leiding in het algemeen klassement overgenomen. Hij legde de 141 kilometer van Valencia naar Benidorm af in drie uur 15 min. en 6 seconden. Jimmy Adamson, de 33-jarige aan voerder van Burnley, die nooit een plaats in het nationale team heeft kun nen veroveren, is zaterdag door de En gelse voetbal-journalisten tot „Brits voetballer van het Jaar" gekozen. De Nederlandse renner Jan Petersen eindigde zondag in de ronde van Berlijn een wedstrijd over 115 km op de tweede plaats achter de Belg Frans Croes. De Belg noteerde 3 uur 12 min. en won met 100 meter verschil. De Nederlandse renner Martin van den Borgh zegevierde zondag in de weg wedstrijd Brussel-Charleroi-Brussel, 'n wedstrijd over 222 km in 5 uur 57 min. Op de tweede plaats eindigde de Belg Julien Schepens met 10 meter achter stand. liet team van Roemenië is zondag te Boekarest winnaar geworden van het jaarlijkse jeugdtoernooi van de Euro pese Voetbal Unie (UEFA) voor spelers van 16 tot 18 jaar. In de finale werd Zuidslavië met 4-1 verslagen. De Bredanaar Kuypers heeft zondag in Groningen beslag gelegd op het per soonlijk studentenschaakkampioenschap van Nederland. Zijn puntentotaal uit de vijf partijen bedroeg 41/-. Dave Tork, een 27-jarige luitenant van de Amerikaanse marine, heeft za terdagavond in Walnu (Cal.) het wereld record polsstokhoogspringen verbeterd en gebracht op 4.92 meter. Het oude re cord stond sedert 31 maart met 4.895 m op naam van John Uelses. Het Nederlandse dames-hockeyelftal heeft zaterdag in Bloemendaal met 1-1 gelijk gespeeld tegen het team van West- Duitsland. Deze stand was reeds bij de rust bereikt. De Amstelveensc schaker Coen Zui- dema heeft zaterdag definitief beslag ge legd op de Nederlandse jeugdtitel. In de negende en laatste ronde van het toer nooi om dit kampioenschap, dat in Gro ningen is gehouden, versloeg hij Greben (Leeuwarden), waardoor hij met 7'/s p. onbedreigd aan de top van de eind rangschikking staat. Voor amper 500 toeschouwers heeft het Belgische zaterdag-team in het sta dion Leo Lagrange te Vincennes in de eerste wedstrijd voor het toernooi om de Coupe Fernand Chanelle Frankrijk met 3-2 verslagen. De ronde van Gelderland 1962 voor amateurs en onafhankelijken. die zater dag is gehouden, is geëindigd in een zege voor Coen Visser. De amateur uit Sant poort had na 166 zeer zware kilometers nog de meeste reserves en versloeg in 'n scherpe sprint de 13 renners, met wie hij een kopgroepje had gevormd. 2 Woensdagmarkt. Het is groot feest bij Japie. Als speciale aanbieding geven wij bij aankoop van tien gulden aan onze goederen een lekkere doos toilet zeep cadeau. Botermarkt over modemag. Lucienne. Japie. 2 Woensdagmarkt. Het is feest bij Japie. Lange on derbroeken en borstrok ken, van 2.98 nu alle ma ten 2.25; herenflanellen van 4.98 nu 3.50; slopen; baddoeken. Botermarkt over modemag. Lucienne. Japie. 2 Woensdagmarkt. Week end herenoverhemden, leuke kleuren van 7.98, hoe bestaat het nu alle maten 2.98; witte dames- en kin dersokjes 0.98, twee paar één gulden. Botermarkt over modemag. Lucienne, Japie. 2 Woensdagmarkt. Het is feest bij Japie. Mooi super wit jongenssportgoed, van 0.98 nu 0.69; lange heren sokken 0.59; damesslips 0.59. Botermarkt over mo demag. Lucienne. Japie. 3? Woeusdagmarkt. Da mes laat U niet langer be duvelen. Onze bekende nylons met en zonder naad van 1.98 nu 1.25; 1-pers. lakens, flinke maat 4.75. Botermarkt over modema gazijn Lucienne. Japie. 2 Woensdagmarkt. Pr. badlakens, lang 1.50, breed 88 cm, 4.98 nu 2.98; leuke jongens- en meisjes-, da mes- en herenpyama's, al le maten nu 5.98. Boter markt over modemagazijn Lucienne. Japie. 5* R.K. Meisje 21 jaar, zoekt werkhuis van 8.30 tot 12.30. Br. onder no. 3316 bur. v. d. blad. 2 Flinke nette huln ge vraagd, 4 ochtenden of 2 dagen per week. Geen kl. kinderen. Goed loon. Kon. Wilhelminalaan 5, Voor schoten. 2 2 Fauteuils in goede staat te koop, 25.- p. stuk. Lage Rijndijk 40. 2 Aangeb.: Moris M, in prima st. Te bevr.: Rijn dijk 40. Hazerswoude. 2 Wie wil, b.v. student(e) mijn schoolgaande kinde ren pianoles geven, tegen redelijke vergoeding. Br. onder no. 3318 bur. blad. 555ste STAATSLOTERIJ 2e ki05 HOGE PRIJZEN r ooo 9047S f S000 13381 2000 8986 1500 7145 16258 f 1000 1673 7892 15348 19777 föo'3 f4W 1734 wad rees 4164 4620 7359 11799 12950 13627 13942 15108 16091 16371 20720 21215 200 1238 1353 1362 1606 1610 1952 2429 2668 2715 2719 1086 4096 4237 4b58 4946 1805 62^2 6500 6657 7054 7214 7315 7416 7484 7904 7950 8055 8160 819o 8683 8.25 8991 9041 9105 9150 9797 9662 10081 10287 10492 11260 11506 11774 12006 12253 13103 14253 13535 13937 14837 15042 15108 15472 15569 15S63 16162 16209 16531 16613 16965 17120 17297 17449 17844 18173 18243 18441 18764 20083 20205 20444 20777 20792 21239 21618 21742 PRIJZEN VAN ƒ40.— 1012 037 065 070 123 148 162 178 179 181 183 185 196 219 280 323 390 423 449 451 489 516 523 535 539 548 567 607 620 638 663 689 717 753 832 835 845 884 910 914 Ï00S 013 016 020 032 046 074 084 086 093 113 127 142 117 161 174 214 221 235 252 263 267 2S7 339 394 417 418 44.^ 4V 1 497 511 555 571 592 615 682 685 689 691 725 780 755 765 780 819 822 911 91, >il 3012 036 057 086 115 123 179 191 242 246 278 279 307 343 362 379 382 413 461 4.3 485 500 504 505 551 571 584 617 636 642 643 650 665 676 689 731 785 840 841 881 8S4 901 911 922 932 938 999 4005 009 010 035 060 098 099 105 U29 Ito 192 194 201 249 268 280 318 336 340 344 366 368 372 450 458 480 516 526 545 569 598 607 623 648 662 666 669 692 722 749 812 819 860 864 868 873 884 886 9£> 660 5004 037 073 091 142 169 225 239 248 288 297 308 347 378 413 438 440 46o 470 494 516 533 579 589 594 608 622 681 765 794 795 817 820 828 888 891 902 926 969 991 «006 007 022 064 083 102 115 137 148 171 676 697 705 707 756 776 791 820 842 S70 1044 063 066 074 088 106 129 156 160 168 170 171 172 174 178 236 242 312 360 383 433 473 500 517 523 527 548 604 621 627 690 717 721 770 781 785 810 825 866 *18 «0O7 026 030°077 103 131 208 221 326 248 285 317 339 347 425 465 528 552 600 606 640 648 651 684 688 706 739 745 749 764 825 832 884 905 952 981 994 9002 004 015 016 056 097 106 146 156 340 365 385 446 458 470 554 565 612 657 671 683 687 741 744 750 776 794 799 805 835 846 876 904 918 920 039 966 981 991 1001Ï 116 208 211 239 285 299 362 375 394 407 446 449 452 501 515 539 591 594 598 620 634 663 715 725 753 774 786 812 870 932 941 943 956 971 11038 075 093 118 150 178 194 201 210 229 231 237 261 300 303 308 381 411 469 472 499 549 592 628 642 659 670 709 713 719 720 722 746 758 760 854 917 951 981 12028 036 066 117 132 13? 145 160 166 176 184 205 249 256 310 336 338 339 341 346 442 470 498 500 525 543 597 609 680 6S9 703 70S 734 772 775 776 794 880 912 977 13002 070 112 139 177 200 205 223 238 245 2S2 308 337 356 363 368 379 412 416 431 448 449 456 481 491 520 528 553 559 562 583 589 59S 610 639 642 670 680 731 748 768 833 840 844 846 S56 877 889 970 989 14013 032 049 053 056 064 092 097 103 150 151 174 182 262 303 346 392 408 422 504 526 547 602 635 654 660 693 723 738 775 858 886 932 937 963 9S3 986 15014 034 040 044 045 068 082 107 120 131 133 139 192 193 208 215 268 282 314 336 387 424 425 441 455 483 522 526 545 571 574 589 625 686 727 743 750 759 810 843 16006 012 015 066 068 106 130 139 178 188 208 262 272 273 311 315 326 336 341 353 423 425 438 451 488 517 542 553 598 624 638 646 667 712 718 .7S5 804 810 811 832 17003 054 057 066 076 100 138 142 143 150 162 172 179 187 205 23o 303 338 348 416 420 425 454 47. 480 500 504 510 512 516 526 552 558 567 572 618 638 657 660 6S6 687 696 721 754 757 883 900 902 904 971 18010 032 049 136 142 144 209 233 290 295 296 316 356 367 386 443 527 553 555 562 570 647 664 704 729 732 737 770 778 784 839 861 930 943 918 957 974 992 19037 051 069 091 103 121 127 154 168 240 250 273 275 329 334 353 354 368 419 434 460 472 486 505 548 551 566 570 629 672 6S9 691 693 756 852 861 879 882 S99 20013 022 074 138 209 295 379 426 447 462 469 478 493 500 504 529 550 598 614 619 629 664 6SS 721 737 755 7S4 796 801 807 817 856 879 887 915 942 982 9S4 994 996 31014 072 090 091 162 184 206 233 237 284 293 311 315 333 340 459 395 454 467 508 511 519 522 558 561 585 613 650 652 676 717 776 804 817 826 834 869 878 889 924 958 966 994 2 Aangeb.: electr. naai machines in koffer, als nieuw, ver beneden kost prijs 125.-. 175.-, 195.-, 225.- Landnaaimachines in kof fer, als nieuw 75.-, 95.-, 115.-. Verkoop onder ga rantie. Herenstr. 23. Lei den, tel. 32027. 2 Flink meisje gevraagd van 84 uur in rusthuis Klimop, Rhijngeester- straatweg 203. Oegstgeest, tel. 23018. 2 Shoe-post heeft voor de t.eners de echte leuke Twist-Flats met platte en verhoogde hakjes in de moderne voorjaars-tinten. Prijzen vanaf 9.90. 36/41. 2 Welk r.k. meisje 16 a 17 jaar, wil vriendin met mij worden, om de zondag êezellig door te brengen. Ir. onder no. 223 bur. v. d. blad. Gevraagd: flink net meisje, 17 jaar of ouder, voor de morgenuren, c.v. olie, geen was aan huis. Middelweg 132. Wassenaar tel. 01751—3923. 2 Ochtendmeisje of werk ster gevraagd. Mariën- poelstraat 63, Leiden. 2 Wasserij „De Een dracht", Zoeterwoudse sin gel 14b, vraagt een nette mangelater, voor hele of halve dagen. 2 Nette werkster gevr. v. 2 ochtenden in de week v. 912 uur. v. d. Valk Bou- manweg 12, Leiderdorp, tel. 21099. 2 Woningruil. Gr. nieuw huis, o kamers, douche, achterom, enz., plan noord Ruilen voor riant boven huis of ander heel huis. Bl onder no. 3309 bur. blad. 2 Gevraagd: jongeman, iTb.v. rijbewijs B, en enige administratieve ervarin- gen. Aanm.: N. Schouten, oommarkt 8. 2 Wegens aanschaf van èrotere auto te koop een itrocn 1952. W. C. M. v. d. Salm, Zuidbuurtseweg 33, Zoeterwoude, tel. 01715 —233. 2 Shoe-post. Woensdag koopjes. Bij aankoop van 1 paar schoenen, 1 paar nylon-kousen van 1.98 voor 1.48 of van 1.45 voor 98 cent. 2 Va kanten bruidsjapon aangeboden, maat 38. Ver- distraat 185, Leiden ZW. 2 Aangeb. voor direct: 2 zonnige kamers voor 2 vriendinnen of dame al leen b.b.h.h. (geen stud.) Br. onder no. 284 bur. bl.

Leidse Courant | 1962 | | pagina 7