Priester-jubilea in Bisdom Rotterdam in het komend jaar Priester- en kloosterjubilea in 1962 40-Jarig jubileum G. Verkley te Alphen aan den Rijn zilver beslagen Paling leeggezogen' door motorpomp DONDERDAG 7 DECEMBER 1961 DE l.EIDSF COURANT PAGINA S GROEI VAN HET AUTOPARK IN NEDERLAND Gisteravond is in Utrecht de loting gehouden voor het internationale schaaktoernooi, dat van 8 tot en met 17 december in Utrecht zal worden gehouden ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van de schaakclub Utrecht. De schaakmeesters A. Bis- guier uit de Ver. Staten, K Robatsch (Oostenrijk) en F. Perez (Spanje) van links naar rechts, vermaakten zich in afwachting van de loting, in hun hotel met... een spelletje schaak V akantiespreiding niet wettelijk geregeld Hoewel het vrijwillig overleg over de vakantiespreiding de afgelopen zomer zo weinig heeft opgeleverd, meent minister Klompé dat de va kantiespreiding geen zaak is die zich leent voor een wettelijke regeling De minister verwacht echter dat het welbegrepen eigenbelang op den duur tot een vrijwillige regeling van de vakantiespreiding zal leiden. Minister Cals legt er in de memo rie van antwoord op zijn begroting de nadruk op dat veel mensen toch in de tijd van de schoolvakanties met vakantie gaan, hoewel zij geen schoolgaande kinderen hebben. De huidige onderwijswetten vormen overigens een veel geringer beletsel voor het spreiden van vakanties dan men wel doet voorkomen, aldus de minister. Geen enkele wettelijke be paling verzet zich tegen het ver schuiven van de vakanties van het lager onderwijs binnen de lange re vakanties van het voortgezet onderwijs. Grondaankopen door buitenlanders niet te verbieden Het nemen van maatregelen door de regering tegen grondaankopen door buitenlanders is moeilijk te vereni gen met de Europese samenwerking en wat betreft de samenwerking met de EEG-partners niet overeenstem mend met het verdrag van Rome. Tegenover de wrevel, die men hier en daar kan bespeuren tegen de grote aankopen van grond door buitenlan ders, kan men stellen, dat Nederlan ders ook in het buitenland grond ko pen. Dit heeft de waarnemend mi nister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen, mej. dr. M. Klompé. in haar memorie van antwoord aan de Tweede Kamer verklaard. Door krachtige hantering van haar planologische en andere bevoegdhe den zal de regering ongewenste spe culaties wat recreatiegronden be treft tegengaan. Volledige prijsbe- heersing is moeilijk uitvoerbaar, maar is ook in het kader van de EEG niet de aangewezen oplossing. Maria Zamorra gewond bij gecompliceerd ongeluk Op de rijksweg Amersfoort-Apel- doorn is in de nacht van woensdag op donderdag een verkeersongeluk gebeurd, waarb'j de radiozangeres Maria Zamorra gewond werd. Het ongeluk gebeurde omstreeks 2 uur bij Terschuur (gemeente Barneveld). Twee personenauto's kwamen fron taal met elkaar in botsing doordat de bestuurder van een der wagens 60 jaar priester: 15 augustus H. B. J. Warnink, emeritus, Kwintsheul. 55 jaar priester: 15 augustus. Mgr. .1 M. P. A. Wils, emeritus, Kerklaan 97a, Heemstede. 50 jaar priester: 15 augustus T. W. Taman, pastoor H. Familie, Rotter dam. 40 jaar priester: 10 juni P. J. M. Heskes, pastoor Den Haag, Allerh. Sacrament; H. C. A. M. Kouwenho- ven, pastoor Leiderdorp, O. L. Vrouw Onbevlekt Ontvangen; J. J. J. H. Ris- wick, pastoor Maasland, H. Maria Magdalena; H. C. A. M. Roelvink, emeritus, Heiloo. 25 jaar priester: 22 mei J. A. M. van Adrichem, pastoor Den Haag, Chris tus Koning; L. J. Beugelsdijk, kape laan Rotterdam, St. Petrus; A. H. Duyvestijn, rector Rotterdam hulp kerk Allerh. Sacrament; J. G. van Dijk, pastoor Rotterdam, H.H. Engel bewaarders; G. J. M. ten Have, Briel- le, deken en pastoor H. H. Martela ren van Gorcum; F. L. Kok, pastoor Rotterdam, H. Joseph; C. A. J. Net ten, kapelaan I eiden, H. Lodewijk; J. M. T. H. Reiber, kapelaan Rotter dam, H. Antonius Abt; C. M. Schutte laar, pastoor Den Haag. O. L. Altijdd. Bijstand; J. van der Stap, pastoor Everdingen. H.H. Petrus en Paulus; F C. Verheul, kapelaan, Den Haag, H. Liduina; J. H. M. van der Vliet, pastoor Den Haag, H. Pastoor van Ars; P. J. Zoutenbier, kapelaan Rot terdam, H. Theresia. 12Vt jaar priester: 3 december G. J. van Dijk, kapelaan O. L. Vrouw Visitatie, Schiedam; J. van den Haak, kapelaan Delft, Allerh. Sacrament; J. F. M. Herrewijn, rector Joseph- stichting Den Haag; P. A. M. Hoogen- bosch, kapelaan Bodegraven, H. Wil- librordus; W. de Klerk, kapelaan Leiden, H. Petrus; F. A. M. Kolb, be- drijfsaalmoezenier Delft; J. S. van der Laan, zielzorger Academisch zieken huis, Oegstgeest; C. J. Schut, mode rator godsdienstleraar, Wassenaar. door zware sneeuwval werd ver blind. In een van deze auto's bevon den zich de zangeres Maria Zamorra en haar echtgenoot. L' oordat 't ver keer op de weg als gevolg van de ravage werd gestagneerd, moest een vrachtauto wachten. Even later bot ste een andere personenauto op de stilstaande vrachtauto en kort daar op volgde nog een aanrijding. Toen een vierde personenauto op de an dere wagens inreed. Drie auto's wer den totaal vernield. De andere wa gens liepen ernstige schade op. Zes inzittenden van de betrokken perso nenauto's, onder wie de zangeres en haar echtgenoot moesten worden overgebracht naar het ziekenhuis „De Lichtenberg" in Amersfoort. De toestand van Maria Zamorra is niet zo ernstig als het zich aanvankelijk liet aanzien. 40 Taxichauffeurs zullen woens dagochtend 20 december op de Nieu we Hemweg te Amsterdam een de monstratie geven van zelfverdedi ging. Enige weken geleden is een cursus opgericht, met thans ongeveer 400 deelnemers, om taxichauffeurs en automobilisten in staat te stellen zich bij eventuele overvallen te kun nen verdedigen. Er zijn in Alphen aan den Rijn de laatste jaren heel wat jubilarissen, met name in de groep van veertig en vijftig dienstjaren, bij wie men als regel de burgemeester ziet verschij nen. Dat was ook dezer dagen in hotel Toor het geval, waar de heer G. Verkleij werd gehuldigd omdat hij veertig jaar in dienst was bij het aannemersbedrijf Gesman en Zoete- meijer. De heer Z. Bruins Slot meen de, dat het stellig een unicum kan worden genoemd, dat in gemeenten van gelijke grootte deze jubilea zo vaak voorkomen. Dat kan in de toe komst wel eens anders worden, want de thans opgroeiende generatie de monstreert niet zo veel trouw. Spre ker meende er ook voorzichtig uit te mogen concluderen, dat wellicht de arbeidsverhoudingen in onze gemeen te in het verleden niet zo heel erg ongunstig zijn geweest. (Hoe dit ook zij, de burgemeester feliciteerde de heer Verkleij met deze dag. Misschien zijn er wel eens span ningen geweest tussen werkgever en -nemer, maar het toch nooit tot 'n breuk gekomen. Van de firma Ges man en Zoetemeijer hoorde spreker veel goeds over de jubilaris, die op 2ö-j'3rige leeftijd in dit bedrijf kwam en thans voorman-metselaar is. Er zullen in die veertig jaren heel wat steentjes zijn gelegd, misschien wel schepen, maar zeker auto's vol. Aan de jubilaris werd medegedeeld, dat h'j door de Koningin was onderschei den met de zilveren medaille, ver bonden aan de orde van Oranje-Nas- sau, die hij vervolgens de heer Ver kleij opstelde. De burgemeester feli citeerde ook de echtegenote van de jubilaris, „want de eer van de man wordt door de vrouw mede gedra gen". Na de burgemeester, die was ver gezeld van secretaris A. Veenhuijsen, sprak de oudste van de drie aanwe zige directeuren, de heer G. Gesman. Deze verzekerde, dat de heer Ver kleij de ontwikkeling goed heeft bij gehouden. Hij is iemand, die men zeer veel kan toevertrouwen en die alle onderdelen van het metselvak onder de knie heeft. Een beroep op hem gedaan, was vrijwel nooit tever geefs, Verkley stond altijd klaar. De van grote waardering getuigende toe spraak ging vergezeld van de aan bieding van een enveloppe met in houd; de echtgenote van genoemde directeur bood mevrouw Verkleij 'n bloemenhulde aan. Nadat een vertegenwoordiger van het hoofdbestuur van de Nederlandse Aannemersbond de gouden ere-pen- ning- had opgespeld van deez bond, waarbij hij met leedwezen constateer de, dat er steeds minder beroepslief de wordt gevonden, sprak de door vier man vertegenwoordigde perso neelsvereniging voorzitter J. Pont. Duidelijk bleek, dat men alle waar dering heeft voor „Gerrit". Spreker vond het maar een prestatie, zéker in de bouw, om ergens veertig aar lang te blijven; vooral nu ook weer, als de „buren" je proberen weg te kopen. De hartelijke woorden gingen vergezeld van de aanbieding van een staande schemerlamp en mevrouw Verkleij kreeg een mooi bloemstuk. De neer Verkleij zei in zijn dank woord het helemaal geen prestatie te vinden bij één werkgever te blij ven, die goed zijn sociale verplichtin gen nakomt en hij herdacht met wee moed de overleden firmant, de heer Zoetemeijer. Voor de ontvangen be langstelling was hij zeer erkentelijk. De echtgenoten van de heren Ges man en de kinderen en twee klein kinderen van de jubilaris woonden de huldiging bij. 60 jaar priester: 9 maart de paters Rosarius van Berkel, Venray; Caeci- lianus Huigens, Katwijk a. d. Rijn. 50 jaar priester: 17 maart de pa ters Clemens van den Berg, Haarlem, Zacharias van der Hoeven, Belo Ho- rizonte, Brazilië. 25 jaar priester: 7 maart de paters Amandus Korse. Amsterdam; Delphi- nus Frenken, Heerlen; Irenaeus Thoen, Rotterdam; Adelmus Heijme- rink, Heerlen; Eventius Wolfkamp, Bleijerheide; Frumentius Keverkamp, Lichtenvoorde; Adelphus van Leeu wen, Biak Nieuw-Guinea; Egfried Stokman, Alverna; Silverius van Swelm, Woerden; Cornelianus Rem men, Djakarta, Indonesië; Dominicus Pillen, Doorn. Caesarius van Hulst, Rome; Emericus Geers, Rotterdam, Ailbert Linden, Amsterdam; Theodu. lus Derks, Den Haag; Burkhard van Summeren, Heerlen. 24 oktober de paters Bertilo de Boer, Weert; in Brazilië Olympius Reichert, Trés-Passos; Egidio Sont- jens, Carzai; Felicissimus Mattens, Sao Joao del-Rei; Theodulf Kamsma. Visconde do Rio Branco. 60 jarig kloosterfeest: 7 september de paters Jesuald vai Hemert, Maas tricht; Matthaeus van der Drift. Al verna; Victorius Beekman, Katwijk a. d. Rijn; Euphronius Zantvoort, Woer den; Nicodemus van Heereveld, Me- gen. 50 jarig kloosterfeest: 7 september de paters Gerbrand van Duijn, Some ren-Eind; Hugo Ponsoien, Alverna; Walfried Blom, Venray; Ludo'Bos- se, Maastricht; Otger Janssen, Ven ray; Marcolinus Zuidam, Venray; Ezechiël van dei Helm, Delft; Jaco bus van der Veldt, Washington USA. 25 jarig kloosterfeest: 7 september de paters Ludger de Grijs, Lichten voorde; Amadeus Hermans, Maas tricht; Clemens Epping, Venray; Cunibertus Kok, Tönisheide, Duits land; Marcellinus Blom, Delft; Cas par Jacobs, Heerlen; Gaudentius Moolenaar, Neviges (Rhld) Duits land; Martinus Hardjawgrdaja; Su- kabumi, Indonesië; Bertinus Fortuin, Lichtenvoorde; Lebuinus Debets, Venray; Odaf Koning Wenen, Oosten rijk; Albertinus Krouwels, Drachten; Theobald Schutijser, Karachi, Paki stan; Thaddaeus Ros, Drachten, Sige. bert Rodenhuis, Heerlen; Dominicus Hogenbirk, Rotterdam; Aegidius Ver- sluijs, Waverley Australië; Maxentius Lunter, Nieuw-Guinea; Athanasius Janssen, Rotterdam; Josephus Lem mers, Tjitjurug, Indonesië; Gorgonius Simonis, Woerden; Fidelis van Leeu wen, Wenen, Oostenrijk; Linus Grond, Freiburg, Zwitserland; God- freid Hendrikx, Weert; Hugo San ders, Katwijk a. d. Rijn; Hilarius Peeters, Rome, Juvenalis Post, Woer den; Rudolf Kropman, Rotterdam; Matthaeus Hovius, Heerlen, Egbert Spruijt, Amsterdam; Donatianus de Haan, Bolsward; Misaël Kammerer, Enarotali, Nieuw-Guinea; Valentinus van der Heijden, Vorden. In Brazilië: 7 september de paters Fredericus Voorvelt, Carlos Chagas; Cornelio Gottenbos, Uba; Dagobert Wolswijk, Pouso-Novo; Sixtus de Bruijn, Belo-Horizonte; Aurelius Pe ters, Belo-Horizonte; Aurelianus Prick, Vila Sério; Odilo Diemei, Be lo-Horizonte; Aemilius Scheid, Dal- tro-Filho. 50-jarig kloosterfeest: 23 september de broeders Martinus Jaspers, Woer den; Raymund van Üruten, Woerden; Luchesius Hendriks, Vorden. 25-jarig kloosterfeest: 14 januari de broerders Bruno van Wijk, Katwijk a. de Rijn; 25 maart broeder Gratianus Kuzhimattam, Karachi, Pakistan; 4 april broeder Josue Kötte, Megen; 15 juli broeder Prudentius de Valk, Kat wijk a. d. Rijn. PATERS MONTFORTANEN 60-jaar priester: 24 mei de paters M. Welkenhuysen en G. Lemmens; 3 september de paters J. Weerts en J. Bemelmans. 50 jaar priester: 14 juli de paters L. Notten en H. de Weert; 21 september pater A. Hoppers. 25 jaar priester: 20 februari de pa ters J. Woudenberg; J. v. d. Velden; A. Klinkers; F. Vossen; J. Meerkens; H. Zeegers; E. Vroemen, C. v. Leu ven; Th. Weijnen; P. v. Hest. 50 jaar professie: 21 juni broeder Adolf; 15 augustus de paters L. de Vries en H. Janssen. 25 jaar professie: 8 september de paters F. Bonnier, W. Brouns, H. de Kroon; J. Camps, F. Ghijsen, F. Ge- raeds, J. Jongen, M. Vroemen, E. Schepers, H. Rrehen, Th. Witsiers, L. Collijn; 7 oktober de broeders Sale- sius; Bruno, Hubetrus, Eduardus, Ro- bertus 65-jarig kloosterfeest: 1 oktober pa ter J. Limpens te Brazilië. 60-jarig kloosterfeest: 1 januari pa ter H. Trines, Asten. 50-jarig kloosterfeest: 28 mei de broeders Augustinus Spijkers, Ber gen op Zoom en Dionysius Sparidans, Amsterdam; 23 september de paters H. van der Horst, Brazilië; L. Kuij- pers, Brazilië; broeder Franciscus Chavanu, Heer. 40-jarig kloosterfeest: 2 februari broeder Vincentius van Hevelingen, Gisting, Sumatra; 8 september de pa ters N. Hoogeboom, Djambi Sumatra; W. ten Vaarwerk, Brazilië; W. Geers, Amsterdam; H. Coolen, Rotterdam. 25-jarig kloosterfeest: 2 januari de paters P. Breijs, Brazilië; R. Wiercx, Brazilië; 19 maart de broeders Celsus Hilkhuysen, Maastricht; Dagobert Collingnon, Heer; Alfred Close, Heer; 8 september de paters A Marijnen, Uxbridge, Canada; F. Reuser, Lon den, Canada; G. Snijders, Flums, Zwitserland; J. v. Rut, Uxbridge Ca nada; A. van der Burg, Delft; W. Heggelman, Helmond; J. Rijk, Breda; L. Kwanten Buta Putih Sumatra; Th. Wilemsen, Maastricht; J Scholte, pas toor te Elsendorp; M. Giesbers, Prin- cenhage; J. van Kempen, Schiedam; H. Raaijmakers, Brazilië; A. Voorhuy- zen, Rotterdam; F. van Oekel Brazi lië- W. Valk, Princenhage; J. Kock- mann, Den Haag; Dr. J. Stockmann, pastoor te Papendrecht; D. Duuring, Pointe-au-Chêne, Canada; Jan van den Nieuwenhof, Kongo en broeder Hugo van den Eisen, Nijmegen; 8 de cember pater P. van Iersel te Maas tricht. 50 jaar priester: 14 juli de paters P. van Hommerich. Sittard; Th. van der Pee, Brussel; H. Heuvels, Asten. 40 jaar priester: 15 april de paters H. Graat te Asten; H. de Groot, As ten; A. Wijnhoven, Brazilië; 10 juni pater N. Bos, pastoor te Someren. 25 jaar priester: 18 juli de paters J. Stierum, Rotterdam; O. Oomes, Maas tricht; J. Naber, Santiago-Chili; J. Hooft van Huijsduijnen, Santiago- Chili; P. Rijs, Brazilië; G. Vergou wen, Helmond; C. Dankers, Brazilië; Drs. J. Welage, Dordrecht; Drs. A. v. Buuren, Amsterdam; J. Roovers, La Calera, Chili; H. Geraerts, Auquinco, Chili, B. Brügemann, Kongo; Drs. E. van Uden, Amsterdam; E. van der Velden, Heer; J. Smeets, Santiago. Chili; F. Borrenbergs, Bergen op Zoom; W. van der Vleuten, Amster dam; Th. Rietveld, Brazilië. Onderscheiden automobiliste zonder rijbewijs komt voor de kantonrechter Twee weken geleden maakten wij melding van het feit, dat 'n dame zonder rijbewijs, mevr. B. uit Goirle, in Tilburg een on derscheiding kreeg voor haar feilloze rijden met een auto. Zij werd geobserveerd door een speciaal commando, dat enige tijd achter haar reed en in groeiende bewondering haar tenslotte aanhield om mevr. B. mede te delen, dat zij een voor treffelijk automobiliste was. „Hoelang heeft u uw rijbe wijs al?", vroeg men haar, waarop mevr B. met enig blik ken en blozen „oh, een paar maanden of zo" antwoordde. In werkelijkheid was zij kort te voren voor haar exataien ge zakt. Door publikaties in de pers kwam een en ander de politie ter ore. Weliswaar toonde deze zich zeer coulant tegenover de charmante, goed rijdende „be driegster" en bevorderde, dat zij reeds een week later op nieuw haar rij-examen mocht doen, waarvoor zij met glans slaagde, maar toch werd een rapport naar het Bredase par ket gestuurd. Het hoofd van het Bredase parket, mr. R. H. F. H. M. Grasso, heeft thans opdracht gegeven om proces-verbaal te gen mevr. B. op te maken. De zaak, die wel veel belang stelling zal trekken, komt nu voor de Tilburgse kantonrech ter. Water bedreigt Coevorden van twee kanten Is het gevaar voor overstroming voor Meppel en het zuidwesten van Drente voorbij en zal de Gelderse Vallei vandaag weer helemaal droog vallen, voor Coevorden is de situatie minder rooskleurig. Deze plaats dreigt van twee kanten overstroomd te wor den. Aan de ene zijde door het wa ter van de Vecht en aan de andere kant door het water van het Stiel tjeskanaal. Gisterochtend is de Vechtdijk in de buurt van Gramsbergen op enkele plaatsen bezweken en het water stroomde met grote kracht in de rich ting van Coevorden. Voorlopig werd het water nog tegengehouden door de in slechte staat verkerende water- schapsdijk, waarvan men gisteravond verwachtte, dat deze het wel zou be geven, hoewel er de hele dag door zandzakken tegen de dijk zijn ge legd. Het water van het Stieltjeskanaal stroomde gisteravond over de dijk naar de Coevordse wijk Binnen vree. Het gemeentebestuur heeft alle maat. regelen genomen om een ramp te kunnen voorkomen. In Binnenvree wonen ruim tweeduizend mensen. Een paling van een meter lang bleek de oorzaak te zijn van het wei geren van een motorpomp in een sloot in De Lier. Alleen de huid van het dier bleek nog over te zijn. De rest was door de krachtige pomp weggezogen. De heer Van den Berg heeft desondanks nog wel reden om het palingoverschot als een curiosi teit te bewaren. Aetherklanken VRIJDAG 8 DECEMBER 1961 HILVERSUM I, 402 m. 7.00 VARA. 10.00 VPRO. 10.20 VARA. 12.00 AVRO. 16.00 VARA. 19.30 VPRO. 21.00 VARA. 2240 VPRO. 23.00-24.00 VARA. 7.00 Nws. 7.10 Gym. 7.23 Gram. 8.00 Nws. 8.18 Gram. (Om 8.35 Van de voorpagina, praatje). 9 00 Gym. v. d. vrouw. 9.10 Gram. 9.35 Waterst. 9.40 Schoolradio. 10.00 Inzicht en uit zicht, gespr. 10.05 Morgenwijding. 10.20 V. d. vrouw. 11.00 V. d. kleu ters. 11.15 Pianorecital. 11.40 Orgel spel. 12.00 Lichte muz. 12.20 Rege- ringsuitz.: Uitz, voor de landbouw. 12.30 Land- en tuinb.meded. 12.33 Sport en prognose. 12.50 Pianospel. 13.00 Nws. 13.15 Meded. of gram. 13.25 Beursber. 13 30 Sax.kwart. 13 50 Boekbespr. 14.10 Carillonspel. 14.20 Gevar. progr. (herh.). 16.00 Gram. 16.30 V. d. zieken. 17.00 Gram. v. d. jeugd. 17.50 Act. 18.00 Nws. 18.15 Vlaamse notities. 18.20 Italiaans ens. 18 50 De puntjes op de i, lezing. 19.00 V. d. kind. 19.10 Jazzmuz. 19.30 Het platteland nu, lczing. 19.45 VPRO- nws. 20.00 Nws. 20.05 's Lands wijs 's lands eer, lezing. 20.20 Filmbespr. 20.30 Pianorecital. 20.50 De wereld vergadert, lezing. 21.00 Promenade- ork., koor en sol. 21.30 Dienstplicht voor meisjes?, gesprek. 22.00 Lichte muz. 22 15 Buitenl. v/eekoverz. 22.30 Nws. 22.40 Wat maken v/ij van ons huwelijk?, gesprek. 23.00 Soc. nws. in Esperanto. 23.10 Vergelijkender wijs, muzik. gespr. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II, 298 m. 7.00-24.00 KRO. 700 Nws. 7.15 Gram. 7.30 V. d. jeugd. 7.45 Morgengebed en over weging. 8.00 Nws. 8.15 Gram. 8.25 Hoogmis. 9,30 Gram. 9.40 School radio. 10.05 Gram. 11.00 V. d. zieken. 11.40 Gram. 12.00 Middagklok - nood klok. 12.04 Lichte muz. 12.30 Land en tuinb.meded. 12.33 Pianospel. 12.50 Act. 13.00 Nws. 13.15 Platen- nws. 13.20 Dansmuz. 13.45 V. d. vrouw. 14.0u Sopr. en piano. 14.50 Gram. 15.00 Schoolradio. 15.30 V. d. zieken. 16.30 Zang en piano. 17.00 V. d. jeugd. 17.15 Kinderkoor. 17.40 Beursber 17.45 Amateursprogr. 18.20 Jongeren bouwen, klankb. 18.50 Re- geringsuitz.: Het emigratiepraatje v. H. A. van Luyk. 19.00 Nws. 19.10 Act. 19.25 Boekbespr. v. d. jeugd. 19-30 Pol. lezing. 19.40 Verz.progr. v. d. sold. 20.30 V. d. jeugd. 20.50 Gram. 21.30 Gevar. progr. 22.20 22.30 Nws. 22.40 Kinderen en Evan gelie, lezing. 22 55 Lichte muz. 23.25 Gram. 23.55-24.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA'S NTS: 20.00 Journ. en weeroverz 20.20 Documentaire. 21.20 De Derde Assemblee v. d. Wereldraad van Ker ken, filmverslag. NCRV: 21.30 Gevar. progr. 21.55 Act 22.30 Dagsluiting. NTS: 22.35-23.00 Zang en piano.

Leidse Courant | 1961 | | pagina 8