Royco's PHILIPS PORTABLES Philips zakradio, h-e-t geschenk om te vragen en te geven FELIX met verrast II iedereen! DONDERDAG 30 NOVEMBER 1961 DE LEIDSE COURANT PAGINA 11 Drie modellen uit de grote serie Philips transistor-portables •f100 Kleto van afmetingen, groot I IO Oin prestaties! Ga bij uw le verancier eens luisteren IU kunt kiezen uit drio kleurenblauw, geel en oranje. Gezellig middelpunt Technisch hoogtepunt I *100 Een Juweeltje van moderné I I vö," radiotechniek. Opvallend4 licht en met een geluidskwaliteit en -volume waar u van zult ophoren. ■f 01Q Met FMLaat u eens ver- I tuO." rassenrVraag een demon stratie van dit toestel. Bijzonder mooie weergave, zowel op AM als op FM. Sleuren: crème, oranje en groen. Bijdehand en apartl Een Philips transistor-zakradlo Is zeer klein: 14x8x3 cm (afbeelding op ware groot te), licht (420 gram), zuinig (lage battarijkostan). „Vangt" vele middengolf zenders uit de lucht, geeft kristalheldere weergave en krachtig geluid. Kortom een échte Philips radio I Drie kleuroncombinatias: wit met rood, zwart of crème. 93 Deze mooie zakradio is ook leverbaar in een uitvoering geschikt voor ontvangst van midden- en langegolf. TlUö." gevitamineerd Geef uw kat dagelijks (met vlees ol vis) Dit gezonde en voor delige voedsel geeft hem een prachtig glanzende vacht Per .pak van 40 ct. S? Autoverhuur z. chauf feur. Bestelwagens 9-pers. busjes, V.W.'s, Citroëns, Opeis, Taunus, stationcars. Uitsluitend 1961 modellen tegen scherp concurreren de winterprijzen. Geen jaar, Goejestraat 34, telef. 30794. Garage Hoge Rijn dijk 4, tel. 25259. 5? Norton sportrij wielen nieuwste kleuren, bakelrem- men of origineel Torpedo, roestvrije velgen, zware spa ken in achterwiel, Hevea banden compleet met lamp, jasbeschermer, slot enz. 1 jr. garantie 149.75. Rijwielhan del de Jong, Herensingel 4, tel. 24622. Geef 'n horloge. Een blijvend geschenk, mits gekocht bij: erkend horlo gemaker. Reeds voor 29.75 hebben wij: 17 steens an- crehorloge, schokvrij, wa terproof. De mooiste keu ze datumhorloges voor he ren. Uurwerkkliniek Lage Rijndijk 8. St. Nicolaas geschenk? Geef een nuttig geschenk. Geef een moderne fotolijst. Vlekvrij chroom fotolij sten in vele soorten en maten. Plastic fotolij sten, onbreek baar, afwasbaar en kleur echt in vele kleuren bij spe ciaalzaak „Rembrandt" Haarlemmerstraat 208-223. sff Bezoekt onze kwekerij welgevuld met exotische planten en cacteën, zoals: sanseveria, filondendron, monstera, ficus, amthurium decoratieve plantenscha- len, hertshoornvaren in kurkschors. C. L. Mulder, Haarlemmerweg 21, Lei den, tel. 20550. Hengselmanden 2.49 en 4.25. Modern gondola-mo del. Prachtige gelakte uit voering. Kinder hengsel mand 2.49. Grote maat da mes hengstelmand 4.25. Deze luxe kwaliteit alleen bij: IVA, Haarlemmerstraat 48, Nova Noordeinde 43, Lei den. ...en alléén ROYCO heeft ze Vriesdrogen een sensationele verbetering, die alleen ROYCO voor zijn soepen toepast. Groenten en vlees werden vroeger door hete lucht gedroogd. Nu worden ze eerst bevroren; Pas daarna wordt al het water eraan onttrokken. Nooit eerder bleven smaak, kleur en geur zo volmaakt bewaard. Kijk maar eens, proef maar eens. ROYCO houdt de natuur voor U vast. Verras Uw gezin vooral eens met Royco groentesoep vriesvers met frisse zomergroenten Royco champignonsoep vriesvers met schijfjes champignon Royco tomaten-groentesoep vriesvers met geurige zomergroenten Royco kippesoe) vriesvers met blanke stukjes kip Royco kerriesoep vriesvers met stukjes vlees Boeken. Wij kopen alle voor ons bruikbare, in pri ma staat verkerende ro mans enz. Van Leeuwen's Boekhandel, Lokhorststr. 27. (Pieterskerkgr.). Snoek visserij-artikelen. amboe snoekhengels. glasfiber snoek-werphen- gels, werpmolens v.a. 9.50; snoek-rollen v.a. 2.75; ket tinkjes: stalen onderlijn tjes; plastic aas-emmertjes v.a. 1.65; zinken aasketels; nylon lijnen. Den Holder, Janvossensteeg 75-77 (bij de Hema). Kinderpiano 2.98. Zeer mooie klank, kan echt op gespeeld worden Vleugel- model, prachtig hoogglans ge lakt. Elke piano in stevige doos verpakt. I.V.A., Haar- lemmerstr. 48; Nova, Noord einde 43, Leiden. St. Nicolaas-rijmpjes- boek, bevat 140 originele rijmpjes voor elk geschenk slechts 0.60r Prachtig Sin terklaaspapier, vier kleu rendruk, 50 cm. breed, slechts 0.25 per rol van 3 meter. Paddenburg, Nieu we Rijn 11. ST Sinterklaaspapier! Pri ma kwaliteit, vier kleu rendruk, formaat 50x65 cm., vijf verschillende des sins, 6 ct. per vel, twaalf vel 0.60, 100 vel 4.-. Alleen bij Paddenburg, Nieuwe Rijn 11. X Maak zelf een poppen kast! Wij leveren zes prachtige poppen met on breekbare plastic-koppen, Jan Klaasen. Katrijn, Ko ning, Prinses, Politieagent, Duivel, compleet slechts 8.00. Zie etalage. Papier handel Paddenburg, Nieu we Rijn 11. kg* Metalen strijkplank 13.95. Luxe uitvoering; in I diverse standen verstel- 1 baar. Metalen keukentafel 19.95, grote maat 50x80 cm., bedekt met originele Linofeit en zware plastic rand. I.V.A. Haarlemmer straat 48, Nova, Noordein de 43, Leiden. Prachtige theebeurs 4.98. Prima vulling en overtrok ken met fraai gebloemd plas tic (afwasbaar). Div fraaie decors. Voor deze prijs koopt U alleen bij: I.V.A., Haarlem merstraat 48; Nova, Noord einde 43, Leiden. Onze fraai beschilderde metalen Spaanse tamboe rijnen zijn bijzonder ge schikt om als surprisedoos gebruikt te worden voor net verpakken van ge schenken. Slechts 1.35, compleet met cellofaan, karton en lint. Padden burg, Nieuwe Rijn 11.

Leidse Courant | 1961 | | pagina 11