VROOM D 7'90 1'45 s "Don Camillo In Rusland" Het 50e deel uit de Fontein- boekerij vah de Italiaanse schrijver Giovanni Guareschi. "Kameraad Don Camillo" en zijn vriend "tegenstander Peppone" brengen een bezoek aan Rusland en beleven de wonderlijkste avonturen. 4,90 Parterre Maarsmanisteeg Vendex agenda losbladig. Royale schrijf ruimte. apart alfabet. Extra notitie bladen. Kompleet met plastic ringband. Losse vullingen steeds verkrijg baar 3,90 Parterre Maarsfnanssteeg Vriendelijk verzoek aan de ouder* van schoolgaande kinderen Hoe gaarne wij ook Uw kinderen In ons bedrijf ontvangen, toch is het in zeer drukke dagen niet mogelijk allen zonder geleide toe te laten. Wij begrijpen echter, dat er onder hen velen zullen zijn, die reeds zelf hun keuze willen bepalen of voor U boodschappen dóen. Zoudt U 'daarom zo vriendelijk willen zijn Uw kinderen beneden 12 jaar een briefje mee te geven, dat zij met Uw toestemming komen. Zij zijn dan van harte welkom. Handboormachine voor een Ijverige "doe het zeiver" Met gefrelsd* tandwielen! boven- en zijgreep. Boorcapacltelt tot. 8 mm. 6,25 Set metaalboor^es 7-dellg vanlV|-6mm. o 1-95 2e etage Chenille bedspreien maken Uw slaapkamer gezelliger. Prachtige kleuren, goed wasbaar en lange levensduur. 1 -persoons 16,50 2-persoons 19,75 2e etage nicolaas Tafellakens om zelf te borduren. Leuke motleven op een wit geel, o! rose ondergrond. Afgewerkt met smelzoom. Maat 130*160 cm. Parterre Boodschappen zwaar? Laat ze rijden in een wagentje. Tas sluit met klep. Vele schotse ruiten. 14,90 Parterre LEIDEN ALPHEN Van Woensdag 29 November t/m Maandag 4 December geopend van 9 uur 's morgens tot 9 uur 's avonds ALPHEN Maandag 4 December geopend van 1 tot 9 uur. Boterletter cl botérstaa! gevuld met de zuiverste amandelspijt. Boterletter van 500 gram 3,75 Boterstaaf van 200 gram 1,50 3. etage Onze lunchroom biedt U bij het winkelen de gelegenheid te genieten van een heerlijk kopje koffie. Deze week ook 's avonds van half zas tot half acht keuze uit onze bekende menu's. Speciaal aanbevolen Hazepeper en complete menu's vanaf Deze artikelen zijn niet in Alphen verkrijgbaar. Surprises uit de afdeling Chocolaterie 2e etage Smoke set voor de aspirant roker, mooie sortering sigaren en sigaretten per set 1,40 Snoepzak met 6 leuke, lekkere verrassingen per stuk 1«" Marsepein varken met biggetjes verpakt in hok per stuk 3,75 Fietsen een gezonde beweging en begin er vroeg mee. Metalen driewieler met spaakwiefen. Nylon lagers. Verstelbaar wit lederen zadeltje Parterre Maarsmansst 27,50 wwwwwww „Teak" een van de edelste hout soorten. Mooi en doelmatig voor huishoudelijk gebruik. Snijplank in diverse modellen o.a. paletmodel 2,95 niermode! voor snacks 1,30 3e etage Peau de peehe pantoffels met bontkapje. Warm gevoerd. Soepele rubber- zool. Van bekend Nederlands fabrikaat. In 5 kleuren Maten 28-34 2,95 Maten 35-42 3,50 Parterre Plastic etui voor het "haakvrij" op bergen van 5 paar kousen. Leuke bloemdessins Parterre Leuke kindermuts met bijpassende shawl van donzig zachte, zuivere wol. Mutsje met kwast en das met knoopfranje. Schattige kleurtjes. 4,90 Parterre Soepkoppen met schotel. Originele Italiaanse import. Modern van vorm. Geven een kleurig effect op Uw tafel. per stuk 3.95 3e etage Toilettafel set 3-deiig. Mooi geslepen. Flacon voor lotion, vapori- sateuren poederpotin geel, rose, wit of groen. 13,90 Parterre Babydolls van snoezige gebloemde nylon, gevoerd met kristal nylon. Vierkante hals met kant en entre-deux afgezet. Jeugdig vlot model. Maten small en medium 12,75 Parterre Breestraat Sportartikelen en electrische treinen in grote keuze in onze speciale sportshop Breestraat 73

Leidse Courant | 1961 | | pagina 5