HERFSTMODE VOOR DE JEUGD Volgend jaar viering van het 70-jarig bestaan Tricotagebedrijf energieke jongeman orderadministratie goemAat B. de KONING DINSDAG 7 NOVEMBER 1961 DE LEIDSE COURANT PAGINA 9 HAARLEMMERMEER Geboren: Marcel Johan Gerard, z. v. W. G. Obbes en J. C. Rijsdijk; Ro- neldus Johannus Maria, z. v. J. E. M. Jansen en I. C. M. Vrolijk; Jeroen Aart, z. v. A. Jonker en E. Jensen; Adrianus Antonius Maria, z. v. J. P. Touw, en H. M. T. Muerders; Evert Albert, z. v. J. v. Ginkel en P. Kroon; Jan Jacob, z. v. J. Schippers en G. M» van Dijck; Jacob, z. v. A. Roos en H. van der Maarl; Tanja Desirée, d. v. Z. Muijs en G. H. Bruijn; Wilhelmus Ge- rardus, z. v. E. G. Schönhage en T. M. Mol; Ivo Eugène Johannes, z. v. H. L. M. Broekhoven en Y. M. Don ders; Johnny, z. v. P. J. Twigt en W. Borst; Ellen Jacqueline, d. v. E. van der Weide en T. Samplonius; Ulco Hans, z. v. N. G. Kalt en J. M. van Reenen; Cornells Antoon, z. v. T. To massen en C. Bloemberg; Marjolein, d. v. J. B. de Jong en E. Deinert; Brenda, d. v. B. L. Claassen en M. C. E. Rossner; Robert, z. v. G. de Groot en M. M. van der Hulst; Johannes Adrianus, z. v. T. J. Buckens M. E. van Reep; Cornelia Willemijna, d. v. C. Bokhorst en C. W. van Mars bergen; Elisabeth Baukje, d. v. H. W. S. van Geffen en J. Matroos; Carole Deanne, d. v. D. den Dekker en G. J. Bakker; Agnieta, d. v. G. Weststeijn en H. J. Monster; Theodorus Arnol- dus Petrus, z. v. T. C. J. de Boer en A. v. Dongen; Cornelis, z. v. J. Ram en C. Leemans; Magda Maria, d. v. J. Pols en G. M. M. J. Peperkoorn; Lukas Petrus, z. v. G. C. Maas en R. M. E. Havekes. Ondertrouwd: Johannes P. Ver steeg, 23 jr en Geertruida Jacoba, 25 jaar; Simon Frederik Blok, 22 jr en Anna Zantman, 22 jaar; Johann Ger hard Heijer, 32 jr en Tine Kroese 22 jaar; Wilhelmus H. M. Bohnenn. 24 jaar en Dorothea A. M. Nass, 21 jr.; Adrianus Jacobus Vervaart, 26 jaar, en Sophia M. A. Schrama, 21 jaar; Hermanus J. A. de Vet, 25 jaar en Maria C. C. J. Wennekers, 21 jaar; Pieter Weij, 28 jaar en Petronella Sluis, 22 jaar; Pieter Cornelis Broek huizen, 31 jaar en Margaretha Louise 28 jaar. Gehuwd: Simon Gerrit Verbeek en Maria Stephania van der Zwaag; Willem Kattenberg en Gretha Cor nelia Voorneveld; Hendrik Jan Jon ge Vos en Josina Christina Poort vliet; Hermanus P. J. Jansen en Maria Catharina Schönhage; Johan nes Petrus van 't Hoff en Catharina Martha Koopman. Overleden: Henriëtte Catharina Maria Ehrenfeldt, 57 jaar, w. v. R. Heyligers; Bartha Jacoba de Vrij, 66 jaar, w. v. J. C. Rahder; Diena Engelina de Vries, 21 maanden; An- tje, Hendrica Cornelia Wolzak, 75 jr, w. v. D. Vastmaar; Geertje Boom- gaart, 65 jaar e.v. J. A. Kasimier; Carl Heinrich Sterk, 80 jaar, e. v. M. H. Minderop. GeborenJohannes Jan, z. v, M. van Es en T. de Lange; Wilhel- mina Geertruida Johanna, d. v. R. B. P. Schelvis en J. A. C. de Bok; Wichina Melia, d. v. G. van Maanen, wed. van W. Kolle; Josephus Petrus, z. v. W. van der Kamp en J. M. Pe ters; Peter Jan, z. v. P. J. v. Maas dam en J. van Dorp; Tjeerd, z. v. J. de Jong en F. Zeldenrust; Ans, d. v. T. van der Blom en M. v. d. Broek; Andreas Johannes, z. v. J. P. W. Groot en M. C. C. van der Geest; Kees, z. v. H. H. de Jong en. C. M. Bonsema; Wilhelmina, d. v. J. van de Burg en H. W. Lodewikus; Lydia Daniëlle, d. v. P. J. Massee en J. C. Asselbergs; Hans, z. v. J. de Waard en C. G. Postema; Antonie Cornelis Arie, z. v. C. A. Eveleens en S. van Es; Cornelis Antonius Hermanus, z. v. J. S. Breedijk en J. A. M. Neering; René Gijsbertus Maria, z. v. G. M. Loogman en A. H. J. Wouters; Jo hanna Adriana Maria, d. v. T. J. v. Aanholt en C. M. Trompert; Frank, z. v. H. J. van der Goes en L. van der Heijden; Robert Simon, z. v, S. Kruit en A. M. Wakker; Jeanette Bernadette, d. v. J. de Ruijte en J. M. Warmerdam; Liduina Jacquelina, d. v. C. Lucke en C. C. Half; Jaco bus Mattheus, z. v. A. J. van Noord en M. J. Buijs; Wim, z. v. D. van La- desteijn en M. van de Boer; Marco Johannes, z. v. C. Slootweg en G. de Jong; Brigitte, d. v. J. Vlasveld en G. Markus; Peter Christiaan, z. v. P. C. Wilderom en L. M. de Booij. Ondertrouwd: Wilhelmus Smit jr., 25 jr en Lijntje Korthals, 23 jaar; Johannes Henrik Vermeule, 24 jaar en Dirkje Kerzaan, 25 jaar; Leendert Hendricus Mulckhuijse, 22 jaar en Adriana Hillegonda Kranen burg, 21 jaar; Jan Gerrit Zantingh, 26 jaar en Jannetje Schollaardt, 25 jaar. Gehuwd: Leendert Hoogenboom en Maartje van Liempt; Antonius P. L. Vester Maria Cornelia van Beek; Bernhardus L. G. Mollers en Geesje Redder; Maurice Ekhaizer en Johan na Eva Ringel; Antonie Anne Ruig- haver en Antoinette Maria Koops; Franciscus Hendricus Vermeij en Alida Wilhelmina Catharina Hoog kamer; Robbert van Vliet en Nel van der Heide; Johannes Koningen en Huibertje van Marsbergen; Leo- nardus Bertus van Steen en Alida Johanna Bouwman. Overleden: Willem Vreugden- hil, 62 jaar, e/v A. C. Kooij; Bernar- dus Schaftenaar, 76 jaar w/v A. J. M. van Bavel; Aagje Konijnendijk, 70 jaar, e/v J. Verschoor. OEGSTGEEST Ondertrouwd: Jepma, Thomas 24 jaar, mecanograficus, Albrechtlaan 16 Bussum en Van der Kaay, Johar - na Wilhelmina 23 jaar bankemployé, Rhijngeesterstraatweg 114. Toek adr.: Albrechtlaan 16, Bussum; Slootweg, Paulus Cornelis 23 jaar metaalbe werker Balistraat 24 en Versteeg, Henriëtte 22 jaar zonder beroep, Ba listraat 31. Toek. adr.: ieder eigen adres. LEIDSCHENDAM ST. NICOLA AS ARRIVEERT 18 NOVEMBER St. Nicolaas zal zaterdagmiddag 18 november a.s. per boot aan het Sluis- plein in ons dorp aankomen. Het comité van ontvangst is reeds in aktie en is van plan de „heilige" op feestelijke wijze welkom te heten en vervolgens een rondrit door de gemeente te maken opdat allen aan de huldiging kunnen deelnemen. Ook het gemeentebestuur maakt zich op voor een feestelijke ont vangst en St. Nicolaas zal om onge veer 3 uur bij het raadhuis arrive ren. Veel tijd kan hij hiervoor niet vrijmaken want reeds om vier uur namiddag wordt de „heilig-man" in een andere gemeente verwacht. Jong autorijder maakt brokken. - Nadat een jongeman, N.O., in het bezit was gekomen van een auto rijbewijs wilde hij zijn zogenaamde rijvaardigheid tonen aan enige vrien dinnen. Hij reed in vrolijke stem ming in de richting van Stompwijk, maar al heel spoedig raakte hij de macht over de auto kwijt met ge volg een aanrijding met een langs de weg geparkeerde auto om daarna in de berm terecht te komen. De vriendinnen sloeg de schrik om het lijf maar zij kwamen er zonder per soonlijk letsel van af. De auto van O. en de geparkeerde auto kregen behoorlijke averij. WOUBRUGGE Uit de raadsstukken. Op de raadszitting van doi ardag 9 no vember, zullen o.a. de volgende voor stellen van b. en w. ter tafel komen: de huur van het gebouwtje der speeltuinvereniging ten behoeve van het gymnastiekonderwijs voor de openbare school voor een bedrag van 125 gulden per jaar, gedurende één uur per week; een subsidie over het jaar 1961 van 1000 gulden voor de speeltuinver eniging „Jeugdland"; de uiteindelijke restauratiekosten van de Ned. Hervormde kerk heb ben een bedrag van f 48.128 ge vergd. Het gemeentebestuur, dat voor tien percent in de kosten bij draagt, zal, nadat reeds 3.618, be taald is, nu alsnog een bedrag van 1195 gulden dienen bij te dragen; de aanleg van een trottoir over 'n lengte van 90 meter in de Kerkstraat te Hoogmade ten oosten van de r.k. kerk en de herbestrating van het trottoir voor deze kerk vergen een bedrag van f 2750,—. Voorts zal het r.k. kerkbestuur de aanleg van een parkeerterrein met groenstrook met, tegelpad, ten bedrage van 4000, voor haar rekening nemen. Verbetering van het wegdek op de Vierambachts- en Boddens Ho- sangweg over een oppervlakte van 10.000 m2; kosten 15.000. Toevoeging aan de politie-verorde- ning van een verbod voertuigen voor lange tijd voor bewoonde percelen NOORD WUK JAARVERGADERING IJSCLUB H. P. M. v. d. Voor hield gisteravond in rest. Flora de Noordwijkse IJs club haar 69e jaarvergadering. De nog steeds kerngezonde vereniging gaat zich opmaken voor de herden king van haar 70-jarige bestaan. Dat de ijssportverenigingen in ons land een lange staat van dienst hebben werd de voorzitter gewaar op de laatst gehouden districtsvergadering van de Zuidhollandse Bond, want de aangesloten verenigingen waren al len ouder dan 40 jaar. Spr. noemde dit toch wel een prestatie als men daarbij in aanmerking neemt, dat er meerdere jaren geen ijs is en toch de vereniging in stand kan worden gehouden. Het ledental steeg' van 154 tot 218, het bestuur is hierover wel tevreden, doch niet voldaan. Het streefgetal van het bestuur is 500 en met aller medewerking kan dit voor Noord wijk gemakkelijk bereikt wor den. De baanverbreding op de ,,Ko- go" is tot stand gekomen, de afras tering is verbeterd, evenzo de ver lichting. Alleen was het jammer dat door de korte ijsperiode in de afge lopen winter geen wedstrijden kon den worden gehouden. Het jaarver slag van de penningmeester, de heer P. v. Dam, gaf een voordelig saldo aan van 14.69, terwijl de bezittin gen met 303,- toenamen. De heer Jac. Zwarts deelde mede dat boeken en bescheiden prima in orde waren bevonden. In de nieuwe kascommis- sie werden benoemd de heren Jac. Zwarts en W. Verweij met als re serve F. v. Bohemen. De contributie bleef vastgesteld op 3.50 voor de seniorleden, 1.50 voor kinderen on der de 14 jaar en f 1.50 voor onder steunende leden. Bij de bespreking over de Kogobaan werd de wens ge uit om enkele banken méér te plaat sen en meerdere microfoons op te stellen, waardoor de muziek beter tot haar recht kan komen. Het be stuur zal met deze wensen rekening houden en deelde tevens mede, dat te parkeren, omdat de bewoners hin derlijk het uitzicht wordt belem merd of anderszins hinder of over last wordt aangedaan. Tenslotte de aanleg van een nieu we hoofdwaterleidingbuis met een doorsnee van 150 mm over 'n lengte van 550 meter vanaf de zinker onder de Woudwetering naar de Bateweg, de aansluiting van dit net op het zogenaamde tuinderscentrum en de huizen van de Oudendijkseweg en de aula van de begraafplaats. Totale kosten hiervan zijn: 29.500 gulden, waarvan een deel op de belangheb benden kan worden verhaald. getracht zal worden om geschikte palen te plaatsen voor een vaste ver lichting. In het bestuur werden herkozen de heren H. P. M. v. d. Voort, Alt Ruigrok en J. Schumacher. In de rondvraag kwam nogmaals de Kogobaan ter sprake. Gaarne zag men dat de bochten op de baan meer vrijgehouden zouden worden en er zo mogelijk meer luwte aan gebracht kan worden. Twee zeer be langrijke vraagstukken, waarvan de eerste zeer moeilijk op te lossen is, ter wij-1 de tweede een kostbare ge schiedenis is. Het bestuur deed de toezegging beide onderwerpen te zullen bestuderen. De heer Schumacher deed de sug gestie om een commissie te benoe men voor de herdenking van het 70-jarig bestaan. Besloten werd dit in handen te stellen van het bestuur. De heer Zwarts zag gaarne naast de wedstrijden hardrijden, ook wedstrij den in schoonrijden voor paren. Het bestuur zal hieraan zeker voldoen, als er een langere vorstperiode komt, want dergelijke wedstrijden eisen 'n grondige voorbereiding, wil men hiermede succes kunnen boeken. Geen zaterdagspreekuur. Met ingang van 11 nov. a.s. vervalt het zaterdagsspreekuur van de huisart sen. De arts die de dienst het week einde waarneemt, is zaterdag en zon dag thuis te 12 uur om te consulte ren. Geboren: Petrus N. W., z. v. N. P. de Ridder en C. M. v. d. Voorn; Gijsberta C. J., dr. v. J. M. Salman en W. J. A. Schrama; Erik, zn. v. C. v. Duijn en R. Hogewoning; Mo nica Th. G. M., dr. v. J. C. Duijndam en J. M. de Groot. Ondertrouwd: J. G. de Witt en G. den Hollander. Getrouwd: J. Vink en C. H. J. Tuijnman; P. A. Krekelaar en A. J. Verhoeven; C. J. Noordermeer en E. W. M. Sledsens; J. L. Neuteboom en E. v.d. Wiel; C. v. Roon en H. Scheurwater; A. J. P. Zuidhoek en O. C. M. Diels. Overleden: Everhardus G. J. Wouters, 38 jaar; W. P. J. J. v. Dijk, 79 jaar; Johannes Caspers 69 jaar. RIJNSBURG Rioleringswerk opgedragen. De dienst van gemeentewerken heeft na mens b. en w. het aanbrengen van straatriolering in de Dorpskern over een lengte van ongeveer 4600 meter opgedragen aan de N.V. G. Hulse bosch, te Bloemendaal, voor een be drag van 469.200. Ondertrouwd: J. van den Eykel en J. de Mooy; E. G. Sinon en T. Zwaan. Getrouwd: J. J. Scholtens en E. van Voorbergen. Overleden: M echtgenote van A. de Mooy. SASSENHEIM Geboren: Cornelis Daniël, z.v. Ja cob van Goeverden, kruidenier, en Emma Louise Stemfoort, Kerklaan 62; Sylvia Cornelia Wilhelmina, d.v. Jonhannes Cornelis Rewijk, bloemist knecht, en Johanna Jacoba van Eg- mond, Burchtstraat 12; Henriëtte Eli sabeth Maria, d.v. Reinerus Johannes van Elburg, beheerder drukkerij, en Berendina Josopha Verburgt, Floris Schoutenstraat 23; Albertus Frederik Johan, z.v. Philippus Teunis Bakker, garagehouder, en Grietje van der Mark. Hoofdstraat 133; Rudolf, z.v. Jan Gerardus Vos, machinebankwer ker, en Maria Johanna Tijsen, Ber kenlaan 34; Renske, d.v. Gerrit Boot, betonfabrikant, en Willemke de Groot, Merellaan 6; Conchita Maria, d.v. James Robert Nieuwenboom, en Geertruida Maria Willebrands, Charbonlaan 19. Ondertrouwd: Josephus Leonardus Verdegaal, 29 j., bloembollenkweker, Parklaan 66, en Cornelia Henriëtta Maria Otto, 22 j., verkoopster, Park laan 66; Hendricus Gerardus de Bruin, 33 j., kistenmaker, te Lisse, en Elisabeth Catharina Hendrika Jan sen, 24 j., Warmonderweg 25. Getrouwd: Nicolaas van der Plas en Alida Jacoba Ruwaard, toek. adr.: Marijkestr. 32; Bartholomeus Jansen te Noord wij kerhout en Anna Wilhel mina Langelaan. LEIDSCHENDAM Geboren: Magda P. M., d.v. A. C. Janson en H. B. M. van Wissen; Jo hannes T. M., z.v. J. L. Ammerlaan en A. Reuneker; Cornelis A. G., z.v. J. A. Verhagen en M. S. van Santen; Rudolf A., z.v. A. H. P. Nuy en G. H. Harmsen; Henry C., z.v. C. N. C. Grootveldt en E. J. Blommesteijn; Margaret L., d.v. C. H. Randall en H. Schmid; Sonja M. G. M., d.v. N. M. Bolleboom en M. A. T. Jonker; Fredericus J., z.v. L. C. van Swieten en P. B. Hoogstraten. Ondertrouwd: G. A. IJ. van Ginkel te Amsterdam en A. M. van Leusden, C. A. P. Westgeest en H. P. van der Drift; H. Bolleboom en A. J. M. C. van Ben ten; H. Vleugels en G. M. Rehling; J. M. M. de Groot en B. J. M. Vieveen. Getrouwd: A. A. van Zuilen te Ha- zerswoude en C. C. Onderwater; A. C. Blijleven te Rotterdam en A. M. van Leeuwen. Overleden: Margaretha Schrama, 73 j., weduwe v. J. de Langen; Cor nelia van den Akker, 79 j., e.v. W. Borst; Corstiaan M. van Vliet, 47 j., e.v. M. C. van Bohemen; Jan A. Hil- horst, 81 j., e.v. C. Oudshoorn. TE LEIDEN vraagt een Zijn taak zal voornamelijk bestaan in het voeren van en de verantwoording dragen voor de gehele Teneinde deze taak goed te kunnen ver vullen, zal hij nauw samenwerken met de bedrijfsleiding. Zijn functie brengt ook met zich mee, dat hij op den duur capabel moet zijn om, eventueel, leiding.te kunnen geven. OVERIGE VEREISTEN: Leeftijd 22—29 jaar. Hij moet zijn militaire dienstplicht ver vuld hebben. M.u.l.o.-B. of h.b.s.-B. of een gelijkwaar- opleiding. Datum indiensttreding zo spoedig mo gelijk. Degene die al enige praktische ervaring heeft op het gebied van PLANNING geniet de voorkeur. Brieven met uitvoerige inlichtingen welke ver trouwelijk behandeld zullen worden omtrent opleiding, huidige werkkring, godsdienst, etc., etc., onder no. 46 bureau van dit blad. 2 Plastic kinderbadje 3798. Flinke maat, ovaal model. Zware kwaliteit plastic. Diverse kleuren: bleu, rose en geel. Prijs 5.98. Nu met advertentie 3.98. I.V.A., Haarlemmer straat 48; Nova, Noord einde 43, Leiden. 2 Metalen droogrek 2 98 Uitklapbaar kan aan deur stoel, trapleuning, enz. od gehangen worden. Vastge stelde prijs 4.40. Alleen met advertentie voor 2.98 V.A. Haarlemmerstr 48 Nova, Noordeinde 43, Lei den. 2 Metalen strijkplank 13 95 Luxe uitvoering; in diverse standen verstel baar. Metalen keukentafel 19 95. grote maat 50x80 cm, bedekt met originele Linofeit en zware plastic rand. I.V.A., Haarlemmer straat 48, Nova Noordein de 43. Leiden. 2* Houten droogrek 1.98 urie-slags model met me talen scharnieren. Flinke maat, 9 stokken 1.98. Ex tra grote rrnat ƒ2.49. Vour deze prijs alleen bij: IVA, Haarlemmerstr. 48, Nova. Noordeinde 43, Leiden. Manteltje a la mode Leuk: Ladyroy! Let op het leer! royaal gesneden uit heerlijk- Wat een dankbare stof toch: Leergarnering is grote mode. ruige, warme winterstof. En. wat Schuttersveld fijngeribd Lady- Hier op rug en zakken van chic: dat mollig-zachte bont- roy. Poolvast, pletvrij, kreukher- deze puur wollen flauschman- kraagje, die lage rugceintuurl stellend! Hier verwerkt tot koket tel! Capuchon met weelderige Voor meisjes van 6-13 jaar. iurkje met geestige leer-strikjes. teddy-voering. Model voor 5-10 59.— Nieuwste kleuren! Vóór 5-12 jaar. 5 Jaar 36.75 jaar. 5 Jaar 22J5 6 Jaar KATWIJK - RIJNSBURG Haarl. straat hoek Donkerstee^ - Lelden 86 jaar kwaliteit wint altijd 86 jaar. open en gesloten; scherpe prijzen; lange termijn spec, tarief. Geenjaar, Goejestraat 34, tel. 30794: J. v. d. Meer, Hoge Rijn dijk 4a, tel. 25259. 3? 'n Foto is altijd 'n wel kom geschenk! Foto-stu dio Koopman, Hooigracht 96, tel. 31701. maakt voor U mooie, vlotte brief kaartfoto's, vanaf 3.75 per 3 stuks; pasfoto's vanaf 1.per 3 stuks. 2 Nieuwe auto's zonder chauffeur. Nieuwste 1961 modellen o.a. Taunus 17M Opel Rekord, Volkswagens Anglia, Consul, Volkswa genbusjes met open dak. Garage Werkhoven, Mare- dijk 34a. tel. 22300—32735. 2 Bontmantels, ook naar maat. Speciaal betere genre Modellen 1962. Be taling te regelen met mnd girostortingen. Coupeur bezoekt U met collectie Schrijf onder no. 9593 bur. v. d. blad. *2 Kredieten voor aan koop van auto's, machines, motoren, tractoren, vee, enz. Hypotheken van 4V2% Ook top-hypotheken. Ass. kant. J. Schouten, v. Baet- zel.straat 93, Alphen a. d. Rijn, tel. 01720—3449. 2? Wintermantels. De nieuwste mantels in de mooiste stoffen, in leuke modellen. Ook voor uw dochter. Leune. Jan Vos- sensteeg 67, tel. 22415, 32256. 2* Postzegelverzamelaars. Wilt U rustig thuis post zegels uitzoeken. Neemt dan deel aan onze rond- zenddienst. Elke 3 a 4 we ken een zending. Vraagt nlichtingen. Van Leeu- wen's Postzegelhandel. Lokhorststraat 27 (Pieters- kerkgracht). 2* Terlenka broeken. Spe ciale aanbieding 19.75, 24.75. 29.75. 36.50. 39.50. Grote sortering kleuren. Jan Vossensteeg 67 tel. 22415. 32256. Firma v. Veen Groothandel in fijne vleeswaren en con serven v. Anton Hunnink, vraagt voor haar modern kantoor a. facturistes in bezit van typediploma of vergevor derde studie hiervoor b. enkele nette meisjes voor debiteuren boekhouding, zij die in het bezit zijn van MULO diploma genie ten de voorkeur. vrij - vacantietoeslag 4%. Schriftelijk te solliciteren of persoonlijk aan melden Hoofdstraat 20, Sassenheim, tel. 02532- 7541, na 7 uur 8592. 2* Gevraagd in Amstel veen flinke ervaren werk ster voor donderdag en vrijdag. Loon 12.- p. dag. v. Verenlaan 97. Amstel veen of tel. 02964-4367. 2 Regenjas cadeau. Bij aankoop van een costuum vanaf 49.75. 59.-. 69.-. 79.-. 99.- enz. 1 plastic regen jas cadeau. Leune. Janvos- senst. 67. tel. 22415-32256. Jg1 Aank. naaisters gevr eenendaal's borduurin- richting, Haarlemmerstr 63. 2 Winterjassen. De nieuwste soorten, de laagste prijzen. Grote sor tering jekkers, jacks en coats. Leune. Jan Vossen steeg 67, tel. 22415. 32256. 2 Techn. Bureau Koel man vraagt halfwas mon teurs. Z.a.t.m. Deutzstr. 6, Oegstgeest. 2 Bedrijfskleding. Heren bakkers, slagers, kruide niers. kappers, groente en melkhandelaren koopt bij ons uw vakkleding. Be ter en goedkoper. Zicht- zending vrijblijvend. Leu ne. Jan Vossensteeg 67. tel 22415. 32256. 2 Gevraagd bii Amerik. gezin n hulp voor 4 dagen per week, liefst Engels sprekend. Tel. 34914. 2. Gevraagd nette r.k. huishoudster bii bejaarde heer, gemak. werk. Brie ven onder no. 1771 bur. v. d. blad. 2 Plastic w.c.-bril 3.65 Zware kwaliteit, geheel compl. met bevestigings bouten. Past op elke ste nen w c -pot. Nu ook in de kleur wit verkrijgbaar I.V.A., Haarlemmerstr. 48, Nova, Noordeinde 43, Lei den. Voor spoedige indienst treding gevraagd 'n prima vrolijke kookster, in gezin met 3 kinderen intern, meerdere hulD aanwezig. Mevr. Schmidt v. Gelder. Mr. Enschedeweg 2. Aer- denhout. tel. 2500-41708. 2 Wasmachines 135.-. nog enkele dure machines iets beschadigd 155 - centrifuge. Fa. Dusoswa. Turfmarkt 1-3, tel. 24409 2 Zeemlannen tegen hal ve prijs!! Prima kwaliteit zeemleder van zeemleer- fabriek „Roorda" Alleen hele huiden, groote maat 2.98, 4.50, 5.98. Nu met ad vertentie 1.19. 2.25, 2 99 I.V.A., Haarlemmerstr. 48, Nova, Noordeinde 43, Lei den. 2 Vermager zonder moei te met Gracial. 50 dragees 1.98. Bij apoth. en drogist. 2 'n Horloge? Kijk eerst bij de Uurwerkkliniek: reeds voor 29.75 een 17 steens herenhorloge schok vrij, waterproof merk An- cre. Dameshorloges, goud doublé, 17 st. Ancre 34.75. Ruime keuze Prisma-hor loges v.a. 49.75. Lage Rijn dijk 8. 2 Kolenkitten f 1.98. Prachtig achtkantig model extra grote maat, diepglan- zend zwart gemoffeld. Ka chelzeiltjes met dieren- of fatasiefigaren 59 ct. Ko lenscheppen met gelakte steel 49 cent, enz. I V.A Haarlemmerstr. 48. Nova Noordeinde 43, Leiden. 2 De grootste sortering onderdelen, accessoires, banden, enz., voor uw bromfiets, motor en scoo ter vindt U in het maga zijn van H Walenkamp fr Zonen, Caeciliastraat 5—9 (Turfmarkt), Leiden, tel. ni7in 9onsn 2 Wat kost hetbed den reparatie* 1-pers. v.a 18 50: 2-pers. v.a. 24 90 met damast. Desgewenst ir» één dag gereed. De 3 Eenen. Haarl straat 111

Leidse Courant | 1961 | | pagina 9