ÏMSlmclgaT; gjèéyimsw DUINSTREEK Straaljager ramt Kajotters in Leiden openden seizoen Diploma's „Overdekte" Leidse Postzegel club vergaderde IB. .p Lijk van onbekende man gevonden BANDAG 30 OKTOBER 1961 DE LEIDSE COURANT FAGINA 2 Zondagochtend, feest van Christus Koning, kwamen in het St. Bona- ventura-lyceum de kajotters van de Herensingelparochie bijeen om geza menlijk het. H. Misoffer te vieren ter gelegenheid van de opening van het winterseizoen van de KAJ. De H. Mis werd opgedragen door aal moezenier A. Meyers, diocesaan aal moezenier van het bisdom Rotter dam. De nitentie van dit H. Misoffer was: het welslagen van de Wereld wij daktie en het welslagen van hef KAJ-wereldcongres in Rio de Janei ro. Na deze H. Mis werd in de kan tine een ontbijt voorgezet, dat prima verzorgd was door de dames van de VKAJ. Na dit ontbijt hield aalmoe zenier Meyers een toespraakje over „de taak van de katholieke jongeren in de stad". Intussen hadden de da mes van de VKAJ de koffie inge schonken. Onder het koffiedrinken sprak de vrijgesteld leider van de KAJ, de heer Fr. Vlug, over de We reldwij dakties. Zoals de bierglazen- en de kontrakten-acties, welke tot doel hebben de kosten te dekken, die de KAJ maakt bij het uitzenden van kajotters naar Afrika. Voorziter van de afdeling, de heer P. Brandsma, dankte hierna allen die hebben mee gewerkt aan het welslagen van deze ochtend en sloot met een opwekking tot actie onder de niet-leden. De KAJ moet groot worden, zodat iede re jongeman kennis en vorming zal krijgen in de KAJ, die toch een we reldorganisatie is en waarvan de Kerk veel verwachtingen heeft. In de „overdekte"te Leiden is vrij dagavond gezwommen voor diploma's. Diploma A: Marijke van Straden, Abraham Pegt, Johannes Pronk, Re- nee Jansen, Klaus Vleeming, Gerard Nijholt, Renee Uittenbogaard, Sjaak Kambier, G. J. Diseraad; Rober de Wit, Nicolaas Croon, Dick v. d. Plas, Carol de Vos, Roeland Hütte, Peter Blokla.nd, Christiaan Wijsman, John ny Jansen, Maarten Muller, Anthonie van Elk, Kees Kooloos, Janny van Elk, Caroline Riebeek, Marion van Els wijk, Marianne de Bruykere, Jeltje Jansen, Peter van Breugel, Dick Ra- Stuurman, Abraham de Mooy, Johan na Straatman, Wilhelmina Noort, Ton van der Dop, Tonie Eldering, Dick Verboon, Willem Roest, Rens Hanson. Diploma B: Johannes de Goeij, Ge rard Eilander, Harry Krudde, Jan de Wit, Adrianus Welsink, Theodorus Welsink, Pieter Brandhorst, C. J. Roest, Vries v. d. Marei, Johannes Binnendijk, Jcop Pieëte, Adrianus v. d. Marei, Wilhelmina van Tol, Cor nelia Jansen, Edith Duermeijer, Ma ria Smits, Sylvia van Els wijk, Greet- je Smit. OEFENUREN „VICTORIE" Woensdag 1 november a.s., Aller heiligen, zijn er geen oefenuren. Op de andere dagen van de herfstva kantie gaan de oefenuren normaal door. I.v.m. met de jeugdvereni gingskampioenschappen van het dis trict en de daaraan voorafgaande on derlinge wedstrijden wordt op aller opkomst gerekend. De maandelijkse bijeenkomst van de Leidse Postzegelverzamelaars is voor de vele leden, die trouw deze avond bezoeken steeds weer een prachtige gelegenheid, niet alleen om hun kennis van de filatelie uit te breiden en nieuwtjes omtrent nieu we uitgaven op te doen, maar bete kend telkens weer een kans om of via de veiling of via de onderlinge ruiling hun verzameling op een goed kope manier uit te breiden. Vrijdagavond konden de echte fila telisten genieten van een gedegen le zing van de heer J. C. Schafer uit Amsterdam over de zegels in W. Duitsland na 1945. Hier is blijkbaar nog een unieke gelegenheid voor specialisten om op bijna ieder ter rein nog te pionieren en te speuren. De buitengewoon vele en goede dia's droegen er mede toe bij, het geheel op een hoog peil te plaatsen. De veiling, goed geleid door de heer Ouwehand gaf weer een leven dig beeld van de belangstelling en koopjes voor 10 15% van de catalo- guswaarde zijn geen zeldzaamheden op deze veilingen. 33 Kavels gingen deze avond over in andere handen. Welke avond? Bij de rondvraag kwam het' plotse ling verplaatsen van de vastgestelde avond ter sprake. Na een lange dis cussie gaf de voorzitter, de heer A. de Best, drie mogelijkheden in over weging en verzocht de leden hier over hun gedachten te laten gaan: De bijeenkomst te verplaatsen naar vrijdag, op welke dag de zaal steeds ter beschikking staat; een andere lo kaliteit te zoeken, maar dan met de mogelijkheid van contributieverho ging of tenslotte de woensdag aan te houden, maar dan met het risico dat men de bijeenkomst wel eens naar een andere avond zou moeten ver plaatsen, zoals ook deze keer ge beurd is. Op de volgende vergade ring zal hierover beslist worden. Na de aansporing om nog meer kavels, maar dan van Nederland in te zenden, sloot de heer De Best de vergadering en konden de leden on derling nog geruime tijd ruilen. Mochten er soms nog belangstel lenden zijn, die de Wereld wij d-akties willen steunen door middellen van een kontrakt of door Aet kopen van een bierglas, dan kunnen zij even een tip geven aan P. Brandsma, Mar- nixstraat 25A, Leiden. Geslaagde toneelavond van amusementsver. „TOP" Traditiegetrouw heeft de toneel afdeling van de amusementsvereni- ging TOP het winterseizoen geopend en zaterdagavond in de tot de laatste plaats bezette zaal van het St. An- toniusclubhuis voor de talrijke schare van TOP-leden en donateurs een zeer geslaagde opvoering gege ven van „De Pantoffels van Zijne Excellentie", een door Hans Nesna geschreven toneelspel in drie bedrij ven. Het verhaal speelt zich af op de rijk-gemeubileerde redaktiekamer van het conservatieve dagblad „De Oprechte Vade ander", waar hoofd redacteur Jacob Dooreman in tegen woordigheid van zijn vrouw Marion, alsmede zijn schoonmoeder, schoon zuster Eveline en enkele leden van het personeel door zijn schoonvader, Jhr. van Berkensteyn, president commissaris der N.V. wordt gehul digd wegens zijn pas afgekondigde benoeming tot minister van Soc. Za ken. Het leven zou voor Jacob verder niets meer te wensen overlaten, ware net niet, dat Frits Greeve, een jong dichter en vriend van Eveline in een café tot de ontdekking was gekomen, dat Jacobs vader niet zoal? Jacob steeds had voorgegeven als zendeling in de wildernis om het leven was ge komen, doch nog in leven is en een aan lager wal geraakte advocaat blijkt te zijn. Hoewel het stuk niet tot Nesna's beste werken behoort, stelt het toch aan een amateur-toneelgezelschap nog een reeks van bijna onoverkome lijke eisen. Dat de TOP-toneelafdeling erin ge slaagd is hieraan bijna geheel te vol doen en de toeschouwers een zeer goede toneelavond te bezorgen, ge tuigt van het feit, dat alle rollen in goede handen waren en dat men zich onder de bekwame regie van de heer F. Leget terdege in het stuk had in geleefd. Na afloop volgde nog een gezellig samenzijn o.l.v. de heer F. Mulder met medewerking van „The Rythm- club" o.l.v. Louw Boellaard. hangar Vlieger omgekomen ift In de nacht van zaterdag op zon dag vond omstreeks half twee bij de Haven een aanrijding plaats tussen twee bromfietsen. Een bromfiets, be stuurd door de 25-jarige lasser L. Kosterop te Leiden, Madoerastraat, reed op de afrit van de Havenbrug in de richting Zijlpoort. Uit de te genovergestelde richting naderde 'n brommer, bestuurd door een 32-jari- ge uitvoerder u't Voorschoten, die iets teveel alcoholhoudende dranken had gedronken. Deze laatste reed vol komen onverwacht het linker weg gedeelte op en reed de heer K. aan. Bij de botsing liep de heer K. een bloedende vleeswonde aan het lin kerbeen op. Hij werd per EHD naar het Acad. Ziekenhuis vervoerd; zijn 23-jarige echtgenote, die achterop de brommer zat, kreeg schaafwonden aan beide benen. Zaterdagavond om half elf ont stond in de Haarlemmerstraat een stevige ruzie tussen een 21-jarige magazijnbediende en een 22-jarige los-werkman, beiden uit Leiden. De magazijnbediende had een openbare onenigheid met zijn vrouw en de los-werkman ging zich hiermee be moeien. De magazijnbediende was 't daar niet mee eens en begon de los- werkman te slaan en te schoppen waar hij hem maar raken kon. De los-werkman werd tenslotte bewus teloos door de EHD naar het Acad. Ziekenhuis gebracht waar bleek, dat hij een hersenschudding had opgslo pen. Zondag tussen 10.45 en 22.30 is uit een woning aan de Herenstraat een bedrag van ƒ455ontvreema. Men verschafte zich toegang tot het huis door aan de achterzijde een raam open te schuiven. Alle kasten in de woning werden doorzocht. Uit een schrijfbureau in de woonkamer ten slotte werd het geld ontvreemd. HET LEGERMUSEUM IN 1960 Ook in 1960 werd het legermuseum door meerdere buitenlandse, bijzon der geïnteresseerden bezocht, terwijl eveneens een vrij groot aantal ver enigingen, in groepsverband, van hun belangstelling blijk gaven. Aldus het jaarverslag over 1960 van het Ned. Leger- en Wapenmuseum „Generaal Hoefer" te Leiden. Vooral het mili taire bezoek is in vergelijking met dat in het jaar 1959 meer dan ver drievoudigd. Na een periode van stilstand kon- HILLEGOM Wielrijder lette niet op. Op de hoek Krochstraat-Hofstraat kwam de 19-jarige wielrijder J. J. Sch. uit Hillegom in botsing met een uit de Hofstraat komende auto bestuurd door de heer C. v. D. uit Haarlemmer meer. De botsing had tot gevolg dat de wielrijder vanwege een ernstige hoofdwond, nadat dokter Lo Cocq d'Armandville eerste hulp had ver leend, per ziekenauto naar de Ma- riastichting te Haarlem moest wor den vervoerd. Voetganger keek niet voldoende uit. Toen de 56-jarige heer Ph. A. K, wonende in de Bethlehemslaan te Hillegom, het rijwielpad langs de Weeresteinstraat wilde oversteken, keek hij waarschijnlijk niet vol doende uit en dit had tot gevolg, 1 t de 15-jarige bromfietser M. M. uit Hillegom de man raakte. Beide per sonen bekwamen letsel. De voetgan ger kon zich echter weer naar huis begeven na verbonden te zijn, maar de bromfietser had zodanige kneu zingen, dat vervoer naar het D;aco- nessenhuise te Haarlem nodig werd geoordeeld. den wederom vAe stukken aan de verzameling worden toegevoegd, zo als o.a. een lichte „Valentine" tank, een Rolls Royce „None" straalmotor, een Frans pantser-afweerkanon, 25 mm. Bijzonder welkom was ook het zich in zeer goede staat bevindende opgezette rijpaard. Dit geschenk maakte het mogelijk, de eerste „op gezette cavalarist" aan de expositie toe te voegen. ZWETSLOOT MEDE AAN DE KOP OM HET KAMPIOENSCHAP VAN ZUID-HOLLAND Zaterdagmiddag ving in café-rest. „Het Kleine Raadhuis" de zevende ronde aan van het damkampioen schap van Zuid-Holland. Op dat mo ment had de Alblasserdammer S. Boer de leiding, en wel niemand zal gedacht hebben, dat deze zeer safe spelende deelnemer thans een ver lies zou gaan boeken tegen de Nieuwlander H. N. van Mourik. Aanvankelijk werd er normaal ge speeld, de partij ontwikkelde zich langs de bekende banen, totdat Van Mourik, die een gevaarlijk speler kan zijn, de situatie rijp achtte om met wit op veld 22 van zijn partner te gaan spelen. Even later breidde hij dit terreinvoordeel nog uit met door te stoten naar veld 17. Spoedig was de doorbraak het gevolg en in de daaropvolgende zetten raakte Boer zodanig van het spoor, dat hij in een zetje liep. Het eindspel was echter in alle varianten verloren. Een ander drama scheen zich te voltrekken tussen Bastemeyer en de Haagse kampioenspeler Kinnegen. Bastemeyer speelde de partij van zijn leven, kwam geweldig in het voordeel en Kinnegen bleef niet an ders te doen dan het ene offer na het andere te geven. Op zeker mo ment stond hij daardoor 3 stukken achter. Hij gaf de strijd niet op en toen Bastemeyer meende te kunnen volstaan met een positie van vier schijven tegen een dam forceerde de Hagenaar remise, maar deed dit zo verbazend omslachtig, dat de om standers, die de situatie geanalyseerd hadden, hun hart vasthielden. Varkevisser, die overigens beslist een aanwinst voor het LDDB-team is, was voor ditmaal minder op dreef tegen de Hagenaar Tims. De Katwijker kreeg een zwakke plek aan de lange vleugel en verloor. Aanvankelijk scheen het dat Kain, Bakhuizen op een voordelige manier in een omsingeling had weten te sluiten. Inmiddels waren beiden in zeer hoge tijdnood gekomen en moes ten nog 15 zetten in een halvemi- nuut spelen omniet beiden in tijdnood een nul te ontvangen. Een geweldige spanning ontstond, waar bij Kain de pin van de klok miste en inplaats daarvan de asbak van de tafel sloeg. Toen de aswolk was opgetrokken bleek aan het reglement voldaan te zijn, doch de stand was niet meer dan remise. Zwetsloot wist verkregen terrein voordeel prachtig uit te buiten, brak tenslotte door en liet zijn tegenstan der geen schijn van kans meer. Af wachtend spel op gedegen basis had hier de winst gebracht. Van Prooyen trad tegen Van der Wouden krachtig op en wist een voordelige hekstelling in te gaan. Door een misrekening wist zijn part ner op de duur weer los te komen waarna de stand geen enkele pers pectief meer bevatte en men broe derlijk de punten deelde. Nu de Alblasserdammer Boer van de kop gestoten is gaan thans niet minder dan drie andere spelers aan de kop nl. Van Prooyen, Zwetsloot en Bakhuizen, ieder met 9 punten. Dat thans ook een LDDB-speler me de aan de kop gaat kwam de laatste jaren niet meer voor. NOORD WIJK Gisteren vonden spelende jongens in de duinen in de omgeving van het Golfbad tussen de daar aanwezige bosjes het lijk van een manspersoon. Onmiddellijk werd de politie op de hoogte gesteld van deze lugubere vondst. Het stoffelijk overschot is van een ongeveer 30-jarige man, waarvan de identiteit en de doods oorzaak nog niet kon worden vast gesteld. Vermoedelijk heeft het lijk reeds enkele dagen op deze vrij een zame plek gelegen. M.S.V.-AFDELING GYMNASTIEK BESPREEKT KOMENDE ACTIVITEITEN Het bestuur van de afd. gymnastiek var- MSV heeft in overleg met de technische leiders van de vereniging, weer een lijvig programma voor het komende verenigingsjaar vastge steld. Op alle mogelijke manieren streeft men er naar de turnsport voor alle leden zo aantrekkelijk mo gelijk te maken, door elk lid bij de vele verenigingsactiviteiten in te schakelen. Evenals vorige jaren besloot men ook nu weer een grote demonstra- ticavond te organiseren in het Casi no-theater te Noordwijk aan Zee, die in-de maand februari zal plaats vin den. Aan deze avond zullen voorna melijk de oudere leden meewerken, oir dat een zaaluitvoering met de ge hele vereniging, gezien het grote ruimteprobleem in Noordwijk prae- tisch niet te verwezelijken is. De leden, die hierbij niet inge schakeld worden, zullen echter in de gelegenheid worden gesteld aan ver schillende andere turnevenementen deel te nemen. Zo zullen ook nu weer onderlinge wedstrijden geor ganiseerd worden, waarbij men naast enkele fraaie prijzen eveneens in het bezit kan komen van een geheel nieuw uitgevoerd verenigingsdiplo ma. Voor jongens en meisjes van ai- le leeftijden zal de mogelijkheid ge opend worden de proeven af te leg gen voor één der vaardigheidsdiplo ma's van de Ned. Kath. Gymnastiek- bond, terwijl verschillende afdelin gen zullen uitkomen in officiële bondswedstrijden, 't Clubkampioen schap voor dames en meisjes zal ook dit jaar weer een hoogtepunt voor de Noordwijkse turnsters betekenen. Ook aan de ritmische gymnastiek wordt de laatste jaren door MSV steeds meer aandacht besteed. De af deling zal trachten in het komende voorjaar met medewerking van de NKGB als gastvrouw op te treden bij de organisatie van ritmische wed strijden in groter verband. Tenslotte zal het turnseizoen be ëindigd worden met de inmiddels traditionele sportdag, waaraan door alle leden van de afdeling gymnas tiek kan worden deelgenomen en die in de maand juli gehouden wordt op het gemeentelijk sportpark aan de Van Panhuysstraat. MARIA-AVOND KAV Een prijzenswaardige opzet is het van de plaatselijke afd. van de KAV om het vergaderingseizoen in te zet ten met een Maria-avond en nog prijzenswaardiger is het, dat de vele huismoeders dit streven op prijs stel len, zodat de grote zaal van „De Beurs" geheel bezet was. De presidente, mevr. v. Schie-Vink, opende deze bijeenkomst met een kort woord van welkom, waarna door allen het KA V-lied werd gezongen, en een gebed werd uitgesproken voor de Zielerust van twee. overleden echtgenoten van leden, te weten de heren Wouters en Caapers. De g. adv. Kap-v. d. Made kon we gens ziekte niet komen. Mededelin- werd gedaan dat op 24 november a.s. een missiebroeder zal komen spre ken over „de moeilijkheden bij de opgroeiende jeugd". Ook komt de heer Warmenhoven uit Voorhout een spreekbeurt vervullen met dia's over Friesland. Door de eigen toneelgroep werd hierna een toneelspel in drie bedrij ven opgevoerd. „Het kroontje van Maria". Het stuk werd met succes opgevoerd door een viertal dames en een aantal jongedames onder regie van mevr. de Jong-Rijnders. Gezien het succes werd aangekondigd dat op een nader te bepalen datum, dit stuk op een woensdagmiddag in het Juvenaat voor de jeugd vertoond zal worden. De verloting met als hoofd prijs een aangeklede pop bracht 126 op. Schietver. „Blijf voor 't Land" - Bij de laatste schietwedstrijd van „Blijf voor 't Land" werden de vol gende schutters met de buks win naar van een wisselmedaille: W. Caspers 47 pt, le kl., C. Smit 44 pt, 2e kl; mevr. C. Smit 46 pt, 3e kl. Bij het schieten met KSO werden de wisselmedailles gewonnen door: W. v. Bohemen 57 p, le kl; J. Luyckx 57 pt. 2e kl. In de 2e kl. behaalden J. Luyckx en P. Slingerland beiden 57 punten, maar door het beste laag ste schot werd eerstgenoemde win naar. WASSENAAR ganiseerd, waaaran door 4 dames- en 4 herenteams van de verenigin gen „Teylingen" uit Sassenheim, „Sportief" uit Amsterdam en „Raap horst" zelf werd deelgenomen. Alle teams ontmoetten elkaar één keer. Er werden dus in totaal 12 wedstrij den gespeeld, waarvan er verschei dene op een zeer goed peil stonden en een spannend verloop hadden. Burgemeester mr. W. J. Geertse- ma woonde een gedeelte van het programma, dat de gehele middag voortduurde bij, ook de wethouder van onderwijs, mevrouw mr. C. M. s' Jacob-des Bouvrie toonde door haar aanwezigheid belangstelling voor de de activiteiten van de jongste Was- senaarse sportvereniging. Bij de dames won Raaphorst 1 zelf de eerste prijs, een beker. De Wassenaarse dames versloegen Raap horst 2 met 30, Teylingen met 21 en Sportief eveneens met 21. Op de tweede plaats eindigde Teylingen, op de derde plaats Sportief. Bij de heren toonde het Amster damse Sportief zich onbetwist de sterkste ploeg, het verloor in drie wedstrijden slechts 1 set; tegen Tey lingen dat met 21 verslagen werd. Raaphorst 1 en Raaphorst 2 verloren beiden van de Amsterdammers met 30. Raaphorst 1 dat twee 3-C over winningen boekte, n.l. op Raaphorst 2 en op Teylingen eindigde op de tweede plaats, Teylingen kreeg de derde prijs. LEIDERDORP Geboren: Alida Gerarda dochter v. P. de Groot 26 jaar, kantoorbediende en van J. de Roode, adres: Maurits- singel 48, Leiderdorp; Monica Maria dochter van H. B. Bonneur 32 jaar, telefoonmonteur en van H. M. van den Akker, adres: Eikenlaan 22, Lei derdorp; Antonius Cornplic zoon van A. Zweistra 22 jaar fabrieksarbeider en van G. Hogenes, adres: Partimo- niumpark 8, Leiderdorp; Grietje Eli sabeth dochter van A. Zweistra 22 jr fabrieksarbeider en van G. Hogenes adres Patrimoniumpark 8, Leider dorp; Jan zoon van M. Verboon, 34 jaar kassier en van M. Visser adres Hoofdstraat 100, Leiderdorp. Getrouwd: Hartkoorn, Albert Aarnt, 33 jaar, hulpvakarbeider en Baars Johanna 29 jaar boekbindster, wo nende te Leiderdorp; Cuvelier, An- dré 22 jaar verkoper wonende te Lei den en Margrietha Teunissen 22 jaar zonder beroep, wonende te Leider dorp. HAZERSWOÜDE CADEAU VOOR DE GEMEENTE Een aantal inwoners van de Rijn dijk en het dorp heeft de wens naar voren gebracht om het gemeentebe stuur, bij de ingebruikneming van de in aanbouw zijnde gemeentesecre tarie in Rhijnenburch, een passend geschenk aan te bieden. Ten einde tot verwezenlijking van dit doe] te komen zjjn in het dorp en aaD de Rijndijk comité's gevormd. Genoemde comité's hebben reeds een oriënterend gesprek gevoerd met de burgemeester en de architect. Hier bij is het idee geopperd, aan de bui tenzijde van de balkenrand van het gemeentesecretarie, aan de noordzij de, een relief of ander versiering aan te brengen. Hierin ligt dan tevens de mogelijk heid om het gemeentewapen te ver werken. Leidse Agenda MAANDAG 30 OKTOBER Concert Nederl. Madrigaalkoor 8 uur n.m., Stadsgehoorzaal. LTB Vergadering,. Café De Valk, 8 uur n.m. DINSDAG 31 OKTOBER Kamer van Koophandel 2 uur n.m. ledenvergadering, Stationsweg; daarna bezoek aan Katwijk. Ver. tot Bevord. der welsprekend heid Gulden Vlies, 8 uur n.m. De luchtmachtvoorlichtingsdienst deelt ons mede, dat zich vanmidda" omstreeks kwart over één op de vliegbasis Gilze Rijen een ernstig ongeval heeft voorgedaan. Bij dit ongeluk is de vlieger van een straal jager om het leven gekomen. Een F-84-F „Thunderstreak"- straaljager van de vliegbasis Eind hoven maakte op Gilze Rijen een noodlanding met een defect bestu ringssysteem, dat tijdens de vlucht onklaar was geraakt. Het toestel was hierdoor vrijwel onbestuurbaar ge worden. Door de grote landingssnelheid Is de „Thunderstreak" bij de landing een hangar binnengereden, waarin lesvliegtuigen e.d. stonden gepar keerd. De aanstormende „Thunder streak" raakte verscheidende „Har vard"- en „Piper Cub"-lesvliegtui- gen. Acht van deze vliegtuigen zijn ernstig beschadigd.. De vlieger van de straaljager is om het leven gekomen. In de hangar ontstond brand. Het vuur is inmid dels door de brandweer van de basis geblust. WOENSDAG 1 NOVEMBER Ned. Mij. voor handel en nijver heid 12.30 uur Bijeenkomst in rest. v. d. Heyden. Rozenkranskruistocht 7 uur n.m. St. Petruskerk. BIOSCOPEN De films in de week van 27 okt - 3 nov zijn door de KFC als volgt ge keurd: Trianon: „Porgy en Bess", 14 j. Dgl. 2.00 en 7.30 u.; znd. 2.00, 5.00 en 8.00 u. Casino: „Kapo". 13 j. Zo, Ma, Di en Wo Znd. t.m. wnsd 2.30 uui „Rusty's verjaardag", a.l. Dgl. 2.30, 7.00. 9 15 u.; znd 2.30, 4.45, 7.00. 9 15 u. Lido: „Een taxi naar Tobroek", 14 jaar. Dgl 2.30, 7.00. 9 15 u.; znd 2.30, 4.15, 7.00, 9 15 u. Luxor: „Fernandel -ooit het wel" alle leeftijden. Dgl 2.30, 7.00, 9.15 u.; znd 2 30. 4.45, 7.00. 9 15 u. Studio: „De wet der wildernis", a.l Dgl. 2.30, 7.00. 9 15 u.; znd 2.30, 4.45, 7 00. 9 15 u. Rex: „Revak de rebel", 14 j. Dgl. 2.30. 7 15. 9 15 u.; znd 2.30, 4.45, 7.15, 9.15 u. Marktbericht en LEIDEN, 30 okt. Groente Appe- ler 3075; peren 2556; andijvie 7 18; snijbonen 140230; stambonen 109175; kroten, gekookt 35; boe renkool 1018; rode kool 817; groene kool 1219; prei 1020; ra barber 5592; spruiten 4892; to maten 2596; uien picklers 23.30; uier. drielingen 23.20; uien middel fijn 19.40; uien middelgrof 19.20 19 90; uien grof 20.70; waspeen 23 28; winterpeen 1720; witlof 60133 alies per 100 kg.; bloemkool 3583; knolselderij 1024; komkommers 13 44; sla 4.5011.80, alles per 100 stuks; bospeen 3046 per 100 bos. ROTTERDAM, 30 okt. Vee To tale aanvoer 2132; vette koeien 1215; varkens 894; schapen 23, vette koeien 300-330, 270-300, 245-265; varkens 160, 150, 140; lammeren 110, 90, 80; vette koeien groter, zeer traag, la ger, prima's boven notering; varkens ruim, stroef, teruglopende prijzen, extra vleesvarkens boven notering, slachtzeugen 130-135; schapen en lammeren matig, vlug, stabiel. 553ste STAATSLOTERIJ 2e k.as HOGE PRIJZEN sCr^°i"S02 .«t9oo-.£3,L00A9765 2000 3600 ƒ1500 9230 14881 1000 9041 10947 18534 19995 3818 /014 7168 9642 10891 13863 14797 15093 17853 17859 17948 18488 18932 2?oo iLt200,^13 2359 2380 2783 2922 2973 3140 3263 3561 3587 3630 4187 4204 4888 oio? 5522 5956 6027 6078 0221 6262 6662 6973 7044 7321 7374 73S9 7719 7736 7846 8954 ?§l?<7 ïoLf^oo?67,?3?8 9401 l004S 10422 11462 11646 12362 12476 12612 12903 13026 IIirI 14088 14740 14829 14831 14892 I4928 I4949 15892 15939 16084 21759 17313 17340 17423 17464 18S66 19017 19579 20327 20780 21039 21347 21631 PRIJZEN VAN ƒ40.— 639 643 65S 667 692 701 848 851 887 931 De r.k. Sportvereniging „Raap horst" heeft zondagmiddag in de gymnastiekzaal van de S. Jan Bap- tistschool een volleybaltoernooi geor- 1043 047 062 105 137 193 218 222 229 265 268 281 322 362 367 393 395 409 503 548 551 570 573 576 595 600 644 658 667 691 747 832 877 889 898 920 953 2029 073 102 212 215 259 272 370 412 417 445 478 501 503 525 526 546 591 603 675 6S4 694 703 763 770 844 860 889 896 937 942 968 975 995 8016 066 072 116 179 204 228 239 304 320 329 365 387 407 409 414 424 429 442 451 554 582 601 602 664 740 758 761 814 829 871 897 900 904 90S 960 982 4041 044 066 072 082 092 108 179 188 203 232 233 239 242 271 302 308 312 336 380 385 387 412 414 424 477 483 506 507 596 598 601 619 627 655 669 673 681 706 756 770 775 790 854 904 915 930 938 5020 040 058 303 170 203 204 270 286 294 302 306 328 345 411 437 479 480 509 514 529 540 548 566 592 600 606 675 698 726 792 795 805 875 905 915 923 949 978 986 6010 011 036 088 118 184 201 209 215 231 238 250 302 306 314 349 381 429 447 477 513 514 535 541 544 571 599 645 650 664 706 719 736 741 756 805 815 S23 824 836 845 88S 890 S92 910 914 923 933 957 981 7016 036 055 069 072 105 126 128 131 137 162 184 232 298 302 329 344 390 432 436 450 454 499 512 574 600 618 626 628 665 668 696 714 727 741 755 819 824 840 856 8005 022 063 077 087 102 106 131 137 146 164 173 197 214 294 357 387 419 450 451 459 468 499 532 541 586 599 636 660 665 672 675 680 709 749 775 784 808 839 842 850 858 863 876 905 910 914 923 959 988 9005 008 017 026 047 048 061 079 092 255 294 315 331 333 335 337 398 419 432 476 480 197 542 558 584 614 664 666 693 695 702 708 723 745 752 753 784 797 867 935 997 10026 045 060 146 202 214 240 257 322 326 346 351 3S3 431 458 488 504 523 525 562 587 628 639 647 649 659 663 701 705 722 836 860 868 873 892 902 907 934 939 997 11014 020 059 140 149 169 171 173 185 188 214 250 255 283 324 340 346 392 436 455 459 467 546 576 577 593 602 621 629 631 12004 013 014 015 076 133 167 264 267 273 292 347 389 399 404 413 431 449 457 485 513 531 552 570 58S 590 611 630 632 680 694 701 709 720 749 755 76S 792 800 818 S6S 889 928 948 981 13001 016 027 037 105 107 118 140 189 229 240 245 261 268 296 309 323 326 350 361 370 375 399 416 46 484 516 521 540 542 556 629 666 670 671 678 679 696 703 706 723 725 747 760 824 829 836 848 868 951 952 14059 080 089 092 142 143 170 183 217 234 236 242 264 266 286 339 424 435 137 459 478 487 496 504 534 537 548 552 565 607 621 626 631 651 674 680 728 744 747 766 769 774 781 813 S23 834 898 948 995 997 15011 047 135 155 220 221 236 250 293 322 373 393 400 443 448 512 514 515 527 542 548 558 559 595 603 618 645 663 672 J90 730 773 806 855 874 865 904 917 938 954 16019 079 114 178 248 261 319 330 342 371 388 3S9 393 394 409 501 528 562 601 614 621 628 634 651 675 707 711 720 727 750 782 793 S50 866 302 910 913 965 972 981 17003 030 035 045 lül 128 233 2S8 319 402 429 498 527 56° 576 608 610 613 619 624 64S 678 392 697 740 780 S03 804 805 813 816 833 873 S78 879 898 908 909 914 944 951 966 9S1 984 988 992 18C79 100 125 144 151 251 264 299 308 330 333 370 395 424 442 466 485 523 542 550 595 612 643 660 684 736 742 768 7S6 843 596 923 963 979 987 19011 019 061 062 112 116 117 122 156 227 228 265 2S4 335 336 34S 357 390 402 426 460 474 489 501 559 600 618 623 641 676 691 75S 819 834 S41 SSO 886 897 914 970 20023 025 062 067 068 084 105 114 115 124 292 297 311 314 366 373 401 453 479 532 557 588 630 632 636 696 710 723 727 784 785 787 842 85C 875 934 946 951 966 977 21001 009 031 067 074 083 184 209 211 239 244 262 276 2S6 31S 336 342 387 407 408 412 427 464 469 499 562 569 605 609 683 684 697 768 769 772 792 855 866 875 892 918 919 965 972 974 977

Leidse Courant | 1961 | | pagina 2