NEGEN „DROOM"-VERDIEPINGEN VOOR ALLEENSTAANDEN WIE PUZZELT ER MEE? Rijnlandflat leidt tot (vrij luxe) zelfstandigheid Modelwoning geopend Echtpaar H. L. M. Duizend-Vliet Vlieland (Leiden) vijftig jaar getrouwd RECHTSZAKEN Bagger uit de mond gehaald Hij wist van niets ZATERDAG 7 OKTOBER 1961 DE LEIDSE COURANT PAGINA Met een openluchtplechtigheid - het prachtige najaarsweer nodigde daartoe uit - is gistermiddag Op de hoek van de Churchilllaan en de Verdistraat te Leiden Zuid-West de modelwoning van de op deze plaats geprojecteerde Rijnlandflat voor al leenstaanden geopend. De Rijnlajid- flat, welke is ontworpen door het ar chitectenbureau E. F. Groesman te Rotterdamzal negen verdiepingen, 126 woning-units, 18 logeerkamers met volledige accommodatie, berg ruimten en een aantal voorzieningen ten algemene nutte van de bewoner omvatten. Begin volgend jaar hoopt men met de bouw te kunnen begin nen. Wethouder van Openbare Werken, de heer A. J. Jongeleen, die werd be groet en ingeleid door de heer XJde- ma, namens de N.V. Bouwfonds Ne derlandse Gemeenten, de opdracht gever tot de bouw van het flatpro ject, zei, dat het gemeentebestuur van Leiden de totstandkoming van de Rijnlandflat ten zeerste toejuicht. In zijn loopbaan bij de gemeente had hij het WEL, maar vooral het WEE van de alleenstaanden leren, kennen Bij deze categorie heerst ook een sterk verlangen, een vrij en zelfstan dig leven te kunnen leiden uit de be hoefte zichzelf te kunnen zijn Daa- om dan ook bestaat er voor een'flat als deze buitengewoon veel belang stelling. Ook de alleenstaanden hei ben recht op een eigen woning. De ontwikkeling in Zuid-West gaat gestadig voort, aldus de wethouder, die gaarne zag, dat het tempo van bouwen wat vlotter en regelmatige'- werd. Er zijn nog vele moeilijkheden op dit gebied, die een overzicht van de situatie in de bouw niet mogelijk maken. Het Bouwfonds is actief in Zuid-West: onlangs werd begonnen met de bouw van 52 eengezinswo ningen en begin volgend jaar hoopt men de eerste paal voor de Rijnland- flat te kunnen slaan. Een tweede be jaardencentrum zal hier in de buurt verrijzen en tussen de studentenflats, die in gevorderde staat zijn, en de eerste bejaardenflat aan de Corn Schuijtlaan zullen 180 flatwoningen worden neergezet. Ook zijn er plan nen gerijpt tot algehele afwerking van het winkelcentrum „De Luife'.- baan'5'. Dit is overigens de eerste keer, zo zei de heer Jongeleen, dat in de gescniedenis van Leiden een mo delwoning werd geopend, lang voor dat de bouw van het project een feit was. Inrichting In het sousterrain, dat zich on der het gehele gebouw uitstrekt, zijn de centrale-verwarmings- en hydrofoorinstallaties onder gebracht. Via een oprit kan men fietsen, brommers e.d. naar de in het gebouw liggende stalling brengen. Deze stalling bevat ruimte voor meer dan 100 twee wielige voertuigen. Boven het sousterrain liggen verder een centrale wasruimte en een re creatiezaaltje met buffet. De 9 woonverdiepingen zijn be reikbaar via een lift en een trap. Op de kop van de flat zijn op elke ver dieping twee logeerkamers gepro jecteerd die evenals de woningen volledige accommodatie bieden. Deze logeerkamers kunnen voor kortere of langere tijd gehuurd worden. 126 woningen hebben een woon- slaapvertrek van 6.25 bij 4 meter en een keuken. De keuken is voorzien van een roestvrij stalen aanrecht, verscheidene kastjes, een 50 liters- boiler en een ingebouwde 110 liter compressor-koelkast. Het woonslaap- vertrek heeft aan de buitenzijde een balkon. De bewoners kunnen de na tuurlijke scheiding naar verkiezing zelf in het vertrek doorvoeren. De douchecel is voorzien van een vaste wastafel en elektrische douchever warming. De keuken is bovendien nog voorzien van een pedaalemmer, die kan worden geledigd in de daar toe op elke verdieping aanwezige vuilstortgelegenheid. Niet goedkoop De woningen worden eigendom van een coöperatieve vereniging, waarvan men lid kan worden door betaling van een bedrag van plm. ƒ3000 tot ƒ3600. Desgewenst kan men door bijbetaling zijn woonrecht ook uitbreiden over een der logeer kamers. Voor de verdere financie ring ontvangt men een lening van de N.V. Bouwfonds Ned, Gemeenten. De aflossing loopt over maximaal 50 jaar. De maandelijkse lasten (inclu sief servicekosten, verwarmingskos- ten e.d.) zyn plm. 125 gulden. Horizontaal: 1 voorzetsel, 3 gelij kenis, 9 son ordre (afk.), 11 vast, stevig, 13 een der middelste Cycla- den, 14 gravure, 15 oorlogsgod, 17 Europeaan, 18 bloem, 19 jongens naam, 21 gebaar, 23 water in N.Brab., 24 meisjesnaam, 26 voorzetsel, 27 ri vier in Italië, 29 pet (Vlaams), 31 cilindervormig voorwerp, 33 hoepel, 35 scheik. element (aflc), 36 kleine hoeveelheid v.e. geneesmiddel, 38 oude lengtemaat, 39 gem. in N. II., 40 boom, 41 onbekende, 42 hoofd stad van Tibet, 44 muzieknoot, 46 in krassing, inz. merk op een vat, 48 bjjb. figuur, 49 berggeit, 51 voor- naamw., 52 familielid, 54 uitroep, 55 familielid, 56 eerste melk ener kalf- koe, 59 oponthoud met een auto door een ongeval aan de motor, 61 lees teken, 62 dorpje onder de Over. gem. Gramsbergen, 64 mand, 66 uitroep, 67 gem. in N. Brab., 69 ontkenning (spreekt.), 70 nummer (afk.), 71 gem. in N. Brab., 72 scheik. element (afk.). Verticaal: 1 familielid, 2 stad op de W.kust van Sicilië, 4 in het jaar onzes Heren (afk. Lat.), 5 zuiver, 6 biersoort, 7 onderpand, 8 boom, Duit- neembare middenpostin de hoofd ingang van boerenschuren, 10 gem. in N.Brab., 12 steensoort, 14 bol rond vruchtje (spreekt.), 16 harde plof, 18 zijtak Donau, 20 voorvoeg sel, 22 voegwoord, 23 algemeen kies recht (afk.), 25 opschik, 28 voorzet sel, 30 vertegenwoordiger, 31 ver dicht verhaal in proza, 32 gem. in Z.H., 34 dorp in N Brab., 36 laag vlakte, 37 graafwerktuig, 41 Duits geschiedschrijver, 43 optelling, 45 dorp in Gelderl., 46 rijksgrens (afk.), 47 vlek, 49 gem. in België (kolen mijn), 50 welaan, 53 spil v.e. wiel, 54 uitroep, 57 meisjesnaam, 58 ge wicht in China, 59 rep. in Z.-Ameri- ka, 60 zuster, 61 bosgod, 63 spitse bek van een vogel, 65 tovergodin, 67 scheik. element (afk.), 68 de oudste (afk.). Voor bijgaande puzzel stellen wij twee prijzen van 5,elk beschik baar. Uw (goede) oplossing dient dan vóór donderdag a.s. 12 uur op onze bureaus binnen te zijn. Op en veloppe of briefkaart dient duidelijk vermeld te staan „puzzelredaktie". Wij wensen onze lezers veel genoe gen en succes. OPLOSSING VORIGE WEEK Horizontaal: 1 karn, 6 neep, 10 ar, 12 Heukels, 14 ma, 15 tas, 17 itala, 18 den, 19 ramen, 21 norit, 23 jjdel, 24 tik, 26 made, 27 dosis, 29 store, 31 polka, 34 nu, 35 ra, 36 ba, 37 af, 38 Leens, 41 Demer, 44 kader, 47 Enna, 50 kin, 51 kali, 53 Vesta, 55 Klaas, 56 ert, 57 Dalen, 60 lap, 61 no. 62 Heteren, 64 Ne, 65 Rome, 66 plan. Verticaal: 1 matrijs, 3 ah, 4 rein, 5 nut, 6 nel, 7 elan, 8 es, 9 Nantes, 11 raad, 13 kalis, 14 meid, 16 smelt, 18 draak, 20 el, 22 om, 24 toe, 25 kip, 27 drank, 28 sober, 29 sul, 30 ore, 32 lam, 33 aar, 39 ernst, 40 sak, 41 den, 42 egaal, 43 tevens, 45 dille, 46 Nis pen, 48 Nero, 49 at, 51 kl, 52 laan, 54 adem, 55 knel, 58 Ate, 59 Erp, 62 ho, 63 na. Mevr. J. Cambier, Surinamestraat 56, Leiden en de heer N. Regter, Menneslaan 59, Sassenheim, krijgen dezer dagen een chèque van 5, toegezonden. Zij hebben nl. een goe de oplossing op onze vorige puzzel ingezonden en kregen n^ loting de twee geldprijzen toegewezen. Onze gelukwensen, wij zullen U de pry's dezer dagen zenden. EXAMENS INSTRUMENTMAKER. Op 28 september 1961 werd de uit slag bekend gemaakt van de practijk- examens van de Vereniging tot be vordering van de opleiding tot In strumentmaker, welke van 21 augus tus tot 23 september in het Kamer- lingh Onnes Laboratorium werden afgenomen. Aan de volgende candidaten kan het diploma worden uitgereikt. Resultaten van de A-examens afd. Metaal 1961: J. Anema, Leiden, R. J. Arkeveld, Leiden, E. Berends, Hol ten, J. W. Blom, Waalwijk, G. Boere, Leiden, C. Bongaars, Wageningen, C. H. M. Bos, Wageningen H. P. A. Boshoven, Wageningen, H. J. Bosman, Meppel, A. Bot, Haarlem, R. C. A. H. v. Breugel, 's-Gravenhage, K. Cam- stra, Amsterdam, J. M. D. Chardet, Amsterdam, B. P. Derijcke, Hoofd dorp, M. J. N. Dofferhoff, Oegst- geest, A. C. Donkerslooth, Leiden, G. J. Flippo, Oegstgeest, S. J. J. de Frètes, Capelle a. d. IJssel, J. Griep, Amsterdam, B. Grill, Leiden, J. Groot, Middelie, J. Harteloh, 's-Gra venhage, D. Havenaar, Leidschen- dam, Th. J. M. Hogen, Duivendrecht, B. Holster, Vlaardingen, J. Houwer zijl, Amsterdam, H. Jansma, Amster dam, C. C. G. Jasper, Amsterdam, D. Kalf, Amsterdam, J. van Kampen, Nijmegen (met lof), M. Kaptein, Lisse, E. Keur, Amsterdam, G. A. Kikkert, Leiden, Ch. F. Klein, Am sterdam, J. J. A. KolkhuisTanke, Velp, M. J. Kollau, Warmond. H. J. Kuyper, Amsterdam, M. Leynse, Am sterdam, J. H. Lut, Oegstgeest, Ch. J. Meyer, Amsterdam, A. F. M. Oos- terbaan, Purmerend, D. J. O verkleef t, Amsterdam, J. Paternotte, Amstel veen, H. G. J. Pieters, 's-Graven- hage, J. P. Fhilipson, Amsterdam, J. A. Pinkse, Amsterdam, H. Prins, Amsterdam, A. Raayen, Amsterdam, H. P. Rühl, Amsterdam, A. v. Rijn, Alphen a. d. Rijn, A. J. Scheer, 's-Gravenhage, J. H. Schmits, 's-Gra venhage, W. J. Schuylenburg, Am sterdam, W. A. Sep, 's-Gravenhage, II. W. Smit, Amsterdam, J. G. Spaan, Oosterhout, L. G. v. Staalduinen, Delft, J. A. Ulfman, Leiden, W. A. J. Urban, Amerongen, B. Venema, 's-Gravenhage, G. J. Verschragen, Oegstgeest, W. C. J. Versluis, War mond, G. Vletter, Rijnsburg, J. M. v. d. Voort, Sassenheim, E. de Vries, .Delfzijl, N. v. d. Wees, Nootdorp, J. P. Welleman, Amsterdam, W. van West, Amsterdam, C. Westerneng Am sterdam, A. F. v. d. Zei, Badhoeve dorp, J. F. M. de Zwart, Amster dam. Resultaten van de A-examens afd. Glas 1961: Th. Appel,, Utrecht, J. Jansen, Wageningen, G. A. v. Ke- kem, Hagestein (met lof), P. Ken- beek, Overveen, J. Nijenhuis, Zeist, G. v. d. Ploeg, Amsterdam, J. D. J. Rydes, Jutphaas, H. G. Verweij, Leerdam (met lof), Rh. Vos, Gorin- chem, J. v. d. Werf, Delft, F. H. G. Widdershoven, Geleen. Resultaten v§n de A-examens afd. Optiek 1961: J. W. Versteeg, Haar lem (met lof). Resultaten van de B-examens afd. Metaal 1961: D. Busser, Arnhem, C. L. Bras, Mijdrecht, M. Groenewold, Leiden, S. Hamerling, Leiden, J. Hendriks, Utrecht, J. Jansen, Lei den, L. Kalsbeek, Katwijk aan den Rijn, W. N. Kemper, Purmerend, M. F. Kerkvliet, Leiden, A. Kwestro, Wassenaar, J. W. W. C. v. d. Linden, Leiden, R. E. Nieveen, Delft, M. Pauw, Leiden, J. Postema, Leiden, 'K. Ravensberg, Hazerswoude,, P. C. Regensburg, Oegstgeest, P. G. J. Rietveld, Zoeterwoude, M. E. Schen- delaar, Leiden, H. J. M. Schoonder- woerd, Hazerswoude, J. Sinteur, Lei den, J. v. d. Waals, Leiden, P. C. Walraven, 's-Gravenhage, M. Zwaan, Katwijk aan Zee. Resultaten van de B-examens afd. Glas 1961: A. Haaksma, Eindhoven, J. C. Holten, Eindhoven, R. M. Me- gens, Eindhoven, C. J. v. d. Poel, Moerkapelle, H. W. Ramakes, Swal- men. Resultaten van de B-examens afd. Optiek 1961: B. Hurenkamp Lohcem. Afgewezen voor de verschillende examens: 61. DIJ HET ECHTPAAR H. L. M. Duizend—Vliet Vlieland, Pieter de La Courtstraat 26 a, is het feest. Groot feest, want dit krasse echtpaar viert 18 oktober a.s. zijn gouden huwelijksfeest. Het is hen niet aan te zien, dat ze de zeventig al ruim gepasseerd zijn. De heer Duizend lijkt ondanks zijn 78 jaren een goede zestiger en voor zijn vrouw (73) geldt hetzelfde. Dat is niet alleen schijn, want om nog fietstochten te maken naar Roelofarendsveen en Noordwijk moet je een uitstekende gezondheid bezitten op die leeftijd. „We hebben gelukkig nooit ziekte gekend, daarvoor is ons gezin gespaard gebleven", vertelt mevrouw Duizend. Toch heeft dit gezin, waar zeven kinderen zijn geboren, van wie er nog vijf in leven zijn, ook zijn zorgen gekend. Tijdens de herdenking van een 50-jarig huwelijk laat je zulke momenten nog eens aan je voorbijtrekken. „Het viel vroeger niet mee met een stel kinderen rond te komen, daar weten meer mensen van mee te spreken," zegt de heer Duizend. „Ik had een goed vak, meubelmaker, maar in de crisisjaren was daarmee ook het zout in de pap niet te verdienen. Ik ben toen in de bouwerij terechtgekomen en tenslotte de laatste twintig jaar voor het onderhoudswerk bij de firma Zaalberg." De oorlog heeft het hele gezin kunnen overleven. „De ellende die we hebben meegemaakt, twee jongens in Duitsland, zullen we echter niet gemakkelijk vergeten. Mijn jongste bijvoorbeeld," vertelt mevr. Duizend, „heeft drie jaar voor de smeltovens in Duitsland gestaan, zonder één enkele keer verlof. Die andere jongen kreeg wel verlof, hij is toen meteen niet meer teruggegaan." Beide echtelieden zijn niet in Leiden geboren, althans„Mijn wieg stond boven het café Aniba, maar dat was in die tijd nog Zoe terwoude." De bruid komt uit Noordwijk aan Zee en heeft in Leiden haar man-leren kennen. „Ons hele huwelijk hebben we in Leiden gewoond, waarvan de laatste 30 jaar in dit huis." Op de huwelijksdag wordt uit dankbaarheid in de St. Petruskerk een H. Mis opgedragen en in de familiekring wordt die dag het feest gevierd, met de vijf kinderen en de zes kleinkinderen. Haagse politierechter Hij haalde hem, om zo te zeggen, de bagger uit- de mond," constateer de de Haagse politierechter als mo tief, waarom een arbeider uit Bos koop zich aan belediging had schul dig gemaakt. Er kwam in deze ge schiedenis inderdaad bagger tepas, want een man was ten onrechte in een sloot aan het baggeren. Toen daarover iets werd gezegd, omdat de man door dat baggeren deze bag ger aan een ander ontnam, begon hij te schelden tegen de eigenaar van de sloot. Woorden als „schoft" en „oplichter" deden hierbij opgeld. „Ik zei: „schoftenstreek", zo ont week verdachte, doch de rechter trapte daar niet in. Er waren trou wens twee getuigen, die zeer na drukkelijk verklaarden, de geïncri mineerde woorden te hebben ge hoord. Het merkwaardige in deze was, dat de scheldwoorden in feite de vader betroffen van de kweker, die middels deze beledigingen, zich zelf beledigd voelde. De vader had geen aangifte gedaan, de zoon wel. Hij was bezig een gezelschap jonge Noren op zijn bedrijf rond te lei den, toen de beledigingen werden uitgesproken en dat was op dat mo ment zeer onaangenaam. De officier eiste 35,- boete of 7 dagen hechtenis, waartoe de po litierechter veroordeelde. Een veehouder uit Alphen aan de Rijn wist er niets van, dat hij op 30 sept, in Leiden op de Beesten markt met de door hem bestuurde auto een geparkeerde auto zou heb ben aangereden. De veehouder had wel reden om dat te verklaren, want er was aan zijn auto niets te zien van beschadiging. Doch de parkeer wachter had verklaard, dat het de auto van verdachte was geweest, die de aanrijding had veroorzaakt. De zaak was diepgaand onderzocht; er was zelfs een deskundige benoemd, die na een breedvoerig onderzoek tot de conclusie was gekomen, dat de aanrijding niet kon hebben plaats gevonden met de auto van verdach te. Op grond van dat alles vroeg de officier vrijspraak, waartooe de rechter besloot. PERSONEEL (g Voor spoedige in dienst- treding gevraagd 2 jonge krachten ter opleiding to monteur. Persoonlijk aanmel den bij: Automobielbedrijf Gebr. Huisman, Levendaal 80a, Leiden. Telefoon 34000. fg Biedt zich aan: R.K. meisje voor hele dagen in R.K. gezim liefst met kl. kinderen. Br. no. 1449 bur. v. d. blad. 3? Energieke jongeman voor expeditiewerkzaam heden gevraagd. Hij, die bereid is een opleiding te volgen tot chauffeur in ons bedrijf geniet de voorkeur. Groenewegen, v.d. Kwast, v. d. Sohuijt, Utr. Veer 3. 3T Gevr. nette hulp in de huish., 17 j. Mevr. Sas sen, Maredijk 45, Leiden, tel. 24412. fGevr. net meisje van 9- uur. Aanm. 's avonds na 7 uur. van Dunné, v. Griet- huizenplein 12, Oegstgeest, tel. 23789. R.K. Werkster biedt zich aan voor 2l/& dag p.w. Br. aan Jac. Zandbergen, Schenkelweg 16 Z'woude. Gevr. werkster voor 3 ochtenden p.w. Mevr. v. Adrichem, Rodenburgerstr. 53, tel. 30501. 3£» Biedt zich aan, net R.K. meisje. 14 j., als hulp in de huishouding. Br. aan J. G. Turk, Schenkelw. 26, Zoe terwoude. 35?' Bijverdienste-tippen voor thuiswerk, folders bez., enz. inl. Postbus 21, HJ.Ambacht. AANGEBODEN 3? Aangeb. witte trouw japon, lang model, mt 38. Te bevr. Bilderdijkstr. 11, Leiden, tel. 24220. 3? Schrijfm., Biedermeier meubels, brandkast, tafels, stoelen ,feauteuls, banken, enz., oliestookhaarden, gas fornuizen, koperwerk, gas- radiatoren, gashaarden, vloerkleden, olielampen, Gelderse broodkast, sten cilmachine, schrijfmachi nes. Ink. ouderwetse meu bels, antiek, enz. Nieuwe Rijn 60, bij hóek Hooigr. Tel. 22150. 3? Compl. meubilering en woninginrichting. Speciaal adres voor het opnieuw stofferen van uw meube len. v. d. Berg, Gerrit Dou- str. 1-27, tel. 34824. d. Drift. Alle verzekerin gen. Henriëtte Roland Holststraat 9, Noordwijk aan Zee, tel. 01719—2212. 3? Garage Schilthuizen. Komt u eens kijken naar onze voordelige occasions. Uitdeuken, reparatie, door- smeren. In- en verkoop auto's. Inruil, financieren. Hoefstr. 4-6, Leiden, tel. 20000. fg Rijwielen: prima Loco motief damesrijwiel en 'n Empo dames-herenrijwiel met lamp en slot, tevens -'sjes-jongensrijwiel, lft. jaar. allen in staat van nieuw. Levendaal 47, t.o. St Barbaraschool. 3? Trouwjurk aangeboden lang en kapje, tasje en on derrok, maat 40-42. Van Kampen, Woonboot Corsie, Noordeinde, Hoogmade. 3? Laat nu uw rij wiel ver lichting goed nakijken, de kosten zijn niet zo hoog als een bekeuring. Dan is nier uw adres. Rijweilhandel en reparatie H. J. C. Beeren- fenger, Levendaal 47, tel. 23609, Leiden, t.o. St. Bar baraschool. GEVRAAGD 3? Te koop gevr. stukje bouwgrond te Warmond of Alkemade. Br. no. 1462 bur. v. d. blad. tg" Jongeman zoekt goed kosthuis, liefst in Leider dorp. Zat, en zond. afw. Br no. 1464 bur. v. d. blad. 3? Te koop gevr. in Leiden ot omg. huis met min. 4 slaapkamers, liefst met tuin. Br. no. 8154 bur. blad. g Te koop gevraagd, ver zameling postzegels v. Ne derland Overzeese Ge biedsdelen en Europa. Br. no. 1479 bur. v. d. blad. ?g Alt op de Mare 112. Eroba-kleuterrijwiel met remnaaf ƒ52.50; damesrij wiel, remnaaf, ƒ57.50; he ren ƒ27.50, ƒ35.-; Raleigh 95.-; herensport, geëmail leerd, remnaaf, 135.-; Juncker, remnaaf, 150.-; rood lederen damesjasjes ƒ30.-, ƒ35.-. 3? Te koop aangeb. een zo goed als nieuwe aanrecht met kastjes. Te bevr. Burg. Ketelaarstr. 18, Warmond. TE HUUR 3? Een schuur te huur aangeb. voor opslagplaats. Te bevr. Nieuwstr. 12, Kat wijk a.d. Rijn. 3? Simca Aronde '55, in pr. st geen olieverbr. 1250. Taunus 10M '52, leuke auto 525. Inruil, ook motoren. Langenhorststr. 11. Voor schoten. 3T Woningruil. Aangeb. te A dam: ruim benedenhuis met tuin en tuinhuis, vrij uitzicht. Gevr. woning te Leiden, Oegstgeest of War mond. Middenst.woning. Br. no. 1463 bur. v. d. blad. 3? Aangeb. een vergro- tingsapparaaat „Opemus" (6x6). Lemmers. ïtaadhuis- laan 14, Leimuiden. 3? Krediet tot 4000.- voor aankoop meubelen, wo ningtextiel. Vraagt gratis folder. Discrete behande ling en zeer lage aflossin gen. Postbus 1083, Rotter dam. DIVERSEN 3? Er is maar een v. d. Berg, die in eigen stoffeer- derij stoffeert, repareert, overtrekt en lijmt. Gerrit Doustr. 1-27, tel. 34824. fg Pullman-, Auping- en kapokmatrassen vindt U in de grootste sortering en de laagste prijs bij De Kleine Winst, Haarlem merstraat 51, Leiden. 3? Guilietta supers sport. als nieuw, geheel ver chroomd op frame na, zeer snel. Lij ster str. 4, Leiden. 3* Iedere maandagavond prijsjassen in Cafe Het Lage Land, Oud-Ade. tg Prijsjassen, vanaf a.s. donderdagavond zal het Comité Bejaarden, even als vorig jaar, kaartavon den organiseren voor kruis- en klaverjassers in Café 't Lage Land, Oud- Ade.

Leidse Courant | 1961 | | pagina 5