DE PRINS DE WILDE WELDOENER NAJAARSBEURS GEBRUIKSGOEDEREN VREDENBURG GEBOUWEN ARTIKELEN VOOR HUISHOUDELIJK EN PERSOONLIJK GEBRUIK VNL begon met monsterzege op Unitas Successen van onze wielrenners Bert Zoet won massasprint met machtsvertoon Leidenaars stelden niet teleur in Eastborne-toernooi visie teiev^fe Benauwde overwinning van MMO op LDWS MAANDAG 11 SEPTEMBER 1961 DE LE1DSE COURANT PAGINA 11 jrotfoflgsprljs f2.50 Cflfcio£0S. fiso VNL heeft haar eerste competitie wedstrijd met een forse overwinning ingezet. Door de terugkeer van en kele oud-leden heeft het elftal aan merkelijke versterking gekregen. Pre cies om 2.30 uur werd afgetrapt en 35 sec. later werd het eerste doel punt geregistreerd, toen Koos Wes- selman een fraaie pass goed wist af te ronden: 10. Het was aan te zien, dat VNL technisch veel beter speelde dan Unitas. Vele prachtige aanvallen uit de achterhoede opge bouwd, werden ondernomen en daar uit wist na 10 min. spelen Wessel- man weer te doelpunten (20). Uni tas zette hierna enige tegenaanvallen op, maar de achterhoede van VNL gaf gistermiddag geen pardon. Daarna nam VNL bezit van het middenveld, de druk werd steeds groter en na 20 min. scoorde Wesselman zijn hat trick (30). Unitas zette daarna de buitenspelval open, maar dit was van korte duur, doordat v. d. Rey- den er op z'n eentje vandoor ging en er 40 van maakte. Na de thee was het Unitas, die even de toon aan gaf. Daarna wis selde het spel snel, maar tien minu ten na de rust kreeg Unitas de gena- destoot, toen Wesselman, die gister middag wel bijzonder op dreef was, een zuivere dieptepas goed afwerk te 50. VNL liet het tempo nu iets zakken, waardoor Unitas wat ster ker werd en nu kreeg v. Kooperen gelegenheid zijn capaciteiten te be wijzen, bij enkele gevaarlijke aanval len. In het laatste kwartier wist VNL door doelpunten van Habraken DOCOS-pupillen en adspiranten vierden feest DOCOS viert nog steeds haar 25-jarig jubileum. Zaterdag avond bereidde zij haar grote schare pupillen en adspiranten in de zaal van de Maria Gij- zensteeg een kostelijke feest avond. Conferencier en snel dichter Arie Westgeest, illusio nist en goochelaar Amarco en niet te vergeten Pipo de CloWn himself, kwamen er voor de jongens op de planken. J ubileumcommissievoorzitter, de heer A. van Schie heette de DOCOS-jeugd welkom, DOCOS -voorzitter, de heer P. Bieg- straaten sprak aan het slot van de avond. Woensdagavond is er groot feest in de Stads gehoorzaal voor de senioren, junioren en donateurs. vj WASSENAAR-BODEGRAVEN 5-4 In deze doelpuntenrijké wedstrijd is de thuisclub in de laatste minuten win naar geworden. Voor de rust speelden de bezoekers tegen de wind in, wat aan de gastheren een licht overwicht gaf. Na een kwartier, toen de eerste aanvallen fin buitenspel waren gestrand, maakte de thuisclub 1-0. Uit een ver schot werd het zelfs 2-0. De gasten kwamen er beter in, maar verder dan enkele corners kwa-, men zij niet. Kort voor de rust bracht midvoor van de thuisclub de stand op 3-0. In de tweede helft waren de bezoe kers, gesteund door de Wind sterker. Een ver schot van Scheer was de Was- senaarse doelman te machtig. Uit een voorzet van links kopte Boelen nummer twee in het Wassenaarse net. Het was dezelfde speler, die met een listig schot de gelijkmaker scoorde (3-3). Nu was er nog van alles mogelijk. De corner- verhouding lag sterkt in het voordeel van de gasten. Een vrije trap vlak bij het Wasse naarse doelgebied leverde niets op. Maar even later sloeg de balans om naar de kant van de Bodegravers, toen V. Eek nummer vier in de touwen joeg. Nog 7 minuten waren er te spelen. Onver wacht kwam de gelijkmaker toen doel man Beens blunderde en misgreep (4-4). Kort voor het eindsignaal was de thuisclub de gelukkige, toen het vijfde en winnende doelpunt door de gasthe ren werd gescoord, waarmee Wassenaar wel iets meer kreeg dan het verdiende. en v. d. Reyden de stand op 70 te brengen, alvorens de goed leidende scheidsrechter de heer De Vries het einde aankondigde. WIELRENNEN De Hagenaar Joop van der Putten heeft zaterdag de Ronde van Korten- hoef, een wegwedstrijd over 150 kilo meter voor profs en onafhankelijken gewonnen. Jan Janssen legde beslag op de tweede plaats. De uitslag luidt: 1 Joop van der Putten (Den Haag) 3.25.00; 2 Jan Janssen (Nootdorp); 3 Mik Snijder (Halfweg); 4 Piet van Steenvoorden (Heemstede); 5 Mies Stilkêr (Breda); 6 Ad Biemans (Ul- venhout); 7 Jacques v. d. Klundert (De Heen); 8 Piet van Hees (Hoger- heide); 9 Geutr Pos (Vreeland); 10 Bastelaar (Rotterdam). De Hagenaar Bert Romijn heeft za terdag in Krefeld een wedstrijd over 60 km voor amateurstayers gewon nen. Hij verzamelde 13 punten. De Duitser Rudolph bezette met 11 pun ten de tweede plaats. De Belg Van- denberghe bracht het met 10 punten niet verder dan de derde plaats. Henk Hoekstra heeft zaterdag in de Duitse stad Gelsenkirchen een criterium voor amateurs over 80 km (100 ronden) gewonnen. De winnaar had een ronde voorsprong op het hele rennersveld. De Nederlanders Dok ter, Boom en Hendriks bezetten resp. de tweede, derde en vierde plaats. De tijd VEin Hoekstra was 1 uur 54 mi nuten en 47 seconden. Ex-wereldkampioen Bernhard Eck stein uit Leipzig heeft zondag te Ve nusberg de „Grote Prijs van de Duit se Sportecho", een wielerwedstrijd over 155 km met deelnemers uit Oost-Duitsland, Nederland, Denemar ken, Engeland en Tsjecho-Slowakije gewonnen. De vierde plaats was voor Gustav Adolf Schur, die als eer ste van een groep van twintig man door de finish ging. De best geplaats te Nederlander was Van Dongen, die als zesede eindigde met een achter stand van 1 min. 28 sec. op de win naar, die een tijd van 4 uur 26 min. 29 sec. deed noteren. Martin v. d. Borgh won Ronde van het Noorden Martin v. d. Borgh uit Konings bosch heeft zondag de Ronde van het Noorden, een vierdaagse etappe wedstrijd voor profs gewonnen. De Henk Nijdam heeft iets weg van Engelse dichter De wereldkampioen in de achtervolging bij de amateurs, Henk Nijdam, is zaterdagavond in zijn geboorteplaats Eelder- wolde bijzonder hartelijk ge huldigd. Met zijn ouders en verloofde, Lidy Weijers, maak te hij in een open landauer 'n eretocht van Eelderwolde waar duizenden inwoners hem een enthousiast welkom be reidden. Burgemeester mr. B. Struben vergeleek Nijdam met de Engelse dichter Byron, die even plotseling beroemd werd. Namens de burgerij van Eelde overhandigde hij de wereld kampioen een wasmachine combinatie. laatste etappe, een rit over 178 km van Anzin naar Roubaix, eindigde in een dubbele Nederlandse over winning. Jo de Haan legde beslag op de eerste plaats terwijl Piet Rentmeester, die zaterdag zegevier de, op de tweede plaats eindigde met een achterstand van 2 sec. De uitslag van de vierde en laat ste etappe luidt: 1. Jo de Haan (Ned.) 4.45.30; 2. Piet Rentmeester (Ned.) op 2 sec.; 3. Schoubben (B.) op 36 sec.; 4. Van Loveren (B.) z.t.; 5. Dewolf (B.) z.t. Het eindklassement ziet er als volgt uit: 1. Martin v. d. Borgh (Ned.) 19.19.29; 2. Roman (Belg.) 19.19.31; 3. Brandts (B.) z. t.; 4. Ros- seel (B.) z. t.; 5. Deboever (B.) z.t.; De derde etappe, een rit over 186 km. van Bruay naar Anzin, is za terdag gewonnen door de Zeeuw Piet Rentmeester. Hij reed de afstand in 4 uur 33 min. en 35 sec. De Belg Vlayen legde met een achterstand van 4 sec. beslag op de tweede plaats. De uitslag van de derde etap pe luidt: 1. Rentmeester (Ned.) 4.33.35 met bon. 4.33.25; 2. Vlayen (B.) 4.33.39 met bon. 4.33.34; 3. Denutte (B.) 4.33.43. Peter Post zegevierde achter dernies Peter Post heeft zaterdag in Ant werpen het criterium van Mortsel, 'n wedstrijd voor profs achter dernies gewonnen. De wedstrijd werd gere den in twee series van 22 km en een finale over eveneens 22 kilometer. In de eerste rit zegevierde Post in 31 minuten en 40,8 sec., de Belg Hoeve- naers bezette op 10 sec. de tweede plaats. De tweede serie leverde in 28.40 'n zege op voor Aerenhouts (B.), Van Tongerloo (B.) werd op 20 m. twee de en Janssen (B.) op 50 m. derde. Wim van Est bezette in deze rit de 7e plaats. In de finale reed Post de 22 km. in 27.29,8 waarmee hij 24 sec. voorbleef op Van Tongerloo, Aerenhouts en Hoevenaers, die resp. als tweede, derde en vierde eindigden. In een koers voor amateurs en on afhankelijken te Vlijmen heeft de Swift-renner Bert Zoet uit Sassen- heim wederom zijn blakende vorm bewezen. Bert Zoet heeft de gehele rit van 100 km., waaraan door 85 renners werd deelgenomen, volledig gecon troleerd. Iedere uitlooppoging werd onmiddellijk verijdeld. In de massa sprint veroverde Bert Zoet de eerste plaats. Coen Visser uit Santpoort ging 30 meter na Zoet door de finish. Bart Solaro uit Den Bosch werd derde. Tot de deelnemers behoorden ook Nico Walraven en Rienus Paul. Rik van Looy toonde zich een ware „aas" Rik van Looy. de tweevoudige Belgische wereldkampioen op de weg heeft zaterdagmiddag in het 34e cri terium der „Azen" te Longch&mps nog eens overduidelijk zijn superiori teit over de elite der internationale wegrenners bewezen. Zegevierend ging hij r.a 100 km over de eind streep na een machtige eindsprint, waarin hij versloeg zijn landgenoot Rik van Steenbergen, de Fransman André Qarrigade, diens landgenoot Jacques Anquetil en de Nederlander Bas Maliepaard, die resp. de tweede tot en met de vijfde plaats bezetten. De uitslag luidt verder: 6 Louison Bobet (Fr.) op 8 sec.; 7 ArnoldoPam- bianco (It.) op 12 sec.; 8 Raymond Poulidor (Fr.) op 14 sec.; 9 Hans Junkermann (Did.) op 3 min. 20 sec.; 10 Rudi Altig (Dl$.) op 1 ronde. De tijd van Rik van Looy was 1 uur 51 min. 26 sec. (gem. 53,844 km per uur). Zaterdagmiddag is met veel eer en luister in de Town-Hall van East bourne, in tegenwoordigheid van de Lord-Mayor en vele andere promi nente persoonlijkheden de officiële prijsuitreiking verricht van het open Engelse schaakkampioenschap. Zoals algemeen verwacht werd, is dit kampioenschap gewonnen door de Belgische grootmeester graaf O'Kelly de Galway. Door zijn goede score van 9'/f-ll toont"e hij zich vol komen waardig voor de eerste prijs, die bestond uit een eenjarig bezit van de geweldige Margareth Pugh Cup met bovendien een geldprijs van 100.Hij kon deze prijs voegen bij zijn eerste prijs, gewonnen in het direct hieraan voorafgaande toernooi van het kampioenschap van Noord Engeland te Withby. Graaf O'Kelly bezocht onze Sleu telstad in 1955 voor de Jubileum- wedstrijden van de Studenten Schaakvereniging Murphy. Met de tweede prijswinnaar van het Eastbourne Chess-Festival, mees ter Francesco Perez uit Madrid, heb ben de Leidenaren wel een bijzon- bekend. Hij speelde hier simultaan tegen Leidse Üniversitairen. De jonge Engelse topspeler Ru- mens, werd 3e met 8 pt. Vierde werd Hindle, die Perez zijn enige neder laag wist toe te brengen. Hij deelde HET INTERNATIONALE SCHAAKTOERNOOI IN BLED Zondag zijn in Bied de partijen voor de zesde ronde van het internationale schaaktoernooi gespeeld. Onze landge noot Donner, die met wit tegen de Ame rikaan Bisguier speelde, brak zijn partij na 21 zetten af. De uitslagen lulden: Parma (Z. Sl.)-Darga (W. Did.) Vi-Vti Donner (N)-Bisguier (VS) afgebr.; Gli- goric (Z. Sl.)-Germek (Z. SI.) 1-0: Pe trosjan (Rusl.)-Pachmann (Ts. SI.) 1-0; Keres (Z. Sl.)-Portisch (Hong.) 1*0; Udovcic (Z. Sl.)-Najdorf (Arg.) Vi-'/i! Matanovic (Z. Sl.)-01afsson (IJsl.) 1-0; Fischer (VS)-Geiler (Rusl.) 1-0; Bertok (Z. SI.)-Tal (Rusl.) 0-1; Trlfunovie (Z. Sl.)-Ivkov (Z. SI.) Na de zesde ronde luidt de stand: 1.-2. Petrosjan en Fischer beiden 4,5 p.; 3. Gligoric 4 pnt.; 4.-5.-6. Tal, Trlfuno vie en Nejdorf allen 3,5 pnt. en 1 afgebr. partij: 7. Geiler 3 pnt.; 8. Donner 2,5 p. en 1 afgebr. partij. In de vijfde ronde behaalde Jan Hein Donner zijn vijfde remise. De beslissing in zijn partij tegen Darga, waarin Don ner met zwart speelde, viel bU de 24e zet. deze vierde plaats met K. Lloyd. In dit licht bezien, zijn de resul taten van de Leidenaren in deze kampioensgroep zeer bevredigend. M. Etmans die zeven ronden on geslagen wist te blijven, eindigde met O1/» pt. op de 12de t.e.m. 15de plaats, uit een deelnemersveld van 57 man, hetgeen een prachtig resul taat is. Gezien de sterkte van zijn tegen standers mag ook ondergetekende met 4V» pt. zeker niet ontevreden rijn. In de Premier-group, wist C. C. Berg ongeslagen te blijven. Met ze ven punten behaalde hij de vierde prijs. C. H. v. d. Bosch, onze vierde Lei- denaar, eindigde met 5'/i pt. in deze groep op de zesde plaats. Kenmerkend voor de gehele sfeer waarin dit toernooi verliep, was het nu reeds vaststaande besluit van de Leidse deelnemers, om zo mogelijk, voor hen van dit Festival een jaar lijks terugkerend evenement te ma ken. Onze Engelse gastheren stel den onze aanwezigheid ten zeerste op prijs en rekenen vast op een her nieuwing van onze kennismaking. ANTON KOHLBECK Op VANAVOND De AVRO opent vanavond haar programma met het vaste onderdeel „In Avro's Televizier", waarna een liedjesprogramma, getiteld „Line Renaud met vakantie in Italië". Bal let maakt ook een belangrijk deel uit van dit programmapunt. Na een filmverslag over het doen en laten van de Russen met vakan tie in het vakantiegebied aan de Zwarte Zeekust volgt in de serie uitwisselingen met de Belgische televisie 'n programma over klassieke muziek. In „Muziek Mozaïek" heeft Willem O-Duys een gesprek met Belgen en Nederlanders over klas sieke muziek in deze beide landen. Onder zomerse weersomstandig heden en in een van beide zijden plezierig gespeelde wedstrijd is het MMO gelukt beide punten mee naar Hoogmade te nemen. LDWS trapte af en na enig ter rein verkennen ging deze ploeg op de MMO-veste af met snelle aanval len. Veel werd er ook geschoten, vaak ook zeer hard, maar deze scho ten misten de juiste richting. MMO bepaalde zich in deze periode tot uit vallen, die de achterhoede lucht ga ven, maar die in het geheel niet van gevaar waren ontbloot. Zo zagen we de MMO-midvoor na ongeveer een kwartier spelen van 2 m. afstand de bal nog over het doel werken, na een voorzet van Den Dubbelden. Bij een aanval van LDWS werd de MMO-keeper gepasseerd, maar een der backs was in het doel en wist de bal met de hand uit het doel te werken. De toegestane strafschop werd keurig genomen: 10. Met deze stand ging ook de rust in. Na de thee speelde MMO met de wind en zon in de rug en nu speelde MMO veel meer aanvallend dan voor de rust. De LDWS-keeper moest vaak handelend optreden maar wist voorlopig nog erger te voorkomen. Na ongeveer 20 min. spelen mocht MMO echter een vrije trap nemen, die precies op het hoofd werd ge plaatst van N. den Dubbelden, die geen fout maakte en zijn ploeg weer op gelijke voet bracht. Beide ploe gen streden nu om de overwinning, waarbij MMO wel het meest in de aanval was. Na ongeveer 25 min. spelen was de LDWS-keeper reeds gepasseerd, maar gelukkig voor hem belandde de bal tegen de paal en rolde weer in het veld, niemand van de MMO-voorhoede was echter aan wezig om de bal in het net te depo neren. Na 35 min. wist echter W. Disseldorp uit een corner de bal in het doel te koppen en daarmee de wedstrijd in het voordeel van MMO te beslissen: 12. LDWS probeerde nog de achterstand weg te werken, maar onveranderd kwam het einde. Oorspronkelijke roman naar een Fries handschrift door R.LEENS1RA J 34 Zou hij weggaan en er op rekenen dat de prins zijn nek brak over het touw? Neen, dat zou te gevaarlijk zijn. Dat duivelsjong zou geluk kun nen hebben en niet dodelijk veron gelukken. En bovendien zou 't touw dan verraden, dat er een hinderlaag was gelegd. Hij moest blijven. Hemmema ging even een paar stappen wandelen op het pad om het bloed weer te doen stromen door zijn verkleumde ledematen. Zijn pols stak hem pijnlijk. Toen, plotseling, meen de hij iets te horen. Haastig verschool hij zich weer achter een boom. Zijn hand klemde zich steviger om de knots. Ja, ditmaal was het geen ver beelding. Duidelijk was nu het ge luid van paardehoeven op het zand pad te onderscheiden. Hemmema's ogen spanden zich tot het uiterste in om iets te kunnen zien. Daar brak het maanlicht weer door een wolk en viel een eind ver der bij een open plek over het pad. Direct daarop gleed een schaduw over de lichte plek en Hemmema meende duidelijk daarin een snel rijdende ruiter te herkennen. Nu, nog een ogenblik, en dan moest de ruiter bij het touw zijn. Hemme ma hield de adem in. En daar ge beurde het. Een schreeuw van schrik en pijn van het paard, dat over de kop sloeg en tegen de grond smakte. In een paar stappen was Hemmema bij de plek. Die grote donkere massa moest het paard zijn, en ja, half naast het paard lag de ruiter. Hij be woog zich niet. „Misschien is hij al dood, maar hij mag mij nu niet weer ontsnappen", dacht Hemmema. Hij hief zijn knots met de gezonde hand op liet die met kracht neerkomen op de plek, waar hij het hoofd van de ruiter meende te onderscheiden. Het wapen daalde met een doffe klap neer en Hemme ma meende iets te horen kraken on der zijn slag.... Haastig probeerde hij daarna het touw los te knopen. Maar zijn ge zonde hand trilde en het angstzweet liep langs zijn voorhoofd. Het ge lukte hem niet het touws los te krij gen, want zijn verwonde hand kon hij helemaal niet gebruiken. Ten slotte nam hij zijn mes en sneed het touw door. Toen liep hij snel naar zijn paard. Met moeite hees hij zich in het zadel. Bij Staveren aangeko men liet hij zijn rijdier in het wei land, dat hem toebehoorde. Ongezien wist hij zijn woning te bereiken Die avond wachtte Alpaïde met nog meer ongeduld op de komst van Redbad dan gewoonlijk. De woorden van koopman Abe hadden haar tot nadenken gestemd. Ze wilde deze ontmoeting met de prins over haar verder leven laten beslissen. Hij zou moeten zeggen of hij om haar af stand zou willen doen van macht en eer. Als hij echt van haar hield, dan zou ze vechten voor haar geluk. En als hij niet van haar hield? Als het slechts een opwelling van hartstocht en het zoeken van genot was ge weest? Neen, daaraan wilde ze niet denken.... Het werd later en later en nog kwam Redbad niet. In Alpaïde groei de de onrust. Zou er iets met hem gebeurd zijn. Hij was zo roekeloos en overmoedig. En het was duidelijk dat hy vijanden had, die niet voor een sluipmoord terugdeinsden. De gebruikelijke tijd voor zijn komst was al lang verstreken. Ze hoorde de wind door de bomen rui sen. Het werd of haar hart in een klemmende greep werd samengekne pen. Zou zijn sterke, lenige lichaam ergens in het duister liggen, met een pijl in de rug? Bloedde hij langzaam dood? Haar ongerustheid dreef haar tenslotte tot daden. Ze liet een be diende komen en gaf hem gejaagd bevel haar naar de woning van de Ropta's te brengen. Ze gunde zich nauwelijks de tijd een mantel om te slaan en eenmaal buiten liep ze zo gehaast, dat de knecht moeite had haar bij te houden. Bij de Ropta's vroeg ze naar Hjel- mer. Ze werd binnengelaten. De oude Ropta en zijn vrouw zaten zwijgend bij het open vuur. Hjelmer zat een eindje terzijde en wette, zo goed en zo kwaad als het ging met zijn ge kwetste arm, een jachtspeer. Toen hij hoorde, dat Alpaïde voor hem kwam, leidde hij haar naar een hoek van de grote woonzaal, waar ze el kaar konden spreken zonder door de anderen gehoord te worden. Alpaïde gunde zich niet de tijd voor een inleidend gesprek, doch kwam dadelijk met haar ongerust heid voor de dag: „Kan er met prins Redbad iets gebeurd zijn?" „Waar om denk je dat?" was Hjelmers ver wonderde tegenvraag. „Hij zou van avond komen en hij is weggebleven. En je weet dat hij vijanden heeft", zei Alpaïde, in haar angst volkomen vergetend, dat ze zo meteen Redbads avondlijke bezoeken aan Hjelmer verried. Een ogenblik was Hjelmer verrast door de vraag. Hij dacht even aan een ontwijkend antwoord, maar di rect liet hij die gedachte varen. Het was beter de gelegenheid aan te grij pen om meteen klaarheid te schep pen in de moeilijke situatie van zijn vriend. „Redbad komt vanavond niet", zei hij. „Hij moest plotseling weg. Het komt me het beste voor, dat ik maar eerlijk zeg wat de reden is, of Redbad het goed zou vinden of niet. De prins is naar een meisje. Een meisje van wie hij veel gehou den heeftHij houdt nog van haar en het is beter dat je het weet". Alpaïde was bij die woorden zo wit als een doek geworden. Haar hand zocht steun aan de wand. Hjel mer schrok van haar plotseling ver anderd uiterlijk. „Trek het je niet te veel aan, Alpaïde", zei hij goedhar tig. „Eens had er toch een einde aan moeten komen". Ze antwoordde niet en keek strak naar beneden, terwijl haar vingers aan de sluiting van haar mantel frommelden. Een traan drupte op die hand. Ze vocht tegen die tranen en zei, zonder op te zien, met hese stem: „Dan ga ik nu maar". Hjelmer bracht haar zwijgend naar de deur, verlegen met zijn houding. Hij had de Frankische om haar schoonheid bewonderd, maar daarbij steeds de gedachte gehad dat achter het wondermooie uiterlijk een ver dorven karakter schuil ging. Voor zijn vriend en voor Friesland had hij gehoopt, dat ze zo spoedig mogelijk zou verdwijnen, voordat een onher stelbaar onheil zou zijn geschiedt. Nu had hij met zijn woorden waarschijn lijk zelf de stoot aan haar vertrek gegeven. En het wonderlijke was, dat hij zich helemaal niet voldaan voelde. Er schoot hem een brok in de keel toen hjj haar gebogen gestal te voor zich zag. Hij had graag nog een troostend woord gezegd. Maar hij kon niet anders vinden dan dat ene zinnetje, dat hij ook zo pas al had gezegd: „Er moest toch eens een einde aan komen". Even legde hij zijn gezonde arm beschermend om haar schouder. Ze merkte het niet. (Wordt vervolgd)

Leidse Courant | 1961 | | pagina 11