Nationaal Zeeverkenners kamp te Nieuwkoop Het oorlogsgeweld trof Tunis Gaat de deur op slot? ZATERDAG 22 )ULI 1961 DE LEIDSE COURANT PAGINA 4 Officiële opening door minister Toxopeus Ruim 1500 water minnende jongens en meisjes uit alle delen van Neder land maken zich gereed om 't grote zee verkennerskamp aan de Nieuw - koopse plassen, dat gehouden wordt van 26 juli tot en met 2 augustus te gaan betrekken. In Nieuwkoop zelf wordt met man en machtgewerkt om de 14 groepen waterpadvindsters en gidsen en de 47 zeeverkennersgroepen, aangeslo ten by de vier landelijke verenigin gen, een zo gastvrij en comfortabel mogelijke ontvangst te bieden. Voor de kampeerders heeft het ge meentebestuur uitgestrekte terrei nen, gelegen aan de Zuiderpias aan beide zijden van het schilderachtige Meyepad, beschikbaar gesteld. De volijverige secretaris van VW, de heer W. J. de Jong, is als contact man belast met alle voorbereidende werkzaamheden, die een vlot verloop moeten waarborgen. Speciaal de be voorrading van de 1500 gasten, wel ke geheel door de Nieuwkoopse mid denstand zal geschieden, vraagt een enorme organisatie. Maandag 24 juli komen de voor trekkers, dinsdag de diverse groepen per boot of over land en wordt het kamp opgebouwd. De katholieke school doet dienst als staf-hoofdkwartier. Daar is de Admiraliteit gevestigd. In andere scholen worden diverse diensten on dergebracht. Daar werken ook de voortrekkers van de Van der Werf- stam uit Leiden, die de radio- en telefoon-verbindingsdienst verzor gen. Zodoende zal er geregeld contact mogelijk zijn tussen de verschillen de diensten van de kampstaf in het dorp en all hoeken van de uitge strekte terreinen, waar de zeever kenners hun bivak hebben opgesla gen. Een enorme invasie in het toch al door toerisme zo druk bezochte dorp verwacht men op zondag 30 juli, wanneer het bezoekdag is. In het nieuwe gedeelte van het dorp komt voldoende parkeergelegenheid om alle te verwachten autobussen een plaatsje te geven. Vandaar zal een speciaal treintje ten gerieve van de duizenden bezoekers een half uur dienst onderhouden met het kam peerterrein. In het parochiehuis wordt een grote tentoonstelling gehouden. Ver scheidene musea en scheepvaarton dernemingen verlenen aan deze ten toonstelling „Op en om het water" hun medewerking, zoals de Holland- Amerikalijn in Rotterdam, het Noord oostpolder-museum in Schokland, de Kon. Noord- en Zuid-Hollandse Red dingsmaatschappij, het Maritiem mu seum Prins Hendrik en Smit en Co Sleepvaartdienst te Rotterdam, het Scheepvaartmuseum te Amsterdam en de Mij Siemens te Den Haag. Ook zal in het parochiehuis door lopende filmvoorstellingen gegeven worden. Woensdagmorgen 26 juli om Moderne Zigzag NAAIMACHINES f 350,- 395,- 440,- en hoger Alle modellen electrisch in koffer MEERPOEL'S Naaimachinebedrijf Breestraat 171 (Advertentie! 8.30 uur zullen alle zeeverkenners en waterpadvindsters aantreden voor de officiële opening bij het historische, onlangs prachtig gerestaureerde „Oude Raethuys". Deze opening zal verricht worden door zijne Excellen tie Toxopeus, minister van Binnen landse Zaken. „Het water op en behouden vaart" zo besluit schipper dr A. P. J. van der Burg, de kampleider, een inlei dend woordje in het zeeverkenners- orgaan tot de 1500 jongens en meis jes, die een heerlyke week von zon neschijn hopen door te brengen in 't natuurschoon zo rijke Nieuwkoopse plassengebied. KATWIJK AAN DUN RIJN Geslaagd Aan het Haags Poly technisch Instituut behaalde de heer J. C. van den Berg alhier het diploma HTS Bouwkunde. Wielrijdster brak been Eergister avond omstreeks zeven uur is'op de Valkenburgseweg de 17-jarige wiel rijdster mejuffrouw D. Schaap uit Katwijk aan Zee met haar fiets ge vallen. Ze liep daarbij een breuk van het onderbeen op en werd per am bulance-auto naar de Annakliniek te Leiden overgebracht. KATWIJK Geboren: Riohard E. z.v. W. P. Neukerk en H. E. Koppeschaar, He lena E. d.v. C. Bekooy en W. A. Zand bergen, Aaltje R. d.v. D. Wagter en L. E. Imthomlb. Jacob z.v. J. van Duyn en L. van der Plas. Abraham C. z-v. T. Hoek en H. Jonker. Leen- dert J. z.v. J. J. Schaap en T. Meijer. Hendrika E. d.v. G. J. H. V. Bosch en G. J. P. Cretier. Krijna J. d.v. G. Greke en J. A. van der Plas. Ondertrouwd: C. Ouwehand en A. J. van Dijk, H. A. Nieuwenlburg en J. de Jong, A. J. van Zanten en W. Vooys, T. Haasnoot en' D. G. M. Krui sen, L. L. A. Borst en J. A. Kiebert. C. Kraayenoord en J. de Boer. C. Hoek en L. van der Plas, C. Dijkhui zen en T. Hoek. Getrouwd: C. van der Plas en D. Plug, J. Groenendijk en A. Me ij vo gel. Overleden: J. Paddist, 54 jr., vr. C. Slingerland geb. Windhorst, vr., 83 jr. J. S. van den Berg geb. van den Bosch, 70 jr., vr. H. J. Zorg, 80 jr., m. A. van Rijn, 83 jr., m. NOOR nwr ROUT Gisteren heeft ir. A. H. J. Paarde- kooper van het architectenbureau Paardekooper-Barnhoorn uit Lisse 'n openbare aanbesteding gehouden namens het Onderwijsinstituut van de LTB te Haarlem voor het bou wen van een landbouwhuishoud- school met elf klassen en een gym nastieklokaal in het uitbreidingsplan Kerkstraat. Voor deze aanbesteding schreven negentien aannemersbe drijven in. Van hoog naar laag ge rangschikt waren dat: firma aanne mersbedrijf Holleman Zonen, Santpoort ƒ668.931; J. Boekei Zn, Alkmaar 649.000; S. Langeveld, Al phen a.d. Rijn ƒ647.500; N.V. W. Geel's Aannemingsbedrijf, Amster dam-oost 647.000; Bauwkundig Aannemersbedrijf M. v. d. Bent Zn, Katwijk a. Zee 642.000; Gebrs. v. Veen, Utrecht 639.200; C. J, Kie- bert's Aannemersbedrijf N.V., Sas- senheim f 639.000; Erven J. F. P. Jansen N.V., Nieuw Vennep ƒ638.000; V. de Vries' Bouwbedrijf, Haarlem 634.000; firma H. Schoenmaker, Zutfen 634.000; J. J. Fokkens, Laag Soeren 633.000; Aannemingsbedrijf Gebrs. den Ouden C.V., Alphen a. d. Rijn 632.000; Kl. Bakker's Bouw en Aannemingsbedrijf N.V., 's-Gra- venhage 630.400; J. C. v. d. Sande, 's-Hertogenbosch 629.000; Jansen's Aannemingsbedr., Arnhem 627.000; N.V. Bouw- en Aannemingsbedrijf Van Staveren, Woerden 624.000; C. v. d. Wiel Gzn, Noordwijk 624.000; J. C. Koridon, Vinkeveen 615.000; firma Gebrs. Tuin, 't Zand (N.H.) 612.000; C. J. Strijk, Oegstgeest 610.400; firma M. P. Kloppers Zn, Schiedam 609.000; Bouw- en Aannemersbedrijf De Lange en Van der Plas, Oegstgeest 606.600; G. J. Evers, Bloemendaal 601.500; firma P. Rehorst, Waddinxveen 596.800; N. Cobelens Zn, Haarlem ƒ593.000; firma Jac. Slootweg Zn, Valken burg (Z.H.) 560.000; Bouw- en Aannemingsbedrijf A. C. v. d. Oever, Leiden 534.355; W. F. Nijman Zn, Hillegom 526.000; en als laag ste de firma Veenman en Vink uit Hillegom 523.537. Deze aanbesteding was een mee valler, want de begroting van de architect gaf een bedrag van 537.000 aan, dus bijna 50.000 hoger dan de prijs van de laagste inschrijver. De gunning is nog aangehouden. Filmavond NZHRNL Op verzoek van de VW-Noordwykerhout geeft de Kon. Noord-Zuid-Hollandse Red dingsmaatschappij op woensdag 26 juli a.s. een filmavond in de zaal van de Gebrs. BTama aan de Dorps straat. Vertoond zullen worden een film over het werk van de NZHRM, van 't hospitaalkerkschip „De Hoop", over het loodswezen en tenslotte een film over het bergen en slepen van zeeschepen. De toegangsprijs is slechst 0.50. Postduivennieuws. Uitslag van de wedvlucht met oude duiven vanaf Orléans. Afstand pl.m. 519 km. In concourr waren 60 duiven. J. A. van den Berg 1 en 4; Looijestijnv. d. Burg 2 en 7; Gebr. Passchier 3 en 20; v. d. BergDijkstra 5; J. v. Gijlswijk 6; PeetersBroekhof 8, 15 en 18; H. de Kan 9; C. Heshof 10 en 17; P. Dui ven voorde Pzn. 11.. Gebr. Duiven voorde 12 en 16; G. A. Duivenvoorde 13. Uitslag van de wedvlucht met jon ge duiven vanaf Duffel. Afstand pl.m. 131 km. In concours waren 177 dui ven. P. Duivenvoorde Pzn. 1; D. Doe- ven, 2, 10 en 11; B. van der Linden 3, 5, 20, 21 en 23; J. van Gijlswijk 4, 16 en 25; Looijestijnv. d. Burg 6 en 7; v. d. BergDijkstra 8 en 18; G. A. Duivenvoorde 9, 13 en 14; Gebr. Passchier 12, 17 en 22; J. A. van den Berg 19 en 15; J. Koomen Geslaagd De heer A. L. van der Voort, onderwijzer aan de r.k. lagere jongensschool St. Jozef alhier slaagde voor de hoofdakte A en B. Geboren: Petrus J. z. v. W. Th. van den Berg en J. C. Hoogkamer. Wilhelmus A. P. z. v. W. A. Warmer dam en M. P. van den Burg. Petronel- la C. J. M. d. v. J. C. Kuijs en M. P. M. van Waas. Josephus Q. A. z. v. J. Th. Koster en C. A de GToot. Ondertrouwd: L. Zuiderduin en J. M. Geerlings. Overleden: Josephus F. Windhorst wednr. v. H. van Westerhoven 77 j. RIDDER IN DE ORDE VAN ZILVEREN ZEESTER De Scheveningse pier heeft gisteren de miljoenste bezoeker kunnen verwelkomen. De gelukkige was de heer R. A. M. Driebeek, directeur van een cargadoorskantoor te Rotterdam, die door Neptunus persoonlijk werd be groet en van de zeegod de ridderslag in de „Orde van de Zilveren Zeester" kreeg. NOORDWIJK ERNSTIG ONGEVAL IN HET LANGEVELD Gistermorgen vind in het Lange veld te Noordwijk een verkeerson geval plaats, waarbij een 42-jarige monteur uit Zandvoort ernstig werd gewond. D^ man kwam op zijn bromfiets van de Langevelderslag en verleen de op het kruispunt Kapelleboslaan -Vogelaardreef geen voorrang aan 'n met grote snelheid naderende per sonenauto, bestuurd door een 38- jarige ambtenaar uit Amsterdam. De bromfietser werd door de auto geschept en sloeg ernstig aan de be nen verwond tegen het wegdek. Dr. Wösten verleende eerste hulp, waarna het slachtoffer naar de Ma- ria-Stichting te Haarlem werd over gebracht. De bromfiets werd totaal vernield. Van de auto was onder meer de voorruit versplinterd. Geslaagd. - Voor het examen cou peuse slaagde Nanneke Alkemade en Annelies Alkemade. Voor het diploma doktersassistente is geslaagd mej. F. W. C. Beuk. ERNSTIGE BOTSING Op het kruispunt Herenweg-Zwar- teweg had een ernstige botsing plaats tussen de motorrijder M., monteur alhier en een scooter, bereden door een 30-jarige Duitser Dortmund. De scooterrijder verleende geen voor rang. Hij kreeg letsel in de mond, terwijl zijn duo-zitter aan het been werd gewond. De heer M. kwam er nog het slechtste af, want deze liep een hersenschudding op. N.K.S.-kamp - voetbal. Evenals voorgaande jaren een aantal jeugd leden van SJC op kamp. Dit jaar gaat een groep van 27 adspiranten en junioren naar het N.S.K. in Berg en Dal onder leiding van de eerw. heer G. Alkemade en de heer J. v.d. Zalm. Morgen zondag 23 juli ver trekt de groep 's middags om half drie en zal de thuisreis aanvaarden zaterdag 29 juli a.s. Wij wensen de deelnemers een zonnig en plezierig kamp in de prachtige omtrek van het oude Nijmegen en een behouden thuiskomst. Orgelconcert Feike Asma In de serie zomeravondconcerten, die dit jaar weer onder auspiciën van de Stichting Orgelconcerten in Noord- wijk-Binnen worden georganiseerd, wordt op dinsdag, 25 juli a.s. het tweede orgelconcert gegeven. Ditmaal zal Feike Asma het orgel in de Grote Kerk bespelen. Uitge voerd worden werken van G. Böhm, J. S. Bach, G. F. Handel (arr. Feike Asma), W. Petri, Ch. M. Widor, Jan Zwart. Aanvang 8 uur n.m. Een radio-grafisch overgebrachte foto uit Tunis: een vader met zijn kind staan bij de reeten van een door Franse straaljagers verwoest Tune6isch konvooi, (telefoto) B. IKE 25 JAAR GEMEENTESECRETARIS Op vrijdag 28 juli ajs. zal het 25 jaar geleden zijn, dat de gemeente raad van Noordwijk de heer B. Ike benoemde tot secretaris van de ge meente. De heer Ike, die op 16 april 1930 in dienst kwam bij de gemeente Noord wijk, was op het tijdstip van zijn benoeming chef van de afdeling fi nanciën ter gemeentorecretarie. In de gemeenteraadsvergadering van 18 augustus 1936 werd de heer Ike door burgemeester J. B. V. M. v. d. Mor tel beëdigd, met de wens, dat de nieuwe secretaris vele jaren de be langen der gemeente zou voorstaan. In het dankwoord van de heer Ike bij zijn benoebing hoopte hij. zowel voor de leden van de raad, de bur gemeester, de wethouders, de amb tenaren en ook voor de gemeente naren een vertrouwensman te mo gen zijn. Wij kunnen getuigen, dat deze wens volledig in vervulling is gegaan. Men kan zich eigenlijk de gang van zaken in de gemeente niet indenken zonder de heer Ike. Als man van grote kennis is gemeente zaken en voor iedereen te bereiken, die zijn hulp of raad inriep, heeft hjj een onuitwisbaar stempel op de Noordwijkse gemeenschap gedrukt. Kon. Mij van Tuinbouw. Het lag in de bedoeling, dat op de juli-ver- gadering ook de jaarlijkse Lathyrus expositie gehouden zou worden. Het gure weer van de laatste weken is echter spelbreker geworden, van dit mooie sierproduct kwam niets terecht en van de drie kleine inzendingen was de kwaliteit van zodanige aard, dat hiervoor geen prijzen konden worden toegekend, zodat besloten werd dit jaar de Willem Bosman Wisselbeker niet uit te reiken. Ondanks deze tegenvaller was op deze bijeenkomst een schat vam zo merbloemen opgesteld, zowel van eenjarige zaadbloemen als van vas te planten en een goede opkomst van de leden, waarover de voorzitter de heer P. de Groot zijn grote vreugde uitsprak. Na de lezing van de no tulen en behandeling van de ingeko men stukken deelde de heer H. Schipper mede, dat in de bestuurs vergadering was voorgesteld het aan vragen van een excursie naar de tui nen en plantsoenen van de St. Bavo- stichtig te Noord wij kerhout op za terdag 12 aug. a.s. en tevens aan te vragen de bezichtiging van prachti ge vogelhal, die de Stichting bezit. Dit voorstel werd door de aanwezi gen met applaus begroet. De ma- jaarsexcursie werd in principe vast gesteld op 20 sept. a.s. het schema hiervan is als volgt: Vertrek 's morgens te 8 uur bezoek aan de Louisehal in Wassenaar, be zichtiging van het Westbroekpark in Den Haag, een rondrit door het West- land met druiveneten en een bezoek aa Hoek van Holland, kosten van de bus pl.m. 7.—. By doorgang van beide excursies zullen de leden hier van schriftelijk op de hoogte gesteld worden, omdat in augustus niet ver gadert wordt. Aan de hand van de vele aanwezige bloemen gaf de heer H. Schipper een interessante uiteen zetting over de kweekwijze, houd baarheid, de geschiktheid voor grote of kleine tuinen van deze bloemen en planten, waaruit vooral voor de lief hebbers veel te leren viel. In zijn dankwoord aan de heer Schipper knoopte de voorzitter nog vast een opwekking, dat alle leden uit eigen tuin de september vergadering tot een lusthof van bloemen moeten ma ken. Na een verloting van bloemen zonder nieten werd deze prettige vergadering gesloten. R.K. Mulo-examens te Leiden Voor de examens van de Stichting het R.K. Mulo-examen zijn geslaagd: J. Streng, Oegstgeest x; C. Strijk, Alphen aan den Rijn x; W. Visscher, Leiden x; T. Compeer, Waddinxveen x; A. Stolwijk, Boskoop x; P. Visser, Den Haag x; A. van der Vlugt, Den Haag; M. de Zwart, Den Haag x; A. de Heus, Den Haag; G. Uljé, Leiden; H. Veen, Leiden x; H. Vrouwenvel- der, Leiden; H. Weber, Leiden x; M. v. Wieringen, Leiden x; G. Zwetsloot Hoogmade x; C. Rutten, Oegstgeest; T. Hoogervorst, Oegstgeest x; A. Knijnenburg, Oegstgeest x; N. Nag- tegaal, Leiden x; J. Spiegeler, Voor schoten; A. v. Teylingen, Leiden x; W. van der Valk, Zoeterwoude x; J. van Velzen, Rijpwetering x. x Tevens middenstandsdiploma. MULO-EXAMENS TE LEIDEN Geslaagd voor het Mulodiploma A: Dames. S. Boender x, Oegstgeest; E. Hageman, Leiden; M. G. Sandberg x, Leiden; C. v. d. Mey, Valkenburg; J. Alting x, Leiden. Heren: J. Pret, Leiden; H. Vijlbrief x, Leiden; D. J. Wassenaar x, Leiden; H. A. Flaman x, Leiden; A. Ruben x, Leiderdorp. Geslaagd 10, afgewezen 14. De kandidaten die een kruisje ach ter de naam hebben zijn ook geslaagd voor het middenstandsdiploma. Examens Middenstand Van de dag af dat er een vredes verdrag met Oost-Duitsland zal zijn gesloten, zal voor alle vluchten naar West-Berlijn toestemming moeten worden gevraagd aan de Oostduitse autoriteiten. Professor Albert Norden, de pro- pagandachef van de Oostduitse socia listische eenheidspartij, heeft dat gis teren meegedeeld. Hij wilde niet ver der op zijn woorden ingaan. Wel zei hij nog dat Oost-Duitsland een vredesverdrag wil sluiten met alle mogendheden die het aangaat. Een verdrag met alleen Rusland zou de positie van de Westduitse milita risten in West-Berlijn volkomen on houdbaar maken, aldus Norden. Wij zouden b.v. geen toestemming kun nen geven voor het vestigen van Westduitse regeringskantoren, zend stations „en andere provocatieve in- instellingen" in West-Berlijn. Zijn verklarng over het vliegver keer met West-Berlijn gaat veel ver der dan de laatste regeling, volgens welke vliegtuigen van vreemde mo gendheden over de radio aan de Oost duitse vluchtverkeersleiding moeten melden wanneer zij Oost-Duitsland in- of uitvliegen. Voor het middenstandsexamen zijn geslaagd: A. Timmermans-Faas te Noordwijk; C. v. Tol-Spek, Abbenes; H. Uithol-Ederveen, Alphen aan den Rijn; A. Uitvlugt, Alphen a. d. Rijn; J. Uljee, Hazerswoude; H. Uytewaal- Hoogervorst, Ter Aar; A. v. Veen, Zevenhoven; A. Veenhof, Kamerik (Utr.); W. v. d. Veer, Oud-Ade; Z. Velis, Alphen a. d. Rijn; A. v. Vel zen, Leiden; J. v. Velzen, Leiden; F. Verberg, Leiden; W. Verberg, Lei den; H. Verdoes, Katwijk a. Zee; M. Vergeer, Alphen a. d. Rijn; A. Ver- hey, Rijnsburg; J. Vermeulen, Lei den; E. Verschoor, Voorschoten; E. Versluis, Alphen a. d. Rijn; B. Ver ver, Leiden; W. Verwey, Noorwijk; P. Vis, Nieuw-Vennep; J. v. d. Vlek- kert, Voorschoten; C. v. Vliet, Voor schoten; P. v. Vliet, Alphen aan den Rijn; C. de Vogel, Zoetermeer; C. A. de Vogel, Alphen a. d. Rijn; H. Vo gelezang, Leiden; H. Voorbij, Alphen a. d. Rijn; P. Vos, Aarlanderveen; H. Vos, Alphen a. d .Rijn; J. Voskuil, Leiden; W. v. Waay, Benthuizen; J. Wahle, Zevenhoven; J. Walraven, Wassenaar; A. Warmerdam, Stomp- wijk; E. Wassing, Noordwijk; A. de Water, Voorschoten; A. Wesseling, Sassenheim; M. Wesseling, Sassen- heim; M. v. d. Weyden, Nieuwkoop; B. v. Wieringen, Abbenes; J. v. Win kel, Leiderdorp; P. v. Wissen, Voor schoten; Jac. de Wit, Alphen a. d. Rijn; D. v. d. Wolk, Leiderdorp; F. Wijling, Leiden; P. Wyman, Bode graven; L. Wysman, Noordwijk Bin nen; G. J. Ykema, Alphen a. d. Rijn; Joh. Ykema, Alphen a. d. Rijn; J. v. d. LTssel, Leidschendam; S. Zandber gen, Oegstgeest; T. Zandbergen, Rijnsburg; A. Z.egwaard, Hazerswou de; T. Zemel, Léimuiden; Joh. Zwart, Leiden; M. Zwart, Leiden; H. v. d. Zwet, Nieuwkoop; Joh. Zwetsloot, Lisserbroek; P. Zwetsloot, Lisse; G. v. Zwieten, Alphen a. d. Rijn. LEZERS SCHRIJVEN VEETEELT-VOORBEELDEN TER OVERWEGING. Hazerswoude, 20 juli. Het is moeilijk schriftelijk met iemand te discussiëren, die, alhoewel een goed schrijver, toch 'n minder goed lezer blijkt te zijn. Mogelijk heeft de redactionele schaar mijn in gezonden stukje van 13 dezer wat minder leesbaar gemaakt, maar voor 'n insider, die de heer Klein blijk baar is, moest de inhoud toch wel duidelijker zijn geweest. Zijn reac ties zijn niet overal juist. Dan wordt schrijven moeilijk. Wanneer ik 'n meester met de te- kenstift mocht zijn, en bijv. 'n Boots kon nabootsen, dan zou ik schetsen 'n heer Middelhuis in aanbidding voor de hoger loon en lager prijs politiek of van onze regering bij ie gratie van de vakbonden, met ergens wat lager 'n „Klein" man in aanbid ding voor de heer Middelhuis. Mag ik de heer Klein 'n paar voorbeelden ter overweging geven. Dat nog niet een derde van alle ge wonnen mel'k in Nederland de kost prijs opbrengt in de vorm van conl sumptie-melk. Dat sinds jaar en dag de gehele Ned. bevolking in de gelegenheid wordt gesteld, boter, kaas en andere melkproducten te consumeren tegen wereldmarktprijzen, die in wezen 'n overschottenmarkt is, dus beneden kostprijs, mede dank zij de bovenge noemde politiek. Dat de Ned. boer bekwaam en werkzaam genoeg is, om bij de snel verminderde oppervlakte cultuur grond en idem teruglopend aantal agrarische werkers, toch 'n hogere productie te behalen, waarvoor hij door de overheid prompt wordt ge straft metgeen garantieprijs. Laat men eens letten op de oorza ken van de strubbelingen in de E.E.G. Inmiddels ben ik u erkente lijk dat u en uw mensen met „wol eten" wilt doorgaanook tegen lonende prijzen?? Wij zijn het rumoer om consumen- ten-subsidiemelk nog niet vergeten! Eveneens erkentelijk voro uw be reid zijn tot gezamenlijk oplossen van de moeilijkheden. Ik heb mijn stand genoten meermalen de K.A.B. en haar toegewijde leden tot voorbeeld gesteld, gewezen op de invloed die van deze prachtige organisatie uit gaat. J. TH. WESSELINGH.

Leidse Courant | 1961 | | pagina 4