Overgangsexamens „Mathesis leiden De lotgevallen van Robinson Crusoë Geslaagden van Chr. Nijverheidsschool „Boshuizen" van theezetten! Vrachtauto-chauffeur ACCURATE BEDIENDE WOENSDAG 12 JULI 1961 DE LEIDSE COURANT Bevorderd aan de Nijverheids avondschool Kon. Genootschap Ma thesis Scientiarum Genitrix te Lei den: Van klasse 1 naar 2: I. W. Beek man; W. v. d. Berg; B. Broer, Alphen a. d. Rijn; L. J. Duynhoven, War mond; C. v. Dijk, Katwijk; K. v. Har ten, Ter Aar; F. Hoogstraten; A. G. Huigen; S. Janse; J. v. Leeuwen; J. M. v. Noord, Warmond; J. M. M. Zonneveld, Wassenaar. Afgewezen: geen. Van klasse 2 naar 3: H. J. Bakker; Th. M. Budding; W. A. v. Burik, Nieuw Vennep; P. C. v. Goozen, Zoeterwoude; J. Horree; Ch. J. J. v. d. Klaauw; D. Reyes v. d. Linde, Voorschoten; C. Onderwater, Kat wijk; J. H. Peter; G. v. d. Plas, Kat wijk; Ch. T. Rozier; W. L. v. Wetten, Hazerswoude; N. C. v. Dam, Voor hout; J. A. v. Dijk; H. J. Hillenaar; H. de Jong; J. J. P. de Knegt; G. Kreuger; W. v. d. Laan, Lisse; C. La- bruyère; W. H. M. Oostdam; P. Prins, Rijnsburg; J. Riethoven; G. v. Uunen, Alphen a. d. Rijn; J. B. Zwart; H. S. J. Elstgeest, Hoogmade; M. Groeneveld, Alphen a. d. Rijn; C. Hoogendoorn, Bodegraven; J. A. Kok, Wateringen; J. v. Kooperen; J. G. B. Kroon, Hillegom; G. A. La- keman, Voorhout; C. Lok, Ter Aar;; G. de Mol, Katwijk; Th. D. Schoon- derwoerd, Hazerswoude; H. Schu- rink, Koudekerk; L. Sneeuw, Alphen a. d. Rijn; Th. D. Stok, Wassenaar; J. L. v. Veen, Wassenaar; H. v. Veen, Voorschoten; A. Vos, Aarlanderveen; A. W. J. v. d. Werff, Zoeterwoude; A. M. Weijers, Hillegom; R. Wolters, Den Haag. Afgewezen 18. Van klasse 3 naar 4 (afd. Werk tuigbouwkunde): A. F. Beekman; C. N. M. Beugelsdijk; L. C. M. Caste- lein; A. J. H. Flaman; T. A. Gotten- bos; C. H. Houwaait, Noordwijk; N. Kluivers; A. Laterveer; S. Nauta; C. Noort, Voorschoten; A. A. v. d. Plas, Katwijk; M. v. d. Plas, Kat wijk; I. v. Roy en; R. C. F. v. Schie, Oegstgeest; J. v. Strater; A. Ver boon, Voorschoten; W. P. Th. de Vette, Zoeterwoude; R. Wiggers, Amersfoort; G. A. J. v. Amsterdam, Hazerswoude; J. v. d. Berg, Zoeter woude; J. Bonnet; J. H. v. d. Born, Alphen a. d. Rijn; H. Ginjaar; G. v. Heezik, Woubrugge; R. J. M. v. Hoe ven, Leidschendam; C. C. v. d. Lin den, Lisse; T. Mostert, Den Haag; A. J. Rozier; A. J. Scheer, Den Haag; M. Schook, Den Haag; P. A. M. Schoonderwoerd, Hazerswoude; L. W. Slotboom, Den Haag; E. Spaan, Nieuw Vennep; J. P. J. v. d. Starre, Alphen a. d. Rijn; W. H. Sunter, Den Haag; C. A. v. Wilgen, Alphen a. d. Rijn; P. v. Wensveen; N. L. Willem- sen, Rijpwetering; E. C. Zondervan, Katwijk; H. v. Amerongen, Nijkerk; L. v. As; D. J. v. d. Berg; J. A. W. Bonte; Th. P. M. v. d. Burg; J. v. Duyn, Katwijk; A. Groeneweg; M. Heymans, Oegstgeest; W. D. N. Hon- ders; W. H. P. v. Iperen; F. B. P. A. v. d. Klugt; L. H. M. M. Kortekaas; E. Nagy; M. Pauw; H. Piket; N. Riet hoven; J. Spaargaren; G. v. d. Voet; D. de Wagt, Oegstgeest. Herexamen: 2; afgewezen: 12. Van klasse 3 naar 4 (afd. Bouw kunde): M. H. Akerboom, Rijpwe tering; W. C. D. Blansjaar; A. J. J. Blom, Sassenheim; N. J. J. v. Eg- mond, Hazerswoude; A. A. Harkest, Hazerswoude; S. C. Mulder, Bode graven; J. Ouwehand, Katwijk; G. Schouten; B. J. v. d. Berg, Noord- wijk; P. Altorf, Noordwijk; W. J. Bon, Lisse; H. C. M. Duivenvoorden, Oegstgeest; W. G. Flippo; J. v. He- mert, Koudekerk; A. F. M. v. Roo- den, Hillegom; J. P. v. Vliet, Sas senheim; W. A. C. Wijnands, Noord wij kerhout. Herexamen: 1; afgewe zen: 9. Van klasse 4 naar 5 (afd. Werk tuigbouwkunde): W. O. B. Agema, Katwijk; J. Anema; A. M. v. d. Berg, Alphen a. d. Rijn; F. L. M. Blom, Sassenheim; R. C. A. H. v. Breugel, Den Haag; J. H. Deegenaars, Pijnacker; P. v. Hemert, Alphen a. d. Rijn; W. K. v. Huis, Warmond; G. J. M. Koenderink, Almelo; G. Koster, Hillegom; M. Leynse, Am sterdam; H. W. Meppelink, Noord wijk; A. F. M. Oosterbaan, Purmer- end; J. v. d. Plas, Katwijk; A. Raay- en, Amsterdam; J. P Rol, Voorscho ten; W. F. v. Ulden; R. Verboom, Den Haag; Th. A. Vermin, Noord- wijkerhout; W. C. J. Versluys, War mond; J. M. Q. v. d. Voort, Sassen heim; R. N. Wittebrood, Voorscho ten; J. J. Aben; J. L. Bakker; P. S. Cupido^ IJmuiden; W. F. Eibers; C. v. d. Graaf; B. Grill; B. W. Heinen; J. C. de Knegt; J. Koet; J. H. B. M. Koster; G. Laterveer; C v. Loef; L. Macsotai; W. B. Marks, Amsterdam; J. Paternotte, Amsterdam; J. Post; F. J. Prins; W. A. A. A. Regeer; J. Teleng; W. J. A- Bavelaar, War mond; K. H. v.Beelen, Katwijk; A. Bouman, Sassenheim; F. J. Busman, Haarlem; M. J. N. Dofferhof, Oegst geest; C. Haasnoot, Katwijk; L. J. v. Klink; F. J. M. Koek, Roelof- arendsveen; M. Korbee, Oegstgeest; J. Krins, Waddinxveen; J. J. v. d. Mey, Oegstgeest; G. v. d. Nagel, Valkenburg (Z.H.); H. Oranje, Delft; J. du Prie, Zoeterwoude; J. J. H. Re- nee, Oude Wetering; W. J. Stokkel; B. G. v. d. Veen, Den Haag; B. Ve- nema, Den Haag. Afgewezen: 21. Van klasse 4 naar 5 (Afd. Bouw kunde): B. W. v. Buuren; E. J. J. v. Duuren; M. Duyndam, Noordwijk; J. Ph. Hamerling; A. Kromhout, Rijnsburg; J. N. v. Leeuwen, Zoe terwoude; J. E. A. v. d. Plas, Was senaar; Th. J. Schrijvers, Voorscho ten; W. F. A. Veldhoven, Lisse; Jan Vonk, Hazerswoude; W. de Vos, Warmond; K. C. van 't Woud, Lisse; A. F. B. J. Bik; K. Brandemann, Haarlemmermeer; P. P. Diemei, Voorhout; P. J. A. v. Egmond, Nieuwkoop; J. G. v Evert; W. Kra mer; G. W. Kromhout; A. Nek, Oegstgeest; A. J. Schreuder; J. W. Vermeulen, Zoeterwoude; J. J. M. v. d. Voort; A. H. C. Vreeburg, Ha zerswoude. Afgewezen: 5. Naar de 2e klasse van de Vervolg cursus Bouwkunde: H. E. Altorf, Noordwijk; J. v. Ammers, Noord wijk; J. J. v. At en; A. v. Beelen; N. v. Dijk, Valkenburg (Z.H.); H. Huisman; A. Masmeyer, Katwijk; C. A. W. v. d. Star, Oegstgeest; G. Uit hol, Bodegraven; Th. P. Chr. Ver- mey, Lisse; P. Verschoor, Voorscho ten; A. B. Wagter, Katwijk; M. J. Zaalberg. Afgewezen: geen. Van klasse 1 naar 2 van de Ver volgcursus Electrotechniek: A. J. M. v. d. Kaay; J. D. H. Kranenburg; H. A. v. d. Meer, Rijpwetering; C. Veefkind, Apeldoorn; J. A. G. Ver- kuyl; J. W. v. d. Wal, Oegstgeest; M. Zwaan, Katwijk; M. Kuipers, Den Haag; C. J. Plomp, Wassenaar; J. Snel, Alphen a. d. Rijn. Afgew.: 4. Van klasse 2 naar 3 Vervolgcur sus Electrotechniek: A. Fasseur; J. A. de Haas; S. Hamminga, Amster dam; C. J. v. Klink, Zoeterwoude; A. Kwestro, Wassenaar; J. E. L. v. Meegen; G. C. Neuteboom; K. Ra- vensberg, Hazerswoude; P. C. Vink, Oegstgeest. Afgewezen: 3. Van klasse 1 naar 2 Vervolgcur sus Werktuigbouwkunde: C. P. Bik; H. Braggaar; W. F. Breddels, Oegst geest; E. v. d. Hart; J. W. P. v. Hees; J. v. Iterson; J. Duivesteyn; C. Leynse, Alphen a. d. Rijn; C. v. Oosten; W. v. Oosten; J. F. Snik; H. W. J. J. v. Spendel, R. L. v. Veen, Wassenaar; M J. Velthuijsen; J. J. Versluys, Alphen a. d. Rijn; H. v. d. Wagt, Sassenheim; J. Westbroek S. J. Plug, Voorburg, geen. ui. In een van zijn grote zakken had Robinson een Afgewezen: fiesje wijn, waarvan hij de Spaanse kapitein enige Tr flinke teugen te drinken gaf. ui klasse 2 naar 3 Vervolgcursus man voeide zich verkwikt en vroeg onmiddellijk Werktuigbouwkunde: J. Buurman, Lisse; A. Crama; J. W. F. van Dam; A. L. Dirksen, Oegstgeest; n. J. W. v. Tol; W. B. A. n. Veenman. Langezaal; F. W. Luitwieler, Leider- Afgewezen: 4. een wapen om de strijd mee voort te zetten. Spoedig bleek dat hij de meest ervaren krijger van het drietal was. De vijandelijke weerstand was gebro ken. Zij hadden de slag gewonnen. dorp; E. J. Paauw; J. v. Teylingen; R.K. MULO-examens te Leiden Wassenaar: Annet Ellens, Het getuigschrift van de primaire opleiding aan de Christelijke Nij- van Rooijen. verheidsschool voor meisjes „Bos- Zoeterwoude: Willy Delfos, Ria v. huizen" te Leiden werd behaald door Mastrigt, Ria Schipper, Riet Vis, Rita de volgende leerlingen: Leiden: Kitty Berkhout, Wilma Boehmer, Leonoor Boellaard, Anne- Vliet. Afgewezen: 3 leerlingen. Het getuigschrift assistente in de ke Boers, Nel Brandt, Beppie Colpa, huishouding werd behaald door de Adrie Distelvelt, Trudy van Duuren, volgende leerlingen: Het Bossche gerechtshof heeft be sloten tot opheffing van de gevan genhouding van de Haagse zenuw- Geslaagd voor het examen van de arts dr. F. H., die verdacht wordt Stichting het R.K. Mulo-examen te van meineed tijdens een getuigen- Leiden: PI. 4006: H. v. d. Bosch A. verhoor in een echtscheidingsproce- Bruines P. Odijk F. de Heij dure. Dit besluit werd genomen naar S. Splinter*, C. Volgering*. PI. 4006: aanleiding van het beroep tegen het Janny b. Duin*, G. Verbeek*, J. v. Wierin- bevel tot gevangenhouding, ingesteld gen, C. v. Beek, L. v. Schie. PI. 4007: door mr. M. Moskowic (Maastricht), W. Ernster T. Snabel S. Degen- de raadsman van de zenuwarts. De kamp*, L. v. d. Nieuwendijk M. procureur-generaal bij het hof had Tijsterman, J. v. Dijk. PI. 4008: B. v. de handhaving van de gevangenhou- Breugel A. Burgmeyer M. Daa- ding van dr. H. gevorderd. Het hof nen A. v. Diest M. v. Eisen Tevens middenstandsdiploma. heeft de zenuwarts onmiddellijke invrijheidsstellig verleend. Ina van Fruchten, Jenny Geskus, Leiden: Marianne Burgers, Wille- Inge den Haan, Ria Haasbroek, Elly mien de Groot, Cobie Heikoop, An- v. d. Heuvel, Evelyn v. d. Heyden, nemarie den Hollander, Marian v. ULO-EXEMANS TE L.EIDEN Riet Immink, Adrie Janssen, Liesje d. Staay, Elly Sturm, Wiepkjen Tijm- stra, Willy v. d. Wijngaard. Leidschendam: Irene van Beek. Voorschoten: Ina v. d. Boogert, Con- ny van Sluys. Zoeterwoude: Franny Hövig. Afgewezen: 1 leerling. Het getuigschrift werd behaald door: de Keizer, Lenie Kok, Janneke Kor bee, Elly v. d. Leek, Jeanny Lens, Marianne Matters, Janny Meel, Ger- da Meijers, Rikie Pauw, Suze Per- fors, Elleke Philippo, Jeanny v. d. Ploeg, Judy Pont, Willy Ravensber- gen, Tjitske Regeer, Beppie Rietho ven, Ansje v. Rosse, Joke Scheffers, Tineke Selier, Corrie Terpstra, Rietje van Tongeren, Mieke Verhoeven, J|i Ria Vermeer, Nannie v. Vliet, Janny Elly Klinkenberg, Wessel, Marry Weijers, Tini van Frennie de Reede. Wijk, Margriet v. d. Zeeuw, Hennie Zitman. Leiderdorp: Jopie Borsjes, Betty Siljee. van Burink, Hendrika v. Egmond, Coby van Hemert, Anja Kranen burg, Hennie Overeinder, Tineke Overeinder, Gerrie v. d. Pol, Meta Stouten. Oegstgeest: Marian Kranenburg, Doordat zij plotseling teveel geld Geslaagd voor het diploma A: de, dames: J. M. Bosboom en K. E. uitgaven en onder meer een auto Rietman, beiden te Leiden; E. C. v. kochten, zijn twee oude bekenden Duijn, Noordwijk a. Zee; E. Burger- van Haagse politie, de 31-jarige jon*, J. E. Eling, W. Middelkoop en jos werkman L. B. en de even oude m. E. Nagtegaal allen te Leiden; koopman L-J., beiden uit Den Haag, J. m. Ouwehand Katwijk; J. J. Ra- tegen de lamp gelopen. Hun royali- vormingsklas vensbergen Oegstgeest, s. s. Later- teit had de argwaan van de politie veer, Leiden;^ de heren: Johannes gewekt, vooral omdat hun kooplust BELGISCHE DAME VERONGELUKT Gistermiddag om vijf uur is op het kruispunt Napoleonlaan-Noord- Wil v. d. Luyt, Lia Roodnat, Paula Valderenstraat te Geleen de 56-ja- Leiden: Pola.van Apeldoorn, Auk- Meyers, A. Harteveld en P. P. de volgde op twee inbraken, waarbij je van Diggelen, Adrie van Iperen, Boeren, allen te Leiden; B. Waruar kluizen waren geopend en ƒ9000,- BAnke Platteel, Oegstgeest; J. Overduin, Leiden, W. was verdwenen. C. Dinthorn, E. W. K. v. Vuurde en Deze dagen hield de politie een Leiderdorp: Marine Kret. P. v. d. Zwan, allen te Noordwijk a. van de mannen in zijn nieuw-ge- Oegstgeest: Elly Segaar, Coby Zee; H. Busch, Leiderdorp; J. v. d. kochte auto staande en toen bleek, Eikhoff, D. v. Veen, W. Hanekamp dat zich in de auto inbrekerswerk- W. Kantebeen en A. C. Regeer* al- tuigen bevonden, die blijkens sporen len te Leiden. Totaal aantal kandida- gebruikt moesten zijn bij deze in- ten 28; afgewezen 4. braken. B. en L. hebben toegegeven, Tevens middenstandsdiploma. de daders ervan te zijn geweest. rige mevrouw C. WagemakersVan De 14-jarige Hans van Dullmen uit Ammerzoden is gistermiddag in De bevolking van Finland is ^et gemeentelijk zwembad „De Kie- de Berk uit Molenbeersel (België), volgens de uitkomst van de jongste nehoef" te St. Oedenrode verdron- Voorschoten: Nel Durieux, Janny die in Geleen op familiebezoek met volkstelling in de afgelopen tien ken De jongen, die in schoolver- v. Eeden, Sjanie v. Kalkeren, Joke haar bromfiets was, tegen een vracht- jaar met ongeveer tien procent toe- kancj met een 30-tal medescholieren van Klaveren, Willy Kut, Dinie Oos- auto gebotst. Zij was op slag dood. genomen van 4.030.000 tot 4.449.000 aan het zwemmen was, werd bij t Rietje Haar 13-jarige dochtertje dat op de zielen, waarvan 38 procent in de ste- vertrek naar huis gemist. Tegen zes duo zat werd op de weg geslingerd, den woont. Helsinki heeft 445.000 uur hebben duikers het stoffelijk maar bleef ongedeerd. niwoners. overschot naar boven gebracht. Segaar, Jeane Vletter. Sassenheim: Coby v. Strien. terom, Loes Westerbeek, Zwaan, Rietje Zandbergen. Vijfhuizen: Corrie de Bruin. 3T Geslaagd is U met eai horloge van de Uurwerk kliniek. Prima uurwerken, aantrekkelijke prijzen. Ruime keuze datum- en automatische norloges. Er kende vakmensen, dus 100% service. Alléén Lage Rijndijk 8, telef. 23114. scooters en scootmobiels. Dus zoekt U iets in een van deze artikelen, komt U eens kijken en praten over aanschaf, bij: Valk a d. H. Schouw, Voorscho ten. tel. 01710—25191. 3? 10 Rijlessen voor 47.50 in nieuwe Renault Dau- phine 1960, Erkende bonds-autoryschool „Ire ne" Gediplomeerde in structeurs, Boddens Ho- sangweg 52, Woubrugge. tel. 286; Leiden tel. 26753. 5? Rotan meubelen, wie gen, mandenwerk koopt U het voordeligst bij Fa Van der Vaart, Lange Pie- terskerkkoorsteeg 24, tel 30534 Speciaal adres voor reparaties en bekleden van wiegen. 2" Hii loopt weer puik met onderdelen v Struik Dus voor al uw motor scooter- en bromfiets-on derdelen naar het vanouds bekende adres: T Struik. Groenesteeg 3, 6 en 8. tel 22026. 3T Aangeboden electrische Fridor naaimachine in koffer als nieuw, volle ga rantie van 300 voor 185. Singer handnaaima chine in koffer in zeer goede staat met garantie 95 Herenstraat 23, Lei den,'tel. 32027. 2* Gratis wonen op mooie stand voor gepensioneerd verpleegster, indien pret tig huisgenoot voor be jaard gezond echtpaar Br. onder no. 3369 bur. v. d. blad. *2 A.s. bruidsparen uw bruidsstoet wordt le klas verzorgd door het gespe cialiseerde trouwautobe- drijf, Zeemanlaan 12a. Di rectie: De Jong, tei 23055 7 pers. autos. Keuze uit zwarte, zilvergrijze of wit te bruidscoupe. 21 Markiezen; rolscher- men; al. jaloezieën Groot ste sortering zonwering. Prima afwerking. Vraagt inlichtingen en prijs bij het verkoopkantoor van Melcher's Markiezenfa- briek C. E. Jedeloo, Oegst geest. Juffermansstraat 35 tel. 01710-31165. Zet nu thee op de verzorgde manier met Pickwick Theezakjes groot formaat, de dubbele zakjes, die snel een maximum aan smaak en geur geven. Het staat bovendien zo keurig en verzorgd. Vraagt uw winkelier! 2* Gevraagd leerling mo- dinettes. Meisjes die van school komen en 15 jaar worden kunnen zich nu reeds opgeven, 's Zater dags vrij. Goed loon (half jaarlijkse opslag). 14 da- fen vakantie en 4% va- antietoeslag. Aarmeiden G. Biesot, Herengracht 84, Leiden, tel. 30268. 2* Geroutineerde typistes en stenotypistes voor uit zending gevraagd. Ge huwd geen bezwaar. Snel le wekelijkse afrekening. Type, Kopieer- en Adres- seerinrichting Van der Linden, Lammenschans- weg 53, Leiden, tel. 30065. 2* Resultaten van onze 10% actie. B. Brücknerstr. 650- W. Julianapark 305; B. Julianapark 245 B. Driftstraat 265; V. Amstelstraat f 435. dui zenden uitkeringen van 50 tot 200. Consumenten vereniging Postbus 158, Leiden. f? Hout, board en triplex Hangkasten, legkasten en keukenkasten. „Wienese ladders, trappen en stei gers voor loodgieters, schilders, aannemers en timmerlieden. Fabrieks prijzen. Komt vrijblijvend eens prijs vragen en kij ken. „De Houthal", Hoge- woerd 99, tel. 22536. 2 Te huur aangeb. ge stoffeerde slaapkamer met vaste wastafel. Br. onder no. 682 bur. van dit blad. 2* 2 kleurige grote mo derne 3-zitsbankstellen 195,-; verstelbare of vaste armleuningen met zuiver wollen bekleding in de nieuwste modellen, geheel 2* Te huur aangeboden zonnige zit-slaapkamer m. volledig pension. Br. onder no. 684 bur. v. d. blad. TERSTOND GEVRAAGD een ervaren om de week een vrye zaterdag. A. J. JONGENEEL Valkenburgseweg 17, Voorschoten, telefoon 23647. Groothandel in kantoormachines etc. vraagt: voor haar afdeling ONDERDELEN en GEREED SCHAP. Enigszins administratief onderlegd en by voorkeur enige kennis van de Engelse en Duitse taal. Vijfdaagse werkweek. Algem. Kantoormachinebedrijf n.v. LAMMERMARKT 46 LEIDEN Dagbladreclame is je ware 2 Alles goedkoop! Hou ten tentharingen, tuinban ken. kinderkruiwagens, stoeltjes, tafels, keukenta fels, werkbankjes, droog- rekken, sjoelbak, stelten, goedkoop hout, konijnen hokken, verstekbakjes, oud en vakkundig adres voor het slijpen van alle zagen, Oude Singel 216. 2 R.K. alleenst. onderof ficiers wed. zoekt tegen sept. pl. als huisgen. bij alleenst. R.K. dame voor gezelschap en gen. te ko ken. Br. onder no. 662 bur. van dit blad. 2* Moderne mensen wil len een moderne stalen slaapkamer. De grootste sortering ledikanten, di- vanbedaen enz. vindt U bij De Kleine Winst. Haar lemmerstraat 51, Leiden. 2 Te koop aangeboden motor, merk Jawa 175cc, te bezichtigen Nieuwe Beestenmarkt 5, Leiden, tussen. 5 en 6 uur. Op 1 september 1961 vangen wij aan met de cursus ZIEKENVERZORGSTER volgens de richtlijnen der verplegingsraad. Er kunnen nog enkele leerlingen geplaatst worden. Leeftijd ten minste 17 jaar. Extern. Inlichtingen over duur der cursus, salaris enz. te ver krijgen: VERPLEEGINRICHTING SOLGLYTT Plantsoen 1, telefoon 24232, Leiden 2* Jongeman, 18 jaar, bouwkundige opleiding, LTS. VMTO, 5 j. MSG, ll/t jaar praktijk timme ren, V* jaar tekenkamer, zoekt afwisselend (ook administratief) werk om geving Leiden. Br. onder no. 681 bur. v. d. blad. 2 Gulf-smeerstation. Se rieuze aandacht voor uw kostbare auto. Gulf-servi- ce. Verdamstraat 6. 2* Te koop grote sterke old finish uitschuif taf el. rookstoel en fauteuil, alles in goede staat, te bevragen donderdag na 1 uur vrij dagochtend tot 14.00 uur en zaterdag de gehele dag Kastanjekade 23, Leiden. 2* Werkster gevr. voor de vrijdagmorgen van 8.30- 12.30 uur. Hog' 280. Leiden. Rijndijk 2 Borgward een klas apart. Dealer: Gebr. Van Ulden, Verdamstraat 6, te- lef. 23041.

Leidse Courant | 1961 | | pagina 5