IMSmuGAT IJSéj LmiSTAD W. Berk 40 jaar op de bok van Blonk Courantenbezorgers gevraagd IIW. f» **1®- PERSONEN IN EN UIT LEIDEN Burgerlijke Stand kT.: HHS'HÈHÏ GEVESTIGDE EN VERTROKKEN S&SttSE&S&Vi WOENSDAG 12 )ULI 1961 DE LEIDSE COURANT PAGINA 2 Bronzen medaille voor een der laatsten Een van de Sleutelstad, de heer W. Berk, jubileert vandaag: bij de N.V. Gebr. Blonk's Graanhandel. De bekendheid van de heer Berk schuilt voornamelijk in het feit, dat hij ge durende veertig jaar de zweep en de teugels van de paard en wagen hanteert, tegenwoordig als een der laatsten. De werkgever van de heer Berk is er nimmer in geslaagd de zweep te ontwringen van het stuur wiel en naar de heer Berk altijd ge zegd heeft: zolang zijn gezondheid 't hem toestaat zal hij in weer en wind op de bok blijven. De heer Berk is thans 68 jaar. „U bent uniek in Leiden", aldus wethouder S. Menken hedenmorgen in de koffiekamer van het stadhus, waar een kiein gezelschap bijeen was om het veertigjarig jubileum van de heer Berk te gedenken. Wethouder Menken zei het een eer te vinden, de jubilaris toe te mogen spreken. Hij haalde diverse jeugdherinnerin gen op. Hij was, aldus de wethou der, zelf nog een blaagje, toen de heer Berk zijn werk reeds deed. Des tijds waren er meer koetsiers, maar thans is de heer Berk de enige, die in dienst van de N.V. Gebr. Blonk's Graanhandel trouw is ge bleven aan paard-en-wagen. Vervolgens zeide wethouder Men ken, dat het H.M. de Koningin heeft behaagd, de heer W. Berk de bron zen eremedaille te schenken, ver bonden aan de orde van Oranje Nas sau. De wethouder spelde de heer Berk het metaal op. De jubilaris sprak vervolgens enkele woorden, v/aarna de heer F. M. Blonk, zijn werkgever, een korte toespraak hield. Hij sprak, mede namens de heer Berk, zijn dank uit voor de onderscheiding en zeide het op ho ge prijs te stellen, dat wethouder Menken de tijd had gevonden om de jubilaris de medaille uit te reiken. Vervolgens dronk 'men gezamenlijk een kop koffie. Ten huize van de jubilaris kwam men daarna bijeen om in besloten kring het jubileum van deze in Leiden legendarisch ge worden figuur te vieren. UITSLAGEN VERKEERSEXAMEN Bij de Leiderdorp gehouden ver- keersexamens hebben de onder staande leerlingen van de Leider- dorpse scholen en van de St. Ber- nardusschool aan de Hoge Rijndijk met goed gevolg het examen afge legd. Koningin Julianaschool: Ira Dia- konoff, Peter Ramak, René Odendaal, Rob Bronsgeest, Elda Planken, Jan van der Wal, Kees Borst, Marja Meijer, Leendert v. Leeuwen, Johny de Lange, Laurens Mol, Willem Smit, Martien Freeke, Marijke van Wijk, Frits Jans, Bea de Jong, I. Huisman, Elly van Soest, Ineke van Gemert, Evelien Stikkelorum, Mariette de Graaf, C. Dingeman, Ieke Ginjaar. Chr. school Zijlkwartier: Ellen Nie- vaart, Ge jus Diggele, Giel van Eg- mond, Erica Francke, Cobie Zaal, Bert van Hemert, Marly van der Heden, Tineke v. d. Meij, Sven Flohr, Auke Flohr, Cobie de Wit, Masje van der Meij, Arnold Tegelaar, Fr. Kiel, Aleid van Staveren, Wim Hendrik- sen, Wim de Ridder. Willem de Zwijgerschool: Toos v. Houwelingen, F. den Boeft, Nellie Burggraaf, René Geerlof, H. Kroon, Wim van Alphen, J. C. Rasser, Ole IJsennager, K. v. d. Graaf, E. Groe- neveld, Truusje v. J. Groep. S. J. Roest, Wim van Tongeren, E. P. Uni, E. A. Zwolle, E. Bol, T. Braam, A. van Eek, Sjaak Gordijn, Koos Kar stens, P. M. Otto, Dineke Limburg, G. van Poelgeest, Ada Spierenburg, S. J. M. Bavelaar, Ria Geerlof, Bram v. d. Groep, Deter van Haver, Rob bie Kosen, Jan Matze, G. M. Ooster- go, Piet van Ravens, Bea Roest, Heiltje Roest, Marien Wasserburg, Anneke Zwaan, Ansje den Dopper, A. Dubbelaar, Stieneke Groen, Ferry van Haver, Betsie Munnik, K. Boer, Senne Slimmers, Nico de Jong, Adri Hoogervorst. Engelendaalsehool: Gerard Mom, Jan Borst, Paul Wessels, Susanne v. d. Poel, Bert Lanzink, Cora Zand bergen, Joop v. Grieken, Ton Booms, Regina Evers, John de Jong, Corry Kieft, Mieke van Doremalen, Renee Schouten, Rob Wessels, Ineke Blok huizen, Gudy Saris, Veronica Schab bink, Thea v. d. Kroft, Gerard Borst, Marian Koens. Wim v. d. Brandeler, Sjaak Buitendijk, Gonnie Veerman, Pieter v. d. Berg, Hetty v. d. Putten, Maria Booms, Anneke Hoogervorst, Dinie Prins, Frans Staats, José Tie- ken, Cobie van Es, Jeannette v. Es, Adrie Borst, Eddy F mijn, Ella Oost- dam, Gerard v. d. Berg, Marinne v. Dorenmalen, Anie v. d. Kroft, Ellen Giezen, Kees v. d. Klauw, Hennie Baak, Leo v. d. Berg, Lia v. Grieken, Piet Koetsier, Koos van Grieken. Sint Bernardusschool: Jan v. d. Krogt, Jos v. d. Poel, Mardij Nijhof, Adrie v. d. Voort, Peter Vermeulen, Dik van Galen, Marijke Maasdam, Ben de Rijck, Toos Hogervorst, Hans Belt, Veronica Pietersen, C v. Die- men, Jet Omzigt, Marianne Zeven hoven, Mathie Marcelis, Annelis v. d. Hoeven, Peter Kroone, Kees Zwet sloot, Joke Voordouw, Marcel See- gers, Gerrie Pieterse, Willie v. d. Werff, Hannie Vlasveld, Toon v. d. Werff, Jos Brouwer, Elly Zwetsloot, Dieneke de Rooij, Janie v. d. Ven, Marianne de la Rie, Jan v. d. Akker, Jan Zandbergen, Peter Spierenburg, Joop v. d. Akker. Ned. Herv. school Xastanjelaan: Leny v. d. Hoek, Wim v. d. Leek, Nel Hogewoning, Diny Hemeri':, F-. van Rijn, Tom Westdijk, Els Ooie vaar, Wilma Zaalberg, Gijsbert -3 Haas, Petronel Sleeboom, Tineke Raemdonck, Jan van Waardhuizen, Peter de Vreede, Peter Schalkers, Gerda Overeinder, Rinie v. d. Zwart, Han Hulsebos, Hennie Koetsier, An- kie Nicolai, Ben de Witt, Robbij Hey- veld, Nellij de Bos, Jaap Snel, An neke Jongens, Sjoukje Fokkema, Henda Baars, Cor v. d. Luit, Kees van Gruting, Paul Hoff, Willem Claas, Nico de Vogel, Jan Soek. Aan het theoretisch gedeelte werd deelgenomen door 235 leerlingen, af gewezen 7. Aan het praktisch nam on 214 leerlingen deel waarvan er 17 werden afgewezen zodat er 197 zijn geslaagd. Premie voor Leidenaar voor publikatie over grassen en bamboes De Nederlandse organisatie voor zuiver-wetenschappelijk onderzoek heeft prof. dr. H. J. Lam, hoogleraar in de systematische plantkunde aan de Rijksuniversiteit te Leiden en di recteur van het Rijksherbarium al daar, een tweetal subsidies verleend. Deze subsidies stellen de heer Cli. Monod de Froideville in staat om het door hem bewerkte deel van dr. C. A. Backers Beknopte flora van Java" - handelend over de familie der grassen in het Engels te verta len en om de onderfamilie der bam boes van voornoemde flora te bewer ken. De heer Monod de Froideville is oud-bestuursambtenaar in het voor malige Nederlands-Indië en sedert 1957 honorair medewerker aan het Rijksherbarium alhier. De heer Monod de Froideville wees er in een onderhoud op, dat de gras sen een der belangrijkste families van „hogere planten" vormen. Zij worden met hun circa 550 geslachten en 10.000 soorten in verscheidenheid weliswaar nog overtroffen door de „composieten", een familie met onge veer 1.000 geslachten en 15.000 soor ten, doch de grasvegetaties bedekken niet alleen het grootste deel van het bewoonbare aardoppervlak, maar zij leveren ook het voornaamste voed sel voor de mens en zijn vee in de vorm van granen (tarwe, rijst, mais, gierst) en van gras. Ook het suikerriet en de zo nut tige bamboes behoren tot de grassen. De heer Monod de Froideville zei verder nog, dat het aantal grassen- specialisten in de gehele wereld naar verhouding klein is en de heer Mo nod is er van overtuigd, dat Neder land op dit gebied een belangrijke wetenschappelijke bijdrage kan leve ren. Bijzonder gunstig is daarvoor de omstandigheid, dat het zeer uitge breide materiaal der familie in het Rijksherbarium in Leiden uiterst kundig gerangschikt is. Dit is vooral het werk geweest van de wereldver maarde botanicus dr. J. Th. Henrard, die jaren lang aan dit instituut ver bonden is geweest. Stedelijk gymnasium (Vervolg) Bevorderd van de 3de naar de 4de klasse: Tini Booij, Madeleine Bosch, Reinout Burgerjon, Thijs Cohen, Dik Degens, Carla van Doorn, Susien van Dijk, Margriet Feitkamp, Eke Huus- sen, Guus la Rivière, Liesbeth Roe- lofs, Dick Springer, Marijke Teeuw, Marianne Veldhuyzen, Ezelien Vrij, Joop Bakker, Annelies van den Berg, Joost van Buuren, Rudolf van Cal- car, Leo Dee, Joan Dekker, Nelleke Fontein, Thijs van Ginkel, Ric Het- tinga, Hans de Jong, Liesje Kwaad gras, Gijs Laurentius, Jeannetje Oos terhuis, Joop Roeloffs, Tilly Ruiten berg, Johan van der Sande, Geral- dine van der Schaaf, Kees Schimmel, Freke Staverman, Petra Steil wagen, f Niek de Water, Bram de Wolf. 2 Herexamen, 6 afgewezen. Bevorderd van de 4de naar de 5de klasse: Geert van Dorp, Caroline van Gulik, Wout Kloek, Jan de Nie, Pim Punt, Els Quack, André van Rhee, Woodrow Rullmann, Heieen van de Sande, Jaap Vervoort, Henk Voch- teloo, Hans van Weizen, Louis Bo- gaards, Barbara, de Meyere, Gerard Nap, Frank Potj'er, Steven van Vliet, Therus Vosmaer, Tineke Willemsen. 1 Herexamen, 14 afgewezen. Bevorderd van de 5de naar de 6de klasse: Margriet Drewes, Benno Gans, Gerard van Krieken, Jan Ku- perus, Baja van Oven, Caroline Schneyder, Phiene de Vreese, Ans Vrielink, Cees Waal, Eduard Bom- hoff, Rob Boonstoppel, Margreet van Dorp, Geert van Gulik, Dik van der Hoek, Rudolf-Jan Kloek, Hans Metz, Geboren: Lodewijk Christoffel Wil- TDPVt, MrVTnA Bram van Mourik, Arie Remmel- helmus z.v. C. v. Dongen, 29 j. en A. H. PRINSES IRENE NAAR MEXICO zwaai, Addy Rigters, Hannie Smit, H. Plasmeijer; Yvonne Elisabeth Al- Irene Staverman, Otto Strack, Roelf phonsa d.v. T. W. Reussen, 33 j. en Tieleman, Maarten van Traa, Robby W. J. T. Derksen, Veldhuyzen, Sera Vreden. 2 Herexamen, 5 afgewezen. Wegens uitbreiding van onze wijken in Leiden vragen wij enige NETTE BEZORGERS. Aanmelden: abonnementenafdeling LEIDSE COURANT. J (Advertentie) LEIDERDORP Laatste Berichten VERTROKKEN Vanmiddag is prinses Irene met 'n Getrouwd: Jacob van der Zwan, DC-8 lüntoestel van de KLM van 34 j. en Aartje N. Snel, 31 j.; Johan- Schiphol naar New York vertrokken. nes C. Kasteel, 22 j. en Annigje van Zij zal als gast van president Adolfo der Vecht, 24 j„ Zoeterwoude; Jacob Lopez Mateos een bezoek van enige van Winkel, 25 j. en Elisabeth A de weken aan Mexico brengen en wordt KATWIJK AAN DEN RIJN Jong, 20 j. te Vlaardingen. eind augustus in ons land terug ver- wacht. De hele koninklijke familie, die dus op 25 juli zonder haar een va- LEIDSCHENDAM EERSTE DAG VAN DE TOER VAN VALKENBURG XT TT kantxe zal gaan doorbrengen in Italië, De eerste dag van de Toer van leeHingc^Vijfd? klassen la. hebben deed haar °P Schipho1 wtgeleide. Valkenburg, het jaarlijks terugke- 259 leerlingen het verkeersexamen rend wielerfestijn door en voor het me^ goed gevolg achter de rug. Van personeel van het Marine Vliegkamp <jeZe 259 leerlingen slaagden 8 leer- wethouder Ten Heuvelhof, reikten Valkenburg, die gisteren door de ijngen zonder een enkele fout te ma- de diploma's uit. vrij sterke wind veel van de ren ners heeft gevergd, is een "succes ge worden voor de vliegtuigmaker-ma gazijnbeheerder S. P. Halfschepel. Dag- en algemeen klassement De namen van de twintig eerst ge- ken waardoor zij aantekening met lof kregen en een extra geschenk in de vorm van een zakatlas ontvin gen. Hun namen waren N. de Groot, H. v. d. Haar, J. Hagen en F. Jansen van de R.K. Jongensschool te Stompwijk, J. Scheenaard van de VUILVERBRANDING TE LEIDEN. De totale kosten van de vuilver brandingsinstallatie te Leiden be dragen niet 7Vi, zoals gisteren abusie velijk in ons blad vermeld werd, maar 4'/t miljoen gulden. MILIEUMISSIE. Morgen (donderdagavond) negen uur H. Mis in de Lodewijkskerk. Met een knal vlogen gisteren de ramen uit de sponningen van de bergplaats behorende bij een rijwiel- herstelinrichting aan de Oude Rijn no. 13. Na onderzoek bleek, dat ben zinedampen zich tengevolge van lekkende bromfietsen onder de vloer van de bergplaats hadden opgehoopt. De boel kwam tot ontsteking, toen vonken ontstonden bij het inwerking stellen van de luchtautomaat. Per soonlijke ongelukken hebben zich niet voorgedaan en de materiële schade valt achteraf bezien nog heel erg mee. Groen-Wit. Hiermede maakt het bestuur bekend dat 15 juli de va kanties beginnen, vanaf die datum is er tot nadere aankondiging geen CONCERT Op vrijdag 14 juli zal „Nieuw Le ven" een concert verzorgen op het complex van de „Volkstuinvereni ging „Ons Buiten", gelegen aan het eind van de Marnixstraat, aanvang 8 uur. Tot op heden werden deze concerten regelmatig in het Van der Werffpark gegeven; de stadswijk Noord bleef hiervan tot nog toe ver stoken. Uitbreiding installaties De rijks gebouwendienst te 's-Gravenhage heeft een onderhandse aanbesteding gehouden voor het uitbreiden van de elektrische installaties van het Academisch Ziekenhuis. De inschrij vers waren: fa. IJsselmuiden, Sas- senheim f 52.860; Techn. Bureau Langezaal en Inniger, Leiden ƒ50.550, en N.V. Iemco, Leiden 48.690. De gunning is nog aangehouden. Leidse Agenda Geboren: Catharina Judith d. v. W. de Meij en J. J. Spierenburg. Cornelis Johannes z. van H. C. v. d. Star en C. H. van Beek. Louise Ma rijke d. van J. Brokaar en E. Nieu- wenhuizen. Birgitta Marjanneke d. v. H. Kiemel en E. Richel. Johanna Engelina Maria d. van S. Snaar en J. P. Grimergen. Willem Jan z. v. D. van Egmond en J. P. Heems kerk. Johannes Adrianus z. van J. A. Wolvers en A. M. Droog. So phia Christina d. v. C. M. van Beuse- kom en M. A. Franse. Eric Adrianus z. van P. Pols en J. van den IJssel. Casper Coenraad z. v. H. v. d. Wal en C. C. M. v. d. Woude. Overleden: J. de Jong 50 jaar man. A. F. M. van Nierop 4 weken zoon. E. Hoep 74 jaar wed. van P. Pool. De films in de week van 7-14 juli zijn door de KFC als volgt gekeurd: Trianon: „Slavenopstand in Atlantis" 14 jaar. Dgl. 2.30, 7.00, 9 15 u.; znd. 8.15, 4.30, 7.00, 9 15 uur. Casino: „Doctor in Love", 18 j. Dgl. 2.30, 7.00, 9.15 u.; znd. 2.15, 4.30, 7.00, 915 uur. Lido: „Eddie in vuur en vlam" 14 jaar. Dgl. 2.30, 7.00, 9.15 u.; znd. 2.30, 4.45, 7 00, 9.15 uur. Luxor: „De Mesties", 14 j. Dgl. 2.30, 7.00, 9.15 u.; znd. 230, 4.45. 7.00, 9.15 uur. Studio: „Amerika zonder masker" volwassenen. Dgl. 2.30, 7.00, 9.15 u.; znd. 2 30, 4.45, 7 00, 9 15 uur. Rex: „The Last Blitzkrieg", 14 j. Dgl. 2.30, 7.15, 9.15 u.; znd 2.30, 4.45, 7.15, 9.15 uur. ROELOFARENDSVEEN NKJB-SPORTONTMOETING Zondag j.l. vond de grote sportdag plaatsten in het dag- en algemeen wüli"brórdusschool*"T "v"d Meer en Plaats tussen de NKJB van Roelof- klassement luiden als volgt: 1 Half- JJ. v d Meulenvin de Marlaschoo" «'"dsveen en NoordwUk. schepel, tijd 1.13.29; 2 Sangers 1.14.13; en j, v Weijden van de Christ. sportdag, dit een afronding 3 De Vrieze 1.15-43: 4 Veldkamp School. Slechts één fout maakten 26 vormde van het eerste contact tussen 1.15.49; 5 Veenendaal 1.17.02; 6 leerlingen, twee fouten 44 leerlingen NKJB van beide plaatsen is zonder Wormhoudt 1.17.04; 7 Kleiweg en drie fouten 49 leerlingen, die al- meer uitstekend geslaagd te noemen. 1.17.04; 7 Kleiweg 1.17.04; 8 Boer Jen een verkeersinsigne of verkeers- De dag ving aan met een H. Mis, 1.17.04; 9 Wiersema 1.17.04; 10 Mon- embleem ontvingen. welke door aalm. ezenier Bs-rgen- ster 1.17.04; 11 Hessels 1.17.04; 12 Henegouwen werd opgedragen in de Berghe 1.17.04; 13 Kruif 1.17.35; 14 Ook de resultaten van de school- tuin van de pastorie. Hoenjet 1.17.35; 15 Olyhoek 1.18.59; dag voor lichamelijke opvoeding wa- TT 16 Ysselt 1.20.26; 17 Witte 1.20.45; 18 ren zeer bevredigend. Nadat de vijf- Pe Mis werd op voortreffelijke Houben 1.21.15; 19 De Bruin 1.21.26; de en zesde klassen een wandeltocht wlJze door het congregatiekoor ge- Ploegenklasscment digheidsdiploma te leg:Sb™,™°™ fe belang,"Tienden NKJ^ersdcel De uitslag van het ploegenklas- en behendigheid. De consulent voor êeTg^eUigetker'bijeenTo't ?2™ur sement luidt als volgt: 1 Helldrivers lichamelijke opvoeding, de heer F. v,aar°.a m;f z;rh met de heste voor- y5«l;2Comeet 4.00.50;3SQ 320 (2) de Haan, was hierbij aanwezig. Bij- Kd n™r het DoIr™- 4 0i?7; l Fe5-y" na alix ,en ™e .5 rein begaf om elkaar in een sportie- boys 4.07.22; 6 De Blauwbaardjes voor eén der diploma's A t.m. E. Het ye striid te bekampen 4.10.45; 7 Onderofficieren 4.12.30; 3 hoogste diploma verkregen Ria v. d. De verschillende takken van sport SQ 320 (1) 4.08.14; 9 Korporaals Salm. Rie Olsthoorn en Truus'Over- waarvan de uitsl agen hier0nder vol- 4.23.11; 10 Uitknijpers 4.52.57. devest van de R.K meisjesschool te gerii werden keurig volgens hettijd- De ongelukkigste renner was Van Stompwijk, Rob Stapel van de Wil- schema afgewerkt, der Pols, die hiervoor de „pechvo- librordusscholen. Christien Franken De belangstelling op deze middag gelprijs" ontving. Vandaag wordt de van de St. Jansschool. De burge- was mecje> dankzij het droge weer toer voortgezet met de tijdrit. meester H Banning, vergezeld van bijzonder groot. Tijdens de wedstrij- den \#erd om circa 15.00 uur door de Gym. Ver, „Excelsior" een demon- bij vele bewondering at. Gezellige avond als besluit Als sluitstuk van deze sportdag werd een dansavond gehouden in de St. Pancratiuszaal, met medewer king van The Bee Brothers. Ook voor deze dansavond bestond een zeer grote belangstelling, zo zelfs, dat ook de achterzaal geopend werd. Tijdens deze dansavond werden de uitslagen van de gehouden wedstrij den bekendgemaakt. Noord wijk had met slechts een klein verschil aan punten de overwinning weten te be halen. Onder vele toejuichingen mocht de N.K.J.B.-voorzitter van Noordwijk de wisselbeker uit han den van Herman Klein ontvangen. Aan het slot van aeze avond sprak aalmoezenier Berge-Henegouwen zijn voldoening uit over de prachtige dag en dankte allen, die hieraan hadden meegewerkt in het bijzonder de sportcommissie en de besturen van Roelofarendsveen en Noordwijk. De uitslagen van de diverse sporten lui- d enals volgt: 60 meter dames: 1 J. Heins, R.a; 2 L. Brekelmans, Nw; 3 T. v.d. Poel, Ra. 80 meter dames: 1 R. Wesselman, Ra; 2 J. Heins, Ra; 3 L. Brekelmans Nw. 100 meter dames: 1 J. Heins, Ra; 2 R. v. Deursel. Nw; 3 T. v.d. Poel, Ra. 100 meter heren: 1 H. Hermans, Nw; 2 N. Hoogenboom, Ra; 3 W. v. d. Holst, Nw. 400 meter Heren: 1 H. v. Berkel, Ra; 2 H. Klein, Ra; 3 W. v.d. Berg, Nw. 1500 meter heren. 1 R. Caspers, Nw; 2 B. v.d. Zwet, Ra; 3 W. Sluis, Nw. Hoogspringen dames: 1 L. Brekel mans, Nw; 2 E. Schouten, Ra; 3 L. Hermans, Nw. Hoogspringen heren: 1 N Hoogen boom, Ra; 2 P. Brekelmans Nw; 3 J. Hoogenboom, Nw; - Hans Zaal, Ra. Bij de estafette dames wist R'veen de overwinning te behalen, terwijl bij de heren Noordwijk de eer be hield. Het volleyballen werd bij de dames een Noordwijkse en bij de heren een Veense overwinning. Ter wijl bij het voetbal de stand gelijk was, wisten de Noordwijkse dames echter met het handbal de overwin ning te behalen, daarentegen werd het touwtrekken weer een Veense overwinning. De totale punten uitslag luidde als volgt: Noordwijk 294 tegen 270 voor R'veen. VERTROKKEN PERSONEN IN DE WEEK VAN 29 JUNI T/M 5 JULI 1961 F. van der Esch-von Henning en fam., Moddermanstr. 58, Schiedam, Burg. Knappertln 106; J. G. van En gelen en fam., de Sitterlaan 54 Lei derdorp, Beatrixstr. 16; C. J. Hahn en fam., Haagweg 18a, Zwitserland; J. P. Murre en fam. Opperheimstr. 51, Voorschoten, Palestrinaln 11; W. de Vroom en fam. Burggravenln 130, Oegstgeest, Prinsenlaan 21; P. M. de Joode en fam., Aarstr. 14, Hilversum, v. Kinsbergenln 58; J. M. Volders en fam., Tib Siegenbeekstr. 24, Maas tricht, Pres. Rooseveltlaan 168b; B. Impelmans en fam van 't Hofstr. 20a, Venlo, Burg. Junckerstr. 9; J. W. D. van Oldenborgh en fam., Rapenburg 42, Rotterdam, Zeemansstr. 16; P. M. W. van Loe en fam., R. Visscherstr. 34, Katwijk, Anemoonistr. 2 D; J. Boekema en fam., Rijnsburgerweg 100, Warmond, Dorpsstr. 9; G. van Reéden en fam. Rijnsburgerweg 91a, Voorschoten, Chopinlaan 16; J. Schoemaker en fam., Hoflaan 191, Hoogeveen, Seringenpln 89; G. Ro-. senboom en fam., J. v. Goijenkade 13, Brummen, Smeestr. 1; T. L. W. Lelie veld en fam., Rijnsburgerweg 50, 's-Gravenihage, Valkenboslaan 51 I; L. Boom en fam., Kneppelhoutstr. 8, Hazerswoude, H. Swarthplantsoen 12; W. C. van Goozen en fam., Hoge Rijn dijk 182, Woubrugge, Kerkstr. 43; H. J. Veldkamp en fam.. Hoge Rijndijk 164 a, Hazerswoude, Rhynenburcher- laan 63; H. J. D. Visser en fam., Ko- revaarstr. 6, Vakenburg ZH, Ab Boonrak 41; H. Buitendijk, Boshuizer- kade 104, Amsterdam, Hondecoeter- str. 17 IV; J. H. Bakker, Herenstr. 16, Oegstgeest, Regentesseln 38; H. B. Ol- de Scholtenhuis, Oude Singel 238, Apeldoorn, Deventerstr. 459; G. Wes sels, Noordeinde 2a, Voorst, Wilp, Dorpsstr. 35; E. J. Korf, Rijnsburger weg 10, Velsen, Strengholtstr. 13; M. Vurens-de Kruif f, A. Paulownastr. 26, Leidschendam, Dr. v. Noortstr. 13a; H. A. Bergman, Korte Mare 26, Rot terdam, van Speijkstr. 149; A. M. Kib beling, Roodenburgerstr. 37, De Bilt, Rubenslaan 1; J. Andeweg, Heren gracht 53, Veren. St. van N. Amerika; O. Seijnaeve, Noordeinde 2a, Zut- phen, Slindewaterstr. 20; A. C. Bros se, Lage Rijndijk 12a, Amsterdam, Vrijheidslaan 57; W. C. M. Goris, Ou de Rijn 160, Brummer, Kleine Vos- str. 3; J. M. Mooijekind, Noordeinde 30, Breda, Gr. Hendrik ni laan 109c; M. Augustijn, Brees.tr. 35a, Zeist Charl de Bourbonln 1; H. Creman, Rapenburg 7, 's-Gravenhage, Appel- str. 71; F. L. van den Biggelaar, Nw, Beestenmarkt 8, Alphen aan de Rijn, Hofzichtstr. 36; J. Vasbinder, Zee manlaan 4a, "s-Gravenhage, v. Slin- gelandtstr. 156; H. Hoencamp, Klik- spaanweg 9, Leidschendam, Voor- burgseweg 54; J. J. Eggermont, Mors- weg 38. Hontenisse, Jac. de Waalstr. 28; A. J. ten Bokkel Huinink, Heren- steeg 41, Rotterdam, Statenlaan 17; M. C. van Noordt, Rijnsburgerweg 10,, 's-Gravenhage, Borneostr. 27; H. W. Kouwenhoven, Witte Singel 9, Am sterdam, Avogadrostr. 5 I; M. van Deth, Groenhovenstr. 24. 's-Graven hage,' v. Hogenhoucklaan 49; G. I. Bronsaer-Verhoeven, Meerburgerstr. 10, Den Helder, Binnenhaven 93; J. M. Huese, Witte Singel 89. 's-Graven- hage, v. Moerselestr. 11; W. F. Lagers, Klikspaanweg 18, Velsen, Cotélaan 7; D. J. Roorda, Witte Singel 83, Val kenburg ZH, Hoofdstr. 74; J. H. Tes- ke, Brederostr. 23, Wassenaar, Rijks straatweg 32; T. M. C. Asser, Hout- str. 4, Groot Brittannië; C. J. van Houten, Lindestr. 12a, Leiderdorp, Hoofdstr. 25; M. G. Smid, Fagelstr. 53, Leeuwarden, Troelstraweg 104; G. M. Koeleman, Fagelstr. 11, Oegst geest, Grünerielaan 6; L. Mizee-Gou- tier, Oude Vest 157, Katwijk, Kerk str. 14; A. A. Heesakkers. Bakh. Roo- zenboomstr. 8, Arnhem, Vijverlaan 142; E. Heugens-Stoeken, Marnixstr. 58, Rotterdam, Volmarijnstr. 131b; E. Souhoka, A. v. Burenhof 35, Noord wijk, Zwarte weg 20. GEVESTIGDE PERSONEN IN DE WEEK VAN 29 JTTNI T/M 5 JULI 1961 K. M. W. Wesdorp en fam., vloe- renlegger, Gerrit Kasteinstr. 90; A. H. Rietveld en fam., tegelsorteerder, Gerrit Kasteinstr. 15; S. J. van Wijk, Rijnsburgerweg 157; N. G. van der Bijl-van den Akker, Rijnsburgerweg 157; N. de Bruijn, verpleeghulp, Kaar- senmakerstr. 7; A. van Tol, Piet Paal- tjenspad 6; M. J. Hensing-van der Werf, Utr. Jaagpad 85; J. M. Daley, zendeling, Bilderdijkstr. 4; C. I. Hoo- geboom-Richardson, Plantsoen 1; A. E. A. Richter, Plantsoen 1; N. A. van der Vos-Rademaker, Hoge Morsweg 7; H. van den Hoed, wegwerker, Min nebroersgracht 21a; M. Kamerling, wellfare-werkster, Burggravenlaan 103; J. Speckling, slager, Sumatrastr. 116; W. I. Jammernegg, slager, Suma trastr. 116; D. Verstegen, Melch Treublaan 55; A. Bosselaar, Uhlen- beckkade 19; J. J. Nievaart, schrijf- mach. monteur, Kortenaerstr. 65; W. C. Ouwehand-Hogenes, controleuse, A. van Saksenstr. 5; F. W. M. Pieck, tekenaar, Hoge Rijndijk 242; H. van Aken, Plantsoen 1; M. M. de Keizer, kantoorbediende, Ahaliastr. 11; Y. W. Zuiderveld 11. verpleegster, Tib. Sie genbeekstr. 19; J. Guldemond, mon teur, Resedastr. 41; H. J. Warger, He rengracht 53; C. J. van der Gugten, controleuse, Molensteeg 25; J. G. Braamzeel, emailleuse, Nw. Beesten markt 30. Marktberichten WOERDEN 12 juli Kaas Aan voer 111 partijen. Noteringen: le kw. 2.17-2.21; 2e kwal. 2.08-2.16; extra kwal. tot 2.50. Handel flauw. TER AAR, 11 juli Groenten Augurken Basterd 0.60, grof A 0è74, grof 0.74, CD 0.58, E 0.37.

Leidse Courant | 1961 | | pagina 2