Nederlandse amateurs begonnen hoopvol tegen West-Duitsland Jan Derksen blijft sprinttitel prolongeren Nog weinig knap spel bij Nederlands kampioenschap 47/2 VRIJDAG 2 JUNI 1961 DE LEIDSE COURANT HENK BUIS LAPTE HET 'M Ronde van Italië Anquetil verdedigt voor sprong uit alle macht De Italiaan Arnaldo Pambianco is in de twaalfde etappe van de ronde van Italië weer iets dichter in de buurt van rose-truidrager Anquitil gekomen. Hij staat nu derde in de algemene rang schikking met een achterstand van 1 minuut 28 seconden. Anquetil verklaarde enige dagen gele den wel, dat hij er helemaal niet ge lukkig mee was zo vroeg in de strijd de leiderstrui te moeten dragen, maar nu hij deze eenmaal heeft, verdedigt hij haar zo goed mogelijk. Een onverwachte aanval van o.a. Jun- kermann, Fischerkeller, Van Looy, Sua- rez, Poblet, Massignan en Schroeders zaaide paniek in het rennersveld en An quetil moest een beroep doen op al zijn krachten om met de onontbeerlijke hulp van een aantal renners de vluchters terug te halen. Bahamontes, Defilippis en Van Looy probeerden het later nog een paar keer, maar de waakzaamheid van Anquetil en de zijnen was toen te scherp om hun po- pogingen te doen slagen. Ruim 25 kilometer voor de finish ont snapten een aantal minder bekende Ita lianen uit de hoofdmacht. Zij betwistten elkaar te Rome de zege. die ten deel viel aan Renato Guisti. In de laatste kilometers hadden Armand Desmet en Panblanco nog 58 seconden op het peleton kunnen uitlopen. De uitslag was: 1. Renato Guisti (It.) 3 uur 57 min. 02 sec.; 2. Bruno Nealli (It.) 3. Noe Conti (It.); 4. Giovanni Garau (It); 5. Guiseppe Sartore (It.), allen in dezelfde tijd als de winnaar. 6. Luigi Arienti (It.); 3.57.04; 7. Armand Desmet (B.) 3.58.40: 8. Arnaldo Pambianco (It.) z.t.; 9. Carlo Azzini (It.) z.t.; 10. Rino Bene- detti (It.) 3.59.38; 17. Piet van Est (Ned.) z.t. Onze landgenoot Michel Stolker werd in de twaalfde etappe ex aequo als 26e geklasseerd in dezelfde tijd van Bene- detti: 3.59.38. Het algemeen klassement luidt nu: 1. Anquetil (Fr.) 52.48.16; 2. Suarez (Sp.) op 56 sec.; 3. Pambianco (It.) op 1 min. 42 sec.; 4. Van Tongerloo (B.) op 1 min. 42 sec.; 5. Junkermann (Did.) op 2 min. 59 sec.; 6. Poblet (Sp.) op 3 min. 30 sec.; 7. Fischerkeller (Did.) op 3 min. 33 sec.; 8. Van Looy (B.) op 3 min. 47 sec.; 9. Carlesi (It.) op 4 min. 23 sec.; 10. Burgnami (It.) op 5 min. 04 sec.; 11. Gaul (Lux.) op 5 min. 45 sec.; 19 Stol ker (Ned.) op 9 min. 41 sec.; 61. Piet van Est (Ned.) op 43 min. 23 sec. Onze landgenoot Gijs Pauw is don derdag vijfde geworden in een wedstrijd voor onafhankelijken in Ostende. De eerste plaats was voor de Belg Antoine Declercq, die de 150 km aflegde in 3 uur 2 minuten. AMATEURISTISCHE KIJK OP DE BAL Donderdagavond is op de wielerbaan van het Olympisch Stadion in Amster dam het eerste deel van de wielerwedstrijden om de Nederlandse kam pioenschappen afgewerkt. Foto: Henk Buis (rechts) werd officieus kam pioen van Nederland vijftig kilometer achter motoren voor amateurs, twee de werd H. van Campen (links) die in de laatste ronde na een felle jacht nog net werd gelapt. Geen opwindende nationale wielerkampioenschappen Henk Buis kampioen amateur-stayer Het gaat steeds meer bergafwaarts met de Nederlandse prof-sprlntery. Donderdagavond behaalde de nu al 42- jarige Jan Derksen in het Olympisch stadion opnieuw met groot gemak in wlelerjargon heet dat op één been de Nederlandse titel z(jn dertiende na tionale kampioenschap. Waar het heen moet, als Jan Derksen er mee uitscheidt, is een grote vraag. Opvolgers in de rij van befaamde sprinters, die ons land gedurende tientallen jaren heeft gehad, dienen zich niet aan. Daarom deed de voorzitter van de K.N.W.U. dr. Piet van Dfjk, tijdens de huldiging een drin gend beroep op Derksen om voorlopig maar door te gaan. Derksen had als tegenstanders voor het merendeel renners, die Voor dit kampioenschap hun werkzaamheden op de weg hadden onderbroken. Noch Bijs ter, die zijn fiets weer eens van stal had gehaald, in de halve finales, noch Joop Captein in de eindstrijd konden de titelhouder ook maar enigszins be dreigen. de hoofdgroep het wiel kon pakken van Henk Nijdam. Samen bereikten zij op nieuw de koplopers en na 26 kilometer kreeg het viertal aansluiting met het peleton. Na het ingaan van de laatste ronde spurtte Nijdam weg met Oudkerk en Rademakers in zijn kielzog. Pronk was toen al geklopt. Tot het laatste rechte eind bleef Nijdam voor. Toen moest hij Oudkerk voorbij laten gaan, die de titel dus veroverde, De uitslag was: 1. en kampioen van Nederland: Oud kerk (Amsterdam) 1 uur 8 minuten 31.4 sec. 2. Nijdam (Eelderwolde) z.t. 3. Ra demakers (Utrecht) z.t. 4. Pronk (War- menhuizen) z.t. In een oninteressante wedstrijd heeft Henk Buis het officieuze kampioen schap van Nederland 1961 gewonnen in een wedstrijd over 50 km achter grote motoren voor amateurs. Het was jam- ,mer dat Leen van der Meulen wegens griep niet aan deze wedstrijd kon deel nemen. Hierdoor was het een strijd waarin Henk Buis heer en meester was, zodat zijn zege geen moment in gevaar kwam. De meeste strijd gaif van Kam pen nog, maar in de laatste ronde was ook hij machteloos tegen het geweld van Buis en hij kwam nog juist voor het einde op een ronde achterstand. Protest i i Gerritsen. Zondag Nederlands amateurkampioenschap op de weg te Zandvoort Zondag 4 juni a.s. wordt op het circuit te Zandvoort de wegwedstrijd om het amateurkampioenschap van Nederland gereden. Bijna 400 ren ners, waaronder de beste nationale amateurrijders, hebben hiervoor in geschreven. De strijd gaat over 42 ronden, een totaalafstand van 176 km. Maar defensie ging door de knieën (5—3) Een 2-1 voorsprong bij de rust is niet voldoende geweest om het Nederlandse amateurelftal donderdag te Oberhausen voor een nederlaag te behoeden in de ontmoeting tegen West-Duitsland. In de eerste 45 minuten had Nederland vol komen de toon aangegeven en de rust stand gaf het krachtsverschil eigenlijk niet eens voldoende weer. Na de hervat ting bood de strijd een totaal ander beeld. Duitsland had een duidelijk over wicht en zette binnen elf minuten de achterstand om in een 3-2 voorsprong. Daarna kwam de zege niet meer in ge vaar. Het begin was dus voor Nederland. Ruim 6000 toeschouwers keken verbaasd naar de gladde combinaties, waarmee de Oranje-voorhoede keer op keer oprukte naar het vijandelijke doel en zij brach ten bewonderend de handen op elkaar toen rechtsbinnen Bart Hainje na 12 minuten een fout van de Duitse spil Diegel met een knap schot afstrafte: 0-1. Wel bracht de Duitse linksbuiten Neu- sen na 25 minuten spelen de partijen weer op gelijke voet, maar tien minuten na deze treffer bezorgde linksbuiten We ber (BW) Nederland voor de tweede maal een voorsprong (1-2). Xerxes kampioen eerste klasse C amateurs Voor de eerste klasse C amateurs van de competitie van de KNVB werden donderdag twee wedstrijden gespeeld. De uitslagen waren: TSC-Laakkwartier 3-0; ONA-Xerxes 1-2, Door dit resultaat behaalde Xerxes het kampioenschap in deze afdeling. Het oostelijk semi-prof elftal heeft donderdagavonod in Arnhem op het Vi- tesseterrein met 4-1 gewonnen van de zuidelijke semi-profs. Bij de rust leidden de oostelijken met 3-1 door doelpunten van rechtsbuiten Helmut Rahn (Spel. Enschede) en middenvoor Niehaus (Go Ahead), die tweemaal scoorde. Het zui delijke doelpunt kwam van de voet van linksbinnen Van Osch (Noad). Na de hervatting zorgde rechtsbinnen Voges (SpcL Enschede) voor het vierde ooste lijke doelpunt. De wedstrijd werd bijge woond door 2500 toeschouwers. NATUUR EN TECHNIEK Ook bij de amateurs kwamen er geen nieuwe gezichten naar voren. De ein- strijd volgende week donderdag zal evenals de laatste jaren betwist wor den door titelhouder Aad de Graaf, die zich met veel machtsvertoon door de rijstebrijberg van series, achtste, kwart, en halve finales reed en Mees Gerrit sen. Deze had in de halve finale een protest en vier ritten nodig om de ki lometerspecialist Piet van der Touw uit te schakelen. Nadat beiden eenmaal hadden gewon nen zegevierde Van der Touw ook in de derde rit. Maar Gerritsen diende een protest in omdat hij in de laatste bocht gehinderd was. Dit protest werd toege wezen en bij het overrijden won Gerrit sen met klein verschil. Oudkerk had geluk. Verreweg het aardigste nummer was de 50 km zonder gangmaking voor ama- teurs. Na enkele vergeefse uitlooppo gingen legde Fons Post een jongére broer van Peter de basis voor de be slissende vlucht. Hij kreeg het gezel schap van de Noordhollander Pronk. Maar Post moest na enige tijd lossen. Zijn plaats werd ingenomen door de Utrechter Rademakers en de Amster dammer Jaap Oudkerk. Ook Oudkerk kon het tempo niet volgen, maar had het geluk dat hij op zijn terugtocht naar WIELRENNEN DE DAUPHINE LIBERE De vijfde etappe van de Dauphine Li- beré, een rit over 228 km van Chatillon- sur-Chaleronne naar Thonon-les-Bains, is gewonnen door de Belg Claes. Hij reed de afstand in 5 uur 53 minuten en 40 seconden. De Engelsman Robinson behield de leiding in het algemeen klas sement. Reeds vrij spoedig na de start (32 km) ontsnapte de Luxemburger Schmitz, die echter na een solo van 16 kilometer werd ingelopen door de Spanjaard Man- zanaque en de Belg Everaert. De drie vluchtelingen waren nauwe lijks ingehaald toen de Italiaan Longo in gezelschap van de Belg Blavier ont snapten. Zij waren evenmin gelukkig en werden spoedig door de jagende meute opgeslokt. In de slotfase deden Gerussi en Slaes echter een geslaagde greep naar de lei ding. Op 22 kilometer van Thonon wer den zij echter ingelopen door de Frans man Abate, die in de eindsprint zijn meerder moest erkennen in de Belg Claes. In de laatste 10 kilometer hadden zich toch enkele renners van het pele ton weten los te maken. De grote groep waarvan Darrigade zoals gewoonlijk de sprint won werd ex aequo als 17de ge plaatst. Grote verschuivingen deden zich in het algemeen klassement niet voor. De uitslag was verder: 2. Abate (Fr.) 5.53.40; 3. Gerussi (It.) 5.53.42; 4. Desmet (B.) 5.54.24; 5. Van Wijnsberghe (B) z.t.; 6. Duez (Fr.) z.t. 7. Queheille (Fr.) z.t.; 8. Postl (Oost.) z.t.; 9. Novak (Fr.) 5.54.40; 10 Darrigade (Fr.) 5.54.50 en vervolgens het peleton met o.a. Graczyk, Viot en Picot allen in De Ronde van^ Italië leidde de renners door een karakteristiek landschap, dezelfde tijd als Darrigade. waarbij de fotograaf natuur en sport wist te verenigen. Na de hervatting liep het evenwel to taal anders. Met Rost als linksbinnen inplaats van de teleurstellende Baehre kwam er veel meer vaart in de Duitse aanvallen en binnen twaalf minuten ging de Nederlandse defensie tweemaal door de knieën. Rost zorgde in de 53e minuut per soonlijk voor de gelijkmaker en onze landgenoten waren nauwelijks van de schrik bekomen toen linksbuiten Neuser uit een pass van Rost opnieuw doel trof: 3-2. In de felle strijd, die volgde, verloor Nederland doelman Hooymans. Bij een botsing met rechtsbuiten Himmelmann raakte hij geblesseerd, waardoor Van Zanten de taak kreeg in het resterende half uur het Nederlandse doel schoon te houden. In de 66e minuut bracht middenvoor Zetteimeier de stand op 4-2. De hoop herleefde toen Weber twee minuten la ter zijn debuut nog meer glans gaf door een tweede treffer (4-3). Tien minuten voor het einde maakte rechtbmnen Hoe her aan alle Nederlandse illusies een einde: 5-3. Belangencommissie KNVB Bollenstreek opgericht Nadat reeds enige tijd geleden door enkele verenigingen uit de bollen streek een informatieve bijeenkomst is gehouden om te komen tot oprich ting van een belangencommissie voor het behartigen van belangen van de voetbalverenigingen, zowel voor de zaterdagmiddag- als voor de zondag voetbal in deze streek, is men deze week overgegaan tot oprichting van een commissie voor de Bollen- en Duinstreek. Deze bijeenkomst is woensdag gehouden in de recreatie zaal van Sikkeslakfabrieken, waar voor een veertien verenigingen waren uitgenodigd. Na een korte inleiding van de heer Pladje ontspon zich een uitvoerige gedachtenwisseling over dit plan, waarbij sterk naar voren kwam het grote nut van een belan gencommissie met het gevolg, dat men tot oprichting overging. De volgende verenigingen traden toe: GWS, Ter Leede, Katwijk, Lis- ser Boys, Quick Boys, Rijnsburgse Boys, KRV, Foreholte, Lisse, Teylin- gen en WSB, terwijl Noordwijk, SJC en Warmunda hun standpunt nog nader zullen bepalen. Op de bij eenkomst van 5 juli zal een bestuur gekozen worden, bestaande uit een voorzitter en secr.-penningm. DE BEKERCOMPETITIE VAN DE KNVB Voor de kwartfinales van de competitie om de KNVB-beker werden donderdag avond de volgende wedstrijden gespeeld: Ajax-Heracles 2-1; Elinkwijk-Leeuwar- den 1-2; HVC-VVV 3-2 in de tweede verlenging; RBC-NAC 0-4. NOORWEGEN-TURKIJE 0-1 In een wedsdtrijd voor de voorronden van het toernooi om het wereldkam pioenschap voetbal (groep van de Euro pese zone) heeft Turkije donderdag te Oslo met 1-0 gewonnen van Noorwe gen. Het beslissende doelpunt in de ont moeting, die door ongeveer 25.000 toe schouwers werd bijgewoond, werd voor de rust gescoord door de Turkse midden voor Metin. Het was de eerste ontmoeting voor groep 5, waarin ook Rusland is onder gebracht. Nieuwe Engelse trainer voor Blauw-Wit De pas naar de eredivisie gepromo veerde Amsterdamse semi-prof club Blauw Wit heeft per 15 juli a.s. als trai ner gecontracteerd de 49-jarige Engels man Billy Dodgin. De Brit heeft in het verleden 15 maal in het Engelse elftal gespeeld. Zijn ac tieve voetballoopbaan bracht hij door bij Huddersfield Town, Fullham en Brentford. Als trainer is Dodgin werk zaam geweest bij Southampton en de Italiaanse club Sampdoria. Dodgin is de opvolger van de Oosten rijker Franz Fuchs, die naar Feijenoord is overgegaan. FORTUNA '54 VERSLOEG SPORA LUXEMBURG De Nederlandse eredivisieclub For- tuna '54 heeft donderdagavond te Geleen voor ongeveer 3000 toeschouwers met 5-2 gewonnen van Spora Luxemburg. Bij de rust was de stand 3-2. Spora nam door Kieger en Udzig een 2-0 voorsprong, maar nog in de eerste helft kwam Fortuna '54 door treffers van Kohn en Wilkes (tweemaal) op 3-2. Na de hervatting zorgde Wilkes uit een i strafschop voor 4-2 waarna Munsters de eindstand op het scorebord bracht Het Nederlandse amateur-voetbal-elftal heeft woensdagmiddag in Ober hausen met 53 verloren van de Westduitse amateurs. Bij de rust had Ne derland nog een 2I voorsprong. De foto toont het spelmoment voor het Nederlandse doel waaruit de Duitser Zetteimeier de stand op 42 bracht. Rechts zien we de Nederlandse spil Molenaar een vergeefse poging doen het gevaar te keren. Hij beschermt zijn gezicht met zijn handen voor de aanzoevende bal. Tweemaal winst voor Seholte Het 60-jarig bestaan van de Friesche Club is er de oorzaak van, dat het Ne derlands kampioenschap ereklasse anker kader 47/2 dit jaar in Leeuwarden wordt gehouden. In de eerste ronde stonden zoals gewoonlijk de deelnemers onwen nig tegenover het voor hen vreemde materiaal. Bij vlagen viel er van knap spel te genieten, maar over het alge meen bleef men onder het peil van de ereklasse. De all-round-speler Cees van Ooster hout paste zich het beste aan. Hij plaat ste zich na de middagpartijen aan de kop van de ranglijst met een moyenne van 26.66 en een hoogste serie van 131. De andere favorieten van dit toernooi wisten eveneens zonder verlies door de eerste ronde te komen Van der Pol be reikte dit tenkoste van de Amsterdam- Terugheer van Benfica legde verkeer lam Tienduizende Portugezen haalden donderdagavond te Lissabon Ben- fica in, dat een dag tevoren door 'n 3-2 zege op FC Barcelona de Euro pese voetbalbeker had gewonnen. Een cordon van politieagenten had op het vliegveld van de Portugese hoofdstad de grootste moeite om de in extase geraakte supporters van Benfica in toom te houden. In triomf werd vervolgens de ploeg door de straten van Lissabon ge voerd, waar de mensen rijendik stonden opgesteld. Het verkeer in de Portugese hoofdstad was uren- ■ang volkomen lamgelegd. Intussen werd Benfica donder dagavond uitgeschakeld in het toernooi om de Portugese voetbal- beker. Het reserve-team van de Europese kampioenen was namelijk niet bij machte Setubal te weer staan: 1-4. De 64-jarige los werkman A. van Vlit uit Moordrecht, die zich onder de toe schouwers bij de in Gouda gespeelde wedstrijd ONA-Xerxes bevond, is gister avond tijdens de wedstrijd na een hart aanval overleden. Hazerswoude zaterdag Skelterbaan Zaterdagmorgen zal in Hazerswoude omstreeks twee uur een ophaalbrug om hoog gaan en gedurende enige uren om hoog blijven. Enige opbare wegen in Ha- zerswoude-dorp zijn dan namelijk ge promoveerd tot skelterbaan voor een in ternationale race. Deze race, waarvoor 55 inschrijvingen, waaronder van Bel gen, Amerikanen, Fransen en Engelsen, binnenkwamen, wordt onder de leuze „voor oud en jong" georganiseerd ten bate van een speeltuin en ten bate van de plaatselijke ouden van dagen. Het parcours ter langte van 500 meter, gele gen rond een blok huizen, zal geheel worden afgezet. Wel werden reeds skel terraces gehouden op pleinen, maar voor zover bekend, is dit de eerste maal dat enige openbare straten voor dit doel worden beschikbaar gesteld. HANDBALDEMONSTRATIES TE LEIDEN In het kader van het 25-jarig bestaan van de Lqidse Sportstichting, worden er hedenavond op het Vijf Meiplein door de Leidse vereniging HVL twee 7-hand- baldemonstraties gegeven. De sterke Haagse hoofdklasser Hellas zal tegenstander zijn. Om 7 uur zullen de Junioren van beide teams het publiek alvast 'n voor proefje geven van het spectaculaire 7- handbal en om 7.45 uur zullen de seni oren trachten de toeschouwers warm te laten lopen voor deze in Leiden nogal onbekende sport. Opstelling HVL-senioren: H. Dieben, E. Duursma, F. Bonte. W. Kagie, H. Ka- gie, K. Lucas, T. Zwartjes, J. v. Heek, R. Singerling. mer Beekman in 17 beurten en Wijnen bleef na een matige partij Jacobs de baas. Seholte mocht zich gelukkig prij zen dat hij in de eerste partij Van Leur tegenover zich had. Nu kon hij zich 22 beurten veroorloven zonder dat hem dit de overwinning kostte. In zijn avondpartij tegen Jacobs reha biliteerde Seholte zich volkomen Hij be gon met een gave serie van 162, maakte daarna een serie van 104 en strandde in de derde beurt na enige zeer moeilijke bandstotcn op 117. De nog ontbrekende 17 punten kwamen vlot in de vierde beurt, toen Jacobs nog op 38 caramboles stond. Wijnen had aan de andere tafel tegen Beekman meer moeite dan verwacht werd. De man, die het vorig jaar met "n algemeen gemiddelde van 50.00 de titel behaalde, liep nu nog steeds naar ziin vorm te zoeken. Na 12 beurten had hij zich nog steeds niet van Beekman kun nen distanciëren, maar in de dertiende beurt kreeg de Niimegenaar de cadans te pakken en in ziin bekende ijltempo maakte hij de partij uit. Uitslagen: Seholte (Eindhoven) 400 22 106 18.88 Van Leur (Oss) 269 22 50 12.22 Wijnen (Nijmegen) 400 18 82 22.22 Jacobs (A'dam) 360 18 66 20. Van Oosterhout 400 15 131 26.66 (Breda) De Kleine (Kampen) 278 15 47 18.53 Van de Pol (R'dam) 400 17 95 23.52 Beekman (A'dam) 274 17 90 16.11 Uitslagen van de eerste avondoartiien: Seholte 400 4 162 100 Jacobs 38 4 29 9.50 Na de eerste dag luidt de stand: 1. Seholte 4 26 800 162 30.77 2. Van de Pol 4 28 800 104 28.56 3. Wijnen 4 31 800 108 25.81 4. Van Oosterhout 4 39 800 131 20.51 5. Beekman 0 30 582 90 19.40 6. De Kleine 0 26 502 84 19.31 7. Jacobs 0 22 398 66 18.09 8. Van Leur 0 46 629 100 13.67 VOLLEYBAL NW BRUNHILDE VERLIEST In het Gymnasium alhier zijn gister avond de promotiewedstrijden voor de overgangsklasse dames voortgezet, waar bij Nw Brunhilde de strijd heeft aange bonden met het reserve-team R.V.C. De 1ste set ging de strijd volkomen gelijk op tot 5-7 voor R.V.C. 2. Daarna kregen de Leidse dames te kampen met een inzinking, waarvan R.V.C. 2 profi teerde en een ruime voorsprong nam; 6-13. Tot 12-13 werd de achterstand in gelopen. maar verder lieten de Rijswijk- se dames het niet komen en wonnen deze set met 12-15. Nw Brunhilde kreeg in het begin van de 2e set even een terugslag van de in spanningen van de voorgaande set en had al spoedig een 2-7 achterstand. R. V.C. 2 zag verder kans deze set met 13- 15 te winnen en zodoende de wedstrijd met 0-2. De uitslagen van de 2e ronde zijn: Nw. Brunh. - R.V.C 2 0-2; Z V.C. - St. Paul 2: 2-0; Volley - Zovoc 0-2. Stand: 1. R.V.C. 2: 4 4gesp 8 punten; 2. Z.V.C. 2: 5 gesp. 8 punten: Nw. Brun hilde: 4 gesp. 4 punten; 4. St. Paul 2: 4 gesp. 4 punten; 5. Zovoc: 5 gesp. 2 pun ten: 6. Volley: 4 gesp. 0 punten. R.V.C. en Z.V.C. 22 hebben zich reeds geplaatst. De wedstrijd Nw Brunhilde - St. Paul 2 zal nu de beslissing moeten brengen omtrent de bezetting van de 3e plaats, welke eveneens recht geeft op promotie naar de overgangsklasse. DUIVENSPORT WEDVLUCHTEN Wedvlucht met oude duiven vanaf Corbeil. Afstand ongeveer 420 km, ge lost te- 6 uur. Windstil. De Rijnklievers In concours 217 vogels, le duif te 12.16.48 uur 1, 12 J. v. d. Wal; 2. F. Wassenburg; 3. Gebr. Kok; 4. N. Hoogervorst; 5. J. Zevenhoven; 6, 9. H. B Bonneur; 7. A. v. Hemert; 8 W. Hoogervorst; 10. Gebr. v. d. Leuyt: 11. Chr. Voukers; 13, 14. M. Jongeleen; 15. J. Truyers. De Vriendenclub In concours 191 vogels; le duif te 12.24.08 uur. 1. C. Ves- seur; 2. J. Rietbroek; 3. R. Pet; 4. H. Mooten; 5, 11. H. v. Klaveren; 6. J. Wa- gemaker; 7. C. Castelijn; 8, 9. Wansink- Prins; 10. W. Vijlbrief; 12. J. Mulder; 13. J. Verhaar; 14. J. Vijlbrief; 15. E. Wan- sink. De Bonte Duif In concours 63 vo gels. le duif te 12.24.36 uur. 1. 2. 6. 8. 10, 13 N. Oudshoorn; 3. G. v Albada; 4. P Fasel; 5, 7. 12 Bink-K. Yssel; 9. D. de Romeijn; 11. M. Noordervliet.

Leidse Courant | 1961 | | pagina 9