90 RED ROBIN iets kleiner... véél fijner! lange simplex handschoenen De wsteoredle manier van theezetten! alléén I vrijdag en 1 zaterdag OPZICHTER Eindelijk! Een speciale sigaret! ft- DONDERDAG 1 JUNI 1961 DE LEIDSE COURANT PAGINA II Dit zijn de voordelen: O Geen theebladeren in de theepot of in de kopjes. Geen theezeefje meer nodig. O Het theezakje blijft boven in de theepot drijven, waar het water het heetst is. Daardoor trekt de thee beter af. O Ieder zakje bevat 'n precies afgepaste hoeveelheid. U heeft steeds thee van dezelfde sterkte. De fijne geur van Pickwick Thee blijft het beste beschermd als U de theezakjes in een trommeltje bewaart Vraagt uw winkelier per doosje van 20 stuks 98 Ct Witte nylon simplex (uitstekend wasbaar!) met "croco" print. Ideale zomerhandschoenen! In de veelgevraagde elegante 6-knoops lengte. Normaal 5.90, alléén vrijdag en zaterdag: 3 Bij de Stedelijke Fabrieken van Gas en Electriciteit te Leiden is plaats voor een die belast zal worden met de leiding van de bouwkun dige onderhoudsafdeling. Het bezit van het diploma Opzichter B.N.A. strekt tot aanbeveling. Ervaring op het gebied van onderhouds werkzaamheden is vereist. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige inlichtingen te richten aan de afd. Personeelszaken van voornoemde Fabrieken, Langegracht 70, Leiden. Nieuw voor Nederland: Red Robin. Een Virginia om warm voor te lopen. Iets kleiner... véél fijner! Voor ieder die liever twee trekjes minder doet, maar weet: „Wat ik rook is goed!" Uw sigaretten- winkelier heeft 'm! G? Borgward een klas apart. Dealer: Gebr. van Uiden. Verdamstraat 6, te- lef. 23041. 2? Aangeb.: Peugeot 403. in prima staat. Stallinga, Wasstraat 4, Leiden, telef. 24949. 2* Sportvisserii. Werp hengels, onbreekbaar glas fiber 9.-; een echte werp- molen 9.50. Alle soorten hengels, leefnetten, schep netten, nylonsnoer. haken, enz. Kwaliteit, sortering, concurrerend. L. J. den Holder, Janvossensteeg 75—77. *2* Berlnl-, Batavus-, Bap-, Solex-, Puch-, Magneet-, DKW-, Monarscoot-, Gazel le-, Locomotief», Union- bromfietsen uit voorraad le verbaar Van Zijp, Haarlem merstraat 295, Korevaarstr 6. Slagerij v. d. Zalm. Oegstgeest, vraagt flinke bediende, hoog loon. De Kempenaerstraat 33 Solex-oto. De nieuwste automatische Solex uit voor raad leverbaar. Prijs 395.-. Van ZUp, Haarlemmerstraat 295. Korevaarstraat 6. 52* Puch bromfietsen met 2 en 3 versnellingen vanaf 655 - Leverbaar in 2 kleuren en tn sportuitvoering. Van Zijp Haarlemmerstraat 295, Kore- 2? Leert DAF rijden. Een voudiger, goedkoper. Ini bij Gebr. van Uiden, DAF- ealer. Verdamstraat 6, te- ef. 23041. Berlni-bromfletsen In 16 modellen uit voorraad leverb. Prijzen vanaf 398 - Van Zijp Haarlemmerstraat 295, Kore vaarstraat 6. 3T James Dean vest voor sportieve mannen imit. suède met nappa effect in beige en groen 24.90. He renmode Warnecke, Haar lemmerstraat 158, Leiden. kampeertenten. 2, 3,^4, 6- persoons; luchtbedden;' slaapzakken; kooktoestei len; Buta-benzineolie. H R. Troost. Haven 14, Lei den, telef. 21664. 2" Steeds prima gebruikte bromfietsen voorradig Door inruil verkregen Door vak mensen nagezien. Van Zijp. Haarlemmerstraat 295, Ko revaarstraat 6. Monarscoot De bromfiets scooter Prijs geheel compl 798.- In 3 pr kleuren. Van Zijp, Haarlemmerstraat 295, Korevaarstraat 6. Onderdelen voor Solex- Berini- Puch-. JLO-, Sachs. HMW. en Rapmotoren uit voorraad leverbaar Van Zijp Haarlemmerstraat 295. Kinderrtjwlelen vanaf 49.50: sportrijwielen vanaf 89.-. Ook Rudge en Sim plex voorradig Firma Du- soswa, Turfmarkt 1-3, tel. 24409.

Leidse Courant | 1961 | | pagina 11