29.75 69.75 39.75 49.75 39.75 89.-- 34.75 te'rnodel voor TJw^mooist De „jonge lijn" deux-pièces! Zie op een slanke, rech te rok de zwierige asym metrie van het jasje. Een lijn. die past bij een jong frêle figuurtje. Wonderlijk mooie pasteltinten o.a. een briljant rose Wijdvallende, zwierige zomers wagger om heerlijk in te flaneren. De wereld mag zien hoe jong en gelukkig U bent. En modieus. Want linnen is de grote mode. En kraag loos ook. In wit, zachtgeel rose of een andere lichte zomertint De stola is terug! Bij dit model hoort het de chique van een stola over bruine schouders het contrast in een vrolijk kleurenspel de rok die prachtig wijd uitstaat! Een zomer kan zo romantisch zijn 3/4 linnen jasje licht en luchtig, echt zomers uitgaans jasje. Vooral wit is favoriet bij gebronsde gezichten. En kraagloos natuurlijk - boord en man chetten met imitatie leer afgezet! Er zijn ook leuke pasteltinten Zomerblazers zijn kraag loos! Zoals dit model met die leuke asymmetrische lijn. De modestof is linnen mouwtjes en kraag zijn fijn gepaspeld. Nieuwste blazer- kleuren wit en ook zachte pasteltinten! De heerlijke linnen zomer- swagger luchtig geweven. Lichte „soft colours", die zo flatteren in de zonne schijn - de avondlichtjes overal Geniet van de zomer - in dit luchtige, guitige zomerjurkje waar een frisse charme van uitstraalt. Voor al die ruisend wijde rok met dat fleurige bloemdes- sin op dat aanstekelijke witte fond dat is zómer. helemaal! Uw Warenhuis

Leidse Courant | 1961 | | pagina 20