CKefariiie 4 Weerbericht Narcissen speelden eerste viool op Haarlemse keuring elke woensdag jongensmarkt Gesprek met een clubleider Het weer in Europa DINSDAG 28 maart 1961 DE LEIDSE COURANT Mooie collectie tulipa's Dit was de keuring der nacissen. Ze werden getoond in vele vormen en kleuren en in een kwaliteit die niets te wensen overliet. Een der al lerbeste aanwinsten was de gele trompet Royal Gold van de Sassen- heimse narcissenspecialist A. War- naar. Een briljant gebouwde aan winst, waarvan men in Sassenheim ongetwijfeld veel plezier gaat bele ven. Vam deze inzender noteerden we voorts de beste grootkronige Eddy Canzoni, de grootkronige Krakatoa en de citroongele trompet Remova. Over citroengele trompetten ge sproken: bijzonder best vonden we in dit genre Reverbera van J. Gerrit sen Zn, Voorschoten. Een prima narcis. Groot van stuk, goed van bouw en diep geel van kleur was de trompet Yellow Triumph van de fa. Paardëkooper te Lisse. Een aanwinst van klasse! Spring Dream is een al leraardigst wit tompetnarcisje van de fa. C. A. v. d. Wereld uit Roelpf- arendsveen. Er werd een getuigschrift van verdienste aan toegekend. Een bijzonder verdienstelijke gele trompet blijft de gele Golden Top van Leo van Hensbergen, Voorhout en de gele Gigantic Star van G. Hel mus, Sassenheim, blijft ook sterk de aandacht trekken. Th. Pouw, Rijpwe- tering, etaleerde de goede gele trom pet Gold Piece en uit de grote groep van Konijnenburg Mark, Noord- wijk, vielen de trompet Majolica, de best gevormde bicolor Juventus en de groótkronige Clementine het meeste op. G. Lubbe Zn uit Oegst- geest, die ook met een mooie collectie aanwezig waren, trokken de meeste aandacht met de poëticus Margaret Mitchell, de fraaie Queen of Narcisii en de grootkronige Prinses Marijke. Gebrs. de Graaf S. A. van Konij nenburg Co., Noordwijk, beschik ken over een rijk sortiment. Daar van bracht men een klein gedeelte naar Haarlem, waaronder de fraaie, vrolijk getinte grootkronige Tinker, de opvallend mooi gebouwde trom pet Spelbinder, de statige bicolor Master Floris, enz. De fris gekleurde grootkronige Quirinus en de idem Scearlet Leader werden naar voren gebracht door Rotteveel Zn, Noordwijk. Barret Browning, de narcis van G. B. de Vroomen Zn, Sassenheim die het gehele seizoen al in het middelpunt van de belang stelling der keuringszaalbezoekers heeft gestaan, was ook nu in beste kwaliteit aanwezig. De Sassenheim- se firma etaleerde daarnaast de prachtige Prof. Einstein, wit dekblad met fel-oranje cupje, de gele trompet Dutch Master en de idem Willem Mengelberg. Golden Ducat, de dub bele sport van King Alfred, was er van Speelman Zn, Sassenheim. Een groot en exclusief sortiment narcissen voerde ZandbergenTer wegen, Sassenheim, ten tonele, waar onder vele kjeinbloemige variëtei ten. We noémen o.m. Jade Sniper, Canaliculars, Obvalaris, Little Wiek, Great Pepper en van de grootbloe- mige niet te vergeten de onwerke lijk mooie grootkronige Orange Ise- bel. DF TULPEN. Bij de tulpen verwierf de collectie tulipa's van de Kon. Bloemkollen- kwekerij Gebrs. van Zanten, Hille- gom, een ereplaats. Bepaald briljant was Paloma met de wijnrode bloem boven het fraai getekend blad. De mooie fosteriana Salut zagen we in prima conditie van die fa. Van Haaster uit De Zilk, terwijl de fa. P. Hermans uit Voorhout de Greigii Gershwin naar voren bracht. Bijgoed. Van de fa. Bijl van Duyvenbode, Hillegom, zagen we beste Anemone blanda. Ludwig Co, Hillegom, toonde mooie exemplaren van Val- lota nurpurea, terwyl G. Beukers uit Hillegom de keuring afsloot met een tweetal gladiolen, aie er al best uit zagen: Mrs. Moon en last but not least Pink Attraction. Nederlandse jongen bezocht pres. Kennedy 99 Hij is precies zoals ik dacht" Maarten Engwirda uit Grootebroek de 17-Jarige leerling der hoogste klasse van het Westfriese lyceum uit Hoorn, is op bezoek geweest bij president Kennedy. „Hij is precies zoals ik had verwacht", vertelde hij na afloop van het onderhoud in het Witte Huis te Washington. „Ik ge loof, dat hij voor Amerika veel goeds zal kunnen verrichten". Met ruim 20 middelbare scholie ren uit andere landen behoort Maar ten tot de uitverkorenen, die dankzij een goed opstel over de V.S. drie maanden lang bij Amerikaanse fa milies zijn ondergebracht. Vorige week kregen zij de gelegenheid de president te ontmoeten. Hij begroet te hen in de conferentiezaal en no digde hen vervolgens uit in zijn privé-kantoor, waar hij zich 20 mi nuten lang met hen onderhield. Hij sprak rustig en probeerde tot. ieder der leerlingen iets te zeggen. Van hun kant stelden zij hem vragen over zijn plan voor een vredeskorps, waarbij jonge Amerikaanse vrijwilli gers naar het buitenland worden ge zonden. Zodra Maarten terugkeert uit Ha- gerstown, Maryland, waar hij nu met enkele andere forum-leden een week vertoeft, gaat hij nog enige tijd logeren bij een familie in Yonkers, een plaatsje dicht bij New York, voor hij met een Boeing-straalvlieg- tuig van de Pan American World Airways naar Schiphol terugreist Wapenarsenaal ontdekt in Tilburg Een twist tussen twee ex-compag nons, textielhandelaars, een zekere D. uit Tilburg en V. uit Rotterdam, heeft in de nacht van zondag op maandag tot een ongewone ontdek king geleid. De zaken waren slecht gegaan en er was een grote schuld ontstaan, waarvoor V. verantwoordelijk werd geacht. Bovendien betwistten de compagnons elkaar het bezit van de enige auto van de firma. Gisteravond was deze in het bezit van D. De man liet zijn broer en diens verloofde daarmee een ritje maken naar Ois- terwyk. Daar werd de wagen voor een restaurant geparkeerd, maar toen D. naar Tilburg wilde terug ke ren, bleek de wagen verdwenen. Op vermoeden dat de compagnon van zijn broer hier in de hand had, reed D. per taxi terug. Hij wipte eerst nog even thuis aa- om een re volver te laden, die hij meenam. Voor de ouderlijke woning van V. eiste hij de auto terug, al zwaaiend met de geladen revolver. Voor er echter iets ernstigs kon gebeuren, verscheen de politie, die D. op het hoofdbureau insloot. By een onder zoek naar de herkomst van het wa pen trof de politie in de woning van D. een klein wapenarsenaal aan. Er werd proces-verbaal opgemaakt we gens verboden wapenbezit. D. verklaarde aan de politie, dat hij niet werkelijk had willen schie ten, doch alleen indruk had willen maken. 4-voudige combinatie, een wetenschappelijk succes Vier werkelijk betrouwbare middelen helpen elkaar en.... doen wonderenI Een belangrijke ontdekking op geneeskun dig gebied is „synergismus". Hiermede "Wordt bedoeld de wederzijdse versterking van de werking van verschillende genees middelen. De vier middelen verenigd in Chetarine „4"* elk afzonderlijk al beroemd werken tezamen nog beter. Ze helpen vaak ook dan, wanneer andere middelen falen en doen werkelijk wonderen Tegen pijnen en griep. Geschikt veor de gevoeligste maag, want die wordt beiohermd door het bestanddeel Chefarox. 20 tabl. 10.80. Voordelige gezinsverpakking 100 tab). 13.50 Zwitsere bank stuurde goud naar Laos De uit een KLM-vliegtuig gestolen hoeveelheid goud, terwaarde van 100.000, bestemd voor de Bank In dochina in de hoofdstad van Laos, Vientiane, blijkt afkomstig te zijn uit Zwitserland, waar een bank in Lau sanne voor de verzending zorg droeg. Het goudtransport was omgeven met de grootste geheimzinigheid en na de ontvreemding weigerde de Zwit serse bank aangifte van de diefstal te doen. De oorsprong van de zending, wel. ke bestond uit 20 staven goud van elk 1 kg, zal wel niet bekend wor den, daar de bank te Lausanne een hardnekkig stilzwijgen over de af zender van het goud bewaart. Het wordt niet onmogelijk geacht, dat de zending van het goud naar Laos een politieke achtergrond heeft. In op dracht van Interpol worden alle lan- (Advertentie) dingsplaatsen van 't vliegtuig, waar- mee het goud is vervoerd, gecontro leerd. Imkers zullen de suiker voor hun bijen twaalf cent per kilogram goedkoper kunnen kopen dan tot nu toe. Doordat zij ook al vrydom van accijns hebben zullen zij in plaats van de gewone binnenlandse prijs van 88 cent per kg slechts 57 cent be hoeven te betalen (waarbij dan ech ter nog kosten van denaturatie, transport e.d. komen). In deze prys kan verandering komen als de we reldmarktprijs verandert. WINSTDELING BIJ KLEIN- METAAL Het College van Rijksbemiddelaars heeft aan de Vakraad voor de klei ne metaalnijverheid machtiging ver leend om aan ondernemingen, die er om vragen, toe te staan de werkne mers een uitkering uit de winst van maximaal drie percent per jaar te doen. Uit een accountantsverklaring moet blijken, dat de bedrijfsresulta ten dit uiteraard zonder prijsver hoging toelaten. Voorts geldt de voorwaarde, dat de werkgever drie jaren achtereen een dergelijk ver zoek moet indienen, als althans de resultaten het toelaten. Een soortgelijke regeling bestaat in de groot-metaal reeds een aantal jaren. Van de kant van de katholie ke metaalarbeidersbond St. Eloy is er samen met de andere vakbonden herhaaldelijk by het college op aan gedrongen deze regeling ook in de kleinmetaalnijverheid toe te passen. De mogelijkheden van statuaire winstdeling zyn daar veel geringer omdat er nu eenmaal in deze bran che weinig N.V.'s zijn. Ook van de pas geschapen mogelijkheid om sa men met de vakbonden tot 'n winst- delingsregeling te komen, werd slechts in enkele gevallen gebruik gemaakt. (Volkskr.). DE MEERBURG gaat weer voet ballen" lazen we vorige week in een convocaat tot alle vrienden, oud-spelers en donateurs vande ingevroren voetbalvereniging „Meer burg". Oude liefde roest niet. Het heimwee naar de vereniging „Meer burg" in 1957 nog een gevreesde ploeg in de 4e klas van de KNVB, sleet niet en de eertijds gedane be lofte van de gemeente Zoeterwoude is gestand gedaan. „Meerburg" heeft een veld gekregen, vlak bij het oude terrein, tussen Rijksweg 4a en de Meerburger Wetering. Natuurlijk, er zyn nog heel wat klippen, vooral fi nanciële, te omzeilen en er zal nog heel wat op touw gezet moeten worden, maar in sept, van dit jaar zal er weer gevoetbald worden en zullen de kansen van „Meerburg" voor de komende voetbalzondagen weer een deel van het gesprek van de voetbalminnende Zoeterwouders en Leiderdorpers gaan uitmaken. In het convocaat stond ook, dat de heer P. J. A. de Vrind, een voet balliefhebber in hart en nieren, na de algemene ledenvergadering van vorige week het beiltje neer zou leggen. De heer De Vrind vond het zo zoetjes aan welletjes. „Sedert 1950 voorzitter, en al jaren daar voor secretaris van Meerburg, was het met 't nieuwe begin van Meer burg zaak om het roer in handen te geven van de jongeren", vond hij. „Niet herkiesbaar" stond er kei hard. De leden van Meerburg heb ben deze mededeling keihard ge negeerd: De heer De Vrind werd met meerderheid herkozen, met dien verstande, dat zij de heer Dë Vrind wel wilden laten gaan als de ver eniging weer zou draaien. De Meer- burgers hebben groot gelijk gehad. De heer De Vrind heeft in de ja ren voor de strubbelingen met het veld en tydens de diepvriesperiode zoveel ervaring opgedaan, dat men hem eenvoudig niet kon missen. rVE GESCHIEDENIS van Meer- U burg is voldoende bekend na de noodlottige affaire, die in '57 haar dramatische ontknoping kreeg. De pacht van het veld aan de Hoge Rijndijk werd opgezegd en met veel verlies de accommodatie moest gesloopt worden en bracht geen cent op ging Meerburg verkassen naar de Ommedijkseweg. Men zat in de narigheid en het hobbelige veld zonder enige accommodatie werd met alle handen aanvaard, die Meer burg ryk was, zes elftallen en een behoorlijk aantal donateurs. Vooruit werd gesteld, dat het maar voor en kele maanden kon zijn. Inmiddels was het terrein, waar dit jaar op ge speeld zal worden aangekocht. De bestedingsbeperking gooide echter roet in het eten, want waar men op gehoopt had: aanleg door de DUW met krachten dus, die door het ryk betaald worden ging niet door. In Zoeterwoude was dus niet meer te beginnen. „Dan proberen we het RCL-ter- rein in Leiderdorp te huren", be sloot het bestuur, „want RCL is een zaterdagclub". De raad van Leider dorp was tegen zondagvoetbal en het vonnis stond vast: Meerburg P. J. A. DE VRIND teruggehaald stilleggen tot betere tijden. En de uittocht begon. De leden van de roemruchte vereniging, vier jaar achtereen waren ze kampioen (van '47 tot '50), verspreidden zich over voetbalverenigingen in de omtrek. De KNVB was Meerburg goed ge zind. Een jaar zou de plaats van Meerburg in de vierde klas gere serveerd blijven en de leden zouden op korte termijn overschry ving kun nen krijgen naar hun oude vereni ging. Het is niet een jaar gewor den. Meerburg kon hierdoor dus geen gebruik maken van het hoogst zelden door de KNVB gedane aan bod, en zal dus in september in de tweede klas van de LVB moeten beginnen. Het wordt echter geens zins als een ramp gevoeld. Bijna alle oude spelers komen terug en men kan dus goede hoop hebben. I"\E PERIODE van stilstand is voor de heer De Vrind de moei lijkste periode geworden van zyn voorzitterschap. Het is een periode feweest van veel kritiek, maar de eer De Vrind neemt niemand iets kwalyk. Integendeel: ieder zuur woord onderstreepte slechts het verlangen naar de hergeboorte van Meerburg. De belofte van burge meester Smeets werd door burge meester Detmers overgenomen en de heer De Vrind, lid van de ge meenteraad zat dicht genieg bij het vuur om het brandend te houden. Geregeld kwam ook het bestuur bij elkaar om te beraadslagen. Eind vorig jaar werd het nog aangevuld met de g.a., kapelaan Werner. In 1960 kwam er enige tekening in de j zaak Meerburg.. Het veld werd toen ingezaaid en met de gemeente- architect werd een ontwerp-tekening voor de kleedgelegenheid onder de loep genomen. Zoals gezegd, de Meerburg is voorlopig nog niet uit de zorgen. Er zal 30.000 op tafel moeten ko- men voor een kleedgelegenheid, een afrastering en de aanleg van een toegangspad. Het ontbreekt in ieder geval niet aan enthousiasme. Tydens de ledenvergadering werden ver- schillende nuttige suggeties gedaan door de leden. (De oudere leden S hebben zich tydens de nare periode 5 ook niet onbetuigd gelaten: zij ble- ven een verminderde contributie S doorbetalen). Ook de donateurs zullen teruggewonnen moeten wor- den en de junioren en aspiranten. De voorlopige opzet is dat men weer met twee senioren-elftallen in het veld komt. Over het alge- meen wordt beweerd, dat de kwa- liteit door invriezen niet terug- loopt. Voor Meerburg gaat deze stel- regel in ieder geval op. Het vuur is Onverflauwd en met vertrouwen kan men de verrichtingen van Meerburg in de komende competitie tegemoet zienèn het laatste ge- deelte van het voorzitterschap van de heer De Vrind nou 'ja, het laatste. We betwijfelen het. De laatste week van de Vastenactie De bisschoppen van Nederland heb ben deze Goede Week aangewezen als de week waarin overal in de pa rochies het vastenoffer zal worden ingezameld. Er is in de eerste weken van de Vasten een zo grote aanvrage geweest om „noodkistjes", dat on danks een zeer optimistische begro ting er toch in allerijl nog een kwart miljoen moesten worden bijgemaakt. Dat betekent, dat in de loop van de ze week uit bijna 900.000 noodkistjes het vastenoffer der Nederlandse ka tholieken bijeen gaat komen. De wijze van inzamelen is in elke parochie naar omstandigheden 't best geregeld en bekend gemaakt. Voor degenen die op een andere wijze bui ten de algemene inzameling moeten vrllen en voor alleenwonenden, kloosters, bedrijven, verenigingen e.d. die in één maal hun vastenoffer wil len brengen wijzen wij gaarne nog maals op gironummer 5850 t.n.v Bis schoppelijke Vastenactie, Utrecht. De Pax Christi-voettocht naar Den Bosch Van 6 tot 9 april 1961 wordt voor de vierde maal de jaarlijkse Pax Christi Voettocht Den Bosch gehou den voor alle eindexamencandidaten van middelbare scholen en kweek scholen. Het aantal deelnemers is aanmerkelijk gestegen. In 1958 wa ren er elfhonderd deelnemers op vijf routes, in 1959 vijftienhonderd op 8 routes, in 1960 achttienhonderd op 8 routes, dit jaar zullen er 2500 man zijn op 10 routes. Het thema van 1961 heet „Levenshouding". Er zijn 130 priesters die meetrekken als aalmoe zeniers. Kardinaal Alfrinx en de bis schoppen van Den Bosch en Roer mond, mgr. Dekkers en mgr. Moors, zullen in de loop van die dagen de routes bezoeken. De 58-jarige weduwe D. Lugten- Looman, caféhoudster aan de Hoge- Larenseweg te Hilversum, viel zon dagavond in haar café van de kel dertrap. Zwaargewond bleef zij op de stenen vloer liggen. Zy is aan haar verwondingen tydens het ver voer naar het ziekenhuis overleden. Een houten schuur aan de Buik- slotermeerweg in Amsterdam-Noord is gisterochtend afgebrand. In de schuur bevonden zich 200 kuikens. Deze zyn in de vlammen omgeko men. De brand ontstond doordat de temperatuur van de kunstmoeder waaronder de kuikens werden uit gebroed, te hoog was opgevoerd KORTE GOLF De demping van een slootje in Midden-Beemster, waarover 't vorig jaar opschudding ontstond, gaat niet door. Het polderbestuur, dat tot de ze demping had besloten, ondervond meteen al veel tegenkanting, o.a. van de bond Heemschut. De demping werd „een dolksteek in het hart van Nederlands mooiste polder" genoemd. De 29-jarige arbeider R. Zege- rius, werkzaam bij de Enkhuizer be- tonindustrie, is gisterochtend op het terrein van Hoogovens te IJmuiden bij een ongeval om het leven geko men. De heer Zegerius bevond zich op het twintig meter hoge dak van de nieuwe plakkenhal bij de walse- rij-west. Door nog onbekende oor zaak is hy van het dak gevallen en aan de opgelopen verwondingen be zweken. De 72-jarige heer P. de Winter uit Rhoon is gistermiddag onder een tramstel van de Rotterdamse Tram wegmaatschappij gekomen, waarbij hij op slag werd gedood De bejaar de man wilde per fiets de tramrails oversteken op het moment, dat er uit de richting Spijkenisse een tram na derde. De 58-jarige heer P. Zuurmond uit Culemborg is gisteravond in een ziekenhuis in Tilburg overleden. Hij werd zondagavond ernstig gewond bij het verkeersongeluk in Etten en met een schedelbasisfractuur aaar Tilburg vervoerd. De chauffeur van de personenauto, de 58-jarige P. J uit Standdaarbuiten is niet op vrije voeten gesteld. Hij heeft zich onder worpen aan een bloedproef. De Zweedse koning zal een boe te moeten betalen wegens het over treden van de verordening, die voor schrijft, dat de naam van de eige naar aan de halsband van zijn hond moet zijn bevestigd. Aldus heeft een rechtbank in Stockholm beslist. Een Belgische en een Australi sche geleerde, dr. Jacques Kohl en dr. Barrie Gillings, hebben een ra diozender ontworpen, die niet groter is dan een tand. Wanneer men het apparaat in de mond heeft kan men morse-signalen uitzenden. Het is ont worpen voor medische onderzoekin gen en werd op een congres van tandartsen in Baltimore getoond, maar kan eveneens voor militaire doeleinden worden gebruikt. HAZERSWOUDE Jonge voetballer scheurde milt Zaterdagmiddag waren een aan tal jongens aan het voetballen op 't sportterrein alhier. De dertienjarige Hans Ruis stond in het doel. Plot seling kreeg hij. een keiharde bal tegen zijn onderlichaam dat hem veel pijn veroorzaakte. Hij werd door zijn medevoetballers op een rijwiel naar zijn ouderlijke woning gebracht. Intussen werd dr. Meijs ontboden. Op diens advies werd de jongen per ziekenauto naar een ziekenhuis te Leiden vervoerd. Bij onderzoek al daar bleek, dat hy een scheur in zijn milt had opgelopen zodat direct tot operatief ingrijpen moest worden overgegaan. (Medegedeeld door het KNMI- Geldig van dinsdagavond tot woensdagavond. Opgemaakt te 11.15 uur) MEER BEWOLKINC Toenemende bewolking met plaatselijk wat lichte regen. Iets zachte, maar in hoofdzaak in het zuidoosten van het land nog kans op nachtvorst. Matige tot krachtige westelijke wind. HELSINKI sneeuw 6 —1 STOCKHOLM h. bew. 6 0 OSLO 1. bew. 2 KOPENHAGEN 1. bew. 5 2 ABERDEEN zw. bew. 6 1 LONDEN zw. bew. 10 0 AMSTERDAM zw. bew. 8 1 BRUSSEL zw. bew. 9 —1 LUXEMBURG zw. bew. 9 —3 PARIJS h. bew. 12 —1 BORDEAUX onbew. 15 GRENOBLE onbew. 15 5 NICE h. bew. 16 8 BERLIJN zw. bew. 7 —1 FRANKFORT h. bew. 10 —1 MüNCHEN z. bew. 8 —1 zürich zw. bew. 10 —1 GENèVE zw. bew. 1 —2 LOCARNO h. bew. 21 9 WENEN onbew. 10 0 INNSBRUCK sneeuw 16 0 ATHENE onbew. ROME onbew. 19 AJACCIO onbew. 16 3 MADRID onbew. 22 6 MALLORCA onbew. 20 3 LISSABON onbew. 2 PAUZE Morgen: woensdag in de Goede Week; het lijdensverhaal van Lukas. TWEE LEZINGEN. Ter inleiding van het derde lijdens verhaal (het vierde op Goede Vrij dag) zijn er morgen twee lezingen uit de profeet Isaias. Het een is nog verschrikkelijker dan het andere, ofschoon ze tegen gesteld aan elkaar zijn. Het eerste beschrijft de toorn van de Verlosser: „De wijnpers heb Ik etreden, Ik alleen en van de vol leren was geen met Mij". een vermaning ook aan ons, die ons chris- tener. noemen. In het tweede stuk heeft de pro feet (die leefde zeven eeuwen vóór Christus) de 'ijdende Verlosser in alle duidelijkheid gezien, als „de verach te, de minste der mensen, de man van smarten". PUZZEL No. 504. Horizontaal: 1 schavuit, 7 muzieknoot, 8 nummer (afk.), 10 voegwoord, 12 bundel, 14 familielid, 15 jongensnaam, 17 voegwoord, 18 korter, 19 voorvoegsel, 21 radio om roep vereniging (afk.), 23 water in N. Brab., 24 ieder, 26 en omstreken (afk.), 27 uitroep, 28 bijwoord, 30 schoeisel. Verticaal: 2 in het jaar onzes He ren (afk. Lat.), 3 wolvlokje, 4 ope ning ener fuik, 5 bijwoord, 6 goedé, edele daad, 9 geestelijke,- 11 schei kundig element (afk.), 13 gem. in N. Brab., 14 meervoud (afk. Lat.), 16 voorvoegsel, 17 vaartuig 20 voorzet sel, 22 muzieknoot, 24 telwoord, 25 papegaai in N. Zeeland, 27 uitroep, 29 deel van de mast. Oplossing morgenavond. Oplossing no. 530 Horizontaal: 1 avers, 6 moe, 7 nog, 8 eed, 9 sen, 10 emmer. Verticaal: 2 Veendam, 3 Renesse, 4 smeer, 5 agent. PUNT 3/3 Zou ik de komende dagen misschien Iwat overwerk kunnen doen.... mijn •vrouw Is namelijk aan de schoon maak".

Leidse Courant | 1961 | | pagina 3