Groenoord viel door slopershanden SCHERP 18e Eeuws buiten maakt plaats voor verkeersweg oost-west /at lezers schrijven R.K. Werkmeestersbond vergaderde en huldigde gouden jubilarissen Burgerlijke Stand GEVESTIGDE EN VERTROKKEN PERSONEN IN EN UIT LEIDEN Leidse Universiteit Leidse agenda WOENSDAG 18 [ANUAR1 1961 DE LEIDSE COURANT PAGINA 2 DE RIJKE „ARME" Leiden, 18 januari. Met belangstelling heb ik het ver haal gelezen omtrent wijlen de heer M., die zich tijdens z'n leven lang durig liet verzorgen door het echt paar K., Vinkenstraat te Leiden, welke verzorging en later verple ging belangeloos geschiedde om- poTi.oon EN GEEST No. 528. - Horizontaal: 1 stapel; 5 zijde; 8 stad in Spanje; 11 strijd perk; 13 buigzaam; 15 mens; 17 voor zetsel; 18 vreemde munt; 20 lidwoord (Frans); 21 uitroep; 23 gemeente in Zeeland; 25 zuidvrucht; 27 dorp in Gelderland; 29 salaris (Vlaams); 30 teken. Verticaal: 2 koning van Basan; 3 stad in Algerië; 4 schaker van He- Zwetsloot 25 jr; Leonardus W. Borst bijbels figuur; 7 voorzetsel; 9 rang telwoord; 10 overtrek van een kus sen; 12 gemeente in Friesland; 14 ge meente in Gelderland; 16 voegwoord, 19 water in Limburg; 22 denkbeeld; 24 glijvoertuig; 26 onheilaanbrengen de godin; 27 academische titel (afk.), 28 scheikundig element (afk.). Oplossing morgenavond. Oplossing no. 527. - Horizontaal: I kabel; 5 kap; 7 o.r.; 8 meel; 10 Aden; 11 M.S.; 12 Amer; 13 mat; 14 Odin; 15 rede; 16 nee; 17 oele; 18 dl; 19 drek; 21 eend; 22 ha; 23 hen; 24 Essen. Verticaal: 1 kop; 2 ar; 3 Emden; 4 leer; 5 kl; 6 piste; 9 en; 10 amie; II made; 12 adel; 13 melk; 14 onder; 15 reeds; 17 Orne; 19 de; 20 wan; 21 en; 22 hé. dat M. dit echtpaar in de waan had gehouden zonder middelen van be staan te zijn. Wij kennen niet het echtpaar K. en hebben ooik nimmer kennis gemaakt met nu wijlen de heer M., maar dit moet ons van het hart dat wij het volkomen redelijk vinden dat dit echtpaar K. nu achteraf blijkt dat M. wel degelijk in staat was z'n verzorging en verple ging te betalen bij de notaris een rekening heeft ingediend van f 30. per week voor verpleging over het tijdvak in die courantenberichten ge noemd, vormende nu een totaal van ƒ4500.—. Met verbazing nam ik er kennis van dat haar maar 1500.is uit- keerd. Een Vereniging van Vrijz. Herv., een afd. van het Nederl. Roo- de Kruis en een voogdij vereniging (aan wie de ƒ22000 gezamenlijk is vermaakt) behoren m.i. gezamenlijk ƒ4000.— van het toegewezen legaat af te staan ter betaling van de door het echtpaar Karim terecht ingedien de nota, welke dan met de f 500. die M. aan deze familie legateerde, is voldaan. Verenigingen met zulk een verhe ven doelstelling mogen m.i. niet vol staan met een gedeeltelijke tegemoet koming jegens het echtpaar M., daar 30.per week voor verpleging toch zeer redelijk moet worden ge noemd. Dat de besturen van deze verenigingen hiertoe alsnog mogen besluiten. Zou men in dit opzicht ach terwege blijven dan blijven deze be sturen m.i. beneden de maat. Met dank voor de verleende plaats ruimte, DONK. WARENMARKT In uw krant van gisteravond stond een reactie inzake de verplaatsing van de z.g. warenmarkt. Het artikel maakt de indruk, alsof besloten zou zijn door de stedelijke autoriteiten, dat de markt zal worden verplaatst naar de Garenmarkt. Dit is toch geenszins het geval? Een enkele wethouder heeft wel eens een mening geuit en bij de begroting is er in algemene zin over gesproken. Maar van een serieus en welover wogen besluit is o.i. nog geen sprake. Het zou goed zijn, als de markt- handelaren dus rekening hielden met meningen en besluiten. Die lig gen n.l. vaak ver uit elkaar. Een Leidenaar Noot Red. Inderdaad leek het voor de marktkooplui al een welhaast uit gemaakte zaak. Dit dit echter nog niet het geval is bleek wel uit een zinsnede in genoemd artikel: „de gezellige drukte die zij voor de deur zou kunnen krijgen". Groenoord, de 18e eeuwse bui tenplaats aan de Haarlemmerweg te Leiden, is gesloopt. Het trotse huis van weleer, befaamd vooral om zijn mooie park en vijver heeft in het belang van de Leidse uitbreidingsplannen de geest ge geven. Groenoord heeft extra-bekend heid gekregen door het feit, dat de Leidse schilder-van-allure Flo- ris Verster er heeft gewoond. De reden van deze amovering is gelegen in het feit, dat de Wil lem de Zwijgerlaan, de belang rijkste oost-westverbinding van de toekomst over deze buiten plaats is geprojecteerd en aan zal sluiten op een brug die over de Haarlemmertrekvaart zal worden gelegd en die aansluit op het ver keersplein nabij het Maredijk- viadukt. Zoals bekend staat dit verkeersplein op zijn beurt weer In verbinding met het circuit voor het viaduct Rijnsburgerweg. De aannemers van de grondwerken zijn reeds druk in de weer met het aanvoeren van zand. De eer ste aanloop tot de brug van straks is reeds aangelegd. Ach ter Groenoord zal de veemarkt hal verrijzen. De twee foto's laten de situatie van toen en nu zien. De foto van de sloperij is gemaakt van af de hoogte, die eens de oprit naar de brug over de Haarlem mertrekvaart zal dragen. (Foto: De Leidse Courant). Gisteravond werd er geschaatst I no« D 1 M op de banen van het tennispark De l_JCtttlSl6 DCllC 111611 Leidse Hout. Ook vanavond zal er gelegenheid zijn op deze ijsbaan te schaatsen van half acht tot half elf. POSTVERKEER OVER BELGIë De luide dreun, die de burgers van Leiden gistermiddag rond half vijf opschrikte moet afkomstig zijn van een straalvliegtuig, dat de geluids barrière doorbrak. Dr. P. H. Pot, directeur van het Volkenkundig museum te Leiden en dr. W. D. van Wijngaarden te Leiden zijn benoemd tot lid van de voorlopige monumentenraad. GEPENSIONEERDEN SPOOR- EN TRAMWEGEN TE LEIDEN BIJEEN De afdeling Leiden van de Bond van gepensioneerden bij de Neder landse spoor- en tramwegen heeft gistermiddag in gebouw Prediker 'n goed bezochte vergadering gehou den. De vergadering werd om half- drie door de voorzitter, de heer J. Jansen geopend, die na 'n openings woord de overleden leden herdacht. Uit het verslag van de secretaris bleek dat de Leidse afdeling 188 le den heeft en uit het verslag van de penningmeester dat er een voorde lig saldo is. Met algemene stemmen werd een reisclub opgericht. Na een rondvraag sloot om half vijf de voor zitter de vergadering. De jaarvergadering van de Ned. R.K. Werkmeestersbond van de kring Leiden gisteravond in „De Harmonie" kenmerkte zich door 'n buitengewone opkomst van de leden. De huldiging van twee jubilarissen, de heren M. G. Donders en P. v. Niekerk, gaf aan deze jaarvergadering, die zoals in elke vereniging of organisatie meestal een zakelijk, bijna droog karakter heeft, een feestelijk en gezellig tintje. Met ingang van vandaag is het brief- en pakket-postverkeer met België, Luxemburg, Frankrijk, Spanje, Portugal, Gibraltar, Alge rije, Tunesië en Marokko weer nor maal. Geboren: Hendrikus Johannes, z.v. J. Vink en J. M. Schaafstra; Adria- nus, z.v. P. J. Jansen en C. Disseveld; Elizabeth Maria, d.v. P. J. den Her tog en M. C. de Jong; Christiaan, z.v. H. Obreski en C. J. M. Trommelen; Myra Francisca Louise, d.v. J. B. F. Coenraad en C. F. Hehl; Marijke, d.v. A. C. Polane en J. Hoving; Theodo- rus Johannes Maria, z.v. A. v.d. Berg en C. C. M. v.d. Voort; Wouter, z.v. W. Wolters en N. J. P. v.d. S ij kei; Wilhelmina Maria Gerarda, d.v. P. M. Fleur en H. S. Stuifzand; Jacobus Cornelis, z.v. C. v.d. Bosch en M. v. Egmond. Overleden: P. v. Daalen, 75 j., w.v. K. Keij; G. Blansjaar, 77 j., w.v. J. Schouten; F. G. Duisdeiker, 66 j., m.; N. F. Bemelman, 57 j., m,; J. C. An- spach, 80 j., m.; S. A. Sillevis, 62 j., e.v. K. de Snoo. Na zijn openingswoord en het wei- meesters zijn, die, na een leven van hard werken en ijveren voor sociale kom heten der jubilarissen en hun vooruitgang, in financieel penibele echtgenotes en het hoofdbestuurslid, de heer J. Veldhoven, richtte de omstandigheden verkeren. De heer Veldhoven gaf ook een voorzitter, de heer W. J. Donders nadere toelichting op het standpunt zich tot de jubilarissen. van de bond inzake de vijfdaagse De heer Van Niekerk, thans chef werkweek. Door vragen kwam men in de coöp. bakkerij „De Eendracht", °,a- tot een beter inzicht in het liet zich op 14-jarige leeftijd inschrij- vakantieprobleem. Het jaarverslag van de secretaris werd met algemene stemmen door de vergadering goedgekeurd, alsme de het financieel overzicht van de penningmeester, die een zeer gunstig batig saldo kon melden. Bestuursverkiezing Daar geen tegenkandidaten uit de vergadering naar voren waren ge komen, werden de secretaris, de heer P. Spijkers, en de commissaris ven bij St. Hubertus. Sinds die da tum is hij altijd een trouw lid van de bond geweest. De heer Donders, baas van de af deling Garens fc'j de fa. Van Wijk, begon zijn lidmaatschap van de KAB op 13-jarige leeftijd. In de periode van 1926 tot 1928 was hij penning meester. Zijn activiteiten uit die pe riode werden door de voorzitter nog eens in herinnering van de oudere leden opgeroepen. Nadat de voorzit- ter de beide heren de gouden me- ^et bestuur, de heer J. Lepelaar, daille van de bond had opgespeld en bij acclamatie herkozen. De heer een geschenk was aangeboden - ook Ouwerkerk nam voor het nieuwe be de dames deelden in de hulde door stuursjaar zitting in de kascommissie. een bos bloemen, die aan hun echt- Hij treedt als 2 danig in de plaats genoten werd gebracht - werd de van de heer Van der Zanden, die draad van het uitgebreide program- aan de beurt was van aftreden, ma weer opgenomen. Dank en waardering Namens het hoofdbestuur van de Ned. R.K. Werknemersbond sprak de r Veldhoven zijn waardering uit vóór de trouw van de jubilarissen. In de beginperiode van de organisa ties volgden de werkgevers de acti viteiten van hun georganiseerd per soneel met een achterdochtige be langstelling. Het was soms zelfs zo, dat men zijn promotiekansen wel vaarwel kon zeggen, als men al te grote activiteiten voor de organisa ties aan de dag legde of zitting nam in een bestuur. Om de dank om te zetten in di recte daden, ondersteunde de geeste lijk adviseur van de kring Leiden, kapelaan G. Lemmers, tegen het einde van de vergadering het voor stel van de heer Van Hees om een subsidie te verlenen aan de bejaar- denbond, omdat er ook oud-werk- R OF! ,OF A F1vr>S VEEN FANCY-FAIR WEDEROM EEN GROOT SUCCES De gehouden Fancy-Fair in d3 plaatselijke veilinghallen ten bate van de Stichting Jeugd- en Vereni gingsgebouwen is ook dit jaar weer een enorm succes geworden. In een gezellige stemming hebben velen hier weer enkele aangename uurtjes doorgebracht. Alhoewel het netto- financieel resultaat ook nu nog niet juist is vast te stellen, kon ons van de zijde van het Fancy-Fair-bestuur toch worden meegedeeld, dat dit re sultaat ongeveer gelijk of misschien zelfs nog groter zal zijn dan de record-opbrengst van vorig jaar. Van de gehouden verloting met als hoofd prijs een centrifuge zijn enkele prij zen nog niet afgeb-ild. Zeer be grijpelijk was het Fancy-Fair-bestuur zeer enthousiast over het resultaat en dankbaar aan alle actieve mede werkers en vooral ook aan de plaat selijke middenstandsbond voor de velerlei vorm van donaties en mede werking. Geslaagd voor het doet. ex. schei kunde mej. P. J. Cramer te Leiden (cum laude) en de heren P. W. Hen- niger te Leiden en H. J. G. H. Geise te Leiden (cum laude)voor het doet. ex. geologie de heer J. F. Lapré te Leiden (cum laude); voor het doet. ex. biologie de heren A. G. Posthu mus te Leiden en J. C. Klok te Lei den; voor het cand. ex. A wis- en na tuurkunde de heer G. H. van Pelt te Leiden; voor het cand. ex. A' wis- en natuurkunde de heer F. W. J. van Agt te Leiden; voor het cand. ex. F wis- en natuurkunde de heer E. Knegt te Leiden; voor het cand. ex. K' wis- en natuurkunde mej. H. L. Hooghoudt te Leiden; voor het cand. ex. L wis- en natuurkunde mej. A. de Bakker te Leiden; voor het cand. ex. H wis- en natuurkunde de heer G. C. Cadée te Alphen a.d. Rijn. APOTHFKERSDIENSTEN. Geopend aportheek Doeza 31, tel. 21313. Geopend apotheek Haven, Haven 18, teL 20085. WOENSDAG 18 JANUARI AKWVLezing door prof. dr. Hendriks. „Het Gulden Vlies", 8 uur n.m. Katholieke Vrouwengilde Jaar vergadering in „Den Vergulden Turk", 8 uur n.m. Rozenkranskruistocht St. Pe- truskerk, 7 uur n.m. Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde. Ledenvergadering in „Den Vergulden Turk", 8 uur n.m. DONDERDAG 19 JANUARI K O en LJA: Filmvoorstelling voor de werkende jeugd: „Dwars door Parijs", 7 en 9.30 uur n.m. in 't Casino-theater. R.K. E.HJS.O. Jaarvergadering in „Het Gulden Vlies", 7 45 uur nam. Ned. Mij. voor Nijverheid en Handel Koffiemaaltijd en lezing in rest. Van der Heijden, aanv. 1230 uur. VOLA Lezing over de Hoog ovens met film, rest. .Zomerzorg" 8 uur n.m. VRIJDAG 20 JANUARI Leidse Assurantieclub. Lezing in „Het Gulden Vlies", 8 uur n.m. St. Christoffel. Jaarvergadering in de „HarmoniV', 8.15 uur n.m. AVONDMISSEN IN LEIDEN St. Lodewijkskerk: donderdag avond 9 uur. Herensingelkerk: vrijdag 9.30 uur. St. Leonarduskerk: zondag 7 uur. Hartebrugskerk: dinsdag 7 uur. St. Petrus: woensdag 9.30 uur. BIOSCOPEN De films n de week van 1320 januari zijn door de Kath. Film Cen trale als volgt gekeurd: Casino: „Orfeu Negro", 18 jaar. Lido: „Nonnen voor het vuurpe- leton". 14 jaar Luxor: „Let's make love", volwas senen. Studio: „Het laatste rendez-vous", 18 jaar. Trianon: „Nooit op zondag", strikt volwassenen. Rex: „De zwarte ridder", 14 jaar GEVESTIGDE PERSONEN IN DE WEEK VAN 5 T/M 11 JANUARI 1961 W. A. v.d. Dolder-Reijnders en fam., Rich. Holstr. 83; G. T. Verkuijl-v. Wil- sem en fam., v. Oldenbarneveldtstr. 37a- H. L. Keimling en fam., kantoorbed., Su- rinamestr. 36; C. P. v.d. Griendt-Claas- sen en fam., Zwarte Pad 20; W. H. Ve- lema en fam., predikant, Plantsoen 63: L. P M. Zonderop en fam., timmerman, Tulpenstr. 19; E. P. A. v. Diggelen en fam., kantoorbed., Pres. Steinstr. 38a; L Offenberg en fam., mag.-bed., Lieven de Keystr. 19; C. A. den Os en fam., auto bekleder, Alb. Verweijstr. 21; J. R. de Boer-Gerritsma en fam., Surinamestr. 24; R. W. Bliek en fam., militair, De Sitter- laan 86; H. P. Mahieu en fam., gem ambtenaar, Boshuizerlaan 26; D. Bakker, militair, Noordeinde 2a; G. H. J. 't Hart, Oude Rijn 152; B. L. M. Koch, Hooi gracht 41; C. A. Koster-Ozinga, secr.esse. Langebrug 12; C. G. den Os-Tijsterman, Nic. Beetsstr. 38a; L. P. M. v.d. Akker. Hoogl. Kerkgracht 2a; H. Heeneman, Klikspaanweg 16; M. F. Lamers, Zoeter- woudsesingel 56; V. I. Kerkhof, Hoge- woerd 157; J. Brouwer, Pieterskerk- koorsteeg 32a; L. H. Koppenol, Hoge Morsweg 118; J. G. Mulder, 1.1. zieken- verzorgster, Rijnsburgerweg 10; G. M. ten Haaft, Apothekersdijk 29a; M. C. Moerenhout, Hooigracht 97a; H. A. Sperwer, Rijnsburgerweg 18; T. N. H. v Leeuwen, militair, Sophiastr. 14; K. J. v.d. Meer, onderwijzer. Roodborststr. 51. M. M. Jones, Nieuwe Rijn 7a; L. R. Wortman-Linger, Pr. Frederikstr. 40; E. J. M. Romijn, Levendaal 39; C. N. Sas burg, secr.esse RU, Diefsteeg 6b; N. v.d. Vaart, koopman rietwerken, Doelensteeg 1- A A. Brandenburg, ponster, Tomaten- str. 84; E. H. Oranje, verpleegster, Lijs- terstr. 5; W. Rooyakkers, Waardstr. 37; J. Hup-Karssen, Pioenstr. 38; C. E. C. Hennekens. Titus Brandsmalaan 66; G. J. M. v. Ardenne, Herenstr. 144; J. J. Steenbergen, Groenhovenstr. 19; H. M. G. Levelt, spraaklerares, Janvossensteeg 54; W. A. J. Wevers, militair, Joh. de Wittstr. 50; W. Leunissen, Lieven de Key str. 19; G. C. Fishman-Erkelens, v. Vol- lenhovenplein 46; J. P. Versteege, ver warmingsmonteur, Beatrixstr. 35; I. M. E. v. Berge Henegouwen, kantoorbed., Plantsoen 103a; C. J. Wijnbergen, on derwijzeres, Roodenburgerstr. 62; A. M. v.d. Holst, verpleegster, Hooigracht 11- 29; C. v.d. Eng-v.Rijn, a.b. t/o Tasman- str. 60; F. J. J. v. Riemsdijk Kreenen, Plantsoen 81; J. Hulsebosch, Tesselscha- destr. 23a; G. v. Fulpen, dienstbode, Bea trixstr. 33; A. A. Geldóf-Fischer, Boer- haavelaan 208; C. N. Vreeken, Haarlem merweg 72; S. Ahadieh, 1.1. verpleegster, Pieterskerkstr. 6a; J. v.d. Knaap, Tib. Siegenbeekstr. 9; T. v.d. Eijnden, tech- nikus, Oppenheimstr. 73; J. H. Jansen- v. Straaten, a.b. Zijlsingel t/o 89: M. C. Brussee, verpleegster, Lindestr. 6; F. KuL- pers, Haarlemmerweg 49c; B. Groene- boom, Bóerhaavelaan 15; A. Steenhard Sluyter, Morsweg 87a; J. Zwanenburg, mattenwever, Herensteeg 21a; J. Distel- velt, huishoudster, Noord Rundersteeg 10; J. W. Gosen militair, Zoeterwoudse- singel 86; S. A. Mandel-Peters, Bóerhaa velaan 274; E. J. M. F. Gerritsen, P. de la Courtstr. 70; A. M. Verstraaten-v. Geme- ren, Maresingel 47. VERTROKKEN PERSONEN IN DE WEEK VAN 5 T/M 11 JANUARI 1061 J. de Gelder en fam., Stuyvesanthof 9, n. Bodegraven, Hendrik Goebelstr. 24; E. G. Dekker en fam., Stuyvesanthof 9 n. Bodegraven, Hendrik Goebelstr. 24; A. Stuit-Bos en fam., G. Kasteinstr. 31 n. Veenendaal, Klaas Katerstr. 11; J. Krij- Veenendaal, Kl. Katerstr. 11; J. Kruij- ne en fam., Huizingastr. 22 n. Delft, v.d. Lelijstr. 19 I; I. Selier en fam., Huzinga- str. 22 n, 's-Gravenhage, Balsemienlaan 236; M. A. J. Gordijn en fam., Vijf Mei laan 95 n. Hazerswoude, Groenestein 2; A. Aschman en fam., Vijf Meiplein 22 n. 's-Gravenhage, Rederijkerstr. 139; C. Tol en fam., Pres. Steinstr. 38a n. Waddinx- veen, Ieplaan 108; J. J. Huizinga, Buiten- iVo*SAr' n' Harlingen, Noorderhaven 113; A. v. Polanen, IJsselkade 13 n. Arn hem, Heermoesstr. 86; K. J. Fluijt, Zee manlaan 27 n. Delft, Oude Delft 15; C. E Pietersen, Driftstr. 48a n. Eindhoven Minckelerstr. 39; H. R. G. Feber, Piet Paaltjenspad 5 n. 's-Gravenhage, v. Ho- genhoucklaan 7; J. Sap, Houtlaan 6 n. Wonseradeel, v. Camminghaweg 17; A. M. Derksen, Mezenstr. 2 n. Eindhoven Vestdijk 30; P. H. M. Zwinkels, Gerrit Doustr. 51 n. Monsteir, Poeldijkseweg 39; J. A. de Jager, Pieterskergracht 26 n. s-Gravenhage, Hanenburglaan 34c; W C. Papendrecht-v. Klaveren. Plantsoen 1 n. Noordwijk, Bosweg 22; D. E. Vogel, Plantsoen 17 n. 's-Gravenhage, Hündel- laan 32; P. Ramsodit, Hooigracht 11-29 n Voorburg, Oosteinde 62; D. J. v. Dijk Volmolengracht 15 n. Wassenaar, Ara weg 6; I. A. Delmeer, Acaciastr. 5 n. Voor schoten, Leidseweg 305; D. Marck, P. J. Blokstr. 49 n. Goes, M. D. de Grootstr. 11; H. C. Akekrman, Verdamstr. .30 n Oegstgeest, Emmalaan 19; M. J v.d Zeeuw, Groenoordstr. 36 n. 's-Graven hage, Pieter Langendijkstr. 15; J v. Kal keren, Heemskerkstr. 94 n. Oegs'geest Emmalaan 41; H. A. M. Goddijn, Lam- menschansweg 44 n. Venlo, Herungcr- weg 39; A. Jackson, v. Vollennm'enpl. 25 n. 's-G'a' enhage, Groot llertoginne- laan 209; J. v. Borssum Waalkes. v.d. Waalsstr. 48 n. Amsterdam, Bosboom Toussaintstr 29. J. C. Wijr.maaleri, Abr Crijnssenstr. 8 n. Halstegen, Grer.sweg 8; J. W. Schouten, A. Paulownastr. 30 n. Alphen a.d. Rijn, Neareboutstr. 37; M G Schouten-v.d. Berg, v.d. Duynstr. 22 n. Alphen a.d. Rijn, Naereboutstr. 37 H. T. v.d. Plas, Rijnsburgerweg 10 n Warmond, Padoxlaan 5; N. A. v. Gelli- cum, Rapenburg 12 n. Amsterdam, Bies- boschstr. 83 III J. J. Wolf, Cronestein- kade 8 n. 's-Gravenhage, Breitnerlaan 50; H. E. Dura-Kruyt, De Gijselaarstr. 5 n 's-Gravenhage, Nw Parklaan 75; J. J M. Grossat, Hoge Rijndijk 146 n. Zoe- terwoude, Korte Miening 2; C. W. M Krouwel, Witte Singel 66 n. Amsterdam. Amsteldijk 131 III; J. v.d. Noort, Noord einde 2a n. Voorschoten, Prof. Lorentz- laan 26; M. J. J. Bouwens, Hooigracht 11-29 n. 's-Gravenhage, A. v. Solmsstr 111; E. T. Böttger, Veilingkade 30 n. 's-Gravenhage, Zoutmanstr. 63d; N. Spee, Zoeterwoudsesingel 56a n. Gouda, Graaf Florisweg 105; E. J. v.d. Berg, Warmon- derweg 23 n. China; E. A. Schenkels- Kaizer, Rijnsburgerweg 53 n. Nootdorp. Delflandstr. 23; J. Bras, Hoflaan 0 n Ned. Antillen; N. Laterv.eer, Nic. Beets str. 16 n. Voorschoten Horstlaan 10; A. M. Roessingh-Eikelenboom, Noordeinde- plein 8a n. Eindhoven, Parklaan 63; W. v.d Berg, Breestr. 38 n. Katwijk, Boule vard 63; F. T. W. Oostermeijer, Noord einde 2a n. 's-Gravenhage, De Carpen- tierstr. 14; T. H. The, Oude Vest 35 n. Zeist, Wilhelminalaan 20; J. M. v. Teet- felen-v.d. Pluijm, Lammenschansweg 13"^ n. Apeldoorn, Cort v.d. Lindenstr. 4V C. J. A. Sweak, Thorbeckestr. 27 n. Vlaardingen, Korte Hoogstr. 12b; E. La- terveer-Kroeze, Wasstr. 52 n. Voorscho ten, Horstlaan 10; C. v.d. Heijden, Alex- anderstr. 49a n. USA; J. T. H. Swaa*- Jansen, Korte Hansenstr. 14 n. Vlaar dingen, Korte Hoogstr. 12 b; W. T. Bik, Lage Rijndijk 94 n. Leiderdorp, Fred. Hendrikplantsoen 36; P. Megchelse, Lage Rijndijk 70 n. Voorschoten, Raadhuis laan 88; A. J. M Bik-v. Haasteren, Zijl singel 71a n. Leiderdorp, Fred. Hendrik plantsoen 36.

Leidse Courant | 1961 | | pagina 2