t|* eindelijk beschuit handig verpakt 0 O TURKSTRA QmnSpot BONZO nu weer prachtige premies! a. Arbeiders ter opleiding b. Vaklieden DINSDAG 10 JANUARI 1961 DE LETDSE COURANT PAGINA 6 ADONAhet ideale Jon gensondergoed. Zit goed en blijft goed in de was. Shirts en broeken v.a. 1.45 p. st. Haarlemmerstr. 228 Tel. 20510 pfinrri nwn wjlj gevitamineerd Geef Uw hond Bonzo. Zijn prima gezondheid en glan zende vacht vertellen U hoe goed Bonzo voor hem isl Per pak van 550 gram 7* O Alléén TURKSTRA - echte Friese beschuit - in de SPLIT-STRIP ROL handig-open! Turkstra-beschuit nu in SPLIT-STRIP rol! De échte Friese beschuit - zuiver, pittig - knisperbros. De béste beschuit in de handigste rol géén breuk, géén gepeuter. Kostelijke couverts liggen voor u klaarSchitterende cassettes... Messen, vorken, lepels... In het rijke, sierlijke REGINA-model (klassiek of modern) U kunt kiezen - en zo gemakkelijku krijgt 't thuis bezorgd! U hebt maar 10 of 25 of 50 sterretjes nodig. Kijk op de rol, daar staat alles uitgebreid op. de beste beschuit in de handigste rol! VRAAG TURKSTRA AAN UW BAKKER Regina Klassiek ■3 0 HOOGOVENS XJMUZDEN De Koninklijke Nederlandsche Hoogovens en Staalfabrieken N.V. en aangesloten bedrijven N.V. Mekog, Cemij N.V. en Breedband N.V. te IJmuiden vragen in verband met uitbreidingen voor diverse functies in haar fabrieken b.v. rangeerder smelter reserve kraandrijver ovenbouwer Voor hen, die over verantwoordelijkheidsgevoel en doorzettingsvermogen beschikken bestaan goede promotiekansen. Gunstige arbeidsvoorwaarden. Men dient rekening te houden met plaatsing in ploegendienst. Min. leeftijd 21 jaar, max. ca. 35 jaar. (voor reparatie en onderhoudswerkzaamheden) o.a. bankwerkers machinebankwerkers elelstriciëns en elektromonteurs Het aanvangsloon is afhankelijk van de functie er de mate van vakbekwaamheid. De lonen zijn gebaseerd op werkclassificatie overeenkomstig de C.A.O. in de Metaalindustrie. Min. leeftijd 25 jaar, max. 45 jaar. Voorlichting: Onze personeelsdienst zal een voorlichtingsavond houden, alwaar serieus geiiiterösseeide.- geheel vrijblijvend alle gewenste inlichtingen omtrent loon- en arbeidsvoorwaarden, de aard de' werkzaamheden enz. kunnen ontvangen. Deze voorlichting vindt plaats op: donderdag 12 jar.uari a.s. te: Noordwijk (binnen) - in net restaurant „de Beurs", Voorstraat 123-125 te Noordwijk (binnen). Aanvang van de voorlicnting 's avonds om half acht. Voor al Uw matrassen- reparaties en vakkundig advies naari Leids Matrassenhuis. C. Jeuster Zn, Bree- straat 138, Leiden. Tel 21586. 3? Uw bed als nieuw te rug. ais wij die overtrok ken heuben. in één dag klaar! 2-pers. vanaf 2u.5Ö, 1-pers. vanaf 19 50. De Kleine Winst, Haarlem merstraat 51. tel 24958. Wat kost hetbed- enieparatie? 1-pers. v.a 18 50: 2-pers. v.a 24 90 met damast. Desgewenst in een dag gereed De 3 nieren, Haarl.straat 111, tu 23867. 3? Grote theepot 1.98. Lu xe porselein, diverse kleu ren met zeer mooi bloem- decor, grote maat, prijs 3.50. Alleen met adverten tie voor 1.98. I.V.A., Haar lemmerstraat 48; Nova, Noordeinde 43, Leiden. 3? Bijverdienste Gevr.: goede amateur-behanger. Hoeft niet in bezit te ziin van gereedschap. Peli kaanstraat 27, Leiden. 3? Wegens verhuizing te koop aangeboden: goede stuaiepiano; televisie-an tenne met lint; nw. auto stoeltje met stuur; kolen haard Jan Jaarsma; tuin- volière, uitneembr.ar 2.50x 1.70x80. Te bevr. J. Schip per, Buys Ballotstraat 41, Leiden. 3? Metalen strijkplank ƒ13.95. Luxe uitvoering. In diverse standen ver stelbaar. Metalen tafel 19.95, grote maat 50x80 bedekt met origineel Lino- feit. Bijpassend krukje 5.98. I.V.A., Haarlem merstr. 48; Nova, Noord- einde 43, Leiden. 3? Voor direct gevraagd: net meisje voor de huis houding en enkele ande re werkzaamheden, leeft. 18 a 19 jaar Mevr. Man in 't Veld, Pelikaanstraat 27, Leiden. Knip de QASMlfyot advertentie uit! Lees hem goed! Bewaar hem goed! Miss Green Spot gaat door de stad. Dagelijks bezoekt zij tientallen adressen. Bent U een van de gelukkigen, dan stelt zij U enige vragen over de Green Spot-advertentie. Zijn de antwoorden goed....? Alstublieft! Voor U deze prachtige transistor radio wekker-combinatie. /itH\ "Jis gezond SPAAR 24 KROONKURKEN Zij hebben waarde Eén fles Green Spol be val al 25°/o van de voor ieder mens vereiste dage lijkse dosis vitamine C. is lekker Green Spot is een kos telijke sinaasappeldrank. Zónder koolzuurl Zónder conserveermiddelen I Zónder kleurstoffen! Groen Spot sinaasappeldrankCezondlekker en zónder prik 3? R.K. Banketbakkers- bediende, 21 jaar, b.z.a. voor banketbakkerij omg. Leiden. Br. onder no. 2116 bur. v. d. blad. 3? .Rosine' geeft de hoog ste prijs voor goud, zilver, en juwelen. Grote keuze in verlovingsringen, gou den, zilveren en verzil verde artikelen. Het adres voor alle reparaties en uurwerken Steenstraat 16, teL 26854. 3? Hangkasten, legkasten, keukenkasten. ..Wienese' ladders, trappen en stei gers voor aannemers, tim merlieden. loodgieters en schilders. Fabrieksprijzen Hout. board, triplex, lijs ten Komt eens, vrijblij vend kijken en prijs vra gen. „De Houthal", Boge- woerd 99. tel. 22536 3* Mevr. Hartman, Rhijn- zichtweg 19. Oegstgeest, vraagt hulp voor de och tenduren of werkster voor verschill. dagen v.g.g.v. 3T Woensdagmarkt. Pr. nylononderjurken, tot 48 in kleuren, rijk afgezet met kant 5.98; leuke jon- genspyama's, v.a. 2.98; dameshemden, kort mouwtje 2.98; damesslips, 3 stuks 2.50. Hoek Stad huisplein. Japie. JE* Leert D.A.F. rijden Eenvoudiger, goedkoper Inl. bij Gebr Van Ulden D. A.F -dealer, Verdamstr 6. tel 23041. 3? Hedenavond prijskaar ten ten bate van ouden v. dagen in „De Woelige Ba ren", aanvang 5.30 uur, Roelofarendsveen. 3? Wie helpt a.s. echtpaar aan woongelegenheid of 2 kamers met keuken, in Leiden of omgeving. Br.' onder no. 9861 bur. v.d. bl. 3P Gevr. meisje voor de huish. Geheel zelfstandig, van 8 tot 5 uur. Hoog loon. P. Boef, Papelaan 41, Voorschoten, tel. 2386. 3P Woensdagmarkt. Lange heren onderbroeken en borstrokken, alle maten, onze bekende kwal. 2.98; prachtige kwaliteit gemol- tonneerde directoirs, wit en rose tot 54, 2.98; pr. herenflanellen 3.49. Hoek Stadhuisplein. Japie. 3T Gevraagd: werkster v. 2 ochtenden per week. Hugo de Vriesstraat 13b, Leiden. 3? Géén fooien maar be tere service in de ver nieuwde speciale heren kapsalon. Moderne model len naar uw smaak. In dien mogelijk komt des morgens. Ernest Lange- zaaL 1ste Binnenvestgr. 29, hoek Morsstraat. 3? Auto kopen of verko pen even bij: Van den Berg aanlopen. Hoogland se Kerkgracht 42, Leiden, tel. 30692. 3T Welke handige meisjes willen ons helpen bij het maken van versieringen voor taarten, gebak, enz. Zeer apart werk. Inlich tingen 's middags tussen 4 en 5 uur. Fabr. v. Bak. grondstoffen v.h. Backer Co. n.v., Utr. Jaagpad 2 Leiden. 3? Gevr. een werkster v. een halve c Watertje 35, een halve dag per week. ~~i, Zoeterwoude. 3? Houten droogreb 1.88. voor om de kachel, drie- slags model met metalen scharnieren Flinke maat, 9 stokken 1 98 Extra gro te maat 2 49 I v A Haar lemmerstraat 48: Nova- Noordeinde 43. Leiden. Koopt bij onze adverteerders

Leidse Courant | 1961 | | pagina 6