37 hier is de nieuwe PHILIPS mfraphll Werk van vernieuwers 50 waar warmte helpt, helpt Philips "Infraphil" beter van kempen Mêê^M breestraat PONDERDAG 3 NOVEMBER 1960 DE LEIDSE COURANT PAGINA In vele gevallen brengt de nieuwe Philips „Infraphil" uitkomst. Zoals bijv. bij pijn in de nek. Neem de nieuwe Philips „Infraphil"Persglaslamp en concentrische ringen brengen heilzame warmte op de plaats van de aandoening. Daardoor werkt de nieuwe Philips „Infraphil" veilig, gemakkelijk, snel! De nieuwe Philips "Infraphil' met modern armatuur Nieuwe Philips "Infraphil" met persglaslamp en concentrische ringen. 35 meer warmte, die diep in de huid doordringt Z Gulf benzine. Een wel daad voor uw motor, ook mengsmermg Gulf-servi ce. Hoge Rijndijk 90. Z Credieien t.m. 3000.- (voor iedereen) voor aan koop meuoelen- en wo ningtextiel. Direct van fa briek. Enorme keuze en besparing. Uiterst soepele betalingsregeling en strik te geheimhouding. Vraag vrijblijvend inlichtingen. Postbus 538, Den Haag. Z Wasmachines 135.- nog enkele dure machines iets beschadigd, 155.—; centrifuge. Fa. Dusoswa, Turfmarkt 13, tel. 24409 BONZO gevitamineerd is een volwaardig vlees- produkt voor grote en kleine fl honden, bijvoedin overbodii Z Het juiste adres voor het overtrekken van uw matras is De Kleine Winst Haarlemmerstr. 51, 2-pers. vanaf ƒ26.50: 1-pers. van af 19.50. Z Leert D.A.F. rijden Eenvoudiger goedkoper Inl. bij Gebi. v. Ulden, D.A.F -dealer. Verdamstr. 6, tel. 23041. Z Gulf smeerstation. Se rieuze aandacht voor uw kostbare auto Gulf-servi ce. Verdamstraat 6. De Postcheque- en Girodienst te 's-Gravenhage vrouwelijk personeel a. voor codeerwerkzaamheden op de afdeling Mechanische Voorbereiding Vereiste: enig voortgezet onderwijs (diploma Huishoud school enz.). Leeftijd 18-25 jaar. b. voor het bedienen van kantoormachines Vereiste: enig voortgezet onderwijs (diploma Huishoud school enz.). Leeftijd 18-30 jaar. prima sociale voorzieningen pensioenregeling na 2 of 5 (aar dienst minstens 15 vakantiedagen per jaar met een vakantie uitkering van 4% als regel wordt op zaterdag niet gewerkt. Belangstellenden kunnen alle inlichtingen over salaris, reiskosten vergoeding enz. mondeling verkrijgen. Daartoe zal door de Postcheque- en Girodienst zitting worden gehouden 's-avonds van 7.30 - 9.30 uur te Leiden In Café-Restaurant Zomerzorg, Stationsweg 35a, op vrijdag 4 november a.s. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Algemene Personeelsaangelegenheden van de Postcheque- en Girodienst, Spaarneplein 2 te 's-Gravenhage. De kunstambachten leiden op het ogenblik een intens bestaande lijst van goede servies-en glaswerkontwerpers is de laatste tijd ontzaglijk gegroeid. Na een lange tijd van vrij smakeloos industrieel werk beleven wij een hergeboorte! Naast de klassieke vormen hebben wij daarom op onze etage een aantal voorwerpen, samengebracht die als voorbeelden gelden van deze „renaissance". Zij brengen tussen de strakke meubelen van onze tijd de zachtheid van gewelfde lijnen, de- poëzie van lichtspelingen en de lieflijkheid van delicate tonenKom ze ontdekken! LEERDAM GLAS „Gilde", onomstreden het edelste drink- servies van deze tijd: 6 bitterglazen, 6 port- glazen, 6 wijnglazen, 6 likeurcoups en 6 bierglazen op voet. 30-delig f36.75 Alle delen zijn ook los verkrijgbaar. LEIDEN koopcentrum voor serviesgoed en glaswerk JUBILANT Een ovenvast Fris servies dat opvalt door zijn jonge, krachtige vormen, precisie van studie en prachtige afwerking. Jubilant vormt een harmonisch geheel met de hedendaagse tafels en de nieuwe lijnen van het bestek. De contrasterende band benadrukt nog de zuivere, logische opvatting. In reinct-geeJ, koningsblauw en ivoor (met bruine band). 6 pers. tafelservies, 23-deIig f73.50 6 pers. theeservies, 9-deIig f26.- 6 pers. ontbijtservies, 1 (Welig f28.95

Leidse Courant | 1960 | | pagina 6