sm WACHT GROTER! ELAM n.v. mannen die slaan voor hun werk MAAK UW GULDENS A. H. VISSER A.Ev.d. VOET ZOON ZATERDAG 24 SEPTEMBER 1960 DE LEIDSE COURANT PAGINA 6 Wie winnen deze week de 10 mooie Soda fietsen van hat wereldberoemde merk Fongers Iedere 14 dagen zjjn er 10 complete Fongers-fietsen te winnen door jon gens en meisjes van 7-14 jaar. In totaal wachten er nu nog 50 pracht fietsen op 'n nieuwe baas. Wat jullie moeten doen? Knip deze advertentie uit, ga hem zo mooi mogelijk kleuren met kleurpotlood of krijt. Plak hem op de punten vast op een velletje wit papier, zet daar op met blokletters je naam, voor naam, adres, leeftijd en lengte. Stuur hem in een open envelop, waarop een 12 ets. postzegel aan: Ricardo, Ad viesbureau voor Reclame, Frederiks- plein 6-8, Amsterdam. (Geen brieven besluiten, onvoldoend gefrankeerde brieven worden geweigerd). De winnaars van de 10 fietsen worden vermeld onder de volgende Soda advertentie van 8 okt. a.s. Inzen- dingen moeten uiterlijk 30 september binnen zjjn. De uitspraak van de jury is bindend, ztf houdt rekening met de leeftijd van de inzenders. Brieven over deze Soda-kleurwedstrijd kunnen niet worden beantwoord. „Maar die luilak wast helemaal niet moeder, die slaapt". Ja kind, maar toch kan je was schoon worden, terwijl je slaapt. Dat doet Soda voor je. Als je net als zij het goed gisteravond in de week had gezet met Soda, dan was je nu ook al lang klaar geweest. Want Soda trekt het vuil er met reuzen kracht uit - dat zie je de volgende ochtend wel aan de kleur van het water. Al die vlekken en vegen die kinderen bij het spelen op hun kleren maken, drijven er in rond. Dat heeft Soda gedaan. Maar al dat vuil moet jij er nog uit wassen. Daarom sta jij nu nog te ploeteren. Zij hoefde vanmorgen het goed èlleen nog een luchtig sopje te geven. Soda bezorgde haar een lekker middagslaapje. Hoe tJ ook wast... zet eerst de was in de week met Uitslag van de eerste soda-kleurwedstrijd De gelukkige winnaars van de te Arnhem (12 jr); Hans Ver- eerste 10 SOD A-FIETSEN van haar te Utrecht (11 jr); Ineke het wereldberoemde merk Leyten te Oisterwijk (11 jr); FONGERS zijn: Nanno Kranenborg te Oostwold Willem Potman te Meppel (14 (10 jr); Anke van der Klugt te jr); Marjan Raatgerink te Oot- Den Haag (10 jr); Riemke van marsum (13 jr); Berry Hagens der Gaast te Alkmaar (9 jr); Aders Auke Udinga te Appel scha (8 jr); Marian Roosen te Noordwijk aan Zee (7 jr). Andere kinderen, die dit keer niet tot de gelukkigen behoor den, kunnen wederom mee doen met bovenstaande tekening. Onze spaarrente vergroot Uw guldens jaar na jaar. Elke gespaarde gulden brengt U dichter bij de vervulling Yan Uw wensen. Spaar veilig en voordelig op een Raiffeisen-spaar- boekje. Het resultaat zal een verrassing voor U zijn I Ook ito*, fyée&ttyaakfoeffe k&ah Ruim 700 BOERENLEENBANKEN ooo cosp. RAIFFEISENBANKEN ï8Sti9,naen aangesloten bi] de Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Bank te Utrecht. Spaafotfafflb ttock cedehemf Advepteert in de Leidse Courant Notarissen HOLTKAMP en POST te Leiden zijn voornemens op vrijdagen 30 september en 7 oktober a.s. telkens nam. 7 uur in bet Notarishuis te Leiden publiek te verkopen: te OEGSTGEEST: 1. het woonhuis m. schuur erf en tuin Willem de Zwijgerlaan 12. gr. 1.60 are, xasten ong. 113.27 p.j. Leeg te aanvaarden, te LEIDEN: 2. het woonhuis met erf, Oude Vest 237/hoek Koe straat 2, gr. 59 c.a., waar van het benedengedeelte leeg te aanvaarden en het bovengedeelte verh. is voor ƒ12.- p.w. lasten ong. f 77.50 p.j. 3. het woonhuis met erf Herenstraat 22, gr. ong. 1.15 are, verh. voor 6.85 p.w. lasten ong. ƒ21.07 p.j. Voor huisvestingsvergun- mng dient zelf te worden gezorgd. Bezichtiging: 27, 29 sep tember en 4 en 6 oktober a.s. nam. 24 uur. Nad. inl. verstrekken; Nots. N. W. Holtkamp voor wat de percelen 1 en 2 betreft. Tel. 26478. Nots. J. A. Post voor wat perceel 3 betreft. Telef. F K. LAGERWELJ, waar nemer van het vacante kantoor van Notaris A. H. Doijer te Leiden, is voor nemens op vrijdagen 7 en 14 oktober 1960. s avonds 7 uur in het Notarishuis te Leiden, bij inzet en afslag publiek te verkopen: de landelijke behuizing, uitkomende aan de Haar lemmervaart, met grote voortuin, waarin vrucht en andere bomen, Mare- dijk 21 te Leiden, groot 422 c.A. Het geheel wordt bij de betaling ontruimd en vrij van huur opgeleverd. Ves tigingsvergunning is voor risico van koper. Door ligging aan weg en water, frontbreedte en diepte voor vele doeleinden ge schikt. Bezichtiging 4, 6, 11, 13 okt. a.s. van 24 uur n.m. Betaling uiterlijk 14 nov. 1960. Inl. verstrekt gen. waar nemer, Hooigracht 76, Leiden. Overweegt u de aankoop van een nieuwe auto? Dan adviseren wij u met klem, daar nog even mee te wachten! Want Ford komt zeer binnenkort met een gloednieuwe creatie 1961 uit. De befaamde Ford Taunus is n.l. drastisch veranderd: van binnen en van buiten! Wij verwachten deze nieuwste top-creatie van Ford in de loop van de maand oktober aan de veeleisende autoliefhebber te kunnen tonen. U kunt dus al heel spoedig een verrassende proefrit maken met deze verrassende auto! U zult het zien: Ford en Elam zorgen voor dè verrassing van 19611 Official Ford-dealer voor Leiden e.o. e:r de bollenstreek. Haarlemmerweg 2-4, LEIDEN, tel. 01710-33141. Voor direkt gevraagd Flinke hulp 1835 jaar, in bezit van rijbewijs. GROOTHANDEL IN VARKENS EN VARKENSVLEES Aanmeldingen: de Genestetstraat 4, Leiden, 's avonds na 7 uur (Tel. 23393). Gevraagd voor onze afd. Centrale Verwarming bekwame monteurs hulp- en leerlingmonteurs Sollicitaties: Zoeterwoudseweg 11, Leiden. Reclame is de motor van uw bedriji Koninklijke Nederlandscho Gitt en Spiritusfabriek N.V. Delft voor het besturen en regelen van onze eontinu verlopende produktie-processen zoeken wij mannen die van hun werk een hobby willen maken naast de hobby's die ze naar wij hopen in hun vrije tijd hebben. Zij zullen in de drie-ploegendiensten van onze fabrieken wor den opgeleid tot chemisch hetiieningsman het nieuwe beroep van de moderne chemische industrie. Een beroep dat geen automaten vraagt, maar medewerkers met verantwoordelijkheidsgevoel voor hun gezin, hun omge ving en hun taak. Bent U jonger dan 35 jaar en doet U graag werk waarbij het meer aankomt op persoonlijkheid en gezond verstand dan op schoolse opleiding Stuur ons dan een brief kaart en U ontvangt per kerende post een brochure met nadere inlichtingen omtrent het werk, de lonen en verdere arbeidsvoorwaarden. U hoeft alleen Uw naam en adres daar op te vermelden, alsmede ons kenmerk WtU U persoonlijk solliciteren dan kunt U zich vervoegen bij onze afdeling Personeels zaken, Wateringstweg 1 Ie Delft's morgens tussen 10 en 12 uur en 's middags (behalve op zaterdag) tussen 3 en 5 uur.

Leidse Courant | 1960 | | pagina 6