Overgangsexamens St. Agneslyceum LIEFDES LOZE LES! SEIZOEN OPRUIMING BULTHUIS R.K. Meisjes VGLO ie Leiden BOTER WORDT 5 CENT DUURDER Geen verhoging van melkpiijs Een STATION is een I I I I GIGANTISCH BEDRIJF Dokter Claudia (113) DONDERDAG H JULI 1960 DE LEIDSE COURANT Bevorderd tot de 2de klas Mieke Brusche, Gerda Detmers, Ze venhoven; Rineke Groenendijk, Al phen a.d. Rijn; Corry Heuzen, Lei- muiden; Emmy de Kier, Stompwijk; Veroon Meinders, Hanny van Mulle- kom, Sassenheim; Ellen van Schooten Marian Vink, Noordwijk; José Bec kers, Sassenheim; Marijke Buikstra, Oegstgeest; Treeske Buis, Bergriet Elemans, Margriet Fles, Ruth Gou verneur, Sassenheim; Annelies Gub- bens, Thea Krom, Rietje Limburg, Oegstgeest; Ineke Scheffers, Magda Schoots, Lia Verdel, Oude Wetering; Gerda van Beek, Leiderdorp; Anne- Marie van Dam, Noordwijk; Mary Dopheide, Truus van Es, Leiderdorp; Heieen Rombouts, Voorschoten; Joan Weijzig, Oegstgeest, Ans van Wet ten, Annemieke van Woerden, Oegst geest; Ans je Breuring, Marijke den Dekker, Alphen a.d. Rijn; Marianne Doornweerd, Voorschoten; Berna Goosen, Carla Herüer, Noordwijk; Majola Mabesoone, Bea Simmerman, Alphen a.d. Rijn, Ineke Vogels, Ma rian Zandbergen, Mar ja Blom, Rijns burg, Tilly van der Meer, Rijnsburg. Bevorderd tot de 2e klas Gymna sium: Ria Bakker, Mieke Rombouts, Alphen a.d. Rijn; Yvonne v. Spaan donk, Voorschoten; Rose-Marie Ver hoef, Annemieke Zandbergen, Zoe- terwoude, Trude Boot, Noordwijk; Veronica Cortenbach, Voorschoten; Annelies Hoegen, Oegstgeest; Marian van Kan, Hélène v.d. Kleij, Wasse naar; Heieen Meijer, Voorschoten; Jeanne Verbey, Hazerswoude, Asce- lien Verplancke, Voorschoten; Jea- nette Wortel, Letty v. Zanten, Voor schoten, Joke Blokland, Leidschen- dam, Lucie Brand, Boskoop, Margriet van Dongen, Margót le Feber, Ca- rolien de Graaf, Marianne Huijskens, Voorschoten; Margriet Kohlbeck, An- keMeijs, Oegstgeest, Truus Nagtegaal, Wilma Pluymers, Leidschendam; H. van Santen, Leidschendam; Isabella Verdegaal, Sassenheim; Suusje Flap per, Roelofarendsveen (met lof); An neke Fontijn, Zoeterwoude; Maria Menken, Hazerswoude; Corry v. Rijt, Zoeterwoude, Sanneke Smit (met lof). Aantal herexamens: 11. Afgewezen 26. Bevorderd tot de 3e klas M.M.S.: Els v. Abswoude, Oegstgeest; Gerda Belt, Stompwijk; Annemarie Chorus, Blandine van Cleef, Marianne van Dongen, Oegstgeest; Antoinette de Graaf, Margriet Groothuis, Voorhout, Joke den Hollander, Dorothé Mar- tijn, Willy van der Putten, Oegst-. geest; Margit Schermer Voest, Els Visser, José Vlaming, Sassenheim; Sybilla Vlasveld, Virginie van Vliet, Leidschendam; Marian Zijerveld, Al phen a.d. Rijn; Lucia van Du(jn, Ria Hogervorst, Oegstgeest; Anneke van der Wee, Valkenburg (Z.-H.); Carla Bouter, Ankie van Dongen, Gonny Faase, Sassenheim, Lidy Flapper, Roelofarendsveen; Leny Fornara, Katwijk; Ria Hartog, Oud-Ade (met lof), Ad je Nieuw enhuysen, Sassen heim, Rineke Prins, Noord wijker- hout, Aldertje van Rhijn, Noordwijk, Veronica de Ruyter, Noordwijk, Ine ke van der Stok, Lia van Ulden, Ma rian Hoogeveen, Noordwijk; Trix Meyer, Sassenheim; Helma Ulijn. Aantal herexamens: 2. Afgewezen 6. Bevorderd tot de 3e klas Gymna sium: Anke Aanhane, Rina Bierman, Katwijk (met lof); Heieen Breuring, Emy v. Brussel, Ellen .Dekker, Leid schendam, Margriet Dieben, Oegst geest; Stef Dietz, Leidschendam, Ine ke van Galen, Zoeterwoude, Ko Gou verneur, Sassenheim, Margriet Knaap Tiny Kraan, Warmond, Anneke van Maris, Mieke Menken, Elly van Nie- kerk, Bodegraven, Hetty Pijnacker, Noordwijkerhout, Annelies Vreeburg Els de Vrind, Elly de Zinger, Noord wijk, Marjolijn Pouw. Afgewezen 6. Bevorderd tot de 4e klas M.M.S.: Anneke van den Berg, Leiderdorp, Thea van den Berghen, Wassenaar, Riet van Bohemen, Noordwijk, Leny van Brussel, Mia Diemen, Oegst geest (met lof), José Friebel, Zoeter woude, Els de Haas, Nellekè van der Hoeven, Lia van Hofwegen, Leider dorp, Ery Hoogervorst, Ter-Aar, An- nelies Janssen, Marianne Lelieveld (met lof), Leneke van der Meer, Ma rian van Paridon, Katwijk, Ank van Rhijn, Noordwijk, Tonny Willemsen, Warmond, Lidy van der Maat, Oegst geest, Margrit van der Meij, Lisse, Ria Bakker, Voorburg, Gien Bieg- straaten, Marian Bouhuis, Noordwijk, Edith Dazert (met lof), Conny Devi- lee, Anneke de Grijs, Tineke Heems kerk, Mieke van Hellemond, Noord wijk, Nelly Hiep, Noordwijk (met lof), Lia Hooymans, Oegstgeest, Loes Jansen, Truus Kapel, Noordwijk, An ke Lelieveld (met lof), Willy Luijben Noordwijk, Cily Muusers, Zoeterwou de, Jeanne Pieterse, Zoeterwoude, Anke van der Putten, Oegstgeest, Joke Witteman, Oegstgeest, Joke IJs- selmuiden, Sassenheim, Kitty Wie- ring, Noordwijk, Henny Hendrickx, Sassenheim, Marian van Leeuwen, Alphen a.d. Rijn. Aant. herexamens: drie. Afgewezen: drie. Bevorderd tot de 4e klas Gymna sium: Paula Belt, Stompwijk, Petra van Bemmelen, Voorschoten, Jopy Boon, Elly Dool, Coby Droog, Oud- Ade, Marian Herüer, Noordwijk, Ma rian Huibers, Nelly Klink, Lisse (met lof), Philo Koumans, Alphen aan de Rijn, Doorke Lohman, Oude-Wete- ring, Mia Munsterman, Nieuw-Ven- nep, Hetty Smeets, Wassenaar, Ria Stokman, Oegstgeest, Mieke van Ul den (met lof), Thea Verkleij, Kat wijk, Teuneke van Woerden, Oegst geest, Els Bakker, Bodegraven (met lof), Ineke Burgers, Wassenaar, Ti neke Doeswijk, Voorschoten, Carla van der Erve, Wassenaar, Topy Fleur (met lof), Ellen Lammerding, Voor schoten, Ada Langeslag, Rijnsater- woude, Tineke van Noort, Annelies Nouwens, Oegstgeest, Willy de Rooij, Toos van der Valk, Zoeterwoude, Hermine van Zandwijk, Truus van Zeil, Rijpwetering. Afgewezen: een. Bevorderd tot de 5e klas M.M.S.: Tineke Bouter, Mieke van Boxel, Den Haag, Maartje Geraedts, Warmond, Willy v. Hartevelt, Ria Hubers, Sas senheim, Laura v.d. Kroft, Leiderdrp, Marie-José Poncin, Zoeterwoude, An neke Postma, Wassenaar, Thea Pran gers, Leiderdoip, Ada van Rijn, Ma rianne Sieverding, Zoeterwoude, An nelies Smeets, Wassenaar, Ellen Vla ming, Sassenheim, Els van der Voort Voorschoten (met lof), Marijke Wes terman, Zoeterwoude, Ria Adriaanse, Annie Akerboom, Voorschoten, Ria Caspers, Noordwijk, Tonny Deckers, Yvonne Dernison, Ina de Groot, Noordwijkerhout, Truus v. d. Hulst, Voorschoten (met lof), Evelyn Kon ter, Valkenburg, Tineke van Schaik, Bodegraven, Elly Wagner, Wieneke Witteman, Oegstgeest, Els Beelen, Voorhout, Tineke Castelein, Karin van Dongen, Marian Laagland (met lof), Loes Poncin (met lof). Aantal herexamens: negen. Afgewezen: vier. Bevorderd tot de 5e klas Gymna sium: Afdeling A: Marijke Keiler- huis, Marga van der Kleij, Wasse naar, Cia van Oerle, Dian Pouw, An nemieke Overdevest. Afdeling B: Anneke Lindenhoff, Joke ouwens, Oegstgeest, Margriet van der Spek, Noordwijkerhout, Els Zwartelé, Rijpwetering. Aantal herexamens: drie. Afgewezen drie. Bevorderd tot de 6e klas Gymna sium: Afdeling A: Riet Ashmann, Ludy Boekraad, Leidschendam, Jac queline Burgers, Wassenaar, Nel de Groot, Noordwijk, Maria Meewisse, Leidschendam. Afdeling B: Jacqueline Elemans (met lof), Ada Knaap, Mieke Kort- mann, Zoeterwoude, Thea Nieman, Line Smits, Hazerswoude (met lof). Aantal herexamens: twee. Afgewe zen: twee. Waar geen woonplaats wordt ver meld: Leiden. CADORICIN CADORICIN 's-Werelds besie haarglans- middel Liefde laat zich door niets S weerhouden, zoals in Arnhem ook weer eens een voorval heeft J uitgewezen. Een minderjarig S meisje kreeg in het pension waar zij verblijft bezoek van een jon- 1 geman. Volgens de door de pen- sionhouder vastgestelde regels moest deze Romeo na een be- paalde tijd vertrekken. Toen de t jongeman zich niet aan deze on- geschreven regel wenste te hou- den werd hij door de pension. 5 houder zonder pardon buiten de deur gezet. De deur werd door de pen- t sionhouder op slot gedaan. Toen voor het meisje daardoor de 5 kans verkeken was om op de i normale manier naar buiten te komen, ging ze naar boven en l 5 sprong uit 't raam. Dit bekwam haar echter slecht. Onder méér met een gebroken enkel moest j j zij worden opgenomen in het 2 ziekenhuis. Ook daar zijn helaas 2 echter voorgeschreven bezoek- MULO-EXAMENS TE LEIDEN Dipl. B. de heer N. W. Admiraal te Noordwijk. Diploma A de dames: A. M. Plat- teel, J. M. Kolderman, M. W. Ket ting, R. S. Wiekhart, M. C. v. Wijk, M. Vallentgoed, C. T. van Oosten, •T. A. Paes, allen te Leiden; A. M. v. d. Gouw, Voorschoten, *L. W. Mugge, Katwijk aan Zee. De heren: H. Bos B. Langenegger, J. v. d. Niet, allen te Noordwijk, M. v. d. Broek, W. G. Muste en J. Broomans, allen te Voorschoten; *J. Riezenkamp, *J. J. Sollie, *A. Moe- liker, G. J. Ramondt, allen te Leiden. Afgewezen 6 candidaten. De namen van hen, waarvoor een is geplaatst slaagden tevens voor Middenstandsdiploma. VERRASSENDE KOOPJES 1 BOTERMARKT 23 (Advertentie) (Advertentie) Het diploma, dat door de R.K. scholen voor VGLO in Leiden wordt uitgereikt, eist van de leerlingen, dat zij aan verschillende eisen op het gebied van algemene ontwikkeling, handvaardigheid en sociaal gedrag voldoeri en bovendien, dat zij de school regelmatig hebben bezocht. Controle op de uitreiking wordt uitgeoefend door het Katholiek Pae- dagogisch Centrum in samenwerking met de VGLO sectie in het Katholiek Onderwijzers Verbond. De R.K. meisjes VGLO aan de Pelikaanstraat te Leiden heeft vorige week een de legatie van deze instanties mogen ontvangen eh de vorming op de school voldeed ruimschoots aan de eisen, die aan het diploma worden gesteld. Van de 55 tweede klassers hebben 45 meisjes examen gedaan, waarvan geslaagd zijn: M. v. d. Geest, C. Doirlandt, C, Knijnenburg, C. v. Hameren, A. Geuke, B. Koree, H. v. d. Hoeven, L. v. Schie, B. v. Lochum, M. van Kins, A. Smit, M. Sikking, L. v. d. Meer, A, v. d. Valk, G. Sinteur, T. Tulen, I. v. Velthuizen, J. de Vogel, N. v. d. Werf, W. Vogelenzang, R. Wallaart, F. Beurze, E. Bruines W. Beugelsdijk, L. Bakker, R. Bodt, T. v. Haastrecht, J. v. d. Berg, A. v. d. Kraan, L. de Jong, W. Elsgeest, L. Oranje, C. v. d. Kroft, A. v. Galen, F. Plu, W. Uiterdijk, M. Vermeulen, J. Steenbergen, E. v. Veggel, W. Wit- tebol. M. Wagner, M. Arts, N. Ze venhoven, J. Verhoeven. Afgewezen 1 candidaat. Het boterfeest voor de huisvrouw begint weer wat te tanen. Over en kele dagen zal het pakje boter weer vijf centen duurder worden. Een maand geleden werd de prijs met 'n kwartje verlaagd. Gistermiddag beeft het bestuur van het produktschap voor Zuivel namelijk besloten om de binnenlandse toeslag op boter (betaald uit het Zuivelfonds) te ver lagen van 1 gulden tot 80 cent per kilo. Dit besluit is genomen na een langdurige conferentie tussen het bestuur en de minister van landbouw en visserij, mr V. G. M. Marijnen. Voor de prijsverlaging bedroeg de binnenlandse consumptie 800.000 kilo per week, zodat de kosten voor het zuivelfonds in eerste instantie via de garantieprijs voor de producen ten uit de schatkist 80.000 per week bedroegen. Hierbij is evenwel geen rekening gehouden met de toegeno men consumptie tengevolge van de prijsverlaging. RADIO-UITZENDING ,3USTAND-3'-AKTIE Zaterdagavond zal niet, zoals op de Bijstand-loten is vermeld, de uit slag per televisie worden bekend gemaakt. De Koninklijke Fondsen, (het Koningin Juliana Fonds en het Prins Bernhard Fonds) hebben bij de NTS getracht gedaan te krijgen, dat na het NCR V-pro gramma gedu rende maximaal 2 minuten de num mers van hoofdprijzen zouden wor den vertoond, maar ook hiertoe heeft de NTS niet kunnen besluiten. De radio-uitzending vanuit het geheel gevulde Concertgebouw vangt aan om 10 minuten voor acht en wordt beëindigd om negen uur. Notaris mr M. J. Meijer zal tijdens de radio uitzending de hoofdprijzen bekend maken. Staatssecretaris dr. Veldkamp wil een voorstel van het produktschap Zuivel, om stijging van loonkosten en kostenverhogingen ten gevolge van de huurverhoging in de prijzen van melk en melkprodukten door te berekenen, nu niet in overweging nemen. Hij wil eerst de gegevens af wachten die dit najaar beschikbaar komen. Kodak fototip nr. 5 maar Vul Uw camera altijd in de schaduwl Fel zonlicht kan de film doen sluieren.- Nóg een goede tip: Gebruik r (Advertentie) Uit de nu beschikbare gegevens kan dr Veldkamp niet afleiden dat de bedrijfsresultaten van de zelf standige efficient werkende melk- detailhandelsbedrijven een afwijking rechtvaardigen van de stelregel, dat loonsverbeteringen zonder prijsver hogingen tot stand dienen te komen. De gegevens wijzen er volgens hem op, dat de produktiviteit en de ren tabiliteit van de melkdetailhandel een verbetering hebben ondergaan. Treinen rijden in en uit, reizigers draven af en aan, post en bagage moeten verladen worden en alles moet op de minuut kloppen. AMSTERDAM (P P) - „Wat u hier ziet, moet u beschou wen als een voorbeeld. In deze vorm functioneren alle stations in ons land, de een groot, de ander klein, maar het principe is overal eender". Dit vertelt ons de heer De Leur, hoofdstationschef van het Centraal Station te Amsterdam. Zijn taak is werkelijk geen sinecure en is te vergelijken met die van een bedrijfsleider in een enorme fabriek. Natuurlek heeft deze man zijn assistenten en het is met een van deze, de heer Van Hoven, onderchef van het C.S., dat wij eens een kijkje gaan nemen achter de schermen waar de reiziger altijd voor staat en slechts kan vermoeden dat daarachter gebeurt. Het begint al wanneer we de grote hal binnenkomen en ons voor infor matie wenden tot de loketten van de afdeling inlichtingen, waar een aantal dames beschikbaar is om de reizigers alle gewenste informaties te verstrekken. Het is er druk en de meisjes hebben handevol werk. Het duizelt ons, zoveel wordt er ge vraagd over verbindingen, prijzen en aansluitingen. De meisjes hier zijn speciaal voor dit doel opgeleid. Minimaal moeten zi) beschikken over een h.b.s.-opIei- ding en de vreemde talen enigszins machtig zijn. Aan die talen wordt trouwens ook in de opleidingstijd veel aandacht besteed. De informatrices moeten toch in staat zün een buitenlander naar behoren te helpen en ook zo'n buitenlander kan lastige vragen stellen. De dames beschikken voorts natuur lijk over allerlei hulpmiddelen zoals diverse dienstregelingen, niet alleen van de N.S., maar ook van buson dernemingen door het gehele land en van verbindingen in het buiten land. Wanneer de reiziger even ge duld heeft, stippelen zij in minder dan geen tijd zijn reis even uit en weet hij precies waar hij aan toe ls. Aohter de loketten Dan gaan we kaartjes kopen. Deze keer niet vóór, maar échter het lo ket We maken daar kennis met de moeilijkheden die de kaartverkoop met zich meebrengt. Er zijn in ons kleine landje met zijn dichte spoorwegennet en zijn vele stations natuurlijk duizenden reis mogelijkheden. Naar hoeveel stations in ons land kunnen we alleen al van Amsterdam uit reizen Al deze kaartjes kunnen dus worden gevraagd en daarmee moet rekening worden gehouden, want de reiziger zou zich niet kunnen voorstellen, dat hij hoorde: „Nee meneer, daar kan Ik u niet aan helpen Het is dus begrijpelijk dat de dames en heren die aan de plaatskaartenloketten dienst doen, heel wat aan hun hoofd hebben. Zij moeten snel en zonder vergissingen het juiste kartonnetje afleveren, waarbij voor elke bestem ming er nog verschillende mogelijk heden zijn, zoals eerste en tweede klas, enkele reis, retour en kinder kaartje. Toch willen de reizigers, die dikwijls op het laatste nippertje binnenkomen en in de rij moeten staan op tijd hun trein halen. Geluk kig zijn er al veel moderne vernuf tige machines in gebruik, die het de lokettisten mogelijk maken de rei zigers snel te helpen. Waar staat mijn trein Door de conttrole komen we op het perron. Waar komt de trein te staan, waar moeten we instappen De borden met inlichtingen en aan wijzingen vormen voor de N.S. een groot probleem. Ze moeten alle in lichtingen bevatten en toch overzich telijk en duidelijk zijn. Toch 'a men erin geslaagd de reiziger wegwijs te maken en tenslotte lopen er altijd verschUTende w 5; -employé's, aan De dames van de afdeling Inlich tingen hebben het «teeds druk, want altijd zijn er reizigers die Iets te vragen hebben. Het blijkt, dat wij nog wat tijd heb ben en we besluiten een kopje kof fie in de restauratie te gebruiken. De heer Ouwenaar, eigenaar van de restauratie ontvangt ons hartelijk en maakt van deze gelegenheid ge bruik ons zijn onderneming te la ten zien. We mogen hier rustig van een bedrijf spreken, want de restau ratie is een bedrijf in de gigantische fabriek die het Centraal Station zelf is. Buiten de geweldige restauratie ruimten. waar men niet minder dao 400 gasten tegelijk kan bedienen, liggen schitterende keukens, voor zien van de modernste apparatuur, dan meer binnen en geen wagon gaat er uit. Aangezien de treinenloop el ke dag vrijwel gelijk is, kan men hier spreken van een zekere routine. De klok is in zo'n seinhuis eigenlijk het centrale punt. Over enkele mi nuten loopt de trein uit Rotterdam binnen. Die moet langs het derde oetron westzijde. De seinen en wis sels worden in de Juiste stand gezet, zodat die trein zonder moeilijkheden kan binnenkomen. Maar tegelijker tijd vertrekt van het vijfde perron 'n trein naar Alkmaar en die moet op tijd weg kunnen. Ook hiervoor wor den alle seinen en wissels in de juis te stand getrokken. Zo bedient men hier het treinverkeer. Niets wordt aan het toeval overgelaten en alles ls Ingesteld op veiligheid. Wordt er een sein of een wissel ver zet, dan wordt die verzekerd, door middel van een soort sper. Die kan dus niet meer worden verzet zonder dat eerst de sper opgeheven is. Bo vendien zijn er nog diverse andere veiligheidsmaatregelen genomen, zo dat men redelijkerwijs ma; verwach ten dat alles zonder ongelukken kan verlopen. Boven in het seinhuis waakt men over de veiligheid van de reizi- zigers. Lange rijen knoppen ma ken het bedienen van seinen en wissels mogelijk. diverse koks en wat dies meer zij, maar ook eeen complete banketbak kerij, waar tevens eigen brood ge bakken wordt. We mogen rustig zeg gen, dat deze restauratie geheel voor zichzelf kan zorgen. Dit wordt wel heel duidelijk gede monstreerd, wanneer wij een bezoek brengen aan de magazijnen, waar vele winkels jaloers op zouden zijn. Kelders vol met rekken en kisten met dranken, blikgroenten, fruit, rookartikelen en wat al niet meer. Alles loopt via een centraal punt, waar de uitgifte van deze voorraad- goederen plaats vindt en er een keu rige administratie van wordt bijge houden. In de keukens wordt het materiaal verwerkt en de obers brengen dat weer naar de reizigers die hier iets willen gebruiken. Het is niet alleen in Amsterdam, dat de res tauratie een groot bedrijf in het sta tion ls, ook in andere plaatsen plaat sen treffen we dit zo aan. Hoog hi de kap In een van de seinposten hoog boven de perrons, vinden we wel een van de belangrijkste punten van het ge hele station, want hier draagt men de verantwoordelijkheid met betrek king tot de veiligheid der reizigers. De gehele treinenloop heeft men hier in handen en wanneer de om standigheden dit noodzakelijk zou den maken, kan men het station ge heel blokkeren, geen trein komt er Veiligheid voor alles. Uiteraard staat men in het seinhuis regelmatig in contact m de eerste blokposten op de spoorbanen vanaf het station en er kan geen trein bin nenkomen voordat alles in het sta tion keurig geregeld is. Van het hoge seinhuis uit zien we onze trein het station binnenkomen en plaats kiezen langs het perron. De reizigers stromen er uit. Anderen staan klaar om de rijtuigen binnen te gaan. Bij de postwagen staan de karretjes van de P.T.T. en laden post in en uit. Ook wat stukgoed wordt snel verladen. Alles steekt op de minuut, want de trein moet ook weer precies op tijd vertrekken. In het seinhuis zet men de seinen op veilig. De trein kan zijn reis vervol gen. Snel nemen wij afscheid van onze gastheer en de heer Van Hoven en spoeden ons naar de trein. Rustig zittend in ons compartiment zien we hoe de lamp aan het einde van bet perron op wit springt en we weten nu, dat onze baan veilig is. De perronchef heft zijn „spiegelei" en onze trein zet zich in beweging. Onze trein, een van die vela treinen die het station in- en uitglijden, dag ln dag uit. Een trein vol passagiers met diverse bestemmingen, passa giers die veilig moeten worden ver voerd. Een leger van beambten waakt hierover. (Nadruk verboden) C^tS. Al ENE B12. 1 IK BEN HÉLEMAAL BCTEfS, DAJ?SAN LANG I DOKTE®. HC WILDE DAT U OS BELEDENC*T Ikll\gPggTg SEMT, Plf HET 2A<5. IS ALLFS <SBOTE N/EUIV5 IIC0EN VEkLIÉFD. W\CHT BÉNG DOkTF®ECHT VES j ZFCT, DAT ZE OPVTOtETfe T •SYLVIA. iWrfSSt. 5YLVIA hoe? ff ND OP Die APME VIOLETTe

Leidse Courant | 1960 | | pagina 5