Buitenlanders overnachten dikwijls in Leiden ondanks gebrek aan hotels VLIEGENDE SCHOTEL GELAND Scherp NOLET Open gespreksavond voor jongeren 3 JUNI 1960 Dt LKIDSfc t.OUKAN'l PAGINA 2 Vergadering Vreemde'ingenverkeer ontsfemd over verplaatsing snack-bar Op de gisteravond in het Gulden Vlies gehouden jaarvergadering van V.V.V. Leiden zijn een dozijn agenda punten in recordtempo afgehandeld. In zijn openingswoord bracht de voorzitter, de heer G. Groen, de dank over van V.V.V. aan de Licht- week-commissie en de Winkeliers- Actie, die door de gehouden loterij diverse actie hebben mogelijk ge maakt. Spr. noemde hierbij met name de druk en verspreiding van propa gandamateriaal. Momenteel tracht Op de tiende plaats in Nederland bestuur en leden volledig instemden. De periodiek aftredende heer De Ren werden door de heer Eversteyn wordt in de kascommissie opgevolgd nader toegelicht. Enerzijds is er door de heer J. C. J. Lambermont. weliswaar een grotere inkomste Na goedkeuring van de begroting door de verhoogde gemeente-sub- 1961 werden de eveneesn periodiek sidie, meerder contributie enz.; aftredende bestuursleden, de heren anderzijds zijn er echter de hogere Pf.0*- Keuning en E. Wijmans salarissen en soc. lasten als ge- acclamatie herkozen. De korte volg van de noodzakelijke staf- rondvraag in het teken van de „pa- uitbreiding, de verhoogde uitgave tat-frite ergernis" en de fiscale pro voor de Bloemenweek, en de ho- blematiek besloot het vergader- gere kosten voor propaganda: aan- gedeelte. stelling van een colporteur en De beer C. J. Piena vertoonde imhuuiumciMoi, c— drukkosten. hmrna een tweetal kunstfilms: „Rem men te komen tot het realiseren van By monde van de heer J. de Ren brandt (afgestaan door A.N.V.V.) de reeds vorig jaar besporken Rijn- werd, namens de kascommissie, hulde „Nederlandse Miniaturen van de landfolder, waarbij men in een gebracht voor het uitstekend beleid Rijks-Voorl. Dienst, grote oplage de aandacht wil vra- - gen voor stad en wijde omgeving. Spr. liet ook een teleurstellend geluid horen. Toen enige maanden geleden werd vernomen, dat de rijdende snackbar van Mullens, gedurende de bouw van zijn nieu we zaak en hoogbouw-woningen, geplaatst zou worden op het ter rein voor het VVV-kantoor, heeft men onverwijld hierover met het gemeentebestuur contact opgeno men en daarbij de toezegging ont vangen, dat men zou trachten een andere oplossing te vinden. Nu is, aldus de heer Groen, zonder eni ge voorkennis van die zijde, de wagen toch geplaatst, hetgeen door het bestuur ernstig wordt be treurd. Spr. besloot met dankwoorden aan het adres van directie en staf van het kantoor voor het vele en moei zame werk aldaar, achter de balie en administratief verricht. in moderne Spaanse en Italiaanse kleuren. OVERHEMDEN in de bekende merken TRENCO FABLO KERKO ZOMER-COLBERTS en PANTALONS zo licht als een veertje. SPORTPULLOVERS in suède en wol. FALCON REGENJASSEN HERENMODEMAG. Botermarkt 89 Haarlemmerstraat fe06 Burgerlijke Stand Laatste Berichten Advertentie) Gravensteen gerestaureerd met hout en carton Leiden logeerstad. Het jaarvereslag over 1959 van de VW-directeur, de heer G. van Weel den, is reeds eerder aan alle leden en aan de pers toegezonden. Hier door kon de directeur volstaan met slechts de aandacht te vestigen op enige opmerkelijke punten in zijn verslag. Het ledental is belangrijk toegenomen; de inkomsten door con- tibuties zijn in twee jaar tijd ver dubbeld. Spr. zei vervolgens enige interessante dingen over het aantal en de aard van de in het afgelopen jaar gegeven „balie-inlichtingen". Voor eén jaar heeft de dir. en zijn staf statistische gegevens verzameld over de verhouding tussen aanvra gen voor hotels, pensions en parti culiere adressen. Typische verschil len treden hierbij op bij de nationa liteiten der aanvragers. De verkregen percentages zijn voor de belangheb bende logiesverstrekkers van groot belang om te kunnen vaststellen tot welke groepen vreemdelingen be paalde activiteiten moeten worden gericht. Merkwaardig is ook dat Lei den, ondanks een beperkte hotelac commodatie, toch relatief veel over nachtingen heeft door buitenlanders, zoveel zelfs, dat onze stad met zijn 13109 boekingen van het vorig jaar, daarmede de 10e plaats in ons land bezet. GEM. AANKONDIGING INZAMELING VAN HUISVUIL Op 2e Pinksterdag zal geen huis vuil worden ingezameld. Men gelie ve op die dag geen emmers aan de openbare straat te plaatsen. Het ophalen van huisvuil uit die percelen, welke gewoonlijk op maan dag worden bediend, zal nu plaats vinden op donderdag 9 juni e.k. De directeur Gem. Reinigings- en Ontsmettingsdienst. Geboren: Johanna CorneliaMar- garetha Helena d.v. L. C. Plasmeijer en J. D. Kappe; Robbie z.v. S. Hoo- geveen en G. Tijssen; Theodorus Cornelis Jacobus z.v. J. J. van der Hoorn en G. M. Hoogervorst; An- dries z.v. A. J. P. Schrama en A. Lepelaar; Cornelia Jacoba Maria d.v. B. P. Duivenvoorde en C. A. van der Eng; Abraham z.v. J. A. Haasbroek en J. van Delft; Herma d-v. H. van Leeuwen en L. J. Geertman; Johnny z.v. J. Smit en W. van Egmond; Mo nica Adriana Marcellina Maria d.v. A. L. Duijnhoven en A. C. Beijers- bergen; Karin d.v. C. Bodrij en M. C. Schouten. Gehuwd: A. de Groot en M. M. Bavelaar; A. J. Verberg en M. J. Rijsbergen; A. Schouten en C. M. T. Spijkers; J. K. Donker en C. H. A. Roosen; H. J. Wanninkhof en C. W. E. van Slingerland; H. N. T. van de Water en M. van Strien; A. Heister- borg en M. Nagtzaam; J. M. v. Rijn en G. van Leeuwen; L. Rijsdam en J. Knol; C. Ouwehand en S. Kusu- noki; P. van Velde en C. A. Mas- saar; J. van der Heijden en C. W. van Doorn; W. J. Dubbelaar en C. van Veen; G. H. Arkeveld en E. M. Dekker; A. J. Lagas en M. J. Klui vers; C. Segaar en M. Tuijthoff; W. Pison en C. Stikkelorum. Overleden: J. Bodrij 48 j., echtge note v. H. Smit; C. van Delft 76 j., man; M. L. A. J. J. C. de Cnyf, 51 j., vrouw; A. van den Berg 89 j., man. KONINGINNEHARING. Een delegatie uit Katwijk heeït vanmiddag om twaalf uur Hare Ma jesteit Koningin Juliana de traditio- ne „Koninginneharing" aangeboden De hiervoor uitgekozen haring is ge vangen aan boord van de Katwijk 25 en aangevoerd door de Katwijk 23 De schipper van deze logger, de heer J. van Beelen, maakte deel uit van dt delegatie, die de haring aanbood. Bij de aanbieding waren voorts aanwe zig de burgemeester van Katwijk, de heer H. Duiker, de heer C. den Duik Azn., directeur van de rederij n.v v.h. A. den Duik, de hoofdcontroleur van de dienst haringcontrole, de heer W. J. van der Windt en twee van diens medewerkers. De aangeboden haring werd aangewezen door de ambtenaren van de dienst haringcon trole. WALTER FUNK OVERLEDEN Walter Funk, minister van Econo mische Zaken en president van de Reichsbank tijdens het bewind van Hitler, is, naar vandaag in Düssel- dorf is vernomen, in de ouderdom van 70 jaar na een hartaanval over leden. Funk werd drie jaar geleden ver vroegd uit gevangenschap te Span- dau ontslagen in verband met zijn wankele gezondheidstoestand. APELDOORN3 juni Gisteravond te plus minus 11 uur naderde uit oostelijke richting met grote snelheid een lichtflits, die ver in de omtrek werd waar genomen. Plotseling verminderde de lichtflits snelheid en stond prak tisch stil hoven Apeldoorn. Een zacht gezoem bewees, dat de lichtflits afkomstig moest zijn van een zich in de lucht bevindend voorwerp. Naderhand zou blijken, dat het voorwerp een vliegende schotel was. De schotel bewoog zich in de richting Teriet en deze was nu met het blote oog waarneembaar. Hangend boven de bossen tussen de Arn hemse- en de Loenenseweg, boven het bekende Kleine Paradijs in Beekbergen, koerste het voorwerp, dat zich nu nog slechts enkele tientallen meters boven de grond voortbewoog, naar de gemeente Loenen. Na even boven het centrum van de gemeente Loenen te heben stilge staan, werd het gevaarte (diameter naar schatting 15 m) nabij het ge meentehuis aan de grond gezet. De klok van de kerktoren bleef stil staan. Het electrische licht in de ge meente ging uit, motoren van auto's, scooters en bromfietsen sloegen af en het vee werd onrustig. In de koepel van de toren werd een klein schuifje vei'schoven. Daaruit slopen twee fluo. rescerende maanmensen en zij bega ven zich naar de Brood- en Banket bakkerij van de heer A.-F. Jeths, Eerbeekseweg 13-a. Groot was de verbazing van omwo nenden toen één van de twee wezens op de deur van de heer Jeths bonsde en in zuiver Nederlands verzocht: „Laat ons alstublieft binnen". De heer Jeths in nachtgewaad, opende de deur. Nadat de heer Jeths van de schrik bekomen was, vroegen beide wezens weer in de Nederlandse taal: „Zijn er reeds „Bijstand"-loten ver krijgbaar?" Eén van de twee maanmensen ver telde de heer Jeths, dat ook op de maan woningnood heerste en dat men vernomen had, dat er wéér vijf woonhuizen met 5.000 andere prijzen in de „Bijstand 3"-actie waren opge nomen. De heer Jeths, die, evenals alle andere verkopers van loten, juist bevoorraad was met Bijstand-lot#n, verkocht aan ieder van hen vijf lo ten. Daarna ging de schotel, nadat beide wezens waren ingestapt, de hoogte in, om met grote snelheid in westelijke richting weg te vliegen. Bijstand-loten zijn in 5 séries van 460 000 stuks a 1,— per stuk ver krijgbaar op tienduizenden adressen, kenbaar aan het raambiljet. Voor deze aktie werd door de Minister van Justitie dato 26.2.60 nr. L.O. 570/141/ 430 vergunning verleend aan het Kon. Juliana Fonds en het Pr. Bern- hard Fonds. Bekendmaking hoofd prijzen 16 juli 1960 via radio en tele visie. Inlichtingen: Heemraadssingel 303, Rotterdam. (Advertentie) Vreemdelingen, die Leiden bezoeken, krijgen in deze dagen wel een wat scheve indruk van het Gravensteen, want de gevel is geheel „gerestaureerd" met hout en decors in verband met het lustrumspel, dat hier door de Leidse studenten gespeeld zal worden. Op het dak van de galerij wordt het spel dr. Faustus (in eerste versie) gespeeld. Rechts boven is het regisseurshok gebouwd. Tegenover het Gravensteen zal het publiek op tribunes plaats nemen. Hier zijn thans ook de grote lichtmasten opgesteld, die de gevel moeten verlichten. Vooral de verlichting speelt een belangrijke rol in de regie van dit spel. Meer geld. Na deze interessante toelichting van de heer Van Weelden namen de aanwezigen kennis van de cij fers der explotatie-rekening, sa mengesteld door de penningmees ter, de heer G. Eversteyn. De fac toren welke het uiteindelijk nade lig expl. saldo hebben beïnvloed potlood on qmemt J No. 509 Horizontaal: 1 radio omroep ver eniging (afk.), 4 opening ener fuik, 6 leerrede, 9 boom, 11 voorzetsel, 12 scheikundig element (afk.), 13 meis- lesnaam, 15 voorzetsel, 16 lichaams deel, 17 mount (afk.), 18 voornaam woord, 19 munt in Turkije (afk.), 20 ichaamsdeel, 22 muzieknoot, 24 ga ve, 26 heeft een haan, 27 horizon. Verticaal: 1 rund, 2 voorzetsel, 3 driftkop, 4 pers. voornaamw., 5 heks, 7 adellyke titel op Java (afk.), 8 voegwoord (Fr.), 10 vuiststoot, 12 meubelstuk, 14 wilde haver, 15 bij woord, 19 deel van een boom, 20 nevenschikkend voegwoord, 21 mu zieknoot, 23 beigweide, 24 voorzet sel, 25 godsdienst (afk.). Oplossing morgenavond. Oplossing no. 508. Horizontaal: 1 kledij, 5 pro, 6 esp, 8 Se, 9 sen, 11 Ee, 13 are. Jff ets, 16 netel, 17 arg, 19 koe, 21 na, 22 arm, 24 on, 25 pol, 27 eer, 29 tegen. Verticaal: 1 kr, 2 los, 3 den, 4 ijs, 5 per, 7 pet, 8 satan, 10 Enter, 12 Essen, 14 eng, 15 elk, 18 rap, 20 oor, 22 ale, 23 mee, 26 Ot, 28 en. Feestelijke intocht avondvierdaagse te Leiden Hoewel door een jammerlijk mis verstand overigens buiten de schuld van de organisatoren de traditionele muzikale opwachting ontbrak, is de laatste tocht in het kader van de Leidse Avondvierdaag se gisteravond toch een ware feest- tocht geworden. Met bloemen ge toond hebben de ruim 300 deelne mers (sters) de laatste kilometers dwars door de stad afgelegd en er vrolijk zingend een feestelijke in tocht van gemaakt, waarbij men zich waande in de sfeer van de „Grote Vierdaagse". Het overgrote deel van de deelne- mers(sters) verrichtte een bijzondere prestatie, aangezien zij na de normale dagtaak vier avonden achtereen op mars gingen. Uitvallers waren er niet, dus kwa men allen in 't bezit van de „Avond- vierdaagse-medaille" of het respec tievelijke jaarcijfer. Een zeer opmer kelijke prestatie werd geleverd door de heer Van Heusden, die voor de elfde achtereenvolgende maal deel nam en de heer v. d. Linden (70 jaar), die als oudste deelnemer suc cesvol finishte. De deelnemende groepen t.w. „Sparta" (Leiderdorp), „De Fliere fluiters'" (Leiden), „De Rippers" (Rijpwetering) en „School-Os-en- Paardenlaan" (Leiden) ontvingen een fraaie herinnerings-plakette. Kinderoperette „De missionaris en de opera" Op ouderavond H. Hartschool De ouder-comité's van onze scholen geven de ouders elk trimester de ge legenheid om in de school het werk van hun kinderen te bekijken en dit te bespreken met de leerkrachten en eventueel ook de mogelijkheden voor later te bezien. Het was echter een uitstekende gedachte van het ouder comité van de H. Hart-school voor meisjes aan de Os- en Paardenlaan om daarnaast in een speciale avond aan de ouders te tonen tot welke prestaties hun kinderen, opgaande in een zuiver spel, in staat zijn. Het hoofd der school, de heer A. Hertogh, had deze opdracht op su blieme wijze uitgevoerd en toonde gisteravond in het St. Antonius club huis het resultaat van maandenlang oefenen in een geestige kinder-ope- rette „De missionaris en de tove naar". De voorzitter, de heer A. Buis mocht een geheel gevulde zaal be groeten, o.w. mgr J. Buis, pastoor J. v. Adrichem, oud-kapelaan en oud godsdienstleraar van de school en kap. Blauwhof die zijn plaats aan de school heeft ingenomen. De gehele operette was gemaakt door de heer Hertogh, tekst en op muziek gezet, terwijl hij zelf de regie voerde. Zelden zal een kinder-ope- rette met zoveel enthousiasme en met zoveel succes zijn uitgevoerd. De rolvastheid van de kinderen was bewonderenswaardig, het ryth- me van de dansjes uitstekend geti med, het geheel stond ver boven het peil van wat men van deze leeftijden ook maar mag verwachten. De dansjes waren ingestudeerd door de dames W. Doedens en M. Hooge- veen, terwijl de alleraardigste kle ding van de circa 50 deelneemstertjes geheel vervaardigd waren door de da mes M. Lub, H. Goddijn en M. Hoks. Bij het mooie eindtableau ontvin gen de kinderen, de heer Hertogh en zijn medewerksters een welverdiende cvatie "an de aanwezice" "'nagaan de heer Buis -amens comité en ouder aan de kinderen dank bracht voor hun spel en de heer Hertogh en zijn leerkrachten voor hun prachtig ini tiatief en hun bezielende leiding, welke dank nog eens geaccentueerd werd door presentjes. BIOSCOPEN. De films in de week van 310 juni zijn door de Kath. Film-Centrale als volgt gekeurd: Casino: „De geluksvogel", alle leef tijden. Lido: „Pijn en gijn in de kazer ne", alle leeftijden. Luxor: „De kinderrechter", 14 jaar. Studio: „Wir Wunderkinder", alle leeftijden. Trianon: „S.O.S. Pacific", 14 jaar. Rex: „Tarzans verborgen schat", 14 jaar (tot maandag). APOTHEKERSDIENSTEN Geopend: Centraal apotheek, Bree- straat 74, telefoon 20552. Donderdag 9 juni a.s„ 's avonds om 8 uur, willen enkele jongeren een open gesprek hou den in de Romanuszaal, ingang Mare, achter de Hartebrugskerk. Het thema, dat uitgekozen is, luidt „Wat doen wij met onze vrije tijd"? Het blijkt telkens weer, dat er jon ge mensen zijn, die zonder dat zij zich op een of andere manier aan 'n organisatie of beweging willen bin den toch wel eens met leeftijd genoten bij elkaar willen zijn om het een en ander te bepraten. In de gespreksgroepen van het Jongeren-kontakt gebéurt dit regel matig in kleine groepen, die tot vas te kernen zijn geworden. In een vrijer en losser kontakt stel len we ons de gespreksavond van 9 juni voor. Er wordt niet verwacht, dat het storm zal lopen, maar mocht het zo zijn, dat de zaal te klein blijkt, dan vinden we een oplossing. Entree vrij! Het onderwerp is zo gekozen, dat er waarschijnlijk allerlei moge lijkheden voor een verder gesprek openblijven, ook eventueel op an dere avonden. Je krijgt zo weinig kans om eens iets te zeggen, hoor je wel eens. Hier ligt een kans. Jongeren, maakt er ge bruik van en zegt wat je op 't hart hebt. Namens het Jongeren-kontakt TON v. d. VELDEN, p. HERMAN HAGEN ofm. LEIDSE UNIVERSITEIT TWEEDE IN INTERACADEMIAAL VOETBALTOURNOOI Gisteren werd in het Goffert Sta dion te Nijmegen weer het jaarlijkse voetbaltournooi gehouden tussen de universiteiten en hogescholen van Nederland. De door de minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschap pen beschikbaar gestelde wisselbeker kwam dit jaar in het bezit van de Landbouw Hogeschool van Wagenin- gen. De Leidse Universiteit wist be slag te leggen op de tweede plaats door te winnen van de personeelsle den van de Groninger Universiteit. De Technische Hogeschool van Delft kwam op de derde plaats. Tijdens 't diner na afloop van de wedstrijden, voerden verschillende sprekers het woord. Men was dankbaar gestemd, omdat de wedstrijden in een spor tieve geest gespeeld waren en hoop te, dat dat de banden tussen de uni versiteiten en hogescholen nog hech ter waren geworden door deze ont moeting. De organisatie liet niets te wensen over en het schema werd volkomen nagekomen, ^/olgend jaar zullen de wedstrijden onder auspi ciën van de Economische Hogeschool te Rotterdam worden gehouden. IJVER. MET EEN ALLE hindernissen ver nietigende ijver zijn studenten in Leiden het lustrum-feest aan het voorbereiden. Wat een ander nooit gelukt zou zijn, spelen zij klaar, zij klimmen boven op een door monumenten zorg ondersteund gebouw en bren gen décors aan. „Kijk dit is nu het Gravensteen", horen we twee toeristen tegen el kaar zeggen. „Merkwaardig bouw sel! Een grote vurenhouten trap ver bindt de begane grond met de eer ste verdieping en voor het overige heeft men décorstukken in wat on duidelijke kleur aangebracht. Het Pieterskerkplein wordt een kermis en de door de eeuwen gehei ligde beurs verandert in een hos- centrum, waar feestneuzen en dito hoeden de goede toon zijn. Intussen heeft men ook nog weer een maatschappijtje opgericht, n.l. een voor het vervaardigen van rol prenten, welke onderneming zich ge worpen heeft op het gereed maken van een hoogst merkwaardige film, die zó gek moet zijn, dat zelfs de naaste medewerkers van de regis seur er van staan te kijken. Neemt men bij dit alles in aanmerking, dat dagelijks ongeveer voor achtduizend gulden aan contanten binnenkomen aan bijdragen van de zich op dit lustrum verheugende reünisten, krijgt men een idee, dat dit feest niet zo maar wat vrolijkheid is, doch een instelling. Een vluchtige berekening geeft méér grond aan deze gedachte. Deelname aan het lustrum kost al leen aan entrée-gelden ruim hon derd gulden. We zouden er niet nóg eens over geschreven hebben als de kanton rechter deze week geen uitspraak had gedaan. Dames, wees voorzichtig met de lieden die aan de deur voor „een goed doel" een aanval op uw portemonnaie en uw goedhartigheid doen. Alleen een deugdelijke ventver gunning van de commissaris van po litie geeft zekerheid. De heer C. Crispijn, wagenvoerder eerste klas bij de N.Z.H.VJVf. te Lei den, hoopt zaterdag 11 juni zijn veer tigjarig jubileum te vieren. Gistermorgen om 11.57 uur de G-jarige Angelina van Kempen (Ten Katestraat) op de hoek van de Da Costastraat en de Ten Katestraat te gen een fiets gelopen. Het meisje viel en brak het lin'keronderbeen. TOONKUNST LEIDEN VRAAGT SUBSIDIE In verband met gerezen financiële moeilijkheden heeft de Maatschappij voor Toonkunst te Leiden aan Gede puteerde Staten van Zuid-Holland een verzoek om subsidie van ƒ10.000 gericht. Gedeputeerden adviseren gunstig. OEGSTGEEST Geboren: René Alle, z. v. R. Pas- schier en P. J. Kraaijer; M^iia Elisa beth, d. v. G J. Bellen en J. E. Hen- sing; Paulus G. W., z. v. P. W. G. Brussee en A. C. Roest; Joost Peter, z. v. R. Coutinho en A. J. van Rey- endam; Leonardus J. M., z. v. G. Tb. den Hollander tn J. E. van Sliedrest; Adriana M. M., d. v. W. A. v. Werk hoven en M. J. van Leijden; Sina Aafke Ietje, d. v. T. H. ten Berge c M. van Wieringa; Eric Vicente, z. v. E. V. van Hall en M. L. Blom. Overleden: G. Scheltema, 89 jaar. wedn. van A. Rijpstra; H. de Kok, 84 jaar. Geslaagd Aan de Rijkskweek school in Den Haag slaagde de heer F. Merkelijn te Oegstgeest. WARMOND Vissen voor uitgaansdag bejaar den. De hengelsportvereniging „De Leede" te Warmond, geeft tel ken j are een belangrijke bijdrage in de kosten, verbonden aan de jaar lijkse uitgaansdag van de ouden van dagen. Deze uitgaansdag zal dit jaar plaats vinden op 9 juni a.s. met als hoogtepunt een bezoek aan de „Flo- riade". Voor het bijeenbrengen van ge noemde bijdrage organiseert de hen- gelvereniging „De Leede" op zater dag a.s. een grote viswedstrijd. De wedstrijd vindt plaats onder de al gemeen geldende voorwaarden, zo als vissen met 1 hengel en 1 haak. terwijl alleen gevist mag worden met brood, deeg of aardappel. Er wordt gevist van half drie tot vijf uur. Als viswater is aangewezen „de Warmonder Leede" en de Grote Sloot. Het inschrijfgeld bedraagt 1,25 per persoon. De deelnemende verenigingen, die f 1.- extra storten, kunnen mede-dingen naar de mooie wisselbeker. Deelnemers kunnen zich opgeven bij de heer H. Veltenaar, Nor rem eerstraat 40. De prijsuitrei king zal dit jaar plaats vinden in het Chr.^ Verenigingsgebouw ,,'t Tref punt". De deelname-nummers kun nen worden afgehaald in café „Sport" vanaf 2 uur.

Leidse Courant | 1960 | | pagina 2