A. Kuyper WERKLIEDEN 841888757 789 WOENSDAG 18 MEI 1960 DE LEIDSE COURANT PAGINA 3 OEGSTGEEST BOERENLEENBANK. De boerenleenbank „Oegstgeest", hield dinsdagavond in café „Zomer- lust" haar algemene ledenvergade ring, waarbij o.m. de districtsinspec teur, de heer P. Ideler, aanwezig was. Voorzitter C. den Hollander con stateerde dat de werkzaamheden van de bank toenemen, wat o.m. blijkt uit een stijging van 't spaargeld met ƒ780.000.Spr. wees er verder op dat donkere wolken zich boven de plaatselijke land- en tuinbouw sa men pakken door onteigening en an nexatiedreiging. Als de grenswijzi ging doorgaat zal 50% der gronden voor Oegstgeest verloren gaan. Spr. hoopte dat er rekening zou worden gehouden met de oorspronkelijke be volking van Oegstgeest. Overigens was het verheugend dat de bank steeds groei vertoont, zodat de winst over 1959 6449.97 kon bedragen. Op vragen van de heer J. v. d. Post Sr met betrekking tot balans en V. en W.-rekening, antwoordde de voorzitter d'at de bedrijfskosten in vergelijking met andere banken aan die lage kant zijn. De heer Ideler on dersteunde dit door er op te wijzen dat de boerenleenbank goedkoper kan werken, wegens zijn onbezoldig de bestuurders en het streven te ko men tot een reële kostenberekening, waardoor het sociale karakter der bank naar voren komt. Op voorstel van het bestuur werd 500.van de winst bestemd voor het gouden jubi leum in 1963 en het restant 5949.97 overgeboekt naar de gewone reserve. Bestuursverkiezing. Het aftredende bestuurslid' C. Hooy- mans was niet herkiesbaar wegens het bereiken van de statutaire leef tijdsgrens, terwijl de heer L. Menken had bedankt als lid. Gekozen als be stuurslid werden hierna de heren A. Kooloos en C. den Hollander. Tot le den van de raad van toezicht werden benoemd de heren A. Kea en J. Kui pers. De heer C. den Hollander nam hierna het woord om de scheidende heer Hooymans namens de leden en het bestuur dank te brengen voor al het werk dat deze 47 jaar belange loos gedaan heeft. Spr. zei het hel der inzicht en oordeel van de heer Hooymans node te zullen missen en daar de grote dankbaarheid niet vol maakt was zonder cadeau bood spr. hem een electrisch dekenverwarming aan. Voorts werd de heer Hooymans benoemd tot erelid. Met enkele woorden dankte de heer Hooymans voor deze geste. Het bestuurslid de heer C. Juffer- mans, die het langst met de schei dende had samengewerkt bracht dank voor de goede samenwerking en hoopte dat de opvolgers dezelfde weg zullen gaan. Spr. wenste hem een goede' oude dag toe. Het was de heer Ideler een genoegen namens de Coöp. Centrale Boerenleenbank te Eindhoven afscheid te mogen nemen van deze oude pionier. Na gewezen te hebben op de tegenwerking en te genslagen bij de stichting der boe renleenbanken, wees spr. erop dat de eerste eigenschap van een be stuurder moet zijn liefde voor de or ganisatie maar vooral liefde voor de evenmens, vervolgens een gezond verstand en open oog, waar men werkt met geld van anderen en ten slotte de zware last van de zwijg plicht als beheerder. Als de nieuwe beheerders zich afvragen welke eigenschappen ze moeten hebben, kunnen ze naar U kijken. Spr. over handigde de heer Hooymans de zil veren legpenning van de Centrale Bank. In zijn antwoord bracht de heer Hooymans op de eerste plaats dank aan O.L.Heer en vervolgens aan de (Meer)burgervader bouwt aan de toekomst Burgemeester Smeets van Zoeterwoude heeft hedenmorgen onder grote belangstelling de eerste paal geslagen voor de bouw van 34 woningen voor de door de firma v. d. Poel gevormde combinatie „Meerburgerzin". Deze woningen, die in het nieuwe Julianapark en langs de Oranjelaan komen, worden in drie types gebouwd. medebestuurders en de kassier. Her innerende aan de crisistijd wees hij erop dat, dank zij de beheerders er toen weinig slachtoffers zijn geval len en hij deed een beroep op de le den om met hun zorgen en geld bij de bank te komen. Hierna gaf de heer P. Ideler een overzicht van de ontwikkeling der boerenleenbanken. Na aanvankelijk alleen de agrariërs gediend te heb ben staan zij nu klaar voor de gehele gemeenschap, al blijft de zorg voor land- en tuinbouw op de voorgrond. Zo zal er in 10 jaar 600 miljoen geïn vesteerd moeten worden. De banken kunnen door hun ser vice een vergelijking met andere banken ruim doorstaan; ook de mid denstand durft zijn geld aan ons toe te vertrouwen. De enige zorg is dat de toevloed van geldmiddelen in stand wordt ge houden. Geslaagd In de psychiatrische inrichtingen Endegeest c.a. slaagden voor het diploma Ziekenverpleging de zusters T. Bleeker, M. Blok dijk, G. F. ten Bos, M. Dekker, J. de Graaf, I. Kouprie, I. A. Laninga. A. Notenboom, A. Pessy. H. E. Pongers, G. Wendt, A. C. v. d. Zeeuw en br. F. Zondag. VOORSCHOTEN Autotocht Ouden van Dagen Het comité Autotocht Ouden van Dagen Voorschoten, gaat dit jaar haar 25e tocht organiseren. Dit betekent een jubileum en daarom wordt het een dagtocht en wel op donderdag 30 juni a.s. Zonder geld gaat het niet en daarom wordt de collecte gehou den in de week van 5 t.m. 11 juni, die dit keer extra wordt aanbevolen. Zij, die hun auto voor dit doel be schikbaar willen stellen, dienen zich indien enigszins mogelijk aan te mel den vóór 11 juni a.s. bij de heer M. W. Meyer, Rijndijk 68 indien men woont op de Leidseweg vanaf de Hofweg of op de Rijndijk; alle ove rige kunnen zich aanmelden bij de heer H. N. Muller, Schoolstraat 49. De ouden van dagen en invaliden dienen zich aan te melden op dezelf de adressen doch uiterlijk tot 11 juni a.s. De collectrices (minimum leer tijd 18 jaar) kunnen zich aanmelden bij mejuffrouw Eggink, Leidseweg 32. Uitslag Duivenvoordetocht De 6e Duivenvoordetocht kan zeker ge slaagd genoemd worden. Het weer was uitstekend en de route mooi. Helaas was de deelname minder dan andere jaren, maar dat was wel te wijten aan de St. Jorismarsen, die gehouden werden, waardoor de pad vinders en de verkenners verstek moesten laten gaan. De uitslag was als volgt: 10 km.: Ie prijs D.E.S. schoolgroep uit Den Haag; 2. Mar griet, Voorschoten; 3. VIOS, Sassen- heim; 4. SVLV Voorschoten. 15 km.: Ie prijs en wisselbeker: 1. D.E.S. Den Haag; 2. Liberty, Vlaardingen; 3. DVT Voorhout; 4. ZUT Leidschen- dam. 25 km.: 1. Zurich uit 's Graven- hage. Deze groep ontving de ereprijs met de legpenning, geschonken door ZKH Prins Bernard. De wisselbeker voor de beste Voorschotense groep was voor „Margriet". De baten van deze tocht gaan naar „Pro Juven- tut'e". Geboren: Petronella Johanna dr van W. H. van Watten en P. J. Am- merlaan; Robert zn van J. Visser en H. Oudshoorn; Martine Johanna Ma ria dr van W. A. de Jong en J. M. de Hey; Theodorus Gijsbertus Johannes zn van Th. G. van Bemmelen en B. E. M. van Noord; Theodora Ingrid Geertruida dr van C. H. Koemans en A. A. Straathof. Ondertrouwd: N. M. van der Werf en A. Russchen; J. C. van Gent en J. E. M. Volwater; H. G. F. Grüter en W. J. M. van der Bol; J. Kesseler en G. H. de Blank; W. de Ridder en E. Heppenstrijdt te Sittard. Getrouwd: A. Th. Schrama, Was senaar en N. C. M. Simons; J. A. van der Reijden, Nijmegen en I. A. C. Moerman; C. Th. S. Westgeest, Was senaar en G. M. M. Duijnisveld; G. W. Disseldorp, Leidschendam en C. C. Luijnenburg. Overleden: F. A. Geensen 75 jr echtgenoot van E. de Haas. „De brug onder water", door Maribel Edwin - Uitgave: Juniorpockets. Het Spec trum, Utrecht. Voor jongens en meisjes van 11 tot 14 jaar is aan deze jeugdserie v/eer een aardig boekje toegevoegd van een schrijfster, die ongetwijfeld de kunst verstaat de jeugdige lezers van het begin tot het einde met haar verhalen te boeien. Dit verhaal speelt zich af rond een geheimzinnig huis in Schc tland en het gaat over een onderaardse schat. Een onder werp, dat de jongelui zal aanspre ken. „Van Vuurpijl tot ruimte vaart", door Heinz Gart- mann - Uitgave: „Het Gou den Spoor", Hove (België). In dit boek geeft de auteur een po- pulair-wetenschappelijke verhande ling over de ruimtevaart en alles wat daarmee samenhangt. In bepaal de opzichten kan dit werk de lezer wel een wat ruimere kijk op de „race naar de ruimte" geven, doch het boek is op enkele punten reeds door de ruimtevaart ingehaald. De lezers nemen daarom gedeeltelijk kennis van verouderde theorieën. Zou het 'boek toch nog enige waarde kunnen hebben, dan wordt dit ech ter teniet gedaan door de vertaling in een erbarmelijk Nederlands. „In de Chinese Lekkerbek", door dr. W. M. Treichlinger. - Hollandia, Baarn Een belangrijk deel van de Neder landers heeft zich na de oorlog aan de Chinese gerechten „gewaagd" en deze kennismaking schijnt - gezien de vele Chinese restaurants, die als paddestoelen uit grond zijn gescho ten - wel bevallen te zijn. Voor de meesten is deze kennismaking maar zeer oppervlakkig gebleven en be perkt zich in de regel tot een enkel bezoek aan een Chinese eetgelegen heid voor de Onvermijdelijke nassi- of bami goreng. Voor wie de weg naar een wat uitgebreidere Chinese „.eethemel" wil inslaan, heeft dr. Treichlinger een receptenboekje sa mengesteld, dat hem daarbij een goe de gids kan zijn. „De verdwenen psychiater", door Martin Moons. - Uitga ve: A. W. Sijthoff, Leiden. Deze Nederlandse schrijver van ver halen in het crime-fiction genre heeft een detective-roman geschreven naar een bijzonder origineel idee. Tot de laatste bladzijde weet hij de lezer over de afloop in het onzekere te laten en de spanning voert hij prach tig tot een hoogtepunt op. Fen na deel vinden wij echter het veelvul dig gebruik van vreemde woorden, v/aar heel goed Nederlandse woor den gebruikt hadden kunnen worden. Dit zal naar ons idee bij vele lezers afbreuk doen aan de spanning. „Leven met God", door dr. B. Naaykens, pr. - Uitgave: Nederlands Boekhuis, Til burg. Gerankschikt naar het kerkelijk jaar heeft pater Naaykens een vierhon derd meditaties voor iedere dag ge schreven, die tot een handzame bun del zijn samengevoegd. De grootste waarde van dit boek ligt hierin, dat het de lezer duidelijk en beschou wend de weg aangeeft naar een le ven met God. Pater Naaykens weet zijn lezer die aanvulling in zijn geestelijk leven te geven, die nodig is om het con tact met God levend te houden en te verstevigen. Aan de hand van een tekst uit de Bijbel of een thema uit de liturgie van die dag wijst hij de lezer de weg naar het ideaal van een ascetisch leven, door beoefening van de nai stenliefde, nederigheid en onderwerping aan Gods wil. Van harte aanbevolen. Lourdes, Stad van Genade. Tekst: Henk Enkelaar; foto's Louis van Paridon. Uitg. Uitgeverij „St. Joris", 's Gra- venhage. Steeds meer komt de combinatie van boek en grammofoonplaat in ge bruik. Henk Enkelaar, Louis van Pa ridon en Joop Reinboud hebben deze combinatie aangewend om een kleine reportage te maken van Lourdes, Stad van Genade. Wie nog nooit in het genadeoord is geweest, wordt waarschijnlijk het meest aangespro ken door de mooie foto's en de ver klarende tekst van het boekje. Maar voor al wie eens in de Stad van Ge nade heeft mogen vertoeven, moeten de geluiden van de klokken, van de misgezangen, de Sacramentsprocessie van het ruisende water in de Gave en van het bekende Lourdeslied, die op de grammofoonplaat achter in 't boekje bijeen zijn gebracht, 't meest waardevolle deel van deze kleine uit gave zijn en vooral hen zouden wij daarom deze uitgave als souvenir van harte willen aanbevelen. Het mysterieuze zeilschip, door Eilis Dillon. Uitgave Het Spectrum, Utrecht. In de serie Prisma-Juniores is een deeltje verschenen, dat een zeer spannend verhaal bevat van een ge strand schip op de Ierse kust. Nu is het voor de jeugd van 1216 jaar waarvoor dit boekje bestemd is, op zichzelf al een gebeurtenis, welke hun nieuwsgierigheid moet opwek ken, als er een schip strandt. Maar dit schip is bovendien een zeer mys terieus schip, waarvoor allerlei ruige lieden zich op duistere wijze interes seren. Echt een boekje om te „ver slinden". Tekeningen helpen de fan tasie op weg. De heilige in ons wereld beeld, door Romano Guar ding Uitg. Lannoo, Tielt/Den Haag. Wij zijn vertrouwd met het bestaan van heiligen, maar zijn wij ons er wel van bewust, hoe wij als moderne mensen ons een heilige voorstellen. Dat deden de Christenen vroeger an ders dan wij nu. Paulus spreekt over gewone Christenen als over „heili gen" (en hij had geen ongelijk), later bezag men heiligen als opvallende, uitzonderlijke figuren; thans ziet men juist in het onopvallende doen wat het dagelijkse leven vraagt en dat goed doen het kenmerk van de hei ligheid. Guardini zegt in dit boekje treffende dingen over de heiligheid, waardoor hij ons een beter begrip bijbrengt over mensen, met wie wij vertrouwd zijn, maar die wij toch nog niet goed blijken te kennen. Het is maar een klein boekje, maar de lezing werkt verhelderend. „Ik zweer en beloof", door Ernst Ludwig Ravius. Uitg.: Fontein Boekerij (Nr. 25) Utrecht. De meeste doktersromans raken op geen stukken na de diepe ernst van de doktersroeping, noch de grote offers, waarmee die roeping gekocht moet worden. Het is een verdienste van Ravius, dat hij in zijn boek „Ik zweer en beloof" althans een poging heeft gedaan, de verantwoordelijk heid en de offerbereidheid van de artsen alle eer te bewijzen. Men er vaart, dat de eerbied voor en de ach. teloosheid met het leven nauw aan elkaar kunnen grenzen in de handen van een chirurg. Maar het wordt al lemaal wat zwart-wit geschilderd. Het geheel is niet zeer overtuigend en daaraan werkt ook mee, dat temidden van zoeveel idealisme echtscheiding en zelfmoord niet al leen worden aanvaard maar tevens als oplossing worden gezien voor de moeilijkheden, die onoverkomelijk schijnen. Marktberichten WOERDEN 18 mei Kaas Aan voer 14 partijen. Notering: eerste kwaliteit f 1-85 tot ƒ1.96, tweede kwaliteit ƒ1.08 tot ƒ1.84. Handel kalm. WOERDEN 19 mei Jongvee Aan voer: 378 lammeren, 182 biggen. No tering: lammeren ƒ45.— tot ƒ65,—, biggen ƒ48— tot 58.—. Handel in lammeren redelijk, in biggen matig. RIJNSBURG, 17 mei, Bloemen Tulpen: Baron de la Tonnaye 80—85; Kleurenpracht 3540; Gemengd I 70; Niphetos 5055; Wilmos 55 60; Wilmott Ria 8085; Irissen: Wedgwood 18—22; White Excelsior 58—60; Prof. Blaauw 70—75; Yellow Queen 3550; Duizendschoon 6070; Lathyrus I gemengd 35—42, alles per bos; Dubbele Violieren 12.0015.00 per 100; Anjers: Sim Red 8.0012.00 Sim Rose 10.00—12.00; Sim wit 15.00 16.00; Fanfare 16.00; Viking 18.00 per 100. Gerbera I 18.00; Pioenrozen 11.00—14.00; Mimie 1.00—1.40; Ko- rembl. 1.00—1.80; Trollius 2.00—2.50; Pyretrum Red King 3.504.805.80; Robinson 4.805.807.00; Pink Ideaal 4.505.00 per 100; Iremurus 4562 per stuk. KINDERARTS AFWEZIG TOT 18 JUNI De praktijk wordt te zij nen huize waargenomen door D. Hamming. 3? B.z.a. juffrouw die de leiding v. d. huishouding op zich kan nemen bij be jaard echtpaar of heer of dame; gaarne hulp aanwe zig. Br. met uitvoerige ge gevens te richten onder no. 9391 bur. v. d. blad. 2* Actieve melkbezorger gevraagd in gesaneerde melkwijk. Vast loon met provisie. Levensmiddelen- bedrijf H. J. Overdevest, De Sifcterlaan 87, na 6 uur Franohimontlaan 1, telef. 26886, Leiden 2* Gevr. flinke werkster voor 1 ochtend per week. Roomburgerlaan 31. Lei den. Zo spoedig mogelijk gevraagd een bakkersbe- diende Mooymans bakke rijen, Wilsveen 30. Leid schendam', tel. K 1761 1312. 2 Werkster gevraagd voor 2 ochtenden p. week. Aanmelden: Warnecke, Breestraat 126. 2 Gevraagd hulp in de huishouding voor hele da gen. Aanm.: Warnecke, Breestraat 126. Voor 4 a 5 ochtenden oer week net meisje ge vraagd. Mevr. Timmer man, Tomatenstr. 6, Lei den. 2* Hulp gevraagd voor 2 ochtenden in de week. Vondellaan 8, Leiden. 2* Gevraagd: een nette werkster, liefst ongehuwd voor de vrijdagochtend. Mevr. Stijnman. St. Aag tenstraat la, hoek Steen straat. GEMEENTE VOORSCHOTEN Bij de Dienst van Openbare Werken en de Reinigings dienst i9 plaatsingsmogelijkheid voor Ervaring als landarbeider, grondwerker of chauffeur strekt tot aanbeveling. Inlichtingen en aanmeldingen bijde Directeur van Openbare Werken. Wat Tip Top biedt, biedt een ander niet NIEUWE AUTO'S ZONDER CHAUFFEUR ST. AAGTENSTRAAT 14 TELEF. 25709 Stofzuigers v.a. f 115.— bij aankoop van een nieu- v p geven wij 25. - vooi uw oude. Fa Dusoswa Turfmarkt 13 Leiden. 2* Credieten t.m. ƒ3000. (voor iedereen) voor aan koop meubelen en wo ningtextiel direct van fa briek: enorme keuze en besparing: uiterst soepele betalingsregeling en strik te geheimhouding. Vraagt vrijblijvend inlichtingen: Postbus 538. Den Haag. 2? Bootje. Roei- of visboot- jes ook geschikt voor aan- hangmotor. 400 x 135 cm. ƒ300,—. H. R. Troost. Ha- 2* Iedereen is enthousiast als wij uw matras over trekken met damast. Een één-persoons v.a. 19,50: twee-pers. vanaf f 26.50. Smits bedden en tapijten- magazijn. Mare 98. Vrou- wensteeg 9. tel. 23913. 2" Rotan meubelen, wie gen, mandenwerk koopt U het voordeligst bij Fa. Van dei Vaart, Lange Pie- terskerkkoorsteeg 24, tel. 30534 Speciaal adres voor reparaties en bekleden van wiegen. 2* Helpt mee een kerk bouwen ter ere van St. Jo zef. Elk dubbeltje is wel kom- giro: 227223. A. A. J. Buys, bouw-pastoor, Leid schendam. 2* De Sleutelkoninc. Bij maken van alle sleutels, repareren, veranderen en openen van elk slot. Haar- lemmersti 273 teL 33958 4 bij de Overdekte) Leve ring aan Rijk en Gemeen te. Maandagmorgen geslo_ ten. 21 Te koop van particulier een Opel Rekora 1956. In goede staat. Te bevragen: Willem de Zwijgerlaan 7, Oegstgeest. 2* 'Vier clubfauteuils 85.-: pracht driezitsbankstel; 2 moderne clubfauteuils met 4 stoelen, van 325.- nu 155.-; 4 stoelen met ronde tafel 65.-: dressoirs 65.-; mooie vloerkleden 25.-; boekenkast. Nieuwenburg, Hooigracht 55 (geen win kelhuis). 6? UVS-ers en supp. Don derdagavond 8 uur in de Kleine Burcht, onze laat ste grote klaverjasavond. Zoals vanouds mooie prij zen. Niet leden zijn ook welkom. 2 Wasmachines f 135.— nog enkele dure machines, iets beschadigd 155.—; centrifuge. Fa Dusoswa, Turfmarkt 1—3. tel. 24409 enz. vernieuwen onder ga rantie. ook no-iron Smits overhemden- en kousenreparatiebedrijl. Nieuwe Run 94. tel 25391 2* Kinderrijwielen v.a. 49.50; sportrpwielen v.a. 89.—. Ook Rudge en Simplex voorradig. Fa. uusoswa, Turfmarkt 1—3. tel 24409. Aanhangwagens met rijksgekeurde torsievering monteren van trekinstal- latie's onder elke auto. A. S. Schalkers. Nwe Bees tenmarkt 32. Leiden, tel. 30358 <2 Heeft u een feestje? Wij verhuren serviesgoed, lepels, vorken, messen, glaswerk enz. Het Emaille- huis, Haarl.straat 160-165B <2 Aangeboden: een in zeer goede staat zijnde half-Engelse kinderwagen, wit. Vosterstraat 7, Oude- Wetering. 2 Aangeboden: een zo mermantel, zo goed als nieuw, maat 40, prijs 30 gld. Br. onder letter D aan R. Paauw, Kantoorboek handel. R-A.Veen. 2 Gebruikte bromfietsen. Solex en Berini M 21; ook sportfietsen, school- en werkfietsen. v. d. Meij, Hooigracht 66, Leiden. 2 R.K. Meisje, 19 jaar, zoekt nette vriendin. Al phen a. d. Rijn of directe omgeving. Br. onder no. 7907 bur. v. d. blad. 2 Te koop: 3 ijzeren deu ren en een verhuiswagen, geschikt te maken voor o.a. woon- of schaftruimte. S. A. van Leeuwen. Zoe- terwoudseweg 7, Leiden. 2 Grote moderne 3-zits- bankstellen 195.—: zuiver wollen epinglé of andere stof naar keuze. Geheel eigen werk, zowel hout als stoffe ring. Gemakkelijke betaling. Jacob v. d. Doesstraat 106, Den Haag, tel. 322675. 2 Markiezen: rolsch er- men: al. jaloezieën. Groot ste sortering zonwering. Prima afwerking. Vraagt inlichtingen en prijs bij het verkoopkantoor van Melchers' Markiezenfa- briek: C. E. Jedeloo. Oegst geest. Juffermansstraat 23. tel 01710—31165. 2 Te koop aangeboden: 655 meter warme kas okt. mei. 500 meter warme kas decmei: 550 meter koude kas sent.mei: 500 meter koude kas. jaar te huur. J. Elstgeest, Roelof- arendsveen. tel. 291-K 1713 2 10 Autorijlessen voor ƒ47.50. Nieuwe Opel Re- kord. Erkend en gedipl instructeur Autorijschool „Irene" Boddens Hosang- vveg 52, Woubrugge, telef 286 tel Leiden 26753 2. Complete winkelinven taris, o.a. 2 toonbanken, wandvak, etalageopbouw, hangertjes, paskamerbeu gel, chrcom etalage mate riaal. (damesconfectie). Te bevr. Haarl.straat 8. 2 Aangeboden: flinke ge stoft. balconkamer, le eta ge voorzijde, met kleine kamer, te gebruiken als slaapkamer of keuken. Nabij Oegstgeest. Br. on der no. 7874 bur. v. d. bl. 2 Aangeboden: een witte kinderwagen, uitneembaar Pr. Bernhardlaan 161, Voorschoten, tel. 3518. 2 De contact-commissie van UVS organiseert de laatste klaverjasavond van dit seizoen a.s. donderdag 19 mei des avonds 8 uur in de cantine aan de Wasse- naarseweg. 547ste STAATSLOTERIJ 4e klas 3e lijst HOGE PRIJZEN 50.000 18015 5000 18106 5000 19438 ƒ1500 10681 216-10 ƒ1000 2341 6729 6949 15137 ƒ400 2641 7580 7780 9314 13133 14668 15695 15919 16637 19911 21567 f300 1575 2494 2617 3166 3357 6212 8427 9744 9900 10287 11105 1233-1 13094 13737 14527 14584 15422 15608 16455 16732 17024 17157 18118 18964 19595 19601 19666 19776 20671 21421 21600 1114 410 610 715 835 949 2074 139 185 191 371 411 505 542 677 «95 728 763 795 803 904 3070 132 286 641 689 936 4088 295 465 526 534 542 671 736 945 987 5033 107 126 193 210 224 236 269 273 363 6058 102 148 268 286 346 389 422 516 595 693 821 877 948 7003 034 051 070 093 137 150 167 211 229 266 339 384 464 474 522 619 951 961 80S4 395 586 649 681 765 879 896 961 6006 043 109 162 240 272 367 450 569 591 682 694 698 739 779 813 881 972 998 10310 353 375 556 583 674 683 700 784 898 576 667 713 737 828 836 838 852 985 15026 031 149 262 290 389 488 500 633 671 798 820 S91 920 16153 222 259 403 472 506 623 690 784 925 19032 132 322 329 355 477 486 563 658 679 Sf? Z24 712 732 760 851 889 970 31315 253 279 366 398 504 508 585 635 691 766 775 801 821 860 894 911 941 999 NIETEN 1061 068 064 115 116 197 211 343 292 315 834 876 925 964 968 983 2015 071 104 128 140 153 155 215 296 300 327 332 339 351 372 394 423 484 488 519 ?f!,5S8S&6SS££U?171!S725 302O 029 039 047 049 108 179 190 191 216 221 258 264 310 313 323 372 512 532 545 554 588 604 619 666 679 702 758 905 968 4020 044 108 118 121 141 149 190 199 209 213 227 247 325 363 373 422 450 463 509 549 620 652 717 743 753 756 772 883 889 958 973 976 5012 014 046 157 191 218 220 383 392 455 6023 026 064 133 165 229 243 271 280 373 401 404 453 461 467 484 490 512 537 539 602 620 623 628 652 662 766 960 971 7009 021 049 053 090 120 144 173 181 215 234 294 3K5 322 376 383 407 415 493 499 509 513 531 540 572 610 613 621 626 6-14 667 69-1 701 703 769 784 838 849 8S4 909 912 913 921 979 8116 132 181 188 190 213 263 296 319 320 345 408 455 489 528 546 581 625 729 734 751 754 818 829 887 910 958 973 974 980 9012 062 129 153 169 176 178 183 188 259 260 267 319 320 340 372 457 459 499 505 524 525 570 601 603 695 741 805 808 847 122 014 054 131 151 153 154 176 192 285 200 221 3J9 325 327 376 377 379 387 411 428 456 458 468 485 -193 504 521 549 605 612 613 614 630 G60 731 734 760 774 795 ,849 864 888 903 905 939 957 962 999 1S018 072 102 154 161 211 229 260 290 299 «c 402 4U5 431 481 487 537 554 596 640 658 671 694 695 717 720 736 748 ,76f 824 945 951 958 968 973 992 l4225 006 062 ÖS7 117 124 134 167 232 299 347 362 372 386 416 413 440 456 464 475 503 525 552 o73 593 613 627 647 656 663 676 638 696 700 717 722 725 728 741 7®4 780 873 879 898 969 998 15045 058 061 081 091 096 236 139 211 212 Si 38 t£ SS 555 §H S. iff r ,62Tl HZ 112 178 275 338 317 331 362 367 «52 7V> om o58 561 580 616 619 Sof£?£3SÏÏ 977 S 869 873 885 407 419 424 443 451 456 4<i3 490 501 vn 306 511 555 5(57 603 6-15 654 667 685 680 697 709 7» 733 746 769 795 S40 89? £2 916 966 976 998 B40 891 899 *#053 083 135 161 181 183 203 232 274 276 315 351 401 405 459 468 498 504 531 cru 605 628 675 746 777 sll 840 33 gg 10?41 065 066 074 116 189 258 268 399 472 531 621 629 66.3 671 700 TO2 703 729 757 .TOS 843 852 863 870 902 909 915 «qn IMSijsisilis .-.0(7 oor 916 Süü 924 977 991 C27 fi,in r?r can n™ gi41 607 619 11002 010 021 034 050 063 079 090 098 108 fion 690 702 747 752 807 831 982 134 150 190 194 274 289 294 342 354 356 2ï003 046 n«3 no -i^o 943 Kg 50 184 788 735 8" 881 SB3 Adverteert in de Leidse Courant

Leidse Courant | 1960 | | pagina 3