Waar zeep- specialisten al 20 jaar van droomden heet Hoe u het ook beziet TESKE DU-NY GEEFT VERBLUFFENDE RESULTATEN IM VROOM DREESMANN bü MATZE DONDERDAG 21 APRIL 1960 DE LEIDSE COURANT PAGINA 10 Uw huid wordt dubbel zo schoon. De hiernaast geïllustreerde wattenproef* bewijst het. Uw huid blijft veel langer schoon. (Let maar op de binnenkant van boord en manchettenook die blijven nu langer schoon.) DU-NY is een van die ontdekkingen, die eigen lijk al veel eerder werden verwacht. Men wist, dat gewone zeep - waarvan het recept reeds hon derden jaren geleden werd uitgevonden - nog steeds een onvolmaakt hulpmiddel was. De we tenschap wist ook, dat het mogelijk moest zijn, een neutraal en alkalivrij middel te ontwikkelen dat werkelijk schóón wast. Een middel, dat diep in de poriën doordringt, het aldaar opgehoopte vuil oplost en de huid soepel houdt en niet laat uitdrogen. Tot. dusver wist men alleen nog niet DU-NY werkt als huidcrême en voorkomt uitdrogen. (Een aanmerkelijke besparing op cosme tische middelen.) Met DU-NY verdwijnen ook huidklachten, zoals overtollige transpiratieonaangena me geuren} z-g. meeëters enz. hoe men een dergelijk ideaal kon verwezenlijken. Maar nu is het dan toch zover. DU-NY, de wonderbaarlijke zeeploze zeep is er. Ondervind de nieuwe sensatie van door en door schoon te zijn. Een belevenis die tot nu toe vol maakt onbekend was. Wanneer U zich met DU-NY wast, is het alsof U zich voor het eerst in Uw leven echt wast. U lacht erom? Let maar eens op. U voelt het direct. U bent met DU-NY onmiskenbaar veel schoner. Dankzij die magi sche formule die alleen DU-NY bezit. Wattenproef bewijst wonderbaarlijke werking van DU-NY Was eerst b.v. Uw hals met de toiletzeep die U wilt Doop dan een watje In eau de cologne of alcohol en wrijf daarmede stevig over de pas gewassen plek. Het watje wordt zwart Dit bewijst dus zwart op wit dat gewone toiletzeep de poriën niet reinigt Was nu Uw hals met DU-NY, Herhaal de wattenproef. Het watje blijft spierwit Het bewijs Is geleverd. DU-NY doet wat geen enkele toiletzeep vermag. DU-NY reinigt Uw huid ook In de diepte. DU-NY onmisbaar voor sportmensen. Verwijdert snel al 'het vuil van en uit de huid. DU-NY bespaart werk, want boorden en manchetten blij ven dubbel zo lang schoon* Met DU-NY ver dwijnen huidklach ten en lichaamsgeu ren door poriën- diepe werking. DU-NY de „zeep loze zeep" neutraal en alkalivrij, is ook ideaal als haarwas middel. Bijt niet in de ogen. Door DU-NY géén transpirerende han den en voeten meer. Een uitkomst voor velen. Coton imprime, een uitgelezen kwaliteit katoen in zowel abstracte- als bloemdessins. 90 cm. breed per meter 3.95 Nylon Imprimé in vele kleuren en dessins U kunt er een snoezig communiejurkje voor Uw dochter van maken 90 cm. breed p.m 3.60 1 I 5 cm. breed p.m 4.95 Fancy crêpe met een wol finish-eflect. Grote sortering van gezel lige ruitjes en streepjes in grote variatie van kleuren. Originele Italiaanse import. 80 cm. breed per meter 2.95 Prince de Galles en Pied de Poule in zwart-wit. De grote mode in Parijs. Zwart-wit bouclé en tweed. 140 cm. breed per meter 6.90 die stol doet opwaaien LEIDEN ALPHEN Wij kunnen U leveren: Fins hardboard 1.90 p. m2 aan de plaat; deurplaten 4.15 per pl. Ook zagen wij alles op maat. Specialiteit in hangkasten en legkas ten. De Timmerwinkel. Uiterstegracht 168. 2* RhedenUVS. Mooie tocht over Arnhem naar Rheden. Buskaar ten: le den 4.niet leden 4.50. Oharité. Morsweg 3, Plant- feber, Apothekersdijk 8. Vertrek vanaf Lido-thea- ter. 3? Muziekh. W. Grönloh, Burgsteeg 9, Leiden. Gita ren, pracht geluid, vanaf 25.Doet uw voordeel! Tevens te koop gevraagd: pick-ups, 45 toeren platen, ook 33 t., enz. Het oudste adres. 100 gram VRUCHTENBLOKJES voor 1 3 cent., bij aankoop van 2.50 aan kruidenierswaren. Groot blik biskwie (blik gratis) 1.39 Ca. 4 l.blik Peresap 1.99 Ca. 4 literblik Reine Claude 1.99 Bramesap, per fles 0.39 Bessesap, per fles Vruchtengries, per Va pond Gedr. Abrikozen, 0.59 0.39 0.59 per Va pond Tuinbonen, per blik Limonade, per fles Cola, per flesje Snijbonen, per l.blik Augurken, p. l.pot 0.59 0.59 0.85 0.98 0.15 0.95 0.69 per blik 0.55 Spinazie, per blik 0.55 Kapucijners, per kg. 0.75 Kogelbonen, per Va kg. 0.75 Goudkoffie. per Va pond 1.29 Goudthee, p. 100 gr. 0.65 Morsstraat 50 Hogewoerd 115 en herenfiets 85.-; Raleigh sportfiets 95.-; supersport- fiets, kabelremmen 105. Alles in staat van nieuw en vol jaar garantie. Rij wielhandel Sjouke, Hoge woerd 9. 3? Door de bank in beslag genomen wasmachines w.o. Erres, Edy, Miele, A.E.G. worden tegen lage re prijs aangeboden. Op nieuw financiering moge lijk. Br. postbus 2, Zoeter- woude. Viert de schoonmaak hoogtij dan is het tijd voor verfrissing en ver nieuwing. Ook voor uw radiotoestel Maar daar komt uw mattenklopper niet aan te pas. Laat de radio-vakman dat stukje schoonmaak voor u ver zorgen. Of ga eens kijken hoe fleurig en kleurig daar tientallen moderne meesterstukjes van radiotechniek op u wachten. Nieuw, fris, modern in klank, kleur en vorm. Ja, zo'n nieuwe Philips is de beste bekroning van uw werk. Doezastraat 5 Leiden Telefoon 26164, na 6 uur 33878 Cg1 Te koop: Opel Olympia 1948. Revisiemotor. Geen olieverbruik. Na 19 uur: Koestraat 10a. 3? Fiat 500 cabriolet 1953 met verwarming Event, financ. met W.A.-verzeke- ring. Erkend autobedrijf Joh. Stol, Langebrug 91. 3? Wie heeft er per abuis een verkeerde fiets mee genomen. Andere bevindt zich bij ondergetekende. Gaarne zich te vervoegen bij Van der Poel, Miening 24, Zoeterwoude. 3T Volkswagen de Luxe 1954-'55, prima staal. Fi nanc. m WA-verzekering. Er^. autobedr. Joh. Stol, Lahgebrug 91. Twee moderne club fauteuils met 4 stoelen 85.dressoirs 65.eet hoekje: ronde tafel met 4 stoelen 95.motorrijwiel 150 c.c. 245.twee club fauteuils 45.Solex bromfiets, als nieuw 85. Nieuwenburg, Hooigracht 55 (geen winkelhuis). 3T Opel Rekord 1955 met ven-arm., lederen bekle ding. Event, finaric. met W.A.-verzekering. Erkend autobedr. Joh. Stol, Lan- gebrug 91. 3? Fiat 1100 1955 met schuifdak, verwarm., twee kleuren. Event, financ. m. W.A.-verzekering. Erkend autobedr. Joh Stol, Lan- gebrug 91. 3? Vacantie-auto. Morris Oxford, stuurschakeling, prima auto, door inruil zeer billijk. Erkend auto bedr. Joh. Stol. Langebrug 3? Aangeboden: kinder wagen ï.g.st. tegen elk aann. bod: radioïafel z.g. a.n.; projector met films. Roemer Vissaherstr. 28a, Leiden. 3? Te koop van particu- pokbedstelïen 35.—; één pers. 19.ledikanten; opklapbedden; poppenwa gens; driewielerfietsjes; autopeds; pracht vloerkle den; kinder box; kinder stoelen; kinderledikanten; losse stoelen; strandtrek- wagenlinnenkast; wan delwagen. Nieuwe burg. Hooigracht 55 (geen win kelhuis). 2* Gevraagd heldere hulp, voor de maandagmorgen. Geen ruw werk Hofdyck 60, Oegstgeest. I sS* Aangeb. vrfj groot bo venhuis 5 k., 2 balcons, S\ keuken, mooi uitzicht, uur 12.30 p. week. Gevr. kl. 3 kamerwoning par terre. Sumatrastraat 100a, Leiden.

Leidse Courant | 1960 | | pagina 10