Gebr. Paes DUINSTREEK Koninklijke onderscheiding voor jubilerende gemeente-ontvanger van Katwijk H. Priesterwijding pater L. v. Winden HERENHUIS NET MEISJE MEISJE ioE Meisjes adm. kracht r.k. JONGEMAN Geldkrediet Koop met geld - Koop contant WOENSDAG 16 MAART 1960 DE LEIDSE COURANT PAGINA 3 KATWIJK JONGETJE BEKLEMD ONDER VATENTRANSPORTEliR. Maandagmiddag om half vijf vond aan de Prins Hendrikkade een onge val plaats. Een vijfjarig jongetje was op een achter een vrachtauto gekop pelde vatentransporteur geklommen. Toen de auto zich in beweging zette is het op onverklaarbare wijze be klemd geraakt onder de transpor teur. Het ventje werd een eind weegs over de straat meegesleurd. Hij be kwam een grote wond aan de kin, een schaafwond aan het achterhoofd en diverse schaafwonden op andere lichaamsdelen. Nadat door een arts eerste hulp was verleend, werd het kind naar zijn ouderlijke woning overgebracht. Een autobestuurder, die niet vol deed aan het stopteken van de poli tie, kon later worden aangehouden. De man bleek niet in het bezit te zyn van een rijbewijs en een motornj- tuigenbelastingkaart voor zijn auto. Tegen deze autobezitter zal proces verbaal worden opgemaakt. Aanrijdingen Op de voorrangs kruising Nieuwe Duinweg-Willem de Zwijgerlaan verleende een brom- fietsbestuurster geen voorrang aan een over de Nieuiwe Duinweg rijderde personenauto. Bij de botsing, die volg de, werd zij licht aan één der handen gewond. Bromfiets en auto werden beschadigd. Op de voprrangskruising Voorstraat -Kon. Emmaplein-Princestraat had een hevige botsing plaats tussen een bromfiets en een personenauto, door dat de bestuurder van de auto geen voorrang verleende. Volgens oogge tuigen reed de bromfietsbestuurder, een 19-jarige inwoner van Rijnsburg, met zeer grote snelheid- De brom fiets sloeg enige malen over de kop en werd zwaar beschadigd. De be stuurder liep ontvellingen aan armen en benen op en klaagde over pijn in de linker schouder. Na behandeld te zijn, kon hij huiswaarts keren. De auto werd licht beschadigd. KAB In het parochiehuis ver gaderde o.l.v. voorzitter A. Hensen de afdeling Katwijk a. d. Rijn van de KAB. Er was weer onvoldoende belangstelling, toen de vergadering geopend werd, met een woord van welkom inzonder aan de g. a., kape laan Tenniglo. Na de gewone agen dapunten zoals: notulen en mede delingen, die niet belangrijk waren, volgde het jaarverslag door de se cretaris, de heer M. Vreeburg. Ook die klaagde in dit verslag over de op komst in de ledenvergaderingen. Hij herinnerde aan het 10-jarig bestaan van „Herw. Levenskracht", dat met een feestavond gevierd was. Het le dental bedraagt 77, er zijn drie vak afdelingen. In de plaats van de heer H. Looyensteijn was de heer J. Mau- rits tot penningmeester benoemd. Deze bracht het financieel verslag uit dat sloot met een flink batig saldo. De heer P. Zwemmer, pen ningmeester van „Herw. Levens kracht" deed van deze afdeling fi nancieel verslag, er was een batig saldo van 429.96. Er staan 76 dona-. teurs ingeschreven. Beide verslagen werden onder dank goedgekeurd. De begroting voor 1960 sloot met een nadelig saldo. De bestuursverkiezing had tot uitslag, dat in de plaats van de heren A. Oudshoorn en J. Hoog duin, die bedankt hadden, werden gekozen de heren P. Scharlaecken en P. Bierman. In de nieuwe kascom- missie zullen zitting nemen de heren R. Bierman en H. Looyensteijn. Na enige bespreking werd besloten, in het vervolg gespreksgroepen te vor men. Hierover krijgen de leden nog bericht. Ook het probleem „Gezins zorg" werd onder de loupe genomen. Het bestuur zal hierover bij het hoofdbestuur inlichtingen inwinnen. Na een geanimeerde rondvraag volg de sluiting op de gebruikelijke wijze. Aanbesteding Ten kantore van de dienst van openbare werken werd gistermorgen openbaar aanbesteed de 'bouw van een rioolpompgemaaltje op het gemeentelijk kampeerterrein in de zuidduinen. Hierbij werden de vol gende inschrijvingen ingeleverd: K. Haasnoot te Katwijk aan Zee 10-575. gulden; A. Haasnoot te Katwijk aan Zee ƒ10.725.—; Joh. Verloop te Kat wijk aan Zee 12.775J. Haasnoot Gzn. te Katwijk aan Zee 13.050. f>a. L. de Best Zoon te Katwijk aan Zee 13.100.De begroting van het werk bedroeg 13.940.De gunning werd aangehouden. Geboren: Sophia A. M. dr v. L. W. Schoonheen en A. L. M. Kusters; Johanna M. G. dr v. P. van Wijk en L. van Duyn; Adriana dr v. T. van der Plas en L. Groen; Leendert C. zn v. J. van der Plas en A. de Mol; Theresia J. dr v. J. J. Schaap en T. Meijer; Gijsbertus zn v. C. Vliegent- hart en A. van der Perk; Pieter zn v. A. van der Plas en J. Ouwehand; Ingetje dr v. D. Knip en H .van den Tol; Arend zn v. J. van der Boon en J. M. van Rijn. Ondertrouwd: M. H. van Hoogda- lem en J. C. Geijteman; P. C. van den Bos en A. A. Guyt; T. van der Plas en J. H. van Rijn; J. Schaap en A. Kuytt. Getrouwd: J. M. van Duyvenbode en A. van Rooyen; L. M. J. Kage- haar en E. C. van Rooyen; G. J. Meijvogel en J. C. Guyt; Ph. Ravens- bergen en G. Boezaard; J. Ouwe hand en L. v. Duy. Overleden: Just Vooys 77 jaar m; M. Guldemond 77 jaar; J. C. den Hollander 19 m. vr; J. van Ren 84 jaar vr. VOORSCHOTEN Op zondag „Laetare", 27 maart a.s. zal frater L. van Winden, montfor- taan, uit handen van mgr W. Bek kers, bisschop-coadjutor van 's-Her- togenbosch, de H. Priesterwijding ontvangen. De nieuw-gewijde pries ter zal op zondag, 17 april, Eerste Paasdag om half tien zijn eerste plechtige H. Mis opdragen in de pa rochiekerk van Maria Middelares van Alle Genaden te Voorschoten. Op die dag, zal er na de H. Mis in de pastorie en 's middags van 2 tot 3.30 uur aan het adres Rijndijk 31 te Voorschoten receptie gehouden wor den, waarna de wijdeling ,om 4 uur een plechtig danklof zal houden. KATWIJK WASSENAAR Woningbouw Aan de Storm van 's-Gravesandeweg zullen door het bouw -en exploitatiebedrijf C. J. v. d. Aa te Wassenaar volgens een ontwerp Kamsteeg te Öegstegeest, 9 woningen voor eigen rekening worden ge bouwd. "OE KWAKËL KDO-P en T 3—3. Het eerste elftal van KDO speelde zondag onder zeer grote belangstelling zijn laatste competitiewedstrijd van dit seizoen. Tot ieders verbazing konden zij het niet verder dan een gelijk spel bren gen tegen de drager van de rode lan taarn, het gedegradeerde P en T. Aanvankelijk leek het voor KDO geen zware opgave te worden- want na tien minuten spelen was het r.b. J. Voorn die de bal in het verlaten doel der gasten kon deponeren (1-0). Na 25 min. spelen was het spil Schelling die de stand op 20 wist te brengen. Toen na 35 min. spelen P en T een strafschop kreeg toege wezen en deze benutte, werd het een hopeloze vertoning, vooral in de ach terhoede. Na de thee trokken de gas ten dadelijk fel van leer, zij wisten nu de zwakke plek van de thuisclub te vinden, wat na drie min. reeds resulteerde in een doelpunt (22). De gasten hadden nu de smaak te pakken en zagen in dat KDO het spoor bijster was. Na 15 min. spelen maakten zij 23. Dit werd KDO wel wat te erg, zij gingen alles op alles zettten om toch tenminste een gelijk spel uit het vuur te slepen, wat door toedoen van Jan v. d. Vlugt in de 30e minuut gelukte. „Jong leven". Vanaf heden is de speeltuin „Jong Leven" weer iedere dag voor de kinderen open gesteld. De uren zijn als volgt: dagelijks van 8.30 tot 12 uur en van 1 uur tot 5.30. Zondags alleen geopend van 2 uur tot 5.30. Gisteren herdacht de heer R. van Leeuwen, ambachtsman eerste klasse bij de NZHVM te Leiden, het feit dat hij voor 40 jaar bij deze vervoers maatschappij in dienst trad. 's Mor gens, omstreeks half twaalf, had ten huize van de jubilaris, Burgemees ter Kempenaerstraat 29 te Voorscho ten, een hartelijke huldiging plaats, waarbij de loco-burgemeester, wet houder J. Schrama onder aanbieding van zijn gelukwensen, de jubilaris er van in kennis stelde, dat het H. M. de Koningin had behaagd, hem de bronzen medaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau te verle nen, welke onderscheiding hij hem op de borst speldde. De heer N. Z. Kapteijn, chef technische dienst, liet zich zeer waarderend uit over de wijze waarop de jubilaris zich steeds van zijn taak had gekweten. Hij overhandigde de jubilaris een ge schenk onder couvert en de bekende oorkonde. De directeur van de NZHVM, de heer J. J. Jurrissen, die die jubilaris ook kwam gelukwensen bood hem namens de Maatschappij voor Nijverheid en Handel de gou den eremedaille en oorkonde aan met draagmedaille. Ook van het ju- bileumfonds kreeg de heer Van Leeuwen een geschenk onder cou vert, terwijl mevr. Van Leeuwen bloemen kreeg. In de loop van de dag heeft de heer Van Leeuwen vele ge lukwensen ontvangen o.a. van de zijde van zijn collega's. 50 Jaar „Groene Kruis". Het 50- jorig bestaan van de Z.H. vereniging ,.Het Groene Kruis" zal op donder dag, 17 maart a.s., worden herdacht. Om een zo groot mogelijk aantal le den aan de viering van dit jubileum tfi laten deelnemen, zal dit jubileum gevierd worden met een gezelltflï avond zonder receptie. De gezellige avond wordt gegeven in het Cultu reel Centrum. Behoudens een enkele officiële noot, zal het een' programma van genoegelijke kunst worden. bestaat voor deze avond een overwel digende belangstelling. Er moesten aanvankelijk leden worden teleurge steld, maar het bestuur heeft niet stil gezeten en er zal een tweede avond worden gegeven en wel op maandag, 28 maart, ook in het Cul tureel Centruan. Ook de leden van de zusterverenigingen ter plaatse, Het Wit-Gele Kruis en het Oranje-Groene Kruis kunnen op vertoon van hun lidmaatschapskaart 2 plaatsbewijzen krijgen. Kaarten kunnen worden afgehaald aan het Gezondheidscentrum op de uren van 1113 uur en van 18—19 uur. Deze geste moet worden be schouwd als een uiting van dank voor de goede samenwerking op het gebied van gezondheidszorg. Wie is de gelukkige? De hoofd prijs van de nationale verloting „Meisjesstad" van de zusters Augus- tinessen van St. Monica te Utrecht is gevallen op lot nummer 287363, dat verkocht is aan de deur van de St. Laurentiuskerk, alhier (een auto of goederen ter waarde van ƒ9100). Om 40 jaar van verdiensten geridderd Er was geen staking op de gemeen- te-secrtearie van Katwijk en toch lag het werk helemaal stil! Het was gisteren de dag, dat de heer Formara, de gemeente ontvan ger zijn 40-jarig jubileum als ambte naar ter secretarie herdacht. En daar om was er in de trouwzaal van het gemeentehuis een feestelijke bijeen komst belegd, waar behalve de ju- Wielrijder Ie Noordwijk na aanrijding overleden Gistermorgen, ongeveer tien uur, heeft op de Gooweg te Noordwijk ter hoogte van „de Drecht" een zeer ern stig ongeval plaatsgevonden, waarhij een 68-jarige wielrijder zo ernstig werd gewond, dat hij later op de dag in het Academisch Ziekejihuis te Leiden is overleden. De 68-jarige heer W. Slootbeek uit Noordwijk, stond met zijn fiets aan de hand langs de weg het verkeer af te wachten, totdat hij zou kunnen oversteken. Op zeker moment dacht hij dat de weg vrij was. Hij stapte op zijn rijwiel en reed de weg op, juist op het moment dat een cement- auto uit Heemstede naderde uit de richting Noordwijk. De chauffeur kon, ondanks hard remmen, een aan rijding niet meer voorkomen. De heer S. werd tegen de grond ge smakt en kreeg een schedelbasis- fractuur. Na eerste geneeskundige behandeling, werd hij in zeer ern stige toestand naar het Academisch Ziekenhuis te Leiden vervoerd, waar hij later op de dag aan de gevolgen van zijn verwonding is overleden. bilaris met echtgenote en kinderen ook het voltallige college van B. en W., de hoofden van verschillende ge meentediensten en het gehele secreta rie-personeel plus dat van de gemeen te-ontvanger tegenwoordig waren. Burgemeester H. Duiker opende de rij van sprekers. Hij wierp een terug blik op de loopbaan van de jubilaris en prees hem om de wijze, waarop hij steeds zijn taak had vervuld. Ook buiten de kring van het gemeentebe stuur waren zijn verdiensten alom bekend, wat o.m. gebleken was uit het feit, dat het H.M- de Koningin had behaagd de heer Fornara te benoemen tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. De burgemeester zeide dat het hem tot voldoening stemde deze medede ling te mogen doen aan een lid van het personeel der gemeente. Met een woord van gelukwens spelde de bur gemeester de jubilaris het eremetaal op de borst. Vervolgens voerde de heer D. C. O Boekhoven,, gemeentesecretaris, het woord, die er aan herinnerde hoe hij de jubilaris reeds sedert zijn in diensttreding bij de gemeente had meegemaakt, eerst als ambtenaar ter secretarie en ten slotte, de laatste 14 jaar, als gemeente-ontvanger. Altijd was de onderlinge verhouding goed geweest niet alleen op het ambtelijke doch ook op het persoonlijke vlak. Spr. feliciteerde de jubilaris ook namens de andere hoofden van dienst met het bereiken van deze mijlpaal. Spr. bood de jubilaris namens de ge meente een cadeau in couvert aan. De heer J. van Amerom sprak na mens het personeel van het ontvan gerskantoor en de personeelsvereni ging van de secretarie bood namens deze de jubilaris een foto-camera aan. De directeur der gemeentebedrijve*. scthonk onder toepasselijkke woorden namens de hoofden van dienst een flitsapparaat. Vervolgens was aan het woord de heer J. Rampen, chef van de afdeling financiën ter secretarie, die wees op de nauwe banden welke tussen deze afdeling en het ontvengerskantoor bestaat. Ook hier liet de samenwer king niets te wensen over. De jubilaris sprak hierna woorden van dank voor de koninklijke onder scheiding, de vele gelukwensen en geschenken. Tot slot had een receptie plaats, waarvan zeer velen gebruik maakten om de jubilaris en gezin te complimenteren. Onder hen waren pastoor F. P. M. van de Vliet, notaris Verhees en de heer Braun namens het R.K. Kerkbestuur, de heren F. v. d. Valk, G. Grimbergen en N. J. Win ters namens het R.K. Armbestuur waarvan de jubilaris voorzitter is en vele vrienden en kennissen uit Kat wijk en elders. Het was voor de heer Fornara een schitterende dag. Marktberichten WOERDEN, 16 maart, Kaas Aanvoer 2 partijen. Notering 2.13. Handel kalm. VEUR, Groente Glaskomkom mers A 79—85; B 71—77; C 63—67; rijensla I 2100—2430; II 1350—1800; III 1230—1790; kassla A 1990—2210; C 14101790; stoofsla 7584; spi nazie 6878; waspeen 4042; prei 99—101. RIJNSBURG, 15 maart, Bloemen Narcissen van de koude grond 280320; Anemonen 600680 per 100. Anjers: Sim rose 1617; Regina 2024; Sim wit 1619; Sim Derby 1416; Hyacinthen: Ostara 1921; Pink Pearl 17—18. per stuk. Tulpen: Prunus 100110; Lustige Witwe 90 100; Alb. Bright 6570; Queen of the Night 8085; Apeldoorn 125 135; Queen Elisabeth 80—85; Cop land 90—100; Edith Eddy 70—75; Golden Harvest 100105; Ossi Os- walda 100105; Parade 160—165; v. d. Eerde 7080; Rosa van Lima 85 —90; Weber 75—80; Athleet 75—80; Telescopium 100105, Cordell Hull 9095. Narcissen: Geranium 5558; Flower Record 2830; Poetaz 25 28; Carlton 5560. Hyacinthen: 70 80. Iris: Wedgewood 155160 alles per bos. BREESTRAAT 58 TELEF. 23620 Te koop gevraagd in Lei den, Voorschoten of om geving met 5 a 6 kamers, liefst met centr. verw. en gara ge. Br. onder no. 3842 bur. v. d. blad. gevraagd. Zuivelbedrijf H. J. ViSSER Jan v. d. Heydenstraat 105 Den Haag Telef. 181812 Gevraagd beschaafd voor de winkel. Liefst enige ervaring. Brood, en banketbakkerij H. DE GROOT Kempenaerstraat 111 Oegstgeest Wegens uitbreiding vraagt stoom- en chemische was. serij „DE ZON", Fa H. J. Dieben, Z.oeterwoudse sin gel 23, een in de wasserij, en voor alle afdelingen. Op gezinswas belangrijke korting. kennismaking met nette r.k. jongeman, leeft, tot 32 jaar. Br. met foto, welke op erewoord retour worden gezonden, onder no. 3843 bur. v.d. bl. Bouw- en Aannemingsbe drijf te Leidschendam vraagt zo spoedig moge lijk zelfstandige en ener gieke mnl. of vrl., bij voorkeur met enige bouwkundige kennis. Geboden wordt een zelfstandige afwisse lende werkkring. Br. met uitvoerige inlichtingen on der nr. 3846 bur. v. d. bl. fWoningruil: Den Haag: k.-woning, nieuwbouw, 48.p.m., ruim uitzicht. Gevr. te Leiden of omge ving 4 k.-woning of gro ter. Br. onder no. 5585 bur. v. d. blad. Steno-typistes Ned. en mod. talen Typistes en Adm. Krachten gevraagd, voor tijdelijk. Geh. g. bezw. Goede bel. Soil .tel. 33576. Uitg. te A'dam zoekt v. d. verk. aan part. van geheel nieuw pop. wet object, waarmede nog niet is gecolporteerd prima Verkopers(sters) v. h. westen des lands, liefst bekend met colp. werlcz Hoge prov. en bij geschiktheid vaste aanstelling met opname in soc voorz. Br. onder no. 3849 bur. v. d. blad. Gevraagd voor kantoor: 22 jaar, met enige kan toorervar ing. Houthandel KLINKENBERG- FONTEIN Havenkade 2123 2 Wij kunnen U leveren: keukenkasten en wand kasten 35x60x100 voor 35.solide, praktisch en mooi; hangkasten 57.50; 6-vaks legkasten 63.50; 2- deurs hangkasten 99. „De Timmerwinkel".' Uiterstegracht 168. GELOKREDIET IS BETER dan Goederenkrediel De gemeentelijke dienst voor kasbeheer en krediet wezen te Leiden verstrekt aan kredietwaardige per sonen in Leiden en omgeving {Rijn- en duinstreek) ook via bona-fide winkeliers voor de aanschaffing van duurzame gebruiksgoederen. Verzoeken om toezending van aanvraagformulieren: D.KK., postbus 160. Leiden 2 Gevraagd te Wassenaar (vlak bij tramhalte) hulp i. d. huishouding voor en kele dagen per week. Br. onder no. 3823 bur. v.d. bl. 2 Gevraagd 1 flinke jon_ gen als bijrijder of hulp chauffeur bij Exp.bedrijf G. W. Hogervorst, Dorps straat 43. Oegstgeest. 2 Biedt zich aan: schoen- hersteller reeds jaren in het vak. Br. met loonop- gaaf enz. onder no. 5591 bur. v. d. blad. 2 Gevraagd: le of 2e kapster Hoog loon. Da meskapsalon P. Boef, Schoolstraat 44, Voorscho. ten; na 6 u.: Papelaan 41. 2 Flinke hulp gevraagd, liefst maandag en vrijdag morgen. Geen grote schoonmaak. Mevr. Stie- kemaWachters, De Mey van Streefkerkstraat 32, Leiden. 2 Wij hebben ook nog enkele onderdelen van James, Gillet. ILO 118 cc, enz. v.a. 1946. Zoekt U iets op dit gebied, stelt U dan eerst in verbinding met Valk a. d. H. Schouw in Voorschoten, tel. 25191 K 1710. Puch-, AJS-dealer. 2 Mevr. Timmers, Pa pengracht 19, vraagt een meisje voor de huishou ding van half negen tot half vier. 2 Prijsjassen. Op donder dag 17 maart, 8 uur. kruis en klaverjassen bij A. v. d. Ploeg, Hoogmade, t.b.v. de kas Ouden van Dagen. 2 Part. pension f 6.p.d. (geen kinderen) bij bos en zwembad, t.v. aanw. Telef. 584, Kerkstraat 27, Renkum. 2 Monteur gevraagd voor motorrijwielen, scooters en scootmobiels. Valk a. d. Haagsche Schouw, Voor schoten, tel. 25191—K 1710 2 Aanhangwagens met rijksgekeurde torsievering monteren van trekinstal- latie's onder elke auto. A S. Schalkers. Nwe Bees tenmarkt 32, Leiden, tel. 30358. 2 Weduwnaar. 55 jaar. zoekt kennismaking, met nette r.k vrouw, ongeveer dezelfde leeftijd. Br. on der no. 5592 bur. v. d. bl. Welk meisje ±18 jaar, wil ons helpen op woen3dag- of zaterdag middag als assistent welpenleidster Zich te vervoegen bij mej. R. Vrouwenvelaer. Haar- 2 In ons modern bedrijf is plaats voor een winkel, juffrouw liefst met erva ring. Prettige werkkring. Behoorlijk loon. Levens middelen bedr.-comestibles wijnen D Braam, Hoofd straat 51, Leiderdorp, tel. 25872. 2 Te koop: jonge boxers met stamboom. Oude Rijn 98a, tel. 32210. Leiden. 2 Te koop: in goede staat zijnde kindenvagen F Te koop 4-pers. tent: 1 6-pi tent: z.g.a.n. Joubertstr 21, Leiden. aangeboden: "-pers. ;raat 2 Te koop aangeboden: 655 meter warme kas okt mei; 500 meter warme teas dec. —mei; 550 meter koude kas sept.mei. 500 meter koude kas jaar te huur. J. Elstgeest. Roeiof- arendsv tel 291—K 1713 2 WU hebben prima Zweeds hardboard en zachtboard p. plaat en op maat ook voor het moder niseren van uw deuren Geschaafde latten in di verse maten. v. d. Steen -.evendaal 139, Leiden. 2 Postzegels en vlieg- brieven te koop gevraagd, v. d. Wateringen laan 154, Voorburg tel. 070725793 2 Credieten t.m. ƒ3000. (voor iedereen) voor aan koop meubelen en wo ningtextiel, direct van fa briek, enorme besparing, uiterst soepele betalings regeling, vlotte afwikke ling en strikte geheim houding. Vraagt vrijblij vend inlichtingen. Post bus 538, Den Haag. 2 ledereen is enthousias als wij uw matras over trekken met damast Een eén-persoons v.a f i9 50 twee-pers. vanaf f 26 50 Smits bedden en tamjten magazijn. Mare 98. Vrou- wensteee 9. tel 23913 2 Helpt mee een kerl» bouwen ter ere van St Jozef! Elk dubbeltje is welkom Giro 227223 A A. J Buys, bouwpastoor Leidschendam. 2* Matador wasmachine met garantie 149.— Mata dor metalen wringer 55.— In huurkoop vanaf f 2.50 p. week. Verder alle mer ken: Edy, Spijker, AEG en Miele Fa. A A Lange. Hoge Rijndijk 74 Leiden, tel. 23425. 2* Grote moderne 3 zits- bankstellen 195 m zui ver wollen epinglé. geheel verend Haast U Tijdig Destellen Gemakkelijke betaling Jac. v d Does straat 106. Den Haag Te- .efoon 322675. 2* De Sleutelkoning Bij maken van alle sleutels repareren, veranderen en openen van elk slot Haar- lemmerstr. 273, tel 33958 (bij de Overdekte) Leve ring aan Rijk en Gemeen te Maandagmorgen geslo ten. 2' Rotan meubelen, wie gen, mandenwerk koopt U het voordeligst bij Fa Van der Vaart. Lange Pie- tersker-Kkoorsteeg 24. tel 30534 Speciaal adres voor reparaties en bekleden van wiegen 10 Autorljl jssen voor >0 Nieuwe Opel Re- kord. Erkend en gedipl. instructeur Autorijschool ..Irene" Boddens Hosang- weg 52. Wouhrugee. telef 286. tel Leiden 26753. "2 Te koop aangeboden: 4 stoelen. 2 crapauds, dressoir, tafel en theemeu- bel, hangklok (Westmin ster), lange leren heren jas, maat 48, tegen billijke prijs. Adres: Prinsenstraat 9a. 2 Solex de Luxe 225. in staat van nieuw. Solex, in goede st. 85.—. Dahlia- straat la. Leiden. b.d. Lammenschansweg. Alphen a. d. Ri;n Abonnementen en adver- tentiën worden aangeno men door: J. L. VAN TOL ZEILMAKERSSTRAAT 19

Leidse Courant | 1960 | | pagina 3