Waterman's NOC vergaart gelden Radio-uitzendingen gaan de weg naar Rome plaveien ,lk bereikte nergens PIJN OF GRIEPHET een hoogtepunt Chefarine 4 Da m spel «5555 i i 11; *SBBaW MAN legen MAN WOENSDAG 16 DECEMBER 1959 DE LEIDSE COURANT PAGINA lijkmaker te voorkomen. Ook de Zijl liet zich niet onbetuigd en een goed achterwaarts schot van Leune werd even fraaie door de Gouwe keeper ge stopt. Doelpunten bleven verder uit. zo dat de Zijl slechts op 't nippertje won- In de stijlvolle omgeving van de Haagse Golf en Country Club te Was senaar hield het bestuur van het Neder- landsch Olympisch Comité dinsdagmor gen een bijeenkomst, tijdens welke de vaderlandse sportpers o.a. kennis kon maken met de plannen van het NOC om de ontbrekende gelden, nodig voor de uitzending van de olympische teams, bijeen te brengen. De NOC-voorzitter luit. gen. C. F. Pahud de Mortanges maakte officieel bekend, dat tot opvolger van de afge treden chef de mission voor Rome, de heer R. O. van Manen, is benoemd de heer C. L. (Kees) Kerdel, die destijds ook de functie van chef de mission voor de spelen van Melbourne op zich had genomen- Tijdens de winterspelen te Squaw Valley (18 t.m. 28 februari) zal de heer Pahud de Mortanges als algemeen leider chef de mission optreden. Tot chef d'équipe is benoemd Klaas Schenk. De heer P. J. Zwanenburg zal als coach voor de hardrijders en de Zwitserse trainer A. Gerschwiler als coach voor de kunstrijdsters Sjoukje Dijkstra en Joan Haanappel fungeren. De ploeg hardrijders zal pas na de wereldkam pioenschappen in Davos (6 en 7 febr.) definitief worden samengesteld. Te beginnen op 5 januari zal de Avro elke dinsdagavond tussen 19.10 en 19.50 uur vijftien luisterwedstrijden ten bate Het Nederlands zaterdagelftal zal op 7 mei in België uitkomen tegen het Bel gische zaterdagteam. Zaterdag 21 mei volgt een wedstrijd tegen Frankrijk. Deze ontmoeting wordt in Nederland gespeeld. Beide wedstrijden gelden voor het toernooi om de „Coupe Feriiand Chanelle", waarvoor de zaterdag-teams van Nederland, Frankrijk en België jaarlijks in een halve competitie tegen elkaar spelen. De beker is thans in Ne derlands bezit. LUXEMBURG—NEDERLAND (MILITAIR) De wedstrijd LuxemburgNederland, voor de eerste ronde van het toernooi om het internationale militaire voetbal kampioenschap, zal niet op 17 maart worden gespeeld in de hoofdstad van het Groot Hertogdom doch op donder dag 14 januari a.s. Het definitieve speelschema van het Nederlands militaire team is nu bekend. Het ziet er als volgt uit: 17 december: NederlandFrankrijk (PSV-terrein)14 januari: Luxemburg Nederland (Luxemburg); 7 februari: FrankrijkNederland (Parijs); 3 maart: NederlandLuxemburg. van de olympische afvaardiging uitzen den. De luisterwedstr ij denreeks is ge noemd „Tussen Keulen en Parijs" om dat iedere Nederlander van kindsbeen af weet, dat tussen beide steden de weg naar Rome ligt en om die weg naar Rome voor de Nederlandse sportlieden te kunnen plaveien wordt de actie ge houden. Elke dinsdag worden in de toe gemeten veertig minuten zendtijd 8 po pulaire grammofoonplaten gedraaid. De luisteraars kunnen een briefkaart in zenden, waarop het nummer van de plaat moet staan, welke naar de mening van de luisteraar de meeste stemmen zal krijgen. Tussen de goede oplossers worden wekelijks 155 prijzen verloot. Behalve de normale 8 cent port moet 50 cent tot 1 gulden extra worden bijge plakt. Deze extra port komt ten bate van het NOC. Elke drie wedstrijden wordt onder de goede oplossers een auto verloot, voorts behoren tot de wer kelijke prijzen onder meer 5 televisie apparaten. In de radio-uitzendingen worden wekelijks interviews met bekende sport lieden opgenomen. ZWEMMEN Op zaterdag 19 december houdt de HDZ wedstrijden om de „Moeder Trie beis wisselbeker" in het Sportfondsen- bad Oost te Amsterdam. Hiervoor is door vrijwel alle Nederlandse promi nente zwemsters ingeschreven, terwijl ook de vereniging Sportklub Krefeld 09 uit Krefeld met een ploeg aan de start verschijnt. Op de 100 m. vrije slag komen o.m. uit Cockie Gastelaars, Sita Posthumus, Jopie Troost, Hennie v. d. Velde en Corrie Schimmel. Indien Cockie er in slaagt ook dit jaar te winnen, komt zij definitief in het bezit van de „Hannie Termeulen wisselbeker". Op de 100 m. rugslag zijn ingeschreven Ria van Vel- sen, Rini Dobber, Lenie de Nijs, terwijl op de 200 m. schoolslag Greta Kok en Rita Kroon de strijd zullen aanbinden met de bekende Duitse kampioene Wil- trud Urselmann. De 100 m. vlinderslag zal een felle strijd worden tussen Atie Voorbij, Marian Heemskerk, Tineke Lagerberg en Jopie Troost. WATERPOLO DE ZIJL 1—GOUWE 1 1—0 In deze altijd moeilijke wedstrijd is het de thuisclub gelukt een zwaar be vochten overwinning te behalen. Beide ploegen speelden sterk aanvallend, ech ter voorlopig zonder succes, totdat Hen-, sing er fraai tussenuit trok en Stok- huyzen geheel vrijliggend de stand op 1—0 kon brengen. Ook na de rust was de strijd uiterst fel en menigmaal moest keeper A. Ple zier al zijn talenten tonen, om de ge Een gelijkopgaande strijd met wisse lende kansen waarin Truus Walenkamp even voor rust LGB de leiding kon geven (0—1). Vrij spoedig in de tweede helft werd het uit een strafworp 11, waarna de strijd opnieuw veel spanning gaf. Jam mer was het dat een LGB dame o.i. on verdiend het water werd uitgezonden, waardoor Sleutelstad vlak voor tijd door R. Duffels de overwinning kon behalen 2—1. SLEUTELSTAD 2—DE ZIJL 2 (HEREN) 2—2 Vroeger hebben wij keeper Dragt wel eens een wedstrijd zien winnen, ook deze avond toonde deze veteraan wat hij in zijn mars heeft en zorgde voor een verdeling der punten. Nadat een Zijl-speler naar de kant ging zorgde J. Dool voor 10, maar nog voor rust wist Swarts gelijk te maken (11). Vrij spoedig werd het met een schot van Thijssen 21, echter kon Bik de stand weer gelijk maken (22). Dragt zorgde daarna voor verdere doelpunten en kon even voor 't einde nog een strafworp stoppen. MAAS 1—DE ZIJL 1 (BEKER) 2—3 Voor rust nam de Zijl door doelpunten van Hensing en v. Kampen een 02 voorsprong, die vlak na rust door v. Kampen op 0—3 werd gebracht. Daarna zakte de Zijl iets af en het werd 23. LWV 1—SLEUTELSTAD 2 8—3 Sleutelstad met enkele invallers ver- BRIDGE BRIDGECLUB „SANS ATOUT" Uitslag van de viertallen-competitie van de le speelavond: Zwart-wit: team v. d. Zeeuw wint met 37 punten van team Hasselbach; team Nieuwenhuizen wint met 18 punten van team de Haas jr. Rood: team Jonker wint met 15 pun ten van team Lalau; team Schilt wint met 10 punten van Abspoel. Groen: team Altink wint met 4 pun ten van team Kop; team Rijnsburger gelijk met team Mollema (2 punten voor Moll erna). In groep zwart wordt een viertallen- wedstrijd (driehoeks) gespeeld, waar van de 2e helft nog gespeeld moet wor den. KUNSTRIJDEN De Nederlandse kampioene kunstrij den Sjoukje Dijkstra uit Amstelveen, die deelneemt aan internationale wed strijden te Milaan heeft na de ver plichte figuren een ruime voorsprong van 23 punten op haar rivale, de Itali aanse Anna Calmarini. Sjoukje Dijkstra bezet de eerste plaats met 446.3 punten. Van Dijk terug uit Moskou „Zelfs als ik in mijn allerbeste con ditie was geweest dan nog zou Koeper- man de match gewonnen hebben. Alleen zou het verschil in punten (nu 2713 in het voordeel van de Rus) waar schijnlijk wel aanzienlijk kleiner zijn geweest". Tot deze conclusie kwam dins dagavond de Nederlandse damkampioen ir. G. E. van Dijk toen hij uit Moskou op Schiphol aankwam. „Naar mijn gevoel heb ik duidelijk minder sterk gespeeld dan normaal. Ge durende een groot deel van de match was ik uit conditie en dat heb ik kun nen concluderen uit twee feiten: ten eerste waren mijn berekeningen ondiep en onzuiver en heb ik duidelijke fouten gemaakt. En ten tweede heb ik gedu rende de gehele wedstrijd nergens een hoogtepunt gehad", aldus ir. Van Dijk. De Nederlandse kampioen vertelde, dat hij overigens niet onder bijzonder grote druk had gespeeld. „Ik heb wel slapeloze nachten gehad, maar dat kwam door de lange reizen in uitstekende slaapwagens. Maar ik kan nu eenmaal niet in de trein slapen. Tenslotte zei ir. Van Dijk, dat Koe- perman een van de grootste kansheb bers is in het toernooi om de wereld titel, dat door de KNDB van half ok tober half november 1960 in ons land wordt gehouden. Het staat namelijk reeds vast, dat Koeperman zijn titel volgend jaar in Nederland komt verdedigen. TAFELTENNIS RKTTV „DOCOS" Bevredigend debuut van G. Bakker in Nijmegen Doe os-speler Gerard Bakker heeft zondag jJ. in Nijmegen bij de wedstrij den om de NTTB-cup een 6e plaats (samen met Scheffer) bereikt. Hiermee heeft hij bewezen in dit gezelschap van Nederlandse topspelers thuis te horen, ofschoon sommige supporters een nog hogere klassering verwacht hadden. Met z'n moeilijke verdediging wist Bakker 4 (veelal sterker geachte) tegen standers te verslaan: J. Scheffer, Wibo- speler, S. Bronsgeest, W. Schoonemeyer en ook Piet Weel. Z'n beste prestatie bereikte hij echter Vier werkelijk betrouwbare middelen helpen elkaar en..doen wonderen I 4 geneesmiddelen, elk afzonderlijk al wereldberoemd. Tezamen in één tabiel verenigd, ondersteunen zij bovendien el- kaars werking, waardoor deze nóg krach tiger is dan kon worden verwacht. De combinatie Chefarine „4" doet werkelijk wonderen en brengt vaak baat waar andere middelen falen I w Tegen pijnen en onep. Geschikt voor de gevoeligste maag, want die wordt beschermd door het bestanddeel Chelarox. 20 tabl. f 0.80. Voordelige gezinsverpakking 100 tabl. 13.60 (Advertentie) tegen cup-winnaar Frans Schoofs: een uiterst kleine en eervolle nederlaag: 2022, 2022. Ook B. Onnes gaf hij goed partij, maar de sterke aanval van de Amsterdammer gaf toch de doorslag. Tegen de verdedigers Hogendoorn, Stuhlemeyer en Kenter was de Leide- naar gedwongen te „prikken" en af en toe de aanval over te nemen. Hij kon deze partijen echter niet in winst om zetten, hoewel feitelijk alleen Hogen doorn beduidend sterker was. De competitie: Elan heeft nu de lei ding in de Hoofdklasse B van Docos (dat niet speelde) overgenomen. Stand aan de kop: Elan 813 pnt; Belcrum 913 pnt; Docos 1013 pnt. Docos 4 leed tegen DHC z'n eerste nederlaag en moet nu voorlopig met de 2e plaats genoegen nemen. A. Bisschop (in prachtige vorm) won 2x, terwijl het dubbelspel de nederlaag tot 73 be perkte. Docos 5 won weer met grote cijfers (82 tegen Unitas 2). W. Verhoef won voor het 6e team 2e partijen tegen MVO 3 en redde hiermee de eer (28). Bij de 4e klassers leed Docos 8 haar le nederlaag. Bij de dames deze week mooie over winningen van team 3 (91 tegen Avanti) en team 4 (kleine 64 zege op PTT 2). De junioren begonnen hun competitie in de 2e klasse goed door Scylla met een 91 nederlaag naar huis te sturen. Leden, denkt u aan de club kampioenschappen op 2e Kerstdag? Alle correspondentie, deze rubriek betreffend, gelieve men te zenden aan W. J. v. d. Voort, Korenaarstraat 30, Nieuw Vennep. LADDERWEDSTRIJD (December-serie) Deze week wijden wij de rubriek aan het werk van onze Leidse problemist, de heer Dubbeldeman. Het eerste twee tal geldt voor de ladderwedstrijd. Onder no. 954 een goede 46/5 bewerking. Ver dienstelijk is hoe schijf 35 zijn roï speelt. Wedstrijdprobleem no. 954 Auteur: J. DubL jldeman, Leiden le publikatie Zwart: 7, 8, 10, 12, 15. 17, 26, 29, 33 en 40. Wit: 19/21, 24, 32, 35, 38 en 41/44. Wit speelt en wint Vervolgens een vraagstuk waarin de pas voor zwart al in het begin wordt afgesneden, en waardoor wit met do afslachting kan beginnen. Wedstrijdprobleem no. 955 Auteur: J. Dubbeldeman, Leiden le publikatie Hollands winierglorie in kleuren De heer K. Hondijk en mej. Hcnny Bakvis tonen ons de uitrusting van de Nederlandse deelnemers aan de olym pische winterspelen ln Squaw Valley. De uitrusting bestaat nlt: hemelsblauwe wollen Jas met capuchon met lichtgrijze waterdichte popeline voering, welke in regen en sneeuw omgekeerd kan wor den gedragen. Op de borst NOC-em- bleem (oranje schild; gouden leauw, waaronder het woord Nederland, voorts het Jaartal 1960 en de olympische rin gen). Llchtgrljsblauwe sk!jacket met op de borst eveneens het NOC-embleem, Llchtgrljsblauwe trui en witte trui. Zwarte skibroek. Zwart met wit wollen muts. Zwarte willen handschoenen. Zwart lederen waterdichte Apres-ski- schoenen met gevulcanlseerde rubber- zool en met wollen vacht gevoerd. Ver der zal de uitrusting bestaan uit een lichtblauw trainingspak met rood-wlt- blauwe kraag, op de borst het NOC-em bleem, op de rug het woord Nederland in oranje. Tevens een zonnebriL De zesde partij van de tweekamp om het wereldkampioenschap schaken da mes tussen de Russinnen Bykova (titel- houdster) en Zvorykina, dinsdag te Moskou gespeeld, is bij de 41'e zet afge broken in een gunstige stelling voor de uitdaagster. De stand in de tweekamp is 21/»2'/i. Waterman's Zwart: 4, 10, 11, 13, 15, 16, 23, 30, 35 en 36. Wit: 21, 25/27, 31. 34, 37, 40 en 42/44. Wit speelt en wint Oplossingen van alle problemen, die gelden voor de ladderwedstrijd, over de maand december, kunnen worden in gezonden tot 6 januari a.s., aan boven deze rubriek vermeld adres. EXTRA-SERIE Nu de lange avonden weer zijn aan gebroken en ook de feestdagen voor de deur staan, geven wij nog een 4-tal vraagstukken ter oplossing, welke alle genoegen zal schenken, le en 2e zijn tric-trac-lijn bewerkingen. No. 3 berust op het lange-lijn motief, terwijl no. 4 een heel aardig slagwerk laat zien. No. 1: auteur: J. Dubbeldeman. Zwart: 7, 8, 11, 16, 24, 25, 29, 30, 34 en 43. Wit: 18. 21, 23, 27, 36. 38. 40. 45, 46 en 49. No. 2: auteur: J. Dubbeldeman. Zwart: 5, 9, 14, 17, 23, 26, 29, 36. 40 en 45. Wif 25, 30. 34, 37, 39, 41/43, 49 en 50. No. 3: auteur: J. Dubbeldeman. Zwart: 1. 2, 4, 7. 10/12, 17, 20. 23 en 25. Wit: 6, 32, 34, 35. 38. 40/45 en 48. No. 4: auteur: J. Dubbeldeman. Zwart: 2, 8/10, 12/14, 17, 23, 29, 33 en 36. Wit: 21. 25/27, 31. 34. 35, 37. 43 en 44. Voor alle geldt: wit speelt en wint. Oplossingen zien wij gaarne tegemoet tot 6 januari a.s. Oplossingen nov.-serie No. 942. Wit: 7, 10, 39, 28, 227, 7. 50, 40. 46. No. 943. Wit: 34 (39) 18. 30. 372, 450, 2, 25. BO. 34 (39) 43 (48) 372, 3, 48. Opm. Boogaard. No. 944. Wit: 44, 28, 3, 23. 23. No. 945. Wit: 40. 28, 1, 37 349), 21. 6 (28) 44 (43) 49 (48) 21, 26, 27, a (339) 40 (43) en verders als boven. No. 946. Wit: 33. 28, 22. 449, 29, 39. 16 (7) 27, 47 (31) 42 (12) 11 (36) 3 (18) 7 (22) 31. 2 (32) 11 (27) 16. No. 947. Wit: 41, 7, 17, 37, 7, 18, 4, 19 (33) 28 (13) 23. No. 948. Wit: 32, 17, 328, 39. 304, 1. 27, No'. 949. Wit: 21, 5. 6 (48) 39 (34) 1 en nu op (249) 43, 34. 34 en op (45) 20. 44. Na loting is de novemberprijs ten deel gevallen aan de heer M. J. v. d. Kwar tel. CORRESPONDENTIE B. J. P. te 's G., problemen in dank ontvangen. J. A. J. W., gefeliciteerd met uw suc ces! 8) „Ik vond het wel jammer*zei hij nederig, „ik had u zo graag de show laten zien. Wij, bollenmensen, pra ten nu eenmaal graag over ons vak, en zijn blij als iemand er belang in stelt". „O ja, dat weet ik", glimlachte ze, ontwapend door zijn toon en blij, dat hij niet meer op dat onderwerp Jos Heeremans doorging. „Maar het trof nu net een beetje ongelukkig, dat ik al gezelschap had". ,Nou ja", meende hij met een groot moedig gebaar, „misschien een an dere keer. Maar luistert u es, juf frouw Veeckensvolgende week is het jubileum van de afdeling van Bloembollencultuur, en daar maken ze een groot feest van. Ik heb na tuurlijk een uitnodiging, voor twee personen. U zou me een groot genoe gen doen, als u die uitnodiging wil de aannemen". Hij hield vast als een terrier, dacht ze meteen weer ontstemd. Maar ze had geen enkel motief om haar be danken aannemelijk te maken. Jos? Zou die er zijn? Vast en zeker. Maar Jos had haar niet gevraagdnóg niet tenminste. Nu ja, als het dan he lemaal moest, dan zat ze liever met meneer Fred op een feestavond, met mensen rondom, dan samen met hem in zijn sportauto! „Wanneer is het?" vroeg ze, niet overmatig enthousiast. „Zaterdagavond". Ze dacht even na. Nee, geen enkele ontsnappingsmogelijkheid. „Nou, dat is goed", zei ze tenslotte. „Het is in de grote expeditiehal van Konings en Bakkenes, die ze er hele maal voor ingericht hebben". „Houdt u er wél rekening mee", bedong ze, „dat ik met de laatste tram naar Haarlem moet?" Het leek of hij iets wilde antwoor den, maar het haastig inslikte. Inwen dig vermaakt begreep ze wat hij had willen zeggen: Ik breng je wel met de wagen thuis. En haar zou hij het zeker op aanleggen, maar ze zou hem vóór zijn. Geen nachtelijke ritjes met meneer Fred! „Zo laat zal het niet worden", stel de hij haar gerust, maar ze wist dat het wél laat zou worden, en dat die geruststelling maar een uitvlucht was. „Goed dan", zei ze, „ik zal ex zijn maar nu moet ik nog even deze brief aftikken, anders haalt die de post niet meer". „Altijd ijverig", lachte Fred en ver dween haastig, zijn doel bereikt. Gemelijk hamerde Ans op de toet sen. Wat zagen sommige mannen toch in een meisje? Een stuk wild, waarop de vrije jacht geopend was? Ze maakte zich geen illusies omtrent Fred Reimerswaal, ze kende zijn re putatie. Nu "zou ze naar die feest avond gaan, het zou heel gezellig kunnen zijn, bijvoorbeeld ab ze sa men met Jos Heeremans ging. Voor die was ze niet bang, met die zou ze wel schik kunnen hebben, zonder voortdurend op haar hoede te moe ten zijn. Nu zou ze samen gaan met Fred Reimerswaal en gestaag moeten op passen ook zorgen dat ze niet van hém afhankelijk was om thuis te komen. Waarom kon ze nu niet in prettige verwachting deze feestavond tegemoet zien, maar veeleer ab een corvee, waarbij ze op haar tellen moest passen? De volgende morgen zei Cornelis- sen: „Telefoon voor 'u, juffrouw Veeckers". Ze stoorde zich niet aan het grimmige gezicht, dat hij trok bij privégesprekken in kantoortijd, want Ans bezondigde zich nimmer daar aan. Ze hoorde meteen de stem van Jos Heeremans. „Ans, ik wou vragen of je volgen de week zaterdag meegaat naar de feestavond van de afdeling. Ik heb maar meteen opgebeld, anders is een ander me voor". „Ja" ze probeerde het lachend te zeggen ,maar je was toch niet vlug genoeg, want ik ben al uitgeno digd". „Door wie?" „Door meneer Fred". „Dus je gaat met hém?" „Jaik kon moeilijk bedanken, niet?" „O nou veel pleizier dan". Meteen was de verbinding verbroken. Het bloed vloeide weg uit haar ge zicht, toen ze de hoorn op de haak legde. Dat was dat. Niet alleen moest ze met Fred naar een feest waarin ze nu helemaal geen zin meer had, maar Jos Heeremans was kwaad. Nijdig tikte ze, met horten en sto ten, verder aan haar brief, maakte een fout, radeerde woedend. Goed beschouwd, wat verbeeldde hij zich? Was ze niet vrij om te gaan of te staan waar ze wou? Uit te gaan met wie ze v koos? Nou ja, verkóós Ze had meneer Fred duidelijk gemaakt dat hij op haar geen eigen domsrechten had, maar meneer Hee remans moest zich dat evenmin ver beelden! Ze zag of hoorde niets van Jos, al die dagen, en Fred was een hele week naar Frankrijk. Die zaterdagavond zat ze in de slingerende tram. Reeds bij de halte, waar ze uitstapte, ..ag ze de gevel van het grote kantoorgebouw van Konings en Bakkenes verlicht, en met veel wapperende vlaggen. Een rij auto's stond geparkeerd, veel men sen gingen naar binnen. Het zag er wel feestelijk uit. In de hal stond Fred Reimerswaal, wachtend op haar. „Je bent mooi op tijd", prees hij en ze merkte dat hij haar weer vlot weg tutoyeerde. Nu ja, dat moest hij weten. Ze hadden een goede, gereserveer de plaats. Geduldig luisterde ze naar de voorzitter die een langademig welkomstwoord uitsprak, en naar de secretaris, die het wel en we. der af deling vermelde. Na tien minuten vertoefde hij nog pas in 1898. En Ans geloofde het verder wel, keel- de zaal eens rond. Bijna onmiddellijk zag ze Jos Heeremans zitten naast een meis je met rood haar, waarmee hij ken nelijk veel schik had. Die heeft zich getroost, dacht ze, en haar stemming zakte. Een stel jongelui van de tuinbouw school had een soort revue in elkaar gezet, waarin mensen en toestanden in het bollenvak op een geestige ma nier over de hekel werden gehaald. De grote ruimte weergalmde soms van het daverend gelacht en de inter rupties en uitroepen waren niet van de lucht. „Da's op jou, Geert!" „Wat zijn we toch slecht, jongens!" Ans veerde op. Fred, fluisterend, soms zelf schuddend van het lachen, legde haar uit wat de achtergrond was van de grappen en stekeligheden, en ze kreeg op die manier een prachtige doorsnee-tekening van het vak, waarin handige zakenlui scherp met elkaar concurreerden en verrukt wa ren wanneer ze elkaar een vlieg af vingen. Het applaus was oorverdo vend, enkele grappenmakers riepen „bb", de dames kregen bloemen en de voorzitter, na met belgelui stilte te hebben bewerkstelligd, kondigde aan dat het tijd was voor de „eerste pauze". Achter in de zaal waren ge- improviseerde buffetten opgesteld en alles stroomde erheen. Ans raakte 'n ogenblik verwijderd van Fred, die staande gehouden werd door een paar relaties, en stond plots oog in oog met Jos. (Wordt vervolgd).

Leidse Courant | 1959 | | pagina 5