kortingen van 10-50°/o 1.98 Pastoor J. D. Sistermans van Stompwijk vanmorgen ten grave gedragen Inlichtingen gevraagd over bewusteloze Fietspad langs Oud-Poelgeest de Laan van te Oegstgeest O* de FA. REEKERS yfurupq.. SPECIALE VERKOOP Wit Laken Flanel VRIJDAG 11 DECEMBER 1959 DE LEIDSE COURANT PAGINA 5 „EEN BLIJ MENS EN ZONNIG GASTHEER" Vanuit de kerk, die hem lief was en waar hij het beste heeft gegeven dat hij kon gevenGods woord en sacramenten, is pastoor J. D. Sister mans van de Stompwijkse parochie van de H. Laurentius vanmorgen on der klokgelui en begeleid door zeer velen uit de Stompwijkse gemeen schap en van daarbuiten ten grave gedragen. Lang was de stoet, die door de bitter koude wind naar het kerkhof trokwaar een laatste ab- soute werd verricht alvorens de kist in de groeve werd bedekt door de aarde. Hierna hebben de parochia nen tenslotte afscheid genomen van hun pastoor, die thans rust in de schaduw van zijn kerk. Gisteravond werden de Metten ge zongen, de celebrant hierbij was pas toor J. F. van der Kolk uit Leid- schendam, geassisteerd door prof. A. Hammerstein van Warmond en de weleerw. heer N. J. P. Blaauwhof, oud-kapelaan der parochie. De can- tores waren rector N. van Paaschen en kapelaan P. T. M. Langedijk van Leidschendam. Voordat vanmorgen de plechtige H. Mis van Requiem werd opgedragen werden de Lauden gezongen. Evenals in de H. Mis van Requiem was de celebrant hierbij deken P. J. A. Juffermans van Zoe- terwoude en assisteerden pastoor H. G. J. de Wijs van Pijnacker als dia ken en kapelaan G. A. v. d. Bulk uit Noordwijkerhout; de cantores waren wederom rector Van Paaschen en kap. Langedijk. Na de H. Mis werd door prof. A. Hammerstein een zeer treffende lijk rede gehouden. „Ongetwijfeld zullen er velen zijn in dit uur, die in hun herinnering teruggaan naar de kille vrijdagmiddag, 9 januari 1942, toen pastoor Sistermans blij en feestelijk als de nieuwe pastoor werd begroet. Vandaag staan wij rond zijn lijkbaar geschaard om hem toe te vertrouwen aan de aarde, in afwachting van zijn toekomstige opstanding", aldus prof. Hammerstein. Pastoor Sistermans is bijna 18 jaar in Stompwijk geweest. Hier heeft hij moeten waar maken, in het sterven gelijkvormig te worden aan de dood van onze Heer en Zaligmaker om te komen tot de kracht van Jesus' ver rijzenis. En omdat pastoor Sister- mans zijn sterven gelijk heeft mogen maken aan dat van onze Heer mogen wij naast droefheid ook gevoelens van dankbaarheid opwekken. In ge lovige aanvaarding heeft hij zijn slo pende ziekte ontvangen. Prof. Hammerstein vroeg de paro chianen hun overleden herder niet te gauw te vergeten, ook niet als straks een nieuwe pastoor wordt binnenge haald. „Pastoor Sistermans zal op zijn beurt u niet vergeten, als hij zo- velen van de uwen terugziet in het Huis van onze Vader". In enkele trekken gaf de predikant een overzicht van het vruchtbaar leven van pastoor Sistermans in Stompwijk. De overleden priester is altijd gebleven het kind uit een groot, gelovig en blij gezin. Zijn menselijkheid stak hij nooit onder stoelen of banken en zijn gevoelig hart kon oprecht meeleven met ieders wel en wee. Pastoor van Stompwijk te zijn betekende voor hem alles. Tot het einde toe heeft hij in de parochianen een groot ver trouwen gehad, opdat zij zijn woord voorbeeld en liefde met zich mee zouden dragen. Vooral de ouders heeft hij steeds geleerd, een voor beeld te zijn voor hun kinderen en met hen mee te gaan en voor te gaan. Pastoor Sistermans was een blij mens, een zonnig gastheer voor zijn huisgenoten, vrienden en wie dan ook Hij vond het fijn, als men bij hem kwam. De parochianen van Stompwijk hebben hun pastoor ge nomen zoals hij was, spontaan en im pulsief, een fijne mens. Hij bezat een grote liefde voor de liturgie rondom de Eucharistie en tot zijn hemelse Moeder. Vaak ging hij naar de Onbevlekt Ontvangene te Lour- des en men zegt, dat het zijn liefste wens was, zijn grote afreis naar de eeuwigheid te mogen maken op het feest van de Onbevlekte Ontvangenis van Maria. Zijn wens is vervuld. Pastoor Sistermans heeft volhard in het geloof en staat thans met zijn Vader facie ad faciem, van aange zicht tot aangezicht. Deken Juffermans verrichtte zo wel in de kerk als later op het kerk hof de absoute. Vele geestelijken tot uit de verre omtrek van Stompwijk waren aanwezig. Ook burgemeester H. A. C. Banning en dokter S. P. Perquin maakten pastoor Sistermans laatste gang mee. WASSENAAR Kerstactie R.K. Sociaal-Charitatief Centrum Het R.K. Interparochieel Sociaal Charitatief Centrum „Wasse naar" voert thans een actie onder het motto „Kerstgave 1959". Het centrum doet een beroep op de Katholieken van Wassenaar om op het Kerstfeest een gezin te verrassen met: Een ontbijt, bestaande uit: broodjes, tulband of kerstkrans, boter, boter- 'hambeleg (vlees en kaas), een pakje thee of koffie, suiker, Eventueel voegt met hier aan toe een stuk vlees voor het middagmaal. Wenst men nieuwe kleding of schoeisel te ge ven, dan is dit zeer welkom. Ook een geldelijke bijdrage zal gaarne geac cepteerd worden. Schriftelijke opgave aan mej. J. Wilde en mej. C. Jurgens, Lange Kerkdam 3. Telefonische opgave, slechts op dinsdagmorgen van 9 10.30 uur. vrijdagmiddag van 2.30 4 uiur, telefoon: 3038. Pakketten kunnen door de deel nemers aan de actie zelf bij het be trokken gezin bezorgd worden, ofwel afgegeven aan het adres Lange Kerk dam 3," ofwel thuis worden afgehaald. HILLEGOM FEESTELIJKE BIJEENKOMST R.K. BEJAARDEN De r.-k. bond van bejaarden en gepensioneerden hield donderdag avond een feestelijke bijeenkomst in hotel Sistermans o.l.v. de heer S. Leidse Universiteit Geslaagd voor het doctoraal exa men Ned. Recht mej. C. A. Kramer te Wassenaar en de heren W. J- Hoobroekx te Dordrecht en J-. W. Jansen te Voorhout. Geslaagd voor het candidaats-exa- men Ned. Recht mej. A. J. M. de Hey te Leiden, mevr. F. W. Leopold-Muys te Rotterdam, mej. E. W. Feberwee te Den Haag, en de heren F. A. M. de Jongh te Aerdenhout, C. G. Sloot haak te Alphen a- d. Rijn; P. Lagen dijk te Wassenaar, A. P. van Dam te Honselersdijk, J. W. J. Dijk te Den Haag. A. A. Meurer te Amsterdam, H. J. v. d. Hoeven te Soestdijk en A. J. R. v. d. Ven te Londen. Om kwart voor elf gisteravond is op de Kóningssfraat hoek Zwarte Pad te Leiden een onbekende man in be wusteloze toestand op het trottoir aangetroffen. Hij had geen beschei den bij zich, zodat zijn identiteit niet kon worden vastgesteld. Waarschijn lijk is de bewusteloosheid zo werd op het Academisch Ziekenhuis te Leiden vastgesteld het gevolg van een ziekte, waaraan de man lijdt en niet van een ongeval. Daar hij nog steeds bewusteloo is, vraagt de poli tie te Leiden, Zonneveldstraat, tel. 22244 inlichingen. De leeftijd van de bewusteloze is naar schatting tussen 25 en 35 jaar. Verdere kenmerken ma ger postuur, normale lengte, donker blond krullend haar, littekens van maag- en blindedarmoperaties. Bio scopen De films in de week van 1118 de cember zijn door de Kath. Film Cen trale als volgt gekeurd: Casino: „Mannen zonder mededo gen", 18 jaar. (Donderdag: „Raspoetin", volwassenen). Lido: „Het meisje Sapphire", 14 jaar. Luxor: Afgekeurd. Trianon: „Een huis vol heksen", 14 jaar. Rex: „De dag der geweldenaars", 14 jaar. Warmerdam, die pastoor Theissen en de g.a., kapelaan Grijpink, en meer dan honderd leden verwelkomde. Er was een aardig programma, waarbij de muzikale omlijsting verzorgd werd door de familie-band Otte met toe voeging van G. van Bourgondië, viool en begeleid op de piano door mej. Nel Otte. Verder vertoonde de be kende goochelaar „Hadee" zijn mani pulaties, die telkens een hartelijk ap plaus ontlokten. De heer A. Mink had een aantal belevenissen van de voorzitter op rijm gesteld, die wel bijzonder bijdroegen tot de vrolijke stemming, die er heel de avond aan wezig was. De voorzitter beantwoord de het rijmstuk ook op rijm en ook dat werd met een hartelijk applaus beloond. Er was koffie en koek en tenslotte werd er in de geest van het Sint-Nicolaasfeest, ook nog iets mee gegeven naar huis. De reconstructie van de Warmon- derweg, waardoor afzonderlijke fiets paden langs deze weg zijn gekomen, en de aanleg van een fietspad langs de westzijde van de Abtspoel weg ma ken het wenselijk, dat ook aan de westzijde van de Laan van Oud-Poel geest een aansluitend rijwielpad wordt gemaakt. De reconstructie van de Warmon- derweg, waardoor afzonderlijke fiets paden langs deze weg zijn gekomen, en de aanleg van een fietspad langs de westzijde van de Atbspoelweg ma ken het wenselijk, dat ook aan de westzijde van de Laan van Oud- Poelgeest een aansluitend rijwielpad wordt gemaakt. Het fietspad zal voor het ge deelte tussen de Marelaan en de Laan van Alkemade een breedte krijgen van 2.40 meter en voor het overige 3 meter. De breedte van het tussen de Marelaan en de Laan van Alke- LEFDSCHENDAM GRANAAT IN BOOMSTAM Werklieden van een houtzagerij aan de Koningin Julianaweg te Leid schendam hebben in een boomstam een niet-ontplofte granaat ontdekt. Toen men de stam wilde doorzagen, zagen de mannen de granaat in ie boomstam zitten. De mijnopruimings- dienst heeft het projectiel verwij derd. NOORDWIJKERHOUT Bridge-nieuws. In de onderlin ge competitie van de bridge-club Het Juiste Bod is de stand na de 10e ron de: Groep A: 1. VerminTh. Förrer; 2. Th. de LincelJ. van Wier in gen; 3. J. van NoortJ. Seijsener; 4. echt paar C. de Winter; 5. W. Schelvis Th. van Aken. Groep B: 1. P. KosterF. Kerk vliet; 2. M. KosterW. v. d. Linden; 3. R. BakkerG. van Leeuwen; 4. echtpaar Pauw; 5. echtpaar Bodar. Groep C: 1. A. BramaH. Raap horst; 2. echtpaar Berbee; 3. P. Mey erF. Broekhof; 4. dames Klinken berg; 5. mevr. KerkvlietC. v. d. Aart. VOORHOUT MR. J. W. JANSEN Aan de Leidse Universiteit slaagde voor het doctoraal examen Neder lands Recht de heer J. W. Jansen. Mr. Jansen is werkzaam als amb tenaar ter gemeentesecretarie, en is voorzitter van de K.V.P. in Voor hout. Verzilveren vacantiebonnen. Het bestuur van St. Deus Dedit deelt mede dat op" maandag 14 december a.s., 's avonds van half acht tot half negen, in café „Welgelegen" gelegen heid bestaat tot het verzilveren van vacantiebonnen tot een bedrag van ten hoogste 60,in totaal. Bonnen, die die in de daarvoor bestemde boekjes zijn geplakt kunnen niet worden aangenomen. Deze boekjes zijn verkrijgbaar bij de penningmees ter, C. van Dam, Herenstraat 96. Na genoemde datum wordt voor eerste inlevering geen gelegenheid meer gegeven. made aan te leggen trottoir zal 2.95 m. zijn. Tussen het fietspad en de i'ijweg komt een groenstrook van 3.65 me ter. Zo nodig kan in de toekomst een gedeelte van de groenstrook voor parkeren worden gebruikt. Het fietspad langs het voetbalveld zal te zijner tijd bij de wijziging van het tracé van de aangrenzende rijweg moeten worden verlegd. Tussen het voetbalterrein en het fietspad zal een afrastering worden gemaakt van stalen stijlen met harmonicagaas. Langs het terrein van de padvinders komen houten palen met gegalvani seerd ijzerdraad. Langs d e afschei dingen komt een heesterbeplanting. De straatverlichting tussen Hof- dijck en Laan van Alkemade dient tevens te worden vernieuwd. Een verlichting is ontworpen, lichtmasten met HPL-armaturen, overeenkomstig de nieuwe verlichting van de War- monderweg en de Abtspoel weg. De totale kosten zijn f 50.000. Voor een goed functioneren van de in de Warmonderweg gelegde riole ring is het noodzakelijk dat de in de Laan v. Oud-Poelgeest tussen de Hof- dij ck en de Laan van Alkemade zich bevindende riolering wordt vervangen door een nieuwe. Gemeentebegroting 1960 De be groting 1960 van de algemene dienst van de gemeente Oegstgeest heeft een tekort van 228.262.88. Uitbreiding lyceum Nu het Rijn lands lyceum te Oegstgeest de vol ledige omvang van zes leerjaren gaat bereiken, neemt het aantal leerlin gen zo snel toe, dat het noodzakelijk zal zijn met ingang van 1 september de school uit te breiden. In verband hiermee heeft het bestuur het col lege van B. en W. verzocht een aan grenzend terrein langs de M. H. Tromplaan ter grootte van ongeveer 700 m2 in huur af te staan. Tevens is om verhoging van de grond ver zocht. Het college stelt voor de grond van 1 mei 1960 tot 1 september 1961 te verhuren en de huursom te bepa len op 382.50 per jaar. De opho ging zal door de gemeente gebeuren. Gemeenteraad. De raad der ge meente Oegstgeest komt bijeen in openbare vergadering op woensdag 16 december a-s., half acht nam., in de raadzaal. De agenda vermeldt o.m.: het op nieuw verklaren, dat voor de gehele gemeente de herziening van het uit breidingsplan wordt voorbereid; op hoging van een terrein aan de M. H. Tromplaan en tot verhuur aan de stichting „Het Rijnlands Lyceum"; het aanleggen van waterleiding naar en het treffen van voorzieningen in de kleedgelegenheid op het korfbal- veld t.o. de Laan van Alkemade; ver vanging van verschillende betonnen lichtmasten door stalen masten; aan leg van rijwielpad, riolering enz., langs en in de Laan van Oud-Poel geest; wijziging van de verordening op de winkelsluiting. VOORSCHOT!^ BRUG OP 'T DROGE Reeds enige dagen is op het ter rein naast „Bijdorp" van de Veurse- straatweg een merkwaardige con structie te aanschouwen, namelijk 'n brug op het droge. Het zijn twee brugleuningen, vervaardigd voor de gemeente Amsterdam door de Voor- schotense aluminiumfabnek Koco. De leuningen, 68 meter lang, zijn van een bepaalde aluminium-legering van grote trekvastheid en hoge corrosie- bestendigheid. De leuningen zijn op gesteld vóór de oplevering, om ook andere gemeentebesturen van Ne derland de gelegenheid te geven de de kwaliteit ervan te beoordelen. Een tiental gemeenten heeft daarvan reeds gebruik gemaakt. IJssport. De ijsbaan in het ten nispark is hedenmorgen geopend. Schaatsliefhebbers kunnen nog in beperkte mate hun favoriete sport gaan genieten. Instuif. De r.k. Instuif van Voor. schoten organiseert op zaterdag a.s. een dansavond in het bondsgebouw. Dé muziek wordt verzorgd door The Rhytme Club uit Leiden. Dit is te vens de laatste gelegenheid om zich op te geven voor avond op 3e kerst- Marktberichten LEIDEN. 11 dec. Vee. Aange voerd: 12 stieren, 58 melkkoeien, 400 vette koeien, 80 vare koeien, 50 pin ken, 5 graskalveren, 39 vette kalve ren, 52 nuchtere kalveren, 100 vette schapen, 2739 vette lammeren, 29 varkens (zeugen), 199 schrammen, 472 biggen, 5 geiten, totaal 4240. Notering: stieren per kg. schoon gewicht 2.903.20, melkkoeien 800 1150, vette koeien per kg. schoon ge wicht 2.703.20, vare koeien 475 875, pinken 325550, graskalveren 175—350, vette kalveren per kg. lev. gewicht 2.002.80, nuchtere kalveren lev. gewicht per kg. 1.401.70, nuch tere kalveren lev. gewicht per stuk 4065, vette schapen 70—95, vette lamineren 7092.50, drachtige zeu gen 275325, schrammen 7095, big gen 4045 en tot 50. Handel voo stieren slepend; melk koeien stil; vette koeien aanvankelijk goed, afloop minder; vare koeien rus tig; pinken stil; graskalveren kalm; vette kalveren lager; nuchtere kalve ren redelijk; vette schapen en vette lammeren stug; zeugen, schrammen en biggen matig. De vee- en kaasmarkten vallende op 2de Kerstdag en nieuwsjaarsdag worden gehouden op de woensdagen 23 en 30 december. LEIDEN. 11 dec. Kaas. Aange voerd 11 partijen goudse kaas. Note ring goudse extra tot 2.40, goudse eerste kwaliteit 2.27—2.34, goudse tweede kwaliteit 2.202.26. Geen aanvoer leidse kaas. De handel was lui. LEIDSCHENDAM. Eieren. De aanvoer bedroeg 78500 kipeieren. Ge noteerd werd voor 3000 eieren no. 0 16.3017.80, 3800 eieren no. 1 15.30 16.60, 25400 eieren no. 2 14.45 15.00, 28500 eieren no. 3 13.40—14.00, 12500 eieren no. 4 12.75—13.20, 4800 eieren no. 5 12.65—12.95, 500 eieren no. 6 12.00—12.20. VEUR. 11 dec. Groente. Sla A 1630—1810, slaB 1000—1330, sla C 400700, stoofsla 2628, bleekselde rij 1516, andijvie 4041, boerenkool 1619, rodekool 1517, breekpeen 17—20, waspeen 1620, selderij 6—7 prei 29—36, spruiten 60—62, witlof 7680. m AANVANG VERKOOP ZATERDAG A.S. OM 9 UUR Haarlemmerstr. 121, Leiden, Tel. 22463 Wij ruimen onze gehele voorraad HERENMODE'S op met Met grote vreugde en dankbaarheid aan God ge ven wij kennis van de ge boorte van ons zoontje en broertje BENEDICT die bij het H. Doopsel de namen ontving van BENEDICTUS LEONARDUS MARIA W. B. SMITS M. E. SMITS— KAPTEIJN Hazerswoude, 10 dec. 1959 Tijdelijk: St. Elisabeth- ziekenöiuis, kamer 231. Met blijdschap geven wij kennis van ae geboorte van onze zoon en broertje BERCO Bij het H. Doopsel ont ving hij de namen: HUBERTUS CORNELIS H. J. DE HEIDEN C. P. DE HEIDEN— v. KINS JOS Leiden, 10 december 1959 G. Kasteinstraat 10. fS Bankstellen (enige ex clusieve modellen), aie als model gediend hebben; di rect van fabriek aan par ticulier. Speciale prijzen. Betaling kunt U zelf rege len. Vraagt vrijblijvend inlichtingen. Geheimhou ding verzekerd. Postbus 538, Den Haag. 2" Electrische kerstboom- verlichting 5.98. Luxe uitvoering, bestaande uit 16 stuks elektrische witte kaarsen en reserve lampje in fraaie grote doos. 125 en 220 volt. I.V.A., Haar lemmerstraat 48, Nova, Noordeinde 43, Leiden. Algemene kennisgeving. Voorzien van de Gena demiddelen der H. Kerk. overleed, na een kortstondige ziekte, on_ ze lieve moeder, be huwd-, pleeg-, groot- en overgrootmoeder, zuster en tante JOHANNA KALLENBERG Weduwe van MICHIEL O VERDIJK op de leeftijd van 84 jr. Uit aller naam: M. J. KALLENBERG Leiden, 10 dec. 1959 Vestestraat 112 De overledene is opge baard in de rouwkamer van het Academisch Ziekenhuis. De H. Uitvaartdienst wordt gehouden maan dag 14 december a.s. in de parochiekerk van O.L.Vr. Hemelvaart en St. Jozef (Herensingel) te 8.15 uur, waarna de begrafenis vanuit de kerk te 10 uur op de r.k. begraafplaats „Zijl poort". Rozenkransgebed: zondagavond te 6.30 u. in de kerk. 2 De oliebollen. Berliner bollen en rozijnenbollen van Melle de Vries zijn altijd even lekker. Iedere woensdag- en zaterdag- markt. Standplaats Boter markt b.h. Gangetje. Speciale japonnen aanbieding voor de Kerst! Pletvrij fluweel, Mohair, Wollen stof, Bouclé, Wol len wevenit, Zuiver wol len mouseline en Ita- liaanse mouseline MIDDAG- EN AVOND. COCKTAILS „FUTURA'S" EIGEN DOTJES VAN BLOUSJES ook speciaal voor de Kerst. Verder: Rokjes. Vesten, Japonnen, enz. BURGSTEEG 4 TEL. 25201 2 Dagmeisje gevraagd voor huishouding of huis houding-winkel. Werktij den nader overeen te ko men. Mevr. Oudshoorn, Haarlemmerstr. 160, Lei den. tel. 25791 of 25799 2 3 pakjes sterrenregen, samen 10 ct. Inhoud per pakje 5 stuks, totaal dus 15 stuks wonderkaarsen (koud vuur). Voor deze alleen bij: I.V.A., Haar lemmerstraat 48, Nova, Noordeinde 43, Leiden. (2* Te huur: luxe auto's zonder chauffeur. Oude Singel 206, tel. 30372. 2* Trapnaaima chine in salonkast, ringspoel, merk Naumann, z.g.a.n. t.e.a.b. Te bevragen 's avonds na 7 uur: Kabel, Corn. v. d. Schuytlaan 56, Leiden bij Boshuizerkade. 2* Nieuwe oliekachels, wegens emigratie aange kocht van 325.voor 125.—, brandend te zien. Gordijnrails ƒ1.p. me ter compleet. Kloosterta fels, thonets, ledikanten, spiralen, kapokmatr., kas ten, tafels, kachels ook nieuw, brandkast, enz. Pluym, Hoogewoerd, tel. Grote sortering in Jaeger en Draion i Dames en j Herenonderkleding j Steeds extra grote maten aanwezig. Onderblouses, korte en lange mouw.; Wollen kniewarmers Wollen onderjurken Wollen kousen en sokken. Flanellen herenhemden v.a. ƒ4.10: Vasana nylons 3.95, 3.50, 2.95| Crêpe Mousse 5.90, 5.50 4.25, 3,60, 3.25; in zwart, grijs, beige en toupe. Jaeger jongens- kamisools. m. mouw, v.a. 2.60 5 Fa. Wed. j Overduin i 1 I I M. Alléén: Hooigracht 62: Leiden Telef. 25650: 2 Nette r.k. weduwnaar. 37 jaar, met kinderen, j. en m., zoekt kennismaking met wed. of juffr., voor 'n evt. huwelijk. Br. onder no. 4629 bur. v. d. blad. $2" Bak-artikelen reclame Cakeblik 30 cm lang met wafelbodem ƒ1.35. Spring vorm 22 cm., doorsnede met wafelbodem 1.35. Al leen met advertentie be taald U slechts 75 ct. p. st. I.V.A., Haarlemmerstr. 48, Nova, Noordeinde 43. Lei den. 2" Bon. 2 stuks gotische kaarsen 19 ct. Lang 20 cm. Prima kwaliteit. Ge garandeerd druipvrij. Ir kerstverpakking. Uitslui tend met inlevering van bon 2 stuks voor 19 ct. Victorie-bazar. Hogewoerd 31 en 73. f Kersttulpen, 6 stuks ct. Feeënhaar 20 ct. per gak. Mos 15 ct. per pak. amast kerstlopers, extra zwaar 25 ct. Kersttafelkle den, idem 45 ct. Plastic sneeuw 25 ct. Kerstservet ten 25 ct per pak. Victorie Bazar, Hogewoerd 31 en 73 2 Kaarsenknijpers met lekbakje, 10 voor 25 ct. Lametta slingers, 4 voor 25 ct. LTslametta 15 ct. per gak. Rood lint, 4 m 25 ct. ode Kerstklokken 15 ct. Grote sortering Kerstboom versiering. Victorie-bazar, Hogewoerd 31 en 73. 2 Goggomobils en Volks wagens van diverse jaren te koop aangeboden. Ca- lex Autobedrijf N.V., Lei den, Kort Galgewater 14- 16, tel. 33355. <2 Heer (34 jr) met veel vrije tijd zag zich gaarne geplaatst als incasseerder. Br. onder no. 4631 bur. v. d. blad. BODEGRAVEN Abonnementen en ad ver tentiën worden aaneeno men door: I. VAN WI|K OUD BODEGRAVEN 9 180 cm. breed OVERAL KIJKEN, MAAR KOPEN BIJ Haarlemmerstraat 172—174—179 Herenstraat 9 MIDZA-bonnen voor onze cliënten. 2" Te koop aangeboden: door particulier, zeer goed onderhouden Ford 8 cyl., kleur grijs, ingebouwde radio, Lakwerk, bekleding, motor en banden geen ge breken of beschadigingen. Golfbaan 66, Noordwijk, tel. 3271. 2 2 Emigranten-inboedels aangekocht. Gotieke huis kamer, bankstellen, stoe len, schuiftafels, dressoirs, theemeubels, boekenkas ten en -rekken, gasstellen, opklapbedden en matras sen, toogledikant, bijzet- stoeltjes. Jan Pliivm, Hooigracht 51 tel. 25955. 2" Wij leveren: Fins hard board. Pracht platen 190 m2. 122x153 voor ƒ3.54; 122x183 voor ƒ4.05; 122x 214 voor 5.122x244 voor 5.75; Deurplaten 4.15. „De Timmerwinkel" Uiterstegracht 168, telef. 20051 na 6 uur. 2 Wegens vertrek: Erres radio, pracht toestel ƒ47.50 herenfiets, compl. 35.-; damesfiets compl. 20. sleestofzuiger 125 V. 17.50. Middelweg 16, Leiden. 2" V.V.U.-supp. Maandag a.s. acht uur grote jubi leum klaverjasavond m de U.V.S.-kantine. Leden en met-leden, alles is wel kom. 7 pa sterren (koud vuur) 26 ct. Inhoud 5 stuks per pak. Totaal dus 35 stuks. Ge garandeerd kurkdroog. Uitsluitend met bon: 7 pak sterrenregen voor 25 ct. Victorie-bazar, Hoge woerd 31 en 73.

Leidse Courant | 1959 | | pagina 5