...naast Moccona in glas Ms Nu ook COFFEINE VRÜE Moccona J3ol<» ROYAL MC BEE CORPORATION ROYAL MC BEE CORPORATION Verhuist in't zilver - zilver voor U! [Scolders met de zilverbonnen liggen y 1 voor U gereedl 't zit goed bij Döiiwe Egb 1 pure koffie LCOffêïnevr.JJ jn p|as GULDEN PRIJZEN Onze St. Nicolaas-etalages zijn gereed en bieden U een keur van geschenken van blijvende waarde o.a. Elec Treinen en diverse Speelgoederen Moderne I A M D F 7 A II Stille Rijn 3 - 4 LEIDEN - Telef. 26545 25 Jaar Verhulst... Vier méé! Besteed de zilverbonnen uit onze jubileumfolder. Een traktatie van f 32.50 HEREN- EN JONGENSKLEDING Grote Markt. 19, Den Haag. Breestraat (t.o. Stadhuis), leidc het fijnste uit Gevestigd te Port Chester, New York. Ondergetekenden berichten, dat zïj van 24 November 1959 af, ter beurze van Amsterdam zullen doen verhandelen Certificaten aan toonder vertegenwoordigende 10 gewone aandelen, met een nominale waarde van 1 elk, in bovengenoemde vennoot- schap, uit te geven door de Naamlooze Vennootschap Algemeen Hollandsch Trustkantoor gevestigd te Amsterdam, op de voorwaar den, vastgesteld bij acte d.d. 9 October 1959 verleden ten overstaan van notaris H. Willemsen te Amsterdam. Bedoelde voorwaarden van administratie zijn goedgekeurd door De Neder- landsche Bank N.V. De eerste koers zal worden vastgesteld op basis van de slotnotering te New York d.d. 23 November 1959. De opneming der certificaten onder Rubriek II In de Prijscourant van de Vereeniging voor den Effectenhandel te Amsterdam zal worden aangevraagd. Exemplaren van een Bericht zijn ten kantore van" ondergetekenden verkrijgbaar, alwaar ook een exemplaar van de statuten en van het jaarverslag over 1958 van bedoelde vennootschap ter inzage liggen. Amsterdam, 13 November 1959. GLEICHMAN VAN HEEMSTRA AMSTERDAMSCHE BANK N.V. Ondergetekende bericht, dat bij acte d.d. 9 October 1959, ten overstaan van notaris H. Willemsen, te Amsterdam, verleden, de voorwaarden zijn vastgesteld, waarop door haar worden uitgegeven certificaten aan toonder, vertegenwoor digende tien gewone aandelen, met een nominale waarde van 1 elk in de Gevestigd te Port Chester, New York. Volgens artikel 6 dier voorwaarden bedragen de kosten voor aanmaak en royement f 7.50 per certificaat, terwijl bij aanmaak deze kosten worden ver meerderd met kosten volgens usance. Afdrukken van de voorwaarden zijn bij ondergetekende verkrijgbaar. Amsterdam, 13 November 1959. Herengracht 418. Naamlooze Vennootschap Algemeen Hollandsch Trustkantoor Gevestigd te Amsterdam. Eerste prijs f. 5000. 5 Prijzen van f. 1000.- 50 Prijzen van f. 100.- Tweede prijs f. 2500.- 10 Prijzen van f. 500.- 50 Prijzen van f. 50.- Vier mee. Dóe mee! 25 Jaar Bata. 25 Jaar Bata-fabrieken in Neder lands Bata wil dat vieren enU laten delen in de vreugde U laten delen in 25 duizend gulden! Doe mee «an Bata'a jubileum prijsvraag die gemakke lijk en kansrijk is! Zo krijgt u een tfeelnemersformulier De voorwaarde tot deel name is eenvoudig: ieder die in de periode van 13 november t/m 4 december a.s. een aankoop doet bij Bata, krijgt een deelne mersformulier. Ongeacht het bestedingsbedrag. Dus of het nu schoenen, sok ken, kousen of een paar veters zijn - het doet er niet toe. De prijsvraag Het hoe en het wat Uw deelnemersformulier vertelt uitvoerig hoe al les in zijn werk gaat. De prijsvraag bestaat uit 2 opgaven: 1) een foto puzzel, en 2) een slagzin. Een deskundige jury be oordeelt do inzendingen. De sluitingsdatum is 4 december 1959. De namen van de winnaars worden vóór Kerstmis bekend ge maakt in onze etalages. Sportieve (maar toch elegante!) schoen. De soepele crepezool maakt Uw tred veerkrachtig. Model 56 in rood, groen en beige. Een voorbeeld uit vele! Een fijn stiksel en een bescheiden sierstukje onderbreken even de strakke modelijn. Model 80 in cognac en zwart. Sportief! Een stevige rubberzooi beschermt Uw voeten tegen vocht en kou. Model 60 in zwart en bruin. In dit model staat: Gentleman. En terecht! Verfijnd is de lijn solide de afwerking Leren zool. Model in zwart en bruin. Stevige, oerdegelijke stapper met aangevulcaniseerde rubberzooi. Model 56. m. 27-30 8.95 m. 31-34 9.95 m. 35-38 1 0.95 in glad leder Model 55. m. 27-30 9.95 m. 31-34 10.95 m. 35-38 11.95 Zie verder in de etalages onze grote collectie pantoffels voor jong en oud in diverse prijzen. Tevens grote keuze in Nylons van bekende merken, herensok ken en kinderkousen. Koopt bij ons en vraagt een prijsvraag formulier! Sneeuw, hagel, nattig Geef Uw kinderen de warme bescherming van deze stevige hoge schoen met een extra gespsluiting. Model m. 27-30 11.95 m. 31-34 13.95 m. 35-38 1 5, U J lA/aarrlQ r\ o Koelkasten - Huishoudelijke artikelen Poppenwagens Radio Televisie Bandrecorders Platenspelers Wasmachines - Wringers Centrifuges Rijwielen Haarden KachelsGasfornuizen Stofzuigers verlichting Ledikanten Matrassen Bedden Dekens Vloerkleden Diverse merken electr. scheerapparaten

Leidse Courant | 1959 | | pagina 13