„Voorlopig Nederlands Elftal" boekte vrij gemakkelijke 4-1 zege op Saarland Wielerclub Maastricht Nederlands kampioen OP WEG NAAR BETER VOETBAL Te zwakke gastenploeg gaf Nederland groot overwicht JESSE OWENS DONDERDAG 24 SEPTEMBER 1959 DE LEIDSE COURANT PAGINA 8 EEN POOLPRLISWINNAAR Het is de afgelopen competitie-zondag bij één poolprijswinnaar in de KNVB- toto gebleven. Winnaar van de eerste prijs van 110.435 werd de heer J. van Overloop, Luisschilder te Overschie, lid van de voetbalvereniging VOB. Voor de tweede prijs van 47.330 komen 39 deelnemers in aanmerking. IERSE LEAGUE-ENGELSE LEAGUE 0-5 De voetbalwedstrijd tussen de elftal len van de Ierse- en Engelse league, die te Belfast is gespeeld is in een 5-0 zege voor de Engelsen geëindigd. De rust ging met 1-0 in. De 24-jarige middenvoor van Middlesborough, Brian Clough scoorde alle doelpunten. Het oostelijke amateurteam heeft gis termiddag te Winterswijk met 21 ge wonnen van het elftal van de voetbal bond Nederrijn. Bij de rust was de stand 10 in het voordeel van de Ne derlanders. Schuren, bungalow», schuttlni CETA-BEVER BÜiTENBIJTS (Advertentie) RUSTSTAND 4-0 Een „veteraan" kwam terug. Voor meer dan 30.000 toeschouwers vierde Faas Wilkes 13 oktober a.s. 36 jaar in het Feyenoordstadion te Rotterdam rentne in het Nederland- hoekschop op get was de inieldlnE va„ 5.?; een hmsduriü offensief, waarop de Saar- landers slechts zelden een antwoord Met geïnspireerd, constructief voet bal, waarbij men elkaar uitstekend ver stond, verwierf het Voorlopig Neder lands elftal in de oefenwedstrijd tegen Saarland dadelijk na de aftrap een veld- meerderheid. De eerste de beste aanval met Moulyn, Van der Linden en Rij vers als hoofdfiguren leverde reeds een gen Saarland stond „de zwerver van het Nederlandse voetbal" voor de ate maal sinds juni 1958 weer in oen vertegenwoordigend Nederlands elftal. Opnieuw heeft de Fortu na-speler, na een briljant begin, voortreffelijk ge speeld. De 41 zege van de „voorlopi- gen" mag dan niet alleen zijn werk zijn Seweest gebrek aan klasse van de aarlanders was daar de belangrijkste oorzaak van wel' was de Fortuna- speler voor een zeer groot deel verant woordelijk voor Duitse defensie. Het moet wel heel vreemd lopen als straks, op de 4de oktober, in datzelfde Feyenoord-stadion, Wilkes niet voor de 33ste maal het Oranjeshirt zou mogen aantrekken. Dat goede spel van Wilkes was een van de positieve punten voor bonds coach Elek Schwartz. Maar gelukkig was er meer: Jan Notermans speelde weer voortreffelijk en, wat gezien de kwestie de Munck belangrijker was, Eddy Pieters Graafland wekte de ver wachting, dat hij zijn inzinking geheel te boven is. Het zou allemaal heel erg mooi ge weest zijn wanneer niet zoals gezegd, de tegenstand van de Saarlanders te zwak was geweest. En werkelijk" ge vaarlijk waren de Saarlanders maar heel zelden. Toch zou het onrechtvaar dig zijn alleen aan de zwakte van die tegenstanders bijvoorbeeld het voor treffelijke spel van stopper Cor van der Hart, of zelfs van de gehele defensie, toe te schrijven. Welke apelers over 10 dagen in het veld zullen komen staat nog lang niet vast, doch de conclusie, dat op 1 of 2 spelers na waarschijn lijk zal Schwartz tegen de Belgen de voorkeur geven aan Wiersma op de rechtsbackplaats boven Brull, en ook Bosselaar zal zijn plaats moeten af staan aan Piet van der Kuil dezelfde formatie in het veld zal komen is nau welijks een voorspelling. De wedstrijd is geëindigd in een 41 zege voor onze landgenoten. In de tweede helft boden de Saarlanders, bij wie linksbinnen Meurer was vervangen door Binkert meer tegenstand. Maar in de aanval werd te veel getreuzeld om tot succes te kunnen komen. Bovendien misten zij in hun vuurlinie een schut ter van enig formaat. Eerst in de 38ste minuut van de tweede helft werd doel man P.eters Graafland werkelijk op de proef gesteld bij een schot van rechts half Wassmuth, dat enkele centimeters onder de lat kwam. Niettemin vormde dit moment de inleiding tot het enige Saarlandse doelpunt, dat in de 40ste minuut linksbuiten Albert op zijn naam schreef met een kopbal direct uit een hoekschop van rechts: 41. En de Nederlanders? Zij bleven aan vallen, maar het spel miste het vuur van voor de rust en daardoor kregen de Saarlandse verdedigers meer en meer de gelegenheid in te grijpen. Bo vendien raakte ook bij onze landgeno ten het schot zoek en vooral midvoor Van der Linden miste enkele doelrijpe kansen. Reeds lang voor het einde zocht het publiek zijn weg naar de uitgangen. De strijd was gestreden, het vuur ge doofd en er was niets meer om zich aan hadden. Een enkele maal slaagden zij er in tot het doel van Pieters Graafland door te dringen, maar meestal was de kracht dan uit hun aanval wegge vloeid. Vol verrassing waren de acties van Faas Wilkes. Diens actieve spel werd al in de achtste minuut beloond door een prachtig doelpunt. Juist voordat de Saarlandse verdedigers een dieptepass V7r?"£ van Jan Klaassens onschadelijk hadden wanorde in de kunnen maken> schoot de Fortuna-spe- ler zuiver in (10). Een fout van stopper Ahrens in de 22e minuut maakte, dat Tonny van der Linden, die goed begon, doch na de rust teveel kansen miste, het tweede Neder landse doelpunt kon scoren (20). te WE9TDUITSE AMATEURS IN OLYMPISCHE VOORRONDE Een moment uit de strijd: het eerste doelpunt voor Nederland, -gemaakt door Faas Wilkes. Nadat Kirsch met een spectaculaire save een schot van Kees Rijvers had gestopt kwam Van der Linden terug. Na amper dertig minuten rondde hij een solo af met de derde Nederlandse tref fer (3—0). Na dit doelpunt moest in de Saar landse ploeg rechtshalf Klein zich la ten vervangen door Wassmuth. Nog was het voor de Ned. ploeg niet voldoende. In de veertigste minuut zag linksbuiten Coen Moulijn dat Kees Rijvers in de cirkel vrij achter stopper Ahrens stond. Hij maakte direct van het verkeerde positie kiezen van de Duitse stopper ge bruik. Een beheerst boogschot volgde en voordat iemand de fout van Ahrens had kunnen herstellen lag de bal al achter doelman Kirsch (40). De strijd was beslist. Individueel wer den weliswaar na de hervatting nog goede dingen gedaan, doch de vaart was er bij de Nederlanders uit. Het enig vermeldenswaardige was het doel punt van linksbuiten Albert, die in de veertigste minuut een fout van Pieters Graafland afstrafte en de bal, die na een corner van rechts over de handen van de Feyenoord-doelman heenging beheerst in het doel kopte, en daarmee de eindstand op 41 bracht. j nog steeds heel snel.... j Jesse Owens, de legendarische g sprinter van voor de oorlog, blijkt zijn „vak" nog steeds niet verleerd S S te zijn. Gisteren zag de veelvou- dige olympische kampioen thans 46 jaar en disc-jockey bij een l Amerikaans radiostation een man pogingen doen zijn wagen j open te breken. Hoewel de aspi- rant-dief een voorsprong van ruim 30 meter had toen Jesse Owens de S achtervolging inzette, had de fa- meuze neger-sprinter niet meer dan een honderd meter nodig om i S de dader te grijpen om hem daar- na over te leveren aan de politie. J BRIDGE OM DE EUROPESE TITELS Voor het tournooi om de Europese bridgekampioenschappen werden gis teravond te Palermo de wedstrijden voor de derde ronde (heren) gespeeld. Het Nederlandse team verloor in deze ronde met 56 tegen 47 matchpunten van de Belgen. HOCKEY WEDSTRIJDEN AFGELAST WEGENS DROOGTE Terwijl in andere jaren voor deze tijd reeds herhaaldelijk terreinen waren afgekeurd wegens de regen, zijn thans in verband met de aanhoudende droog te in district zuid alle voor zondag 27 september a.s. vastgestelde hockeywed strijden afgelast. Felle jacht in de tweede ronde besliste strijd voor Limburger Toen gistermiddag de vier Limburgse Maastrichtenaren. Gerard Keulers en renners Martin van der Borgh, FritzFons Steuten vielen terug, en de ca- Knoops, Gerard Vergoossen en Jan dans verdween uit het team. De Am- Brunenberg in een wilde vaart over de sterdamse vereniging Le Champion markt van de oude torenstad Wijk bij rukte naar voren met de renners Joop Duurstede reden, waar de finish lag, was de spanning gebroken. Voor de vierde maal in 1948. 1949, 1950 en nu in 1959 veroverde de Ren- en Tour club Maastricht het clubkampioenschap van Nederland, maar het heeft aan een zijden draad gehangen. Weliswaar had den de Limburgse renners na 30 km. by Scherpenzeel de leiding met een tijd van 42 min. 41 sec. op 32 seconden ge volgd door de ploeg van de oudste Ne derlandse wielerclub Olympia uit Am sterdam, waarin Peter Post, Joop Cap tain en Frits Balvert waren opgenomen. Jan Derksen, die aanvankelijk zou deelnemen, was op het laatste moment niet beschikbaar. Op de derde plaats reed toen het team van Het Zuiden uit Eindhoven met Pietje Damen, Tony Bergmans en Jos Hinsen met 40 secon den achterstand, terwijl de ploeg van de Bataaf, die geheel uit amateurren ners bestond, de vierde positie innam. Daarna kwam de terugslag voor de In het Rheinstadion in Düsseldorf is gistermiddag de beslissing gevallen. Onder leiding van de voortreffelijk lei dende Nederlandse scheidsrechter J. Martens (Zeist) speelden de amateur- ploegen van West en Oost Duitsland daar hun tweede wedstrijd om uit te maken welke van de twee elftallen aan de kwalificatieronde met Finland en Polen voor een plaats in het olympisch eindtournooi zal mogen deelnemen. Na de 20 zege in Berlijn won West- j kwartfinales van de Europese beker Duitsland opnieuw, nu met 21. Het, voor landenteams. In de eerste wed- Duitse voetbal zal in Rome dus even- I strijd zegevierden de Oostenrijkers met tueel door het Westduitse amateurteam j_o Oostenrijk ontmoet in de kwart- worden vertegenwoordigd. finales Frankrijk. De wedstrijd werd door nog geen 200 In Kopenhagen bereikten Denemar- toeschouwers. officials, pers- en televi- I ken en Tsjechoslowakijë in hun eerste siemensen bijgewoond. De plaats, waar wedstrijd voor het tournooi om de de wedstrijd werd gespeeld, was n.l. I Europese beker een gelijk spel, 2-2. voor het publiek geheim gehouden. 1 PSV—ARSENAL 1—4 De Engelse eerste divisieclub Arsenal heeft gisteravond in Eindhoven met 41 (rust 21) van PSV gewonnen. Er waren 19.000 toeschouwers. In een pittige en in hoog tempo gespeelde wedstrijd heeft PSV, dat met invallers voor de geblesseerde voorhoedespelers Kruyver en Ford aantrad, met enthou siast spel tevergeefs getracht het ver schil in techniek te nivelleren. De Lon- denaars, die gedurende de gehele wed strijd een briljant samenspel demon streerden, namen een voorsprong door middenvoor David Herd in de 32e mi nuut. Dillen maakte met een kopbal gelijk in de 36e minuut. In de 40e mi nuut gaf Herd Arsenal weer de leiding. PSV was tot dusver het meest in de aanval geweest en ook na rust ontke tenden de hardwerkende Eindhovenaren een offensief, dat echter niet de gelijk maker opleverde. Doelman Kelsey, die kort voor de rust de plaats van Stan den h^d ingenomen, stond echter alle succr/n de weg. Toen in de 62e mi nuut een overrampelende Engelse aan val door linkshalf Vic Grover op fraaie wijze met een doelpunt werd besloten, was PSV geslagen. 14 Werd het ten slotte in de 71e minuut door linksbinnen Jimmy Bloomsfield. DE EUROPESE BEKER VOOR LANDENTEAMS Oostenrijk heeft gisteren in Wenen met 5-2 van Noorwegen gewonnen en zich daarmede gekwalificeerd voor de Wuurman, Arie Helsloot en Van Smir- ren en ook De Bataaf uit Halfweg wist zich naar voren te werken. Na een ronde (60 km.) was de positie: 1. Le Champion, Amsterdam, op zes seconden gevolgd door De Bataaf en op 22 se conden door de wielerclub Maastricht. Op dat moment was een ieder het er over eens, dat de Zeeuwse ploeg „Theo Middelkamp" uit Goes, die twee jaren achtereen de titel veroverde, niet nog- eens dat huzarenstukje zou uithalen. Aan één stuk door is er gejaagd in de tweede ronde over 60 km. En slechts oe vü.&fc.s zagen, dat de Limburgers terrein wonnen. Ook de Zeeuwen met Jaap Huissoon, Piet Rentmeester, Jo de Roo en Emiel Verstraete hadden hun krachten tot het laatst bewaard en zo ontspon zich toch nog een strijd tussen Maastricht en Goes, welke door eerst genoemde vereniging werd gewonnen, zij het met klein verschil. Een zeer goede prestatie leverden de amateurs Mik Snijder, Dik Enthoven en Ab Sluis van De Bataaf uit Halfweg met hun derde plaats voor clubs met tal van professionals. De uitslag werd: 1. en kampioen van Nederland: wielerclub Maastricht in 2 uur 47 min. 24 sec.; 2. Theo Middel kamp, Goes in 2.48.14; 3. De Bataaf, Halfweg in 2.48.34; 4. Pedaalridders, Rotterdam 2.50.01; 5. Olympia, Amster dam 2.50.06; 6. Le Champion, Amster dam 2.50.21; 7. Helpt Elkander, Oud Gastel 2.50.50; 8. De Pedaalridders, Ma de 2.51.56; 9. Kennemerland, Bever wijk 2.52.21; 10. De Kampioen, Haar lem 2.52.41. DE RONDE VAN BULGARIJë Na een zege in de vierde rit heeft onze landgenoot Alex van Kreuningen gisteren de zesde étappe van de Ronde van Bulgarije gewonnen. Hij legde de 178 km. van Varna naar Silistra af in 4 uur 57 min. 30 sec. Van Kreuningen was in de eindsprint de snelste van een groepje van vijf man, van wie de Bul gaar Kotzev de tweede plaats bezette. Kotzev bezet nu in de algemene rang schikking de eerste plaats, op 2 min. 9 sec. gevolgd door Van Kreuningen en op 51/» minuut door de Engelsman Hynds. In het algemeen ploegenklassement is Bulgarije eerste met een totaaltijd van 74 uur 50 min. 37 sec. Nederland staat zesde in 75.22.49. KNVB vraagt medewerking van voetballers en verenigingen „Een machtige bond als de KNVB niet bijna 500.000 leden heefd kader no dig, zowel als instructeurs en met deze laatste categorie is het vooral in ons lager voetbalbestel slecht gesteld. Om dit tekort aan voetbaltrainers op te los sen worden er cursussen gehouden, waarvan de geslaagden een C-licentie krijgen, die de bevoegdheid geeft om verenigingen uit de onderafdelingen te trainen. Op deze basis wil men voort bouwen op de weg naar beter voetbal". In deze geest sprak de heer A. Landaal zich gistermiddag uit als woordvoerder van de technische commissie van de KNVB op een in Rotterdam belegde persconferentie, waarin het peil van het Nederlandse voetbal het onderwerp van gesprek was. De bondscoach, Elek Schwarz, had hier niet veel goede woor den voor over: „het voetbal in Neder land is achteruit gegaan". Bij deze cur sussen voor „C-trainers", die op ver schillende plaatsen ln ons land zullen worden gehouden en waarvoor grote belangstelling bestaat, zal meer de na druk worden gelegd op de leiderscapa citeiten van de kandidaat dan op zijn technische kennis van het voetbal. Voor deze cursussen is een handleiding sa mengesteld, terwijl er bovendien een trainingsinstructie-film op het program ma staat, waarvoor leden van de T.C. volgende maand naar Duisburg zullen gaan om het daar aanwezige materiaal te bestuderen. Een belangrijk punt in de opvoering van het spelpeil, vooral van vertegen woordigende elftallen, is ook het con- OLYMPISCHE SPELEN Tot dusver hebben 73 landen inge schreven voor de olympische spelen van 1960 te Rome. Het record aantal deelnemende landen werd geboekt op de spelen van 1952 te Helsinki, toen 69 landen vertegenwoordigd waren. SCHAKEN Te Bied is het kandidaten schaaktour- nooi voortgezet met het uitspelen van afgebroken partijen uit de negende en tiende ronde. Het duel Benkoe-Olafsson (9e ronde) eindigde in een zege voor Benkoe zonder verder spelen. Ook de partij Keres-Smislov werd niet voort gezet. De spelers besloten tot remise. De partij Olafsson-Gligoric is in re mise geëindigd. De stand luidt thans: 1. Keres 7 pnt; 2. en 3. Petrosjan en Tal beiden 6 pnt; 4. Gligoric 5l/t pnt; 5., 6. en 7. Smislov, Benkoe en Fischer ieder 4 pnt; 8. Olaf8- son 3V» pnt. De partijen van de elfde ronde zul len vandaag (donderdag) worden ge speeld. De 3e (laatste) ronde van het Leithen verwierf, onder weg naar de zege. Het Tournooi, het welk 3 weken duurde, zijn Martin v. d. Borgh, F. Knoops, G. gisteravond geëindigd met de wedstry- Vergoossen en J. Brunenberg. tact tussen de bondscoach en de oefen- meesters van de clubs, die spelers af staan aan het A- en B-elftal. Het ligt in de bedoeling deze contacten uit te breiden, opdat Elek Schwarz een nog beter inzicht krijgt in het spelersma teriaal, dat voor de topelftallen in aan merking komt. Hiervoor heeft men in ge dachte een bijeenkomst met alle trainers van het betaalde voetbal. Het doel hier van is o.a. ook een zekere lijn in de training te brengen. De veel omstreden vraag „moet de centrale training bestendigd worden" maakte de tongen los en er ontstond een levendige discussie met Elek Schwarz, die zich voor handhaving uit sprak, daar volgens hem de Nederlandse spelers (nog) niet de juiste mentali teit bezitten voor een trainingskamp zo als bijvoorbeeld de Franse profs. „Na drie dagen vervelen zij zichzo was de mening van de heer Schwarz. Dat de voorbereiding van het Neder landse elftal echter van groot belang is, daarover bestaat noch bij de bonds- besturen noch by de technische leiding verschil van inzicht. Het prestige van Nederland in de internationale voetbal gemeenschap is gebaat bij goede pres taties en daarvoor moet niets ongedaan worden gelaten. De kwestie van de centrale training „Mochten de moeilijkheden rond de centrale training niet op een aanvaard bare wijze worden opgelost, dan zal de technische commissie misschien over wegen voor te stellen de clubs van het betaalde voetbal te verplichten hun spelers op bepaalde dagen ter beschik king van de bondscoach te stellen". Met deze belangrijke verklaring had de TC-voorzitter G. Kruyver gis termiddag in Rotterdam het „laatale woord" inzake de moeilijkheden, die zijn ontstaan tussen de clubs en de TC met betrekking tot de voorbereiding van het Nederlands elftal. Via het bondsbestuur zal dus even tueel, indien niet op korte termijn een oplossing voor de moeilijkheden wordt gevonden, een dergelijk voorstel worden gedaan aan de bondsvergadering, opdat zoals de heer Kruyver dat noemde „niet de kip met de gouden eieren wordt geslacht". De gedetaileerde uitslagen zijn: Lelthen-Philldor III: H. Slegtenhorst- A. Boelsma 0-1; W. Beij-J. G. Bethe v»-1/»; J. A. F. Planjer-dr S. C. Bak huizen v. d. Brink «/«-»/»r M. C. Schou ten-S. v. d. Kaaij 01; M. de Bock-E. E. J. Ernstbrummer 1-0; J. Lichtvoet-J. de Rooij 0-T; J. v. Kempen-C. H. v. d. Bosch 0-1; A. Monteba-J. Koet 0-1; J. Jansen-G. P. Sluits 0-1; S. v. d. Schee pen-A. J. v. d. Meulen 1-0. Totaal 3-7. NoordwUk-VTL: J. Turk-P. J. Piket 1-0; P. Bedijn-J. Vogelenzang n.o. 1-0: J. Bizot-J. v. Djjk 1-0; A. Momberg n.o. 0-1; F. Hoek-J. G. L. Tervooren 0-1; J. Schoenmaker-H. Th. v. d. Zon 0-1; H. de Boer-A. Spek 1-0; G. L. Ma- rius-J. Brugmans 0-1; Th. v. Rooijen- A. v. Haaster 0-1: B. Cramer-W. F. Smit 0-1. Totaal 4-6. Na deze afloop is de eindstand ge worden: V.T.L. 6pnt; Philidor III 4 pnt; Leithen 1 pnt; Noordwijk-combinatie 1 pnt. Wegens ziekte van de voorzitter van Leithen, de heer P. J. Planjer, werd na afloop het woord gevoerd door de heer M. J. de Bock, die op de eerste plaats dank bracht aan de vereniging Daniël Noteboom, Noordwyk, welke zo vrien delijk was wegens opheffing van S.L.F. haar plaats in te nemen voor dit tour nooi. Hierna werd de Galvano wissel- prijs overhandigd. Als bijzondere prestatie kan nog ge meld worden, dat de heren C. H. v. d. Bosch (Philidor) J. Turk (Noordwijk) en W. F. Smit al hun partijen wisten te winnen. LEID SCH SCHAAKGENOOTSCHAP Het L.S.G. zal in het komende sei zoen in de competitie uitkomen met de volgende 10-tallen: le tiental (le klasse KNSB): 1. C. B. v. d. Berg; 2. R. D. Westra; 3. Th. v. d. Ooord Jr.; 4. W. G. Demmendal; 5. J. van Steenis Sr; 6. T. Blangé; 7. J. van Steenis Jr; 8. W. H. van der Nat; 9. mr ir J. Westra; 10. M. M. Segaar; vaste reserve: H. Th. Weiland. 2e Tiental (le klasse L.S.B.): 1. J. Verduyn; 2. R. Sattler; 3. ir M. Eller- broek; 4. dr J. H. Meilink: 5. P. v. d. Laan; 6. E. van Dijk; 7. J. P. W. Weyer- mars; 8. dr J. B. Wilterdink; 9. C. El- zenga; 10. dr S. A. Nieuwzwaag; vaste reserve: I. Vogelenzang. 3e Tiental (le klasse L.S.B.): 1. E. M. J. v. d. Valk; 2. Th. Piket; 3. ir G. F. Gooi; 4. D. H. F. de Jong: 5. W. Masch- kow; 6. ds P. J. Mackaay; 7. C. Fas- seur 8. P. S. Anes; 9. J. de Raay; 10. P. de Wekker; vaste reserve: Jac. Vreeken. 4e Tiental (2e klasse L.S.B.): 1. Th. v. d. Oord Sr; 2. J. H. Kanbier: 3. J. H. van Geldrop: 4. A. Dortland; 5. J. J. W. Borleffs; 6. J. L. Wiebes; 7. P v. d. Bosch; 8. N. van Groeningen; 9. mr A. de Bats 10. J. Balkenstein; vaste reserve: C. J. de Jongh. Als aanvoerders der vier tientallen zullen resp. optreden: dr J. B. Wilter dink; ir M. Ellerbroek; J. de Raay en J. Balkestein. n.l.: Groep I: 1. W. H. v. d. Nat; 2. R. D. Westra: 3. J. van Steenis Sr; 4. W. G. Demmendal; 5. T Blangé; 6. J. Tack; 7. M. M. Segaar; 8. J. van Steenis Jr. Groep II: 1. dr P. C. van Arkel; 2. mr ir J. Westra; 3. ir M. Ellerbroek; 4 J. Verduyn; 5. dr W. L. Groeneveld; 6. J. P. W Weyermars; 7. P. v. d. Laan; 8. dr J. H. Meilink. Groep III: 1. Th. Piket; 2. dr J. B. Welterdink; 3. C. van Dijk; 4. C. El- zenga; 5. dr S. A. Nieuwerzwaag; 6. Prof. dr Th. G van Rijssel; 7. E. M. J. v. d. Valk; 8. I. Vogelenzang. Groep IV: 1. P. S. Anes; 2. D. H. J. de Jongh: 3. Ds P. J. Mackaay; 4. W. Maschkow; 5. ir G. F. Cool; 6. P. de Wekker; 7. J. de Raay; 8. C. Fasseur. Groep V: 1. J. J. W. Borleffs; 2. M. Bloem; 3. J. L Kanbier; 4. J. H. P. Foppen; 5. Th. v. d. Oord Sr; 6. N. van Groeningen; 7. P. v. d. Bosch; 8. J. H. van Geldrop. Groep VI: 1. mr I. C. de Regt; 2. J. L. Wiebes; 3. J. Balkenstein; 4. mr A. de Bats; 5. C. J. de Jongh; 6. J. W. G. Kirberger.

Leidse Courant | 1959 | | pagina 8