Scherp Dalai Lama vraagt hulp Federatie van klaverjasverenigingen Leiden en Omstreken vierde 10-jarig leest MAANDAG 7 SEPTEMBER 1959 DE LEIDSE COURANT PAGINA 2 De heer J. W. Schneider - Slachthuis Leiden - maakte in 40 |aar een voorbeeldige carrière 'Oranje Nassau,, in goud De heer J. W. Schneider (55 jaar) Vondellaan 36 te Leiden, administra teur van het openbaar slachthuis, die zaterdag zijn 40-jarig jubileum tn gemeentedienst vierde, is onder scheiden met de gouden medaille, behorend bij de Orde van Oranje Nassau. Deze onderscheiding werd hem tijdens een bijzonder prettige huldigingsbijeenkomst in de direc teurskamer uitgereikt door wethou der mr. J. Drijber. er vervolgens bij stilstond, dat de kinderen van de zo bescheiden be gonnen jubilaris inmiddels al een academische graad hebben behaald. Zodra de heer Schneider op 1 ja nuari 1925 bevorderd was tot klerk, werd hij, mede door zijn eigen toe doen, overgeplaatst naar de keu ringsdienst van waren. Een volgen de promotie bracht hem naar het slachthuis, waar hij thans hoofd van de administratie is. Ook dr. K. Reitsma, directeur van het slachthuis, heeft in de loop der jaren veel waardering gekregen Deze wees er op, dat de heer Schneider niet alleen bij de gemeen te een voorbeeldige carrière heeft gemaakt maar dat hij ook buiten zijn werk steeds een actieve figuur is geweest. Daarvan getuigen wel het voorzitterschap van de handels avondschool „Kennis is Macht" en dat van de sectie „ontwikkeling" van de Leidse volksuniversiteit K. en O. Begonnen als hulpklerk bij de Leidse Lichtfabrieken, bracht de ju bilaris het tot administratief hoofd ambtenaar A. Hard werken en een gaaf karakter gingen hierbij hand in hand, zo zei wethouder Drijber, die voor het werk en de persoon van de jubilaris, zo zei hij zaterdagochtend. Daarbij was het erg prettig voor hem, dat de heer Schneider onder meer een grote belangstelling voor de geschiktheid van Leiden en van het slagersvak met hem gemeen had. Dr. Reisma liet zijn woorden ver gezeld gaan van het vererend ge tuigschrift, een gratificatie en een persoonlijk geschenk. Ook de overige sprekers, de heer N. van Dijk, voorzitter van de per soneelsvereniging, dr. J. Vis, ad junct-directeur, de heer A. C. J. Duindam (slagersfederatie) en de heer J. L. van Tol, personeelslid bo den geschenken aan. Prof dr K.H. Miskotte vraag! pensioen Professor doctor K. H. Miskotte, kerkelijk hoogleraar aan de Rijks universiteit te Leiden, is voorne mens per 1 januari I960 als hoog leraar af te treden. Prof. Miskotte zal op 23 september a.s. zijn vijf en zestigste verjaardag vieren. Zijn besluit om af te treden heeft hij genomen om gezondheidsredenen Meer dan veertien jaar lang zal prof Miskotte dan aan de Leidse univer siteit gedoceerd hebben. Hij promo veerde in 1932 te Groningen en be haalde in 1935 de tienjaarlijkse „Mallinckrodtprijs" met zijn disser tatie over „Het wezen der Joodse religie". Zeer vele publikaties zijn van zijn hand verschenen, zowel boeken, artikelen als illegale publi katies. BANG ALS EEN WEZEL. Zaterdagmiddag omstreeks half twee werd er in de Wasstraat een opschudding veroorzaakt door een wezeltje, waarschijnlijk gekomen uit de richting van de Zoeterwoud- se Singel, dat dwars over de straat rende. Verschillende kinderen pro beerden hem te vangen, wat natuur lijk niet lukte. Anderen stonden er angstig op een afstandje naar te kij ken. Toen hij voorbij het kruispunt De Laat de KanterstraatWasstraat ge- potlood No. 540. Horizontaal: 1. hoofdstad van het sultanaat Oman, 7. voeg woord, 8. stad in Arabië, 9. biersoort, 10. bout van een varken, 11. uitroep, 12. iemand die treitert. 13. schel, 14. maanstand, 15. laag schoven op de dorsvloer, 16. familienaam, 18. niet gesloten, 20. muzieknoot, 21. haven stad op Sicilië. Verticaal: 1. voorzetsel, 2. meisjes naam, 3. rustig, 4. vaarwel, 5. voor zetsel, 6. hemelgeest, 9. bloeiwijze, 10. deel van een schoen, 11. haag, 12. langzaam, 13. mandje, 15. speer, 16. afgelegen, 17. over, langs, 19. familie lid, 20. sus loco (afk.). Oplossing mogenavond. komen was, rende hij dicht langs de huizen en probeerde in elk gaatje weg te kruipen, wat hem op het laatst ook lukte. De jongens prikten en porden nog wat na, en toen hij niet meer te voorschijn kwam ging iedereen weg. Zo was dit kleine avontuurtje ook weer tot een einde gekomen voor de wezel, die misschien nog steeds in die donkere kelder zit. H. S. Burcerli'ke St^nd Geboren: Catharina Maria dr van A. Vletter en M. C. Langmuur; Mar- tyntje dr van I. Nieuwenburg en G. Streef land; Frederika Carolina dr van J. Nieuwenhof en H. G. M. Velt- man; Johanna Martine dr van P. Springer en M. J. Ceelen; Sara Maria di- van J. de Vink en C. Lardée. Gehuwd: J. A. R. G. Paquette en WEERPRAATJE Het wordt nu heus herfst. Men zou het uit het oog verliezen: zoveel zo mer omringt ons nog. In Finland is de vorst al ingevallen. Nu is Finland wel een paar streken uit onze buurt en dus zegt dat niet zoveel. Wat meer zegt is het feit. dat het al zo vroeg gaat donkeren, dat de wereld bij het wakker worden gehuld is in een peig noir van fijne, zilveren nevel, dat de bomen reeds aanmerkelijk kaal be ginnen te worden, dat verschillende vogelsoorten ongemerkt ons land ver laten hebben en dat andere soorten, waaronder de uitgebreide vinkenfa- milie, zojuist de grote trek hebben ingezet. Maar overdag schijnt nog steeds de zon met schijnbaar onverminderde kracht. Tegen de achtergrond van dit weerpraatje klinkt een simpele aan haling uit het politierapport wel zeer bijzonder. Gistermiddag rukte de EHD uit naar het sportpark in de Leidse Hout, waar iemand onwel ge worden was, ten gevolge van de warmte". Een van de oudste pioniers en voorvechters van de Nederlandse r.k. bond van transportarbeiders, de heer J. A. de Does, Stieltjesstraat 49 te Leiden is overleden. De heer de Does was drager van de gouden speld van de organisatie. Op dinsdag. 8 septem ber e.v. des avonds om 19.30 uur is er rozenkransbidden voor zijn ziele- rust in de St. Petruskerk aan de Ka- merlingh Onneslaan. De jongere le den van de bond, die zonder uitzon dering veel te danken hebben aan het werk van de heer De Does, hoopt het bestuur daarom allen aanwezig te zien. Gisteren trok voor de 18de maal het jaarlijkse Bloemencorso door de straten van Zundert. Naar schatting hebben 200.000 toeschouwers genoten van de weergaloze bloemenpracht, die de ruim 6 km lange stoet van praalwagens hen voortoverde, deelname van het Leidse Jeugdorkest en Drumband „De Burcht" vormde een van de hoogtepunten van dit grootse corso en de kleine muziek- ambasadeurs uit Leiden deze titel heeft Zundert hen gegeven ont vingen de hoogste lof van de jury, hoewel vanzelfsprekend „buiten me dedinging" werd meegewerkt. De vele ovaties, die de muzikantjes in ontvangst mochten nemen, beves tigden overdudidelijk, dat men de faam, die hen vooraf ging, volkomen verdiend achtte I L. Ranti; J. Nijland en A. C. Gaij- kema. Overleden: H. Kneppel 68 jr. vrouw M. Berents, 6 maanden, dochter; S. M. Kawinten 74 jr, weduwe van W. C. Dekker. Hield reünie Voor de eerste keer na de reis naar Frankrijk was zondag de Club de Li- metz weer bijeen. De club hieid zijn jaarlijkse reünie tevens opening van het nieude seizoen waarbij ouders, vrienden, oud-leden en be kenden aanwezig waren. Deze bijeen komst met de ouders moest de „af scheidsavond" vervangen, die andere jaren plaatsvond vóór de reis naar Limetz. Dat was doorgaans tegelijk de ge nerale repetitie, die niet geheel vrij was van plankenkoorts. Gisteravond hebben de clubleden hun ouders een programma voorge zet, dat de vuurproef had doorstaan. Het was af. De dag werd begonnen met een H. Mis in vereniging met Verbum Dei in het St. Liduinahuis. Na af loop was er een gezamenlijk ontbijt in de Romanuszaal. Daarbij zaten o.a. aan Christine Delanove, inwoon ster van Limetz, en Wim Ory uit Eg- mond-Binnen, die halverwege bin nenkwam om één dagje de oude sfeer te smaken. Hoewel hij halverwege het ontbyt binnenkwam, heeft het hem aan niets ontbroken. De club bestaat uit gulle lieden! Na het ontbijt werd Christine De lanove als derde echt-Franse lid van de Club de Limetz geïnstalleerd, welke installatie met een goed glas wijn werd beklonken. Om er in te komen, werd er alvast wat gedanst. In de middaguren werden de laat ste voorbereidingen getroffen voor de grote uitvoering, die des avonds werd gehouden. De Romanuszaal was eivol, toen de heer Joop Koe- voets, de geestelijke vader van de club de belangstellenden welkom heette. Kapelaan J. W. M. de Jong, aalmoezenier als hij zijn functie moet neerschrijven gaf hen ver volgens een korte uiteenzetting van doel en werkwijze van de club, Hij maakte melding van een bericht van verhindering van mgr. M. A. Jan- Tienjarig bestaan van Crescendo zaterdag feestelijk herdacht Een belangrijke tak in het _Ne- voor mevr. Spijkers, als dank voor 'de avonden, dat zij alleen thuis is als haar man op pad is voor de ver., en aan mej. Krol, de ijverige pen- ningmeesteresse van Crescendo. Hierna ging het doek open en ston den de adspiranten in sporttenue opgesteld, die uit volle borst het clublied zongen. Toen brak het belangrijkste mo ment van de avond aan. De heer Wout Ouwerkerk mocht namens alle leden aan de voorzitter het cadeau aanbieden, nl. een medaillekast, waarin reeds vele verworven prijzen uitgestald waren maar die erop be rekend is, dat er nog vele bij kun nen. De voorz. was ontroerd, omdat nu een wens die hij al lang in ge dachten had, in vervulling ging. en tevens omdat het cadeau door alle leden, ook de adspiranten, bijeen gespaard was. Hij dankte daarvoor ten zeerste. Nu was het de beurt aan de hele zaal om het clublied te zin- sen, die wel zijn speciale zegen gaf aan de club en al zijn leden. Een voortreffelijke piano-improvi satie door Jan Doove, voorzien van zelf-gemaakte teksten, die door hem zelf gezongen werden, vormde het openingsstuk. Het waren enkele kolderieke be schrijvingen van de reis, de reizi gers en van reis-voorvallen. De zan ger kreeg een daverend applaus. Na het volksdansen door een bijzondere sterke ploeg volgde een eerste op treden van Dolf Delprado, André Hel der en Greet Frederiks. Zij zongen met begeleiding van guitaar en maracca's enkele Surinaamse liederen, die al oud steeds weer nieuw klinken. De Nederlandse liedjes, die het koortje zong onder leiding van Franz van Ray, evenals de Franse o.l.v. Pe ter Boerman, kregen een zeer goede vertolking, die zeker een beter ac- coustiek waard geweest was. De ac- coustische beperking was overigens van geen invloed op het applaüs, dat volgde. Er ling van Meeteren, geboortig van Curasao, gaf een imitatie van een West-Indische marktkoopvrouw. Ner gens raakte ze haar Bunita batata kwijt en de laatste verbouwereerde „koper" kreeg een stortvloed van papiëmentse gramschap over zich heen. Erling kreeg bijna evenveel ap plaus als het trio „Lu-gu-ber", dat met nozembegeleiding een uitvoering gaf van de Limetzer-primeur „Si tu vas a Rio". Er kon geen „bis" vanaf want met vaart zoals de club nog niet eerder had gekend werd het programa vervolgd met de „Danse macabx-e" een trieste pantomine op muziek van Saen-Saëns. Het Surinaamse trio, inmiddels uitgebreid tot een kwartet, bracht voor het laatst zijn gezellige muziek ten gehore. Dolf presenteerde zijn „Koppie thee" en André gaf een tap dans demonstratie. Het feestelijk programma werd be sloten met een maskerspel, geschre ven door de heer Koevoets. Na afloop bleef men tot twaalf uur bijeen op en rond de dansvloer. derlandse sportleven is korfbal. Dui zenden jongens en meisjes beoefe nen deze sport. Ook in Leiden kent men verschillende korfbalverenigin gen. Een daarvan is de katholieke vereniging „Crescendo", welke in feeststemming is. Want het is dezer dagen tien jaar geleden, dat enkele korfbal-enthousiasten besloten tot oprichting van een korfbalvereniging voor katholieken. Daar was heel wat moed en durf voor nodig, want men zal niet gauw in den lande een twee de katholieke korfbal-vereniging tegenkomen, althans in het westen van het land zeker niet. Hun werk is echter niet tevergeefs geweest, getuige de groei van de vei-eniging in de afgelopen tien jaar. Het leden tal is thans gestegen tot 110, en ook voor de toekomst behoeft men niet bang te zijn, want de vereniging bruist van jeugdig enthousiasme on der leiding van een actief bestuur. Het eerste twaalftal speelt thans in de derde klas KNKB. Echter de voornaamste wens, die het bestuur spoedig in vervulling hoopt te zien gaan is: de bisschop pelijke goedkeuring van de statuten, en daarmee houdt verband de offi ciële erkenning als katholieke ver eniging. Hartelijke hulde op receptie. De ouverture van de feestviering was de receptie die het bestuur za- termiddag hield in het clubhuis „Het Profje". Velen uit de sportwereld kwamen hun gelukwensen aanbie den. Daar waren afgevaardigden van de korfbalverenigingen Vicus Orien- tis, Zuiderkwartier, Noorderkwar tier, Danaïden, KNS en Fluks; de heer J. Cornelissen namens de Leidse Korfbalbond; afgevaardigden van de R.K. hockey vereniging Siseo; ere leden; oud-leden enz. Namens de Ned. Kath. Sportbond werd het woord gevoerd door de heer A. J. Duindam. Hij bracht hulde aan Crescendo, omdat hij de vereni ging beschouwde als pionier op korf- balgebied in de katholieke sport. Crescendo is er altijd in geslaagd in neutraal verband haar katholieke principes te handhaven en hoog te houden. Ook de heer Duindam hoop te, dat de wensen van het bestuur aangaande de goedkeuring spoedig in vervulling mogen gaan. De Leidse Sportstichting werd ver tegenwoordigd door de heer J. C Coers. Hij vroeg zich af of een ver eniging, die nog maar zo kort be staat al over historie kan spreken, zoals een vereniging die het gouden of diamanten jubileum viert. Toch heeft Crescendo een historie, al was het alleen maar de gx-ote strijd die zij als katholiek heeft moeten voe ren.» Spr. bracht ook de veldenkwes- tie ter sprake. Crescendo bespeelt momenteel de velden aan de Mont- gomerylaan, welke de beste van Lei den zijn. Maar spr. hoopte toch nog eens met het bestuur aan tafel te kunnen gaan zitten om te spreken over een eigen Crescendo-home. De voorz. van Crescendo, de heer P. Spijkers sr., bracht de sprekers dank voor hun beste wensen. Onder de vele bloemstukken die het intieme zaaltje vulden, waren er van de Sportstichting, Docos, de Al gemene en Achilles uit Den Haag. Feestavond in het Antonius Clubhuis. Des avonds werden de festivitei ten voortgezet in het Ant. Clubhuis met een feestavond voor de leden en donateurs. Nadat de zaal geheel gevuld was sprak de voorz.. de heer P. Spijkers sr., een kort woord van welkom, speciaal tot de afgevaardig den van de zusterverenigingen. De voorz. van de feestcommissie, de heer Hazebroek, sprak daarna een woord van dank tot het bestuur voor al datgene wat zij in de afgelopen tien jaar heeft verricht. Hij liet zijn woord vergezeld gaan door bloemen gen. Het programma werd daarna voortgezet met het geslaagd optre den van de „Zingende Zusjes", die met liedjes, zoals „Zeg niet nee, nee" en „Cowboy Jimmy" een dankbaar gehoor vonden. De hoofdschotel van de avond was het alom bekende blijspel van God fried Bomans „De Huistyran", op gevoerd door eigen leden. Deze to neelgroep, gevormd door jonge men sen, die praktisch nog nooit op de De Dalai Lama van Tibet heeft maandag in een toespraak tot de In diase Raad voor Wereldaangelegen heden een beroep op „de volken en regeringen van alle landen" gedaan om „hulp te verlenen aan het ge kwelde en ongelukkige volk van Tibet". Hij verklaarde dat hij geen andere keus had dan de Ver. Naties te ver zoeken de kwestie-Tibet in behan deling te nemen. leiding van regisseur H. v. d. Sanden dit actie-volle stuk geslaagd ten to nele gebracht en de inspanning van een half jaar repetitie werd door de aanwezigen dankbaar aangehoord. Vooral Joke Hazebroek, die de rol van de dochter des huizes vertolkte, bi-acht deze rol levensecht. Goede creaties van hun rol brachten voorts Ton van Brussel als de huisknecht Hendrik en Mat Ouwerkerk als Wit- tebol, van welke laatste het solospel heel goed was. De rol van de hu- welijkscandidaat Jan was in goede handen bij Cees Cornelissen, terwijl Henny van Brero de moeilijke rol van de „tyran" goed ten tonele rolbracht. Iet Verkuylen tenslotte vervulde de rol van de echtgenote van de „tyran". Al met al een bij zonder geslaagd optreden. Tot slot van de avond bleef de Crescendo-familie nog geruime tijd gezellig bijeen om o.l.v. Henny Boes en op de muziek van de „The Ryth- planken hebben gestaan, heeft onder me Makers" het feest te besluiten. den, genodigden en andere belang stellenden in groten getale naar de Stadsgehoorzaal gekomen om zich te vermeien in de leut van een gezel lige cabaretavond, waaraan een groots bal was gekoppeld, dat tot het morgenkrieken duurde. Voor het echter zover was ging er nog een Frans half uurtje voorbij. Het ge duld der aanwezigen was danig op de proef gesteld, toen eindelijk de heer H. J. Bijleveld het openings woord sprak. Evenals des middags op de recep tie memoreerde hij ook nu de posi tieve zijde van het klaverjassen in verenigingsverband. Het klaverjas sen is buiten het café gehouden en „we kunnen nu eerlijk tegenover moeder de vrouw zijn". Zo heeft het klaverjassen in competitieverband voor beide zijden z'n waarde. Spr. had verder veel waardering voor de klaverjassers van Oosthoek, welke vereniging als eerste Leidse vereni ging het landskampioenschap heeft behaald. Vervolgens werden weer enige bestuursleden in het zonnetje gezet. TE PRIJZEN IDEAAL 00K EEN STUK CULTUUR In de cantine van de meelfabriek ..De Sleutels" heeft het bestuur van de federatie van klaverjasverenigin gen Leiden en omstreken zaterdag zitting genomen achter de groene tafel. Deze keer werden niet de kaar ten gekeerd en ook was er geen competitie in voorbereiding. Men vierde het tienjarig bestaan van de federatie met een receptie. Velen kwamen bij deze gelegenheid het jubilerende bestuur hun gelukwen sen aanbieden. Die gelukwensen waren wel op hun plaats want tien jaar geleden telde de federatie nog geen 100 le den. Thans bedraagt het aantal le den, afkomstig uit 17 verenigingen, bijna 500. Het doel van de federatie is, het spelen in café's tegen te gaan daardoor veel ellende ten gevolge van drankmisbruik en gokzucht te j. vo«rkxumei?' t o u i j- Het waren de eerste voorzitter van Wethouder J. C. van Schalk, die K federatie de heer H. Honsbeek - namens het gemeentebestuur van hem werd een enveloppe met in_ zijn belangstelling bbjk gaf, prees houd overhandigd de penning- dit ideaal Het was ditzelfde ideaal I meesteri de heer L Goddijn, die een B 1rt,oe doen beslui- vu]pen kreeg, en de competitieleider, ten, bij het jubileum vertegenwoor- de heer c K,u,Si die eveneens met een vulpen werd vereerd. In zijn VLIEGERWEDSTRIJD LEIDSE JEUGD TOUR Bij goed weer houden de jongelui van de „Leidse Jeugd Tour" dinsdagavond half zeven een vlieger wedstrijd aan het Zwarte Pad. Aan deze wedstrijd mag iedereen meedoen. De deelname is geheel gra tis. Er zijn twee groepen t.w. voor jongelui t./m. 12 jaar en voor hen boven 12 jaar. Voor iedere groep zijn er twee kleine prijsjes ter aanmoediging. Tenslotte gaat het om de sport. Het aanmelden doet men vóór de wed strijd aan het Zwarte Pad, waar tij dig enige jongelui aanwezig zullen zijn. De wedstrijd bestaat uit vier on derdelen, waarvoor punten worden gegeven. Ie Model en afwerking van de vlieger; 2e manier van oplaten van de vlieger; 3e wie het eerst „boven wind" is; 4e Rustig staan van de vlieger. Wie in totaal de meeste punten heeft, wint de wedstrijd. Bij de klei ne groep mag vader, oom of opa assistentie verlenen. Jongens en meisjes boven 12 jaar worden geacht zélf een vlieger te kunnen oplaten. We zijn benieuwd of er weer 'n opa voor zijn kleindochter een prijs in de wacht sleept, net als vorig jaar. Opa kon toen nog beter met de vlieger overweg dan vader, die zijn zoon as sistentie verleende. Leidse agenda APOTHEKERSDIENSTEN. Geopend apotheek Haven. Haven 18, tel. 20085. Geopend apotheek Douza, Douza- straat 31, tel. 21313. DINSDAG 8 SEPTEMBER St. Eloy adviesavond. Gebouw Chr Soc. Belangen, Oude Singel, 7.30- 8 digd te zijn. Spr. prees voorts het bestuur voor het vele werk dat het doet om het leven van de werkers te vullen. De voorzitter van de feestcommis sie, de heer H. J. Bijleveld had in zijn speech de waardering, die de leden hebben voor het bestuur, tot uitdrukking gebracht door overhan diging van een geschenk onder cou vert, ten behoeve van noodlijdende verenigingen. Voor de penningmees ter en de competitieleider waren er kleine attenties. De heer C. W. Pauw van de kla- verjasvereniging DSB zag in het werk van de federatie een stuk cul tuur en wenste haar daarom nog tientallen jaren toe. In dezelfde geest sprak de heer C. H. van Goor van KNG. De heer J. Laman van de Perso- neelsver. DSB, hoewel zelf geen klaverjasser, wilde ter receptie aan wezig zijn om ervan te getuigen hoe sterk en goed de band is tussen de federatie en DSB. De heer H. Duyvestein, oud-voor zitter, plukte roosjes en doornen in de tuin van tien jaren federatie-his torie, waarin steeds het bestuur blij moedig heeft gewerkt voor het grote doel. Velen kwamen het bestuur de hand drukken; er waren tal van fleurige bloemstukken. Cabaretavond. Zaterdagavond waren de feestvie rende klaverjassers, hun familiele- dankwoord betrok de heer Honsbeek op zijn beurt de heren Bijleveld en Kluts voor het vele werk, dat zij hadden verricht bij het organiseren van het feest. De heer Goddijn was bij deze gelegenheid benoemd tot lid van verdienste; hij ontving als extra waardering nog een geschenk. Getroffen beloofde de heer Goddijn z'n beste krachten aan de klaverjas- sport te zullen geven zolang hem dit mogelijk was. De avond is verder in uitbundige gezelligheid verlopen. Het Residen tie-cabaret trad op met een program ma onder de titel „Mozaiek". Nic. Vink was een vlot conferencier en de sketches, liedjes en voordrachten vielen best in de smaak. Het meest opvallend waren de twee parodisten Paro en Dies, met een spookballade, en Paul Renes als het Rotterdamse schoffie. Een zeer goede artistieke prestatie leverde ook het Mona-trio: knapen, die de mondaccordeontech- niek volledig beheersen. Door tijdge brek moest het programma enigs zins worden ingekort, maar het ple zier is er niet minder door geweest. Het bal stond onder leiding van de heren Van Wijk en Nieboer. Mede werking verleende „The Woodshop- pers" van Wim Rombouts. Wethouder J. C. van Schaik wenst de voorzitter, de heer H. Honsbeek, geluk bij gelegenheid van het tien jarig jubileum van de federatie.

Leidse Courant | 1959 | | pagina 2