Winkels op zondag niet open zonder noodzaak DE ZWARTE ZWAAN .,Sweei Poiaioe" bereikie - eindelijk - Europa B. en W. ongelijk Het verhaal van de botsing van „Britannia" met „Viscount" De drie Zuid-Slaven worden teruggezonden UliiüiJAU M JULI 1959 DE LEIDSE COURANT PAGINA 6 Men liet hem rare bokkesprongen maken In dezelfde Super Constellation van de K.L.M., waaruit Patrick Ma rimba, het in Rhodesia vrijgelaten lid van de buiten de wet gestelde Afri kaanse congrespartij, op het plat form van Schiphol stapte, zat, in een keurig met zeildoek overdekt dieren- hok de zeldzame takin, een berg- wat voor dier of het is. Als ik hem van voren bekeek, dacht ik dat het een buffel was. Keek ik van op zij, dan was het een schaap en keek ik van achteren dan leek het dier op een kleine koe. Ik ben vertederd door de trouwe blauwe ogen van de takin en hij heeft een blauwe tong ook." Op Schiphol stond de KLM-Dakota PH-DAA gereed. Het dier werd met kist en al van de Super Constellation overgeheveld naar de Dakota. Niet lang daarna vertrok de Dakota, die al geit uit de Himalaya, die - om de spoedig de „Takin-special" werd ge- diverse avonturen in de afgelopen maanden al zovele pennen in be weging heeft gezet en in tussen nog steeds niet op de plaats van be stemming, het Bronx Dierenpark in de Verenigde Staten, is aangeko men. Deze takin één exemplaatr van dit zeldzame dier bevindt zich in het Pekingse artis is door allerlei om standigheden meer dan een half jaar in Rangoon geweest, alvorens de mo gelijkheid werd geschapen, het dier met de KLM via Schiphol naar Har burg te vervoeren, waar het maan dagavond nog is aangekomen. De die- rensteward van de K.L.M., de heer J. A. van de Weghe heeft het dier ver zorgd van Rangoon tot Schiphol en hij heeft er op de Amsterdamse luchthaven wonderlijke verhalen van verteld. „Sweet Potatoe" had de dierenop- passer van Rangoon de takin ge noemd en inderdaad, hij luisterde naar die naam. Trouwens, in dat hal ve jaar was de wilde berggeit al aan mensen gewend geraakt en als er geen mensen in de buurt waren, dan weigerde hij zelfs te eten, wel een bewijs, dat deze takin reeds aardig van de beschavingsvormen op de hoogte is gekomen. Het hok kreeg in de Super Constellation een plaats tussen de stuurhut en de passagiers cabine in en het sprak wel vanzelf, dat er tijdens de lange reis met de vele landingen tussen Rangoon en Schiphol veel belangstelling voor het dier bestond. In Rangoon had men „Sweet Potatoe" een zak met koolraap meegegeven. Dierensteward Van de Weghe sneed deze rapen in schijven. „Als ik de schijven in het hok wierp, weigerde de takin het voedsel op te eten. Alleen uit mijn hand at de berggeit de rapen op Melk lustte de takin graag en hij zou zeker geen gek figuur hebben geslagen bij een of andere brigade. De takin was handig ook. In Rangoon klom hij een bamboetrapje op, maakte met zijn neus een ijskast open en haalde op die manier de gekoelde groente te voorschijn. Ik weet eigenlijk nog niet, altijd De klant is niet koning Conducteur trapte journalist De Amsterdamse tram, een bron van conversatie voor de passagier, is vanochtend ook het onderwerp van gesprek geweest in het zaaltie van de hoofdstedelijke politierechter Het betrof meer in het bijzonder de gedragingen van de conducteur L. C. die op 27 februari van dit jaar een journalist tegen de kin had geschopt en diens keel had dichtgeknepen. De politierechter merkte op, dat de journalist zich volgens getuigen erg beheerst en rustig had gedragen, toen hij zelf de schoppen had ge- incasseerd. De officier van justitie eiste een boete van 50 en 14 dagen gevangenisstraf voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar. De po litierechter maakte er 30 van maar ging voor de rest met de eis van de officier mee. De journalist was op de hoek van de Ferdinand Bolstraat en de Albert Cuypstraat op de bijwagen van lijn 16 gestapt, hoewel de conducteur hem te kennen gaf dat de tram val was en er een andere tram achteraan reed. De journalist, die helemaal geen volgtram zag, wilde niet meer uitstappen. De conducteur liet toen de tram midden op de rijbaan stop pen en begon de journalist met zijn schoen te bewerken. Dit bracht de journalist er toe nu vierkant te wei geren de tram te verlaten. Enkele haltes verder bij het concertgebouw was de conducteur, die inmiddels een andere baan bij de gemeente heeft gekregen, nog steeds niet van zijn woede bekoeld. Hij was op nieuw op de journalist afgekomen en had hem de keel dichtgeknepen. MEISJE DOOR ONBEMANDE MOTOR AANGEREDEN Het 12-jarige Naardense meisje Joke Spakman heeft vanochtend enkele benauwde ogenblikken door gemaakt toen zij door een onbeman de motor met zijspan werd aange reden en onder het gevaarte in een modderige sloot langs de rijksweg terecht kwam. Haar twee vriendin nen met wie zij op het rijwielpad bij Meerlust langs de rijksweg no. 1 liep, konden zich nog juist voor de aanstormende motor in veiligheid stellen. Op hun geroep snelde de Bussumse automobilist S. A. Schram toe, die met inspanning van al zijn krachten en tot zijn heupen in de modder staande de met boeken ge laden motor met zijspan wist te kan telen. Hij bracht hierna het meisje op de wallekant. Zij is met een ge broken been naar het diaconessen- huis vervoerd. De motor was het eigendom van een leesbibliotheekhouder uit Bus- noemd, naar Hamburg, nieuwe avon turen tegemoet. Want voorlopig zal de takin 60 da gen in quarantaine in de dierentuin van Hamburg—Ruhe moeten verblij ven, waarna pas verscheping naar New York geschiedt. De Bronx-dierentuin heeft 4500 voor dit dier betaald. Reis- en ver blijfkosten van „Sweet Potatoe" zul len tezamen wel een hoger bedrag uitmaken, om maar te zwijgen over de extra-kosten aan telefoongesprek ken, telegrammen enz., die er de laat ste maanden zijn bijgekomen. Personenauto gekraakt door twee vrachtwagens Vijf gewonden bij Siiiard Op de rijks weg, Noord op de grens van de gemeenten Sittard en Nieuw- stad is maandagavond een ernstig on geluk gebeurd. Een auto, bestuurd door de heer Vos uit Groningen, waarin tevens zijn echtgenote en zijn drie jeugdige kinderen zaten, reed in een file in zuidelijke richting, waar bij hij niet tijdig genoeg kon rem men voor een stoppende vracht auto voor hem. Hij schoot met zijn wagen onder de vrachtauto en werd tevens door een achterop rijdende vrachtauto ge ramd. Alle vijf personen werden uit de wagen geslingerd en liepen hierbij verwondingen op. Ze moesten naar het ziekenhuis te Sittard worden overgebracht. De toestand van een der kinderen is vrij ernstig. De auto werd totaal vernield. De familie was onderweg voor een vakantiereis naar het zuiden. Omstreeks het middaguur is giste ren de 73-jarige mevr. E. J. van de CapelleDugas uit Haarlem bij het oversteken van de Rijksstraatweg in Haarlem-Noord door een motorrij der aangereden en zo ernstig ge wond, dat zij tijdens het vervoer naar het ziekenhuis is overleden. De motorrijder, de 28-jarige Haarlem mer C. P. G., is met ernstige ver wondingen naar de Maria-stichting overgebracht. VOORTVLUCHTIGE OPLICHTER GEKNIPT IN ANTWERPEN In Antwerpen is door de vreemde lingenpolitie een zekere J. R. uit Delft ingerekend, die de vorige week ontsnapte uit hotel Hamdorff te La ren, toen de politie hem daar wilde arresteren. De man, 22 jaar oud, had zich ver dacht gemaakt door per taxi van de ene stad naar de andere te rijden, zonder ooit een cent te betalen. Hij beweerde impressario te zijn en een of andere show in München /oor te bereiden. Daarvoor zou hij contac ten moeten leggen met Nederlandse radio- en televisieartisten. Nadat hij het hotel te Laren aan de achterzijde verlaten had, nam hij opnieuw een taxi en verzocht de be stuurder, hem snel naar Hilversum te brengen. Hij vertelde erbij, dat hij niet zou kunnen betalen maar dat zijn bagage en tas met geld nog in het hotel stonden. Toen hij eenmaal boven water was gekomen in Antwerpen werd hij spoedig in de kuif gepikt door de Belgische politie. De Nederlandse rnarchaussee zorgde voor zijn repa- trieëring naar Laren. STICHTING ELEKTRICITEITSBEDRIJF „DELFLAND" IS MISLUKT De stichting van een gemeenschap pelijk elektriciteitsbedrijf „Delfland" is gedeeltelijk op een mislukking uitgelopen. Van de ruim tien rondom Delft gelegen gemeenten, die van Delft stroom betrekken, hebben er slechts vier tot medewerking be sloten. Niettemin wensen B. en W. van Delft de beoogde samenwerking, zij het in kleiner verband, te effec tueren. Zij hebben dienovereenkom stig de raad een voorstel gedaan. Tot het bedrijf „Delfland" zullen voorlopig toetreden Delft, Berkel en Rodenrijs, Nootdorp en Wateringen. Bedenkelijke mentaliteiisverschuiving In een schrijven aan de besturen van de Diocesane Middenstandsbon den heeft de Ned. R. K. Midden standsbond (N.R.K.M.) zich op het standpunt gesteld dat het openstellen van winkels op zondag dient te wor den vermeden omdat dit afbreuk doet aan de heiliging van deze dag. Het bestuur van de N.R.KJVI meent dat alleen in gevallen waar plaatselijke omstandigheden het noodzakelijk ma ken dat de winkels op zondag zijn ge opend van de algemene regel mag worden afgeweken. In dergelijke om standigheden zal echter de openstel ling beperkt moeten blijven tot de winkels waarvan de openstelling noodzakelijk is in verband met hun vestiging in de nabijheid van be graafplaatsen of ziekenhuizen (bloem en fruitwinkels) en bedrijven die in direkte behoeften van toeristen moe ten voorzien. De aanleiding van deze officiële stelingname is een geval in de ge meente Zevenaar, waar de gemeente raad een verordening goedkeurde de winkels op de zondagen open te stel len ten behoeve van de Duitse toe risten. Daar staatssecretaris Veld kamp zich tegen dit besluit verzette, Wisselbeker voor de beste gladiolus ging naar Noordwijk Gisteren is op de gladiolenkeuring in het Krelage-huis te Haarlem de wedkamp gehouden om de wissel beker ovor de beste gladiolus van iedere kleurslag. De wisselbeker werd gewonnen door de Noordwijk- se firma H. J. Salman en Zn., met de variëteit Scarlet Leaderals de beste gladiolus van de keuring. Op nog zeven andere variëteiten behaalde deze firma eveneens een getuigschrift. Vier werden behaald door de N.V. Konijnenburg en Mark en drie door de N.V, P. v. d. Meer Czn., beiden eveneens uit Noord- wijk. De fa. A. J. Preijde, Breezand, zag twee variëteiten met een getuig- sahrift bekroond en de heer P. Vis- sei Czn, uit Sint Pancras een. In to taal werden 18 van dergelijke ge tuigschriften toegekend, in elke kleurslag één. Hiervan vielen er dus 15 in Noordwijk, dat zich daardoor zijn plaats als „gladiolendorp" waardig toonde. De vijfjarige Johannes J. M. A. Stotijn, wonende Britsenburg te Rotterdam-Zuid is gisteravond door een auto aangereden en aan de ge- is een en ander echter niet doorge gaan. Ook het Katholiek Maatschappelijk beraad, het bindingsorgaan van- de katholieke sociale organisaties, heeft de zaak bekeken en is daarbij tot de conclusie gekomen dat het geval Zevenaar een bedenkelijke mentali teitsverschuiving laat zien. Men bleek van mening dat dit moet worden bestreden, aldus het schrijven van de N.R.K.M., en zelfs in gevallen van bijzondere behoeften openstelling tot een minimum beperkt dient te blij ven. Wanneer de winkels op zondag worden opengesteld om bezoekers "te trekken dan acht het bestuur van de N.R.K.M. een dergelijke noodzaak niet aanwezig. Ook openstelling van winkels in grensplaatsen, zoals Ze venaar, om aan buitenlanders gele genheid te geven voordelig inkopen te doen acht het bestuur niet vol doende gegrond. Opslag atoomwapens blijft geheim De ministers Luns en Van den Bergh hebben op vragen die de heer Marcus Bakker (comm.) in de Twee de Kamer stelde, geantwoord, dat niet mogelijk is, aan te geven, waar het om redenen van militair belang de kernladingen worden opgeslagen, die behoren bij de atoombewapening van West-Europa. De ministers hebben de heer Bak ker voorts te verstaan gegeven, dat wanneer in Nederland kernladingen zouden worden opgeslagen ten be hoeve van de tactische bewapening van de NATO-strijdkrachten, dit slechts zou geschieden als voort vloeisel van het besluit dat in de cember 1957 door de NATO geno men werd. Het verdrag, dat op 6 mei jl. met de V.S. werd gesloten en dat de heer Bakker tot zijn vra gen inspireerde - betreft uitsluitend de overdracht van geheime atomi- sche informatie en van z.g. „non-nu cleaire wapenonderdelen". Zeehond werd kinder-vriend Een jonge zeehond heeft vriend schap gesloten met een paar kinde ren uit Sirjansland. De kinderen gaan elke avond in zee zwemmen. Daar voegt zich dan de zeehond bij hen. Het dier toont geen spoor van vrees. Integendeel: het gaat na afloop van het bad met de kinderen mee naar het dorp. 's Morgens brengen de kin deren hem dan weer terug naar zee. Deze geschiedenis heeft zich nu al en kele dagen achtereen herhaald en men is nu op Sirjansland erg be nieuwd, hoelang het dier op deze wijze van zijn behoefte aan vriend schap en gezelschap blijk zal geven. Rechter De president van de Alkmaarse Rechtbank, mr. A. D. van Regteren Altena heeft gistermiddag uitspraak gedaan in het kort geding, dat de fa brikant W. Berkhout uit Zaandam aanhangig had gemaakt tegen het ge meentebestuur van Egmond aan Zee. De fabrikant had geëist, dat de ver zegeling van een hem toebehorende woning ongedaan zou worden ge maakt, zulks op een straffe van een dwangsom van 250 per dag. De pre sident heeft de vordering toegewe zen. Het betrof hier een onbewoonbaar verklaarde woning, die de heer B. gerestaüreerd had om er met zijn ge zin gedurende de zomermaanden te verblijven. Enige tijd geleden hadden b. en w. de eigenaar op grond van gemeentelijke bepalingen gelast deze woning te ontruimen. KOPEN OP AFBETALING DUURT VOORT De staatssecretaris van Economi sche Zaken, de heer Veldkamp, heeft in een schrijven aan de Tweede Ka mer medegedeeld dat in de eerste drie maanden van dit jaar het afbeta- lings. en z.g.n. consumptief crediet belangrijk is gestegen in vergelijking met de overeenkomstige periode in het voorgaande jaar. De Financieringsmaatschappijen men bij het verstrekken van deze credieten de eerste plaats in, bij de verkoop op afbetaling zijn dat de z.g.n. postorderbedrijven. sum, die door een botsing met een I volgen overleaen. In de buurt van automobilist van zijn motor was ge- de ouderlijke woning stak hij zonder slingerd. Hü zelf was er minder erg op het verkeer te letten de straat aan toe dan het meisje. 1 over. Brits vliegtuig vernielde KLM vogel Gezagvoerder P. Vinkenoog van de K.L.M.-Viscount ph VIA Sir Sef- ton Brancker" is maandagmiddag met de New Vork-machine, als passagier naar Schiphol teruggekomen en ver telde het volgende verhaal over de botsing tussen de Bristol Britannia van de BOAC en de Viscount van de K.L.M. op 't vliegveld Prestwick. „Ik sliep in het hotel van het vliegveld en werd ou negen uur ge wekt toen het ongeluk al enkele uren was geschied. Om half zeven stond namelijk een Bristol Britannia geparkeerd op het platform, vijftig meter achter de Viscount. De mo toren van de Britannia werden aan geslagen voor een lesvlucht. De blók ken gingen weg en de Britannia wil de naar de startbaan taxiën. Tot gro te schrik van de grondwerktuigkun- digen maakte het Britse vliegtuig niet een bocht om de Viscount heen maar stevende recht op het K.L.M.- toestel aan. Volgens de eerste berich ten zou het hydraulisch systeem niet goed gewerkt hebben. Enkele secon den later boorde de neus van de Britannia zich in de staart van de Viscount. De neus van het BOAC- toestel werd zwaar beschadigd, maar de bemanning in de cockpit kwam met de schrik vrij, De Viscount, waarin op dit vroege uur zich nie mand bevond, werd eveneens ern stig beschadigd. Het hoogteroer stak schuin omhoog en het richtingsroer is verkreukeld. Ook de rest van het staartgedeelte heeft door de botsing schade geleden. Na de botsing werd de Britannia onder de Viscount uit getrokken. De K.L.M.-technici, die met een Dakota naar Prestwick zijn gevlogen, zullen onderzoeken welke schade is toegebracht en hoe lang reparatie ter plaatse zal duren. Voor- lopig zal de Sir Sefton Brancker echter niet kunnen vliegen?" Captain Vinkenoog is met de vier andere leden van de bemanning van de Viscount en elf passagiers, die van Glasgow naar Amsterdam zou den vliegen, in de Superconstellation uit New York van de K.L.M. over gestapt. Slechts avontuur was hun doel Aetherklanken WOENSDAG. Televisieprogramma's. NTS: 20.00 Journ. en weeroverz. AVRO: 20.20 Sportpanorama. 20.50 Rotterdam Dynamische stad, foto en filmrep. 21.2022.20 A tot Z. ge- var. progr. HILVERSUM I, 402 M. 7.00 VARA, 10.00 VPRO, 10.20 VARA, De drie Zuid-Slaven, die zondag in Den Haag aankwamen nadat zij han gend onder een trein de reis uit hun vaderland hadden gemaakt, zullen weer naar Joego Slavië worden terug- nn o,. aa v«B/. gezonden omdat het de vreemdelin- 33.30 VPRO, 20.00 24.00 VARA. genpolitie gebleken is dat zii niet uit politieke overwegingen hun land heb ben verlaten ,doch alleen belust wa ren op avontuur. Een en ander is duidelijk geworden na de gesprekken die de Haagse politie door middel van een tolk met de drie avonturiers heeft gevoerd. Zij zullen nu per eerst mogelijke reisgelegenheid vertrekken; wanneer, dat hangt a| van de Duitse en Oos tenrijkse autoriteiten, want de drie avonturiers beschikken over geen en kel papier. Geelt verantwoordelijkheid altijd voldoening De Nederlandse Organisatie voor Zuiver-wetenschappelijk Ondrerzoek heeft dr M. Mulder een subsidie ver leend voor een onderzoek naar de voldoening, die personen ervaren bij het dragen van eigen verantwoorde lijkheid voor de voltooiing van een taak (de zogenaamde zelf-realisatie). Dr Mulder is docent in de sociale psychologie aan de rijksuniversiteit te Utrecht en wetenschappelijk me dewerker aan het Nederlands insti tuut voor Praeventieve Geneeskun de te Leiden. Door de ZWO-subsidie is dr Mul der in staat gesteld om enkele mede werkers te honoreren, de administra tieve- en experimentele onkosten vai. het onderzoek te dekken en de benodigde apparatuur aan te schaf fen. Het onderzoek zal in Utrecht wor den gedaan. VARA: 7.00 Nieuws. 7.10 Gym. 7.20 Gram. 8.00 Nieuws. 8.18 Gram. 8.50 Voor de kinderen. 9.05 Gym. v. d. vrouw. 9.15 Gram. en waterst. VPRO: 10.00 Mijn kind heeft vacan- tie, caus. 10.05 Morgenwijding. VARA: 10.20 Voor de vrouw. 10.35 Gram. 11.00 Amus.muz. 12.00 Promenade- ork. 12.30 Land- en tuinb.meded. 12.33 Voor het platteland. 12.38 Gram. 13.00 Nieuws 13 15 Lichte muz. 13.50 In de wolken, rep. 14.00 Gram. 14.30 Jazzmuz. met comm. 15.00 Voor de jeugd. 16.15 Gram. 16.40 Gram. 17.00 Vakantietips. 17 50 Regeringsuitz.: Emigratierubriek. Het emigratiepraatje van H. A. van Luyk. 18.00 Nieuws en comm. 18.20 Lichte muz. 18.40 Dingen van de dag 18.50 Voor de kinderen. 19.00 Lichte muz. 19.25 VARA-varia. VP RO: 19.30 Lichte muz. VARA: 20.00 Nieuws. 20.05 Dansmuz. 20 40 Maigret. leert een dode kennen, hoorsp. 22.25 Strijkork. 22.45 De weg naar volwas senheid, caus. 23.00 Nieuws. 23.15 Gram. 23.25 Lichte muz. 23.5024.00 Soc Nieuws in Esperanto. HILVERSUM II, 298 M. 7.00—24.00 NCRV. 7.00 Nws. 7.13 Gewijde muz. 7.50 Een woord v. d. dag. 8.00 Nieuws. 8.15 Gram. 9.00 Voor de zieken. 9.30 Gram. 9.40 Voor de vrouw. 10.15 Gram. 10.30 Morgendienst. 11.00 Gram 11.30 Or gelspel. 12.00 Gram. 12.10 Strijkkwar tet. 12.30 Land- en tuinb.meded. 12.33 Kamerork. en omr.koor. V2.37 Kerk dienst. 13.00 Nieuws. 13.15 Met Pit op pad. 13.20 Lichte muz. 13.50 Gram. 15.30 Viool en pianorecital. 16.00 Voor de jeugd. 17.20 Interscholair jeugd- toernooi Haarlem 1959. 17.40 Beurs- ber. 17.45 Concert Orchestra. 18.15 Spectrum v. h. Christelijk Organisa tie- en verenigingsleven, caus. 18.30 Leger des Heilsprogramma 18.45 Boekbespr. 19.00 Nieuws en weerber. 19.10 Harmonie-ork. 19.30 Radiokrant. 19.55 Gram. 20.00 Pianospel. 20.15 Kamermuziek. 20.50 Gram. 21.00 De kerk in de vacantie, klankb. 21.30 Lichte müz. 21.55 Koperblazers en or gel. 22.15 Geestelijke liederen 22.45 Avondoverdenking. 23.00 Nieuws en SOS-ber. 23.1524.00 Nieuwe gram. GRAMMOFOONPLATEN - PROGRAMMA DRAADOMROEP, per. „Laaf de kapitein maar slapen" Schip liep op de rotsen „Uw goede bedoelingen hebben ernstige gevolgen gehad", zei de voorzitter van de Raad voor de Scheepvaart, mr. G. A. Schreuder, gistermiddag tegen de stuurman P. D. V. uit Nieuwkoop, die als stuur man van de wacht in de nacht van 13 februari van dit jaar met het schip „Helemar H" bij Dunmore voor de Ierse kust óp de rotsen is gelopen. Mr. Schreuder doelde met deze op merking op het feit, dat de stuurman tegen de order van de kapitein in, bij de nadering van de Ierse kust was doorgevaren zonder hem te waarschuwen. De hoofdinspecteur van de scheep vaart, de heer J. Metz, vond dat deze scheepsramp uitsluitend te wijten is aan stuurman V., die z.i. weliswaar geen nonchalance, maar in ieder ge val een jeugdige zelfoverschatting had getoond. De kapitein, de heer R. Landstra uit Groningen, die tijdens het vastlopen van het schip te bed lag, treft naar de mening van de heer Metz geen enkele blaam. Uit het onderzoek bleek, dat de kapitein tegen middernacht naar bed was gegaan en zijn stuurman de opdracht had gegeven hem te waar schuwen zodra hij de lichten van de Ierse kust uit het duister zag op doemen. De stuurman, die over alle navigatiemiddelen beschikte, had dit echter niet gedaan omdat hij vond „dat de kapitein zijn rust nodig had en de route er bovendien niet moei lijk uitzag". „U had beter aan de kapitein kun nen overlaten or hij zijn rust nodig had" zo merkte mr. Schreuder op. De kapitein had niet erg van zijn slaap genoten, want om vier uur in de ochtend was hij plotseling wakker geworden door het lawaai van de motor. Door de patrijspoort zag hij dat de 500 bruto register ton meten de „Helemar H" vlak bij de rotsen, zat. Op het moment dat hij naar deDenemarken: in het lichtend voet brug rende liep het schip vast. spoor van Niels Steensen. (Over de 4e lijn). Van 1820 uur. El relicario, Morucha, Quizas, qui- zas, Un poquito de tu amor, Bravo Torero, Te voy llamando. Cha cha cha flamenco, Somebody bad stole the wedding bell, Ay moriria, Va lencia, Coplas, Sie will nicht blumen, I saw a country boy, Let's face the music and dance, Lonesoms town, Mit 'nem Kuss vor dem Haustür fing's an, Strawberry fair, Clickety clack, Blue skies I've got my love to keep me warm It's a lovely day today Always Lady of the eve ning The best thing for you is me, To each his own, Du du du, Crazy with love, I won't dance, Ring a ding a ding, You'd be suprised Marie Be careful it's my heart They say it's wonderful How deep is the ocean Isn't it a lovely day Scarlet ribbons, Hillside in Scotland, Bei mir bist du schön, Someday, La Cu- caracha, Little drummerboy, Küss mich, bitte, bitte, küss mich, Three o'clock thrill, Here's Pete, My funny Valentine, I've got a pocket full of dreams, Mixin' the blues, Rugolo meets Shearing, Blues for Ruby, Con versation, King Porter stomp. VATIKAANSE RADIO. (25.67 m.; 31.10 m.; 41.21 m.; 196 m.). 2.15: Pater J. Simons vertelt over (101) QFmmiHönoBWR m ftM 'lFR EN l fcivo houden Jeroen MVEQMEN VOOR HET omimvmmm vmmm. C® (Mssr 1mm (3fm woord! jjh\JPllmmnjlld3l j JI yy\ bericht en... y [lerm.ljjerls eenpomdldou Ti eem nornrij mrttederiird willen riidmo sill 'Onrin! Fen huwetik it (een lichtm- <k(e ink Ilk stookte hem op end hem redden ook!

Leidse Courant | 1959 | | pagina 6