SENSATIONEEL NIEUWS El s DE TEXAS-RANGERS Verrassingen op de Leidse Lawntenniskampioenschappen en vier jaar geëist tegen ouders die zoontje mishandelden Wateringse tuindersknecht ook verdacht van moord op Tilburgse verpleegster moderne elektrische SINGER zigzags der LIEFDE VRIJDAG 24 JULI 1959 DE LEIDSE COURANT PAGINA 5 Dominicus door Lim verslagen De kalme afwerking der A-wedstrij- den werd gisteren voor het eerst in grijpend verstoord. E. Lim, in Leiden geen onbekende, maakte in twee sets een eind aan de opmars van Dominicus. De laatste had tegen Tiele toch al geen grootse indruk gemaakt (63, 16, 61), maar toch leek ons zijn spel te snel voor de Roomburger, maar Lim, spelend voor eigen publiek was bijzon der op dreef. Dominicus zocht het zo als gewoonlijk in de netaanval, beging echter de fout deze te stereotiep op de backhand van Lim te richten, die zijn sterkste slag is. Keer op keer waren het feilloze passeerslagen, die de Hagenaar overtroefden. De eerste set werd 64 voor Lim. In de tweede leek Dominicus zijn les geleerd te hebben, kwam 41 en scheen recht op de zege af te gaan. Maar toen beging hij weer de fout de backhandkant van Lim te bestoken. Ondanks werkelijk goed volleywerk, waren daardoor de fouten van Domini cus legio. Lim bleef rustig zijn kansen afwachten, trok zich niets aan van de enkele juweeltjes van volleys en trok de stand gelijk 44. De vermoeidheid ging bij zijn tegenstander ook een woordje meespreken. Nog even hield Dominicus de score in evenwicht, maar zwichtte uiteindelijk voor enkele pracht lobs. De tweede set werd 97 voor Lim. B. Baard moest het opnemen te gen Koerts. De laatste is een gerouti neerde hoofdklasser, zodat Baard niet teerde tactisch het zwakke netspel van Koerts, hield de bal keurig in het spel en slaagde erin de eerste set te beha len. Koerts vocht terug, speelde op uit houding en was daarin de sterkste. Baard speelde steeds slordiger, miste keer op keer kansen aan het net en de twee volgende sets waren gedecideerd voor Koerts: 63, 62. Koerts won in een vlotte partij van Koekebakker. Brunschot kon dat echt niet zeggen van zijn wedstrijd tegen Thomas. Na ruim twee uur stond het 5—5 in de beslissende set. Brunschot zette letterlijk alles op alles, scoorde uit de moeilijkste posities en besliste in de twee volgende games de wedstrijd in zijn voordeel. Quarles van Ufford moest het daarna tegen een vermoeide Baard opnemen, maar deze was uiter aard goed ingespeeld. Vooral de fore hand liep gesmeerd. Keer op keer werd Quarles aan het net gepasseerd en Baard plaatste zich in de volgende ron de. Dat deed Nyeboer ook tegen Koeke bakker. Holleman probeerde zich te herkansen tegen Beukers, gaf in de eer ste set werkelijk prachtig partij, maar zijn looptechniek kon niet verhinderen, dat hij langzaam maar zeker werd murw gespeeld: 75, 64. Maris had geen moeite met Verboon en ondanks een zware verkoudheid handhaafde de Nederlandse kampioen zich zonder inspanning. Ook Van Dal- sum won snel van zijn tegenstander Praaning. Van Brunschot speelde de herkansing tegen Karamoy, maar deze was de sterkere door betere ground- strokes. De eerste geplaatste bij de dames, mej. I. Commandeur, was te vast voor mej. Overdykink, evenals mevr. Püf- kes voor mevr. KretscKmar. In de herendubbel was er ook een verrassing. Lim/Holleman werden kans loos verslagen door de gelegenheids combinatie Daly/Huizinga: 62, 64. In B toonde J. Noordman zich tegen Bando de sterkste. De Unicum-speler In C kreeg men ook enige marathon- partijen. Maassen begon 's ochtends zijn partij tegen H. Ubbink en toen ze in de middag na 34 games de baan verlieten was de eerste de winnaar. Ook Grim bergen won. Hij trok zich niets aan van een pijnlijke knie en ondanks 6 match- punten tegen en een achterstand van 42 in de beslissende partij, bracht hij de partij op zijn naam. Zijn clubgenoot Meyer moest in een even lange strijd in de beslissende set zijn meerdere er kennen in H. Mulder. De partij, waarvan niemand wat heeft gezien, werd in Heren enkel' B ge speeld. Monod de Froideville en v. d. Heide wilden beslist verder spelen on danks de wanhopige kreten van hun scheidsrechter, die nauwelijks de spe lers kon onderscheiden om van de bal maar te zwijgen. Volgens de beide spe lers heeft Monod gewonnen, wij hierbij dan vermelden: 6—3, hetgee De uitslagen waren: Herenenkelspel A; le ronde: J. Koerts B. Baard 3—6, 6—3, 6—2; F. Koerts— W. Koekebakker 64, 63. Herkansing: P. DominicusP. W. Tiele 63, 1—6, 61; F. A. SonnevilleP. Sas 60, 61; B. M. v. BrunschotK. Tho mas 46, 75, 75; B. BaardH. L. Quarles v. Ufford 64, 64; W. Maris J. Verboom 62, 60; S. HuizingaF. Engelenburg 63, 62; J. KoertsJ. Mo nod de Froideville 6—3, 63; J. Beu kers—J. B. Holleman 7—5, 6—4; H. Nije- boerW. Koekebakker 6—4), 62; H. v. DalsumR. Th. Praaning 6—1, 6—2; F. KoertsE. Mauer 61, 97. 2e ronde: J. A. KaramoyB. v. Brunschot 6—2, 64; A. LimP. Dominicus 64, 97; H. v. Dalsum—C. R. F. Kalff 6—3, 6—3. Damesenkelspel: le ronde: mej. I. Com mandeurmej. E. Overdijkink 64, 61; mevr. E. L. Puf kusmej. E. E. Kretsch mar 6—2, 7—5. Herendubbel A: 2e ronde: S. Huizinga/ J. C. R. DadyA. Lim/J. B. Holleman 62, 64. Herenenkelspel B: 2e ronde: J. v. Stee nisH. J. Thies 62, 62; J. Langweg W. G. Lemstra 64, 64; 3e ronde: H. Mulder—P. Fetter 6—8, 6—2, 6—4; J. NoordmanO. Bando 6—8, 64, 61; J. Monod de FroidevilleVan der Heide 6—3, 6—2. Damesenkelspel B: 3e ronde: mevr. V. Splintermej. J. Zwartz 86, 62. Herendubbel B: le ronde: J. Langv eg/ W. G. LemstraA. H. Rijnbeek/G. West geest 6—2, 6—1. Gemengddubbel B: le ronde: mej. A. Pino/J. Kluiversmevr. van 't Oever/G. Lysen 61, 64. 2e ronde: mevr. C. G. de Jong/W. J. de Jongmevr. S. Ubbink/ H. J. Ubbink 6—4, 6—2. Herendubbel B: Troostronde: le ronde: J. T. Ubbink—G. v. Aken 6—4, 6—3. 2e ronde: G. OverdijkinkS. W. Nacanius 6—2, 6—2. Damesenkel B. Troostronde: le ronde: H. Kastenmevr. J. Kranenburg 64, 6—1. Herenenkelspel C: 2e ronde: J. Klui ver»—J. Streur 63, 75; 3e ronde: A. H. GrimbergenJ. Temminck 79, 6—2, 86; J. MulderH. Meyer 64, 79, 63; A. P. MaassenH. J. Ubbink 61, 810, 63; W. A. DonkersM. Hofstede 5—7, 6—1, 6—2. Gemengddubbel: 2e ronde: mej. M. Wie- riks/J. Wieriksmej. T. Kasten/J. C. v. Wijk 64, 75, 63! mej. A. v. Venetiën /A. Penseelmevr. van 't Oever/G. Ly sen 79, 64, 64. mevr. H. F. v. d. Mortel/J. S. Nijhoffmevr. R. v. Kem pen/P. Dullemeyer 63, 61. mej. M. Lalrey/D. Knijnenburgmevr. F. L. de Folff/P. C. Hierneiss 63, 63. Herenenkelspel C: le ronde: A. Bos G. Visse 7—5, 4—6, 8—6. Damesenkelspel C: Troostronde: le ronde: H. H. F. v. d. MoortelE. Hey- mans 61, 810, 64. Wimpie zou niet zindelijk zijn geweest Een zaak, die maanden geleden de gemoederen nogal in beroering heeft gebracht, nl. de ernstige mishande ling door onders van hun vierjarig zoontje, heeft gistermiddag voor de rechtbank te Rotterdam gediend. Veertien dagen heeft de rechtbank genomen om zich te beraden op de eis van de officier van justitie: vijf jaar met aftrek tegen de vader, de 29-jarige fabrieksarbeider W. J. F. uit Rotterdam en vier jaar, eveneens met aftrek, tegen zijn 24-jarige in Hamburg geboren vrouw. De zaak was aan het rollen geko men toen op een dag in februari j.L de ouders van de vrouw met een ern stig mishandeld kind bij de politie kwamen. De politiearts onderzocht meteen het ventje en zijn conclusie was „letterlijk bont en blauw gesla gen". Een foto toonde in de linker arm en het linkerbeentje breuken, die bezig waren te genezen. Het op 18 juli^ 1955 geboren kereltje had verder ernstige bloedarmoede, waar schijnlijk tengevolge van bloedingen. De dagvaarding zei, dat Wimpie, zo heette het knulletje, door de ou ders tegen het hoofd was gestompt. Hij was geslagen met een pook, een broekriem en een deel van een stoelleuning, een stuk hout van bijna een pond, dat de moeder, aldus ver klaarde de dokter, een „stokje" noem de. Uit het verhoor van beide verdach ten bleek, dat beiden het kind had den geslagen, de vrouw in iets min dere mate, aldus later de officier van justitie in zijn requisitoir. En dat alles, omdat het kind niet zinde lijk zou zijn. Toen de politie ten slotte had ingegrepen en het kind daar, vervolgens in een ziekenhuis en later in een pleeggezin werd op genomen, was ip één nacht na nooit iets van Wimpies onzindelijk heid bespeurd. De zenuwarts J. H. Plokker uit Leidschendam, achtte beide verdach ten volkomen toerekeningsvatbaar. Beiden hadden weinig weerstand te gen de moeilijkheden, die ze hadden. Ze woonden met twee kinderen in bij een 75-jarige oude man, de stiefva der van de moeder van de man. Hoe wel eigen „apartementen" hebbende meende hij het recht te hebben dag en nacht bij zijn onderhuurders in de kamer te verblijven. Hij ging zich aan alcohol te buiten, aldus de zenuwarts. De officier van justitie meende, dat er gesproken kan worden van het medeplegen van mishandeling, zwaar lichamelijk letsel tengevolge hebbend. Hy schetste het echtpaar als liefhebbers van schietfilms, maar gaf toe, dat de vrouw het in haar jonge jaren moeilijk heeft gehad. In het wetboek had de officier één straf gemist, die hier op de juiste plaats zou zijn, n.l. lijfstraf. De raadslieden brachten nogmaals de omstandigheden naar voren om begrijpelijk te maken, dat het echt paar geestelijk in een bepaalde toe stand is gekomen. Verdachten zeiden tenslotte nog, spijt van het gebeurde te hebben. De minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid heeft in begin sel zijn goedkeuring verle:end aan de bouw van een tweede ziekenhuis in Tilburg. Dit ziekenhuis, dat 310 bed den zal tellen, zal gebouwd worden aan de Dongenseweg. (34 Uniform wierp nieuw licht op oude zaak De Wateringse tuindersknecht, die dinsdag werd gearresteerd, verdacht van een moordaanslag op een 22-ja- rige monteur uit Rotterdam, moet minstens zestig bedreigingen met ge weld op zijn geweten hebben. De man, die een levensgevaarlijk psy chopaat is, kan zich maar e?n paar plaatsen herinneren, waar hij zijn gruwelijke lusten uitleefde. Naar aanleiding van zijn arrestatie wil nu de gemeentepolitie van Til burg, in samenwerking met de Rijks politie, een hernieuwd onderzoek in stellen met betrekking tot de moord op een 24-jarige verpleegster, die op 22 maart 1955 dood werd aangetrof fen langs de Kanaaldijk te Tilburg. Ze was met een groot aantal mes steken gedood. In verband met de moord op het meisje heeft men indertijd gezocht naar een militair, dde men in haar omgeving zou hebben gezien toen ze var. de trein kwam. De „zaak Corrie Theewis" is altijd een raadsel geble ven. Opmerkelijk is, dat in hét pension van de tuindersknecht te Waterin gen twee militiare uniformen wer den aangetroffen. De man opereerde geslacht gewicht. wel meer in uniform. Ook een jon geman, die hij in april van dit jaar te Wateringen aanviel, besprong hij, gekleed als soldaat. Rond de tijd van de moord op Corrie Theeuwis ver bleef bij te Eindhoven. Hij kwam re gelmatig te Tilburg. Wanneer de politie in staat zal zijn, deze twee feiten te combineren, kon de conclu sie wel eens zeer bezwarend worden voor de geesteszieke tuindersknecht. De moord op het meisje is, volgens deskundigen geheel in de lijn van het gedrag van de verdachte, die slechts het mes zou grijpen, als zijn slachtoffers zich tegen zijn oneer bare bedoelingen verzetten. Wegens een stijging van het prijs peil op de varkensmarkt met name voor de varkens boven het bacon- gewicht, heeft het bestuur van het produktsehap voor vee en vlees be sloten de overnameprijs voor bacon- varkens ingaande maandag 27 juli 1959 met 3 cent per kg te verhogen. Dientengevolge zal dan voor de baconvarkens van 63 t.m. 70 kg in de kwaliteitsklasse 1 t.m. 4 een prijs gelden respectievelijk van 2.30, 2.26, ƒ2.22 en ƒ2.18 per kg koud Ga met Uw tijd mee en neem een moderne elektrische SINGER zigzag. U hebt dan een naaimachine die onverwoestbaar is. Een bezit voor Uw leven! Ook bij deze, geweldig in prijs verlaagde machines, geldt nog de bekende betalingsregeling. KOOP DUS DIREKT OF RESERVEER Alleen bij SINGER kunt u kiezen uit in moderne zigzags priizen (Advertentie). Aetherklanken ZATERDAG HILVERSUM L 402 M. 7.00 VARA. 10.00 VPRO. 10.20 VARA 19.30 VPRO. 20.00-24.00 VARA 7.00 Nws. 7.10 Gym. 7.20 Gram. 8.00 Nws. 8.18 Gram. 8.50 V. d. jeugd. 9.05 Gym. 9.15 Gram. 10.00 Tijdelijk uitgeschakeld, caus. 10.05 Morgen wijding. 10.20 Voor u en uw gezin, caus. 10.30 Cabaret. 11.00 Lichte muz. 11.30 Buitenl. weekover. 11.45 Piano recital. 12.00 Gram. 12.30 Land- en tuinb. meded. 12.33 Lichte muz. 13.00 Nws. 13.15 Lichte muz. 13.40 Muz. revue. 14.20 Streekuitz. 14.45 Harmo nie ork. 15.10 Boekbesp. 15.30 Koor zang. 16.40 Leef in vrede met uw buurman en zijn kind, lezing. 16.55 Vacantietips. 17.30 Weekjourn. 18.00 Nws. en comm. 18.20 Gram. 19.00 Artisieke staalkaart. 19.30 Wie A zegt, moet B zeggen, caus. 19.40 Het bijbels Paradijsverh. door de eeuwen, caus. 19.55 Deze week, caus. 20.00 Nws. 20.05 Gram. 20.35 Strijkork. 21.15 Soc. comm. 21.30 Hoe was het ook weer? 22.00 Sportnws. 22.30 Lichte muz. 23.00 Nws. 23.15-24.00 Gram. HILVERSUM II. 298 M. 7.00-24.00 KRO. 7.00 Nws. 7.15 Gewijde muz. 7.30 Gram. 7.45 Morgengebed en lit. kal. 8.00 Nws. 8.15 Gram. 8.50 V. d. huis- vr. 10.00 V. d. kleuters. 11.00 V. d. zieken. 11.45 Gram. 12.00 Middagklok noodklok. 12.03 Gram. 12.30 Land en tuinb. meded. 12.33 Lichte muz. 12.50 Act. 13.00 Nws. 13.15 Zonne wijzer. 13.20 Lichte muz. 13.45 V. d. kind. 14.00 V. d. jeugd. 14.10 Fanfare ork. 14.30 Kron. v. letteren en kuns ten. 14.55 Dameszangvereniging. 15.15 Gram. 15.40 Boekbespr. 15.50 De Schoonheid van het Gregoriaans. 16.20 V. d. jeugd. 16.50 Lichte muz. 17.20 Rep. 17.30 Lichte muz. 17.50 Gram. 18.00 Journ. weekoverz. 18.10 Amateursprogr. 18.30 V. d. jeugd. 18.45 Vragenbeantw. 19.00 Nws. 19.10 Act. 19.25 Lichtbaken, caus. 19.40 Gram. 20.00 S.U.S.-actie 6. 21.30 Gram. 21.45 Licht progr. 22.15 Gram. 22.35 Wij luiden de zondag in. Aansluitend: avondgebed en lit. kal. 23.00 Nws. 23.15 Nws. in Esperanto. 23.25-24.00 Nouveauté's. TELEVISIEPROGRAMMA'S NTS: 20.00 Journ. en weeroverz. VARA 20.20 Voordr. 20.50 Jazzmuz. 21.15 Quizprogr. „Ik kan niet rusten. Je weet, dat ik het niet kan. Toe, Gerry, asje blieft". Hy stemde er in toe, want hij wist, dat ze anders waarschijnlijk een scène zou maken en hoogstwaar schijnlijk die avond zeer slecht zou spelen. Maar toen ze in haar kamer waren, liep hij regelrecht naar de telefoon. „Ik zal wat bestellen, terwijl jij je neus poedert. Wat wil je hebben?" „Niets", zei ze en ze legde haar mantel en hoed op de sofa en kwam vlug op hem toe. „Ik wil niets heb ben, lieveling, behalve dat je me ver geeft en dat je zegt, dat je van me houdt", ze legde haar armen om zijn hals en keek op naar zijn gezicht. „Gerry, je bent zo koel geweest en ik heb zo mijn best gedaan. Ik heb zo mijn best gedaan om het weer goed te maken". „Je hebt je kranig gehouden". Maar ze waren te lang met elkaar omgegaan, dan dat dit ontwijkende door Reita Lambert antwoord haar nog kon bedriegen. „Dat meen je nietje hebt me niet vergeven. Ik kan het voelen. En je moet me vergeven, schat, je moet Van nu af aan zal alles anders zijn, want ik ben veranderd, engel, ik ben werkelijk veranderd. Ik besef nu, hoe veel ik van je hou.en hoe zelfzuchtig en wreed ik geweest ben" Haar gezicht was bleek en ver trokken en een beetje smerig van het toneelstof; het rood van de lippen stift op haar lippen was gebarsten en droog. Het was voor het eerst, dat hij haar minder goed verzorgd zag. Hij keek van haar weg en zei luchtig: „Maak je nu niet van streek over niets". „Nee", zei ze, „nee, ik zal me niet van streek maken, lieveling. Ik ben niet van streekik ben werkelijk erg kalm. Ik wilde je alleen volko men duidelijk maken, hoe ik voel, en dat ik het meende, wat ik gister middag zei, dat ik alles wil doen, wat je zegt, niet alleen wat Linda be treft, maar in alles.... in alles. Ik wil met je trouwen, lieveling wanneer je maar wilt. Want ik weet nou, dat jij het enige bent, waar ik om geefjij bent alles wat ik wens, schat". Gerry kon een ogenblik lang niet spreken. Hij sloeg zijn annen om haar heen en drukte haar gouden hoofd tegen zijn borst, zodat ze zijn gezicht niet kon zien. Dat waren de woorden, die hij een heel jaar lang verlangd had haar te horen zeggen en nu ze dan eindelijk kwamen, ver vulden ze hem met hevige afkeer en met ontzetting. Hij kon zich bijna niet weerhouden het haar te zeggen, haar van zich af te duwen en te zeg gen „het is te laat, m'n bestehet is te laat". Maar hij wist, dat hij het nooit zou doen. En met welk recht kon hij het doen? Tenslotte bood ze hem nu dat, wat hij eens vuriger dan al het ander begeerd had. Als hij nu in de val zat, dan was het de val van zijn eigen gevoelens. Lola was die avond in haar kleed kamer al lang bezig zich voor de voorstelling gereed te maken, toen Doxie arriveerde. „Schat, waar ben je geweest? Ik dacht al, dat je niet meer zou komen" „Ik vreesde dat ik hier nooit op tijd zou zijn om je te helpen. Ni en ik hebben ergens buiten de stad gedi neerd en we zijn op de terugweg ver dwaald. Is alles in orde? Hebben ze iemand gevonden, die het orgel be speelt?" „Ja, vanmiddag. O, Doxie, ik kon bijna niet wachten, om je het te ver tellen. Alles is in ordeik bedoel tussen Gerry en mij. We hebben het vanmiddag in orde gemaakt. We la ten ons dadelijk na de eerste uit voering in New-York trouweno, Dox, ik ben zo gelukkig". Ze straalde en zag er liever uit dan Doxie haar ooit gezien had. „Wel, datdat is prachtig", zei Doxie. Ze deed haar mantel uit zette haar hoed af, en ging zitten. „Dus heb je een besluit genomen Beloofde je hem het toneel vaarwel te zeggen?" „O, hij wil dat ik de rol van Linda zal spelen zo lang het stuk loopt, maar dat is juist de keerzijde van het hele geval, schat. Er zal helemaal geen Linda lopen. Ik dacht, dat ik me misschien vergiste, toen ik meende, dat hy het stuk bedierf. Ik dacht, dat we misschien toch nog genoeg voorstellingen zouden halen, dat jij je geld terug kon krijgen „Ik vertelde je vanochtend, dat ik om dat geld niets geef', zei Doxie scherp. „Ik weet het, schat, maar ik hoop temaar het is zo verschrikkelijk, wat hij er van maakt. Hij probeert maar. Hij denkt, dat hij het stuk beter maakt, maar hij maakt het elke mi nuut slechter". „Wel, dan is het in orde. niet?' zei Doxie, haar grijze ogen vast op Lola gericht. „Dat komt er nu toch niet meer op aan, wel?" Lola keek weg. „Natuurlijk niet. Als het jou niets kan schelen, mij laat het zeker koud. Ik meende het wat ik vanochtend zeiGerry is meer voor mij dan mijn kunstmeer dan iets anders ter wereld", ze lachte even spijtig „en het zal gemakkelijker zijn een mislukt stuk de rug toe te draaien dan een successtuk". „Je deed beter je nu maar te kle den", zei Doxie opstaande. Doxie permitteerde zich niet na te denken, totdat Lola de kleedkamer verlaten had. Toen sloot zij de deur en ging er met haar rug tegenaan staan, haar ogen dicht. Zelfs toen kon ze nog niet helder denken. Lola en Gerry gingen trouwen en dat was volkomen in orde, want het was ten slotte wat Gerry wenste. En wat zij hem wenste, als het hem gelukkig zou maken. Ni had het er gedurende het diner over gehad. Hij had gezegd: „Ik heb er nog eens over nagedacht, Doxie, en ik geloof niet, dat je ooit werke lijk van Gerry gehouden hebt. Als dat wel zo was, zou je hem niet zo gemakkelijk aan een ander meisje overlaten". „Ik had niets te laten", zei ze. „Hij hoort bij Lola. Hij heeft Lola altijd willen hebben. En ik wil, dat hij ge lukkig wordtze glimlachte ver moeid. „Zo is het". Maar hij schudde ongelovig het hoofd. „Dat is niet de juiste manier, voor zover ik weet. Gewoonlijk krabt de teleurgestelde dame haar mededing ster de ogen uit". En die avond had Doxie dat één ogenblik ook kunnen doen. Het was maar een ogenblik geweest, maar toen Lola het over haar verzoening met Gerry gehad had, had Doxie even iets in zich voelen opwellen, iets zo wilds en hevigs, dat ze Lola aan stukken had kunnen scheuren., en ze zou het gedaan hebben, als ze zich niet had beheerst. Dat gevoel was nu verdwenen, en er was alleen beginnende wanhoop overgebleven. Toen Lola bezig was zich voor de tweede acte te kleden zei Doxie: „Luister eens Lo, zou je het erg vin den, als ik morgen naar huis ging?" „Naar huis?" vroeg Lola. „Bedoel je, terug naar Deconville?" „Jazie je, ik wil proberen of ik mijn baantje weer kan krijgen. En jij hebt me nu toch niet nodig (\%Drdt vervolgd)

Leidse Courant | 1959 | | pagina 5