DUINSTREEK WOENSDAG 10 JUNI 1959 DE LEIDSE COURANT PAGINA 3 HILLEGOM Wedstrijden Tennisclub „READY1 I len in dit gebied binnen te komen, maar nu had de recherche na inten- I sieve nasporingen meer succes. De Tijdens de mooie zomerse dagenaaudacht werd gevestigd op een 31- in de afgelopen week heeft de r.k.Jarl6e landarbeider uit Voorhout, tennisclub „Ready" haar jaarlijkswerkzaam op de landerijen in de na- onderling tournooi gehouden. De1 hijheid Van de Staatsbossen, die zich wedstrijden verliepen op vlotte wij ze. De uitslagen waren: 'Dames-en kel: Gr. LommerseA. Lips 63, 6—4. Dames-dubbel: A. Dorresteijn en R. VinkG. Lommerse en Gr. Versteege: 12—10, 62. Gemengd dubbel: G. Lommerse en L. Kalkers A. Lips en H. Maas: 119, 64. Heren-enkel: H. MaasL. Kalkers: 10—8, 3—6, 7—5. Heren-dubbel: H. Maas en L. KalkersJ. I-Iuiskes en B. Juffermans: 61, 60. In Treslong werden door de voorz. van „Ready", de heer J. Th. M. Punt de prijzen uitgereikt. KATWIJK AAN DEN RIJN Bromfietser bij botsing ernstig gewond Een bromfietser met giere, (resp. afkomstig uit Alphen a.d. Rijn en Koudekerk a.d. Rijn), die gistermorgen omstreeks kwart voor elf, komende uit de richting Cantineweg, het kruispunt Willem de Zwijgerlaan-Nieuwe Duinweg na derde, verleende geen voorrang aan een bestelauto, die in de richting Katwijk aan Zee over de Nieuwe Duinweg reed. Een hevige botsing volgde, waarbij de bromfietser en zijn reisgenote tegen de grond wer den geslingerd. De bromfietser liep daarbij ge compliceerde breuken aan beide be nen op, terwijl zijn duopassagiers er met een diepe hoofdwonde en enige ontvellingen minder ernstig af kwam. Beide gewonden werden per ambulance-auto naar het Academisch Ziekenhuis te Leiden overgebracht. De bromfiets en de bestelauto wer den beschadigd. tijdens de schafttijden op verdachte wijze in de buiurt van geparkeerde auto's ophield. Met zijn arrestatie sloeg de politie een goede slag want bij verhoor viel de man spoedV door dc mand en be kende diverse diefstallen. Een huis zoeking leverde de nog vrijwel com plete buit van zijn strooptochten op. Dozen vol goederen waaronder foto toestellen, boven en ondergoederen, truitjes, vesten, portemonnaies, tas jes en zo meer teveel om p de noe men werden in beslag genomen. Dat de man zich weinig scrupules maakte bij zijn roverijen, moge blij ken uit hat feit dat hij boven- en on dergoederen wegstal zonder er zich om te bekommeren hoe de argeloze zonnebader thuis moest komen. Hedenmorgen is de dader voor de of ficier van Justitie geleid. Concert door „Echo der Duinen" Donderdagavond a.s. om 8 uur, wor den de zomerevenementen geopend met een concert van de „Echo der Duinen" op het Kerkplein aan de Hoofdstraat, gevolgd door een muzi kale rondwandeling door het dorp. Hieraan nemen deel de harmonie - kapel, het jeugdkorps, de drumband en de majorettes. N00RDWIJKERH0UT LISSE RIJWIEL-TOERISME De heer Jac. Faas, heeft zijn wed strijdenreeks voortgezet en nu deel genomen aan de 4 Paleizen Tocht, die gaat langs Soestdijk, A'dam, Den Haag en Apeldoorn, een afstand van 320 km. Het weer was bijzonder gunstig voor deze grote tocht, er waren on geveer 100 deelnemers. De grote stoet renners passeerde ook Lisse. Vanaf Halfweg tot Den Haag lag Jac. Faas aan de kop. Hij legde het gehele traject volledig of, zodat hij weer vele kilometers aan zijn totaal heft toegevoegd. Zaterdag a.s. komt Faas ook uit in de grote monster-rit Amsterdam Maastricht v.v., een afstand van 525 km. Dit is wel een van de zwaarste tochten van het jaar. Op zijn directe concurrent heeft hij tot dusver over alle tochten van dit seizoen al een behoorlijke voorsprong. Voor dit jaar wil hij in totaal 5.000 km in toer tochten afleggen. Dit aantal is door geen enkele deelnemer van zijn ver eniging volbracht. NOORDWIJK Noordwijkse „prol" bleek flessentrekker Door de rolitie te Rotterdam is een 49-jarige man aangehouden, die tot voor enkele dagen te Noordwijk ver blijf hield en sindsdien met de noor derzon bleek te zijn vertrokken. Hij noemde zich „professor-doctor", bewoonde eerst een riant villaatje, 1 huurde daarna gemeubileerde kamers, deed vorstelijke bestellingen bij di verse leveranciers en wist, als het zo uitkwam, ook links en rechts nog geld te lenen. Ais het echter op be talen aankwam, gaf hij „niet thuis" of schermde met sommen, toelke hij in Engeland en elders tegoed 20u heb ben. Vlot schreef hij chèque's uit op een Engelse bank. Bij informatie werd evenwel vastgesteld, dat deze chèque's niet gedekt waren. Ook de Engelse tegoeden bleken alleen in het fanta sierijke brein van de „prof" te be staan. Toen de schuldeisers hem het vuur te na aan de schenen legden, ver dween hij met vrouw en dochter. Inmiddels kwam vast te staan, dat de man ook bij Haagse caféhouders met zijn chèqueboek had gewerkt. Met allerlei verhalen wist hij hun het nodige vertrouwen in te boeze men en maakte onderwijl goede ver teringen. Toen duidelijk werd, dat de zaak niet klop.e, volgde aangifte bij de politie en zijn arrestatie. Hij is gisteren voor de Officier van Justitie geleid. Het aan chèque's uitgegeven be drag beloopt enkele duizenden gul dens. De man bleek geruime tijd in En geland onder een andere naam te hebben gewoond en daar zelfs met een Engelsi te zijn getrouwd. Vorig jaar vestigde hij zich met zijn vrouw en pleegdochter te Noordwijk. GAUWDIEF GEGREPEN Reeds in he vorig badseizoen kwa men bij de politie steeds meldingen binnen van het ontvreemden van goe deren uit geparkeerde auto's of fiet sen. Het was voor de politie een hope loze zaak om in dit uitgebreide ge bied met zijn duizenden vacantiegan- igers en dagjesmensen een spoor van de dader te vinden. In mei j.l. begon nen weer de aangiften van diefstal- Geslaagd. In Rotterdam de chauffeur-monteur der gemeente, de heer J. Broekhof voor het EVO chauffeurs-monteurdiploma. De kleuterleidster, verbonden aan de St. Victor-kleuterschool, mej. Jacq. de Jong, slaagde dinsdag in Den Haag voor de akte van. be kwaamheid als hoordleidster kleu teronderwijs. Propaganda-avond ,£>ierenzorg". In de zaal Brama is dinsdagavond een propaganda-avond gehouden ten bate van sen in de Zilk in te richten asyl voor dieren. De organisatie van de avond was in handen van de Hil- legomse vereniging „Dierenzorg" en werd verzorgd door de muziekschool van Munsteren met medewerking van de Gebrs. van Gijlswijk en het trio „De Merio's". Als gasten waren o.m. aanwezig een afvaardiging van de Sophia-vereniging tot bescher ming van dieren uit Amsterdam. Duivensport. Uitslag van de wedvlucht met Oude duiven vanaf Orleans, een afstand van plm. 518 km. In concours waren 123 duiven. H. Looijestijnv. d. Burg 1, 2, 11, 36; P. Heshof 3, 13, 29; P. Duivenvoorde Pzn 4, 5; Gebr. Duivenvoorden 6, 16, 22. 23, 25; Gebr. Passchier 7, 21, 24, 41; J. van Gijlswijk 7, 8, 35, 38; v. d. Berg—Dijkstra 9, 12, 17, 18, 26, 34, 40; H. de Kan 10. Geboren: Henricus E. A. z. v. H. A. E. van der Veer en G. A. van Or- souw; Petronella M. W. d. v. P. T. van Steijn en C. P. BarteLs; Jacobus W. z. v. J. H. J. Nederstigt en J. J. C. Edelaar. Ondertrouwd: J. A. H. Hensing en A. W. M. van Parera; J. H. van der Meer en C. C. W. van der Steen; P. C. Geerling en E. J. Heemskerk; F. W. Marneth en T. M. N. Slingerland. Getrouwd: J. T. Aartman en P. R. Kamsma; G. C. J. van den Berg en W. J. Duindam. Overleden: Gerardus H. van Leeu wen, 70 jr, wednr. v. H. Middendorp; Karei Izaak Messer, 84 jr, achtgen. v. W. A. de Leeuw. STOMP WIJK Jaarvergadering St. Boys. In het Blesse Paard waren de leden van St, Boys bijeengekomen voor de jaarver gadering en de opkomst was zo goed, dat voorz. A. Luiten er zijn vreugde over uitsprak in zijn openingswoord. In de 11 jaar, dat hij voorzitter is had hij zo'n goede opkomst nog niet ge- Hij hoopte op een prettige ver gadering en zijn hoop werd bewaar heid. De notulen werden goedge keurd. De achterstand aan contribu tie is sinds de vorige jaarvergadering niet verminderd, doch eer toegeno men. Het bestuur zal in de toekomst SPORT Elf Nederlanders voor tour-ploeg geselecteerd De sportcommissie van de KNWU heeft elf renners geselecteerd, uit wie de acht of negen man zullen worden gekozen voor de Nelux-ploeg voor de Ronde van Frankrijk, die op 25 juni te Mulhouse start. Daar het zeer onzeker is, of de Luxemburger Bolzan in de tour zal kunnen uitko men in verband met een kortgeleden bij een val opgelopen blessure, staat nog niet vast, of de Nederlandse for matie uit acht of negen renners zal bestaan. Zo Bolzan niet start, zal diens plaats door een Nederlander worden ingenomen. De elf Neder landers, uit wie de acht of negen renners voor de ploeg zullen worden gekozen, zijn (in alfabetische volg orde): Martin van den Borgh, Piet van den Brekel, Piet Damen, Piet van Est, Daan de Groot, Piet de Jongh, Jaap Kersten, Bram Kool, Michel Stolker, Gerard Vergoossen en Gerrit Voorting. Voor Luxemburg zullen in ieder geval uitkomen Charly Gaul, Schmidt en Ernzer. Een Indonesische militaire woordvoerder heeft dinsdag te Dja karta meegedeeld, dat opstandelin gen vorige week donderdag een aan val hebben ondernomen op de stad Soppeng in Zuid-Celebes. Zij hebben een honderdtal huizen in brand gesto ken. Oisterwijk op het programma op 28 juni a.s. Het is de bedoeling met 2 elftallen aldaar te spelen. De kosten zijn voorlopig geraamd op 6,per persoon. Opgaven moeten vóór 21 juni a.s. geschieden bij P. Disseldorp en H. Oliehoek. Vervolgens sprak de nog een kort woord over de waarde van de sport. Bij zijn slui tingswoord sprak de voorzitter woor den van dank tot elftalcommissie, poolcommissie, de verzorgers van het clubblad, ieugdleiders en zijn mede bestuursleden voor de prettige sa menwerking en het vele werk, dat gedaan werd in het belang van de vereniging. $A9CFMU!7ÏIVÏ Auto-tour door VW. Gister avond hield de VVV van Sassenheim een puzzlerit voor auto's. De rit ver liep zonder ongelukken. In deze zware tour werd de heer W. H. Overbeek uit Haarlem met 33 straf- VOORHOUT DE HULDIGING VAN „ST. CAECELIA" In de raadzaal van het gemeente huis van Voorhout kwam het huldi gingscomité, voor de viering van het Opstandelingen-aktiviteit in Indonesië Ploiselinge opleving Uit verscheidene delen van Indo nesië worden de laatste tijd wederom r i -ï j -i «caic tvuiucu uc laaiaio uju ncuciviu •jarige jubileum van de muziek- berichten ontvangen over aktivitciten ^aeci ia 111 ver8a~ van benden en opstandelingen. Bij dering bijeen. I het Indonesische persagentschap Pia Het werd een korte zakelijke zit- j kwamen in twee dagen negen van ting, onder leiding van de heer C. P. zulke berichten binnen. Vergouwen. Hij deelde mede dat de heer G. L. van der Hulst zich uit het j De chef-staf van het Indonesische comité had teruggetrokken. In zijn1 leger, luitenant-generaal Abdulharis plaats werd benoemd de heer Van de Nasution, heeft zijn deelneming be- Nieuwendijk, secretaris der KAB. De secretaris gaf een kort resumé over de eerste gehouden vergadering. In grote lijnen werd het plan de cam pagne vastgesteld. De officiële datum van het feest is 11 juli a.s.. In overleg met het be- NOORDEN P.V. „De Vooruitgang" Wed vlucht: Orleans, afstand 515 km. stuur der jubilerende vereniging is i Duiven gelost om 6.45 uur, aankomst besloten, het feest te vieren op 26 I le duif 14 uur. Gebr. Oosterman 1, juli. Dit in verband met het feit, dat er reeds enige weken extra wordt verdiend met bollenpellen en over werk. zodat iedereen dan wel een steentje kan bijdragen voor het feestgeschenk, zijnde 50 nieuwe uni formen. De huldiging van het corps en de aanbieding van het cadeau heeft plaats zaterdagmiddag, 25 juli a.s., om 3 uur in het Parochiehuis. Voor dit officiële gedeelte worden uitgenodigd, de harmonieleden met hun dames, het comité van aanbeve ling, het werkcomité, en vele ande ren. Verder hebben toegang perso nen boven 18 jaar. Op die datum kunnen enige costuums klaar zijn die dan ook getoond zullen worden. Ze worden naar maat besteld bij een speciale uniformenzaak en kosten 140 per stuk. 1000 Circulaires gaan in zee, om alle ingezetenen van Voorhout aan te sporen, hun steen tje bij te dragen voor het cadeau. Huis aan huis worden zakjes be zorgd, waarin alle huisgenoten, hun bijdrage kunnen storten. Ook de jon geren worden aangespoord, mede te offeren. 18 Juli is de uiterste af drachtavond der gelden. De gemeen te is in 12 wijken verdeeld. Dames zullen het geld komen ophalen. Het comité roept alle Voorhouters op, spontaan aan deze actie mee te doen. ,,St. Caecilia" verdient het. WARMOND Tien jaar vissen voor Ouden van Dagen 250 Hengelaars trokken achter de 8, 12, 13; A. van Leeuwen 2, 6, 7, 9, 14; J. H. Woerde 3, 10; A. van Keert 4, 11. RIJNSATERWOUDE Geslaagd. Aan de R. K. Kweek school te Bergen N.-H. is geslaagd de heer T. l'Ami alhier. Z0ETERW0UDE De Zoeterwoudse rijwieltochten Voor de 8ste keer zullen op zondag 21 juni de jaarlijkse Rijwieltochten in Zoeterwoude worden georgani seerd, afstand 75 km. Het initiatief van kapelaan Nieuwenhuizen in 1952 bracht 64 deelnemers op de weg. De ze dag is intussen uitgegroeid tot een waar evenement voor Zoeterwoude. Vorig jaar was dit aantal uitgegroeid tot 375 wat een nieuwe record be tekende. Zover de inschrijving nu te zien geeft is de belangstelling ook nu weer zeer groot. Ook buiten Zoeter woude is de tocht zeer populair. Behalve als puzzelrit kan de tocht ook worden gereden als toertocht. Hiervoor kan men zowel in vereni gingsverband als individueel in schrijven. Dit in tegenstelling met de puzzelrit waarvoor de inschrijving per paar dient te geschieden. De toertochtrijders vertrekken ge zamenlijk om 12 uur. Aan alle deel nemers wordt voor de aanvang van de rit een rijwielvlaggetje aangebo den, bovendien onderweg een gratis consumptie. Dank zij de medewer- Leiderdorpse muziekvereniging door j king van een grote verfindustrie Warmond om hun geluk te gaan be-1 wacht allen nog een zeer bijzondere proeven in de Leede en de Grote verrassing. Tevens zal aan alle deel Sloot. Na de vangst vond de prijsuit-1 nemers die de tocht volbrengen een tuigd met de bevolking van Tom- batu, 25 kilometer ten zuiden van Amurang in Celebes, die het slacht offer is geworden van een aanval van opstandelingen, behorende tot de „Permesta". De plaatselijke commandant heeft de schade, door de opstandelingen aan de bevolking van Tombatu en van Ratahan in het gebied van Be lang. op 120 miljoen rupiah's geschat. In de residentie Goa is een geveoht uitgebroken tussen troepen van de mobiele brigade van de politie en een tot de Darul Islam behorende bende. De bende was naar Malang ge komen om te plunderen, zo verklaar de een politie-inspecteur te Makas sar. Zij werden door de troepen van de mobiele brigade verdreven. De bende verloor één dode. Het commando van de legerafde ling, welke de opstandelingen in Noord-Celebes bestrijdt, heeft be kend gemaakt, dat legervliegtuigen aanvallen hebben gedaan op concen traties van opstandelingen in de buurt van Tewasan bij Amurang. Er wer den 18 opstandelingen gedood en 14 gewond. 11 Opstandelingen werden gedood toen zij een aanval deden op de plaats Amurang. In Noord-Tapanuli in Sumatra heb ben 100 opstandelingen zich aan het leger overgegeven, aldus een bericht van het legerhoofdkwartier. De woordvoerder van de plaatselij ke commandant van Palembang in Zuid-Sumatra heeft bekend gemaakt, dat benden in het gebied van Musi Ilir en Bajuasin zich schuldig maken aan wreedheden. Zij hadden o.m. een dorpshoofd ontvoerd en mishandeld en het huis van een ander dorpshoofd geplunderd. Uit Bandung werd bericht, dat een bende van vijftig man een aanval heeft gedaan op een legerpost bij Tjaringin in het gebied van Bungbu- lang. De aanval werd afgeslagen. Dezelfde dag stak een bende van 15 man drie huizen in brand te Tji- koneng in het regentschap Pameung- peuk. Twee dorpelingen werden gedood, vijf andere zwaar gewond. In dorpjes in de buurt van Garoet plunderden benden 41 huizen. Bij Tjibiuk doodden zij vier desa-wakers. Marktberichten punten^eerste^ Tweede was A. ^C. reiking plaats in de grote zaal van medaille^ _als^ herinnering Er werd een dankwoord gesproken tot alle begunstigers en deelnemers en daarna volgde een overzicht van de bereikte resultaten in de afgelo pen jaren. Het eerste jaar waren de baten 167.welk bedrag verleden jaar al was gestegen tot f 530.— en men hoopt dit bedrag dit jaar zeker te evenaren. De voorzitter betreurde het dat er een muziekgezelschap uit Leiderdorp moest komen om dit lustrum, voor de tonius Martinus zn van B. M. Oor-1 Waxmondse Ouden van Dagen een schot en F. M. van den Heuvel; Jo-1 feestelijk tintje te gevien. Hij be- hannes Leonardus Gijsbertus zn van dankte het Leiderdorpse muziekge- G. Veldt en E. M. C. van der Geest, zeischap nogeens extra, temeer daar Ondertrouwd: W. A. Flieger (te zij deze middag gehee. belangeloos Zaandam) en J. M. van der Vlugt. hadden verzorgd. Na het overhandi- Getrouwd: H. Th. E. Roskamp (te §en een mooie kamerplant aan Leiden) en C. van Hage; J. P. Ruig- de van de voorzitter en rok (te Leiden) en M. Th. Kortekaas;een lauwertak voor het vaandel ging (elders): Th. H Oosterveer (te Was-jJ^eIJ °ver de verloting. Een twin- senaar) en M. P. Th. van der Klugt. I mooie pryze werd onder de Overleden: Antonetta Maurits, wed.l deelnemers verspreid. Pijpen uit Voorschoten met 106 strafpunten. Derde N. G. Groothuyse uit Alphen a.d. Rijn met 109 straf punten. Geboren: Adriana Clazina Wil- helmina Johanna dr van J. C. van der Voort en B. C W. Zandbergen; Marja dr van G. F. J. Eldering en C. Ab- spoel; Willem Cornelis zn van A. D. Perfors en W. Vroom en; Johanna Ca- tharina dr van L. F. Verdegaal en C. W. M. van Reisen; (elders): Lourens Pieter zn van J. P. Nieuwenhuis en J. M. Ophof; Robertus Wilhelmus An- Nu kwamen de hengelaars aan de beurt. De controleurs prijzen vielen ten deel aan de heren Heemskerk-De Water, Ter Haar en Veldhuizen. Voor 10H hengelaars werden 212 j f - maatvissen genoteerd. De grote wis-1 selbeker werd dit jaar gewonnen door i de hengelsportvereniging „De Sport vrienden", met 14 stuks V.V. Vla-ar- dingen werd 2e met 1.1 stuks. De extra prijs voor de grootste brasem, welke I ieder jaar geschonken wordt door de I hlirppmflpefpp iwn Waimnnzl urne mnv van G. Hoogervorst, 78 jr; A. Th. M. van der Meij 17 mnd. VOORSCHOTEN Gemeenteraad De raad van de gemeente Voorschoten komt in een openbare spoedeisende vergadering bijeen op donderdag 11 juni a.s. 's avonds om 8 uur. In behandeling komt dan een voorstel van b. en w. tot aankoop van gronden in het planixww jx>xix uuut „Adegeest" en mevr. de Wed. M. de j vim'wamondTwar'/oor Bruin-de Bruin. beer Nappe met een brasem van Aankoop gronden De aankoop; 38 cm. De prys voor de grootste van de gronden, gelegen in het uit- j voorn, geschonken door de V.V.V. te breidingsplan „Adegeest" en liggende Warmond, was voor de heer J. J. de ww—wzwz. -N. achter de woonhuizen van de Leid- Groot met een voorn van 28 nm. De strenger "optreden en zonodig"dato sew6S vanaf "'tadwijk tot aan Huize'prijs voor de held van de da« en te- treffende leden royeren. De elftal- - commissie, die dit jaar uit 5 man be stond, had iets nieuws bedacht. Bij elke wedstrijd was er een vertegen woordiger van de commissie aanwe zig. Dit was een steun voor de spe lers, maar ook kreeg men de gele genheid, elke speler te waarderen. aangeboden. Bovendien gaat de strijd bij de puzzelaars om de grote Garage Heemskerkwisselbeker. Deze is mo menteel in bezit van Piet Moons van de Hoge Rijndijk en C. van Teilingen die deze nu tweemaal ochtereen heb ben gewonnen. Voorts zijn een groot aantal be kers, lauwertakken, kransen en me dailles beschikbaar voor de beste puzzelaars. De minimum leeftijd is gesteld op 13 jaar. Men wordt erop gewezen dat deel nemers aan de puzzelrit geen snel heidsmeter aan hun rijwiel mogen hebben. Het inschrijfgeld bedraagt 1.00 p.p. Na 18 juni wordt dit be drag echter verhoogd tot 1.25 het welk indirect bij inschrijving voldaan dient te worden. Inschrijf adressen zijn: W. v. Leeuwen, Schenkelweg 41, Zoeterwoude en K. v. d. Geest, Watertje 19, tel. 01715—229. Voor Zoeterwoude H.R. treedt de heer J. W. Hoogervorst als contactpersoon op. Ook hier kan men inlichtingen verkrijgen en inschrijven: adres Ho ge Rijndijk 357. WOERDEN, 10 juni. Kaas. Aan voer 145 partijen. Notering eerste kwaliteit 2,16—2,23, tweede kwali teit ƒ2,052,15, extra kwal. ƒ2,31. Handel matig. Lammeren. Aanvoer 154 lam» 5«i ecu meren- Notering: ƒ40,00—55,00. Han- worden del matiS- TER AAR. 9 juni. Groente. Kas- sn ij bon en 1.20—1.35, idem B 1.05— 1.15, idem stek 0.70—0.85, peulen 1.00—1.65, idem B 0.25—0.95, doppers 0.58—0.60, tuinbonen 0.230.29, alles per kg. RIJNSBURG. 10 juni. Bloemen. Gladiolen: Strauss 1013, Sneeuw - prinses 11—14, Allard Pierson 7—9, Gold Dust 1115, Colvillies: The Bride 5.50—7.90, Alba 5.10—7.75, Nymph 13—16, Spitfire 12—15, Lelie Regale 7—9, Am. Anjers: Harvest Moon 1215, Lucky Strike 912, Regina 1013, Sim rood 712, wit 811, rose 710 ales per stuk. Iris- sen: Pride of Holland 4285, Impera tor 1632, M Excelsior 5880, Prof. Blaam 45—65, Golden Harvest 28 45, v. Vliet 2028, Duizendschoon 817, Atheemus 32—40, Segetum 32 —38 alles per bos. Delfinirum 15.00 16.50, Papaver 8.5011.50, Ranonkel geel 1.351.95, rood 901.30, Cen- sourea 1.251.40, Scabiosa 3.104.25, Margrieten wit 851.95 per 100. lijst 543ste STAATSLOTERIJ 4ekias i5. HOGE PRIJZEN «fut?.!?0®# 5()00 *84 ƒ1000 3171 3365 3989 7590 13415 14803 15492 16455 17260 1- I200 6,124 9414 20597 /20® 2092 2140 2247 3404'3486 4652 4u/3 5140 5407 5723 60/7 6182 6588 6616 7192 8593 9126 9296 1U225 10651 11129 11446 11781 11994 12103 12107 12712 13844 16429 17102 18462 1851Q 18856 19980 20818 PRIJZEN VAN ƒ80.— 1007 191 195 299 403 436 477 485 593 980 2037 046 174 261 268 273 289 349 484 545 577 689 690 798 848 8111 241 452 570 622 641 662 732 826 i Beresteijn en toebehorende aanvens de eerste prijs was voor de heer I mevrouw wed. de Bruin-de Bruint c. Schouten met 7 stuks, zulks na' zal, als de raad haar fiat geeft, don-loting met een Vlaordingse hengelaar derdagavond in de gemeenteraad die eveneens met 7 stuks op de twee plaats vinden. Het hele terrein is de plaats kwam; 3-4-5 waren de he- groot 5.05.75 H.A. en zal met de op-r6n Lichtvoet, Wassing er Hojthof stallen gekocht worden voor eenme^ ieder 5 stuks. Ren**™**, «a PriJ« van 152.70H.25. De pachters- De overige prijzen werden-'erdeeld Speciaal werd gelet op houding, pres-1 n jgeonder hen die minder dan 5 stuks tatie, schoeisel, kleding en plichtsbe- 184.595.10. De gronden zullen in 3|badden gevangen, trachting. Door middel van een uitge. P«K*» Zo karde «rau^g,,De Leede" langrijke terrein in minneg over- 2Mei S?'dT leg haar eigendom zal worden. Avondvierdaagse Op 16. 17, 18, 19 en 20 juni a.s. zal de 16e avond vierdaagse gehouden worden. Dit nationale sportevenement zal in 80 plaatsen van Nederland tegelijk vinden. In Voorschoten wordt kiend puntenstelsel was de commis sie in staat de sportman van het jaar te kiezen. Het lid Jan Hagen werd winnaar van de beschikbaar gestelde wisselbeker, zij het slechts met een derde punt verschil met no. 2 Henk v. d. Helm en no. 3 Ad Verhagen. Als persoonlijk aandenken mocht hij nog een lauwertak in ontvangst nemen. Het aantal doelpunten, dat in de com petitie werd gescoord door de senio ren was 190, waarvan J. Oliehoek er 20 voor zijn rekening nam. Door de leden was er flink gepoold en wel 6768 kolommen, wat een welkomt bij drage was voor de kas en de pen ningmeester wel wat verlichtte in zijn zorgen. Hij had een batig saldo. Door bijzondere omstandigheden had de fin. comm, bestaande uit de heren K. Pijl en G. Welp, haar taak nog niet kunnen verrichten. Zij werden herbenoemd voor het nieuwe jaar. Uit het jaarverslag bleek, dat de com petitie voor de meeste elftallen beter verlopen was dan de vorige jaren. Het 2e elftal was kampioen gewor den en er zal overleg gepleegd wor den om dit feit enigszins feestelijk te vieren. De aftredende bestuursleden P. Reichhold en B. v. d. Bosch wer den herkozen. De trip naar Oss gaat niet door. Nu staat er een reis naar Louise de Colignylaan 10. gen hebben weer een goed begin voor bun volgende uitstapje. Z0ETERMEER Geslaagd. Geslaagd voor het examen ter verkrijging van de staats- festijn verzorgd door de Wandel-1 bevoegdheid voor heilgymnastiek en sportvereniging „De Zwervers". De massage mej. A. Blonk, alhier, startplaatsen zijn in Voorschoten en| Noord wij kerhout. De startlokalen Voorschoten: Bondsgebouw, Leidse- weg 100. Noordwijkerhout: de St. Bavostiohting, Langevelderweg 27. De afstanden en leeftijden zijn: Juni oren van 10 t.e.m. 13 jaar: 4 x 10 km. De senioren 14 jaar en ouder: 3 x 15 km. en 1 x 20 km. De starttijden: woensdag t/m vrijdag 18-18.30 juni oren en van 18.30-19.00 uur de seni oren. Zaterdag van 14.00-15.00 uur. Inschrijfgeld junioren 1.00. De seni oren 1.50. Inschrijfadressen: Noord wijkerhout: G. van Basten, Beatrix- straat 1; E. Broug, Koninginneweg 43; J. den Elzen, St. Bavolaantje 2. Noordwijk: W. Plug, Julianastraat 48 Voorschoten: P. H. Bitter, W. de Zwijgerlaan 74; Mevr. F. van Steijn, ZEVENHOVEN Polio-fonds. Ten bate van het Prinses-Beatrix-Poliofonds kan ten gemeentehuize alhier worden besteld een fraaie dubbele foto (in kleuren) van H.M. de Koningin en prinses Beatrix. De kosten van deze dubbele foto zijn gesteld op ƒ2.50. Met af trek van onkosten voor de uitgeverij, zullen de opbrengsten hiervan ten goede komen aan genoemd fonds. Onweer. Bij het onweer, dat j.l. vrijdag woedde werd een koe (in de weide) toebehorende aan G. van 't Kruis aan de Achterweg alhier door Raadhuislaan 13; C. M. de Vos, i de bliksem dodelijk getroffen. Be- I trokkene was verzekerd. 8047 086 493 632 666 715 774 951 969 6133 214 237 334 405 425 548 572 793 812 894 929 987 7123 139 171 219 265 874 506 531 546 884 964 8025 039 100 148 345 505 662 719 837 887 979 9161 218 259 299 327 526 724 845 919 10 58 379 459 508 585 637 646 978 991 11017 085 120 129 147 282 823 439 484 551 572 723 733 813 867 879 966 13044 051 215 232 451 477 740 745 820 953 NIETEN j 1001 004 013 064 103 109 179 190 191 196 198 223 263 294 331 372 384 13062 069 258 293 306 685 715 734 740 748 817 821 991 14042 127 187 433 437 502 650 669 705 708 875 928 1Ö017 077 842 361 417 429 430 490 686 759 790 979 IC278 288 308 326 562 591 624 694 705 729 11052 113 115 206 222 397 447 544 625 732 757 860 18058 197 204 287 456 503 589 668 710 747 19031 086 091 140 178 291 315 343 362 472 649 734 741 801 816 9-19 963 971 973 20047 093 138 167 180 278 282 359 403 432 504 601 785 810 910 921 21024 060 125 183 187 309 335 371 417 613 620 695 884 889 964 I 402 405 443 476 484 494 538 540 541 565 1 642 658 672 698 704 784 822 853 872 904 «001 012 023 035 055 081 094 118 127 171 181 191 198 219 234 275 281 325 339 368 377 399 402 411 415 421 458 460 537 539 564 566 573 607 619 641 644 671 682 701 733 736 760 771 817 863 875 912 8015 056 086 090 112 175 197 236 257 283 348 359 361 375 379 490 505 508 616 659 665 712 728 729 753 759 817 877 929 994 i 070 072 110 118 145 221 237 249 996 4025 256 349 356 489 523 526 545 571 574 616 636 648 683 717 721 722 741 767 800 808 881 893 899 940 965 968 986 5005 007 080 114 134 179 234 254 298 340 352 339 366 390 404 -.06 454 471 494 496 499 551 556 590 628 633 647 672 685 712 760 812 847 897 911 947 978 980 985 6037 059 073 086 105 126 154 179 201 202 313 318 337 347 373 416 419 433 437 456 488 489 500 512 527 534 540 547 576 612 649 656 711 745 756 786 806 824 973 7015 063 084 093 138 153 198 202 217 259 273 287 322 340 344 349 378 414 417 437 479 489 491 508 521 547 554 571 579 630 631 634 710 760 764 851 892 906 910 923 928 931 935 973 984 8001 061 119 166 274 276 278 298 316 326 3-17 333 362 378 379 412 445 453 485 497 499 504 516 525 541 576 600 646 709 722 731 745 746 776 804 828 903 951 972 977 9014 023 040 043 053 056 076 115 133 136 186 206 226 242 263 268 351 363 383 407 410 438 442 449 482 514 525 538 571 642 687 694 735 737 766 801 803 834 874 881 887 908 913 916 928 10012 0» 029 053 097 101 106 112 151 167 197 199 233 250 256 260 281 326 340 353 381 427 434 450 455 469 512 547 556 574 583 658 678 683 686 687 705 709 719 734 745 770 784 868 889 962 989 999 11Vi? 2?? 027 031 043 046 058 102 127 175 112 251 274 390 400 425 433 473 479 500 505 536 548 599 635 678 705 717 769 782 805 807 836 846 868 875 935 940 942 945 981 988 996 12013 031 U83 100 116 228 242 267 268 281 306 310 325 349 375 387 391 426 483 4S8 500 554 563 573 575 617 666 835 888 895 905 942 913 949 966 972 978 178 191 235 254 275 277 308 326 329 3b3 431 508 534 567 574 656 684 704 706 707 711 726 758 800 801 802 855 863 865 889 892 904 908 912 924 933 980 987' 140°2 050 084 086 091 107 128 152 154 166 198 216 221 222 224 279 280 289 301 312: 316 379 457 470 472 475 530 563 573 595! 629 653 663 713 732 737 743 748 760 780 816 828 840 847 881 884 899 900 948 969! UBM 065 111 138 154 163 170 181 220 222; 228 229 232 236 250 253 276 280 284 319 325 330 354 363 364 381 395 421 470 471 475 507 523 534 563 702 709 716 729 731 763 770 794 818 824 854) 857 860 975 999 lfl°07 017 051 052 4)59 080 083 107 145 187 J98 224 256 330 413 424 425 437 442 471 487 504 520 542 557 627 634 637 655 695 970 975 977 849 850 894 912 915 019 937 17003 °27 152 203 220 236 270 270 281 854 357 375 417 456 495 540 609 624 026 6541 710 724 770 804 830 841 879 881 893 895' 901 922 948 983 984 998 18000 13048 057 007 076 078 113 130 180 185 190, 224 271 283 305 316 326 338 339 358 392) 403 421 430 431 452 485 533 571 585 634 684 695 713 716 726 756 803 816 8^ 840» 876 887 935 936 939 992 19017 °26 048 059 089 101 136 184 212 231, 247 266 284 286 307 311 332 341 371 395 400 413 418 474 488 511 529 588 611 655 691 696 721 727 730 747 770 800 812 832 854 862 899 938 945 950 20085 °|9 119 130 299 323 355 426 482 502) 387 606 615 642 649 668 699 707 754 756 775 781 807 826 848 858 897 923 937 943 963 973 980 21021 033 078 098 102 108 121 153 100 2071 294 349 377 386 399 441 444 457 476 490 51? 22 222 801 002 005 632 696 710 986 993 6 773 801 872 902 908 961 983

Leidse Courant | 1959 | | pagina 3