crème Dezet^ffi 7&hcVi Groente GEMEENTE-WERKMAN soep wordt uw lievelingssoep SPECIAAL 1 Verwen ze gerust als het om hun gezondheid gaat DONDERDAG 14 MEI 1959 DE LEIDSE COURANT !Wff -r-7Tr-rr~—~ Als Zwitserse koks en Nederlandse huis vrouwen samen kokkerellen... u weet het... dan komt er iets bijzonders op uw tafel. Vooral nü: KnorrGroentecrèmeSpeciaal. Totaal nieuwe Knorr specialiteit vol zomergroenten, met de zuiverste kruiden! Allan dia keurden voorspellen u... dit wordt de lievelingssoep van uw man, van uw kinderen, van uzelf. Haal dus zo'n welgevuld zakje, schep de borden vol... en proef wat Knorr kwaliteit betekent slechts 68 zondag-soep voor elke dag N 9-20-E GEMEENTE VOORHOUT Burgemeester en Wethouders van Voorhout roepen sollicitanten op voor de betrekking van op arbeidsovereenkomst, met de mogelijkheid van vaste aanstelling na een proeftijd. De te benoemen functionaris zal in hoofdzaak worden belast met het onderhoud van plantsoenen en verder met alle bij de dienst van gemeentewerken voorko mende werkzaamheden. Loon nader overeen te komen. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de burgemeester van Voorhout. 5? Te koop gevraagd: oud ijzer en draaisel; oude ma chines; oude kachels, haarden en fornuizen, ba den; geysers; zink; lood; koper; aluminium; accu's; kabels; garage- en fa- brieksopruimingen. Lom- pen- en metaalhandel Cas- telein, Herensteeg 9, tel. 23092, Leiden. Z Te koop: comfortabele woonark met ligplaats te Voorschoten a. a. Krimp- kade. 17.5x4 mtr. Billijke Inl.; Mak.kantoor P. man, F Leiden, tel. Wij vragen: iongste magazijnbediende, leeftijd 16 a 17 jaar, en aankomen de magazijnbediende, Ift. 20 a 22 jaar. Persoonlijk aanmeldingen N.V. Hema, Leiden. Z Waar een oud ver trouwd adres voor dege lijke service? Velo. Bree- straat 143. tel. 25873. Was machines. wringers, cen trifuges, gasfornuizen, comforen. kolenhaarden, strijkijzers en strijktafels. Advies en vakkundige Als de kinderen vaak om Saroma vragen, geef 2e dan hun zin. Daar doet u goed aan. Saroma is immers méér dan alleen maar lekker. Romige Saroma zit vol kostelijke, voedzame melk. Gezondheid! Groeikracht! Precies wat de rakkers nu nodig hebben. DusSaroma toe - hoe vaker, hoe beter gezonde pudding zonder

Leidse Courant | 1959 | | pagina 14