Buxmü, Starlet Kodak Kreymborg T.V. Handlichting De man met Verwen ze gerust als het om hun gezondheid gaat gezonde pudding zonder koken kunt U 3 kanten uit! camera Apothekersassistente DONDERDAG 23 APRIL 1959 DE LEIDSE COURANT PAGINA 10 3 60 p.w. Geen vooruit- bet. Radio 71 ct. p.w Postbus 322 Den Haae Breestraat 58 naast Stadsgehoorzaal Bij beschikking d.d. 15-4- '59 heeft de E.A. Heer Kantonrechter te Leiden aan Nico laas Martinus van den Burg, poelier en koop man, wonende te Noord wij kerhout, 's Graven- damscheweg 4, geboren te Leiden op 17-2-'40. de vol gende rechten van meer derjarigheid verleend: „de gehele ontvangst, de uitgave van, én de be schikking over zijn in komsten; het zelfstandig uitoefe nen van een poelierderij ér de handel in klein-veé, alles in de ruimste zin van het woord en het te dier zake aangaan van verbin tenissen en vennoot schappen; het sluiten van huur- en pachtovereenkomsten het aankopen en financie ren van een huis met be drijfsruimte aan de 's Gra- vendamscheweg 4 te Noordwijkerhout en ver der het uitoefenen van zo- J. W. DE HAAN Notaris te Noordwijk Gevraagd: Arbeider Voor de werf te Woerden een Leerling Machine bankwerker VERMEULEN Leidsestraatweg 235 Woerden Alle kleding ls mooi als zij nieuw is, maar.... Waarborg-kleding blijft mooi door haar uitgelezen stoffen plus het hechte Waarborg-blnnenwerk. Hoe lang U Waarborg-kleding ook draagt.... de pasvorm blijft onberispelijk! Rijke keuze uit de nieuwste modellen en dessins. Costuums De fijnste Engelse kamgaren en Schotse Bannockburns. Wollen kameelharen binnen werk. Pantalons met „blijvende" vouw (plool- fix procédé) van 79.- tot 189.- Sportcolberts Moderne 3-knoopsmodellen, met smalle revers en de nieuwste schouderlijn. Prachtige ruitdessins in Italiaanse kleuren. van 35.- tot 75.- Tertenka pantalons Bijzondere solide kwaliteiten. Ook in Draion, Dacron, Trevira, etc. Ploolhoudend, kleurecht en wasbaar. In de nieuwste kleuren, o.a. Multicolors. van 29.75 tot 49.75 Herenpantalons, wol Egypt, kat. regenjassen vanaf 24.50 39.7589.- HAARLEMMERSTRAAT 143 LEIDEN sportcolbert 49.75 Polyester pan'nlon 29.75 Als de kinderen vaak om Saroma vragen, geef ze dan hun zin. Daar doet u goed aan. Saroma is immers méér dan alleen maar lekker. Romige Saroma zit vol kostelijke, voedzame melk. GezondheidGroeikracht Precies wat de rakkers nu nodig hebben. DusSaroma toe - hoe vaker, hoe beter! Saroma zonder koken, alleen even kloppen in koude melk klddr! Kies uit vijf smaken: vanille, frambozen, caramel, bananen en chocolade voor elke dag een andere heerlijkheid! Alle smaken 38 ct per pakje Adverteren doet verkopen De nieuwe, laaggeprijsde Brownie Starlet Camera en Kodak Films bieden U de mogelijkheid tot: 1) kleurenfoto's op papier (vergrotingen naar kleurennegatieven); 2) briljante kleurendia's voor projectie of om zó te bekijken; 3) zwart-wit foto's. Alle drie soorten zijn gemakkelijk te ma ken. Stel het hefboompje in voor de film die U gebruikt... kijk door de zoe ker maak de foto. Bekijk de elegante handige Brownie Starlet Camera eens gauw bij Uw fotohandelaar! Brownie Starlet Camera f27.50 Paraattas wit of beige plastic f 6.50 leer f 8.75 B.C. Flitser model 2 in etui f 13.75 KLEURENFOTO'S OP PAPIER- Uw opnamen op de universele Kodacolor Film worden kleuren negatieven 4x4 cm. Hiervan kunt U prachtige „Color Prints" (vergrotingen in de natuurlijke kleuren op papier) laten maken. Kodak Ektachrome Film (verkrijg baar als daglichttype en Type F voor blanke ilitslampjes) geelt briljante kleurendia's 4x4 cm, die U zó kunt bekijken of - nog adembenemender - projecteren met een moderne kleinbeeld- projector. Kodak Verichrome Pan Film voor een getrouwe weergave van elk motief bij elk licht - volle zon, betrokken of flits. Vraag de beroemde „Jumbo Prints" (9 x 9 cm of laat nóg grotere vergrotingen maken op Kodak papier. een handelsmerh sinds 1888 Bij de Apotheek van het Academisch Ziekenhuis te Leiden bestaat gelegenheid tot plaatsing van een Salaris, behoudens jeugdaftrek en afhan kelijk van ervaring, min. 238.66; max. 425.04 bruto per maand (excl. huurcom- pensatie) Schriftelijke sollicitatie te richten aan de Econ.- adj. Directeur. N.V. Gemengd Bedrijf Haagsche Tramweg- Maatschappij te 's Gravenhage. Met ingang van 1 mei 1959 zullen de tarieven van de stads- en intercommunale tram- en autobus lijnen worden verhoogd. (Goedgekeurd bij schrijven van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat van 18 maart 1959 A-4/0118862 en bij besluit van de Rijksverkeers inspectie van 17 april 1959 nr. VI/15/101). Tevens wordt medegedeeld, dat de vóór 1 mei 1959 uitgegeven 5-rittenkaarten en weektrajecten tot .ep met 6 mei 1959 hun geldigheid behouden. Daarna kunnen nog niet of niet geheel gebruikte rittenkaarten (dus geen weektrajectkaarten) aan het hoofdkantoor tegen terugbetaling van de oude waarde der niet gereden ritten worden ingeleverd. DE DIRECTIE

Leidse Courant | 1959 | | pagina 10