Van kampwiegen, rugzaktenten en chalets op „Ooedkamp" DUINSTREEK VRIJDAG 3 APRIL 1959 DE LEIDSE COURANT PAGINA 12 GAAT de OUDE roman tiek van het kamperen geheel verdwijnen om plaats te maken voor het verzamelen van alle moge lijke gemakken waarvan de Amerikanen het monopolie schijnen te bezitten? Deze vraag komt onwille keurig bij de bezoeker op die „kampeerder of niet, 'n rondwandeling maakt over „Goed kamp de door de ANWB in Den Haag geor ganiseerde kampeerten- toonstelling. Dat wil weer niet zeg gen dat det pur sang kam peerder, die in zijn kamp de natuur zccht en daarbij de wereld van het comfort zo veel mogelijk de rug wenst toe te draaien. Want het materiaal van zulke kampeerders zij het dan wel min of meer aangenast aan de moderne eisen, is er ook nog wel. Daarnaast zien we echter veel met zóveel comfort als vele „huizenbewoners" zelfs in de stad niet kennen. De ge bruikers van zulk materi aal beoefenen camping bij na als een soort cultus van het moderne comfort. Douchecel en ijskast. Welke kampeerder zou er, laten we zeggen een kwart eeuw of nog korter, over hebben durven den ken gebruik te maken van een douohecel of een ijs kast? Of een gasfornuis, 'n radio en een bar? Dat kwam ,.in het spul" niet voor want dat hoorde toch waarlijk niet tot het begrip v rn rr>n" Maar ook, zo als gezegd, de oude kam peerder. de t"*kker, komt tenten worden ideaal ge acht voor camping in Zuid Europa. Vanzelfsprekend is er 'n grote verscheidenheid aan assecoires te bewonderen. Slaapzakken met kunstve zel-vulling, veldbedden en luchtbedden, die elkaar De oude kampeerromantiek maakt plaats voor verfijnde cultus nog aan zijn trekken in de vorm van rugzaktentjes voor de „loopkevers". Dit rugzaktentje is zelfs nog een aubbeldaktent met een dak van plastic. Daar naast is er nog de ..vero nica" met een grondvlak van 140x200 cm en niet meer wegende dan 21/» kilo. Bungalowtenten zijn er ook met twee afzonderlijke binnen ten ten en een aparte woonruimte. Deze gezins- nog steeds de voorrang be twisten. lichtmetalen klap- meubelen, keukenkisten. plactic luchtbedden, koel kastjes en zelfs Amerikaan se appariatjeo om onder weg het biefstukje of de boterhammetjes te roosle ren. Wat dit laatste betreft 'kan men het zich nog ge makkelijker maken. Er is zelfs een fabriek dm com- offreert. Zelfs de ionge moeders ziin nic vergeten, niet alleen on cullinair ge bied maar ook met het oog op de verzorging van de baby met papieren kam- »-eerluiers en een opvouw bare lichte kampwieg. Zelfbouwers C ok aan het zelfbo "en wordt aandacht geschon ken, speciaal door de ANY.'B zelf die o.m. werk tekeningen presenteert voor caravanbouw. Erva ren kampeerders naan in deze afdeling voorts adspi- rant-kempeerders of min der ervarenen met raad en daad ter zijde Al met al voor de lief hebber er. shov om van te watertanden. En al moge het waar zijn dat de oude ruige Torrartiek zo c i als aan het verdwiinen is. voor hen die in hu.i direc te aanraking met de na tuur het dagelijkse com plete kampeerdagschotels fort toch niet willen mis sen kan de illusie van ..bui tenleven" en „terug naai de natuur" toch ook nog min of meer volkomen ziin. De show. die gehouden wordt in d Houtrusthal- len te 's-Gravenhage, is nog geopend tot en met 7 april. H1LLEG0M De heer Q Waverijn nam afscheid van Hillegom Dinsdagmiddag om half vijf betrad de heer Q. Waverijn vor de laatste maal de raadszaal van het Hillegom- se gemeentehuis, om afscheid te ne men van de ambtenaren bij zijn ver trek naar Koudekerk a. d. Rijn, waar hij met ingang van 1 april het ambt van burgemeester-secretaris zal aan vaarden. Behalve zijn collega's waren in de raadzaal aanwezig de burgemeester, de wethouders Van Dam en Van de Boer, de gemeente-secretaris, de di recteuren van de bedrij- en en de ad judant van de Rijkspolitie. Na het gebruik van een kop koff'e nam de burgemeester het woord en stelde vast dat de heer Waverijn met zijn benoeming in een bestuurl'jke functie een van zijn ideaien had be reikt. Hij roemde hem als een bui tengewoon accuraat en scherpzinnig ambtenaar, die in korte tijd alle amb telijke rangen Had doorlopen. Dit rechtvaardigt de overtuiging dat hij de in hem gestelde verwachtingen niet teleur zal stellen. De heer Wave rijn was een waardevolle steun voor het college Met zijn gehele persoon lijkheid diende hij de gemeente. Spr was er trots op dat een van de Hille- gomse ambtenaren to* burgemeester is benoemd Hij besloot met de heer Waverijn en zijn echtgenote geluk te wensen en de beste wensen bij de vervulling van zijn nieuwe taak als burgemeester-secretaris. De gemeen tesecretaris de heer J. Th. M. Punt, herinnerde er aan, hoe de heer Wave rijn indertijd uit 37 solicitanten was gekozen tot ambtenaar van de ge meente Hillegom. Reeds vanaf het begin van zijn loopbaan als ambtenaar trok zijn organisatoriscne talenten de aandacht van zijn overheid. Door zijn juridische kennis en commerciële in slag werd hjj in vele belangrijke za ken gekend. Namens de ambtenaren overhandigde spr. een cadeau. De di recteur van openbare werken dankte de heer Waverijn voor de zeer pret tige en vruchtbare samenwerking in het belang van de gemeente Hille gom. De heer Q. Waverijn dankte de burgemeester en gemeentesecretaris voor de bijzondere waardering van zijn werk. Dat hij aan de belangrijke uitbreiding van de gemeente daad werkelijk had mogen medewerken doordat b. en w. en de secretaris hem een bijzondere taak hadden toever trouwd waardeerde hij op bijzondere wijze. Hij dankte ook wethouder De Jong voor zijn goede woorden. Als burge meester stelde hij het op prijs, de goe de verstandhouding met hem voort te zetten. Nadat de Hillegomse burgemeester een dronk had gewijd op de jonge burgemeester van Koudekerk en dims echtgenrte werd nog enige ogenblik ken in gezellige kout doorgebracht. Als blijk van zijn waardering voor de burgemeester en secretaris overhan digde de heer Waverijn hen een boek werk. Een groot ac.ntal ingezetenen en vertegenwoordigers van vereni gingen en organisaties kwamen hierna afscheid nemen van de heer Wav rijn. Oud-wethouder P. Fijna maakte zich tolk van d<* aanwezigen om de heer Waverijn te danken voor alles was hij in het belang van de gemeen a en haar ingezetenen had gedaan. Ouderavond meisjes-jeugdbewe ging. Gisteravond hielden de meisjes van de jeugdbeweging, in de St. Jozefparochie haar jaarlijkse ouderavond. In zijn openingswoord heette kapelaan N. A. M. v. d. Waart, aalmoezenier van de afd., de vele ouders hartelijk welkom. Hij wees erop dat de jeugdbeweging goed flo reert. Het bewijs daarvan is meerma len bovenmate duidelijk naar voren gekomen. We hebben o a. genoten van toneelstukjes, zang met blokfluit ballet en declamatie. In de pauze werd een verloting ge houden. Een quiz brafcht veel gelach en tranen. Er heerste zo'n gezellige stemming, dat het elf uur was vóór de bezoekers het wisten. N00RDW1JK PRIJSUITREIKING NOORDWLL'S AVONL- AMBACHTSTEKFNSCHOOL Bij de beëindiging van het school jaar kwamen gisteravond in café Flora het bestuur, leraren en leer lingen bijeen om een terugblik te werpen op het afgelopen jaar Daar bij werden tevens de prestaties van de leerlingen bekend gemaakt. De voorzitter, de heer G. Vogelaar, sprak bij de opening zijn vreugde uit, dat ondanks de tegenslagen die de school de laatste tijd heeft onder vonden, de belangstelling voor het vakonderwijs nog steeds goed is. Hij herinnerde aan de moeilijke winter die achter de rug is door het nij pende gebrek aan lokaliteit om de lessen te geveri en was daarom de leraren, met aan het hoofd de heer W. Lomeijer, zeer erkentelijk voor hetgeen zij voor de jonge vaklieden georesteerd hebben. Hij was vol vertrouwen, dat aan de eerste 85 jaar van het bestaan der school nog vele jaren zullen worden toegevoegd tot heil van de Noord- wiikse ambachtsjeugd. Burgemeester v. Berckel deed gaarne de toezegging dat het gemeentebestuur daar waar nodig is. de helpende hand zal bieden voor de instandhouding van de school, waarna hii met een toepasse lijk woord de prijzen aan de leerlin gen uitreikte. Diploma's. Diploma A, (3-jarige cursus): J. C. Parera; C. J. M. Warmerdam; H. v. 't Wout; G. J. Th. v. d. Zalm; F. v. d. Meer. Diploma B, (5-jarige cursus): J. W. Rietmeijer. Aan de leerlingen werd een pres- tatieprijs uitgereikt, beschikbaar ge steld door de gemeente Noordwijk. de Ned. Aannemers- en Patroonsbond afd. Noordwijk, Kath. Aannemers- en Patroonsbond afd. BollenstreeK, Kath. Bouwvakarbeidersbond „St. Jozef" afd. Noordwijk en de fa. v. d. Loo, Voorstraat. Nadat de directeur van de school de leerlingen had gefeliciteerd met de behaalde prestaties oracht hi' dank aan het bestuur voor de grote mede werking, die de leraren steeds on dervonden. Bijzonder dankte hij de heer Jelle Visser, die oo kundige wijze de zieke leraar Veefkind heeft vervangen en de concierge de heer G. Haasnoot, die op allerlei gebied zich steeds zeer verdienstelijk weet te maken. Hierna bleven allen onder het genot van een kopje koffie nog enige tijd gezellig bijeen. De afdeling Noordwijk van de R.K. Bejaardenbond „St. Jozef" hield dinsdag j.l. in de grote zaal van het Juvenaat haar 3e jaarvergadering. De voorzitter richtte een hartelijk welkom tot de aanwezige leden tn ook tot de g.a., deken Brinkman Hierna werden door de secretaris de notulen van de vorige vergade ring gelezen en onveranderd goed gekeurd. Door de afd. Noordwijk was een verzoek gericht aan het gemeen'ebe- stuur om van die gehuwde beiaar den, welke van de gemeente bijslag op de A.O.W.-uitkering krijgen, bij overlijden van man of vrouw niet onmiddellijk de norm voor alleen staande personen toe te passen, d^ch dit pas te doen 5 maanden na de maand van overlijden van een der echtelieden. Van het gemeentebestuur was een schrijven ingekomen, waarin dit ver zoek werd ingewilligd. Door de secretaris werd verslag uit gebracht van de werkzaamheden van de vereniging in 1958. De penningmeesteresse bracht daar na verslag uit over inkomsten en uitgaven, deze sloot met een klein batig saldo. Aan de beurt van aftreden was de heer P. H. Zoutenbier; deze werd bij acclamatie herkozen. De voorzitter feliciteerde de secre taris met zijn herverkiezing en sprak met waardering over de grote bereid willigheid. waarmede hij steeds de verschillende werkzaamheden, aan deze functie verbonden heeft uitge voerd. Door de heer A. B. Hoogervorst werd verslag uitgebracht namens de kascommissie en deelde mede, dat de penningm. op zeer accurate manier de financiën van de afd. beheert. In de controlecommissie voor het boekjaar 1958 werden door de ver gadering benoemd de heren F. Alke made en H. W. de Haas. Uit de leden werd als afgevaar digde naar de jaarvergadering van de Diocesane bond gekozen de heer J. Kaptein. Deken Brinkman roemde de geest van saamhorigheid onder de leden welke vooral tot uiting komt bij de uitvaartdienst voor een overleden lid van de bond Spr hoopte dkt nog veel katholieke bejaarden zich bij de organisatie zullen aansluiten. Hiermede was het huishoudelijk gedeelte afgewerkt. Na de pauze werd door een 20-tal kinderen van de R.K Meisjesschool onder leiding van zuster Maria een operette opgevoerd. Hun kleurrijke spel ontlokte een daverend applaus. Wilt U iets weten? Vraag: 1. Route per bromfiets van Leiden naar Medemblik; hoeveel km. 2. Wanneer is het Spoorwegmuseum te Utrecht geopend? Antwoord: 1. Leiden, Lisse, Haarlem, Westzaan, Purmerend, Oosthuizen, Wognum, Medemblik, afstand 85 km. 2 Het spoorwegmuseum, gevestigd in het oude Maliebaanstation te Utrecht, is dagelijks geopend van 105 u., zondags van 1—5 uur. Vraag: Route per fiets van Leiden naar Heerlen; hoeveel km.? Antwoord: Leiden, Alphen, Woer den, Utrecht, Boxtel, Eindhoven, Weert, Maasbracht, Echt, Sittard, V00RSCH0TENS PIANO VIRTU00SJE De tien-jarige Pietje Kostense, Vondelstraat 3 te Voorschoten, heeft bij de wedstrijd om het kampioen schap van Nederland pianospel voor kinderen tot vijften jaar te Den Haag de tweede prijs gewonnen. Piet heeft drie jaar les bij mevr. Eykman te Leiden en speelde tot verbazing van de jury en honderden belangstellen den gevoelig zonder foutei. het eers te deel van de 9e sonate van Haydn. Deze wedstrijd was georganseerd door de vereniging van Nederlandse pianohandelaren, die enige geldprij zen ter beschikking stelden. Piet Kostense kreeg 75 gulden, te beste den aan pianolessen. Vraag: Route van Woerden naar Kunrade; hoeveel km.? Aentwoord: Deze route is dezelfde, als in bovenstaande vraag beant woord, via Utrecht tot Heerlen en dan enkele kilometers verder vindt u Kunrade; afstand pl.m. 210 km. Vraag: Route van Nieuwveen naar Heeswijk: hoeveel km.? Antwoord: Nieuwveen, Kamerik, Utrecht, Den Bosch, Berlicum, Mid delrode, Heeswijk; afstand 110 km. Vraag: Route per bromfiets van Noordwijk naar Valkenburg; hoeveel km.? Antwoord: Het antwoord op deze vraag vindt u ook in bovenstaande antwoorden gegeven; afstand tot Sit tard 215 km. Daarna over Geleen en Schimmert naar Valkenburg, wat pl.m. 18 km. is. Vraag: Route per bromfiets van Alphen a. d. Rijn naar Grevenbicht. Antwoord: Ook u vindt deze route in bovenstaande antwoorden reeds uitgestippeld. Vanaf Echt, via Suste- ren komt u in Grevenbicht. Vraag: 1. Route per bromfiets van Noordwijk naar Venray 2. Van Noordwijk naar Den Helder; hoeveel km? Antwoord: 1. Ook voor deze vraag gaat u langs dezelfde route naar het Zuiden Van Den Bosch via Veghel, Gemert en Deurne naar Venray; af stand 175 km, 2. Noordwijk, Aerden- hout, Bloemendaal, Beverwijk, Alk maar, Den Helder; afstand 90 km. Vraag: Omtrent studentenfeestelijk heden op 30 april '46 '48 door Leidse studenten op de Kaasmarkt. Antwoord: Ons is hieromtrent niets bekend. Vraag: onterving. Kon in de ja ren tussen 1930 en 1936 een vader een volwassen kind onterven, geheel of gedeeltelijk en in het laatste ge val tot hoever?, vraagt De G. Antwoord. Onterving is niet moge lijk, omdat ieder kind een z.g. legi tieme portie heeft, een wettelijk erf deel, waarover de vader niet mocht beschikken. Indien er 1 kind was, dan bedroeg het wettelijk erfdeel van dat kind de helft van hetgeen het gehad zou hebben, indien geen testament was gemaakt. Zou het kind toch te kort zijn gedaan, dan is een actie mo gelijk tot verzekering van dat wette lijk erfdeel. Door gebrek aan gege vens uwerzijds, kunnen wij helaas niet dieper op de zaak ingaan. KORTE golf De Britse raad van kerken heeft 10.600 gulden beschikbaar gesteld voor de Tibetaanse vluchtelingen in Darjeeling en Nepal als „eerste gift, totdat wij aard en omvang hunner behoeften kennen". Een even groot Uitbreidings-aspecten in Voorhouts gemeenteraad In prettige sfeer werd door een voltallige raad de grote agenda nog vlug afgewerkt. Besloten werd om de nieuwe straat, lopende van de Beatrixstraat naar de Dinsdagse Wetering „Mar grietstraat" en de straat van de Ju- lianalaan naar de Margrietstraat „Marijkestraat" te noemen Er waren geen bezwaren om lid te worden van de Kon. Ned. Toeristen bond A.N.W.B. en van de Kon. Ned. Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde, beiden tegen een con tributie van /25.— per jaar. Op 21 mei a.s. zal in een speciale raadsvergadering net sociaal-econo misch rapport dei gemeente Voor hout worden besproken. De voorzitter deed de verheugende mededeling dat sinds enige dagen de nieuwe waterleiding met Noord- wijk-binnen klaar is gekomen, zodat de druk nu overal weer normaal is. Met de directeui der rijksgebou wendienst, directie Zuid Holland, is overeengekomen, dat te rekenen van 1 januari 1959 af de huur prijs van het perceel Ter Haar Ro- manystraat 1 ten dienste van de rijkspolitie, ingevolge de huurwet wordt verhoogd tot f 623.00 per jaar. Er bestaat een plan om het sport veldencomplex tussen Leidsevaart en Dinsdagse Wetering rechtstreeks uit de bebouwde kom toegankelijk te maken. Brug over Dinsdagse Wetering Daarom was het noodzakelijk om een strook grond en de daar langs lopende sloot van de heer P. J. War merdam aan te kopen. Het is de bedoeling, in het ver lengde van de Dr. Sohaepmanlaan een brug te maken over de Dinsdag se Wetering. Hiervoor werd een be drag van 5.600. beschikbaar ge steld. Onder intrekking van de verorde ning d.d. 3 september 1935, werd een nieuwe verordening op de Keurings dienst van slachtdieren en van vlees vastgesteld. De verordening tot heffing van vergunningsrecht voor de verkoop van sterke drank in het klein en ver- lufsrecht voor de verkoop van zwak- alcoholische dranken in het klein wordt aangevuld Er wordt nog een restitutieregeling in op genomen. Er waren vele ernstige klachten over de Heide Maatschappij, wat be treft het sportveldencomplex. Drainage sportvelden. Week na week. als het maar iets geregend heeft, moeten de velden vanwege de nattigheid voor de sport worden afgekeurd. Dat geeft moei lijkheden met „Foreholte". Er wordt nu een deskundige van de Heide Maatschappij en een van de K.N.V.B. uitgenodigd om de jorzaken hiervan vast te stellen. Volgens de heer Van de Nouland deugt de grond niet. Als het eens goed diep omgewerkt wordt is het euvel volgens hem verholpen. De recreatie-commissie zal er nu spoed achter zetten. Hierna ging men nog even in ge heime zitting. Huishoudbeurs Door het bureau Huishoudhulp, ingesteld door de ver eniging tot bevordering van econo misch huishouden, was in het Pa rochiehuis een grote huishoudbeurs en doe-het-zelf show samengesteld in samenwerking met de Voorhoutse middenstand, welke met fraaie stand acte de presence gaven. Voor de pauze werden op het to neel demonstraties gegeven, terwijl na de pauze gelegenheid was voor een rondgang langs de stands. Wij vernamer dat het bureau huishoudhulp 3 jaren geleden werd opgericht in verband met de be stedingsbeperking alle producten van de standhouders moeten door minstens 3 vrouwenorganisaties zijn bedrag is ter beschikking gesteld van de slachtoffers van de cycloon op Madagascar. Prinses Gracia van Monaco is donderdag in het ziekenhuis van Lau sanne opgenomen, w»ar zij waar schijnlijk vrijdag door de Ameri kaanse chirurg dr. Lehman, bijge staan door een Zwitserse specialist en een Zwitserse arts-narcotiseur, zal worden geopereerd Zoals bekend aan haar blinde darm. In Simpelveld is gisteravond een ongeluk gebeurd, dat het leven hoeft gekost aan de 16-jarige Emiel Heuts uit Eys-Wittem. De jongen reed mee- op een tractor, die een dorsmachine voorttrok. Op de Baeksberg sprong hij van de trekker om de remmen van de dorsmachine in werking te stellen. Hierbij is hij waarschijnlijk gestruikeld. Hij werd overreden door de machine en was op slag dood. Door een vrachtauto werd gis termiddag te Dokkum een zes-jarige jongen overreden. Hij overleed kort daarna. Het jongetje had op zijn verjaar dag 22 maart van zijn ouders een kinderfietsje gekregen. Hiermee reed hij gisteren op het Westerbolwerk, dat naar de Hanspoort sterk helt. Vermoedelijk heeft de jongen het fietsje niet voldoende in zijn macht gehad, met het gevolg, dat hij de rijweg opschoot, juist op het moment dat een trekker met aanhangwagen passeerde. De kleine kwam tussen trekker en aanhangwagen terecht. De chauffeur van de vrachtauto, af komstig uit Wier, is doorgereden. Vermoedelijk heeft hij het gebeurde niet opgemerkt. Een bestelauto met twee Neder landse monteurs is gistermiddag in Weseke (Duitsl.) bij Winterswijk, door het springen van een voorband tegen een boom gereden. De beide ongehuwde inzittenden, de 26-jarige G. J. Westerveld uit Aal ten en de 24-jarige G. Vreeman uit Winterswijk, werden met zware ver wondingen naar het ziekenhuis in Borken overgebracht, waar de heer Westerveld kort na aankomst is over leden. Het 14-jarige meisje M. S. Rut ten maakte gisteravond op de fiets op de hoek van de Boksdoornstraat en Ligusterstraat te Nijmegen een verkeerde uitwijkmanoeuvre bij een tegemoetrijdende vrachtauto. Het kind kreeg door de aanrijding een zware hoofdwond en ernstige inwen dige kneuzingen.Ze werd naar het Canisiusziekenhuis te Nijmegen over gebracht en is daar hedenmorgen overleden. LEIDEN, 3 april. Vee. Aange voerd 5 stieren, 135 melkkoeien, 270 vette koeien, 334 varekoeien, 30 pin ken, 67 vette kalveren, 434 nuchtere kalveren, 200 vette schapen, 180 fok schapen, 796 vette lammeren, 205 zuiglammeren, 38 varkens, zeugen, 344 schrammen, 545 biggen, 2 paarden 37 geiten. Totaal 3662 stuks. Melkkoeien 8501250, vette koeien schoon gewicht f 2.903.65, varekoeien f 600950, pinken 350 550, vette kalveren legend ge wicht 2.102.75, nuchtere kalveren levend gewicht per kg 1.201.55, nuchtere kalveren levend gewicht per stuk 40—65, vette schapen 70 100, fokschapen met een lam 100 —130, fokschapen met 2 lammeren 150170, vette lammeren f 70100, drachtige zeugen 325425, schram men /80115, biggen f 545864. Handel: melkkoeien vlot, vette koeien zeer vlug, varekoeien iets williger, pinken rustig, vette kalveren vlot, nuchtere kalveren vrij goed, vette schapen en vette lammeren stug fok schapen willig, zeugen, schrammen en biggen terughoudend LEIDEN, 3 april. Kaas. Aange voerd 9 partijen Goudse kaas. Gouda eerste kwaliteit ƒ22.19. Handel kalm. R.A.VEEN, 3 april, Bloemen Irissen 791.20; Lathyrus 811.11; Freesia's 2769; Ar.emonen 1830; BI Druifjes 14—26, Narcissen volle grond 619; idem glas 10—38; Tul pen: v. d. Eerden 3867; Bandoeng 4659; White Sail 5876; Rose cop- land 4069; Carara 711.09; Br. Star 18—31; Red Pitt 44—67; Olym piade 3974; Edith Eddy 3564; Purper Copland 4166, Elmus 61 82, Cordell Huil 60—68; Piccadilly 3863; White Virgn.e 72100; Early Queen 3663; Golden Harvest 51 96 Queen Elizabeth 5985, Krelage 3547; Zenober 3041; Hillegarde 3771; Reforma 6692; Apeldoorn 1001.17; Delice 4156; Allround 60—69; Alberio 5873; Prunus 48 61, Parkiettulpen 801.20; Dubb. tulpen 2462 per bos; Am. Anjers 1528 per stuk. LEID SCHEND AM, Eieren. Aange voerd 18200 kipéieren. Genoteerd werd 2000 eieren no. 0 12.8013.60; 2200 eieren no. 1 11.80—12.50; 7200 eieren no. 2 10.9511.60; 5300 eieren no 3 10.2012.00; 1200 eieren no. 4 9 80—9.90; 300 eieren no. 5 9.259.30 Groente Kaskomkommers A 59 1 —69; kaskomkommers B 4254; kas komkommers C 34- -56; sla A 16.10 20 70; sla B 12.90—16.30; sla C 5.80 8.70; rabarber 109111; radijs 24 25; spinazie 29- -33; stoofsla 38 ,47; andijvie 4043. Slgnorlna beha... allerohar- mantatl Witglanzende borduur sels op het witte Sanfor poplin... Door 4-dclige met tulle gevoer de cups prima pasvorm - ook na vele malen wassen. Elastieken inzetsel in het smalle maagband- je voorkomt striemen. 'Haak-in' schouderbandjes. A - B - C cup 5.25 Met padded cups A - B C 8.90 Met padded cups Uns model A - B C 12.90 Een prettig lichte gaine! Soe pel - naar alle kanten rekbaar tulle elastiek. Slankmakend ny lon voorpand, romantisch bleu rose geborduurd. 9.75 P.S. Win een 14-daagse droom vakantie naar de Rivièra - voor 2 personen! Uw Wala/Walette zaak weet er alles van! "S Ter overname aange boden wegens vertrek uit- schuifbare tafel met 2 armstoeien. dressoir, bij passend tafelkleed, vloer kleed en overgordijnen Tegen billijke priis. Te vens aangeboden vrijwel nieuwe kinderwagen met matrasje. Br. onder no. 5880 bur. v. d. blad. ADVERTEREN DOET VERKOPEN Jonge hennen. Prima jonge hennen te koop. trigen opfok. Wit leghorn Keds en Wyandotte. Waardhuizen, Valkbou- manweg 18, Leiderdorp, tel. 30837 2T In scootmobiels hebben wij zo af en toe gebruikte, doch in goede staat ver kerende exemplaren voor redelijke prijzen Zoekt U iets. bel Valk a d. Haagse Schouw 296300, Voor schoten, tel. 25191K1710

Leidse Courant | 1959 | | pagina 12