HONIG De nieuwe.keuken-manier" om de heerlijkste Juliennesoep te maken Vrijdagprijzen TRUO/V TRUST A Y SERVEERSTER BUFFETJUFFROUW WERKMEISJE MEISJE of JONGEMAN Héél iets anders DERDAG 19 MAART 1959 DE LEIDSE COURANT PAGINA 10 Paasset. deze bestaat uit* 1 PaastalellaVen 120x150 cm, 10 bijoassende ser vetten 35 x 35 cm 1 zaMe eierverf. 6 opzets»uk ie» voor eieren en 7 Paas- transfers. Samen voor Part. Maar»- 4 00 manssteeg Cloqué 80 cm. breed. Ideaal voor het vervaardi gen van pyama s. nacht hemden. baoydoll's Niet strijken! Wit fond bedrukt met leuke dessins en wel 5 verschi'lende kleuren. Per meter Par! -I 45 Br eestraat Parelsautoir met sluiting, zodat als dat gewenst wordt, 3 maal om de hals kan worden gedra gen. In wit en di verse modetinten. VROOM DREESMANN Condensator fllts- apparaat met waai ervormig reflctor en calculator mogelijk heid voor open flits. Kompleet met tas. Maa„. -J 95 manssteeg ChenMle bedsprei die na de schoon maak met één slag Uw slaapkamer een modern tintje geeftl Ruitdessin in 5 fris se kleuren en volko men was- en kleur echt. 2 pers. 22. 1 perI 1 f% 2e étage 1 O Plastic ta'e'kleed U bespaart guldens op Uw rekening als U een elastic tafel kleed g«>bru<kt. Zwa re kwaliteit, formaat 130X160 Keuren: wit bleu, rose, geel etc. 50 50 Orlon damesvés- ten 1000/q Hi Bulk. Zo gewassen, zo droog, gegarandeerd „pil" vrij. Hoogge sloten model, kan ook als pullover ge- draaen worden 10 Frisse voorjaarstinten o a. wit, geel, bleu, rose, linde- Maten 38-44 3 50 15 75 1 e étage 1 Geheel opvouw baar wandelwa gentje makkelijk trem en bus Spaak- wielen, verchroom de spatborden, ny lon lagers. Zit pret tig door stevig vér- hoogde rug. Zonni ge kleuren o a geel. bleu. tomaat. 38 00 2e étage Ny'on simplex da meshandschoenen een handschoen, die ook na het wassen Prima pasvorm. Ge makkelijk te wassenl In 2 modellen en 1 2 nieuwe modetin ten. 9 65 1 95 3e étage 3e étaoe Eierkoker, voor komt stuk ko en van de eieren door han dig inzetje voor 6 stuks. Van glanzend gepolijst aluminium met stevige bake lieten handgreep en „fluitdeksel" Voorraadbussen U ziet meteen wat er in zitl Doorzich tig p astic met geel. rood, crème, of re seda deksel Handig zindelijk en zeer boorden zonder naad boorden uit één stuk, met ingebouwde baleinen. Nieuw voor Nederland Nu ai bij Cs. Al TRU0N TRUSTAY boorden - zijn heerlijk in 't dragen - U voelt de boord niet en practisch in het wassen - de baleinen blijven er in. C A brengt dit comfor tabele nieuwtje direct voor populaire prijzen. In cbfoorbestendig No Iron poplin A Topfit 975 in Sanfor poplin *T 90 Wij vragen: voor onze LUNCHROOM voor de VERKOOP van IJS Persoonlijke sollicitaties dagelijks aan de afdeling Per soneelszaken, 4e etage (ook te bereiken via de perso neelsingang Mandemakerssteeg) of brieven met voll. inlichtingen te richten aan genoemde afdeling. LEIDEN EO 2 Gevraagd net r.k. meis je als hulp in de huishou ding of werkster enige da gen in de week. Mevr. F. v. d. Ge°r Jac. v. Beieren- weg 41. Voorhout. 2 Bijlessen! Student helpt met alle plezier, vooral in Latijn en Grieks. Leidseweg 256, tel. 01717 -3383. 2 Overgangsleeftiid? Mi graine? Ongezonde teint? Jeugdpuistjes? Verstop ping? Vetzucht? Natter- mann's Bloedzuiverende thee no. 8 helpt! Groot pak 1.85 bij elke drogist. 2 Knecht in algemene dienst. Melden dagelijks in Ruteck's Lunchroom. Sta tionsweg 11—17. 2 Gevraagd: allround autobekleder. Soil, onder no. 5017 bur. v. d. blad. 2 R.K. Meisje, 18 jaar. zoekt klein gem. kamertje. Alleen warme maaltijd. Tegen kleine vergoeding. B.bh.h. Omgeving Oegst- geest. Leiden of Voorscho ten. Br. onder 1734 bur. v. d. blad. DANSEN LEREN? U leert het snel en goed, indien ook U deelneemt aan een van onze nieuwe klubs. 2 Klubs voor beginners en 3 voor gevorderden Dansavond Leiden Zondag 8.15 uur 2 Klubs Beginners 2e Paasdag 4.30 uur Woensdag 2 april 7 uur 3 Klubs Gevorderden Jive - Tango - Calypso 2e Paasdag 3 en 6 uur Woensdag 2 april 8.30 Gesloten Maandag t.m. Ie Paas dag geen klubs en geen dansavonden. 2e Paasdag Dansen? Slotbal Avifauna? Slotbals Leiden? Zie adv, 28 april) 2 Net meisje gevraagd voor hele of halve dagen of werkster. De Kempe- naerstraat 20. Oegstgeest. 2 Plasticindustrie Nivepa vraagt enkele jongens van 14 tot 17 jaar. Aanmelden donderdag- en vrijdag avond tussen 6 en 8 uur. Oude Vest 207, Leiden. 2 Serveersters. Melden dagelijks in Ruteck's Lunchroom. Stationsweg 11—17. 2 Flink meisje gevraagd voor halve aagen. Aanm. overdag: Mare 116. 's Av. na half 9 op Oude Rijn 8. 2 Aangeb.: Naumann handnaaimachine 65.-; Singer trapnaaimaohine i.pr.st. 125.-; Singer trap- naaimachine in luxe sa- lonkast 165.-. Machines prima werkend. Verkoop met garantie.Haagweg 172a. 2 Aangeboden: ruime ge- meub. woonark met lig plaats, van alle gemakken voorzien. Ook als week end-boot zeer geschikt. Woonark .Liberty naast „Boonaak" no. 29. Valken burg Z.H. 2 R.K. Weduwe zonder kinderen, zou gaarne met dito dame, 55 tot 60 jaar, in contact komen om ge zellig mee om te gaan. Houdt van wandelen en fietsen. Br. onder no. 1730 bur. v. d. blad. 2 Rijbewijs. Particulier wil rijbewijs halen in Opel auto. Aanbiedingen onder no. 1731 bur. v. d. blad. 2* Piano te koop gevraagd van particulier. Brieven met opgave van merk en prijs onder no. 1732 bur. v. d. blad. 2* Sportrijwielen van eer ste kwaliteit zijn goedko per dan U dacht. Een mooie sportfiets 115.-. Een klasse rijwiel, aluminium velgen, dubbele remmen, ook in kleur 135.-. Jaar farantie. Rijwielhandel jouke, Hogewoerd 9. Bij Honig gebeurt hetzelfde als bij u in de keukenvoor deze heldere groentesoep worden zomermalse groenten schoonge maakt en gesneden.geurige tuinkruiden gesnipperd.goud gele vermicelli toegevoegd... krachtige bouillon getrokken. Maar geen snippertje peterselie, geen stengeltje vermicelli wordt bij Honig „voorgekookt", niets van de smaak gaat verloren. Vers verwerkt komen alle ingrediënten bij u in de pan, voor de heerlijkste juliennesoep, op uw eigen manier klaargemaakt. U en Honig weten hoe het hoort! Maak ook eens op de nieuwe keuken-manier HONIG Vermicellisoep en Kalfssoep (in pakjes) en HONIG Tomatensoep, Champignonsoep, Kip pensoep en Groentesoep (in de bekende zakjes). 2 Linnenkast 15.-: vier stoelen 10.-; kinderstoel 7.50; kinderbox 5.-; twee pers. kapokbedstellen 35.-; eén-pers. 19.-; rijwielen 25.-: vloerkleden; autopeds opklapbedden; dressoirs; babyledikanten. keuken tafels; ronde tafels. Nieu- wenburg, Hooigracht 55 (geen winkelhuis). 2 Eerste klas fraai drie- zitsbankstel met twee clubfauteuils gekost 975.- nu 345.-; twee moderne clubfauteuils met vier stoelen van 325- nu 155.-; driedeurslcast 45.-; dres soirs 55.-. Nieuwenburg, Hooigracht 55 (geen win kelhuis). Een bepaalde plaats voor advertenties kan niet worden gegarandeerd. Aan VERZOEKEN wordt gaarne alle aandacht geschonken.

Leidse Courant | 1959 | | pagina 10