M RUYS ■'it»»-. - ÉBt De Zonnige Zeurpiet Produktschap Zuivel klaagt bij de minister over V.I.B. Recreatie in de Haagse duinen ©OOOOOOO Zeven militairen veroordeeld wegens malversaties Televisieproeven voor het onderwijs ARKA-congres nam Leidse motie aan Schipper gedood arbeider gewond Boze agent sloeg jongen om oren Kocht antiquair een echte Van Dyck? DONDERDAG 6 NOVEMBER 1958 DE LEIDSE COURANT PAGINA 8 BESLISSINGEN DOORKRUIST" Het Produktschap voor Zuivel heeft besloten zich tot minister Vondeling te wenden met ernstige klachten over het optreden van het Voedselvoorzie- nlngs In- en Verkoop Bureau (VIB). Een der bestuursleden maakte zich de tolk van de vergadering door op te merken, dat hij n'et langer verant woordelijkheid voor de marktorde ning kon dragen, wanneer het VIB telkens de beslissingen van het auto nome Produktschap doorkruist. De botercommissie van het produkt schap had vorige week eenstemmig besloten de ompaktermijn voor de twee komende inschrijvingen van ieder 1000 ton boter in te korten van acht tot drie a vier weken. Zulks werd vóór de inschrijving medegedeeld. Een aantal boterhan- delaren kwam hiertegen in verzet. Zonder medeweten van het produkt schap besloot het VIB toen, dat zij die bezwaren maakten, hun gedeel- Van Nelle bestellen (Adv.) Plan tot openstelling „Waterleidingduinen'' De Duinwaterleiding van 's-fïra- venhage beheert ten behoeve van de drinkwaterwinning een groot duin terrein ten noorden van de stad. Dat terrein Mevendel en omgeving, meet ongeveer 1500 ha. Hiervan is maar 'n klein gedeelte opengesteld voor re creatie. Het opengestelde gedeelte is te gering in verhouding tot het toe nemend aantal recreatiezoekenden. Daarom heeft de directie van de Duinwaterleiding van 's-Gravenhage overwogen, het gehele gebied geschikt te maken voor een zo groot mogelijk aantal bezoekers, zonder dat daardoor het oorspronkelijk doel, de waterwin ning en -opslag, geweld wordt aan gedaan. Zy wil daarbij de recreatiezoeken den een verblijf aanbieden in de vrije natuur met een zo ruim moge lijke mate van vrijheid. Het gebied zal dus niet parkachtig mogen aan doen. Op verzoek van de directie der drinkwaterleiding heeft het Instituut voor Toegepast Biologisch Onderzoek j hevonrdeelcl in de Natuur (ÏTBON) te Arnhem een onderzoek ingesteld naar „Be planting en recreatie in de Haagse duinen". Dit onderzoek heeft vijf jaar in beslag genomen. Dezer dagen is een rapport ver schenen, waarin het ITBON in grote lijnen de richtlijnen heeft overgeno men, aan de hand waarvan de direc teur van de waterleiding, ir. A. J. Gurck, het terrein .beheerde. De com missie komt tot de conclusie dat: te van de inschrijving op 750 ton, welke inschrijving aan de twee nieu we inschrijvingen voorafging, kon den annuleren. Wie geen bezwaar maakte, werd niet van de beslissing van het VIB op de hoogte gesteld. Er werd 300 ton teruggezonden. De botercommissie van het Pro duktschap had tot inkorting van de ompaktermijn geadviseerd om een al te scherpe prijsstijging tegen te gaan en speculatie te beperken. Spit In de rug Flink umjven met Klooster balsem: de warm.teopwekkende stoffen verjagen snel de pijn Kloosterbalsem "geen goud zo goed" J (Advertentie) VRAGEN OVER SPECULATIES MET KOELHU1SBOTER Het Tweede Kamerlid de heer Egas heeft schriftelijk aan de minister van landbouw, viserij en voedselvoorzie ning gevraagd: 1. Is het waar, dat speculaties heb ben plaatsgehad met aangekochte partijen koelhuisboter en dat deze speculaties een nadelige invloed heb ben gehad op de koelhuisboter, die de consumenten is aangeboden? Zo ja, kan de minister dienaangaande mede delingen verstrekken? 2. Kan de minister voorts medede len, of maatregelen zijn getroffen ter beteugeling van bovenbedoelde spe culaties en, zo ja, adht hij de getrof fen maatregelen voldoende ter voor koming van deze euvelen? 3. Hoe is in dezen de verdeling van de bevoegdheden tussen ministerie en bedrijfsschap? Van Nelle bestellen (Adv.) CORRESPONDENTIE OVER C.A.O. GRAFISCHE INDUSTRIE. Nadat de technische en administra tieve C.A.O.'s voor de grafische in dustrie op 1 november j.l. niet op nieuw waren verlengd, is de corres pondentie tussen partijen over een nieuwe C.A.O. hervat. De werknemersorganisatie hebben een brief gezonden aan de werkge versorganisaties. Van de zijde der werknemers is bij de onderhande lingen die gevoerd zijn nadat de C.A.O. in mei j.l. afliep, als eis ge steld verkorting der werkweek tot 45 uur. (De 5-daagse werkweek). De werkgevers willen, in afwachting van het standpunt dat de regering over deze kwestie zal innemen, daar toe niet overgaan. In de contractloze periode blijven de loon- en arbeids voorwaarden van de oude C.A.O. van kracht. Binnenlands vervoer Vrachtauto wint het van spoorwegen Wat betreft hun aandeel in het bin nenlandse vervoer, verliezen de spoorwegen stee's meer terrein aan de vrachtauto's. Dit blijkt uit een sta tistiek van het goederenvervoer door de Nederlandse Spoorwegen in 1957, die is samengesteld door het CBS. In de inleiding tot deze statistiek wordt opgemerkt, dat in het goede renvervoer per spoor en binnenschip Nederland in 1956 per hoofd van de bevolking de hoogste tonkilometers- prestatie leverde n.l. 1861 tonkm. vóór ons land kwam van de totale tonkilo meterprestatie van 20.238 min. (18 procent voor rekening van de spoor- w gen) de rest werd per sdhip ver voerd. Sedert 1949 ziet men in de totale binnenlandse vervoer per ^poor een geleidelijke afneming in betekenis van het vervoer van vaste brandstof fen n.l. van 53.0 procent in 1940 tot 45.5 procent in 1957. Het aandeel van het vervoer van vloeibare brandstof fen daarentegen steeg van 6.7 procent in 1949 tot 12.9 procent in 1957. Het vervoer per spoor van land- bouwprodukten en groenten en fruit in het binnenland vertoont de laatste jaren een vrijwel constante daling. kantoormachines (Advertentie) Van Nelle bestellen JAC VAN DISSEL RIDDER ORANJE-NASSAU. De dijkgraaf van het hoogheem raadschap „Delfland" te Delft, mr dr J. Winsemius, heeft gisteren, tijdens het afscheid van de waterbouwkun dige de heer Jac. van Dissel, die het hoogheemraadschap wegens het be reiken van de pensioengerechtigde leeftijd gaat verlaten meegedeeld, dat de heer Van Dissel bij koninklijk besluit benoemd is tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. ZO KNECHT ZO BAAS! Vier jaar geleden won de heer P. Arbeider te Delfzijl in één van de „SUS"-akties een woonhuis. De heer Arbeider was in dienst van de aan nemer P. Vos en liet het huis in Delf zijl door de heer Vos bouwen. Een 23-jarige zoon van de heer Vos, die zich zondag aanstaande gaat ver loven, kocht een lot van de aktie: „Bijstand 2" en blijkt recht te heb ben op een woonhuis van f 25.000. Van Nelle bostellen (Adv.) Grossier en zichzelf a.) de open te stellen duinen moeten worden beplant, teneinde ver nieling van het op vele plaatsen zo kwetsbare plantendek te voor komen; to.) Die beplanting moet open zijn en kan daardoor niet het karak ter hebben van een produktiebos; c.) Vooral toppen en hooggelegen terreingedeelten moeten worden beplant, waardoor egalisatie zal worden tegengegaan. Tevens wordt hierdoor de recreatie in de dalen geconcentreerd. Hoewel bij het onderzoek grote aan dacht wordt gewijd aan de voorkeur van het publiek voor bepaalde terrein- typen, legt het rapport er sterk de nadruk op, dat in een beplantingisplan niet op de eerste plaats voldaan moet worden aan de recreatievoorkeur van de bezoekers. Voor alles heeft het duintoeheer tot doel, het esthetische gevoel bij de bezoekers te ontwikke len. Dit kan geschieden door hen een esthetisch verantwoorde omgeving te bieden. Wanneer het plan wordt uit gevoerd volgens de richtlijnen van het rapport, dan za. in de toekomst een duingebied ontstaan van grote schoonheid. Het zal aansluiten aan het natuur lijke duin en sporen van menselijk ingrijpen zullen zo weinig mogelijk zichtbaar zijn. Behalve een zeer uitgebreide be- sohrijving van de vegetatieintentaris in het duingebied rond Meyertdel, is het rapport voorzien van talrijke fo to's en interessante overzichten en schema's. Voorts is er een beschou wing in opgenomen van de geschie denis van het gebied van de hand van ir. J. A. Boerboom. Het Ministerie van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen heeft in het najaar van 1957 aan de drie pe dagogische centra in ons land ver zocht, een studie in te stellen naar de mogelijkheden van de televisie voor het onderwijs. Er werd een commis sie geïnstalleerd, waarin ook de Ne derlandse Televisiestichting zitting heeft. De commissie heeft een werkplan opgesteld. Over enkele maanden hoopt men nu rnet een aantal proef nemingen te kunnen beginnen. De krijgsraad te velde west he\..t gisteren bijna zijn gehele zitting be steed aan de berechting van zeven mi litairen uit de Harskamp die zich had den schuldig gemaakt aan verduiste ring, oplichting, valsheid in geschrif te en omkoping. In al deze zaken speelde de grossier in levensmiddelen G. J. L. die de militairen geld of le vensmiddelen had gegeven, een be langrijke rol. De 34-jarige beroeps-sergeant le klasse-hO'fmeester W. van 't S. wo nende te Ede, had zich schuldig ge maakt aan verduistering van 2600 ten nadele van de officiersmess van h£t schietkamp, oplichting van de ad ministrateur voor 220 en voor 880 ten gunste van de grossier L. en zich zelf en valsheid in geschrifte. De krijgsraad veroordeelde hem tot een gevangenisstraf van één jaar met af trek van voorarrest en ontslag uit de militaire dienst zonder ontzetting uit het recht bij de gewapende macht te dienen. De 33-jarige beroepssergeant J. J. S. uit Oosterbeek had valse facturen van de grossier voor goedkeuring ge tekend. Voorts had deze sergeant 200 verduisterd ten nadele van de mess. Het vonnis luidde: zes maanden gevangenisstraf met aftrek van voor arrest en ontslag uit de dienst zonder ontzetting. De 36-jarige beroepssergeant-hof meester G. F. van R. uit Ede had het zelfde als S. gedaan. Hij werd ver oordeeld tot vier maanden gevange nisstraf met aftrek van voorarrest en ontslag uit de dienst zonder ontzet ting. De 33-jarige beroepssergeayt le klasse-kok E. Th. B. uit Ede werd tot drie maanden gevangenisstraf met aftrek van voorarrest en ontslag uit de dienst zónder ontzetting, veroor deeld, omdat hij van de grossier In levensmiddelen in totaal ruim 700 had aangenomen. Ook de 33-jarige reserve le luite nant C. van E. had levensmiddelen van L. aangenomen en werd veroor deeld tot 100 boete subsidiair 20 da gen hechtenis. In zijn functie van karpsadministra- teur, tevens verplegingsofficier van het depot cavalerie te Amersfoort had de 46-jarige reserve-majoor J. D. uit Utrecht levensmiddelen van de gros sier gekregen. Het vonnis over hem luidde twee maanden gevangenisstraf voorwaardelijk met een jaar proef tijd en ontslag uit de dienst zonder ontzetting. De laatste van de zeven was de 39- hofmeester van het officiershotel te Ermelo. Hij kreeg ook geld van de grossier. Deze sergeant en de luitenant Van E. zijn de enigen die niet van de dienst werden geschorst toen de malversa ties aan het licht kwamen. De serge ant-hofmeester werd veroordeeld tot een voorwaardelijke gevangenisstraf van één maand en voorwaardelijke verlaging tot soldaat laagste klasse met een proeftijd van één jaar. Van Nelle bestellen (Adv.) net vuur gesietri viel, maar we ganiseerd over! de muuf en mc Het congres van de Algem. R.K. Ambtenarenvereniging, dat gisteren eL vandaag in Amsterdam is gehou den, heeft na de gegeven kritiek op de salarismaatregelen van de rege ring en op het beleid in deze kwestie van het hoofdbestuur, het algemeen bestuursbeleid van de bond unaniem goedgekeurd. Voorzitter mr G. A. A. M. Boot had in een uitvoerige rede dit beleid ver dedigd en o.m. gesteld, dat de ARKA niet debet was aan de heersende on tevredenheid. „Wij hebben alles uit het vuur gesleept, dat er uit te halen stonden in het geor- overleg met de rug tegen ïti moesten er voor zwich ten, dat er voor de lagere en middel bare ambtenaren niet een grotere verbetering te verkrijgen was". Hij betoogde dat de ARKA „goedkoop" zou hebben gehandeld als zij de ver hoging van de salarissen van de top functionarissen zou hebben afgewe zen om de indn.k welke dit op be paalde categoriën ambtenaren zou kunnen maken. Uit de overleginstan- tie weglopen zou volgens hem een heel verkeerd effect gesorteerd heb ben en bovendien wil de ARKA niet „buiten spel" gezet worden. De motie van de afdeling Amster dam, waarin om he gezamenlijk op trekken van de diverse ambtenaren- organisaties was gevraagd, werd in getrokken, terwijl die van Leiden en Oude IJssel met algemene stemmen werden aangenomen. In de eerste motie werd ernstige ontevredenheid betuigd ovei het uitblijven van sala rismaatregelen ten behoeve van de lagere en middelbare a~Menaren, terwijl in de tweede diepgaande on gerustheid werd uitgesproken over het feit dat het overleg nog niet ge reorganiseerd is. Adhaesie betuigde men voorts met de uitspraak van de voorzitter, dat de katholieke sociale organisaties nauwer moeten samen gaan en meer eensgezindheid moeten vertonen. Het congres besloot nog, het kader bijeen te roepen en het te machtigen tot eventuele aansluiting van de in tellectuele werkers onder de ARKA- leden bij een door de beroepscentrale katholieke intellectuelen te vormen „vakcentrale van kath. intellectuele werkers." fjf 11> (104) [.MensmortMtimffmöbiSehsnühebben Ommat!Hi if Mr. ïïisbt mtriniitenkrm He) ..den klein renoet.. eventjes in hjnöen "X spuwen en... f* KONINGIN BIJ EEUWFEEST OOGLIJDERSG ASTHUIS. H.M. de Koningin heeft vanmid dag in gezelschap van haar kamer heer in buitengewone dienst, jhr. ba ron van Nagell, en haar hofdame, jkvr. E. B. Roëll, in het groot-audi torium der rijksuniversiteit te Utrecht de herdenking van het 100-jarig be staan van het Nederlandsch gasthuis voor behoeftige en minvermogende ooglijders te Utrecht bijgewoond. Zuiginrichiing viel: Gisteravond omstreeks tien uur is een 50-jarige schipper aan boord van „Helena" uit Rotterdam, om het le ven gekomen toen hij werd getroffen door een vallende pneumatische zuig- inrichting. Deze zuiginrichting viel door on bekende oorzaak naar beneden, toen de „Helena", liggende voor de vee voederfabriek „De Ster" te Wormer- veer, tijdens het lossen van graan moest worden verhaald. De schipper sloeg, nadat hij getrof fen was, overboord. Hij werd snel weer uit het water ._-?haald door zijn zoon. Hij overleed ter plaatse tenge volge van de opgelopen verwondin gen: een ingedrukte borstkas en shock. De schipper woonde aan boord met zijn vrouw en zijn zoon. Ook een van de arbeiders werd door de vallende zuiginrichting ge troffen. Hij kreeg een beenbreuk en een beschadiging van zijn ruggewer- vel en is naar het ziekenhuis te Wor- merveer vervoerd. Volgens het voor lopige onderzoek zou de veiligheids kabel van de pneumatische zuigin richting gebroken zijn, of door onbe kende oorzaak zijn losgeschoten. Milde slraf wegens lastige taak De officier van justitie bij de Gro ninger reohtbank eiste gisteren 50 boete subsidiair 25 dagen hechtenis tegen de politieman D uit Winscho ten, die zich tijdens het opmaken van een proces-verbaal bij een verhoor van een jongeman D. K. uit Winscho ten, zo boos maakte dat hij hem een flinke draai om de oren gaf. De.po litierechter wilde rekening houden met de vaak moeilijke omstandighe den waaronder de politie te Winscho ten haar taak moet verrichten veroordeelde hem tot 20 boete of 10 dagen hechtenis. Geen terugstelling van adjudant rijkspolitie te Roelofarendsveen De centrale raad van beroep te Utrecht heeft de uitspraak van het ambtenarengerecht bevestigd in zaak van de adjudant der rijkspolitie P. de B. te Roelofarendsveen. De adjudant was wegens het aan nemen van genotsartikelen van der den en misbruik van sterke drank veroordeeld tot degradatie tot wacht meester le klas. Volgens mededelying van de bond van christelijke politie-ambtenaren in Nederland te Amsterdam, is uitspraak van het ambtenarengerecht door de C.V.B. bevestigd, zodat de te rugstelling ongedaan is gemaakt. Van Nelle bestellen (Adv.) Postorderbedrijven opgelicht Wegens flessentrekkerij en poging daartoe bij verscheidene postorderbe drijven in ons land hebben gisteren bij de politierechter in Arnhem te rechtgestaan twee huisvrouwen (de 19-jarige J. P. en de 29-jarige L. P.- V.) en de de 19-jarige magazijnbe diende H. V. Wegens heling werd ge daagd de 41-jarige A. van der V. De politierechter vonniste hen res pectievelijk met een maand voor waardelijk en 30,— boete, drie maanden voorwaardelijk en 75, boete, twee maanden voorwaardelijk en 50,— boete en een geldboete van 40,—. Het viertal vormde een complot, dat er een gewoonte van maakte bij postorderbedrijven goederen te be stellen, doch ze daarna niet te beta len. De magazijnbediende verkocht de goederen in verscheidene geval len door tegen lagere prijs. In een aantal gevallen hadden verdachten bij de bestelling ook een andere naam opgegeven. Vele tientallen goederen betrokken ze op die manier. Bij de 29-jarige L. P. V. was het bedrag zelfs opgelopen tot boven de 1.400,—. Het lag tussen oude rommel De Sneker antiquair K. Kamminga heeft, toen hij bij de IJ-pont in Am sterdam met zijn auto moest wachten en even in de buurt rondliep, voor een appel en een ei een schilderij gekocht van een opkoper, die daar met zijn karretje stond. Dit schilderij zou een originele Van Dljck, zijn. De heer Kamminga vond het schil derij zo mooi, toen hij het tussen de oude rommel vond, dat hij het meteen kocht zonder zich om de han delswaarde te bekommeren. Een Am sterdamse schilderijenexpert zou hem er thans reeds een groot bedrag voor geboden hebben. Ook andere kunst kenners zeggen de waarde van het schilderij te hebben ingezien en heb ben er een bod op gedaan. De heer Kamminga heeft het schil- dery. dat het Kindje Jezus met Ma ria en Joseph voorstelt, voorlopig in zijn huiskamer opgehangen. Hij heeft het nog niet willen verkopen, ondanks het feit dat een bekende Amsterdamse kunsthandelaar hem reeds zijn blanco ohèqueboek voor de neus heeft ge worpen met de woorden. „Hier, vul zelf maar in". Het schilderij is niet gesigneerd. Van Nelle bestellen (Adv.) Bijlzwaaiende Surinamer ging familie te lijf Uil proiesi iegen bedverplaatsing De 25-jarige Surinamer E. A. D. is door de politie te Dordrecht gearres teerd wegens poging tot doodslag op zijn hospes, diens vrouw en diens dochter, de familie K„ wonende in de tweede Reedwarsstraat te Dor drecht. De familie K. wilde niet alleen hem maar ook een andere kostganger gast vrijheid verlenen en daarom moest een slaapgelegenheid worden gecre ëerd. Toen tengevolge daarvan het bed van de Surinamer moest worden verplaatst ontstak deze zo in woede, dat hy de familie met een by] te lijf ging. Hij verwondde de heer, me vrouw en mejuffrouw K. zodanig, dat zij naar het gemeenteziekenhuis moes ten worden overgebracht. Zij zijn er allen min of meer slecht aan toe. Van Nelle bestellen (Adv.) Aetherklanken VRIJDAG HILVERSUM I, 4402 m. 7.00—24.00 NCRV. 7.00 Nieuws en S.O.S.-ber. 7.10 Gram. 7.40 Idem. 7.50 Een woord voor de dag. 8.00 Nieuws. 8.15 Ge wijde muz. 9.00 Voor de zieken. 9.30 Gram. 9.35 Waterst 9.40 Voor de vrouw. 10.15 Gram. 10.30 Morgen dienst. 11.00 Gram. 11.30 Voor de oudere luisteraars. 12.00 Sopr. en piano. 12.30 Land- en tuinb. meded. 12.33 Lichte muz. 12.53 Gram. of act. 13.00 Nieuws. 13.15 Lichte muz. 13.45 Gram. 14.20 Omr. orh 15 15 Voordr. 15.35 Lichte muz. 16.00 Tuinb. praat je. 16.15 Gram. 16.25 Instr. kwintet. 17.00 Voordr. 17.20 Vocaal ensemble. 17.40 Beursber. 17.45 Gram. 18 00 Muziekcorps. 18.20 Licht ^rogr. 19.50 Regeringsuitz Efficiency-problemen in het groeiende middenstandsbedrijf. 19.00 Nieuws en weerber. 19.10 Huis muziek. 19.30 Radiokrant. 19.55 Op de man af, caus. 20.00 Nieuwe gram. 20.30 Ter introductie. 20.50 Bijbel en kunst, klankb. 22.45 Avondoverden king. 23.00 Nieuws. 23.15 Kunstoverz. 23.35—24.00 Gram. HILVERSUM II. 298 m. 7.00 VARA. 10.00 VPRO. i:.20 VARA 12.00 AVRO. 16.00 VARA. 19.30 VPRO. 21.00 VARA. 22.40 VPRO. 23.00—24.00 VARA. 7.00 Nieuws. 7.10 Gym. 7.23 Gram. 8.00 Nieuws. 8.18 De Ontbytclub. 9.00 Gym. voor de vrouw. 9.10 Gram. 9.40 Schoolradio. 10.00 Thuis, caus. 10.05 Morgenwijding. 10.20 Voor de vrouw. 11.00 Solistenconc. 11.20 Voor de kleuters. 11.35 Amus, muz. 12 00 Lichte muz. 12.20 Regeringsuitz.: Landbouwrubriek. Hoe een boer in Moordrecht waterleiding kreeg. 12.30 Land- en tüinb. meded. 12.33 Sport en prognose. 12.50 Pianospel. 13.00 Nieuws. 13.15 Meded. en gram. 13.25 Dansmuz. 13.55 Beursber. 14.00 Harp- kwintet. 14.40 Voordracht. 15.00 Ge varieerd progr. 16.00 Muziekrevue. 16.30 Voor de zieken. 17.00 Voor de jeugd. 17.30 Roemeens ork. 17.55 Act. 18.00 Nieuws. 18.15 P. v. d. A., caus. 18.25 Lichte muz. 18.50 De puntjes op de i, caus. 19.00 Liedjes voor de jeugd. 19.10 Jazzmuz. 19.30 Het plat teland nu, caus. 19.45 Installatie ds G. Ch. Duinker te Hoogvliet, rep. 19.50 VPRO-nieuws. 20.00 Nieuws. 20.05 Boekbespr. 20.15 Oude muz. 20.35 Regeringsuitz.: De Ver. Naties in de afgelopen weken, door mr C. W. A. Schürmann, Nederlands per manent vertegenwoordiger by de Ver. Naties. 20.45 Het Atoom, caus. 21.00 Villa Sidonia, hoorsp. 2120 Ritm. muz. 21.45 Licht en donker, klanb. 22.10 Musette-ork. 22.25 Bui- tenl. ureekoverz. 22 40 Zorg om de mens, caus. 23.00 Nieuws. 23.16 24.00 Vergelykenderwijs. DRAADOMROEP Grammofoonplaten programma (over de 4e lijn) Serge Prokofiev; „De liefde voor drie sinaasappelen". Opera in 1 pro loog en 4 bedrijven naar een sprook jesspel van Cnrlo Gozzi (uitvoering in het Russisch).

Leidse Courant | 1958 | | pagina 8