Brief van de Nederlandse bisschoppen over Pauskeuze Bussumse vagebonden" opgevoed tot ladies''GEVESTIGDE EN VERTROKKEN PERSONEN IN EN UIT LEIDEN Geen kernproeven tijdens conferentie MAANDAG 3 NOVEMBER 1958 DE LEIDSE COURANT PAGINA 1 In Bussum Is zaterdag: een reünie van honden gehouden. Het waren allemaal viervoeters, die eens langs de Bussumse wegen hadden gezworven om daarna onder dak te vinden in het asiel en later in een nieuw tehuis. De honden-reunie werd gehouden, omdat het Bussumse asiel dertig jaar bestaat. Bij aankomst en vertrek van de reünisten werden er le kkere hapjes geserveerd. De aartsbisschop en de bisschop pen van Nederland hebben het vol gende schrijven doen voorlezen. Zoals u reeds bekend is, heeft het College der Kardinalen als opvolger van Paus Pius XII eerbiedwaardi ger en roemrijker gedachtenis ge kozen Zyne Eminente Angelus Jo seph Kardinaal Roncalli, die de naam heeft aangenomen van Joannes XXIII Het hoog College der Kardinalen heeft bij deze keuze gesteund op het woord van de Goddelijke Hogepries ter, Jesus Christus zelf, die tot Pe trus zeide: „Gij zijt de steenrots, en op deze steenrots zal ik mijn Kerk bouwen". En Hij voegde daarbij: „De poor ten der hel zullen haar niet overwel digen" Is de persoon van de grote Pius van ons heengegaan, het Pausschap zal blijven, zolang de wereld zal be staan. Wij weten het: de zichtbare en al lerhoogste Plaatsbekleder te zijn op aarde van onze Goddelijke Zaligma ker is zeker de hoogst denkbare waardigheid, maar ook de aller zwaarst denkbare last. Niemand kan zich daartoe waardig achten en ook is niemand in staat deze wereldlast te dragen met enkel menselijke kracht. Alleen hij is daartoe in staat, die door God is uitverkoren en op bijzondere wijze bezield wordt door het licht en de kracht van de heilige Geest. Daarom heeft dan ook de gehele Katholieke Kerk met haar eerste ver tegenwoordigers, de Kardinalen, maar ook met Maria, de Moeder des Heren, met de apostelen en alle hei ligen des hemels zich verenigd in een dringend gebed om bij deze gewich tige keuze de voorlichting te vragen van de heilige Geest. Nu de keuze is gevallen, nemen wij de nieuwe Paus Joannes XXIII aan als de door God aangewezen Herder over allen, die behoren tot Christus' schaapstal, die geleid zal worden door Gods licht en gesterkt zal worden door Gods liefde en Gods kracht. Vol eerbied zullen wij luisteren naar zijn woord en getrouw zullen wij zijn lessen volgen. Dagelijks ge denken wij hem in iedere H. Mis en wij zullen blijven bidden, dat hij door woord en voorbeeld tot heil mo ge strekken aan allen, die aan zijn zorgen zijn toevertrouwd. Wij schrijven voor, dat op de dag van de Pauskroning in alle kerken en kapellen, waar dit mogelijk is, een plechtig Te Deum zal worden ge zongen en dat gedurende de maand november van dit jaar in alle H.H. Missen, waarin dit door de rubrieken is toegestaan, het gebed voor de Paus worde gebeden (oratio imperata tamquam pro re gravi). Nieuw gezicht aan de A'damse haven Dit is een Portaalkraan van een sterk vereenvoudigde constructie, welke de K.N.S.M. sinds kort gebruikt op de emplacementen aan de Levantkade in de haven van Amsterdam. Als dit type kraan blijkt te voldoen, zullen er meer van dit model worden aangeschaft. Benoemingen Bisdom Rotterdam Mgr M. A. Jansen, Bisschop van Rotterdam, heeft op zijn verzoek eer vol ontslag verleend aan de zeer- eerw. heer J. B. M. Timp, pastoor van de H. Lidwinaparochie te 's-Gra- venhage; tot pastoor aldaar is be noemd de zeereerw. heer J. Staade- gaard; tot pastoor van de par. van het Onbevl Hart van Maria te Lisse de zeereerw. heer G. J. W. van Dijk; tot pastoor aan de H. Victor te Wad- dinxveen, de zeereerw. heer H. C. A. P. van Drunen, die kapelaan was te Rotterdam (Christus Koning, Hille- gersberg). Tot kapelaan te Dordrecht (H. Bo- nifacius) is benoemd de weleerw. heer C. L. M. van Ruyven; tot kape laan te Voorhout (H. Bartholomaeus) de weleerw. heer J. N. Tenniglo, die majoor-aalmoezenier was bij de ko ninklijke landmacht. In verband met zijn benoeming tot majoor-aalmoezenier bij de konink lijke landmacht, heeft de weleerw. heer A. J. Hubers eervol ontslag ge kregen als kapelaan te Dordrecht (H. Bonifacius). De verstekelingen SCHIKKING VOORGESTELD De president van de rechtbank te 's-Gravenhage, jhr. mr. G. Witsen Elias, heeft vanmorgen in het kort geding dat de 37 verstekelingen tegen de Staat der Nederlanden hebben gesteld. Hij stelde voor te onderzoe ken of de 37 verstekelingen, die thans met de „Johan van Oldenbarnevelt" naar Indonesië worden teruggezon den mogelijk naar Ned. Nieuw- Guinea overgebracht zouden kunnen worden De pleiter van de verstekelingen, mr. A. G. Maris, had hierop een kort onderhoud met de contactpersoon van de verstekelingen, ir Manusame en deelde daarna aan de president mede dat deze oplossing sympathiek is als de 37 uitgewezenen in vrijheid daar kunnen verblijven. Mr. Maris nam aan dat de verstekelingen deze schikking zullen aanvaarden als de staat hierin meegaat. De pleiter voor de staat, mr. G. J. Scholten, kon uiteraard nu hierover geen beslissing nemen, maar moet eerst op de kortst mogelijke termijn overleg plegen. De president zei o.m. dat men zou kunnen denken dat er dan een hele stroom verstekelingen zou komen die allemaal op die manier naar Ned. Nieuw-Guinea konden gaan. Maar dat zou wel meevallen, meende hij, omdat de frequentie waarmede Ne derlandse schepen Indonesische ha vens aandoen thans zeer gering is. Voorts betekent zo'n enkele schik king geenszins dat het een algemene regel wordt. De presidente zag een grondige reden voor een dergelijke schikking in het feit dat er aan deze kwestie zeer veel ruchtbaarheid is gegeven, hetgeen voor de verstekelin gen mogelijk ernstige gevolgen in Indonesië kan hebben. De president schorste de zitting tot morgen, dinsdagochtend kwart voor elf. In de tussentijd zal mr. Scholten over dit voorstel overleg plegen. REDDENDE SPRONG. Bij een brand in een arbeiderswo ning te Harkema-Op-Einde in Fries land is gistermiddag de bewoner J. Hiemstra ternauwernood aan de dood ontsnapt toen hij tijdens zijn middag slaapje door het vuur werd verrast. Zijn echtgenote en kinderen waren af wezig. De man moest uit het raam van de verdieping spingen, maar bereikte de grond vrijwel ongedeerd. Het huis brandde tot de grond toe af. De in boedel ging vrijwel geheel verloren. De oorzaak van de brand is ge weest dat een straalkachel in de schuur te dicht bij de hardboardwand was geplaatst en het brandbare ma teriaal heeft aangestoken. Huis en in boedel waren verzekerd. GEVESTIGDE PERBONEN IN DE WEEK VAN 23 T.M. 29 OKTOBER 1958 R. G. Lerner en fam., v. Vollenhoven- plein 78; E. Norde en fam., boekhouder, Roemer Visscherstraat 4; H. T. D. Dijk stra en fam. bouwk. ambtenaar, Duy- vendakstr. 7; R. R. van Ravenswaay Claasen en fam., Duy vendakstr. 5; C. van Dijk geb. Hoekstr. en fam., onderwijze res, Burggravenlaan 197; M. J. Cramer geb. Stigter en fam., Hogewoerd 167; B. van Elswijk en fam., politie-beambte, Lo- rentskade 62; W. M. Stam geb. West dorp en fam., Hoefstraat 34a; G. H. te Braak en fam., Calandstr. 14; F. van Oosten geb. Couwenberg en fam., Marij- kestraat 28; J. B. van Berkel en fam. on derwijzer, ten Katestr. 2b; M. H. van der Mast geb. van Kampen en fam.. Lange- straat 18, H. H. van der Horst en fam.. scheikundig ingenieur, Kam. Onneslaan 32; H. Baaren, de Sitterlaan 41; J. M. van Ast geb. Cranendonk, Irenestraat 18; T. J. Giphort, 1.1. verpleegster, Mezen- straat 2; E. F. Boersma, Witte Rozen straat 22; J. M. Ooljen, mach. stikster, Herensingel 21; R. F. Wielinga, Haag- weg 22; M. J. Blikman, geb. van der Meer, Waardkerksteeg 5; C. A. E. van Hoolwerff, Dw. Koornbrugsteeg 8; G. 2 Snip, Plantsoen 15; H. Heerenga, Nieuwe Rijn 30; W L. J. de Vries, Hugo de Grootstraat 15; L. Koemans, hulp in de huish., de Sitterlaan 131; R. J. J. van Heijningen, de Sitterlaan 10a; H. J. van der Hoeven, Witte Singel 11; C. S. Kra mer, Kanaalweg 40; W. Hogendoorn, de Laat de Kanterstr. 13; A Lammers, Ho gewoerd 84a; K. M. Hofkes, Rapenburg 121; J. H. van Es, Noordeinde 2a; J. de Groot, borstelmaker, Zegersteeg 2; J. P Kleiweg de Zwaan, Rijnsburgerweg 40; W. U. Hegi, metselaar. Mirakelsteeg 14; J. van Oevern, haspelaar, Oranjegracht 23a; A. A. van Soestbergen, arts, Mod dermanstraat 69; E. W. J. Zoek, Apo- thekersdijk 28; D. M. de Vries, de M. van Streefkerkstraat 34; J. A. J. Koks, dc Sitterlaan 114; A. G. Staverman, Zoeter- woudsesingel 52; A. P. Verheijke, mon teur schrijfm., v. Limb. Stirumstr. 19; J. R. Nienhuis, Witte Rozenstr. 38a; C. G. van Haften, verpleegster. Tomatenstr 19; N. F. Beckering, v. 't Hoffstr. 26a; M de Kok, Witte Singel 96—97; W. J. M Boon, Witte Singel 9697; J. H. Harte- velt geb. Huetink, Witte Rozenstr. 3; K J. Heering, Boerhaavelaan 21; N. J. Zimmerman, Rijnsburgerweg 119a; P. A. Hadders, Tesselschadestr. 9; D. Kniest, hulp ln de huish., Roodborststr. 3; A. A Rodenburg, huishoudster, Lange Mare 65; Jonkheer T. W. Serrarls, Hoge Morsweg 28; W. van der Meer. Cobetstr. 8; G de Korte. Rijnsburgerweg 41; J. H. van Katwijk, zendeling, de M. v. Streefkerk, straat 34; H. van Binsbergen, candidaat- notaris, Noordeindeplein 8a; J. Sloot insp. verz. de L. de Kanterstr, 44; D ~V dc Ruiter geb. Hovestad, verpleegster Breestr. 11; E. van Adelsbergen, Koe- str. 15a; J. A. de Weerd, Boerhaavelaan 17; R. T M. Veldhoven. Watersteeg 4; B. Eigeman, hulp in de huish.. Plantage 12; C. de Vrind geb. Kanbier, Juliana- straat 51; F. M. J. Flotman, militair Groenhazengracht 12; S. A. M. Classen v. 't Hoffstraat 26a; A. A. de Veer, Ma- rislaan 29; M. I. Y van Ginkel. Nieuwe Rijn 61a; J. G. Vredenbregt, Herengrt 53; P. A. M. Massizzo, de M. v. Streef - kerkstr. 45; A. J Doets, kantoorbediende Sumatrastr. 106; E. Sedlak, kapster, de Sitterlaan 36; J.J. Mljnssen, de Sitter laan 26; W. R. J. Klassen. Hugo de Grootstr. 15; R. W. Danz, Witte Singel 88; A. Schouten, matroos, Calandstr. 57; H. J. J. van. Hove geb. Hogendoorn, de Ruijterstr. 2; M. Verhage geb. Brak, de Costastr. 103: J. B. Hoogveldt, militair, Morsstr. 6264. J. A. Hoogeveen en fam. van Morsweg 32 naar Katwijk, Populierenstr. 9; M. de Keijzer en fam van Julianastraat 60 naar Velsen, Trompstraat 93; S. D. Bouman en fam van West Havenstraat 10 naar Voorschoten, Valkenburgseweg 86; W Boltendal en fam. van Franchimontlnan 29 naar Delft. Lange Geer 20; K. W. H de Groot en fam. van Rijnsburgersingel 3 naar Arnhem, Wielewaalstr. 4; J. C Woudstra geb. de Bruljn en fam. van P Krugerstraat 20 naar Utrecht, Goude- steinlaan 12; J. Rubbelaar en fam. van Stuwstraat 10 naar Ver. Staten van Nrd Amerika; P. den Hartog en fam, van Lo- rentzkade 50 naar Gouda, Kattensingel 78b; J. L. Kragt geb. van Melle en fam. van Lorentskade 83 naar Rotterdam, Din- teloordstraat 7; P. Schaft en fam. van Roomburgerlaan 22 naar Den Helder, Eemstraat 87; I. M. T. de Ruijte, geb. Stikkelman van Amaliastraat 3 naar Haarlemmermeer, Kruisweg 695; C. A. VA van Bezouwen van Driftstraat 116 naar Nijmegen, Daalseweg 380; A. S. Kuijvenhoven geb. Thomas van Nieuwe Rijn 75 naar Noorclwijk, Langeveld 29; S. de Bruin van Aalmarkt 2 naar Den Haag, v. d. Woertstraat 25; G. Karsten van Apothekersdijk 34 naar Hellendoom, Reggeweg 15; W. J. Botman van Rijns burgerweg 10 naar Amsterdam, R. Hart- straat 16 III; W. J. Kempers van Narm» straat 9 naar Haarlemmermeer, Ewijk- str. 15; H. Sluiter van de Sitterlaan 88 naar 's-Gravenhage, Nunspeetlaan 410; M. M. J. Huisman van T. Siegenbeekstr. 5 naar 's-Gravenhage, Westeinde 132; M. van Zomeren van Hartmanstr. 29 naar Bennebroek, Bennebroeklaan 1; A. M Ammerlaan van Raamsteeg 2a naar Oegstgeest, Terweeweg 98; E. J. M. Lau- rense van Noordeinde 50 naar Rotter dam, Merellaan 25; J. E. Meilink van Rapenburg 47 naar Wassenaar, Witten- burgerweg 158; J. Matthijsse geb. Blitz van Breestraat 120 naar Zwolle, Wlecher- linckstr. 178; A. Pluis van Burggraven- laan 103 naar De Bilt U, Gezichtslaan 102; S J M. Ouwerkerk van Herensin gel 2c naar Wijchen, Graafseweg 304; A. P. J. M Driessen van Oude Ve«t 33a naar Oegstgeest, Assendelftstraat 20; F van Ommen van J. de Wittstr. 44 nsar 's-Gravenhage, Kazernestraat 58; W. A. de Wilde van J. de Wittstr 10 naar Hil- sersum. Boerhaavestr. 11; F. L. Allaart van Rijnsburgerweg 136a naar Rhodesia; G. van Mourik van Levendaal 162 naar 's-Gravenhage. Sportlaan 474; J. J. van Stekelenburg van Ketelboetersteeg 7a naar 's-Gravenhage, Vredeoord 49: C.O Kuin van Pasteurstr. 84a naar Aalten. Tramstr. 18; P A. Zirkzee van Pr. Hen- drikstr, 26a naar Weert, Kazernelaan 101; J. Baart van W. Pyrmontstr. 7 naar Gilze ca, K. Doormanstr. 38; H. Later- veer geb. Pot van Hermanstr. 9 naar Hilversum. Nachtegaalstr. 36; J. J. F. de Cler van Houtlaan 1 naar Zoeterwoude Hoge Rijndijk 11: N. van Mourik van Rijnsburgerweg 10 naar Voorschoten, Noortheystr. 12; A. G Maphar van Rijns burgerweg 140 naar Rotterdam, Hoeker singel 77 III: P. Verplancke van Drie Octoberstraat 37a naar Breda, Poolseweg 36; IJ. Dijkstra van Wasstraat 8 naar Bergen op Zoom. Oude Heiibergsebaan 300a: M. Brinks geb. Willemse van Meer burgerkade 17 naar Zevenaar. Juliana- laan 47; M T. F van Hoorn van Hoef straat 14 naar Utrecht. Catharijnesingel 101; J. P. M. Wagenaar van Ketelboe tersteeg 7a naar Zwolle, Blekerstr. 1; M. Brussen van Oude Rijn 51 naaar Lei- muiden, Noordeinde 54: E. Ouwerkerk geb. Lut van Sionshof R naar Wagenin- gen, Grindweg 49: S. F. Barends geb Kiers van Rijnsburgersingel 29 naar Ni geria: G. J. Jansen geb. Lugtigheld van Boerhaavelaan 5 naar Beverwijk, R. Aertsweg 5: J E. A Boucique van Rijn en Schiekade 115d naar 's-Gravenhage Zuid wal 83; G J. Ooms van Hoge Rijn dijk 44 naar Zaandam, Zeemansstr. 100: W. F. A. Peters van Groenhazengracht 12 naar Eist, Rijksweg Noord 69; M. J Theunissen van Noordelnde 50 naar Geldrop, Villapark 6. SPOORWEGBEVEILIGING AAN DE PAPELAAN. In verband met verbreding van de spoorwegovergang in de Papelaan te Voorschoten, zal de bewaking van deze overweg worden gewijzigd. Op 4 november om 16.00 uur komt de nieuwe provinciale weg in gebruik en gelijk daarmee worden automatische halve bomen in dienst gesteld. De oude Papelaan wordt dan voor alle verkeer afgesloten tot 19 novem ber, op welke dag om 10 uur bij de overweg in deze laan automatische halve bomen in dienst komen. Op het spoorwegemplacement aan de Waldorpstraat te 's-Graven hage is zaterdagavond de 44-jarige Dordrechtenaar A. Fok omstreeks 19.00 uur onder een rijdende trein terecht gekomen en gedood. Het slachtoffer was geestelijk gestoord en werd in een psychiatrische Inrich ting verpleegd. KORTE golf Een telelens ter waarde van ƒ900,is vrijdagavond verdwenen van een tentoonstelling van fotoma teriaal, die in Pulchri Studio te Den Haag gehouden werd. Een 78-jarige bromfietser is za terdag te Amsterdam bij een aanrij ding met een bestelwagen dodelijk gewond. De bromfietser week uit voor een geparkeerde auto. Op dat ogenblik werd hij ingehaald door een bestelwagen. Hij verloor het even wicht en viel onder de passerende auto. Bij aankomst in het ziekenhuis was de bejaarde al overleden. Op de weg tussen Norg en Smll- de is gisteravond de 41-jarige auto mobilist E. Martens uit Norg bij een inhaalmanoeuvre met zijn wagen tegen een boom gebotst en gedood. De botsing was zo hevig, dat de boom in het midden van het autowrak was komen te staan. De invoer van tomaten in ons land is voor het eerst sinds lange tijd uit de daarvoor in aanmerking ko mende landen toegestaan. Het is on waarschijnlijk, dat het product in grote hoeveelheden zal worden inge voerd, omdat het quantum tomaten van eigen grond nog ruimschoots voldoende is om aan de vraag te vol doen. De leidekker W. Bekker (40) uit Leeuwarden is zaterdagmorgen in de derde Klander ij dwarsstraat in die stad door een val van een dak om het leven gekomen. Hij was met zijn hoofd op de rand van een beton nen regenwaterbak terecht gekomen. GEPLAATSTE RENTE- SPAARBRIEVEN 67 MILJOEN De N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten deelt mede, dat op 31 ok tober 1958 de verkoop van rente- spaarbrieven 1958 het in het prospec tus d.d. 23 oktober 1958 genoemde bedrag ad 50.000,000 met 16.800.000 heeft overschreden. Het totaal aan geplaatste rentespaarbrieven 1958 bedraagt derhalve f 66.800.000. Scheepsberichten AAGTEKERK 2 nov. te Lorenco Mar ques; ABBEDIJK 2 nov. te St. Fran cisco; ACILA (t) 2 nov. te Algiers; CO- LYTTO p. 3 nov. Dungenees n. R'dam; DONGEDIJK 3 nov. te Los Angeles; GROOTEKERK 1 nov. van Mtwara n. Dar es Salaam; KORENIA (t) 2 nov. te Stockholm; KOROVINA (t) 2 nov. te Bandarmashur; KRYPTOS (t) 1 nov. v. Havana naar New York; MAUREEN (t) u. 2 nov. Key West n. Corpus Christi; MOORF RECHT (t) 3 nov. van Pt. Said n. Landsend; OMMENKERK 2 nov. te Pt. Elisabeth; ORION 2 nov. v. Izmir n. Gibraltar; 6ALATIGA 1 nov. v. Azo- ren n. Halifax; SCHIEDIJK 3 nov. te Antwerpen; SLOTERDIJK 1 nov. te Philadelphia; SOLON 1 nov. te Antwer pen; TAPPENZEE 3 nov. rede Kuweit; VAN CLOON 1 nov. var Hongkong te Tientsin verw.; VAN DER HAGEN 2 nov. te Durban, VAN LINSCHOTEN 2 nov. te Mtsa; WONISORI 2 nov. te Alexan- drie; APPINGEDIJK 1 nov. van R'dam n. New York; BENGKALIS 1 nov. v. A'dam naar Hamburg: BREDA 1 nov. v. A'dam naar Bremen; HERMES 2 nov. v. A'dam n. W. Indië; HERSILIA 2 nov. v. A'dam n. Laguaira; HOOGKERK 3 nov. te A'dam; IVOORKUST 1 nov. v. A'dam n. Antw.; LUNA p. 2 nov. Dover 1 nov. v. A'dam n. Tunis; MELISKERK 1 nov. te A'dam; NOTOS 3 nov. te A'dam; WESTERDAM 3 nov. te R'dam; 'ZAANLAND 2 nov. te A'dam. Verzoek van poliiieke commissie der UNO Pe politieke commissie uit de Al gemene Vergadering van de Ver enigde Naties heeft ln het afgelopen weekeinde een resolutie aangenomen die het verzoek aan de Verenigde De jubilaresse lachte zich tranen In het nieuwe De la Mar theater te Amsterdam is de cabaret-kunstenares Dora Paulsen door een aantal Nederlandse collega's gehuldigd in verband met haar 60ste verjaardag. Foto: Dora Paulsen schoot tijdens de speech van Simon Carmiggelt telkens in de lach. Staten, Engeland en de Sowjet-Unle inhoudt geen proeven met kernwa pens te nemen zolang de conferentie ln Genève over staking van die proe ven nog duurt. De resolutie, die de steun had van de westelijke mogendheden, werd aan genomen met 49 tegen 9 stemmen bij 23 onthoudingen. De communistische landen stemden tegen. Twee andere resoluties, waarin werd aangedrongen op onmiddellijke staking van de proeven de ene in gediend door Indië en de andere door de Sovjet-Unie werden ingetrok ken. De politieke commissie verwierp verder een Sow jet-Russische resolutie waarin werd aangedrongen bfj de regering van de vier grote mogend heden op bezuiniging met 15 procent op de militaire begrotingen en op ge bruik van de bespaarde sommen voor hulp aan economische bijstand be hoevende gebieden. In Geneve, waar de deelnemers aan de conferentie van de kernwa- penmogendheden het afgelopen weekeinde ruggespraak hielden, en achter gesloten deuren vergaderden, worden de beraadslagingen vandaag voortgezet. De kans is groot, dat de Sovjet-Unie zal eisen, dat het voor stel van dat land over een onvoor waardelijke permanente staking van de proeven voor altijd aan de orde zal komen als eerste agendapunt en dat de westelijke delegaties zich daarte gen zullen verzetten, aanvoerend dat eerst overeenstemming moet worden bereikt over de wijze waarop het na komen van een dergelijke afspraak kan worden gecontroleerd. Uitgeleide gedaan door koning Hoessein hebben de laatste nog in Jordanië overgebleven Britse troepen zich zondag te Akaba ingescheept. Een 31-jarige Deense bloeddo nor is overleden, doordat de afge broken top van een holle naald via bloedvaten in het hart was gekomen en daar letsel had veroorzaakt. Des kundigen zeiden dat een dergelijk ongeluk maar eens in de hondtrd jaar voorkomt.

Leidse Courant | 1958 | | pagina 3