Ongelukkige val met dodelijk gevolg LTB Zoeterwoude verzet zich heftig tegen de annexatieplannen Fa. SURINGAR SSNIR 108 DREEF Huishoudster FLINK MEISJE ZITDAG WOENSDAG 15 OKTOBER 1958 DE LE1DSE COURANT PAGINA 3 Tussen balie en tralie VERKEER IN GEVAAR GEBRACHT. Een radiomonteur uit Maassluis stond terecht orndat hij op 6 aug. op zeer onvoorzichtige wijze met zijn (geleende) auto, op de oprit Rijks weg no. 4 te Oegstgeest had gereden en wel zodanig dat hij een andere weggebruiker die normaal rechts reed, met zijn auto van de weg had afgereden. Verdachte erkende on voorzichtig gereden te hebben, maar steeds op de middenweg en begreep niet, hoe hij een andere weggebrui ker van de weg had afgereden. De officier van justitie wees er op, dat verdachte het verkeer door zijn on voorzichtig rijden in groot gevaar had gebracht, hij eiste 50 boete of 20 d. h. De kantonrechter veroordeel de verdachte tot 40 boete of 20 d. h. BELEDIGING OPENBAAR GEZAG? De wethouder der gemeente Voor hout, de heer J. H. Derksen is des tijds door het gerechtshof te 's-Gra- venhage veroordeeld tot 25 boete wegens belediging van het openbaar gezag op 14 januari 1955 de toestand der gemeente besprekend op een openbare vergadering. De achtergrond dezer zaak is dat de gemeenteraad reeds tweemaal een motie van afkeuring tegen de burgemeester had aangenomen. Toen dit niet hielp, overwoog men een adres aan hogere instanties te zenden met het verzoek de burgemeester te ontslaan, omdat men bepaalde be zwaren tegen hem had. De verdedi ging van de wethouder was, dat hij in zijn bewoordingen niet verder was gegaan dan het geven van kritiek. Van zijn veroordeling is hij in cassa tie gekomen. De advocaat generaal bij de Hoge Raad, oordeelde heden in zijn con clusie, dat hetgeen de veroordeelde op de vergadering zeide, niet gericht was tegen een bepaald aangewezen gezagsdrager. Het hof heeft dit in het midden gelaten en niet op de grondslag der telastelegging beraad slaagd. Daarom concludeerde hy tot vernietiging en verwijzing der zaak. Leidse agenda WOENSDAG 15 OKTOBER Soc. Charitatief Centrum. Eerste ccntactavond. Mej. Hillen over: „Verhouding Algemeen, en Bijzon der Maatschappelijk Werk". Gulden Vlies, 8 uur nam. Rozenkranskruistocht. St. Petrus- kerk. 7.45 uur nam. Expogé. Dr J. F. Ph. Hers over: „Enige aspecten uit het verzet", De Harmonie. 8 uur nam. Kon. Mij v. Tuinbouw en Plant kunde. In den Vergulder. Turk, 7.30 nam. Kaartclub Hartebrug, Romanus- zaal. 7.30 uur nam. MR. ENGELSMAN IN DE TWEEDE KAMER Als opvolger van wylen de heer H. v. Sleen komt op de lijst van de Partji van de Arbeid voor mr. H. B. Engelsman te Schiedam, die voorzit ter is van het gewest Zuid-Holland van de Partij van de Arbeid. De heer Engelsman is ook lid van de ge meenteraad te Schiedam. Het ligt in het voornemen van de heer Enge.sman, zo hij benoemd ver klaard wordt, in de Tweede Kamer zitting te nemen. DONDERDAG 16 OKTOBER Ned. Mij v. Nijverheid en Handel. Koffiemaaltijd. Mr G. B. J. Hilter- man over „Een wereld vol spanning" In den Vergulden Turk, 12 30 u n.m. Ver. „NederlandEngeland". „An Englishman in Venice", mr H. Paget, Doelen. 8 uur nam. Kath. Nat. Bond voor E.H.B.O., afd. Leiden, vervolgcursus 8 uur nam. R.K. Lyceum. Novib. Prof. dr. ir. E. de Vries over „Daadwerkelijke internationale bij stand", stadhuis 4 uur. „In de Vroolijcke Arke". Filmvoor stelling „Puntje en Anton". Toegang voor leden en introducé's. Lange, Pieterskerkkoorsteeg 15, 19.30 uur nam. De avond- en nachtdienst wordt waargenomen door Leiden, apotheek Zuider, Lammen schansweg 4, tel. 23553. Oegstgeest: apotheek Oegstgeest, Wilhelminaperk 8, tel. 26274. ALPHEN AAN DEN RIJN De 74-jarige C. Ravensbergen wonende 's-Molenaarsweg 59 te Al phen aan den Rijn, is zaterdag, toen hij tegen middernacht huiswaarts keerde, op de Oudshoornseweg, ter hoogte van de Ned. Herv. kerk ko men te vallen waarbij hij een her senschudding en naar achteraf is gebleken ook inwendige verwondin gen heeft opgelopen. Een 17-jarige wielrijdster vond de man bewuste loos op de straat liggen. Zij waar schuwde omwonenden, die de oude man op de been hielpen en hem naar huis brachten. In de loop van de maandag voelde de man, die alleen woont, zich niet wel. De ontboden huisarts achtte overbrenging naar het Academisch ziekenhuis te Lei den noodzakelijk waar de heer Ra vensbergen in de nacht van maan dag op dinsdag aan de door de on gelukkige val opgelopen inwendige kwetsuren is overleden. Bewogen vergadering Buiten de toch al zeer belangrijke agendapunten kwamen op de goed bezochte vergadering van de L.T.B. zeer veel urgente vraagstukken aan de orde, voorstellen die veelal krach tige uitingen waren van ontevreden heid over de positie waarin dé land- bouwstand in de huidige tijd komt te verkeren. Vooral de annexatieplannen brach ten hevige beroering in deze verga dering met een sterke aandrang om alles te doen om deze voor Zoeter woude af te wenden. De nieuwe voorzitter, de heer A. A. de Jong, sprak in zijn openingswoord van beschroomdheid om na de emi nente voorzitters A. C. Paardekooper- en J. J. J. Noordman het voorzitter schap te gaan vervullen en vroeg vooral de medewerking van het be stuur en de leden tot het goed ver vullen van deze zware taak. Spr. gaf een kort resumé van het huidige landbouwbeleid en de hou ding van de regering die de land bouwer in de laatste weken met gro te zorgen vervult. In verband met de notulen infor meerde de heer J. J. J. Noordman of het bestuur de salarisregeling van de voorzitter en de secretaris al gere geld heeft, waarop werd meegedeeld dat voor dit jaar zal volstaan wor den met vergoeding van de kosten. De daarmede in verband staande con tributieverhoging van 25 ets. per h.a. kon om administratieve redenen nog niet van toepasisng gebracht worden in dit jaar, weshalve in 1959 ƒ0.50 per h.a. meer zal geïncasseerd wor den. De Oogstdankdag zal gehouden worden op 13 november. De H. Mis uit dankbaarheid zal dit jaar opge dragen worden in de kerk van de H. Prijsverlaging in Pakistan In Pakistan, waar de staat van be leg heerst, zijn de prijzen van bijna alle artikelen drastisch verlaagd, in sommige gevallen bedraagt de prijs verlaging 50 Militairen ontdekken steeds weer geweldige voorraden gesmokkelde en gehamsterde goederen en verrich ten vele arrestaties. Graan, rijst, meel, peulvruchten, eieren, boter en groenten zijn op de markt te krijgen tegen van over heidswege vastgestelde prijzen, die in de kranten zijn gepubliceerd. Ook allerlei tarieven, bijv. in res taurants, voor taxi's, rickhaws en kappers zijn aanmerkelijk verlaagd. Een en ander heeft tot gevolg, dat er een ware koopwoede heerst. Kruisverheffing. Op het feestelijk ontbijt zal rector Vester een kort woord spreken. Op het avondfeest zal het Kon. Tooneelgezelschap uit de Groenen dijk optreden. Het bestuur stelt voor, dit jaar de gaven in natura weder te bestemmen voor de armen van de beide parochies en de geldelijke giften voor het Bis schoppelijk Kerkenfonds. Omtrent het genomen besluit van de gemeenteraad op het verzoek om vrachtauto's voor transport van vee voeder- naar de boerderijen op de B- weg, Ommedijkse en Weipoortseweg vergunning tot rijden met een max. snelheid van 30 km. te geven, te ver wijzen naar Ged. Staten, spreekt de voorzitter zijn teleurstelling uit. Wij hadden mogen verwachten, dat het gemeentebestuur deze aanvrage tot ontheffing van de beperkende bepa lingen gedaan zou hebben. Spr. ver zocht het, aanwezige gemeenteraads lid, deze aangelegenheid in de Raad nog eens aanhangig te maken. Te hoge eisen. Hierop volgde een zeer uitgebreid debat waarbij o.a. werd opgemerkt, dat de eigenaren van de sloot langs deze weg te grote eisen hebben ge steld waardoor tot geen overeen stemming tussen het gemeentebestuur is gekomen omtrent de overdracht, waartegen opgemerkt werd dat de overeenkomst op geen bezwaren stuitte maar dat Ged. Staten geen goedkeuring aan deze aankoop van grond en water hebben gegeven om dat de prijs en te geven vergoedin gen te hoog lagen. e heer W. M. van der Salm meende, dat deze kosten, gezien in de totale kosten maar een zo kleine fractie betekenen, dat de verbete ring van de weg daar niet op vast behoefde te lopen. De heer C. J. van Leeuwen ver wachtte dat deze weg toclveen B-weg zal blijven. Na velerlei Beschouwin gen wordt besloten aan Ged. Staten de ontheffing alsnog aan te vragen. Voor een excursie naar de model boerderij „Schothorst" was geen vol doend animo. Voor de a.s. Kringvergadering heeft het bestuur vijf voorstellen gemaakt. De afd. Zoeterwoude stelt voor: 1. De nieuwe garantieprijs vast te stellen op basis van de L.E.I.-bereke ningen; 2. dat de regering zal streven de oppervlakte grasland niet te vergro ten maar in handen te houden; de overheid aan te manen tot voorzichtigheid aangaande de te ne men maatregelen voor de beperking van de melkproductie mede in ver band met het gunstige jaar, waar door wij onnodig onze positie op de internationale zuivelmarkt zouden verzwakken; bespoediging op het uitbetalen van de garantieprijs van het afgelo pen jaar; 5. in verband met de intensiviteit schop Oegstgeest verlaten. Nog geen van het verkeer ook op de polder-drie jaar heeft kapelaan Hoogenbo6ch wegen, die in eigen onderhoud zyn,1 gewerkt In de parochie van Kerk- een mogelijkheid te zoeken voor sub-werve. De parochianen zijn hem sidie in dat onderhoud omdat het heel dankbaar voor al hetgeen hij gedaan heeft, de symphatieke pries ter met zyn onvermoeide ijver en zijn zorg voor jeugdbeweging, vrije clubs en sport. Onder zyn leiding bloeide de Er volgde over deze voorstellen ST0™- heftige debatten en veel critiek op de P4ff!?? f J gevolgde landbouwpolitiek, waarbij P. - achtergrond- Het huisbezoek men zeer verontrust was over de af loop van de besluiten. De voorzitter wees er op dat sinds de voorstellen gemaakt zijn de laatste berichten wij ziging van de redactie van de voor stellen nodig maakt. Er kwamen uit de vergadering geen definitieve voor stellen; de bestuursvoorstellen zullen ingediend worden met wijziging naar urgentie. Voor deze vergadering stelde de heer Jac. N. v. d. Salm voor te pro testeren tegen de voorgestelde an nexatieplannen omdat daardoor weer veel weiland zal onttrokken worden en omdat Zoeterwoude een veel te groot offer moet brengen in verhou ding tot de andere bij deze annexatie betrokken gemeenten. De heer J. J. J. Noordman wilde de Grondzaken en Vestigingsdienst van de L.T.B. in schakelen. Om er de moed in te hou den werd van verschillende kanten gewezen op Warmond, waar het Me- renplan toch ook weerhouden is. De heer C. J. v. Leeuwen wees daarbij op het grote verschil waar het om gaat. In Warmond ging het slechts om zandwinning, hier gaat het om een uitbreiding. Bouwgrond zal er moeten komen. De heer N. M. van der Salm "wilde een anti-annexatie-comité vormen. De heer C. J. van Leem en wees op het typische van deze annexatie. Leiderdorp voelt niets voor de com pensatie waardoor de afstand van grondgebied aan Leiden vergoed zou worden door het verkrijgen van de H. Rijndijk. Toen de heer Van Leeuwen voort ging te betogen dat er bouwgrond moet komen, werd opgemerkt, dat men in de plannen ook veel land ont trekt voor parken en recreatiegebie den. De vraag werd gesteld of het no dig is de gehele Oostvliet Polder daarvoor te bestemmen. In deze de- had zijn hele aandacht en in zijn wijk kwam hij dan ook veelal. De parochianen van Kerkwerve, de besturen van al de verenigingen, waarvan hy adviseur of aalmoezenier was, a.s. donderdagavond na het Lof van 8 uur tot 9 uur is er aan de pas torie gelegenheid afscheid te nemen van de scheidende priester. Mogen vele parochianen hiervan gebruik maken. VOORSCHOTEN Schaakver „Voorschoten" Uit slagen: Groep I: M. SegaarBrag- gaar Sr 10; Braggaar SrBoven 01; Van Osdr Vermet VsV>; P. SegaarMaat 10; Waasdorpdr Vermet 10; v. d. KooySluiter 01. Stand in de kop: 1. dr Vermet 4 uit 6; 2. Sluiter 2 uit 3; 3. Boven 21/. uit 3. Groep II: BoxmanGroenenberg 01; EwijkHonsbeek 01; Kou- wenhovenv. d. Marei 01; N. Se gaarKuneken 10; W. Berghuizen Anker 10; GrobbenVerstraten 10. Stand in de kop: 1. N. Segaar 4 uit 4; 2. Grobben 4 uit 5; 3. v. d. Marei 4 uit 6; 4. Honsbeek 3'/s uit 6. Geb.: Leendert Adrianus z. v. F P. Bolle en G. van Beelen; Jacoba V/outerina d. v. W. L. Reedijk en J. Los. (te Leiden): Alfonsus Henricus z. v. P. W. Hooijmana en E. C. Groe- newegen. Ondertr.: A. Feenstra en W. van Tol; P. van Boheemen en T. E. van den Berg. Getr.: G. H. Slegt en C. van Loon; C. A. Boet en A. Verloop. Overl. (te Leiden). M. van den Berg, weduwe van J. J. Snor, 75 jr. Marktberichten LEIDEN, 15 okt. Groente. An dijvie 5.007.10, Pronkbonen 2070, Snijbonen 122153, Stambonen 73 142, Stokbonen 141—155, Kroten 6-7, Boerenkool 1213, Chinesekool 9, Rode kool 1013, Groene kool 7—10, Prei 1011, Spinazie 3405, Sprui ten A 2343, id. B 16—33. Tomaten A 30—62, id. B 36—40, id. C 27, Was- peen 15, Witlof 5682 per 100 kg. Bloemkool A 10—41, id. B 7—14, id. C 5.50, Knolselderij 713, Komkom mers A 20—23, id. C 16, Sla A 28.20 —19.10 per 100 stuks Bospeen 1216, Peterselie 3.70, Selderij 2.70—3.per 100 bos. 's HERTOGENBOSCH, 15 okt. Vee. Op de markt van heden waren aangevoerd 6937 stuks vee, n.l 2803 runderen, 242 graskalveren, 620 vet te kaiveren, 440 nuchtere kalveren, 738 schapen, 18 geiten, 31 fokzeugen, 329 slachtvarkens, 44 lopers, 1672 biggen. De prijzen waren, behoudens uitzonderingen voor dieren van buitengewone kwaliteit, als volgt: Melk- en kalfkoeien 675—1175, guis- to koeien 625925, kalfvaarzen 7 750 1125, klamvaarzen ƒ675900, guiste vaarzen ƒ630790, pinken 400610, grask8lveren 250 440, nuchtere kalveren voor fok- of mesterij 65230, weideschapen 45 00, lammeren ƒ330390, lopers 6679, biggen 4660, alles per stuk. Slachtrunderen: aanvoer 739 stuks, extra kwaliteit van f 3.20 tot 3.35, le kwaliteit ƒ3 tot 3.15, 2e kw. ƒ2.70 tot 2.90, 3e kwaliteit ƒ2.55— 2.70, vette stieren ƒ2.753.worst- koeien ƒ2.50—2.60, alles per kg. gesl. gewicht. Vette kalveren le kw. 2.65 —3.06, 2e kw. 2.30—2.50, 3e kw. 1.852.20, nuchtere slachtkalveren 1.451.75, slachtvarkens ƒ1.80— 1.90, slachtzeugen le kw. 1.081.75, sfachtzeugen 2ekw. 1.58—1.65, alles ?er kg. levend gew. Vette schapen 6590. Nuchtere slachtkalveren ƒ47.50—72.50 per stuk. Overzicht: Melk- en kalfkoeien: aanvoer: groter, handel: stug. Prij zen: prijshoudend, guiste koeien aan voer: ruimer, slepend, minder vast, jongvee: normaal, rustig, niet goed koper, vette kalveren: minder, bei de iets gedrukt. Nuchtere slachtkal veren: aanvoer ruimer, handel, sle pend, prezen niet geheel prijshou dend, schapen en lammeren: groot, redelijk, onveranderd, fokzeugen: beperkt, lui, duur, lopers en biggen: normaal, tamelijk vlot, gehandhaafd, slachtvee: groter, stroef, moeiiyk te handhaven, slachtzeugen: minder, willig hoger. WOERDEN, 15 okt. Kaas. Aan voer 146 partijen; eerste kwaliteit 2.102.18, tweede kwaliteit 2.00 2.09, extra kwaliteit 2.19—2.58. Han del kalm. LEIDSCHEDAM. 14 okt. Groente. Sla A 6.90—7.90, stoofsla 21—23, tomaten A 7582, B 65—66, C 75 87, CC 38—38, bleekselderij 5—11, andijvie 711, stambonen 4349, pronkbonen 3437, snijbonen 1.41— 1.45, spinazie 4264, selderij 34, postelein 33—44, rode kool 7.30—9.10, bospeen 1316, breekpeen 1011. peterselie 35, prei 1517, kasprin- sessebonen 1.001.04. Op dinsdag 21 okt. a.s. ho pen ADRIAAN DROOGH en LENIE VAN ROSSUM elkaar het H. Sacrament van het Huwelijk toe te dienen in de parochiekerk uaaivuui te ucsieinnien. in aeze ae- u batten merkte de heer C. v. Leeuwen Kamerfk 's m^^ns'om op, dat dit gebied voor sportvelden io uur, waarna een gezon enz., die bestemming toch wel zou kunnen krijgen zonder dat dit door Leiden geannexeerd wordt. Het besluit op deze beschouwin gen was dat alles in het werk gesteld moet worden om te voorkomen dat Zoeterwoude bijna voor ae helft op geofferd wordt. Het bestuur kreeg de opdrachten zich hierbij te laten ad viseren door de Grondzakendienst van de L.T.B. Na dit langdurig debat kwam de t Notarissen J. A. DIL te aelkpriis weer te tafel waarbij cri- ?«eieru ÏpU urprH llifppnpfpnH nr» hot honfH. I BeSSem te S Gra. jen H. Mis tot hun inten tie om Gods zegen te vra gen over hun Huwelijk. Zwammerdam, B 11 Kamerik A 163 VILLA „RIJNWILG" ie Leiderdorp Hoofdstraat 59 (met c.v. kolenstook), met èrf en tuin, groot 11.85 A., is in gezet op siechts ƒ24.400.-. De definitieve toewijzing zal plaats vinden in het Venduhuis der Notarissen. Hogewoerd 144 te Leiden, op 17 oktober a.s. des avonds te 7 uur. T.a.v. het pand is vrije vestiging aan de koper toegezegd, mits voor woonruimte in gebruik ge nomen vóór 1 november a.s. Meerdere inl. verstrekken genoemde notarissen. Tel. 01710—24620 en 01700— 116166. Haarlemmerstraat 207 melkpry tiek werd uitgeoefend op het hoofd-1 JJLg'berjehten bestuur omdat de actie steeds te laat door Bat de wordt ingezet. Het melkjaar begint met No1 ember en de houding van de organisatie moest veel vroeger be paald worden. Nu werd de aandacht gevraagd voor een inleiding gehouden door mr. H. H. Schroder van de Coöp. Boerenleen bank te Utrecht over het onder werp: Wezen en doel van het bank wezen. Spr. behandelde o.m. het principe van de liquiditeit, de invloed op het rentepercentage door de risicopremie. Om de rente zo laag mogelijk te hou den moet het risico zo klein mogelijk zijn, zodat de waarborgen bij cre- dietverlening deugdelijk moeten zijn. Onder meer werd gesproken over de nieuwe mogelijkheid van crediet- verlening zonder borgen tot 'n maxi mum van 3000 voor een tijdsduur van een jaar voor personen uit de landbouw die betrouwbaar zijn en een behoorlijk bedrijf hebben. Op deze interessante inleiding volg de een gedachtenwisseling. De heer B. van Diemen sprak over het belang dat de boeren in het wes ten van het land nog hebben in de vrije verhandeling van varkens zon der gedwongen kwalitietsuitbetaling. Hiertoe werd geen houding aangeno men. De rondvraag was ook zeer be langrijk. Er werd aangedrongen op activiteit en daartoe o.m. ir. Donker te laten spreken over de varkens voeding. Op een gestelde vraag werd me degedeeld, dat het oprichten van een eierenveiling met Stopmwijk samen mislukt is. De heer C. J. van Leeuwen wilde de mening van de vergadering peilen of het nog nut heeft de noodslacht- l plaats in Zoeterwoude te laten voortbestaan. Uit daarop gevolgde zeer rumoerige debatten bleek veel ontevredenheid, o.m. door het ontbreken van volledige afrekening zoals o.a. in Leiden wordt afgegeven. Het bestuur zal aandringen op het in gebruik stellen van een weeginstal latie waarop de voeten vlees gewo gen kunnen worden. Controle bij deze weging wordt ook gewenst geacht. De voorstanders van het behoud van de noodslachtplaats voerden ook aan, dat de ingezetenen nog in de ge legenheid komen goedkoop vlees te verkrijgen. Wegens het gevorderde uur werd de vergadering gesloten. R.K. E.H.B.O. De kath. EHBO hoopt a.s. dinsdag een nieuwe cur sus te beginnen. De lessen vangen aan om half acht in zaal De Hollan der. Dokter Kortmann doceert en mevr. Van Dam zal het practische gedeelte instrueren. De gevoerde actie heeft vrij vee) donateurs gebracht. Voor verschil lende leden, die er belangloos veel werk voor doen, is deze financiële steun een bewijs van meeleven dat voldoening geeft. Tot onze diepe droef heid overleed heden, nog geheel onverwacht, na voorzien te zijn van de Genademiddelen der H. Kerk, in het St. Eli- sabeth-ziekenhuis te Leiden, mijn innig ge liefde Vrouw en aer Kinderen zorgzame Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante HELENA CECILIA VAN EGMOND Echtgenote van ADRIANUS N1COLAAS DUINDAM Eerder weduwe van LAMBERTUS TUIJNMAN in de leeftijd van 56 jr. Noordwijk: A. N. Duindam Warmond: M. J. Kortekaas Tuijnman J. Kortekaas en Kinderen Monster: J. J. van Ruyven Tuijnman H. van Ruyven en Kind Noordwijk: C. H. A. Tuijnman H. C. Tuijnman en Verloofde A. H. C. Tuijnman H. J. Tuijnman Noordwijk. 14 okt. 1958 Voorstraat 163. De H. Uitvaartdienst zal gehouden worden in de parochiekerk van St. Jeroen te Noordwijk a.s. zaterdag 18 okt. 'te 9.30 uur. waarna begra fenis in het familiegraf op het r.k. kerkhof al daar. Rozenkransbidden woensdag-, donderdag en vrijdagavond 8 uur. Voorstraat 163. Wegens sterfgeval DONDERDAG 16 OCTOBER a.s. de gehele dag GESLOTEN „TIP TOP" Autoverhuur St. Aagtenstraat 14 Tel. 25709 (b.g.g. 20225) Leiden Alleen 1ste klas materiaal Mercedes 180 D 10.— -f 15 cent per km. (inclusief brandstof). Ford Consul 1958 8.— -f 8 cent per km. Volkswagen de Luxe 6.- per dag 4- 6 cent per km Volkswagen busjes 35.— per dag 200 k.m. vrij Gebr. Paes Breestraat 5S naast Stadsgehoorzaal verkoop verhuur Meubel Toonkamers BUKGSTEEG 3—5—12 OEGSTGEEST VERTREK KAPELAAN P. HOOGENBOSCH Voor de 3e maal in een jaar gaat een kapelaan op bevel van de bis- Roelofarendsveen Dat mag U niet missen!! OPERETTE: De Prins van Sind Opvoering door de Gidsen, op heden- en maandag avond 20 okt. a.s. te 20 u. in de Pancratiuszaal. Entrée 1.25 p.p. Gevraagd: In bezit van diploma huis houdkundige. Voor inlichtingen: R.K. Huishoud school TE LISSE ACHTERWEG 7 niet beneden 18 jaar ge vraagd. voor 3 of 4 dagen per week. S. v. Ruiten. Noordeinde 197, Roelof arendsveen. GEVESTIGD IN ELK POSTKANTOOR Opticien „*T BRANDPUNT" zit donderdagmiddag 16 oktober in het wijkgebouw te Rijpweterlnr van 2.30 tot 5.30 uur. Brillen met en ronder recept, monturen in alle prijsklassen. Leveranciers van alle ziekenfondsen. Dagbladreclame is je ware

Leidse Courant | 1958 | | pagina 3