DANSEN Onderwijzeres ol een Onderwijzer Wilt U iets weten? a. Verkoper b. Aank. verkoper Rijschool Vlasveld Fa P. 1. van Steyn MARKS ASSISTENT N.v. Het Motorhuis - Leiden verwarmingsmonteur HOORBRILLEN DEMONSTRATIE ADVERTEERT IN DIT BLAD ZATERDAG 2 AUGUSTUS 1958 DE LEIDSE COURANT PAGINA ALPHEN AAN DEN RIJN de heer a. zantinge nam afscheid van samsom n.v. Een bijzondere bijeenkomst werd vrijdag: j.l. in de voormiddag gehou den in de cantine van n. Samsom n.v. In beperkte kring, overeenkomstig de wens van de betrokkene, werd het feit herdacht dat de heer A. Zantinge gedurende 40 jaar aan de onderne ming van n. Samsom n.v. alhier was verbonden. Daar de jubilaris kort ge leden 65 jaar is geworden, beteken de dit jubileum tegelijk zijn afscheid van de zaak. De heer C. v. d. Griend, secretaris der directie verwelkomde de aanwe zigen. Dit waren dus behalve de ju bilaris en zijn familie, directieleden met hun dames en personeelsleden, maar ook de vertegenwoordiger van de burgemeester, wethouder A. Dek ker, met de gemeente-secretaris de heer A. Veenhuysen. De heer Dekker kreeg als eerste het woord. Hij gaf een kort overzicht over de loopbaan van de jubilaris en sprak er zijn vol doening over uit, dit jubileum, dat ook de aandacht van anderen dan de directie van Samsom heeft, te mogen meemaken. De heer Dekker las ver volgens het Koninklijk Besluit voor waarbij de jubilaris werd begiftigd met de ere-medaille in zilver, verbon den aan de Orde van Oranje Nassau en overhandigde de daarbij behoren de versierselen. De heer W. Samsom sprak namens de directie. Hij wees er op, dat in een tijdvak van 40 jaar veel is veranderd en dat de jubilaris dus al die veran deringen moest meemaken en ver werken. Spreker roemde de toewij ding en accuratesse, welke de heer Zantinge, die zich vele jaren met ar chief-arbeid heeft bezig gehouden, steeds heeft betoond. Voorts haalde hij enkele meer persoonlijke herinne ringen aan het verleden op „zo maar even tussendoor", om aan te geven, dat er in het leven méér is dan de arbeid alleen. De echtgenote van de heer Zantinge is n.l. vroeger ook in het bedrijf werkzaam geweest en heeft daar haar man leren kennen. Met de beste wensen voor de toe komst dankte de directeur voor deze 40 jaren van volhardende arbeid en bood de jubilaris een stoffelijk blijk van erkentelijkheid aan. De heer Zantinge ontving tevens het gouden ereteken Nauta Sequitur Astra met diamant, voor 40-jarige trouwe dienst. In de laatste jaren was de jubilaris werkzaam op de Verkoopafdeling Onderwijs. De heer G. Verhaar hield een zeer geestige speech, waarin hij, zoals hij zeide, de zaak van een „we tenschappelijke kant" wilde benade ren en aan de hand van zeer ver nuftig vergaarde en gerangschikte gegevens aantoonde, hoe iemand langs verschillende wegen tot een afgeronde diensttijd van 40 jaar komt. Namens de collega's bood de heer G. J. Marseille, assistent op genoem de verkoopafdeling een geschenk aan. Deze liet uitkomen, dat er uiter aard enig overleg is geweest over de keuze van het cadeau, dat bestond uit egn grasmaaimachine. Onder aan haling van een uitlating van Vol taire, die gezegd heeft, dat men te langen leste in zijn tuin moet wer ken, wees deze collega er op, dat de jubilaris daar nu tijd voor gaat vin den en dat zijn liefhebberij ook in die richting gaat. Tenslotte sprak de jubilaris woor den van dank jegens H.M. de Konin gin, voor de verleende onderschei ding cn verder tot alle aanwezigen, voor de gesproken sympathieke woorden en de aangeboden geluk wensen en geschenken. Van de gele genheid om de jubilaris en zijn fa milie de hand te drukken, werd door allen gebruik gemaakt. Aanbesteding. Het gemeentebe stuur va Alphen aan den Rijn heeft aanbesteed het slopen van het pand op de hoek van de Hooftstraat en de Nieuwe Sloot. Er waren 8 inschrij vingen, waarvan de laagste was de firma Vonk en Zoon te Alphen aan den Rijn 1961,en de hoogste de gebrs. Verheul te Niewerssluis. 8500,—). Geslaagd. Mej. J. D. Allart al hier behalade de akte M.O. (A) Mid delbaar Frans. Tot bestellers bij de P.T.T. al hier zijn benoemd de heren M. de Goede en W. Vermeer. De heer L. Adriaanse, leraar Chr. Tsdhn. school alhier is geslaagd voor de akte N-III (theorie bouw kunde en bouwkundig tekenen). Geboren: Anita Hilma dr van H. P. Hoogendijk en D. P. Ouds hoorn Elisabeth Maria dr van G. Belt en A. M. H. Kleijn; Hendrik Johannes zn van J. W. Redegeld en A. Blaauw; Aart zn van H. J. de Bruin en A. Uithol; Wilhelmina Ma ria dr van A. Buitelaar en N. J. van der Laan; Simone dr van D. J. Ver kade en C. Schellingerhout; Yvonne Louise dr van H. van de Meent en J. P. Ketel; Wilhelmus Franciscus zn van A. N. Jehee en M. J. Holle boom; Olga Henriëtte dr van D. de Vries en A. J. Rosmolen; Cornelis zn van J. Pont en W. Blom. Ondertrouwd: Cornelis G. M. de Rooij 23 j. en Maria Th. Bezuijen 21 j.; Martinus A. Th. v. d. Born 24 j. en Johanna P. v. d. Berg 23 jCor nelis H. van Vliet 31 j. en Maria J. G. van de Loo 25 j.; Willem M. J. van der Snoek 26 j. en Elisabeth J. v. d. Kleij 31 j. Getrouwd: Thomas C. Hijman en Klazina M. Poehvijk; Jan G. de Rooij en Margaretha J. van Leeuwen; Daniël van der Wagt en Janny T. Baerveldt. Overleden: Jan Vis 83 j.; Marrigje J. Punselie 57 j., echtgenote van F. Donker. DE KWAKEL Handbal-toernooi. Zondag orga- nisesert de dameshandbalvereniging KDO een toernooi waaraan door 8 verenigingen wordt deelgenomen. Deelnemende verenigingen zijn RKAV (Aalsmeer); MMO (Hoogma- de); Kamerik (Kamerik); Roda (Bo- senkerk); NIO (Oude Wetering); Jong Ade (Rijpwetering) NSV (Noor den) en KDO. De wedstrijden vinden plaats op veld I en II en vangen om 12 uur aan, om 2 uur is de verliezers ronde en om 3 uur de winnaarsronde. De wedstrijden vinden plaats in het KDO sportpark aan de Ringdijk. KDO. Zaterdagavond vindt in het KDO-sportpark een interessante ontmoeting plaats, tussen een elftal van oud Nic. Boys (Nieuwveen) en van oud KDO, deze wedstrijd is om 7 uur. Geslaagd. Te Amsterdam slaagde mej. J. Snabel voor het diploma kin derverzorgster. OEGSTGEEST onderhoud voetbalvelden De voetbalverenigingen S.C.O. en U.D.O. hebben zich tot het gemeen tebestuur van Oegstgeest gewend met het verzoek om het herstel van de gebreken aan het voetbalterrein aan de Laan van Alkemade door en op kosten van de gemeente te laten uit voeren. De grasmat laat op vele plaatsen te wensen over, zodat het terrein waarschijnlijk voor het aan staande voetbalseizoen niet zal wor den goedgekeurd. Met als basis enkele vragen door raadscommissies opgesteld, is er een bespreking tusens het college van b. en w. en de besturen van beide voet balverenigingen gehouden. Er is over eenstemming bereikt over volgende punten: de gemeente zal in het ver volg het terreinonderhoud op zich nemen; de huur, die voor beide ver enigingen gezamenlijk f 650,be draagt, zal met 200.— worden ver hoogd, omdat het onderhoud nu voor x-ekening van de gemeente is, en ten derde zal de gemeente voor herstel van de grasmat zorgdragen. Bij de bepaling van het bedrag van de huurverhoging heeft het college rekening gehouden met het feit, dat twee verenigingen maar één veld hebben en daarom hun ledenaantal beperkt moeten houden. B. en w. verzoeken de raad in de vergadering van woensdagavond met dit voorstel akkoord te gaan, waarbij de raad er rekening mee kan houden, dat het onderhoud van het clubhuis al voor rekening van de gemeente is. W0UBRUGGE Gevonden: bruine hond; sleutel; kindersok, 2 muntbiljetten; zileren armband en een duimstok. Verloren: bruine dames porte- monnaie, kerkboekje, zilveren broche, polshorloge. Vraag: Kortste weg van Oegstgeest over Alphen aan den Rijn naar Vught en hoeveel km.? Antword: Oegstgeest, Leiden, Al phen, Woerden, Utrecht, Houten, Cu- lemborg, Zalt-Bommel, 's-Hertogen- bosch, Vught; afstand 110 km. Vraag: Afstand route Voorschoten Uden. Antwoord: 120 km. Vraag: Route SassenheimApel doornLichtenvoordeN ij megen CulemborgSasseiheim; hoeveel km? Antwoord: Sassenheim, Leimuiden, Uithoorn, Vinkeveen, Hilversum, Amersfoort, Apeldoorn; afstand 105 km.; Apeldoorn, Gieselo, Zutphen, Vorden, Ruurlo, Lichtenvoorde; af stand 56 km. Lichtenvoorde, Varsse- veld, Terborg, Zeddam, Beek, Babbe- rik, Pannerden, Doornenburg, Nij megen; afstand 50 km.; Nijmegen, Af- ferden, Wamel, Tiel, Buren, Culem borg, Utrecht, Woerden, Alphen, Rijn- saterwoude, Sassenheim; afstand 140 km. Vraag: Route van Roelofarends- veen naar de N.O.-Polder via de Vel- sertunnel en de Afsluitdijk; hoeveel km.? Antwoord: Roelofarendsveen, Nieuw- Vennep, Haarlem, Velsen, Alkmaar, Den Oever, Afsluitdijk, Bolsward, Sneek, De Lemmer, N.O.-Polder; af stand 178 km. tot Emmeloord. Vraag: Route per fiets van Sassen heim naar Wijk aan Zee; hoeveel km.? Antwoord: Sassenheim, Haarlem, Velsen, Wijk aan Zee; afstand pl.m. 37 km. Vraag: 1. Route per bromfiets van Noordw(jk naar Ninove over Leo- poldsburg en terug naar Noordwijk. 2. Is N.L.-plaatje op de bromfiets no dig? Antwoord: Noordwijk, Den Haag, Rotterdam, Dordrecht, Breda, Baar- le-Hertog, Turnhout, Resie, Desschei, Mol, Balen, Leopoldsburg; afstand 135 km. Leopoldsburg, Beverlo, Be ringen, Diest, Leuven, Bornssel, Dil- beek, Ninove; afstand 105 km. Ni nove, Aalst, Moorsel, Baardegom, Malderen, Lippeloo, Willebroek, Boom, Antwerpen, Kapellen, Kalmt- hout. Esschen, Roosendaal, Ouden- boscn, Moerdijk enz.; afstand 155 km. 2. Ons niets van bekend. Vraag: Route BoskoopNijmegen GladbachHagen; hoeveel km.? Antwoord: Wij nemen aan, dat u deze tocht per auto maakt. De route is dan: Boskoop naar de rijksauto weg richting Utrecht, Veenendaal, Ede, Arnhem, Nijmegen; afstand 107 km. Nijmegen, Kranenburg, Kleef, Xanten, Wesel, Dorsten, Gladbach, Buer, Bochum, Willens, Hagen; af stand 125 km. Vraag: Route per auto van Rijpwe tering naar Valkenburg. Antword: Rijpwetering, Alphen a. d. Rijn, Bodegraven, rijksweg naar Den Bosch, Eindhoven. Weert, Roer mond, Sittard, Valkenburg. Wij vragen voor onze afdelingen BEDDEN DEKENS MATTEN METERWAREN Persoonlijke sollicitaties dagelijks aan. de afde ling Personeelszaken 4e etage of brieven met volledige inlichtingen te richten aan genoemde afdeling. LEIDEN N.V Erkende gedipl instructeurs Lesx met de nieuwste OPELS en MERCEDES, MOTOR en SCOOTER TELDERSKADE 28 - LEIDEN - TELEF 30704 ANNEX TAXIBEDRIJF Hoogmade ORANJEBAL bij A. J. v. d. PLOEG op zondag 3 augustus 's avonds 8 uur. Gevraagd een net r.k. .meisje voor een gezin met 3 kin deren en een schildei-szaak Met huiselijk verkeer. Voor de dag of d. en n. Angenent. Kon. Juliana- weg 20. Leidschendam, tel. 1381. S^te^aontjeó 2 Jongen gevraagd. Ras Akerboom. Levensmidde- lenbedrijf. Roelof arendsv. AANGEBODEN 2 Accordeon, gitaar. mandolix.e. banio trompet sax klarinet en drumcur sus Instrument direct nee naar huis er. aan het einde van de cursus uw eigen dom Vraag* gratix pros pectus Muziekschool Zwaae Korevarstraa* 5 cel 24358 PEHSüNEEL 2 Aankomend knechtje voor vast werk gevraagd. Jac. J. Rodewiik. Zuid einde lila. R.A.Veen. 2 Strijksters en meisjes gevraagd. Ook gehuwde vrouwen komen in aan merking. voor alle afdelin gen bij Stoom- en Chemi sche Wasserij „De Zon". Fr H .J. Dieben. Zoeter- woudse Singel 23. 2 Autohoezen, kappen, oyama's complete bekle dingen sponsrufcber zit 2 Nette werkster gevr. voor 2 ochtenden p. week. Aanmelden: Piet Heinlaan 43. Oegstgeest. achter het bejaardencentrum. tingen. asbakken spiegels, iashaken bloemvaasies armsteunen. zonnekieooen rubbermatjes vloermatter kaplak ruiten. sloten tochtrubbers Th. v. Kuiik. Autobekleder Morsstraat 46. tel. 30552. Leiden. 2 Jongeman. 27 jaar. met rijbewijs, in bezit van dichte bestelwagen, 700 kg zoekt enkele dagen per week passende werkzaam heden. Br. onder no. 9435 bur. v. d. blad. 2 Dames! Permanent v.a 7 50 en f 10.-: wassen en watergolven f2.50: haar verven f 6.-. Bii Theo Zwetsloot. Haarsoecialist Huigsloterdiik 387 Kapsa- Ion ..De Kaag" tel K 2534 -217 2 Getraagd een flinke zelfst. werkster voor 1 dag in de week. Mevr. Wii- dicks. Thorbeckestraat 5. Leiden. 2 Pako prints Hei foto succes van dit laar ver grote afdrukken. 7x7 en 7x10 20 cent. 9x9 23 cent 9x13 °5 cent. Fotorenort - Fotoh N v. d Horst Doe zastraat 39. Telef 24702 Steeds de eerste met het nieuwste! 2 Werkster gevraagd voor iedere dag van 25 uur, beh. zaterdag, ƒ.1.p. uur. Hoge Rijndijk 229. Zoeterwoude. tel. Leiden 24278. 2 Werkster. Gevraagd nette we.-kster voor 'n naar dagen per week. Aan melden na 7 uur. Mevr. v. d. Meel. Stationsweg 39. Leiden. 2 c.v N Bakkei Hzn.. Roelofai endsveen K 1713 487 in Groententeeltver gunningen en Sierteelt vergunningen. 2 Gevraagd een werkster yoor één hele dag of 2 nalve dagen per week. J. H Kompier. Rijndijk 175. Hazerswoude. 2 Herenhoeden stomen modelleren nieuw lint nieuw leer eventuee ver groten of verkleinen Voor vakwerk v Velsen hoe denkliniek Donkersteep 3 2 Een bekwame chauf feur in bezit van volledig i'Übewijs, zoekt een hem sassende werkkring (ook eenegen op buitenland te hiden). Br. onder no. 9484 our. v. d. blad. 2 Te koop: 2e hands da mes- heren- en kinderrii wielen Alles gemoffeld en onder garantie Riiwiel handel A Grimbergen Dubbelebuurt 11. Riins burg. lel K 1718—2967. FRIDOR iagt folder en vrijblijvende demonstratie bij Nieuwe Rijn 46b. Leiden Tel. 01710—24809 Op goede stand gem. etage te huur, best. uit grote zit- en slaapkamer en badka mer. Geen kookgelegen heid. Br. onder no. 4572 bur. v. d. blad. gouden ringen v. d. Water Haarlemmerstraat 207 2 EWE-Anker brengt u 1 dames polshorloge, edel- doublé. Zwitsers uurwerk 17 st. Anker, schokvrij (In cabloc). onbr. veer Door eigen import, geen t 79.50 slechts f 57.50 ..De Goed kopere Zaak" S v. d. Wa ter. Haarl.straat 207. 2 Rooijackers en naaima chines een begrip. Wilt U verzekerd zijn van prima kwaliteit. ervaren vak manschap en vlotte ser vice? dan uw adres: Naai machinehandel Rooijackers Leemansstraat 31. Leiden. tel. 31324. 2 Jonge hennen- Drlma gezonde kwaliteit en alle ingeënt. Broederii Groene- veld. Opfokbedriif Riiks- erk. 15386 Valk Bouman- wee 26A tel. 25590. Zon dags gesloten. 2 Rooijackers en naaima chines een begrip: prima kwaliteit, voordelig, vlotte servicel Vraag vrijblijvend bezoek aan huis en ook U zult overtuigd zijn. Naai machinehandel Rooiiackers Leemansstraat 31 Leiden, tel. 31324. 2 Ballpointstiften v.a. 40 ct. Reynold ballpoint met wisselstift 95 ct.: Schneyder ballpoint 65 ct; dames ballpoint 1.25* Bic ballpoint 75 ct. Alle mer ken reviels voorradig. Halpa Vulpen-speciaal zaak. Haarlemmerstraat 64, naast muziekhandel G. Hofenk. 2 Alt op de Mare. Nieuw herensport. terugtraprem, ongemonteerd 120.50: ge ëmailleerd, Diamant Pe- trolbleu. trommelrem. ver snelling 195.-; Joco dames- sport. knijprem, versnel lingen 180.-; Dames Bata- vus. versnellingremnaaf 147.50. Zephir Maroon da- messport.. trommelrem 135.-. 2 Ans Lopes, sportmassa ge. van 79.30 en 25 u.. zondags 10 uur. f 5.- per behandeling. Valkenbos- kade 465 tramlijn 3 en 12. Den Haag. Inschrijving nieuwe dansklubs vanaf 15 Aug. a.s. Prospektus wordt U toegezonden of is óók op aanvraag verkrijgbaar. GEZELLIGE DANSAVOND a.s. zondag 8—11 uur, 5 Ant. Clubhuis, Mare 43, Leiden. Entrée 1.45 Toegang onder voorbehoud. IICIJIIV DflCC SPAARGARENSTRAAT 27 Speciaaischooi UanSSCnOOl HlNNT uUtd OEGSTGEEST TEL. 25439 voorr.-k Jongelui Rijschool-Taxi Gedipl aoor t N O-P ■en B B.N Auto Motor Scooter Taxi dag en nacht «lorsstraat 60a Tei 26584 Parkstraat 5a Tel 22513 HERENHUIS of LAND HUIS in de omgeving van Leiden, Voorschoten. Leid- schendam of Leiderdorp. Br. onder no. 4541 bur. v. d. blad. VERHUIZINGEN met eratn beperkt personenvervoer JAN VAN DUIJREN Kon Galgewatei 16 Telefoon 25468 Leider Emigratie Verpakkingen Op makelaarskantoor wordt voor zo spoedig mogelijk een gevraagd, boven 25 jaar, bij voorkeur bekend met boekhouden en interesse voor de makelaar dij. Zelfgeschreven brieven onder no. 4588 bur. v. d. blad. Aan de St. Joannes, Baptist de la Salle-school voor jongens en meisjes, met 12 leerkrachten, te Langeraar, wordt zo spoedig mogelijk gevraagd een Nieuwe woning beschikbaar. Brieven voor 10 aug. aan Pastoor A. G. M. v. d. Hoeven Drukkerij J. W. DE GRUIJTER N.V. te Sassenheim, vraagt voor spoedige indiensttreding geroutineerde typiste Gedegen kennis van correspondentie en de Neder landse taal absoluut vereist. Niet beneden 21 jaar. Schriftelijke sollicitaties. Pers. bezoek alleen na oproep. Onze werkplaats Morssingel 1B is van 4 t.m. 16 AUGUSTUS a.s. wegens vacantie GESLOTEN Voor kleine service-reparaties kunt U zich wenden tot onze werkplaats HOGE RIJNDJK 5. Official Dealer OPEL CHEVROLET - BUICK Telefoon 24741 (4 lijnen). Gevraagd Dagelijks GEBR. PAES n. Stadsgehoorzaal. Slagerij J. Th. v. d. Geest Dorpsstr. 5. Zoeterwoude 2 Alt op de Mare. Prima Spartamotor 125 cc. JLO voetschakeling 225.-: idem met 125 cc Sachs defect 45.-; Mobylettes 45.- 75.-, 95.-; Berinibrommer 125.-: Losse Berini gerevideerd 70.-: kampeeraanhanger 35.-. 2 Te koop nieuwe kano. geheel compleet, priis 180.- Acacialaan 30. Sassenheim 2* Woonark te koop. staat op het droge: geschikt om over te bouwen, lang 13 m. breed 4 m. P. C. Touw Molenkade 7a. Leimuiden 2 Te koop aangeboden: 15 ton varkensmest: aan vaarwater. J. van Schie. Zuideinde 257. Nieuwkoop 2 Te koop: een 2-tons wa gen op luchtbanden 275.- nieuwe bak. prima ban den; een groentewagen met kap 175.-. Venestraat 139. tel. K 1761—2865. Leidschendam. 2 Opklap-, wentel- en tuimelbedden. nieuw en gebruikt, dekplanken met divanbedden, etagebedden, enz Beter en voordeliger bij het bekende speciaal- adres: Wassenaar. Janvos- sensteeg 60. tel. 20143. 2 Rolfilm of flitsiumpjes vergeten? Geen bezwaar toch fotograferen dank zii de rolfilm- en flitslamnies automaat van fotohnnde) N v .d Horst Doezastraal 39 tel 24702. 2 Moeilijkheden met uw accu? Dan eerst naar de accu-specialist, die u gra tis zal adviseren Hel adres: Accu Service Groe nen. Nieuwe Rijn 106. tel 23140 Leiden 2 Rotan meubelen, wie- Êen. mandenwerk koopt 't voordeligst bü Fa. Van der Vadrt. L,ange Pie- tersk'erkkoorste'eg 24. tel. 30534. Speciaal adres voor reparaties en bekleden van wiegen. 2 1958 de uieuwe Solex. direct leverbaar. Noe mooier nog solider, noe krachtiger Gebr Huismar Hogewoerd 6668 Ejgen financiering. Tel. 31292 2 Bijverdienste! Gratis inlichtingen Postbus 36 Dordrecht. 2 Nieuwe roei- en vis- boten v.a. 195.- franco huis. Spec. aanb. nieuwe mahonieboten. Alles voor aanh.motor. Gratis prosp. „Debo" Da Costalaan 104. Rijswijk ZH. tel. 01700— 984205. 2 Dressoir 25.-; theemeu bel 22.50: uitschuiftafel 9.-: vloerkleed 7.50: kapokbed- stellen: vloerkleden: op- klapbedden: ledikanten; babycommode: twee club fauteuils met vier stoelen 45.-; rijwielen; autopeds; kinderwagen; kabinetkast: buffetkast. Nieuwenburg Hooigracht 55 (geen win kelhuis). 2 Wasmachines 155.-, 2 jr garantie. Langzaamwas- sers 259.-. Centrifuges 149.50. Gem. bet. Huisman. Oude Singel 206. Leiden, tel. 30392. 2 Aangeboden: 420 mtr vaste kas met grenen roe den; 300 beste eenruiters rails met of zonder kar: warenhuis in goede staat. J. Elstgeest. Roelofarends veen. K 1713—291. 2 Antieke hoekkast, ka binetten. ladekastjes, wandkastjes. bureautje; chiffonnière, oud Holl. ko peren kronen 6. 8. 12 ar- mig. ook met Delfts blauw koper. tin. Perzische kle den. Inkoop antiek. Ter Wee. Hooigracht 86. tel. 25461. 2 Modern fraai driezits- bankstel. gekost 950.. nu 295.-; twee clubfauteuils met vier stoelen van 325.- nu 135.-; uitschuiftafels 25.-; damesrijwiel, compl. 155.-; piano: accordeon. Nieuwenburg. Hooigracht I 55 (geen wxnkelhuis). 2 Aangeboden: bloemis- terijverg A en B. koude of warme kas. koop of huur: J. Elstgeest. Zuideinde 99a Roelofarendsveen. tel. K 1713—291. 2 Te koop een wa.enhuis 1300 ramen, bij: Joh. de Groot, Rijnegommerstraat 36. Zoeterwoude. 2 Leidse Autorijschool. Ooleidine voor alle rijbe wijzen. Het door u\/ vrienden en relaties gere commandeerde adres Uw vader leerde reeds bii ons rijden!. Hooigracht 66. tel. 21281" 2 Scooter kopen? Maak dan eerst een gratis proef- op onze demonstratie ISO- of La Boheme-scoo- ter. Garage Bonnet Le vendaal 132. Leiden, telef. 20624. 2 Te koop: pick-up-kast en platen. Tevens ge vraagd een grasmachine. Zijloordkade 19. Leider dorp bii Spanjaardsbrug. 2 Hypotheek. Wilt U een huis kopen? Wij geven hy potheek tegen lage rente. Vraagt .xiiblxivend inlich tingen. Br. onder no. 4548 bur. v. d. blad. 2 Te koop een nieuwe kxppenloods, met ramen en asbestgolfplaten, hoog 2.65x9 75 x 4 meter. D. de Wit. Hoflaan 115. Leiden. Na 6 uur. 1EVRAAGD 2 Bremmer vraagt te koop: antieke meubels blauwe en geklpurde bor den. Saksisch porselein goud en zilver Verder al le soorten antiauiteiten Bremmer Goegerritsteeg 1 tel 22791. mooi zijn. Goed binnen werk niet vereist. Brieven met merk en prijs aan bur. v. d. bl. onder no. 9485 2 Heer. b.b.h.h.. zoekt zxt-slaaokamer. gemeubi leerd of ongemeubileerd, in Leiden of omgevine. Br. onder no. 9488 bur. v. d. bl. 2 Te Leiden gevraagd voor meisjesstudente in r.k. gezin: een gemeubi leerde of ongemeubileerde kamer. Brieven met prijs opgave aan E. Raming. Baronielaan 231. Breda. 2 Gevraagd rt|leihande timmer- en metselwerk Lisserdiik 303. tel 3003 Lisse nost Abbenes TE HUUR 2 Vooi verhuur zonder chauffeur Customline en Consuls Garage v d Pijl Stompwiik telef 1916 -K 1761. 2 Wi.i verhuren le klas bruidstoiletter geheel compleet Tevens witte en 'ekleurde stola's en bont- cape's ook kindercaoe's Hveiënische verzoreir.e Bespreek vroegtijdig! Fa Sloos Stille Riin 11 tel 2 Verhuur zonder chauf feur. 4-5-6 pers. All risk- verzekering De zaak met de grootst mogelijke ser vice. billijke tarieven. Werkhoven's luxe auto verhuur. Van 't Hoffstraat 11. Leiden, tel. 22300. 2 Stipdonk's autoverhuur Het nieuwste materiaal met radio: Ford Consul. Opel Rekord. Morris 1000. Billijk tarief. Hooglandse Kerkgracht 30. tel. 31608. 2 Luxe autoverhuur. Wij verhuren o.a. Mercedes- diesel. Simca en Volks wagen. Uitsluitend nieuw materiaal Garage Bierman Voorhout, tel. 02532—7433 2 Te huur of te koop gevr. 200 r.r. land om nar cissen te telen: ook gene- gente ruilen voor tuloen- land. J. E. Termeulen. Spoorstraat 66. Roelof arendsveen. W0NINGRUIL 2 Wie wil in Aiohen a. d. Rijn wonen? Stuur dan a.le benodigde gegevens omtrent uw woning aan Ruilcombinatie postbus 9. Sassenheim. 2 Wilt U in een andere plaats wonen, of in een kleinert woning? Uw ruil- voorstel spoedig insturen bi; de Ruilcombinatie. postbus 9. Sassenheim. DIVERSEN 2 Engels Grondige examenupleiding handels correspondentie, spreek vaardigheid Cambridge Spoedopleiding Emigran ten Dacelhks inschrijving Vertalingen W. Verboog. Leraar Engels beëdigd Tolk/Vertxler Prof Cert. Cambridge University Steenschuur 18. Leiden Telefoon 25335. 2 Rundvaart Kaeer Brasemermeer naar .Avi fauna met m Kon Ju liana' Afvaari werkdaeen vanaf Ruumburgerwee bii Wilheimin3brug 11 uur arief volw f 3 50 kind. tot 13 ir f2 50 'toegang Vogelpark inbegrepen) Inl Rederij Neuteboom tel 30339 2 In onze gaskamers ver delgen wij snel en goed koop de motten cn hout wormen in uw meubelen, enz. Kleine's Chem. fa briek. Lammenschansweg 10._Leiden. tel. 25738. 2 Een dier kwiit? Een dier gevonden? Stichting Amivedi' mèvr J. Brons- ^eest Zeemanlaan 57 tel 22982 helpt kosteloo dier of eigenaar opsporen Ami- vedi neemt eeen dieren op 2 Rondvaart Kaeer- en Brasemermeer naar Avi fauna' met m.s .Kon Ju liana" Afvaart zondag: Rijnkade bii Plantage. Vertrek 11 uur Tarief volw '3 50 kind tot 13 ir '2 50 'toegang Vogelpark •nbegrepen) lnl Rederii Neuteboom. tel. 30339.

Leidse Courant | 1958 | | pagina 3