fffia* Het spiekende NATO-bedevaart naar Lourdes Ruim 800 Nederlandse militairen vertrokken Minister struyeken en drs Schmeizer over bezitsvorming IkWüvT Roofoverval op Utrechts buurtcafé Gemeenteraad van Katwijk VN-waarnemers zijn in Beiroet Vliegongelukken in Engeland Dit is een sensatie VRIJDAG 13 JUNI 1958 DE LEIDSE COUP.ANT PAGINA 1 Een „gele" en „oranje" trein ver trokken gistermiddag kort na elkaar van het station Rooosendaal naar Lourdes. Zij vervoeren resp. 330 en 484 militairen, die de Nederlandse afvaardiging vormen in de grote NATO-bedevaart, waaraan 38.000 man uit de gehele wereld deelne men. De officiële leiding is in han den van kardinaal Feltin van Parijs, de Franse legerbisschop. Deze zal zondag de pontificale hoogmis opdra gen voor de militairen. In de Nederlandse vertegenwoor diging zijn 22 zieke manschappen opgenomen van wie 4 bedlegerig zijn. Hun verzorging is in handen van dr Schram uit Den Haag, geholpen door mannelijke en vrouwelijke hospitaal soldaten. De reis van 20 pelgrims, bij wie 10 zieken, wordt betaald door Kath. Thuisfront, dat eveneens een groot aandeel heeft gehad in de voor bereiding voor de bedevaart. Het bedrijfsleven betaalt de reis van 15 militairen. De Nederlandse militairen worden vergezeld van mgr B. J. Alfrink in zijn functie van vicarius castrensis. ÜTukke werkzaamheden dwingen de aartsbisschop echter reeds maandag per vliegtuig terug te keren. Hij zal zondag met 9 andere NATO-leger- ibisschoppen assistentie verlenen bij de Hoogmis van kardinaal Feltin. Verder maken mgr H. van Straelen, Ihoofdlegeraalmoezenier, en 15 aal moezeniers deel uit van de Neder landse groep. De algehele organisa tie berust bij luitenant-kolonel aal moezenier P. Schoonebeek. De leiding in het tenten- en barakkenkamp ach ter de Calvarieberg is in handen van majoor M. Koeken, die al eerder naar Lourdes is vertrokken om kwar tier te maken. Minister Staf heeft dienstplichti gen met 6 maanden actieve dienst' uitzonder ings verlof gegeven; voor beroepsmilitairen is het verlof in mindering gebracht van de vakantie. De NATO-bedevaart verenigt bijna 30.000 Franse soldaten, van wie 1000 uit Algiers en 150 uit Marokko, en nagenoeg 10.000 soldaten van andere nationaliteiten, onder wie 2000 Ame rikanen en verder Duitsers, Engel sen, Portugezen, Italianen en ook Spanjaarden, ofschoon Spanje niet INTERNATIONALE VINCENTIUSBIJEENKOMST IN CIVITAS DEI BRUSSEL, 12 juni 1958 (K.N.P.) Ter gelegenheid van het 125-jarig bestaan van de St. Vincentius Ver eniging heeft de Belgische hoofdraad van St. Vincentius een uitnodiging gericht aan de Verenigingen in alle landen om deel te nemen aan haar algemene vergadering. Deze wordt zondag 15 juni gehouden in het audi torium van Civitas Dei op de Brus selse Wereldtentoonstelling. Onge veer 1500 Vincentianen hebben hun komst aangekondigd. Nederland zendt de sterkste buitenlandse vertegen woordiging. 550 Vincentianen uit Ne derland, voornamelijk Brabant en Limburg, zullen onder leiding van de president van de Hoofdraad mr G. J. M. Stulemeijer (Voorburg) aan de herdenkingsvergadering deelnemen.. Andere buitenlandse deelnemers ko men uit Duitsland, Engeland, Schot land, Ierland, Frankrijk en Italië. De bijeenkomst vangt aan met een H. Mis in de kerk van Civitas Dei, opgedragen door mgr Ephrain Forni. apostolisch nuntius in België. bij de NATO is aangesloten. Zelfs de H. Stoel heeft een vertegenwoordi ger naar de NATO-bedevaart gezon den in de persoon van mgr Ferreto, assessor van de H. Congregatie van het Consistorie. De Franse legerlei ding is ruimschoots vertegenwoor digd door de commandanten van practisch alle militairen districten en drie admiraals van de marine. Maar schalk Juin arriveert zaterdag tege lijk met kardinaal Feltin. DE RADIOTOURTOCHT 1958 Ook door Leiden De duizenden deelneemsters er deelnemers aan de morgen te hou den „Radiotourtocht 1958" zullen in geschakeld worden voor deelneming aan de veilig-verkeers-quiz, georga niseerd door het Verbond voor Vei lig Verkeer. Zowel de automobilisten, als de be stuurders van motorrijtuigen, scoo ters en bromfietsen zullen een kaart met een vijftal vragen ontvangen. Onder degenen die de vragen goed hebben beantwoord, zullen prijzen worden verdeeld. Zowel aan de finish als op de ver schillende invalswegen naar Hilver sum zullen de propagandawagens van het Verbond voor Veilig Verkeer pa trouilleren. Zoals wij reeds meldden, voert de rallye de automobilisten ook door Leiden, waar zij op het Levendaal een controlepost aandoen. Welke maatregelen kunnen geno men worden om bezitsvorming via belastingmaatregelen te bevorderen? Het kabinet heeft onlangs besloten dit na te gaan en de staatssecretaris voor publiekrechtelijke bedrijfsorga nisatie, drs Schmeizer heeft hierover gisteren in de Tweede Kamer mede delingen gedaan. Als er in de toekomst weer loons verhogingen zijn zullen deze worden gebruikt voor het vormen van duur zame bezitsvorming. Het is alleen de vraag hoe dit verwerkelijkt kan worden. De katholieke onderminister zei, dat er ook in deze tijd aan be zitsvorming gedaan kan worden. Hij wekte de werkgevers op nu vooral winstdeling en premies voor spaar regelingen te bevorderen. Hiervoor bestaan thans meer mogelijkheden, dan voor loonsverhoging. Het moeten echter duidelijke spaarverhogingen zijn en geen ver kapte loonsverhogingen. De heer Schmeizer zei, dat het streven naar mede-eigendom zoals dit door hem is verdedigd door de regering wordt gedeeld. Het betreft hier echter een zeer in gewikkeld vraagstuk, de regering zal invloed uitoefenen en stimule ren waar zij maar kan. Met spaar en winstdeling wordt hiermee een begin gemaakt, maar men moet bij alles niet met grote hand ingrijpen. Op de eerste plaats is de zaak in handen van werkgevers en werkne mers. Minister Struyeken zei in zijn rede, dat de sociale verzekering hon derd jaar heeft gevraagd vóór zij gerealiseerd werd. Waarop de heer Koersen (KVP) vroeg of het nu mis schien ook honderd jaar met de be zitsvorming zal duren. BEGRAFENIS MGR. NIEKEL. De begrafenis van mgr. J. H. Nie- kel, oud-deken van Rotterdam, is be paald op maandag a.s. Mgr. M. A. Jansen draagt een pontificale H. Mis van Requiem op. De begrafenis vindt plaats op Crooswijk. Mr. J. M. A. H. Luns, minister van buitenlandse zaken, is benoemd tot Grootkruis in de Nicaraguaanse Or de van Ruben Dario. De versierselen, behorende zij deze hoogste Nicara guaanse onderscheiding, zullen hem op 20 juni tijdens een te zijner ere gegeven ontvangst worden uitgereikt door de ambassadeur van Nicaragua, dr. José Sanson-Teran. De onderscheiding, genoemd naar de Nicaraguaanse dichter Ruben Dario, is de heer Luns verleend voor hetgeen hij als afgevaardigde van Ne derland bij de Verenigde Naties en als minister van buitenlandse zaken gedaan heeft om de betrekkingen tussen beide landen te verstevigen. OVERHEMDEN in betrouwbare merken o.a. Kerko Fablo Deno. DASSEN Terlenka Lucky en zijde. ANKLETS Sir Edwin en Mi-lock Gratis verpakking. Hogewoerd 109, Korevaarstr. 5 l Advertentie) Op klaarlichte dag hebben twee personen gistermorgen om 11 uur een roofoverval gepleegd op de 90-jarige caféhouder H. V. R., die een café aan de Witte Vrouwensingel te Utrecht exploiteert. Zij slaagden er in de to taal verbouwereerde caféhouder een geldkistje met 500,te ontfutse len. De politie, die vingerafdrukken aan trof, heeft vannacht in een ander café een man aangehouden, die dermate onder invloed van sterke drank ver keerde, dat hij nog niet gehoord kon worden. De verdachte, die een beken de van de politie is, werd ter ont nuchtering opgesloten. O*-* fSV- fO*° .c ZIEKENTRIDUUM LEIDEN De verenigde vergadering kwam woensdag j.l. in Leiden bijeen tot het vaststellen van de rekening over 1057 De vergadering heeft zidh in be ginsel akkoord verklaard met het overnemen van de zorg voor de bin nenwateren met toebehoren onder Zoetermeer, nadat deze werken op kosten der d'irekt belanghebbenden in behoorlijke staat zullen zijn ge bracht Die wateren zouden in het kader der ontwikkelingen van de laatste tijd grotere betekenis kunnen krijgen, maar dienaangaande bestaat nog geen zekerheid. De aanwezigen hebben voorts een deel van de grens tussen Rijnland en Amstelland bezichtigd, in het besef van de belangengemeenschap welke tussen deze aangrenzende hoogheem raadschappen bestaat. Ook hier zul len in een verdere toekomst veran deringen te verwachten zijn. LEIDSCHENDAM Veertigjarig dienstverband. In de kantine van de lijnwerkplaats had de huldiging plaats van de heer B. E. Schuyt in verband met het feit dat hij 40' jaar geleden in dienst trad van de Ned. Spoorwegen. De jubila ris werd hier toegesproken door de chef van de lijnwerkplaats ir E. A. van Daal en, die het verloop van de dienst van de heer Schuyt memo reerde waarna hij hem de traditio nele enveloppe overhandigde met de mededeling dat de jubilaris uit han den van de directie te Utrecht de oorkonde in ontvangst zal nemen. De heer G. van de Water overhan digde de jubilaris namen het jubi leumfonds een cadeau onder couvert. Brommer tegen auto. De brom fietser N. M. zat blijkbaar in gedach ten verdiept waardoor hij de perso nenauto van B. V., welke rechts op de Versestraatweg geparkeerd stond, niet opmerkte met het gevolg dat hij met tamelijke snelheid tegen de auto opreed. M. kwam daardoor over de kap van de auto op straat terecht waardoor hy een hersenschudding opliep. Tot 15 juni a.s. is er nog gelegen heid om de aanmeldingsformulieren van het ziekentriduum in te leveren aan het secretariaat Haarlemmer straat 279 te Leiden. Marktberichten In witte auto's Een eerste groep V.N.-waarnemers is donderdag in tyitgeschilderde auto's van Jeruzalem naar Beiroet gereisd, 24 uur nadat de Veiligheidsraad had besloten waarnemers naar Libanon te zenden in verband met Libanese klachten over Egyptische en Syrische inmenging. Deze groep bestaande uit twee Zweden, twee Italianen en een Nieuw-Zeelander. zal zaterdag door een tweede groep van vijf man ge volgd worden. Deze twee groepen zullen het werk, dat de V.N.-waarnemers moe ten doen, alvast bestuderen, in af wachting van de samenstelling van een korps waarnemers door secreta ris-generaal Hammarskjoeld. Het Libanese leger heeft intussen donderdag bekend gemaakt, dat er nog steeds gevechten worden gele verd met rebellen. In Tripoli heeft het leger dinsdagnacht en woensdag ochtend harde gevechten moeten le veren om rebellen terug te slaan, die een uitval hadden gedaan uit de oude stadswijk, waar zij kennelijk nog steeds de macht in handen hebben. Soerabaja heeft rode burgemeester Soerabaja, de tweede stad van In donesië, heeft vrijdag een commu nistische burgemeester gekregen, nl. dr. Satrio Sastrodirdjo, de enige can- didaat, die door de gemeenteraad met algemene stemmen werd gekozen. Zijn verkiezing is een gevolg van de communistische successen bij de verleden jaar gehouden gemeente raadsverkiezingen. Soerabaja is de tweede provinciale hoofdplaats met een communistische burgemeester. De eerste is Semarang, de hoofdplaats van Midden-Java, waar de communisten tijdens de jomgsste regionale verkiezingen even eens de overwinning behaalden. Hammarskjoeld deelde donderdag op een persconferentie in New York mede, dat hij drie mannen met „gro te politieke en militaire ervaring" heeft verzocht zich met de V.N.-mis sie in Libanon te belasten. In Oslo verluidt, dat de Noorse generaal-ma- joor Odd Bull de leiding van de mis sie zal krijgen. De twee andere zijn de vroegere president van Ecuador, Galo Plaza, en een voormalige am bassadeur van India in de Ver. Sta ten, Rajeswar Dajal. Zij zullen wor den bijgestaan door een twintigtal officieren van de staf der V.N.-be standscommissie in Palestina en van elders. Inmiddels hebben nog vyf officie ren van de V.N.-commissie in Jeru zalem, twee Nederlanders, een Ca nadees, een Noor en een Deen, op dracht gekregen binnen 36 uur naar Beiroet te reizen. Bij Huntington in Oost-Engeland zijn vrijdagmorgen vroeg drie straal vliegtuigen neergestort. Hierbij kwa men minstens vier mensen om het leven. Een Canberra-bommenwerper van de Britse luchtmacht kwam in bot sing met een opleidingstoestel van de Amerikaanse luchtmacht. De twee bemanningsleden van het opleidings toestel en twee inzittenden van de Canberra vonden hierbij de dood. Enige minuten later stortte een Ame rikaans toestel neer op de grote spoorlijn, die Noord-En geland met Londen verbindt. Het laatstgenoemde Amerikaanse vliegtuig was een B45 Tornado, die bijna dadelijk na de start neerstort te. De enige inzittende, een monteur zonder vliegopleiding, is omgekomen. Het is niet bekend waarom hij is opgestegen. De twee ongelukken hou den geen verband met elkaar. Gisteravond kwam de raad van Katwijk in openbare vergaderijig bijeen. Afwezig met kennisgeving wethouder D. J. Kleen. De heer Haasnoot vraagt waarom melding gemaakt werd van de afwezigheid van de heer Kleen. Deze heeft toch bedankt als lid en wethouder. De voorzitter wijst er op dat iemand die bedankt, lid blijft tot zijn opvolger is benoemd. Het onderzoek van de geloofsbrieven van de nieuw be noemde raadsleden de heren B. Vooys en J. Zuyderduyn werden on derzocht door een commissie be staande uit de heren Mr. J. v. d. Plas H. J. Grimbergen en A. Pronk en in orde bevonden. Tot hun toelating werd dan besloten. Het voorstel tot het uittrekken van een crediet van 4Q.000 voor het aanleggen van gas-, water en elec- triciteisleidingen ten behoeve van de te bouwen Chr. Technische school aan de N. Duinweg ondervond geen tegenkanting bij de raad. Opgemerkt werd hierbij dat het bestuur dezer school in de kosten wegens inrichting van de hoogspanningsruimte een te gemoetkoming van 500 zal betalen werd zonder op- of aanmerkingen goedgekeurd. Het stratenplan in „Het Witte Hek" behoeft volgens B. en W. enige verbetering vooral het westelijk ge deelte bij de Jan v. Brakelstraat en het terrein voor Ce Huishoud- en In dustrieschool. De situatie dient daar geheel gewijzigd te worden mede door het nogal drukke verkeer. Door deze wijzigingen kan aldaar enig plantsoen worden aangebracht. De totale kosten zullen bedragen 9130.maar een belangrijke hoe veelheid goed bruikbare klinkers komen vrij voor andere bestrating. De waarde hiervan kan gesteld wor den op 4760 zodat tenslotte een bedrag van 4370.— met dit werk is gemoeid. Dr. G. W. Overdykink zegt erkentelijk te zijn voor de spoe dige afhandeling van deze aangele genheid. Aldus besloten. Zoals gebruikelijk hebben ook thans de diverse Kruisverenigingen aanvragen om subsidie ingediend. Volgens een vastgestelde maatstaf zullen deze over 1957 ontvangen: Het Groene Kruis 4424,65; de Chr. Wijkverpleging 4659,87 en Het Wit Gele Kruis 557,52 goedgekeurd. De Ned. Herv. Diaconie te Katwijk a. Zee verzoekt om een bijdrage in de salariskosten sociale lasten en apparaatskosten ten behoeve van de bij deze instelling in dienst zijnde maatschappelijke werkster. B. en W. stellen voor een bijdrage te verstrek ken tot een bedrag gelijk aan 35% van door het ministerie van maat schappelijk werk goedgekeurde uit gaven. Goedgekeurd. Het bestuur der Vereniging tot uit zending van zwakke Katwijkse kin deren verzoekt om een subsidie in de kosten van exploitatie over het jaar 1957. De vereniging telt 1238 leden. B. en W. stellen voor per lid 0,50 is totaal 619.te verstrek ken waartoe de raad met alg. st be sloot. De ver. voor Geret L.O. te Kat wijk aan Zee zit om ruimte verlegen voor een kleuterschool. Ze zijn thans gehuisvest in „Irene" doch dit ge bouw dient om voor de hand liggen de redenen zo spoedig mogelijk te worden ontruimd. B. en W. stellen voor het schoolgebouw in de Bur-' gerdijkstraat,' welk gebouw momen teel vrij is, aan de vereniging be schikbaar te stellen op voorwaarde dat het onderhoud ten laste van het schoolbestuur komt. Verder zal een waarborgsom gelijkstaande met 20% van de geschatte waarde van het ge bouw gestort moeten worden. Ver anderingen en restauratie zullen 15.920 kosten welk bedrag B. en W. aanemelijk achtten. Dit college stelt mitsdien voor hiertoe te beslui ten. Besloten. Het bestuur van de Chr. Lager en Mulo onderwijs vraagt aanschaffing van meubilair, omdat per 1 septem ber de school van 10 tot 12 klassen moet worden uitgebreid. De heer A. Wassenaar wijst er op dat de Directeur van Gemeentewer ken herhaaldelijk de gemeenteauto gebruikt zonder dat hiervoor ver goeding wordt betaald. De voorzit ter antwoord dat over 1954 60.is betaald, over 1955 55,50 en over 1956 en 1957 zal de betaling binnen kort geschieden. De directeur heeft gezien de omstandigheden, thans een privé auto aangeschaft. De heer A. Wassenaar wijst er op dat reeds 12 jaar geleden de toezegging is ge daan de Rijnstraat-West te verbete ren. De bestrating is erbarmelijk LEIDEN, 13 juni. Vee. Aange voerd 65 melkkoeien, 270 vette koei en, 15 vare koeien, 15 pingen, 53 vette kalveren, 163 nuchtere kalve ren, 50 vette schapen, 332 vette schrammen, 537 biggen, 1 paard, 17 geiten, totaal 4248. Notering: voor melkkoeien 825 1025; vette koeien, sohoongewist 280 325; vare koeien 600875; pinken 325—525; vette kalveren levend ge wicht per kg. 22.70; nuchtere kal veren, levend gewicht per kg. 1.25 1.50; nuchtere kalveren, levend ge wicht per stuk: 3565; vette schapen 7095; vette lammeren overhouders 7010; zuiglammeren 6080; weide- lammeren 5062, en 4565; drach tige zeugen 275350; schrammen 80105; biggen 4855. Handel: vooor melkkoeien rustig, vette koeien goed, vare koeien kalm, pinken kalm, vette kalveren goed, nuchtere kalveren slepend, vette schapen redelijk, vette lammeren (overhouders) matig, zuiglammeren stug, weidelammeren rustig, Tesselse lammeren redelijk, zeugen, schram men en biggen redelijk. LEIDEN, 13 juni. Kaas. Aange voerd 31 partijen Goudse kaas, en 4 partijen Leidse kaas. Notering Goud se: extra kwaliteit tot 2,08, Goudse le kwaliteit 1,861,95, Goudse kwaliteit 1.791,85 en Leidse 1ste kwaliteit tot 1.92, Handel kalm. LEIDSCHENDAM, 12 juni. Eieren. Aangevoerd 46600 kipeieren. Geno teera werd voor 4500 eieren no 0 15.50—16.60; 5300 eieren no 1 14,55—15,55; 13200 eieren no 2 13,65—14,30; 9300 eieren no 3 12,85—13,35; 3500 eieren no 4 11,6012,15; 2800 eieren no 5 10.00ƒ10,30; 5800 eieren no 6 8,45—8,80; 2300 eieren no 7 ƒ7,10 —7,25. LEIDSCHENDAM 12 juni. Groen te. Platglaskomkommers A 2225; B 20—22; C 17—19; D 16—18; waren huiskomkommers A 2224; B 1921 C 1820; D 1415; kaskomkommers A 27—30; B 21—24; C 16—18; toma ten A 140—146; B 130—136; C 131 134 CC 100—104; sal 340—520; andij vie 1821; spinazie 2337; rabarber 1315; selderij 46; peterselie 68; postelein 2127; snijbonen 16fr180; bospeen 3745. Brussel. Het gezelschap van pijn. 100 man vertrok reeds in de vroege mor gen om ruim 6 uur met twee auto bussen uit Katwijk. Het ging via Breda waar de lunch gebruikt werd, vervolgens naar Antwerpen en Me- chelen om te omstreeks 11 uur in Brussel aan te komen. Op eigen ge legenheid bezochten de leden deze tentoonstelling om te omstreeks 5 uur weer te verzamelen en de terug reis te aanvaarden. Deze reis werd weer in Breda onderbroken voor het gebruiken van heerlijk diner. Nog vol van de interessante indrukken in Brussel opgedaan arriveerde men te Katwijk omstreeks 11 uur. Personalia De hoofdagent bij de Katwijkse politie de heer J. West- hoek behaalde te 's Gravenhage het hetgeen dr. G. W. Overdykink on- p0iitiedipioma B derschrijft. Dr. Borleffs wijst op de noodtoestand van een bepaalde groep bejaarden in de gemeente. Spr. heeft 10 instellingen opgebeld en is er toen maar mee beëindigd. Spr. vraagt voor deze aangelegenheid de volle aandacht van B. en W.. Hier na sluiting der vergadering. Gemeentewerken De perso neelsvereniging van de Dienst Ge meentewerken maakte een uitstapje naar de wereldtentoonstelling te Benoemd De heer J. Stubbe, agent van politie te Katwijk a. d. Rijn is in gelyke betrekking be noemd te Barneveld. VOORSCHOTEN Geslaagd. Aan de kweekschool te Den Haag is geslaagd voor onder wijzeres mej. J. Koot, Leidse weg 555 te Voorschoten. HAARLEMMERSTRAAT 102 naast Bata ROELOFARENDSVEEN, 12 juni. Bloemen. Pyrethrum 2142, Ane monen 1222, Duizendschoon 2852, Delfinium 20—34, Bruidsanjers 10 19, Irissen 1938, Papavers 1446, Estiher-read 2170, Colviileis 4997, Lathyrus 1036, Violieren 5060, Ixia's 1518 p. bos. Pioenrozen 15 17. Lelies 2728, Am. Anjers 815 p. stuk. Groente. Aardbeien (ingelegd) 2855, idem 2 ons doos 4562, idem afw. 2746 per 2 ons doos, Kropsla 3.00—5.00, Bospeen 21.00—36.00, Bloemkool 10.0031.00, Peulen I 60.00—89.00, idem II 43.00—62.00, Doperwten 105.00, Capucijners 85.00 100.00, Kassuijbonen 165.00190.00, dem stek 115.00 per 100 kg. TER AAR, 12 juni. Groente. Kas- snij'bonen 1.501.70, idem stek 1.20— 1.25, peulen 0.751.05, idem B 0.60 0.65. Prachtige kwaliteit sporthemden. Met Panamabinding, speciaal vervaardigd voor de Tropen, waardoor ook bij het warmste weer ideaal in het dragen. Met 2 sportieve borstzakken, de kraag kan open en gesloten gedragen worden. Een aanbieding voordelig als nooit tevoren, door dat de export naar Indonesië niet doorging. Deze Majorca - sporthemden, die 27.50 moesten kosten, koopt U morgen, uniek in Nederland, als ongelofelijk buitenkansje In 3 maten; small, medium en large. Zolang de voorraad strekt Koop het voor Uw man. Als het niet naar genoegen is nemen wij het terug om ee'n van die andere 1000en Coster-klanten een koopje te bezorgen. U kunt niet meer dan 2 stuks tegelijk kopen. Telefonische of schriftelijke orders kunnen niet worden uitgevoerd. Haarlemmersti Lelden aat 25. tel. 25317 ROTTERDAM: Korte Hoogstraat 11, tel. 116965 Meent hit. Goudsetlngel. tel. 115377 Katendr. Lagedijk hk. Dorpsweg, tel.74130 W. Kruiskade 35. tel. 125511 Ar] verten Le)

Leidse Courant | 1958 | | pagina 5