m Rijkbeladen sportprogramma in de Leidse Hout met 6000 bezoekers Ruth Lautmann werd winnares 10e Internationale Tulpen Rallye Madame Blanchoud winnares van de Coup des Dames ^scherm Uw gezin met (Oeehfit! Vijf uren lang kon men van diverse sporten genieten Duitser Werner Engel bij races te Zandvoort gedood DONDERDAG 1 MEI 1958 DE LEIDSE COURANT PAGINA 11 Een vrouw heeft deze jubileum ster- rit van de R.A.C.-West gewonnen. Na tuurlijk heeft Ruth Lautmann de steun gehad van haar co-équipier Gerhard Kolwes, maar het „vuile werk" is toch steeds door het vrouwelijke deel van équipe 103 opgeknapt. En met dat vuile werk bedoelen wij dan niet alleen het rijden van de 11 klassementsproeven, die deze rit hebben beslist, dan denken wij misschien nog eerdei nog aan het vele „sleutelen" dat Ruth Lautmann heeft gedaan in de weinig uren, die de organisatoren rijders en rijdster heb ben gelaten. Het duel tussen de creme Volvo van de blonde Duitse en de Sunbeam Ra pier van de Brit Peter Harper, werd boeiend door de consequenties die de uitslag zou hebben. Fraulein Lautmann won, doch niet dan nadat zij ronden lang haar kleine voorsprong op de Brit met een verbetenheid had verdedigd, zo wij nooit van een vrouwelijk „coureur" hadden gezien. Een coureur is ze, deze Ruth Lautmann, daar twijfelt niemand meer aan die haar in deze sterrit aan het werk heeft gezien. „Dubbel" madame Blanchoud Madame Blanchoud heeft haar aan spraken op de Coupe des Dames tak- tisch verdedigd. Zij behoefde de wed strijd op Zandvoort maar uit te rijden om zeker te zijn van de begeerde wis seltrofee. De Frangaise heeft geen on nodige risico's genomen, ze liet de Duit ser Ruediger de eer van de zege en stelde zich tevreden met een tweede plaats, die todh altijd nog twintig winst punten opleverde. Het is echter geen kalm ritje geworden, dat kan ook moei lijk als er een man als Maus Gatsonides op het circuit zit. De kleine wagentjes met motoren van minder dan een liter bereikten gemiddelden, die de honderd kilometer per uur heel dicht benader den. Na de damesprijs in de Rallye van Monte Carlo 1958 voor Madame Blan choud en René Wagner dus ook dé Coupe des Dames van de Tulpenrallye. DE AANKOMST TE NOORDWIJK „Dat was bijna een rallye Monte Car lo. alleen veel veiliger", vertelde Piet Jetten ons kort nadat hij zich aan de eindcontrole te Noordwijk meldde. „De mooiste Tulpenrallye, die we ooit ge reden hebben, nietwaar Louis?", klonk het daarna. En co-équipier Louis van Noordwijk beaamde het maar al te graag. Wanneer mannen als Jetten Sr. en Van Noordwijk zulke dingen zeggen, dan kan men veilig aannemen, dat zij niet overdrijven, want zij behoren met resp. tien en negen volbrachte Tul- penralleys tot de veteranen van deze I tegenstander sterrit van de R.A.C.-West. ter voorkant Na de snelheidsproef op het circuit van Zandvoort, welke gisteren werd gehouden, maar tijdens de laatste race werd gestaakt, wegens het in deze race dodelijk verongelukken van de Duitser Werner Engel, werd de Duitse mej. R. Lautmann uitgeroepen tot of ficieus algemeen winnares van de 10e nationale Tulpenrallye. Deze foto toont haar met haar Volvo, waarin zij, samen met G. Bolwes de rallye heeft gereden. de Tulpenrallye trekt nu eenmaal deelnemers uit vele landen hoorden wij het daarna nog. „Wunderschön", zei Werner Engel, de man van de zilver grijze Mercedes 300 SI. Pat Mos, die toch heus wel wat ge wend is op het gebied van rallye-rijden, moest zelfs even naar woorden van waardering zoeken: „It was Nice, lovely, but very tough". Madame Blanchoud, de winnares van de Coupe des Dames in de Rallye Monte Carlo 1958, was al even enthousiast: „Bien, magnifique, su perbe Gatsonides had moeilijkheden 'ASPR° Kleine kwaalt|es kunnen vaak grote ongemakken worden. Laat het In UW gezin nooit zover komen. Doe als Ik. „Neem 'ASPRO' In huls!" Zodra er In mijn gezin wordt geklaagd over hoofd-, kies- of keelpijn of over verkoudheid of moeheid, dan vlug ASPRO en gezellige kringetje blijft een gezellig kringetje. „Moeilijk?" vroeg Maus Gatsonides ons, voordat we eigenlijk onze eerste vraag konden afvuren, „moeilijk? Wel nee, het begon net leuk te worden, de rit was alleen anderhalve dag tekort, dan was het een soort LuikRome Luik geworden en had de klassering zich onderweg al gevormd. Een gulle lach op het donkere gelaat j verraadde echter, dat ook „Gatso" best tevreden was. „O ja, één ding zou ik bijna nog vergeten. Vannacht heb ik, j noodgedwongen overigens, wat benzine gehaald uit een Renault Quatre irs Cha- teau Salens. Wij zaten plotseling met een bijna lege tank en alle pompen ble ken gesloten. Toen kwamen we dat Re- naultje tegen, dat heel verleidelijk on beheerd stond. Met een slangetje heb ik wat benzine opgezogen en toen maar hevelen. Het lukte niet al te best, want1 de Renault stond ook bijna „droog", i Met veel moeite hebben we daarna een Franse pomphouder uit zijn bed géhaald. j Overigens, ik proef het nog steeds i en grinnikend drukte Maus het gaspe- daal van zijn Standard in. Natuurlijk vfcaren er ook nu pechvo- gels. Een van hen was Rob Slotemaker, J die tot grote vreugde van honderden toeschouwers, die in een vrolijk en ver kwikkend zonnetje het défilé vande Sportprogramma) dat gisteren in wagens gadesloegen, met hun Mex - hgt kader van de Koninginnedag-viering se hoeden op uitgebreid voor de foto-in de Leidse Hoyt was onl was grafen paseerden Driemaal was op deae zeer omvansryk te omvangryk. Alle laatste dag de koppehngskabe 'goede bedoelingen ten spijt mag men ^?.r.scde gebroken, en dat O S j toch geen programma van vijf uur lang wol het duo een speciale étappe reed aan de to£schouwers rond 6000 y, voorre,ten. Het was heus geen voor mij. En als ze het vroegen, zou j ik zo weer gaan. Desnoods morgen, graag zelfs". 'ASPRO' ..HtRHAtwG or taaoa- #w fi.s itxjrf (me m.) «edere londigrm Sportieve geste De strijd is hevig geweest. Allen, die de rallye hebben gevolgd, konden dat dagelijks merken. Hevig, inderdaad, maar ook sportief. Voor een bijzonder spor tieve daad zorgden Schorr en Poll, de best geklasseerde Nederlanders. Hun grootste concurrenten, de Zweden Bengtson en Lindstroem, die slechts een enkel winstpunt minder hadden, ston den onverwachts bijna zonder benzine. Een enkele vraag was voldoende, de Porsche van de Nederlanders stopte en de Zweden werden geholpen. Bengtson wonder, dat velen, zeer velen al uren voor het einde het terrein hadden ver laten, w.o. natuurlijk tal van genodig den. Bovendien, een zo veelzijdig pro gramma van diverse takken van sport, gymnastiek, atletiek, voetbal en wiel rennen werkt rommelig, storend op het geheel en de speaker moest dan ook her haaldelijk verzoeken het veld te ont ruimen. Een ander hinderlijk gevolg yan het te vroeg weggaan van de be zoekers is, dat er tribuneplaatsen vrij komen, die zo spoedig maar mogelijk is door de jeugd worden ingenomen. Op zichzelf niet zo ergals ze zich maar rustig hield! Overigens niets dan lof voor de wijze waarop men verschillende Nederlandse en Lindstroem waren bijzonder tevredan topatleten naar Leiden had weten omtrent hun prestatie. Toch vonden zij zodat de toeschouwers verze- het niet vreemd, dat zij zo hoog ge klasseerd stonden. „De wegen waren nat en glad en daar houden wij in Zwe den nu eenmaal van", klonk het uit de mond van de mannen, die in 1956 win naar werden van de rallye van de Mid dernachtzon. Een extra hartelijk applaus ging op toen de Volvo met hun nummer 103 het voorplein kwam oprijden, de wagen van Ruth Lautmann en G. Kolwes. „Is het nu heus waar, dat wij de eerste plaats delen mèt Riess en Wencher? was het eerste, dat Ruth Lautmann, ook al een oude bekende, vroeg. Zij kon het haast niet geloven. In het zicht van de haven... Tot de pechvogels behoren ook Van Nieuwenhuyzen en Van der Laan. In Noordwijk zelf, op slechts enkele hon derden meters van de finish, kwam hun Simca klem te zitten tussen een bus en een andere auto. Met een verkreukeld linker achterspatbord en een kapot stop licht arriveerde de wagen bij de eind controle. Even keek Van Nieuwenhuy zen bezorgd, doch toen hij bemerkte, dat alles nogal meeviel, klaarde zijn ge zicht op. „Gelukkig", klonk het, „want de Zandvoort-races van woensdag zou den we niet graag missen". Noodlottig slot van Tulpen Rallye De Duitser Werner Engel, die giste ren tijdens de tweede .ronde van de laatste race te Zandvoort uit de bocht vloog en onder zijn wagen terecht kwam, is vrijwel onmiddellijk na dit ongeluk aan de gevolgen ervan overleden. Piet Nortier, wedstrijdleider van de Tulpenrallye, heeft direct hierna beslo ten de race te staken. De tragische dood van deze 36-jarige Duitser, in 1955 Europees rallye-kam- pioen, vormde in de laatste race op het circuit van Zandvoort, de anti-climax van de tiende internationale Tulpen rallye, die sportief gesproken zo'n groot succes is geworden. In de tweede ronde was de Austin Healey Van de Brit Sears de Mercedes van Engel tot op enkele meters gena derd. Bij de tunnel Oost, na het uit komen van het bos, zwaaide toen de bochtencommissaris met 'n blauwe vlag, ten teken dat Sears de Duitser wilde passeren. Waarschijnlijk is Engel hier van geschrokken. Vast staat, dat de Duitser even heeft geremd. Daarna be gon de Mercedes van achteren te slin geren en op het moment, dat Sears zijn erde, raakte de rech- de Austin Healey de Inderdaad, men was het over over I lYnker achterzijde van de Mercedes. De eens. Dit was de rallye, die de rijders Wagen van Engel draaide vervolgens verlangden. Het begon al met de eerste équipe, met de Denen Andersen en Oerum: „It was a fine rallye, hard but funny". In alle toonaarden en vele talen „protest" in tegen zijn klassering en moest toen, hangende het onderzoek, tot de races worden toegelaten. Sears start te achter in het veld, maar met zijn coureurskwaliteiten wist hij zover naar voren te komen, dat hij de Mercedes Engel kon bedreigen en zelfs pas- Ned. elftal tegen Turkije weer met De Munck Het Nederlands elftal, dat zondag 4 mei a.s. in het Olympisch stadion te Amsterdam tegen Turkije speelt is als volgt samengesteld: Doel: de Munck (DOS); achter: Wiersma (PSV) en Kuys (NAC); midden: Notermians (Fortuna '54) van der Hart (Fortuna '54) en Klaas- sens (WV); voor: van der Kuil (Ajax); Wilkes (WV); van Wissen kerd konden zijn van spannende duels. DE GYMNASTIEKDEMONSTRATIES Het weer leende zich gelukkig bij uit stek voor een sportprogramma zoals deze middag in de Leidse Hout werd gepresenteerd. Begonnen werd met een opmars en een optreden van de gymnastiekvereni gingen Concordia, Brunhilde, Nieuw Brunhilde, Excelsior en Olympia (Oegst- geest). Een goede knotsoefening van de dames vormde de inzet van het pro gramma en dit nummer was beter dan de lintoefening, die erop volgde. Daarna werd op drie- plaatsen tege lijk gedemonstreerd: midden op het veld langematoefening van Excelsior, links evenwichtsbalk door juniortndames van de Kring, rechts brugoefening door het dameskeurkorps, een voorproefje van hetgeen dit jaar op het Bondsfeest te Arnhem te zien zal zijn. Deze drie oefeningen werden gelijktijdig afge werkt, op zichzelf ter bekorting van het programma zeer aan te bevelen, maar dergelijke oefeningen laten zich niet gelijktijdig voordragen. Immers, terwijl, het applaus voor de prestaties van de langemat beoefenaars herhaal delijk opklonk, werden de dames links op de evenwichtsbalk en rechts aan de brug uit haar concentratie gebracht, hetgeen zeer hinderlijk is voor een goe de uitvoering. Een der dames op de evenwichtsbalk viel voorts van het toe stel. toen de speaker het publiek ver zocht wat meer ruimte te willen ma ken, omdat er buiten nog wel duizend mensen stonden, die ook binnen wilden. We willen maar zeggen: door teveel te willen brengen, gaat de fijnheid van uitvoering verloren en daar dient toch rekening mee gehouden te worden.... Voor de oppervlakkige toeschouwer, die er eens uit wil wezen op 'n feestdag, is dit niet zo erg, hij slikt het wel, doch de bedoeling is toch ongetwijfeld iets goeds te brengen en die poging faalde hier. DE ATLETIEKWEDSTRIJDEN De atletiekwedstrijden vormden wel 'n heel groot deel van het uitgebreide pro gramma, dat vijf uur duurde. Er was een lijvig programma van loopnummers opgesteld, waarbij zelfs langere afstan den in series moesten worden gelopen, hetgeen in de regel niet bevorderlijk is voor de tijden, omdat niet altijd de zwaarste concurrenten tegen elkaar in de baan komen. Dit bleek o.a. overdui delijk in de 1500 meter heren A, waai de Minerva-loper J. Spaan geen strijd van de overige deelnemers ondervond. rende de grootste helft van de strijd zeker 200 meter voor. Zijn tijd was ten slotte bijna 8 sec. korter dan van de Tempo-loper Niesing, resp. 4 min. 13 en 4 min. 20.9 sec. Spaan had daar om heel wat beter in de tweede serie gepast met J. Kools (Lycurgus), die 4.14 noteerde en J. Riemsdijk (AV '23), die de 1500 meter in 4 min. 15.8 sec. af legde. Hevige strijd was er ook op de 800 meter heren, waar de Ned. recordhou der M. Blankenstein (Trekvogels) en de Ned. jeugdrecordhouder A. van Dorst (PSV) van de partij waren. Maar van beide matadoren trok de PSV-er H. Haus zich niets aan. Hij wist zich al spoedig na de start aan de kop te plaatsen en scheen onbedreigd te zul len winnen, toen Blankenstein, die al geruime tijd op de tweede plaats had gelegen, een sterke sprint inzette om Haus te kunnen passeren. Deze dacht er evenwel anders over en liep fraai rechtsbuiten1 Webér* Excelsior) kreeg DE VOETBALWEDSTRIJD Het Leids voetbalelftal trad te onge veer 3 uur aan voor .de wedstrijd tegen het Militair elftal, beter gezegd een militair elftal, want van de eigenlijke militaire ploeg waren slechts twee spe lers van de partij. Het is geen hoogstaande wedstrijd geworden. Daarvoor was het te rom melig. Er werd veel te individueel ge speeld en van een behoorlijk teamver band was slechts sporadisch sprake. In het veld was de militaire ploeg dik wijls zeker niet de mindere van de Lei- denaars, doch aan de afwerking ontbrak dikwijls heel veel. zelfs in aanmerking genomen, dat Joop de Wolf nog wel eens 'n steek liet vallen. Doelverdediger van Putten heeft evenwel, behoudens 'n enkel foutje, een prima wedstrijd ge speeld en wist uiteindelijk zijn doel voor doorboring te vrijwaren. Reeds na 4 minuten had het Leids elftal succes, toen Filippo na een goe de inworp van H. Heymans de score opende (10). De militaire ploeg liet zich hierdoor niet ontmoedigen en sne- ciaal linksbinnen v. d. Bosch (DFC) was zeer actief, doch tot tweemaal toe miste hij vrijwel opgelegde kansen. Ook als eerste de race uit in 1 min. sec., terwijl Blankenstein een tijd maak- van 1.53.2. Een bijzonder aantrekkelijk nummer was voorts de 800 meter dames, voor het eerst in Leiden gelopen, waarbij de Bataven-meisjes Gerda en Wil Kraan Rie de Winter, die vorige week haar licentie hadden gehaald, van de partij waren. En de Leidse meisjes deden het nog lang zo slecht niet, Gerda Kraan kans, doch de bal ging via de han den van v. Putten tegen de deklat en Hoekstra trapte de bal corner. Ook midvoor v. Doomeveld (DWS) kreeg voor de rust nog een kans. maar ook hij faalde. In de tweede helft kregen we vrij wel hetzelfde spelbeeM doch de Lei- denaars waren wel iets meer in de aanval. Na ruim een kwartier vergrootte Filinpo de voorsprong na goed werk van p'nuten la- zelfs prima, want zij nam van stonde j A. Heymans <2rn en acht af aan de leiding, op de hielen gevolgd door de DEM-loopster C. Beentjes. Hoe deze zich ook inspande, Gerda Kraan werd winnares in de uitstekende tijd van 2 min. 19.7 sec., veel beter dus dan de vorige week zondag te Rotter dam afgelegde proef, waar zij 2.24.2 no teerde. De tijd van Cor Beentjes was 2.19.9 en de tweede Batavenloopster, Rie de Winter, kwam tot 2.24.4. Een nieuw Ned. record ligt hier in het ver schiet. In de 200 meter heren werd F. P. Moerman van Pro Patria winnaar in 22.1 sec., M. Bos (V. en L.) 2e in 22.2. De 400 meter heren was voor J. Wa terreus met 51.2, A. Kingma (Holland) werd goede tweede in 51.7 sec. De uitslagen waren: 110 meter horden heren A: 1. P. Ne- derhand (ALO) 14.9; 2. E. Boere (Mi nerva) 15.3. A. Smits (Metro) 15.6. 100 meter meisjes A: 1. I. Vrijburg (Meeuwen) 12.9; 2. M. Christiaans Lid.) 13.—; 3. D. Willemsen (ESCA) 13.—. 200 meter heren A: 1. F. P. Moerman (PP) 22.1; 2. M. Bos (V. L.) 22.2; 3. M. Vos (PSV) 22.4. 300 meter jongens A: 1. K. Smit (Hol land) 36.7; 2. H. v. d. Vuurst (SIOS) 37.4; 3. Ch. Konings (Zaanland) 37.6. 600 meter jongens B: 1. H.Peen (Holl.) 1.25.5; 2. A. Smits (Kimbria) 1.25.6; 3. E. Stove (AAC) 1.29.7; 4. R. Kat (Zaan land) 1.30.7. 800 meter heren A: 1. H. Haus (PSV) 1.52.6; 2. M. Blankenstein (Trekvogels) 1.53.2; 3. A. v. Dorst (PSV) 1.54.5; 4. G. M. Veldhoven (Metro) 1.54.7. 400 meter heren A: 1. J. Waterreus (DOS) 51.2; 2. A. Kingma (Holland) 51.7; 3. O. Rennert (Metro) 51.8; 4. P. Nederhand (ALO) 51.9. 800 meter heren B: 1. J. Bijlard (GAC) 1.57.8; 2. N. Sjerp (V. L.) 1.58.4; 3. C. M. Koppelaar (SI. Sp.) 1.58.5. 100 metpr dames B: 1. F. v. d. Haar (FIT) 13.1; 2. J. Leenart (Meeuwen) 13.1; 3. T. v. d. Weyden (Celebes) 13.3. 800 meter dames: 1. G. Kraan (Bat.) 2.19.7; 2. C. Beentjes (DEM)) 2.19.9; 3. T. Lammertink (GAC) 2.22 8; 4. W. van Montfoort (Volo) 2.23.8; 5. M. Pois- sonnier (Marathon) 2.24.6. R. de Winter (Bataven) 2.24.4. 1500 meter heren A: 1. J. Spaans (Minerva) 4.13; J. Kools (Lycurgus) 4.15.8; 3. J. Niesing (Tempo) 4.20.9; 4. DE WIELERWEDSTRIJDEN Het was inmiddels reeds half zes ge worden. toen de wielrenners nog op de baan kwamen. Beennnep wed met een afvalrace tussen leden van Swift en Ox ford, waarbij telkens na twee ronden de laatste renner afviel, terwül de pat ste drie nog vier ronden moesten rijden voor de zege. Deze werd in de sprint behaald door Zoet, 2. Koning, 3. Kas teel en. Tenslotte werd een klassementsrit over 40 ronden gereden, waarbij Arie van Houwelingen vrijwel steeds aan kop lag. doch in de sprint werd hij door R. Riethoven verslagen. Beiden behaalden 23 punten. de eerste achtervolgers gedu- H. Jak (Lycurgus) 4.22.7, Het Algerijnse vrijheidsfront heeft dinsdagavond bekendgemaakt dat een „nationaal elftal" is gevormd uit de spelers, dié onlangs deserteerden uit France clubs. Het team zal op vrijdag 2 mei a.s. té Tunis een wed strijd spelen tegen de ploeg van Tu nesië en op 9 en 10 mei a.s. deelnemen aan een toernooi tussen de ploegen van Marokko, Tunesië, Lybië en Al- gerië. Daarna zal het team op toer- nee gaan. De atletiekwedstrijden, welke gisteren in het sportpark „De Leidse Ilout" te Leiden werden gehouden, hebben voor insiders een verrassing opgeleverd. Wel was het te verwachten, dat op de eerste nationale wedstrijd op de 800 meter van dit seizoen scherpe tijden zouden worden gemaakt, maar de P.S.V.-atleet, Henk Haus. overtrof alle verwachtingen door deze wed strijd in Leiden, waarin alle cracks meeliepen, te winnen in de zeer goede tijd van 1.52.6. Hij bleef hiermede slechts 1.9 sec. bo\en het Nederlandse record en kwam eer. halve seconde eerder aan dan reeoidhouder Blanken stein, die tweede wi rd De foto toont Henk Haus in tweede nositie bij het begin van de strijd. j Bob Richardsson overleden De Zweed Bob Richardsson, co- équipier van de Saab-rijder D. Weider, is in de loop van dinsdag in een ziekenhuis te Valence be zweken aan de gevolgen van de verwondingen, die hij maandag morgen opliep bij een ongeluk tij dens de vijfde speciale étappe in de omgeving van de Franse plaats Valence. Het stoffelijk overschot van de verongelukte rallye-rijder, die af komstig is uit Linkoping, zal naar Zweden worden overgebracht. De équipe was te Hamburg gestart. kele malen om zijn lengte-as. rolde van J (MVV); Lemstra (Spel. Enschede) de baan af het zand in, doch schoof onmiddellijk daarna weer op het circuit terug. Sears heeft slechts gemerkt, dat de wagen van zijn Duitse rivaal in het zand terecht kwam en zag in de derde ronde pas welke fatale gevolgen de schrikreactie van. Engel teweeg had ge bracht. Piet Nortier. de wedstrijdleider, nam direct, nadat hij hoorde dat de Duitser onder zijn wagen was terecht gekomen, en Moulijn (Feyenoord). Reserven zijn: Pieters Graafland (Ajax); Kraay (DOS) en Kruiver (PSV). De ploeg is dus na de 7-2 zege op België, die op 13 april j.l. te Ant werpen werd behaald, ongewijzigd gebleven. Tegen Curasao op 23 april verving doelman Pieters Graafland (Ajax) de in de wedstrijd België—Nederland tal minuten ïaier moesi noruer, nevig _eo_ ontdaan, mededelen, dat het ongeluk een Munck, die van zijn blessure fatale afloop had gehad. De dag, waarop een 15.000 toeschou wers onder ideale weersomstandigheden hadden kunnen genieten van enkele bij zonder interessante duels, eindigde op een manier, die een schrille tegenstel ling vormde met de wijze, waarop de rallye-strijd tot op dat ogenblik was gestreden. Een merkwaardige extra tragische bijzonderheid is, dat Sears, die overi gens volkomen onschuldig is aan het ge beurde, eigenlijk geen recht had op deelneming aan de races. Maar zonder races is de Tulpenrallye voor Sears niet compleet en zo zocht en vond hij zij het ten koste van 100 gulden „admi nistratiekosten" een middel om toch te mogen deelnemen. Hij diende nL een hinder meer heeft, neemt in de wed strijd tegen Turkije zijn plaats onder de lat weer in. Het elftal van Curagao speelde in Charleroi tegen een combinatie van de plaatselijke clubs Sporting en Olympic Charleroi. Curagoa verloor met 32; rust stand 21 voor de Belgen. Het was de'beste wedstrijd, welke Curasao tot dusver speelde tijdens de Europese tournee. De doelpunten werden gemaakt door Schoop en Gomez.

Leidse Courant | 1958 | | pagina 9