ASPRO' Het spiekende testament Noodzakelijke verbouwing van Rotterdams kathedraal aanbesteed ONTEIGENING A'dam moet f 328.000 vergoeden Proefemigratie van jonge boeren Hond gedood: een week gevang Locomotief ontspoord Een nieuwe lente een nieuw RECHTZAKEN Aetherklanken WOENSDAG 23 APRIL 1958 DE LEIDSE COUR/ NT PAGINA 8 Aanpassen aan nieuwe functie Gistermorgen, 22 april, heeft de aanbesteding plaats gehad verbouwing der kathedrale kerk van de H. Laurentiuss en Ignatius (West Zeedijk) van het bisdom Rotterdam. Het betreft een aanpassing van deze reeds lang bestaande kerk aan de nieuwe functie van kathedraal en omvat voornamelijk een wijziging van het priesterkoor. Sinds de dag waarop de stad Rot terdam verheven werd tot zetelstad van het nieuwe bisdom Rotterdam en de kerk van de H. Lauren tins en Ig natius aan de West Zeedijk werd aan gewezen als kathedraal van het bis dom, was het duidelijk dat deze kerk, ln het bijzonder het priesterkoor, voor haar nieuwe functie diende te wor den gewijzigd en enigszins verbouwd. De zorgen van oprichting en inrich ting van het nieuwe bisdom waren zo veelvuldig en groot, dat de bis schap van het Rotterdamse diocees niet onmiddellijk ook deze zaak kon aanvatten. Rotterdams eerste bisschop zou tot verbouwing van de kathedraal niet j richting van cathedra en kanunnik- kenbanken en de bouw van een nieuw altaar. Bovendien is in venband met de sterke uitbreiding van liturgische Licentia, onder andere de pontificalia, de gewaden der kanunnikken en de van de1 gewaden voor de wijdelingen ook noodzakelijk, dat er tussen pastorie en kerk enkele kleine bijgebouwtjes worden opgetrokken. Geen bijzondere acties! Op uitdrukkelijk verlangen van de bisschop zullen er geen bijzondere akties in het bisdom worden onderno men, ter financiëring van deze bouw, welke geheel geschieden zal uit de normale jaarlijkse collecte. De plannen dezer verbouwing zijn opgesteld door het architectenbureau N. F. A. Molenaar en P. A. N. Sips. Eerstgenoemde is een zoon van wijlen de bekende architect Niek Molenaar, die eertijds deze kerk gebouwd heeft. Voor de onderhandse aanbesteding zij<n aannemersfirma's uitgenodigd, die resp. voor de volgende bedragen hebben ingeschreven: firma Joh. Derksen 86.700; firma F. H. Geers 96.000; firma Gebr. Kwaaitaal 104.800. Het werk is gegund aan de laagst- ingeschrevene, de firma Joh. Derk sen. Het ligt in de bedoeling in begin Het betuur van het Katholiek So ciaal Kerkelijk Instituut (Kaski) heeft bekend gemaakt dat in de va cature, ontstaan door het heengaan van prof. G. H. L. Zeegers tot alge meen directeur van het Kaski is be noemd de heer drs J. Damoiseaux, momenteel directeur van het inter parochieel sociaal-charitatief centrum te Amsterdam. Voorts heeft het be stuur de volgende benoemingen ge daan: In de directiestaf van het in stituut zijn opgenomen de heren drs W. Kusters, pater dr W. God- dijn OFM en de heer C. Thoen. Drs W. Kusters is aangesteld tot plaats vervangend directeur en belast met de leiding van de afdeling weten schappelijk onderzoek, behoudens de opdrachten aan pater Goddijn en de heer Thoen. Aan pater Goddijn is de leiding opgedragen van de ver der uit te bouwen afdeling gods- dienstsociologisch en sociografisch onderzoek en vraagstukken van theoretische godsdienstsociologie. ONTEVREDEN RESERVISTEN STICHTEN EIGEN ORGAAN De Nederlandse Bond van Vrijwil ligers der Nationale Reserve on langs voortgekomen uit de vrijwilli gers der Nationale Reserve in het district. Amsterdam heeft het voornemen binnenkort een om de veertien dagen verschijnend blad uit te geven, dat de titel „A.T.B. 120.000" zal gaan dragen. De bond wil name lijk de zelfstandige actieve groepjes, die alom in den lande werkzaam zijn hebben bloten als omstandigheden juni met dc bouw aan te vangen. Men voor het behoud der Nationale Re- neoDen oesioten, ais omsxanoigneoen MlrjM.é „«a- a» imm.n. t serve( in één landelijke organisatie van praktische aard hem daartoe niet gedwongen hadden. D« omvang. Op dezelfde avond, waarop mgr. M. A. Jansen zijn zetel officieel in nam, werd hem na afloop dezer plech tigheid het geschenk van katholiek Rotterdam aangeboden; zijn bisschop pelijke zetel, annex de koorbanken der kanumnikken. Doch deze symbolische gave kon nog steeds niet in een reëel geschenk worden omgezet. Bovendien is de verwarmingsin stallatie van de kerk in de winter van 1956 op 1957 aan ouderdomsgebreken praktisch bezweken; herstel is nood zakelijk. Deze omstandigheden bij elkaar hebben de bisschop tenslotte doen besluiten, de noodzakelijke voorzie ningen van de uitgestelde bouw uit te doen voeren. Het allernoodzakelijkste omvat een ophoging van het priesterkoor, op rekent op voltooiing vóór de komen de winter. Tijdens de bouw zal kerk normaal in gebruik blijven. AMBTENAREN KEKEN ZICH RUK Wegens verduistering in dienstbe trekking en knevelarij hebben voor de rechtbank te Arnhem dinsdag te recht gestaan de 53-jarige voormalige chef van het bureau paspoorten en rijbewijzen der Provinciale Griffie van Gelderland, en een 34-jarige, ge wezen commies der Griffie. Hun was ten laste gelegd, dat zij 550.en 65.aan geld als leges van C. P. W. hadden ontvangen voor het verstrekken van lijsten in af schrift met namen en adressen van personen, aan wie in 1951, een rijbe wijs krachtens de verkeerswet was afgegeven, terwijl zij wisten, dat zulks niet verschuldigd was en de be nadeelde, die toentertijd een rijbe wijscentrale begonnen was, al een be drag van 496,75 aan leges betaald had. Ter zitting voerden verdachten aan, dat verstrekken der lijsten in privé-tijd gebeurd was, waarop de president echter repliceerde, dat alles er op wees, dat men in deze gehan deld had als ambtenaar. De officier, achtte de ten laste ge legde feiten bewezen, en eiste tegen G. een voorwaardelijke gevangenis straf van vier maanden en tegen A. een voorwaardelijke gevangenisstraf van zes weken, beide met een proef tijd van twee jaar en met de bepaling, dat zij elk een bedrag van 307.50 aan de benadeelde terugbetalen als het vonnis in kracht van gewijsde zal zijn gegaan. Uitspraak over twee we ken. Een groep van 70 jonge Nederland se boeren vertrekt volgende week voor een verblijf van negen maan den naar Canada. De reis wordt on dernomen, omdat blijkens de ln de laatste jaren geleidelijk afgenomen De gemeente Amsterdam zal haar begroting voor de uitbreidingsplan nen met een fiks bedrag moeten ver hogen. Gistermorgen verloor zij voor de Amsterdamse rechtbank namelijk een proces tegen de Gebr. Meekel over het bedrag dat aan schadever goeding voor de onteigening van een lapje grond van 2K hectare door de gebroeders Meekel gevraagd werd. De ontiegeningsprocedure, welke al eep tijd lang slepend is, loopt over een stukje tuinbouwgrond in de buurt van Sloten, dat eigendom is van de twee gebroeders Meekel, maar dat de gemeente Amsterdam dringend nodig heeft voor de tuinstad Osdorp. Een commissie van onder zoek heeft het totaalbedrag van de waarde aan grond voor de tuinders Meekel geschat op 310.000 gulden. Laat dat tasje maar liggen „Laat dat tasje maar liggen", had mevrouw v. d. G. te Biltho- ven 's nachts tegen een inbreker gezegd toen zij in haar slaap be merkte, dat iemand het hand tasje uit haar slaapkamer wilde meenemen. In haar dommelende toestand moet zij gedacht heb ben, dat een van haar huisgeno ten het tasje opgenomen had. Zij is weer ingeslapen maar de an dere morgen kwam zij tot de ont dekking, dat zowel de tachtig gulden nit het handtasje als de sleutel van de brandkast ver dwenen waren. Beneden gekomen bleek dat uit de brandkast een enveloppe met 1500 gulden gestolen was. De dader is nog steeds spoorloos. Wacht niet tot Uw hoofd of keel gaat dichtzltten. Neem onmiddellijk 'ASPRO' en U voelt zich opknappen Miljoenen mensen over de hele wereld ondervinden het dagelijks Ook zenuwpijn, reumatische aandoeningen en gevoel van rlllerigheld verdwijnen snel door 'ASPRO'. Mis niets van Uw levensvreugde Voel U prettiger, opgewekter door 'ASPRO'. 'ASPRO' Irriteert Uw maag niet Houd het altijd bij de hand 2 'aspro'» .-en U tent fct.' i ..HERHALING OP VERZOEK' over Radio Luxemburg (208 m.) Iedere (Advertentie) AANTAL OPGELEGDE SCHEPEN STIJGT. Met een gezamenlijke inhoud van 128.000 ton waren 54 schepen op 1 april in ons land opgelegd, aldus blijkt uit mededelingen van het Cen traal Bureau voor de Statistiek. Van dit aantal waren er 19 onder Neder landse en 36 onder buitenlandse vlag. In vergelijking met twee maan den tevoren betekenen deze cijfers een aanzienlijke toeneming, want op 1 februari waren er slechts twin- aantallen agrarische emigranten, in tig (waarvan drie Nederlandse) Hierbij is inbegrpen de gebouwen, de opbrengst en de rente van het stukje grond. De rechtbank heeft nu beslist dat de gemeente Amsterdam dit bedrag zal moeten uitkeren. Bovendien zal de gemeente de kosten van het pro ces (ƒ4.000) en de kosten van het onderzoek door de experts 14.000) moeten betalen. Uit bezorgdheid voor zijn kostbare schapen schoot een schapenfokker uit Leidschendam, op 29 december 1956 in een weiland aan de Weide- straat een hond dood, die te dicht bij zijn beesten kwam. Een andere hond werd zwaar gewond. Gisteren kwam de hondenschutter voor de politierechter te Den Haag. Hij werd veroordeeld tot een week gevangenisstraf en verbeurdverkla ring van het geweer waarmee de hon den geschoten werden. De verdediger achtte de getuigen verklaringen tegenstrijdig en hij ver klaarde, na de uitspraak van het von nis, in hoger beroep te zullen gaan. Maandagavond is op het kruispunt RingovenstraatBurgemeester Lem- mensstraat te Geleen een 41-jarige wielrijder, uit Limbricht, door een personenauto aangereden en op slag gedood. Direct na de botsing sloeg de auto linksaf en kwam daarbij in botsing met een uit de tegenovergestelde richting komende autobus. De perso nenwagen werd vrijwel geheel ver nield door de autobus, die ook zwaar werd beschadigd. De bestuujder van de personenwagen, een heer uit Sit- tard, werd zwaar gewond, evenals twee van zijn medepasagiers, beiden uit Geleen. Allen moesten naar het ziekenhuis te Sittard worden overge bracht. De vierde inzittende een da me, uit Geleen, is direct na de botsing gevlucht en eerst gistermiddag terug gevonden. Zij had een shock en was licht aan het hoofd gewond. Stabilisatie in de afbetalingsverkoop De staatssecretaris van economi sche zaken, dr G. M. J. Veldkamp, heeft aan de Tweede Kamer het ze vende verslag uitgebracht omtrent de ontwikkeling van de verkoop op afbetaling, de afbetalingsfinanciering en de daarmee verband houdende kredietverlening. Het Centraal Bu reau voor de Statistiek verschafte hiertoe de gegevens. Uit het verslag blijkt, dat de „tra ditionele" verkoop op afbetaling in. de afbetalingsmagazijnen en de grootwinkelbedrijven en dientenge volge ook de omzetten van de finan cieringsmaatschappijen een zekere stabilisatie vertonen. De afbetalings beschikking 1956 zal zeker een der oorzaken zijn van de remmende in vloed op deze verkoop, aldus de staatssecretaris. Enige toeneming valt te constate ren bij de verkoop van de postorder bedrijven, in het bijzonder in het laatste kwartaal van 1957. Het con sumptieve geldcrediet is gestegen. De indruk bestaat, dat dit krediet anders dan vroeger, toen er in noodgevallen een beroep op werd gedaan, tegen woordig meer en meer wordt aange wend voor de normale aankoop van duurzame verbruiksgoederen. BEN ZINEDIE VEN INGEREKEND. Voor de officier van justitie te Utrecht zijn gisteren drie wagen- meesters van de Nederlandse Spoor wegen geleid, op beschuldiging van diefstal van benzine. Zij hadden ge probeerd benzine uit een op empla cement oost staande tankwagen a fte tappen in een jerrycan. Door duister nis en onhandigheid liep er echter meer vloeistof naast dan in de jerry can. De benzinedamp raakte door de carbidlamp welke zij bij zich droegen in brand. De vlammen trokken de aandacht van de Spoorwegrecherche, die de mannen aanhield. Met een snelblusser had het trio nog weten te voorkomen dat de gehe le tankwagen in brand vloog. FOKKER GEDENKTEKEN TE HAARLEM. de Nederlandse agrarische kringen kennelijk nog te weinig het besef leeft, dat emigratie een aantrek kelijke oplossing kan bieden voor het probleem dat vele jonge boeren in Nederland zich nimmer een eigen be drijf zullen kunnen verwerven. De Canadese en Nederlandse rege ringen hebben er aan medegewerkt, dat nu een groep jonge boeren uit Nederland een bezoek brengt aan Ca nada en daarbij de gelegenheid krijgt om als arbeiders op een Canadese boerenbedrijf intensief kennis te ma ken met de Canadese landbouw. Als resultaat van de gezamenlijke inspanning zal thans op 23 april per „Groote Beer" een groep jonge boe ven vertrekken. Zij zullen in Canada werkzaam zijn op bedrijven, ver spreid over het gehele land. In begin sel betalen allen de kosten van de overtocht zelf. Na een periode van ongeveer 9 maanden zullen de jongelui naar Ne derland terugkeren om hier in eigen kring bekendheid te geven aan de op gedane ervaringen. Wellicht zal een aantal van de thans vertrekkende jonge boeren te zijner tijd ook defini tief wensen te emigreren. schepen met een totaal van 167.700 brt in de verschillende havens opge legd. Het C.B.S. deelt verder mee, dat op 1 april 242 Nederlandse zeeschepen met een gezamenlijke tonnage van 1.530.700 brt in aanbauw of bestel ling waren: zes passagiersschepen, 91 vrachtschepen van 500 brt en groter, 108 vrachtschepen kleiner dan 500 brt, en 37 tankschepen. Van deze 242 schepen waren er 45 in het bui tenland geplaatst. In vergelijking met 1 januari 1958 betekent het aantal zeeschepen, dat nu voor Nederlandse rekening in aanbouw is, een vermindering van 27 schepen. KAPITEIN LEEGSMA OVERVERMOEID. Naar de legervoorlichtingsdienst mededeelt is kapitein Leegsma gister avond wegens oververmoeidheid in de Ursula-kliniek te Wassenaar in klinische observatie opgenomen. Ka pitein Leegsma heeft indertijd een rapport willen uitbrengen over zijns inziens onjuiste toestanden in het „Sennelager" in West-Duitsland en heeft onlangs een klacht ingediend tegen generaal Hasseknan wegens smaad. K.R.O. ZENDT REDE PROF. ROMME UIT. Zaterdagmiddag van twee tot drie uur zal de K.R.O. de rede, die prof. Romme zal houden op de partijraads vergadering van de K.V.P. recht streeks en in zijn geheel uitzenden. De partijraadsvergadering wordt ge houden in het Jaarbeursrestaurant te Utrecht. Door het ontsporen van een elek trische locomotief te Alkmaar is gis teravond de lijn AlkmaarUitgeest enkele uren versperd geweest. Het vervoer tussen deze plaatsen ge schiedde over één lijn. Er werd een dienst onderhouden tussen Alkmaar. Castricum. De treinen van en naar Amsterdam via Beverwijk en Zaan dam reden tot Uitgeest. Vertraging van forensentreinen Als gevolg van een seinstoring te Amsterdam hadden treinen uit Am sterdam in de richting Utrecht en Amersfoort een ernstige vertraging. verkeersbord Voor de kantonrechter te' Den Hel der moest een 52-jarige kapper uit Nieuwediep zich verantwoorden, om dat hij een minnekozend paartje met zijn bromfiets had aangereden. Hij werd veroordeeld tot „beter uitkijken" en vijftien gulden boete. Dat geld achtte de barbier niet het belangrijkste maar de waarschu wing „beter uitkijken" kietelde zijn sociaal gevoel. In zijn verweer zei de kappe daarom: „Het betreffende weggetje is zeer in trek bij de Helderse gelie ven en vandaag of morgen gebeuren er nog meer ongelukken. Is het niet wenselijk, meneer de kantonrechter, dat aan het begin van het laantje en aan het eind ervan een waarschu wingsbord wordt geplaatst?" Naar wij vernemen is te Haarlem een werkcomité gevormd dat zich ten doel stelt de totstandkoming te bevor deren van een gedenkteken voor de Nederlandse luchtvaartpionier Anto ny Fokker. Het initiatief daartoe is opgenomen door een aantal bewoners van de wijk het Kleverpack omdat deze zich in de onmiddellijke nabijheid bevindt van het terrein waarvan Fokker op 31 augustus 1911 opsteeg om zijn be- roemd geworden eerste vlucht met niet op v00r de t,en Umme' wi te Poes Kiki is op avontuur Dat de muizen van vreugde op ta fel dansen, als de kat van honk is, zoals het oude spreekwoord zegt, g^at „De Spin" om de Haarlemse Bavoto- ren te maken. In 1961 zal het 50 jaar geleden zijn dat deze eerste vlucht plaats vond en m^n acht alle reden aanwezig dit feit passend te herden ken. RIDDER IN DE ORDE VAN ST. SILVESTER. De heer J. Zwanikken, voorzitter van de Utrechtse aartsdiocesane bond der K.A.B., heeft hedenmiddag om 15.30 uur uit de handen van de bondsadviseur rector J. Doesburg de pauselijke onderscheiding ridder in de Orde van St. Silvester ontvan gen. De heer Zwanikken heeft 12 april jl. zijn 25-jarig jubileum gevierd als voorzitter van de bond. Verscheidene Deense Vissers heb- ren voor de westkust van Jutland vissen. Naar aanleiding van deze klacht hebben de Deense autoritei ten de mijnenveger Vornaes op dracht gegeven woensdag ter plaat se een onderzoek in te stellen en treilers, die zich hieraan schuldig maken, op te brengen. „Wat moet ik met zulke kerels be ginnen, die inbreken en dan een reep chocolade en wat ander snoepgoed stelen", zei de Haagse politierechter in de zaak tegen een 28-jarige en een 22-jarige Leidenaar, Deze mannen hadden in de nacht van 25 oktober ingebroken bij de kantine van de voetbalclub LFC aan de Boshuizer- kade en daar chocolade, snoep en theedoeken weggenamen. Ze waren binnengekomen door de deux met een schroevendraaier open te maken. „U bent getrouwd en hebt vijf kin deren. U verdient behoorlijk en dan gaat U pepermunt stelen", zei de rechter tot de fabrieksarbeider. Deze zei dat het was geweest oim zijn mede verdachte te helpen. Deze moest naar Limburg gaan werken en had geen reisgeld. De bedoeling was geld weg te nemen, maar er was geen cent ge weest in de kantine. „En dan gaat U maar chocolade stelen en thuis op eten. Daar schiet U wel veel mee op", repliceerde de rechter. Twee dagen tevoren waren de verdachten al voor nemens geweest er in te breken, maar toen brandde er licht. De waarde van het gestolene werd op 70 geschat. Dê inbrekers hadden een zak mee genomen en daar werd het snoepgoed in gedaan. De zak werd bij de fa brieksarbeider thuis gezet en de jong ste verdacht nam een rolletje mee om onderweg te snoepen. Hij had het reisgeld tenslotte moeten lenen. „Ik kwam op het idee. Ik had daar gevoetbald", zei de jongste verdach te. De reclassering had medegedeeld wel toezicht te willen houden. Over eenkomstig de eis werd elk van de verdachten veroordeeld tot een maand voorwaardelijke gevangenis straf met 25 boete of vijf dagen en toezicht van de reclassering. en grijze muizen van de familie Teu nissen in de Kaapstraat te Den Haag. Die diertjes zijn hun draai kwijt, sinds de kat, Kiki, ,hun grote speel kameraad, op avontuur is uitgegaan. Kiki en zijn muizen-vriendjes zijn voor televisie-kijkend Nederland geen onbekenden: onlangs nog hebben ze op het scherm laten zien, hoe heer lijk ze met elkaar konden ravotten, zonder dat de poes ook maar één ogenblik bloeddorstige neigingen koesterde. Wanneer de muizen waren uitge speeld, plachten ze onder en tegen Kiki te gaan slapen maar nu ze de poezenvacht missen, kunnen ze moei lijk hun muizenslaapje vatten. De muizen die dit droef relaas le zen, zullen het zeker eens zijn: kat ten blijven onbetrouwbaar. '52) DONDERDAG. HILVERSUM I, 402 M. 7.00 KRO, 10.00 NCRV, 11.00 KRO, 14.00—24.00 NCRV. KRO: 7.00 Nieuws. 7.10 Gram. 7.45 Morgengebed en lit. kal. 8.00 Nieuws. 8.15 Gram. 8.50 Voor de huisvrouw. 9.35 Waterst. 9.40 Schoolradio. NC RV: 10.00 Gram. 10.30 Morgendienst. KRO: 11.00 Voor de zieken. 11.45 Gram. 12.00 Middagklok nood klok. 12.03 Gram. 12.25 Wij van het land. 12.38 Dansmuz. 12.55 Zonne wijzer, 13.00 Nieuws en kath. nws. 13.20 Sopr. en piano. 13.40 Lichte muz. NCRV: 14.00 Gram. 14.45 Voor de vrouw. 15.15 Metropole-ork. 15.45 Gram. 16.00 Bijbellezing. 16.30 Ka- mermuz. 17.00 Voor de jeugd. 17.30 Gram. 17.40 Beursber. 17.45 Gram. 17.55 De koorzang onder de loep. 18.15 Israëlische muz. 19.00 Nieuws en weerpraatje. 19.10 Op de man f, caus. 19.15 Gram. 19.20 Sociaal pers pectief. 19.30 Lichte muz. 19.50 A.R., pol. caus. 20.00 Radiokrant. °0.20 Ge- var. progr. 21.45 Gram. 22.00 Perio diekenparade. 22.10 Orgelconc. 22.40 Gram. 22.45 Avondoverdenking. 23.00 Nieuws. 23.15 Zaalsportuitsl. 23.20 24.00 Gram. HILVERSUM II, 298 M. 7.00 AVRO, 7.50 VPRO, 8.00—2400 AVRO. AVRO: 7.00 Nieüws. 7.10 Gym. 7.20 Gram. VPRO: 7.50 Dagopening. AVRO: 8.00 Neuws. 8.15 Gram. 9.00 Gym. voor de vrouw. 9.10 Voor de vrouw. 9.15 Gram. 9.40 Morgenwij ding. 10.00 Gram. 10.50 Voor de kleuters. 11.00 Kookpraatje. 11.15 Twee piano's. 11.45 Van de hak op de tak, caus. 12.00 Lichte muz. 12.15 Gram. 12.30 Land- en tuinb. meded. 12.33 Pianospel. 12.50 uit het be drijfsleven, caus. 13.00 Nieuws. 13.15 Meded. en gram. 13.20 Mil. Ka pel. 13.55 Beursber. 14.00 Viool en piano. 14.30 Voor de vrouw. 15.00 Gram. 15.45 Voordr. 16.00 Gram. 16.30 Amus.muz. 17.00 Voor de jeugd. 17.45 Orgelspel. 18.00 Nieuws. 18.15 Amus.muz.. 18.45 Sportpróblemen. 18.55 Gesproken brief uit Londen. 19.00 Voor de kinderen. 19.05 Wie opent de kluis? 20.00 Nieuws. 20.05 Pianorecital. 20.50 De oude man en de zee, hoorsp. 22.00 Pianorecital (verv.). 22.30 Act. 22.40 Gram. 22.50 Sportact. 23.00 Nieuws. 23.15 Koer sen v. New York. 23.16 Act. of gram. 23.25—24.00 Discotaria. Televisieprogramma. MTS: 20.00 Journ. en weeroverz. KRO: 20.15 Gastenboek. 20.25 Vlagvertoon. 20.45 Reportage. 21. De hoed voor u en mij. 21.45 Epiloog.

Leidse Courant | 1958 | | pagina 8