Albert Heijn Roofovervallen in Londen Het busvervoer Leiden-Oude Wetering Lekasin VERKOOPSTER DINSDAG 11 MAART 1958 DE LEIDSE COURANT LEIDSE KANTONRECHTER Een koopman uit Wassenaar open de in de middag vai 20 december van het afgelopen jaar, zonder op het verkeer te letten, het portier van zijn auto, die op de Breestraat geparkeerd stond. Een Hongaars meisje, dat juist passeerde was door de autodeur ge troffen en ernstig gewond. Gisteren moest de koopman zich voor de kan tonrechter verantwoorden. Ter zitting bleek, dat het oog van het meisje nog niet geheel van de opgelopen verwondingen was her steld. De officier van justitie achtte het roekeloze openen van autoportieren dikwijls levensgevaarlijk en erger lijk en eiste 60 boete of 20 dagen. De plv. kantonrechter mr De Clercq veroordeelde verdachte tot 60 boe te of 20 dagen. Verdachte zal ook de schade moeten betalen. EEN NACHTELIJK DRAMA Een los-arbeider uit Katwijk aan Zee, stond terecht, omdat hij in de nacht van 22 december in de Duin straat, dicht bij zijn huis, met twee Kat wij kers aan het vechten was ge raakt. Op een gegeven ogenblik had de vrouw van verdachte de huisdeur geopend waarop twee gevaarlijke honden, die steeds gemuilkorfd moe ten zijn, naar buiten vlogen en een vechtersbaas in zijn dijbeen, de an der in zijn schouder en dijbeen hadden gebeten. Ook was er meer dan 100 schade aan de kleding aangericht. Had verdachte zijn honden niet te ruggeroepen, dan hadden de honden nog meer schade veroorzaakt. De officier van justitie eiste 50 boete of 25 dagen. De plv. kanton rechter mr de Koning veroordeelde verdachte tot 50 boete of 25 dagen, terwijl hij ook de schade moet ver goeden. Als Ik maar 6ven hoest is Moeder er altijd vlug bij met ABDIJSIROOP en dan is't zó over! Leidse Universiteit Geslaagd voor het cand. ex. God geleerdheid de heer A. Sieders te Den Haag. 0EGSTGEEST Gepromoveerd Aan de Rijksuni versiteit te Utrecht promoveerde gis teren tot doctor in de wis- en na tuurkunde op een proefschrift geti teld: „Sediments of the Western Guiana shelf" de heer D. J. G. Nota, geoloog. De heer Nota werd geboren te Semarang woonde enige tijd te Oegstgeest en is thans wetenschap pelijk ambtenaar aan de Landbouw hogeschool te Wageningen. VOORHOUT ONGEWENST BEZOEK. ABDIJSIROOP' Een tweetal zakenmensen in het hart der gemeente, t.w. Heerings- sigarenmagazijn en diens buurman slagerij Bern. van Velzen, hebben op zondagavond na thans is vastgesteld, ongewenst bezoek gehad. In beide ge- vallen wordt echter niets vermist. Bij" de fa. Heerings heeft men alleen ge merkt, dat vreemden in de keuken geweest zijn, terwijl de familie naar de radio luisterde. Dit vond plaats tussen 910 uur nam. Bij de fam. Van Velzen was men de gehele avond j vroeger in de huiskamer. Meerdere malen jm Amerika te hebben bekwaamd meende men boven iets te horen. Na jn de vliegerij: De vliegende Franciscanen Pater J. Verheyen en pater A. Hermans, twee der drie Franciscaan se missionarissen, die enige tijd ge leden hun vliegbrevet hebben' ge haald, zijn nog steeds in opleiding, om zich verder voor hun taak als vliegende missionarissen in Nieuw- Guinea te bekwamen. Pater Edmar Vergouwen, de derde in het vlieg- team, vertrekt na een speciale socio logische studie, op 17 april naar zijn missiegebied, waar hij als derde piloot zijn arbeid beginnen zal. Pater Frans J. Verheyen O.F.M. uit Weert heeft zich laten inschrij ven aan het Lewis College te Lock- port (V.S.), voor de faculteit van de aëronautische wetenschappen. Na het beëindigen van zijn studies in janu ari 1959 zal hij belast worden met de vliegtuigkundige werkzaamheden aan het hoofdkwartier van de Francis caanse missie in Hollandia op Nieuw- Guinea. Door deze studie wil pater Verheyen zijn vliegopleiding als grondmecanicien voltooien. Pater Hermans vertoeft momen teel in Australisch Nieuw-Guinea, om daar een speciale training te krij gen in het rimboe-vliegen. Hij krijgt deze opleiding van pater Ivo Ruiter S.V.D., die op het ogenblik in Austra lisch Nieuw-Guinea vertoeft, na zich hetzelfde Lewis-college een vluchtig onderzoek bleek niets aanwezig. Omstreeks 9.45 uur hoorde men plotseling klopseinen aan de muur van de winkel. Tegelijkertijd rende de eigenaar naar boven, maar de vogel vloog voor zijn handen uit. Hij zag iemand zijn huis door het dakraam verlaten. In grote haast sprong de man van het dak in de Prins Bernhardstraat en zocht ijlings een heenkomen. Na van beide gevallen aangifte bij de politie te hebben gedaan, is deze tot diep in de nacht met een speur hond bezig geweest een spoor te vol gen. De sneeuw echter bleek een hinderpaal voor het dier te zijn. Voetstappen in de sneeuw bij de fa. Heerings zijn gefotografeerd. Eveneens zijn door de Dactiloscopische Dienst der politie foto's van vinger afdrukken genomen. Nu kwam ook uit dat een drietal weken geleden, ook ongenode gast (en) een bezoek brachten achter op het erf van de fa. Heerings. De eigenaar ging hem na maar de man greep een in de poort van de fa. v. Velzen staand rijwiel en wist ook te ontkomen. Het rijwiel is tot heden toe nog spoorloos, dus diefstal in nood. WASSENAAR LEIDENAAR BU VERKEERSONGEVAL GEDOOD De 36-jarige A. P. Q. Edwards van May en uit Leiden is bij een aanrij ding op de Rijksstraatweg tussen de Rozenweg en het benzinestation te Wassenaar gedood. De oorzaak was een aanrijding tussen hem en een andere bromfietser, waarbij hij een schedelbasisfractuur opliep. In de St. Ursula-kliniek is hij overleden. De andere bromfietser, de 25-jarige O. W. H. van Tussenbroek kreeg een hoofdwond en een hersenschudding. ZEGGENSCHAP GEMEENTE IN DE N.V. SPORTFONDSENBAD WASSENAAR Burgemeester en wethouders heb ben de Wassenaarse gemeenteraad een vrij uitvoerige nota doen toeko men die handelt over de verhouding tussen gemeente en de Sportfond senorganisaties, in het bijzonder ten aanzien van de n.v. Sportfondsenbad Wassenaar. Lange tijd geleden is er in de raad om een dergelijke nota gevraagd. Dat het stuk zo lang op zich heeft laten wachten is te wijten aan tijdrovende onderhandelingen, die er met de sportfondsenorganisatie nodig waren. B. en w. herinneren eraan, dat Intussen heeft de Miva te Amster dam het eerste vliegtuig voor de mis sie in Nieuw-Guinea aangekocht en verscheept. Het is een Cessna 103. die in Nieuw-Guinea zelf door pater Ruiter gemonteerd zal worden. sedert 1952 een reeks besluiten door de raad genomen werd over over eenkomsten met de n.v. De Sport fondsen en de n.v. De Verenigde Sportfondsen. In 1953 werd met deze beide n.v.'s een overeenkomst geslo ten, die tot doel had te komen tot de stichting en de exploitatie van een zweminrichting in Wassenaar. Er zou een n.v. Sportfondsenbad Wassenaar worden opgericht. De ge meente leende niet alleen aan deze op te richten n.v. een bedrag van 50.000 tegen rente, maar verschafte ook een renteloze lening, die aanvan kelijk 596.000 groot was, maar in de loop der jaren verhoogd werd tot 1.059. In de statuten van de n.v. Sport fondsenbad Wassenaar werd vastge legd, dat b. en w. van Wassenaar 2 leden van de raad van beheer zouden aanwijzen. Tegen deze bepaling maakte de minister van justitie echter bezwa ren op grond van een artikel in het wetboek van koophandel. Om aan het bezwaar tegemoet te komen, zou het aanwijzingsrecht van twee leden door b. en w. moeten worden om gezet in een recht van voordracht. De algemene vergadering van aan deelhouders zou echter aan deze voordracht het bindende karakter kunnen ontnemen. B. en w. hebben zich toen beraden over de vraag, hoe de positie van de gemeente in de op te richten n.v. Sportfondsenbad Was senaar zou kunnen worden versterkt. De volgende oplossing werd gevon den: in de statuten zal worden op genomen, dat de benoeming van drie van de vijf leden van de raad van beheer gebonden zal zijn aan een door b. en w. op te maken voor dracht. Bovendien zal met de Sport fondsenorganisatie een gentlemen's VERBOND VOOR VEILIG VERKEER Eénrlctating*wei. Inrijden toegestaan. Keren en terng rijden verboden Onenigheid onder leden Venlose veiling wordt gesplitst Ongeveer 650 leden van de Coöpe ratieve Venlose Groentenveiling, be horende tot de kring Venlo-Blerik Tegelen, hebben zich van deze orga nisatie afgescheiden en een nieuwe veiling opgericht. Hiermede is een eind gekomen aan een reeds maandenlang slepende kwestie. Men hoopt in 1959 de nieuwe veiling te laten functioneren. Met de bouw van de gebouwen, opslagplaat sen en dergelijke zal voor de nieuwe veiling een investering van 1.600.000 zijn gemoeid. Het aantal tot de nieu we veiling toegetreden tuinders is kleiner dan men aanvankelijk had verwacht. De bezwaren van de afgeschei denen tegen de Venlose veiling be troffen vooral interne organisatie- kwesties, met name de overwegende invloed van de numeriek veel talrij kere tuindersbonden uit de Noord limburgse dorpen op de dagelijkse gang van zaken. Na deze splitsing van Venlo niet meer de grootste groenteveiling van Nederland hebben. De eerste plaats zal in de toekomst voor de Rotter damse groenteveiling zijn. Velser spoorbrug onder slopershamer 22 Weken zal men nodig hebben, om de Velser spoorbrug met snij branders in stukken te snijden eri volledig te slopen. Men heeft name lijk besloten, de sloper aan het werk te zetten; de 800 ton ijzer van de ko los moeten van zijn peilers bevrijd worden en als schroot worden ver kocht. De spoorbrug, eens een van de drukst bereden bruggen in Neder land is, na de opening van de Velser tunnel, alleen nog maar een hinder lijk obstakel voor het scheepvaart verkeer in het Noordzeekanaal. KORTE golf Door een val uit het raam van de derde etage van haar ouderlijke woning in de Bigantijnstraat te Rot terdam, is gistermiddag het 5-jarig meisje L. Peters om het leven geko men. Zij had kans gezien in een on bewaakt ogenblik het raam te ope nen. Bij het afduwen van een vlot waarop het aan het spelen was, ge raakte gisteravond tegen half acht het 8-jarig jongetje D. Hell in het water «van de Delfhavense Schie te Rotterdam. Een bewaker heeft nog reddingspogingen ondernomen. Na ongeveer tien minuten haalde de po litie het levenloze lichaam op. SABENA helikopter neergestort De Belgische luchtvaartmij. Sabena heeft vanochtend bekendgemaakt, dat een hefschroefvliegtuig, dienst doende op de lijn Brussel—Maas tricht—Keulen, in dikke mist nabij Hurth in de buurt van Keulen is neergestort. De bestuurder en de zeven passa giers waren niet gewond. Het toestel zelf was beschadigd. Hongaarse priesters in de ban Ingevolge een bekendmaking van de H. Congregatie van het Concilie van 15 februari 1958 worden de drie Hongaarse geestelijken Richard Hor- vath, Miklós Bereszoczy en Janos Mathe wegens niet opvolgen van de vroeger uitgegeven aanwijzingen op grond van de canon 2223 getroffen door de excommunicatie, die de Stoel voorbehouden heeft. Gelijktijdig lopen zij de in canon 2259 en in canon 2267 aangeduide kerkelijke straffen op, waardoor de geëxcommuniceerden van deelneming aan godsdienstige handelingen uitge sloten worden en het de katholieke gelovigen verboden wordt met hen om te gaan. De drie geestelijken hebben ge hoorzaamheid geweigerd aan de waarschuwingen van de H. Congre gatie van het Concillie, die bij de kreet van 16 juli 1957 bepaald had, dat Hongaarse geestelijken niet als afgevaardigden in openbare lichamen zitting mochten nemen. Als zij dit inmiddels toch hadden gedaan, wa ren zy verplicht binnen een vastge stelde termijn zich uit dat ambt terug te trekken. „OPGEKNAPT" SLAGVELD. Het slagveld van Waterloo, waar de Britten en Pruisen Napoleon in 1815 versloegen en waar 49.000 man sneuvelden, zal worden „opgeknapt' en zoveel mogelijk in zijn oorspron kelijke staat ten tijde van de veld slag worden hersteld. De Brabantse boerderijen, die tot hoofdkwartier van Napoleon en Wellington dienden, krijgen hun oorspronkelijke gedaante terug. Men hoopt met de werkzaam heden gereed te zijn vóór de ope ning van de wereldtentoonstelling te Brussel. Sinds enkele dagen volgen in Lon den en omgeving de gewapende roof overvallen elkaar op. In nog geen week zijn er al vijf gevallen aange geven. De jongste overval geschiedde maandagochtend in Hatton Garden, een straat waar een aantal diamant handelaars is gevestigd. De chauffeur van een bestelwagen, waarin horloges en edelstenen wer den vervoerd, had juist de achter deur van de auto geopend, teen een man met een revolver in de nand op ROTTERDAM. 11 maart Vee. Aanvoer 4883; weektotaal 6845; 400 vette koeien; 1147 gebruiksvee; 210 vette kalveren; 224 graskalveren: 2416 nuchtere kalveren; 107 varkens; 77 biggen; 76 paarden; 14 veulens; 181 schapen cn lammeren; 12 weide- lammeren; 19 bokken en geiten. Vette koeien 300335, 270300, 250270; vette kalveren 230—250, 220230, 200220; graskalveren 425, 300, 250; nuchtere kalveren 50, 45, 40; slachtpaardcn 260, 240, 220; scha pen 100, 90, 70; lammeren 90, 80, 70; kalfkoeien 1275, 10O0, 850; melk koeien 1275. 1000, 850; varekoeien 885, 725, 600: vaarzen 880, 780, 580; pinken 575, 475, 375. Vette koeien, aayvoer als vorige week, handel kalm, prijzen als gis teren; vette kalveren: aanvoer iets man mei een revolver in ue ucuiu v.^ ctiiver in liom tcekwam en hem dwong achter kalvprpn>.anvo.rUkor,er. het stuur plaats te nemen en naar een stil straatje te rijden. Daar ston den twee- medeplichtigen te wach ten. Nadat men de chauffeur met be- nu]p van et-n in chloroform gedrenkte iap buiten gevecht had gestold, ver dwenen d*1 overvallers met een deel van de lading, waarvan de waarde op vele duizenden ponden wordt ge schat. Bij een overval, die vrijdag te Is lington werd gepleegd, werd een 25- jarige liftbediende doodgeschoten. De overvallers, die het gemunt hadden op de lonen van de arbeiders van een fabriek, konden van de 4.000 pond (ruim 40.000 gulden) maar 120 pond te pakken krijgen. Scheepsberichten CISTULA (t.) 11 maart te Soerabaja; CLAVELLA (t.) 11 maart te Sydney; MERWEDE 10 maart te Liverpool; OVULA (t.) 11 maart te Bangkok; TE GELBERG 10 maart van Kaapstad en 11 maart te Port Elizabeth; TJIKAM- PEK 10 maart v. Nagoya n. Yokohama en 11 maart te Yokohama; TOMORI 10 maart van Port Swettenham n. Singa pore; WONOSARI 11 maart te Alep- pev AMSTELSLUIS 10 maart te Aba- dan; ARENDSKERK 10 maart v. Aden n. Suez; HESTIA 10 maart te Puerto Ordaz; HOUTMAN 14 maart v. Hong kong te Singapore verw.; LAAGKERK 11 maart te Suez; LAURENSKERK pass. 10 maart Lissabon n. Genua; LIEVE VROUWEKERK 10 mrt. te Aba- dan; NIAS 11 maart te Soerabaja; OL- DEKERK pass. 10 maart Kaap Finisterre n. Antwerpen; ORANJE 10 maart van Suez n. Aden; PRINS ALEXANDER pass. 10 maart Kaap St. Vincent naar Limasol; RADJA 10 maart te Aden; STAD ALKMAAR pass. 10 maart Wight en 11 maart te Antwerpen verw.; SU MATRA 10 maart v. Port Sudan naar Suez; WILLEM RUYS 11 maart te Suez; ZAANKERK 11 maart te Tsing- Marktberichten LEIDEN, 11 maart. Vette varkens. Aanvoer 170 vette varkens. Note ring per kg levend gewicht: lichte varkens 1.76. 1.79 en 1.81; zeugen 1.52 tot 1.58. Handel vlot. prijs; graskalveren: aanvoer korter, handel lui, prijzen stabiel; nuchtere kalveren: aanvoer ruim, handel rede. lyk. prijzen iets hoger; biggen: aan voer als vorige week, handel traag, prijzen constant; slachtpaarden: aan voer als vorige week, handel tamelijk, ruim prijshoudend: schapen en lam meren: aanvoer kleiner, handel iets levendiger, wat stijver in prijs; melk en kalfkoeien: aanvoer even ruimer, handel iets levendiger, prijshoudend; varekoeien: aanvoer iets meer, han del kalin, prijzen onveranderd; vaar zen en pinken: aanvoer als vorige week, handel slepend, prijzen onge wijzigd. BODEGRAVEN 11 febr. Kaas. Aanvoer 12 partijen. Notering: 2,14 2.24. Handel kalm. ROELOFARENDSVEEN. 10 maart. Bloemen. Freesia's 5091, Blauwe Druifjes 17—28, Anemonen 5874, Irissen 1.251.35, Tulpen: Pink Gem. 7019, v. d. Eerden 781.09, White Sail 73—1.02, Red Pitt 70—1.05, Rose Copland 83—1.19 Wintergold 70—93, E. Eddy 6591, Bandoeng 8195, Nansen 7083, Crown Imperial 70 90, Lustige Witwe 80—96, Campfire 7483, Prinses Beatrix 1.021.05, Queen Elizabeth 71—99, Golden Har vest 83—1.12, White Virginia 84— 1.03, Piccadilly 71—95, Demeter 90— 1.02, Apeldoorn 1.451.47, Elmus 89 1.07, Hillegarde 80—83, Korniforis 81—95, Reforma 78—90, Early Queen 70—78, Br. Star 39—56, Parkiettulpen 1.00—1.20, Dubb. Tulpen 5892; Nar cissen: King Alfred 4062, Carlton 38—48, Whresler 33—51, Rembrandt 42—60, Cheerfulnus 38—50, Werelds Favoriet 5355, Early Glorie 2748; Narcissen volle grond 1626 ct per bos; Am. anjers 13—38 ct, Forsytia 27 ct per stuk. TER AAR, 10 maart. Groente. Witlof I 70—78, idem II 43—66, idem stek 3137, spruiten 5055, idem afwijkend 21—39, waspeen 31—33, idem B 13, stoofsla 82, aardappelen 10 ct, alles per kg; sla I 2023. idem 11 1, knolselderij 8—22, alles per stuk; boerenkool 601.30, per kist. VINKEVEEN, 10 maart. Groente. Witlof A II 88—91 ct, idem B II 8889 ct, idem B II afwijkend 61 85 ct, per kg; selderij 13 ct, per bos. EEN PRIMA MERKHORLOGE KOOPT U BIJ C. DE KEMP JUWELIER BOTERMARKT 12 Wat lezers schrijven Zondagavond, 11 uur ben ik met de bus van de n.v. Maarse en Kroon van Leiden naar Oude Wetering gereisd. De stralen waren spiegelglad. De reis evenwel is prima verlopen, want we hadden de betrouwbare chauf feur, de heer J. Vis, maar er reed maar één bus naar Oude Wetering, waar zich 75 personen in bevon den. Er waren 28 mensen, die op el kaar gehoopt tussen de banken ston den en dan bij dit weer! By de laat ste halte in Leiden bleven nog drie personen staan, omdat er niemand meer bij kon. Als er werkelijk iets gebeurde (Het is maar een smalle weg, die van de Rijksweg naar het Vennemeer, met een breed water er langs) dan was er zeker niemand te redden geweest. De vraag ryst nu by mij: Is de n.v. Maarse en Kroon zo arm, dat er geen twee bussen die agreement gesloten worden, dat zij route kunnen rijden? Het een en an _j i_ j_ 4 -• J der vroeg wel veel verantwoorde- Gebr Paes naast Stadsgehoorzaal Breestraat 58 Bij vonnis van de Arron- dissements Rechtbank te 's-Gravenhage. van 6 maart 1958 is uitgesproken het failliissement van W. H. Lamme, wonende Von dellaan no. 10 te Leiden, zaakdriivende aan de Ko- revaarstraat no. 1 te Lei den. onder de naam Firma Roodenburg. zulks met be noeming van Drof. mr W. F. C. van Hattum. Rechter in voornoemde Rechtbank, tot Rechter-Commissaris en van ondergetekende tot curator. nimmer in de vacatures van de drie gemeentelijke vertegenwoordigers personen zal benoemen, die niet door b. en w. zijn voorgedragen. Deze overeenkomst zal worden vastgelegd in de geldleningsakte; bij niet na komen zullen de geleende kapitalen opeisbaar worden. Bovendien zal in de geldlenings overeenkomst worden vastgelegd, dat ook in het geval het gemeentebestuur en de sportfondsenorganisatie niet tot overeenstemming kunnen komen over de begroting, de balans, de winst- en verliesrekening enz. de ge leende sommen opeisbaar zullen zijn. De Sportfondsenorganisatie heeft verklaard zich hiermee te kunnen verenigen. In de statuten van de n.v. Sport fondsenbad Wassenaar, waarvan het ontwerp bij de nota is gevoegd, zijn wat het gemeentelijk toezicht bepa lingen opgenomen die van kracht blijven, zolang de leningen van de gemeente nog niet ten volle zijn af gelost. Volgens deze bepalingen zijn aan de voorafgaande goedkeuring van burgemeester en wethouders on derworpen de begroting, balans, winst- en verliesrekening, alle wij zigingen in de statuten, de badtarie- ven, de tijden van openstelling van lykheid van de chauffeur. Met dank voor de verstrekte ruim te: Een abonné van uw blad. Naschrift van de redactie: Het door u gesignaleerde euvel berust op lou ter toeval. Het hangt ongetwijfeld sa men met de „Haagse (tafeltennis) kampioenschappen", die zondag in de Stadsgehoorzaal te Leiden werden gespeeld. Zoals u zult weten, telt Roelofarendsveen en zijn omgeving veel enthousiaste taf el ten nisbeoefe naars. Vele supporters en liefhebbers zijn zondagmiddag op eigen gelegen heid naar de Sleutelstad getogen om de kampioenschappen bij te wonen. Niemand heeft zoals bij soortge lijke sportevenementen te doen ge bruikelijk is tevoren de directie van genoemde vervoersmaatschappij attent gemaakt op de avondlijke drukte, die natuurlijk volgen zou, na het beëindigen van de kampioen schappen. Overigens heeft de maat schappij, dezelfde avond nog, getoond dat ze niet te arm is om twee auto bussen op de gewraakte route te la ten rijdener reden er om elf uur Ifiw twéé en om middernacht vertrok het bad, alle te sluiten overeenkom- nogmaals een tweetal bussen uit Lei sten en bouwplannen. 1 den. GRIEP? Neem bet heeft mij ook prachtig geholpen Het beste en meest onscha delijk middel tegen over tollig vet en corpulentie. Drogisterij J. VRIJENHOEK Speciaal Kruiden-adres Haarlemmerstraat 119 538sfe STAATSLOTERIJ 4ek.os- 14e lijst HOGE PRIJZEN PRIJZEN VAN ƒ80.— I®79 l37 797 247 429 464 715 11070 078 130 141 224 367 375 302 437 403 2013 034 175 272 315 376 415 429 444 650 I 662 784 953 J«| 191 501 287 424 600 670 271 434 469 6,7 670 7" 861 961 4034 042 114 140 216 231 267 314 501 538 593 767 887 926 939 966 971 14040 051 161 101 443 540 502 734 7R4 6006 040 068 090 107 205 217 841 413 493 995 2 734 784 2 16099 193 525 639 727 733 793 795 814 855 593 767 887 926 6006 040 I 512 743 6078 151 152 187 423 427 467 510 514 20» 04331 m 2M 349 444 455 491 530 "SS ?32 13° 296 318 338 39° 480 807 SS S4 9390400 505 783 9» 961 983 i 2? S SS 46» SS SU lèl IIJ 873 880 M4 IS MS £2 Mi 399 443 469 333 639 '*138 703 378 3?8 S» 899 9 "I i 1313 391380 383 399 i 809 849 a 435 4M 541 557 584 681 6J9 <96 871 884 21069 097 159 232 241 309 373 554 598 706 I 761 801 812 902 961 NIETEN 2024 028 089 095 102 138 143 148 153 166 11025 035 075 085 096 118 193 306 334 419 OJO oo i oo4 4.18 478 494 529 545 576 595 611 616 680 195 7°5 728 733 735 757 769 835 857 863 170 180 182 187 233 234 294 327 359 381 451 473 4S6 503 580 606 637 655 659 '29 744 770 805 834 844 862 867 885 893 1 906 911 921 942 945 Ï078 080 129 141 151 161 184 274 293 294 lil 366 385 405 455 491 531 536 566 613 625 640 647 666 706 719 724 726 727 750 753 762 763 776 782 797 840 851 862 901 960 972 992 3026 065 078 091 141 151 156 177 188 196 203 211 279 324 391 398 423 444 447 463 467 480 483 575 605 626 665 684 720 735 737 757 819 828 865 908 913 935 952 4022 032 066 095 176 210 250 256 265 302 25$ IV 380 394 456 490 563 564 587 631 b42 644 699 739 811 826 837 838 858 872 877 879 883 884 919 929 942 955 988 912 918 941 982 12024 018 094 118 133 162 239 243 349 366 389 413 448 477 506 511 536 538 554 601 630 635 680 732 744 775 788 813 834 635 187 209 254 293 308 312 314 356 438 448 472 482 500 542 591 601 617 620 668 677 746 808 828 829 837 859 896 912 922 932 964 972 973 14057 058 096 101 111 119 134 222 225 231 234 289 311 321 314 420 462 463 479 405 618 619 645 655 714 825 826 863 881 820 944 959 970 972 984 15031 047 077 094 111 178 214 253 268 286 1 308 354 359 37 s 3M 406 475 522 527 55<i 50(18 010 020 037 069 086 132 151 177 184 607 616 668 683 708 716 724 746 749 769 204 229 255 305 310 327 449 472 473 474 774 865 907 936 944 961 971 984 994 496 515 561 585 586 622 627 628 647 651 16009 048 069 075 076 079 111 135 144 145 724 752 772 796 847 867 159 218 241 243 262 276 307 310 333 347 ~|_-n 349 418 425 432 504 532 595 600 617 692 673 676 681 870 892 907 918 927 959 6.- -8 028 071 142 143 173 224 334 344 358 662 668 677 682 691 708 741 764 793 8«'5 408 409 438 445 454 466 606 612 615 682 882 892 80S 910 916 923 948 970 691- 710 717 734 741 760 872 904 910 917 17004 022 039 059 060 068 071 OHO 151 222 231 241 278 288 289 298 314 369 370 371 400 431 484 580 596 599 617 623 624 629 6S2 7:47 738 739 769 777 779 808 826 853 861 886 892 940 950 996 18008 081 103 134 147 162 181 182 184 204 213 218 247 292 293 31)2 315 34.1 366 421 431 443 475 489 494 495 514 536 556 565 567 592 596 650 658 694 703 737 744 751 767 774 788 793 806 821 825 844 866 881 897 903 906 912 976 19018 053 070 117 161 209 234 280 287 296 403 405 452 470 491 507 523 542 571 631 634 640 669 694 745 796 812 816 843 869 -rt. i-- --- I 876 886 895 906 911 915 962 294 511 541 574 582 602 618 650 681 689 30064 0S2 107 123 124 164 185 224 252 265 R«n Zito ïlï 816 853 862 866 I 299 346 386 387 404 453 489 502 527 547 ïomn n?? 574 581 804 fiin 621 833 656 «61 717 725 971 §70 $£1 2?? i1$ 169 180 260 265 742 754 786 771 795 803 806 825 837 J?7 V£ ïl* 340 379 391 394 397 868 921 919 96S I tdl iVn 12$ 151 21$ 476 509 327 21009 071 109 125 158 164 211 236 237 265 $$2 731 "34 758 321 339 374 539 549 552 569 580 591 764 030 042 882 927 804 811 818 827 845 887 933 950 957 071 I 234 254 275 308 327 343 345 358 418 438 303 531 569 575 591 592 607 627 643 I 971 9§6 824 895 934 952 964 "•Ü.3 018 063 068 079 087 100 124 142 198 GEEN ROEST MEER in uw teil of wasketel, dus geen roest meer in uw wasgoed. NIEUW-SINCO koud verzinke- met de kwast, per busje f 1.95 voldoende voor 2 zinken teilen. H. JANSE Haarlemmerstraat 129 Leiden Tel. 21808 Adverteren doet verkopen Voor ons filiaal te Noordwijk, Hoofd straat 77a, vragen wij een Leeftijd 1720 jaar. Goed loon, bedrijfskleding in bruikleen. Zy, die belangstelling hebben voor deze afwisselende werkkring kunnen zich aan melden op het bovengenoemd adres.

Leidse Courant | 1958 | | pagina 3