„West-Irian zal naar ons terugkomen" Imam - KA C zbjLMü$TAD Contributieverhoging „Wit - Geie Kruis" Scherp ACieuufjaaxó-adaextentiën Ministers vinden vragen enquête op Leids gymnasium niet ongepast BEVOLKING VOORBEREID op „VEEL ONTBERINGEN" WOENSDAG 11 DECEMBER 1957 DE LEIDSE COURANT PAGINA 2 Zeker tien middenstanders gedupeerd Dit is de foto, die de Leidse foto graaf Van Vliet in opdracht van een onbekende, die zich voor een direc tielid van een fabriek uitgaf, maak te. Zelfs gistermorgen heeft de op lichter die taarten, bloemen, fruit etc. bestelde bij Leidse middenstan- standers, zijn activiteit voortgezet. Een zalmsalade behoort ook tot de artikelen, die bij de Leidse jeugd leider werden bezorgd. De bloemis ten hebben hun bloemstukken terug- Pater J. Post SS.CC. in de missie overleden Dezer dagen bereikte zijn ouders, het echtpaar G. Postdel Sasso 5n de St. Jorissteeg alhier het bericht, dat pater Bernardinus Post, in de leeftijd van 65 jaar te Sao Paolo (Brazilië) is overleden. Pater Bernardinus (in de wereld Jan J. Post) werd in 1892 geboren te Nieuw Vennep (gemeente Haarlem mermeer). Na zijn studies op de se minaria van de congregatie van de H.H. Harten van Jezus en Maria, werd pater Post in 1923 tot priester gewijd. Zijn eerste H. Mis droeg hij op in de St. Petrusparochie. Gedu rende drie jaar bleef hij nog in Ne derland, waarna hij in 1926 naar de Braziliaanse missie vertrok. Hier was hij achtereenvolgens als pastoor werkzaam in parochies te Pontal en Guara (Parana) waar hjjj zich in 't bijzonder beijverd heeft om voorraad) min of meer ook vaste ba- de Maria-devotie te verbreiden. In ten moeten staan. En dit is nu de de 34 jaar, die pater Post ir. de mis- laatste iaren niet meer het geval: de sie heeft gewerkt, is hij slechts twee- contrit ies zijn ten opzichte van de maal voor een kort bezoek in Neder- ontwikkeling van het loon- en prjj- land terug geweest. Enige jaren gele- zenpeil achtergebleven. Vergelijkt den is pater Post uit de congregatie men b.v. de contributie voor de kruis getreden, daar hij op die wijze meer vereniging met die van standsorgani- gehaald, maar het spreekt vanzelf, dat zij de bloemen nog slechts ge deeltelijk voor de verkoop kunnen gebruiken, Tien a 12 twaalf winkeliers zijn door het optreden van de „grappen maker" gedupeerd. Rozenkranskruistocht Deelnemers aan de Rozenkrans kruistocht, welke hedenavond om 7 uur weer in de St. Petruskerk ge houden wordt tot intentie van Indonesië worden erop attent ge maakt, dat zij de kerk door de zij- ingang kunnen betreden. Voorts ver zoekt men ons mede te delen, dat gebedsintenties zonder afzender k"n- nen worden ingezonden aan mevr. Van Oudenhoven, Kamerlingh On- neslaan 23. Het maken van een Weegbrug gegund De firma T. Gijzenij te Leiden heeft het maken van een weegbrug op de opslagterreinen aan de Timor- straat gegund aan de fa. Gebr. Zit man te Zoeterwoude voor ca. 20.000 gulden. Eerste sloopwerk Stationsplein De eerste slopingswerken aan het Stationsplein te Leiden zijn begon nen. De mokerhamer is geplaatst in de oude huizen, die tussen Stations weg en toren L.D.M. zijn gelegen. Zoals bekend zullen hier flatwonin gen met winkels verrijzen. Het bestuur van het Wit-Gele Kruis schrijft ons „Zoals U waarschijnlijk reeds in uw krant hebt gelezen, hebben de drie plaatselijke kruisverenigingen na gezamenlijk overleg besloten hun contributies met ingang van 1 ja nuari 1958 met 15 cent per maand te verhogen. Vrijdag 6 december jl., is er ëen ledenvergadering gehouden, waar deze contributie-verhoging bespro ken werd. Helaas was de belangstel ling van de kant van de leden mi niem. Misschien is dit wel een bewijs, dat de leden unaniem met deze ver hoging instemmen. Het vraagstuk van de contributies is de laatste jaren een veelbesproken onderwerp geweest in de besturen van de kruisverenigingen. Dit is te verklaren, want wil de plaatselijke vereniging de op zich genomen taak in de gezondheidszorg op behoorlijke wijze vervullen, dan vraagt dit een gezonde financiële basis. Dit houdt in dat tegenover onze vaste lasten (o.a. exploitatie wijkgebouwen, salarissen wijkverpleegsters, salarissen van de leiders der consultatie-bureaux het op peil huden van de magazijn contact meende te krijgen met de be volking en hij zodoende meer succes kon verwachten van zijn missie- arbeid. POTLOOD en GEEST No. 526. Horizontaal: 1. verdraag zaam, 9. voorzetsel, 10. rivier (Spaans), 11. hangt aan de mast, 13. snoer van een hengel, 15. scheikun dig teken voor tin, 16. familielid, 18. jongensnaam, 20. gebloemd katoen 22. zeepwater, 24. voedsel, 26. door- tochtgeld, 29. stadje in België, 31. muzieknoot, 32. voorzetsel, 34. wa ter in Limb., 36. stap, 37. hoepel. Verticaal: 2. voorzetsel, 3. onder richt, 4. godin van de tweedracht, 5. slede, 6. holte in een muur, 7. plat vis, 8. bloeiwijze, 12. heilige stier der oude Egyptenaren, 14. hoge titel op Java, 17. koraalrif, 19. insektje, 21. teken, 23. stronkje, 25. vrucht, 27. vernis, 28. fraaie zangvogel, 30. bui tenhaven, 33. familielid, 35. muziek noot. Oplossing morgenavond. Oplossing No. 525. Horizontaal: 1. memoriaal, 8. eer, 9. sla, 10. nn, 11. gat, 13. Mn, 14. kerel, 16. gaas, 17. goed, 18. nevel, 20. A.P., 22, lel, 23. Po, 24. aas, 26. les, 27. luitenant. Verticaal: 1. menigmaal, 2. een, 3. Mr, 4. raar, 5. as, 6. alm, 7. landdrost, 11.'gésel, 12. tegel, 14. kan, 15. lol, 19. Vere, 21. Pau, 23. pen, 25, si, 26. la. saties, ziekenfondsen en -verzekerin gen, sport- en gezelligheidsverenigin gen, dan komt men tot verrassende ontdekkingen. Wanneer men weet, dat de gemid delde bruto-verdiensten van de man nelijke werknemers sinds 1945 met 100% en meer gestegen zijn. waarbij de laatste loonronde en huurcompen- satie niet gerekend zijn, dan zou een verdubbeling van de contributie o.i. gerechtvaardigd zijn. Een enquête onder 21 kruisverenigingen leverde de conclusie op, dat de kosten in 1955 ten opzichte van 1946 ongeveer drie voudig gestegen waren. Het Wit-Gele Kruis te Leiden b.v. betaalde in 1950 9000 aan salarissen; in 1956 beliep deze post ruim 23000. Het bestuur meent daarom, dat een contributie van 70 cent per maand (incasso inbegrepen) volkomen aan vaardbaar is en verzoekt U derhalve dit offertje te brengen in het belang van uw kruisvereniging". KERST-REÜNIE WARD-VERENIGING IN LEIDEN. Op 18 dec. organiseert de Ward-ver- eniging in samenwerking met het Ward-Instituut een Kerstreünie in 't Schuttershof te Leiden, 's middags van 46 uur. Deze bijeenkomst is toegankelijk voor iedereen, die zich interesseert gebloemd katoen, i voor de moderne, muzikale opvoeding ----- van het Katholieke Nederlandse kind. Het programma vermeldt o.a. een les aan een kinderklas, onderlinge be spreking van muziekpedagogische problemen en het gezamenlijk zingen van een liederenrepertoire voor de Advents- en Kersttijd. Evenals vorige jaren hopen de or ganisatoren ook deze keer weer op een grote belangstelling. Wisseling van voorzitter bij Leeszaal Reuvens In de gisteravond onder voorzitter- schap van mr. W. de Clercq gehouden ledenvergadering van de Openbare Leeszaal en Bibliotheek „Reuvens", heeft de penningmeester, de heer M. Eek jr., allereerst een uitvoerige toe lichting gegeven op het begrotings beleid 1957 en de begroting 1958. Zij sluit bij een geraamde uitgavenpost van 98.700.en een geschatte ont- vangsten van 62.470.met een ver moedelijk tekort van ƒ36.230.I De vergadering hechtte aan deze begroting haar goedkeuring. De be- i stuursverkiezing had tot resultaat, dat de periodiek aftredende leden van het dagelijks bestuur, mevr. A. i G. de Jong-Broers en de heren J. C. v. Schaik, H. N. van den Berg en J. Brouwer bij acclamatie werden her kozen. In de plaats van de heer mr. W. de Clercq, die zich niet herkies baar stelde, werd tot lid van het dagelijks bestuur gekozen de heer mr. P. J. Teebaal, die als voorzitter zal optreden. Mevr. P. H. Smits-Witvliet en de heer K. Woudstra werden bij accla matie herkozen als leden van het algemeen bestuur evenals de heren W. C. J. Pera en C. P. Versteegen als algemene leden. De vice-voorzit- ter, de heer Brouwer, sprak vervol gens woorden van afscheid en dank tot de zojuist afgetreden voorzitter, de heer D, Clercq, die in 1949 lid van het algemeen bestuur werd en in 1951 mr. R. Streng opvolgde als voor zitter. Leidse Universiteit Geslaagd voor het candidaatsex- amen A wis- en natuurkude Mej A. Hakkenberg te Leiden. Geslaagd voor het candidaatsex- amen F wis- en natuurkunde Mej H. M. E. de Jonge te Leiden. Geslaagd voor het candidaatsex- amen L wis- en natuurkunde de heer Goei Ing Kiong te Oegstgeest. Geslaagd voor het doctoraal ex amen de heer H. G. van Brummen te Leiden. Geslaagd voor het candidaatsex- amen Niet-Westerse Sociale Studie richting de heer F. F. Everts te Leeuwarden. Leidse Agenda WOENSDAG, 11 DECEMBER „Volk van Suriname". Opening ten toonstelling, Rijksmuseum vap Vol kenkunde, Steenstraat la, 3 uur nam. Volkenkundige lezing. „Suriname", door C. F. A. Bruyning, Rijksmus. v. Volkenkunde, Steenstraat la, 3 uur nam. K. en O.-cursus. Van Gogh, Breit- ner, Verster. De Lakenhal, 8 uur nam. K. en O. Rotterdams Toneel. „Dom Juan" Schouwburg, 8 uur nam. Leidse postzegelverzamelaars. Ver. gadering. De Kleine Burcht, Nieuwe Riin 19. 8 uur nam. Jo-KVP. Werkbijeenkomst. In den Vergulden Turk 8 uur nam. KAB-wijkbesturen. Bespreking. Chr! Soc. Belangen, Oude Singel 236. 8 uur nam, DONDERDAG, 12 DECEMBER Kath. EHBO. afd. Leiden. Vervolg cursus, r.-k. Lyceum. 8 uur nam. Forum voor katholieke jongeren. Zaal Maria Gijzensteeg, 8 uur. In den Vrolijcke Arke (Lange Pie- terskerkkoorsteeg). „Kinderen van de straat". Geluidsfilm voor groot en klein. Aanvang half acht nam. Jeugdparlement. Zitting n.a.v, de komende verkiezingen. Trouwzaal Stadhuis, 19.30 uur nam. Veron. Om Grimbergen over Ama teurontvangers. Gebouw Rehoboth, 8 uur nam. Oud LeidenJ.G.N. De heer J. G. N. Renaud over „Aleida van Poel geest". „De Lakenhal", 3 uur nam. Vespaclub Leiden Contactavond Restaurant „Zomerzorg", Steenstraat uur nam. TARIEF s Kleine advertentiën f 1.50 Gewone advertentiën f 0.17 In verband met de feestdagen is spoedige opgave ten zeerste gewenst. A dvertentie-af deling DE LEIDSE COURANT Vóór honderd jaar Men zal zich nog wel den 12-jarigen knaap W. van den Broek herinnerendie op 22 Sep tember de woning zijner ouders (in Noordbrabant) in brand stak, om opnieuw bij de buren te worden ingenomen en op die wijze weder brood met spek te krijgen. De Arr. Regtbank te Breda heeft dien jongen vrijge sproken van moedwillige brand stichting, maar bevolen hem drie jaren in een verbeterhuis op te sluiten. HET VERGUNNING EISEN VOOR AUTORIJLESSEN IS IN STRIJD MET DE WET De Federatie van de Ned. organi satie voor het personenvervoer (FiN.O.P.) was van mening, dat de toestand bij het geven van auto rij lessen, zoals deze heerste, niet kan worden gehandhaafd. Kon men deze rijlessen verbinden aan een vergun ning of niet? De minister van ver keer en waterstaat was niet onge negen hier regelen te stellen, maar stelde geen maatregelen vast, omdat deze mogelijk in strijd zouden zijn met art. 208 der Grondwet (vrijheid van onderwijs). De Hoge Raad moest eerst over kwestie oordelen en de mogelijkhe den daartoe bood een gemeentever ordening van Gouda, die een ver gunning eist voor het geven van autorijlessen. De voorzitter der ver eniging, de heer H., liet zich ver baliseren en werd door de kanton rechter veroordeeld. De heer H. ging van dit vonnis in cassatie. Van zijn kant werd voor de Hoge Raad aan gevoerd, dat het geven van autorij lessen niet is onderwijs, zoals in art. 208 van de Grondwet bedoeld, zodat de gemeente-verordening niet met die wet in strijd was en het vonnis juist was gewezen. De Hoge Raad heeft vandaag uit spraak gedaan en gezegd, dat het in art. 208 in algemene bewoordingen vervatte voorschrift niet onderscheidt tussen verschillende vormen van on- d.eiwijs en ook de geschiedenis van zijn totstandkoming voor het maken van zodanig onderscheid geen grond biedt. De gemeenteraden vermogen dus de aldus gewaarborgde vrijheid tot het geven van onderwijs niet te be knotten door deze afhankelijk te stel- jen van het bezit van een vergun ning van b. en w. Zo moet aan het betreffende artikel van de Goudse gemeenteverordening verbindende kracht worden ontzegd. De uitspraak van de kantonrech ter is op deze gronden vernietigd met voor de requirant ontslag van alle rechtsvervolging. VRIJDAG 13 DECEMBER Vola-filmavond. Het eiland Bali. Stadsgehoorzaal, 8 uur narn. K. O- One Man Show door Toon Hermans, Schouwburg, 8 uur nam. VEBO-kerstveetentoonstelling. Ope ning Schuttershof, 10 uur v.m. Avibus, Vogelshow. Leonardushuis, Haagweg, 19.30 uur nam. ZATERDAG 14 DECEMBER D.V.V. 28ste Jaar uitvoering. St. Antoniusclubhuis, 8 uur nam. I.C.C. Wedstrijd in welsprekend heid. Cantine r.-k. lyceum Mariën- poelstraat, 8 uur nam. Mij voor Toonkunst. Openbare les beginnelingen. Muziekschool Toon kunst, 3.30 uur nam. Lakenhal. 10 tot 4 uur en donder dag bovendien van 7.30 tot 9.30 uur: Van Gogh-tentoonstelling, tot 16 de cember. Lakenhal: tentoonstelling van Haagse aquarellen, tot 16 december. Dienst der Apotheken. Dc avond- en nachtdienst van de apo theken te Leiden en Oegstgeest wordt waargenomen door: apotheek Boek wijt, Breestraat 74, tel. 20552, Haven apotheek, Haven 18, tel. 20085, apo theek Oegstgeest, Wilhelminapark 8, tel. 26274. DR. MR. ETMANS OVERLEDEN. 59 Jaar oud is te Leiden overleden, dr. mr. A. T. J. Etmans, leeraar oude talen aan het Leidse gymnasium. Dr. Etmans was ruim zeven jaar als do cent aan het gymnasium verbonden. Na zijn studies in de rechten en de klassieke letteren was hij enige jaren in Leiden als advocaat gevestigd. Dr. Etmans was geruime tijd in Indië werkzaam. Morgenmiddag om half drie vindt de begrafenis plaats. Na in de Raad ook in de Kamer Zoals uit de verslagen van de Leid se begrotingsdebatten bekend is, heb- den de Leidse raadsleden ernstige kritiek laten horen over een enquête, die door het centraal bureau voor sta tistiek op liet gymnasium te Leiden werd gehouden. Hierin werden naast vragen over huiswerk en televisie, ook vragen ge steld over de verhouding tussen ouders en kinderen, o.m. over de huiselijke tucht. Naar aanleiding hiervan heeft ook het Eerste Kamerlid, mevrouw Schou- wenaar-Franssen (VVD) aan de mi nister gevraagd of zij het stellen van zulke vragen niet onpedagogisch en ongepast achten. Deze enquête werd gehouden in de eerste klas van het Leids Gymnasium. De ministers delen thans mede, dat het bedoelde televisieonderzoek deel uitmaakt van een onderzoek naar de vrijestijdsbesteding van het Neder landse volk, dat reeds gedurende en kele jaren vanwege het CBS wordt verricht. Om de invloed van de televisie op de schoolvorderingen der leerlingen te kunnen nagaan, werd het o.m noodzakelijk geacht enige gegevens te verzamelen omtrent: de tij 3 van het naar bed gaan, de duur van het huiswerk, de aandacht, welke de ouders aan het huiswerk besteden, en ook de vraag, of de kinderen thuis (vaak) straf krijgen en of die dan o.m. bestaat in het niet naar de tele visie mogen kijken. Niet ongepast. De ministers zijn van mening, dat bij onderzoekingen van deze aard de uiterste prudentie geboden is. De on derhavige vragen zijn te midden van verschei .ene andere uitsluitend schriftelijk zijn gesteld en individueel door het aanstrepen van gestandaar diseerde antwoorden moesten worden beantwoord. Een nadere motivering van de houding tegenover de ouders of kritiek op het straf geven en de mate waarin werd van de kinderen niet gevraagd. Indien dit ook maar enigermate het geval ware geweest, zouden naar het oordeel van de mi nisters de termen onpedagogisch en ongepast inderdaad op hun plaats zyn geweest. Indien de vragen, welke door het CBS bij enquêtes als hierbedo^ld on der goedkeuring van de centrale com missie voor de statistiek aan scholie ren worden gesteld betreffende hun huiselijk leven, niet verder gaan dan de onderhavige, kunnen daartegen naar de mening van de ministers geen bezwaren worden ingebracht. SOEKARNO: President Soekarno, die vandaag in Soerabaja een rede van twintig minuten heeft gehouden, heeft daar in verklaard, dat Indonesië veel ont beringen zal hebben te doorstaan tij dens de huidige vergeldingsactie te gen de Nederlandse belangen in In donesië, als gevolg van het in gebreke blijven door de Verenigde Naties om het geschil over West-Irian (Westelijk Nieuw-Guinea) op te lossen. „Wij moeten ons doel: de bevrij ding van West-Irian. bereiken", zo zeiae hij. Deze rede was Soekarno's eerste toespraak in het openbaar sinds de aanslag op zijn leven op 30 novem ber en het begin van de nieuwe golf anti-Nederlandse acties op 1 decem ber. Soekarno waarschuwde zijn ge hoor, dat op 10.000 personen werd geschat: „Wij zullen een tekort-heb ben aan voedsel en kleding". „Wij moeten onze revolutionaire geest van 1945 weer tot leven brengen". Soekarno betoogde voorts, dat de oplossing van het geschil over West- Irian in Indonesië ligt, en niet in de Verenigde Naties, Den Haag of Wash ington. Te velen van onze diploma ten vestigen hun hoop op oplossing van dit vraagstuk op de Verenigde Naties. „Het is ons binnenlands pro bleem, het is een binnenlandse aan gelegenheid", zo zeide hij. „Wij beseffen, dat de strijd moei lijk is, doch wij vertrouwen, dat wij uiteindelijk zullen slagen". Soekarno wees er op, dat Indone sië de steun heeft van meer dan de helft der wereldbevolking, waaron der de Chinese volksrepubliek, die hoewel zij geen lid is van de wereld organisaties, „ons van ganser harte in onze strijd steunt". Verder zeide de president, dat In donesië niet aan de Verenigde Naties of Nederland zal vragen om West- Irian terug te geven. „Het zal naar ons terugkomen". Ook Roeslan Abdulgani, de vice voorzitter van de Nationale Raad (waarvan Soekarno zelf voorzitter is) hield een toespraak voor deze massa bijeenkomst, die was georganiseerd door het plaatselijk comité voor de bevrijding van West-Irian. Hij zeide dat het overnemen van Nederlandse ondernemingen in de gehele archipel een „veiligheidsmaatregel" was, en niet nationalisatie of confiscatie Oud-vice-president Hatta, die ook door het plaatselijk comité was uit genodigd een toespraak te houden, was volgens de eerste berichten uit Soerabaja echter niet aanwezig. 4 Divisies staan klaar voor aanval op Nieuw Guinea Het links georiënteerde dagblad „Bintang timur" in Djakarta meld de vandaag, dat vier divisies voor malige guerillastrijders in afwach ting zijn van het bevel der regering om Nederlands Nieuw-Guinea aan te vallen. VERENIGING ZWAKZINNIGEN ZORG LEIDEN OPGEHEVEN. In een vergadering gistermiddag om half vier in „In den Vergulden Turk" is op voorstel van het bestuur de vereniging zwakzinnigenzorg te Leiden opgeheven en omgezet in een stichting. Het bestuur maakte duide lijk, dat de stichting de vorm is waarin de zorg voor de zwakzinnigen het best kan geschieden. De naam zal thans luiden: Stichting Nazorg-werkplaatsen. Burgerlijke Stand Geboren: Pieter Cornelis zn van Zandee en E. M. C. Hertel; Jo hanna dr van K. C. Giesbert en C. J. Overdijk; Hubertha Petronella Maria dr van J. W. Verhaar en M. J. Vrijburg; Veronica Beatrix Maria dr van J. J. M. Noordman en B. W. L. A. Schrynemakers; Bartje dr van H. H. T. Stokvis en G. de Haas; Monique Desirée dr van B. H. de Soet en S. L. de Vink; Aletta Margaretha dr van C. Versteeg en A. M. Langhout; Wilhelmus Adri- anus zn van W. A. Verhoeven en M. Moskalenko; Sylvia dr van P. de Groot en S. Heijmans; Margaretha Klazina Maria dr van J. A. van Tol en J. K. de Bruin. Overleden: W. J. Vink 75 jr vr.; A. de la Rie 76 jr man; M. de Zwart 86 jr man. 1 Deze divisies zijn volgens het blad gevormd door het actie-commando voor West-Irian uit onafhankelijk heidsstrijders van West-Java en Dja karta. Het commando staat onder leiding van Mohamad Said, met i als onder commandanten Susalit, Sutan Lij at en Sofjan Sapi-ie. Voorts is er een staf van vijftien leden. PERSSTEM UIT INDIA De onafhankelijke „Indian Ex press" in Nieuw Delhi schreef van daag, dat de actie van Indonesië tegen Nederland „alleen maar een kwestie van het ingooien van eigen glazen" is. „Hoe groot de sympathie van India ook moge zijn voor de aanspraken van Indonesië op West-Irian, de jongste ontwikkelingen in Djakarta, culminerend in een economische chaos, die op de wanordelijke aan vallen op Nederlandse eigendom men en bedrijven dreigt te volgen, kunnen alleen maar bezorgheid en onbehagen in Nieuw Delhi verwek ken." „Gezien de politieke en economi sche toestand, waarin Indonesië verkeert, gooit het door deze acties alleen maar zijn eigen glazen in. Er zijn goede redenen voor Djakar ta om de pogingen tot het terug krijgen van West-Iran voort te zet ten, doch de gedragslijn, die Indone sië thans volgt, kan het voor dit land alleen maar moeilijker maken om zijn wettig doel te bereiken." GAAN DE BRITTEN ER OOK UIT Een woordvoerder van het Britse ministerie van buitenlandse zaken heeft vandaag medegedeeld, dat er Britse regering alle gezinsleden van Britse onderdanen in Indonesia aan beveelt om een uitreisvisum aan te vragen. Benoeming Bisdom Rotterdam Mgr. M. A. Jansen, bisschop van Rotterdam heeft pater Constantinus Dolle O.Carm. benoemd tot bouwpas toor met opdracht de oprichting voor te bereiden van een nieuwe parochie in de wijk Crabbenhof te Dordrecht. Het moderne Ritme Kunt U dansen? Wel kom dan op een van on ze 2 klubs voor gevor derden. Zondag 3.15 en 6.45 uur. Daar leert U nog beter dansen. Tango en Jive! Zondag 3.15 en 6.45 uur Beginnersklubs 5 en 19 januari Zondag Gez Dansen? Leiden, H.Kerkgr. 8 u. Soirée .Den Burcht" Zoridag 811 uur De Ritme Combo Boys Kaarten 7.15 a. d. zaal

Leidse Courant | 1957 | | pagina 2