PHILIPS grammofoons 'n Geschenk dat hartelijk weerklank vindt Beschaafde Jongeman Een Huis vol Geschenken C. Th. Breebaart Zn. Kantoorbediende ervaren mnl. administratieve kracht f10.95 p. H.L. Limburgse noten II f 9.70 p. H.L. (Cbdfeefcg&fe) Occasion Vauxhall Victor '57 TAXI Handlichting KUNSTGEBIT MAANDAG 25 NOVEMBER 1957 DE LEIDSE COURANT PAGINA 10 Bijzonder mooie nylon, met overtone punthieltje. per pa»r 2.95 2 paar van 5.90 voor 4.90 Zowel in wandel- als avondkous. Deze aanbieding geldt slechts tot 30 november a.s. Leeftijd 1618 jaar. Hoog loon. Voor expeditiewerkzaamheden. Carriër met hulpmotor aanwezig. Rijbewijs wordt niet ver eist. VOOR IEDERE BEURS. MARE 92 LEIDEN TEL. 25424 De Zaak in Textiel (Midza-bonnen) Veilingver. FLORA te Rijnsbürg vraagt voor spoedige indiensttreding een Salaris nader overeen te komen. Br. met voll. inlichtingen: Veillngver. Flora te Rijnsburg. Uit voorraad leverbaar Franse parelnoten Bestellingen worden gaarne aangenomen door onze bezorgers, filialen en ons kan toor Emplacement, Haagweg. Tel. 22668. „VOORUIT" U.A. AFDELING BRANDSTOFFEN Heeft U onze collectie „SOLE MIO" DEKENS al gezien? Een vacht gelijk, en mot- was- en kleurecht Ook de „SOLE MIO"- kinderplaids ziin een lust voor het oog. LEIDSCH MATRASSENHUIS C. Jeuster&Zn Breestraat 138 - Leiden (MIDZA) Van particulier te koop 'n Volledig uitgerust. Te be zichtigen: Hogewoerd 56. Leiden. DE GROOT TEL. 23300 werd verleend door de Edelachtbare Heer Kan tonrechter te Leiden, bii diens beschikking van 13 november 1957 aan Anto- nius Leonardus van den Burg, geboren te Noord wij kerhout op 23 oktober 1938 en wonende te Noord- wijkerhout 's Gravendam- seweg nommer 4. de na volgende rechten van meerderjarigheid: de gehele ontvangst, de uitgave van. en de be schikking over zijn inkom sten; het uitoefenen van het bloembollenkwekers- bedrijf; het te ziinen name doen stellen van teeltver gunningen; het terzake van het bedrijf ontvangen en uitgeven van gelden en meer speciaal het verrich ten van al die handelingen die tot gemeld bedrijf be trekkelijk ziin; het te dier zake aangaan van verbin tenissen. alsmede het slui ten van overeenkomsten van verhuur en pacht. ...geef of vraag een Philips platenspeler... of -wisselaar voor grammofoonplaten- weergave via het radiotoestel. Het geluk van muziek beleven - van zelf gekozen eigen programma's - vertolkt met Philips weergave-techniek en Philips betrouwbaarheid. Geef of vraag een van deze betrouwbare instrumenten die uw radio pas écht compleet maken... AG 1214 f 228.- Platenwisselaar ln gemakkelijk draagbare luxe kof fer I 4 snelheden Gewicht 7 kg. AG 2206 - f 120- I Automatisch® platenspeler op voetstuk Ook ge schikt als wisselaar van 46-toeren platen I Druktoetsen voor starten, onderbreken. b toppen, Instellen plaatdiameter AG 2006 - f lOS.- Dezelfde platenspeler voor Inbouw. AG 1114 - t ISO.- Automatische platenwisselaar 4 snelheden Ge schikt als automatische platen speler I Druktoetsen voor starten, onderbreken, stoppen. Instellen plaatdiameter AG 1014-1 138.- Dezelfde wisselaar voor Inhouw. AG 2146 - f OS.- Platenspeler op voetstuk 4 snelheden Voorzien van verwisselbaar kristalelement met2 safflernaalden AG 2012 - f 7 9.- Dezelfde platenspeler voor Inbouw AG 2145 - f 125.- Dezelfde platen speler ln fraaie koffer. AG 1105 - f 290.- Hi-Fi automati sche platenwisselaar Geschikt als automatische platenspeler Druk toetsen voor starten, onderbreken, stoppen. Instellen plaatdiameter AG 1005 - f 265.- Dezelfde auto mat. platenwisselaar voor Inbouw. .geef of vraag een Philips grammofoon... het briljante instrument, dat iedere v muziekliefhebber gelukkig maakt die geen radiotoestel heeft - of die in de beslotenheid van zijn eigen kamer (en dat wil vooral de jeugd!) zijn platen wil' kunnen beluisteren. Geef of vraag een van deze Philips grammofoons, volmaakte ver tolkers van levende muziek... AG 9106 - f 278.- Draagbare gram mofoon met platenspeler, versterker en luidspreker 4 snelheden On- mlddelijk voor gebruik gereed Continue klankkleurregelaar voor hoge tonen - Basschakelaar Micro foon-aansluiting. AG 9127 - f 348. - Draagbare platen wisselaar. versterker, luidspreker 4 snelheden Continue klankkleur regelaar voor hoge tonen Basscha kelaar I Aansluitingen voor extra luidspreker of bandrecorder, radio, microfoon I Aantrekkelijke kleuren. AG 9128 - f 498.- Automatische platenspeler met brlllante geluids weergave door 6 watt kwaliteits versterker en 2 speciale luidspre kers. een voor de hoge en een voor de lage tonen Dubbele klank kleurregeling I Walnoten kast. AG 9129 - f 268.- Transistor kof fergrammofoon, versterker, luid spreker 4 snelheden Speelt zonder radio- of llchtnetaansluitlng 4 droge batterijen van 1,5 volt geven, waar u ook wilt. circa 30 uur muziek/ Klankkleur- en volumeregelaar. Instrument der begaafde luisteraars 2* Hard, zacht, gaatjes, tegel, decoratie en brand vrij watervast board Lat ten. planken, triplex, meu- belolaat in eiken, occumè. limba. en mahonie. Alles voor de amateur. Troost Oude Herengracht 21, Lei den. tel. 21664. 3? Wij betalen veel geld voor gebruikte goederen zoals radio's, stofzuigers, piek up's. gram.-motoren, electr motoren meubelen fietsen, brom- en motor fietsen. auto's enz In- en Verkoop. G. van Vliet. Janvossensteeg 34. Een horloge kopen is een zaak van vertrouwen. Wij repareren zelf en ga randeren U 100 procent service o*. onze uurwer ken. Ruime keuze horlo ges, schoorsteenklokken en wandklokken. Uur werkkliniek, Lage Rijndijk 3? Gonden dames-, heren- en verlovingsringen, arm banden. colliers, enz. In ruime keuze. Vanaf 1.50 per week. Crediet-Service Rijn en Schiekade 58. tel. 31Ó67. Cassettes-Couverts Alles met prima service. 1958 de nieuwe Solex, direct leverbaar. Nog mooier, nog solider, nog krachtiger Gebr Huisman Hogewoerd 66-68 Eigen financiering Tel 31292 3? Wasmachines f395, met sneldroger merk Al- ba Lien, onverwoestbaar gaat een mensenleven me de Enkele beschadigde machines belangrijk goed koper Ook od gemakke lijke betaling voorwaar den. Firma Dusoswa Turf markt 2 te Leiden. Kerk straat 48. Noordwijk Zee weg 1, Katwijk/Zee. 3? Kinderrijwielen f25.— goedkoper Door aankoop van enorme partij kinder rijwielen. jongens en meisjes met remnaaf in 5 kleuren. Volle garantie Thans f 56 alleen con tant. Fa Dusoswa. Turf markt 2. Leiden. Kerkstr 48, Noordwijk: Zeeweg 1 Katwijk/Zee. 3? Kinderfoto's? Natuur lijk: Studio Koopman Hooigracht 96. De kinder fotografe die het kén! Drie leuke briefkaartfoto's van uw kindje vanaf f 3.75 Be spreekt U tijdig tel. 31701. 3? Polshorloges, voor he ren, waterdicht, schokvrij Anker-uurwerk. reeds voor 38.50: voor dames. 17-steens Anker-uurwerk. 20 micron doublé v.a 38.60. Ziet onze etalages Uurwerkkliniek Lage Rijndijk 8. Leiden's beste speciaalzaak. 3T Iedereen is enthousiast als wij uw matras over trekken met damast Een één-pers vanaf ƒ19 50 twee-oers. vanaf f 26 50 Smits bedden en taniitpn magaz Mare 98 Vrouwen- steeg 9 tel 23913. gebroken. gescheurd of tanden afgebeten, repa ra- fes in enkele uren gereed. Enkri Telefoon no 23970. Hogewoerd 88. 3? Radio - Televisie wordt door ons gefinancierd. Be langrijke korting op de aan koor »m. Brieven on der no. 2741 bureau van dit blad. Adverteren doel verkopen

Leidse Courant | 1957 | | pagina 10