smetteloos wit uw trois Het daglicht bewijstt U: DONDERDAG 21 NOVEMBER 1957 DE LEIDSE COURANT PAGINA 4 Bedenk eens, dat een complete cassette vooreen gezin van zes personen (6 tafel- en 6 dessert couverts, 6 tafel- en 6 dessertmessen, 1 messen- scherper, 1 soep-, 1 saus-, 1 groente- en 1 aard appellepel) reeds verkrijgbaar is vanaf f 1 20,1 5 In Zilmeta is een prachtig assor timent geschenk-etuis verkrijgbaar: b.v. een tafelcouvert met mes vanaf f8,15; 12 theelepels vanaf f 9,75; 1 kaasschaaf vanaf f 5,10. Het is een genot om de verschillende modellen Zilmeta bij uw Gero- leverancier te bekijken. Het is uw trots om het model Zilmeta uwer keuze te bezitten. Hoe prettig ligt dat Zilmeta couvert in de hand en hoe duidelijk spreekt de practische doelmatige vorm. Hoe prachtig is dit door en door vlekvrije metaal, hoe gering het onderhoud, afspoelen is voldoende- vlekvrij door en door N. V. GEROFABRIEK-ZEIST Geniet bij thuiskomst van een kop geurige, pittige koffie van Douwe Egberts. Die echt lekkere koffie, samengesteld uit het fijnste van de plantages. Douwe Egberts koffie wordt op een speciale wijze gebrand en is, door de grote vraag, altijd vers bij Uw winkelier verkrijgbaar: Hard, zacht, gaatjes, tegel, decoratie en brand vrij watervast board Lat ten. planken, triplex, meu- belülaat in eiken, occumè. limba, en mahonie. Alles voor de amateur. Troost. Oude Herengracht 21, Lei den. tel. 21664. 2" „Rosine" geeft de hoog ste prijs voor goud zilver en juwelen Grote keuze in verlovingsringen, gou den. zilveren en verzilver de artikelen Het adres voor alle reparaties en uurwerken Steenstraat no. 16. tel 26854. 2* Geef uw vrouw of dochter nu een vulpen. Wij hebben reeds een mooie damesvulpen voor slechts 4.95. Maar komt U dan naar de vulpenspeciaal zaak. Halpa Vulpen Ser vice, Haarlemmerstraat 64 t.o. Het Fruitpaleis. 2* D.B.-mestkrui wagens. Zowel geheel tan hout als met stalen frame en hou ten bak, van 75 tot 200 li ter. Vele veehouders koch ten reeds jaren geleden op veemarkt te Leiden. Jac. van den Dool. Dorpsstraat 101, Benthuizen, tel. 39 Ontdek zelf hoeveel beter nieuwe Omo wast! Geen sterker bewijs dan de ,,daglicht"-proef: wit, smetteloos wit is Uw goed. En wat is het wassen een genót met Omo In 2 tellen opgelost, geeft Omo een frisgeurend, krachtig sop, met dik, stevig schuim - schuim dat nog staat als U al met de bonte was aan de gang bent! Ja, dit is Omo: on- verbiddelijk voor 't vuil, maar zacht en vriendelijk voor 't goed, wasketel en wasmachine! Dit is pas wassen naar Uw hart, dit geeft een lijn vc 1 stralend goed. Omo...dat wast pas smetteloos 3T Op onze beddenafde ling de grootste keus in di\ bedden, ledikanten, tuimelbedden enz. in alle prijzen. 1-pers. v.a. ƒ28.50: 2-pers. vanaf f 43.De Kleine Winst. Haarlem merstraat 51. 2* Zakhorloges v.a. 13.75 Voor uw jongen 'n Kienzle polshorloge vanaf ƒ20. Junghans horloges voor dames en heren in alle prijzen. Wekkers, klokken, metalen banden, enz. W. v. Kampen. Mare 102. 2" Het juiste adres voor het overtrekken van Uw matras is De Kleine Winst Haarlemmerstraat 51. 2- oersoons. vanaf 26.50. 1- oersoons vanaf 19.50. 2* 1958 de nieuwe Solex, direct leverbaar Nog mooier, nog solidei nog krachtiger Gebr Huisman Hogewoerd 66 68 Eieen financiering Tel 31292 Adverteren doet verkopen

Leidse Courant | 1957 | | pagina 6