m ONDERJURKEN ADVERTEREN doet VERKOPEN V. D. na sluitingstijd lfoor Horloges en Klokken: Van Kampenhout Konkmöltek Jtfub Offsetdruk DRUCO Drukkerijbedrijven 't Is goed tafelen met Rama te Spoedveiling Keurcollectie Tapijten Fraaie Meubelen DINSDAG 12 NOVEMBER 1957 DE LEIDSE COURANT PAGINA 12 HAARLEMMERSTRAAT 125-127 twart suèdc 25.90 div. kleuren suède 27.90 Swift-pumpje met de nieuwe italiaanse lijn. Ziet U eens hoe goed dit schoentje past bij j Uw najaars-garderobe. mode-schoenen Let op Swift in de schoen-etalages mooi vlot voordelig sterke rayon char- fijnste nylon charmeuse meuse, ronde hals, met leuke broderie kantgarnering, en brede strook onder, slechts Ó95 slechts LeidenBreestraat 99-101 Tel. 21770 EEN VAK MET TOEKOMST Welke jonge boekdrukker wil zich laten omscho len tot offsetdrukker? Voor ambitieuze jonge mensen bieden wij in ons nieuwe, moderne bedrijfspand een prettige werkgelegenheid. Schriftelijke, uitvoerige sollicitaties te richten aan: MIDDELSTEGRACHT 16 LEIDEN Overal waar mensen zijn, die van het goede der aarde genieten, daar is Rama: Die kostelijke tafelmargarine hóórt bij het eten, bij goed eten. Dit is geen margarine meer, dit is een delicatesse. Alleen Rama heeft deze kwaliteit, deze smaak. Ook U zult van Rama houden. Ook U zult het prettig vinden, dat U nu Uw gezin en Uw gasten het beste van het beste kunt voorzetten. tg Heer alleen zoekt klei ne ongemeubileerde ka mer. voorzien van stro mend water. Brieven on der no. 5818 bur. v. d. blad. tg Spoed! Cassette tafel zilver Pleet (nieuw): zeer billijk tegen contante be taling. Br. onder no. 2595 bur. v. d. blad. Adverteert In dit blad g Gladiolen-sneldrogerij. Wederom goede gelegen heid om uw gladiolen, ook uien e.a. te laten drogen. H. K. v. Klavieren, Rijns burg, tel. K 1718—2995. tg Motorschuitje, met gloeikop-motor. 8 ton laad vermogen. Wegens de ver kaveling overbodig. W. Hölscher. Roelofarends- veen. TE LEIOEN Op woensdag 13 november des n.m. 2 uur, zul len ten overstaan van deurwaarder W. Bloem, door de beëdigd makelaar A. H. Zellenrath, in de zaal van J. van Zijp, a.d. Hooglandsekerk- gracht no. 40, te Leiden, publiek a contant wor den verkocht: Hierbij zijn: Perzische- Smyrna- Oosterse- en andere tapijten in diverse maten en soorten. Hall- en serrekleden, slaapkamer- en bijkleed- jes, lopers, kussens, tafel- en divankleden, wand- en sierkleden, schoorsteen- en dressoir- lopers. waarbij Parkersalon, dito losse fauteuils, En gelse- en Kloosterfauteuils, worteln.- en eiken commodes, bureaux en salontafels. Kristal en glaswerk, serviesgoed, kop- en schotels, schilderijen, tafel- en bedlinnen, dekens en wat verder te zien zal zijn. BEZICHTIGING: alléén woensdagmorgen van 1012 uur. Des namiddags om 2 uur begint de veiling. Tijdens de veiling worden alle goederen getoond. Copy right V. Sc D. 23. De volgende dag was het Zaterdag. De grootste drukte kwam na de middag. Nadat Daantje in de gezel lige personeelscantine zijn boterhammen met een pittig kopje koffie naar binnen had gewerkt. De jongen moest el zijn krachten inspannen, om te zorgen, dat al die mensen op de gewenste afdelingen kwamen. De benijdende blikken die andere jongens van zijn leeftijd op hem wierpen zag hij niet, zó druk had hij het. Wel zag hij hoe twee ongunstige mannen enige tijd besluiteloos om de liftingang draaiden. Ze hadden bijzonder onbetrouwbare gezichten en te oordelen naar hun kleding, was een bezoek aan de afdeling heren- confectie .voor hen geen overbodige luxe. ,,Heren-confectie eerste verdieping heren", zei Daantje, toen de twee zonderlinge klanten hun aarzeling schenen te hebben overwonnen en de lift binnenstapte. Het tweetal schonk onze liftboy echter geen blik en stapte zwijgend door de liftdeuren, die Daantje uitnodi gend voor hen geopend hield. Sombere voorgevoelens, beste lezers, maken zich van ons meester terwijl we de lift naar boven zien vliegen. De gezichten van deze twee mannen bevallen ons niets en met spanning zien wij de komende gebeurtenissen tegemoet. Wordt vervolgd Do. 14 November '57. tg Wat kost hetbed- denreparatie! 1-pers. v.a. 18.50 - 25.90; 2-pers. v.a. 24.90 - 39.75, met damast. Desgewenst in één dag ge reed. De 3 Eenen. Haarl.- straat UI. tel. 23867, Lei den. tg Accordeonliefhebbers! Wij hebben de grootste sortering accordeons v.a. 2.p. week. Guitaren en banjo's v.a. 1.p. w. Accordeonhandel John Boelee, Heemskerkstraat 84. Leiden, tel 20928. tg Laat door ons uw ma tras overtrekken. Weer als nieuw terug in een dag. 2- oersoons vanaf 26.50. 1- oersoons vanaf f 19.50. De Kleine Winst. Haarlem merstraat 51. tg Albert Heijn, Willem de Zwijgerlaan 1, Voor schoten. heeft plaats voor een winkelmeisje. (1518 jaar). Goed loon. bedrijfs kleding in bruikleen. Aan melden op het bovenge noemde adres.

Leidse Courant | 1957 | | pagina 10